New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Zoya and Lucian - How you like me now?
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Zoya and Lucian - How you like me now?
Zoya and Lucian - How you like me now?  - Page 2 EmptyPént. Jún. 18 2021, 12:15


Lucian & Zoya
***

Hajnali három van és én még mindig Luciannal vagyok. Pedig őszintén szólva, nem tudom, hogy mit keresek még itt. Ez idáig egy játszma volt, mert szerettem volna vége felszabadultan megtenni azt, amire vágyom. Hosszú idők óta. De most már eljött az a perc, amikor azt veszem észre, itt sem kellek. Valójában, nehéz olyan helyet találnom, ahol azt érezném, hogy igazán szükség van rám. Leszámítva a jegybenjárásomat egy olyan férfival, akivel soha nem lesz közöttünk szerelem.
A levegő iszonyatosan felfrissít az erkélyen. Még akkor is, ha Lucian az ölelésébe zár, ezzel megnehezítve a dolgom.
- Tudom, hogy nem érted és nem is akarod. De nem keres engem senki. – nevetek fel gyengén, elnézve a távolba, majd ez egy apró könnycseppet hoz magával. – Bárhogy is magyaráznám neked az eljegyzésem, úgy sem értenéd, hiszen te más elvek szerint éled az életed, amivel nincs is semmi baj. Sőt, talán te csinálod jól. Én viszont ebben vagyok és már nem számít, hogy miért vagy hogyan. Minden nap azzal vígasztalom magam, hogy úgysem tart örökké. – letörlöm a könnycsepp hagyta nedves nyomot az arcomról és Lucian felé fordulok. – Ezekután biztosan felhívod az egyik kedves női ismerősöd, hogy látni szeretnéd. – nevetek fel, utalva arra, amire és ő ezt biztosan érti is. A szél egyre erősebben fúj és a vizes hajtincseim szinte szárítják.
- Én nem arra vágytam, hogy egy dögös pasi megfektessen. Persze, ennek ellenére, ha nem ebben a helyzetben lennék és nem ilyen állapotban, biztosan megtenném. Nem vagyok apáca, de ez biztosan lejött már neked is. Valami olyasmit kerestem benned, amitől… - csuklik el a hangom. – Amitől fontosnak és értékesnek éreztem volna magam. Ne vedd rossz néven, de erre nem a legjobb embert találtam meg, hiszen te teljesen mást vártál ettől az estétől. Mégis, amiket mondtál, jól esett. – bólogatok sebesen. Nem akarom érzelmesre venni a figurát sem drámaira, azt meghagyom a szobám falainak. Szimplán csak utálom, ha valaki olyas valamit gondol vagy társít hozzám, ami nem rendelkezik a megfelelő igazság szintjével. Jobb szeretek tiszta vizet önteni a pohárba.
- Nem akarom tovább rabolni az idődet. Igazad van, jobb, ha megyek. – nézek körbe a lakáson. – ezzel kikerülöm és összeszedem a kanapéról a cuccaim. Beletúrok a hajamba és visszafordulva hozzá, pár lépést teszek. – Azért, jó móka volt, nem? -kacsintok rá. Közel lépek és a tarkóját magamhoz húzva megcsókolom, valahogy úgy, hogy ne felejtse el egyhamar.
– Vigyázz magadra! És kösz mindent!
– mosolygok. Ezzel megfordulok és a lift felé veszem az irányt.


megjegyzés • szószám •
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Zoya and Lucian - How you like me now?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zoya Thornton
» Alexis & Lucian - Playland
» Zoya Goss Duffield
» Zoya x Declan - Honey...I'm the best player...
» With or without You@Lucian & Blanche

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: