New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Fable & Knox / Just a favor
TémanyitásFable & Knox / Just a favor
Fable & Knox / Just a favor EmptySzomb. Feb. 20 2021, 10:20


Fable&Knox
Just a favor
+18
Elfoglalt embernek tartom magam, akinek csak pár dolog fontos az éltében és ez éppenséggel a munkája.
Időm nagy részét pénzszerzéssel töltöm, tehát tervezéssel és üzleteléssel.
Rohandtul jó voltam abban, amit csináltam. Talán a legjobb a városban. Olyan ember vagyok, hogy ha valamit csinálok, akkor azt teljes gőzzel teszem, vagy sehogy.
Az életemben egyik legfontosabb dolog volt a pénz és amit azzal szerzek – legyen ez egy luxusvilla, luxusautó vagy éppenséggel hatalom - , másik nagy szenvedélyem viszont a szex volt, amire mindig szakitottam időt  a pénzhajhászás mellett.
Aztán úgy gondoltam, hogy miért ne kössem össze a kellemest a hasznossal és miért ne nyitnék egy swinger klubbot, amolyan szexklubbot a saját szórakoztatásom céljából, ha ezzel még pénzt is keresek. Igy született meg  a saját klubbom, a Sense, mert megtehettem.
Általában a hozzám hasonló pénzes alakok járnak ilyen helyre, ha már megunják az otthoni unalmas ágyjeleneteket. Habár sosem lennék akkora idióta, hogy megnősüljek, netalán szerelmes legyek valakibe. Az érzelmek számoma időpocskolások voltak, nem is igazán ismertem őket.
Nekem egy szép nő addig kell, amig kielégiti nemmindennapi szükségleteimet, utána mindig visszatérek az autóimhoz, vagyis az üzletvezetéshez.
Az utóbbi időben egy kicsit több időt töltöttem a klubban, mint a cégben, hiszen az a hely még új volt és azt akartam, hogy hozzám méltóan minden tökéletes legyen: a hely kinézte, az italkinálat, a személyzet, táncos lányok,  és természetesen  legfőképp a lányok, akik a magányos vendégekkel foglalkoznak.
Ezeket a lányokat természetesen én interjúvoltattam – ki más?  - , hiszen nekik tökéletesnek kellett lenniük. Persze, ez a munkafelvétel eltért egy kicsit a szokványostól, de én ezt is megtehettem. Úgy gondoltam, hogy ha a kipróbálásuk után elégedett leszek velük, akkor maradhatnak, hiszen én, aki már sok mindent látott és próbált, tudom, hogy mi kell egy ilyen helyre.
Most is éppen azon voltam, hogy egy bögyös szöszit alaposan „meginterjúvoltassak” az irodámban. Még szerencse, hogy ma is jelentkezett valaki munkára.
Nem mintha nehezen ment volna a csajok felszedése, erről szó sem volt, de már nagyon untattak a tapadós nők, akik mindig akartak tőlem még valamit a  szexen kívül, én pedig tőlük semmi mást. Vagy belém estek, vagy jó munkát akartak vagy simán a pénzemre hajtottak.
Ezekkel  lányokkal viszont beszélgetnem sem kellett, csak tették a dolgukat.
Visszatérve az interjű fülledt epizódjára, valaki mindeközben csak úgy kopogás nélkül be merészelt nyitni az irodámba.
Először nem zavartattam magam, mert úgy voltam vele, hogy ha valamelyik alattvalóm látja, hogy éppen mit csinálok, akkor elhúz a búsba, de ez a valaki nem, hogy nem ment ki, hanem kényelmesen leült az egyik székbe.
Egy nő volt, aki egyáltalán nem zavartatta magát, sőt, még szépen be is jelentette, hogy ki küldte őt.
Gordon nevét hallva azonnal kijózanodtam és egy mozdulttal kiszálltam az előttem támaszkodó csajból, majd csak a fejemmel intettem buta tekintetét látva, hogy tűnjön innen, mire ő azonnal elhagyta a helyiséget.
Akárki másról lett volna szó, szépen kiteszem a hívatlan vendéget, de Gordon teljesen más tészta volt.
Én sem voltam a szégyenlős tipus, szóval rohadtul nem érdekelt, hogy meglátott akció közben.
Elképzelésem sem volt róla, hogy Gordon mi a  francnak küldött ide egy nőt, mikor nagyon is tisztában van vele, hogy megoldom magamnak a szexpartner megtalálását.
Csak ekkor fordultam szembe  székemben trónoló  nővel és azonnal megállapithattam, hogy kibaszottul dögös.
Kecses lábak, vékony nyak, telt ajkak, hosszú szőke haj és még ültében is látszott, hogy formás idomai vannak. Az öltözéke pedig pontosan illet egy ilyen helyre. Talán még jobb szórakozás is lesz, mint az előző szőke lány, de nem értettem Gordont, még mindig.
Csak ekkor toltam fel magamon a  nadrágot és gomboltam be azt szemtelenül a szemébe nézve.
- Szóval Gordon. – elmélkedek már pár lépést téve felé és közben eszem ágában sincs felvenni magamra az ingemet, hiszen úgyis lekerül. Közben tovább agyalok.
- Tartozik magának, ugye? – folytatom még mindig elgondolkodva komoly arccal – nem mintha lenne másmilyen. Aztán közben beugrik, hogy biztosan tartozik Gordon a csajnak és azt akarja, hogy vegyem fel a klubba. Hát jó. Lehet róla szó.

- Rendben, fel van véve, de attól még magának is át kell esnie a felvételin.  – folytatom szemrebbenés nélkül, mikor már az italpultot közelitem meg.
- Vetkőzzön le, majd álljon az ablak elé. Mindjárt töltök magamnak – teszem hozzá utasitólag, mintha csak azt mondtam volna, hogy tegye az önéletrajzát az asztalomra. Ezalatt hátat forditok neki és az italom kitöltésével vagyok elfoglalva.



[url=ZENE LINKJE]ZENE CÍME[/url] | SZAVAK SZÁMA
MEGJEGYZÉSED HELYE | ×




"You can waste your life drawing lines,
or you can live your life crossing them."


mind álarcot viselünk
Knox Keane
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Fable & Knox / Just a favor Tumblr_inline_ptq13a0Bpc1uso72y_1280
Fable & Knox / Just a favor F3e9b5cc22ae30a7227f04c9ae803def
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
The throne is a lonely place
★ családi állapot ★ :
nőtlen...még
Fable & Knox / Just a favor Tenor
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Fable & Knox / Just a favor A057baea8cec493c4cae47578cd15739522a50b8
★ idézet ★ :
"Magad is teljesítsd azt, amit másoktól megkövetelsz!"
★ foglalkozás ★ :
Tulajdonos (Keane Mega-Company)
★ play by ★ :
Tom Hardy
★ szükségem van rád ★ :
The sunhine in my life
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
Fable & Knox / Just a favor Tumblr
 
Fable & Knox / Just a favor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The price of a favor
» What's Happening? - [Knox & Victoria]
» Victoria & Knox ►Game on
» Knox & Olivia •• The first meeting
» Do me a favor [PV & SA]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: