New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 15:22-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:50-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 14:48-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:24-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:09-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:58-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:28-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Ryder&Fable-Highway to Hell
TémanyitásRyder&Fable-Highway to Hell
Ryder&Fable-Highway to Hell EmptySzer. Dec. 30 2020, 00:27

ryder&fable
Wendell komolyan vette a munkáját. Túlságosan is komolyan, ezzel alapvetően nem is lenne baj. Mert ezen jellemvonása kevésbé volt idegőrlő, mint a többi. De olyan tempóban haladtunk, hogy akár Miss Daisy sofőrje is lehetett volt, nem tűnt volna fel a különbség. Talán annyibban, hogy ő nem Morgan Freeman. Szó szerint araszoltunk, és ha már egy kicsit hevesebben rántott egyet az autó, elém tette a kezét. Annak ellenére is, hogy be voltam kötve. Az meg már csak hab a tortán, hogy ebben a tempóban, csakis akkor tudok kirepülni a szélvédőn, ha valaki alaposan rásegít hátulról.  Minden “tökéletesen” úgy állt, hogy elkéssek. Ami már kevésbé volt ínyemre, és most már nem csak Wendell, de én is elég feszült voltam. Nem volt semmi bajom a sráccal, de hogy sofőrnek csapnivaló az biztos. Más tehetségét, még nem sikerült megmutatnia, mert az kb annyiból állt, hogy mindenhova követett. Amit részben megértettem, hisz ha nálam bevágódik, akkor talán Ryder elismerését is megkapja? Ezt mondjuk kötve hiszem, Ryder kedvére nehezebb volt tenni, mint a Némo című mesében Undinak, szóval nehéz út áll még előtte .
Fojtogató csend telepszik ránk, amikor újra megállunk egy piros lámpánál. Már el is engedtem annak az esélyét, hogy odaérjek időben a megbeszélt helyre. Rydert pedig nagyon valószínűséggel már eszi az ideg.
- Kapcsolok egy kis zenét..- tétován matatni kezd a rádió gombjai előtt, majd mielőtt megnyomná a kapcsolót felnézz rám. Mi ez? Valami nagyon elcseszett aktus? Mélyen a szemeimbe nézz, egy fel nem tett kérdésre, vár választ, hogy akarom-e? Magam sem tudom, de inkább bólintok egyet, mielőtt még kínosabbá kezd válni a helyzet. Nem szerettem a túlságosan elnyújtott pillanatokat, egyrészt azért, mert olyan volt, mintha valami jelentőségteljes bontakozna ki. Másrészről pedig meg volt a maga erotikus vonzata a dolgoknak. Főleg egy ilyen helyzetben ahol Wendell a legeszelősebb ingét erőltette magára, hogy véletlen se tévesszem szem elől, kidolgozott izomzatának kiemelkedő pontjait. Bár kétlem, hogy nekem szólna, amúgy is miért arra nézek? Elkapom a tekintetemet, és az ablak felé irányítom a figyelmemet, mereven tartom magam. Életem leghosszabb útján veszek részt, és még hosszabbnak tűnik, amikor a I Wanna Sex You Up dallama betölti az utas teret.
- Ó basszus. Mindjárt..mindjárt elkapcsolom.- Wendell kapkodása nem segít a helyzeten, a slow mód pedig csak még komikusabbá teszi pillanatot.
- Én szeretem ezt a számot, felőlem maradhat.- vonom meg a vállaimat, és engedékeny mosollyal nézek a fiúra, aki egyre kétségbeesettebb a helyzettől.
- De ez nem maradhat bent, ez nem olyan lemez.
- Miért milyen lemez?
- Ez olyan...
- Óóó.- a felismeréstől huncut mosollyal reagálok, a reakció pedig még nagyobb zavar.
- Szóval randid volt, és hogy sikerült?- érdeklődöm, miközben ő minden erőfeszítést abba öl, hogy kikapcsolja a rádiót fél kézzel.
- Nem..nem volt.-
- Nem volt? - kérdezek vissza, mert nem igazán értem, hogy akkor a szex lemeznek mi értelme. Vagy csak úgy brahiból néha hallgatja...az is lehet.- Figyelj Wendell, szerintem, ne olyan erősen nyomd azt a gombot, mert behorpad a rádió.- próbálok hozzáérni a kezéhez, hogy némileg lenyugtassam, vagy elvegyem onnan a kezét. De újabb váratlan mozdulat közben, a kézfeje a melleimet súrolja.  Kevésbé ér váratlanul a dolog. Nem azt mondom, hogy számítottam rá, de sietősebb hadonászásai, egyre közelebb araszoltak hozzám. Aminek úgy is az lett volna a vége, hogy lebasz nekem egyet véletlenül. Hát nem ez történt. Mondjuk én még mindig azt mondom, hogy inkább ez, mint a másik.  Reflexszerűen kapja el a kezét. Egy pillanatnyi  bizonytalanság után, pedig sikerül rám néznie. Talán ő is érzékelte, hogy talán nem is olyan hirtelen mozdulat volt ez, és a vártnál, kicsit hosszadalmasabb időbe tellett reagálnia. A fiú arckifejezése, pedig arról árulkodik, hogy vagy most fog elájulni, vagy asztrál síkon próbál elmenekülni a testéből. Fogalmam sincs, éppen melyik fog végbe menni. De ki fut minden szín belőle, és még merevebben kap a kormány után, amit olyan erővel szorongat, mintha az élete múlna rajta.
- Ez nem az volt, mármint …
- A mellem volt. - segítem ki csicseregve.

Egészen szórakoztató volt, ahogy Wendell az út során mormogott valamit az orra alatt, majd néha rám emelte nagy nehezen a tekintetét. Igyekeztem tényleg oldani a dolgot, ami őt jobban feszélyezte, mint engem.
- Akkor én most megyek.- kapok a kilincs után, ami minden próbálkozásom ellenére, nem akar kinyílni. Kattan a zár.
- Nem mondhatod el neki!
[b]- Wendell, engedj ki![/b]
- Nem, amíg meg nem ígéred!
- Ha nem engedsz ki, ezt is elmondom neki!- fenyegetően villannak a szemeim, ő pedig egy megadó sóhajjal kinyitja az ajtót. Nem mintha amúgy nem késtem volna már el, de igyekszem kapkodni, a magassarkúba bújtatott lábaimat. Tudtam, hogy Ryder nem egészen tolerálja, az ilyen fennakadásokat. Így amikor szinte elé vágódok, sugárzó mosollyal nézek rá. Nos, igen. Ryder arcában az volt a pláne, hogy ugyanolyan volt a dühös, az örömteli, és a szomorú. Szóval csak tippre tudtad megmondani, most mit érezhet, vagy éppen milyen hangulatban van.
- Meg tudom magyarázni.-emelem fel a kezeimet, mielőtt bármit szólna.
- Wendell.- csak ennyit mondok, semmi többet, ebből is elég egyértelmű.
- De ne verd le rajta, szegénynek elég szerencsétlen napja van, ahogy észrevettem. Bár ez elég sértő rám nézve, ha jobban belegondolok. - dörzsölgetem meg az államat egy pillanatra, elgondolkodva a dolgon.
- Na de miről is maradtam le? - teszem fel a mindent érő kérdést, pedig ez sajnos nem a legyen ön is milliomos. Ez leginkább a Ryder mikor fog felrobbanni?

Another One Bites The Dust






My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home

mind álarcot viselünk
Emily Brooks
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Ryder&Fable-Highway to Hell 22y38wkj
Ryder&Fable-Highway to Hell 0c18e3599163bddc75f26e12d9d1a42821790a6a
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Emily Brooks
★ családi állapot ★ :
constantly.
consistently .
continually .

Ryder&Fable-Highway to Hell B89ba3bd7b6cae4fc93901d3e6285060b38e1050
you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
“What you know is
not always important.”
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Blake Lively
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Ryder&Fable-Highway to Hell D7412e2c20f5b8488a755c58dfdfecbb27671307
TémanyitásRe: Ryder&Fable-Highway to Hell
Ryder&Fable-Highway to Hell EmptyKedd Jan. 12 2021, 13:12

fable&ryder
highway to Hell

A múltkori Presleyvel történt beszélgetés sok mindenre választ adott, ellenben hátrahagyott olyan kérdéseket is, amik hosszútávon problémát okozhatnak majd. A tény, hogy Susan Frost neve felmerült az ügyben bőven elegendő motiváció ahhoz, hogy ne vegyük félvállról annak jelentőségét. Erős meggyőződésem azzal kapcsolatban miszerint Gomezt nem a két szép szeméért engednék szabadlábra aznap bizonyítékot nyert, de nem eleget ahhoz, hogy kényelemben hátradőlhessek. Gomeznek tervei vannak - vagyis inkább Reminek vele. Márpedig ha az a féreg kitalált valamit és képes megtalálni a kiskapukat, hogy azt meg is valósítsa, az senki számára nem fog jót jelenteni. Ha pedig lehetőségem van ennek még időben az elejét venni, akkor mindent megfogok tenni, hogy kettőnk kapcsolatához méltóan keresztbe tegyek egykori bizalmasom elképzeléseinek. Néha még mindig abszurd belegondolni, hogy az, amit olyan idős fejjel barátságnak véltél, mostanra egy mérgező kötelékké vált, melyet az idő sem tudott teljes mértékben kiirtani.
Fable érkezéséig még elintézek pár dolgot és lebeszélek egy találkozót Tegan Rollinssal, akit még Tanner ajánlott be cirka két héttel ezelőtt mint segítségét a magánnyomozói mellékszektorunk előkészítéséhez. Szerettem volna olyan személy kezei alá bízni ennek tető alá hozását, aki megfelelő információkkal rendelkezik ahhoz, hogy ez a későbbiekben egy sikeres koncepcióvá nője ki magát. Tegan szerencsére együttműködést mutatott telefonbeszélgetésünk során, noha a rendes találkozóra majd csak a jövőhét folyamán kerül sor. Tanner eszméletlen nagy segítség a számunkra és egy olyan védőbástya, aki sokszor húzta vissza a hátsónkat a szakadék széléről. Ellenben tudatában vagyok annak, hogy olykor a saját szabályait szegi meg ezzel a paktummal, ami közöttünk köttetett még akkor is, ha számára is ugyanúgy nyereséges akárcsak nekünk. A munkájának kockáztatása nem volt része az alkunknak és habár ő ezzel csak ritkán hozakodik elő, én minden egyes beszélgetésünk során tisztában vagyok vele mit tett értünk, ahogyan azzal is, hogy ez milyen következményekkel is járna. Egyikünk sem szent, de nem is áltattuk magunkat ezzel egyszer sem. A közös titkok pedig mondhatni bármelyik köteléknél is szorosabbra fűzik a ragaszkodást, ami két ember között összejöhet.
Chad felé tartva félúton olvasom el Wendell üzenetét, amiben azt ecseteli, hogy tiz percen belül megérkeznek. Megkértem őt még a reggel folyamán, hogy vállalja be a sofőr esetét Fable mellett, ha már személyesen nem volt lehetőségem elmenni érte. Fontosnak tartottam, hogy minden ügyfelünk - leendő avagy már jelenlévő -, biztonságban eljusson hozzánk. Ez természetesen csak akkor volt kivitelezhető, ha tudatában voltam érkezésüknek amelynek ellenkezőjével nem túl gyakran találkoztam még. Aki ismert minket és velünk akarta beszélni azt tudta, hogy szerencsésebb előbb felvenni velünk a kapcsolatot mintsem meglepetésszerű látogatásokat tenni. Viszonylag sűrű napirenddel rendelkezünk és sokszor megesik, hogy valamelyikünk házon kívül tartózkodik. Ilyenkor nem ártalmas elkerülni azt a bizonyos ördög útját, amikor is felesleges kört teszünk, mégsem jutunk hozzá az elvárt eredményhez.
Mire sikerül végeznünk Chaddel már átcsúszunk abba az időbe, amit emberünk ígért. Tetszett neki a korábban felvázolt magánnyomozókkal kapcsolatos ötlet, ellenben a lelkemre kötötte, hogy bármilyen változás is történik ezzel kapcsolatban, arról egyből értesítem őt. Akadtak olyan dolgok mostanában, amikre csak később jött rá és még egy olyan kiakadást nem kívánok tőle megkapni. Ha valakit utálok magamra haragítani az ő. Hiába nyúlik vissza évekre a barátságunk és tudom azt, hogy mivel engesztelhetem ki ilyen esetekben, de cefetül éreztem magamat akárhányszor Chad úgy döntött a magánéletünkön belül levegőnek néz. Olyankor nem csak egyetlen probléma jön, hanem vele Alana sértettsége, aztán még Bruce is betalál és mire felfogom mi történik körülöttem, addigra az egész Rutheford-Danvers-Lawson család kikiált engem első számú ellenségnek. Nem, határozottan utálja bárki is megbántani Chadet.
Az épület előtt nem kell sokat várakoznom arra, hogy megjelenjen az ismerős autó, ellenben érdeklődve követem végig a jelenetet, ahogyan még egy kisebb fázis-szerű szünetig az ajtó csak nem nyitódik ki. Ám mielőtt bármiféle kérdést is feltehetnék ezzel kapcsolatban Fable szűkszavú magyarázatot ad, ebben pedig úgy érzem minden benne van, amit tudnom kell. Enyhén oldalra biccentett fejjel nézek össze a kormány mögött ülő emberemmel, aki csak szolidan szalutál egyet, majd mielőtt tehetnék egy lépést is közelebb hozzá elindul, hogy a mélygarázsba vigye az autót.
- Én kérek elnézést érte. Félúton kibukott a nevelési programunkból. Minden oké? Nagyon lefárasztott?
Magam előtt kísérem be Fablet érdeklődésem közben, majd a megfelelő panelhez érintem a kártyámat, hogy ezáltal beljebb is mehessünk az épületbe. Susan nem hagyott nyugodni és minél többet gondolkoztam rajta annál valószínűbb volt, hogy tennem kell valamit ez ügyben. Fable pedig talán a segítségemre is lehet ebben.
- Mielőtt bedobnálak a sűrűjébe gyere beszéljünk előbb kettesben. - a hosszú folyosón végighaladva az irodám felé vezetem őt és már csak azután hallatom a hangomat, miután becsuktam magunk mögött az ajtót. - Iszol valamit? Kávé? Tea? Valami erősebb?
Még nem sétálok át az asztalom másik felére, hisz szeretném megvárni a válaszát, ám a döntése után - ha az utóbbi mellett döntött én magam töltök neki, a többi esetében pedig Mariet szólítom -, helyet foglalok, közben pedig őt is erre kérem.
- Korábban értekeztünk telefonon arról, hogy Susan miatt szeretnék majd veled pár szót váltani, de mielőtt ebbe mélyebben is belemennénk, előtte pár dolgot jó lenne átbeszélnünk. - két kezemet összekulcsolva helyezem le az asztalon lévő mappámra, közben pedig kérdésem feltevésének folyamatában beszélgetőpartneremet fürkészem. - Hogy haladsz manapság az ügyvédi pályáddal?


.




Heroes always get remembered
But you know legends never die
mind álarcot viselünk
Ryder Danforth
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Ryder&Fable-Highway to Hell 990de338fe048c8631bf48f40b6278e4a892e4b4
Ryder&Fable-Highway to Hell 9f0c061d45703e7afe7fccdad8bf4ba907bba7dd
★ kor ★ :
41
★ idézet ★ :
There were two reasons I was scared to let people in; the damage they could do, and the damage they could find.
★ foglalkozás ★ :
security consultant (co-founder of GR Global)
★ play by ★ :
zane holtz
★ hozzászólások száma ★ :
269
TémanyitásRe: Ryder&Fable-Highway to Hell
Ryder&Fable-Highway to Hell EmptyVas. Nov. 21 2021, 21:06

Ryder&Fable
A wise girl kisses but doesn't love, listens but doesn't believe and leaves before she is left. ―
Rá kell jönnöm, hogy a sors néha nagyobb ribanc, mint amilyen én vagyok. Az, hogy Wendell volt ma a sofőröm, valahol irtó nagy kibaszás volt. Már csak azért is, mert a rádiójával kötetet intim kapcsolata, kicsit kezdett kínos lenni. Egy benne felejtett szex-playlist, és máris meg van a baj, legalábbis Wendell elméjében mindenképp. Nem csak hogy zavart lett tőle, de minden bizonnyal a koordinációs készségei is  csökkentek, ez alatt a röpke másodperc alatt, én pedig úgy éreztem magam, mintha maga Tasman ördög vezetné az autót.  Így kattan a biztonsági öv zárja mellettem, míg óvatosan figyelem magam mellett Wendelt, aki  olyan felfokozott állapotra hevítette önmagát, hogy lassan képes lenne talán meggyulladni. Persze ezt nem szeretném megvárni, ahogy az sem, hogy Ryder feje eldurranjon attól, hogy elkések. Bár most éppenséggel ez nem az én hibám, mert ugye általában nincs egyetlen göncöm sem. Ez minden nő legalapvetőbb törvénye. Én ráadásként még kurva is vagyok, így a kelletténél több ruhával rendelkezem, mint kéne, és a kelletténél több ideig állítom ezeket a darabokat erkölcsi mérlegre, majd vetek számot azzal, hogy talán mégsem kéne úgy kinéznem mint aki a sarokról jött el úgy öt perce. Ha már ez majdnem igaz volt, hisz fél órája pendítettem ki az utolsó ügyfelemet az ágyból, hogy most már aztán tipili van. Persze ezt egy fokkal udvariasabb módon, és sokkal hízelgőbb szavak hagyták el az ajkaimat, ami után hülye lenne nem vissza jönni egy második menetre.
Unottan sóhajtok fel, figyelve a forgalmat, amely soha nem nyugszik. Ettől pedig én sem voltam nyugodt. Valamiért önmagamat láttam ebben az egészben. Aki soha nem fog változni, és akitől nem is várják el hogy változzon, pontosan úgy akár a  new yorki forgalomnál, csak legyintenek egyet, és igyeksznek áthaladni rajta. Valahol egy bizonyos ponton már én magam is lemondtam arról, hogy ez valaha változni fog, mert mindig jött egy tényező ami visz kényszerített ugyanoda, ahonnan kimászni akartam. Mintha nekem ez lett volna csak előírva semmi más. Sok mindent éreztem, de ami a legerősebb volt mind közül, az a fásultság volt, ami mostanában egyre inkább erőt vet rajtam, és kiszívta belőlem az életerőmet. Így egy olyan állapotban lebegem, amit még magam sem tudtam megmondani mi az, de  végesnek éreztem, és  kilátástalannak éreztem minden lehetőséget, amit elém sodort az élet. Talán ezért sem tudtam, olyan hévvel belekezdeni ebbe sem, mint eddig, mert valami az súgta, hogy ennek sosem lesz vége.  Én pedig túl fáradtnak éreztem már magamat ahhoz, hogy nemet mondjak vagy éppen ellenkezzek, hogy kiegyenesedett háttal tartsam meg a súlyokat amik nyomasztottak mindig is.
Fáradtan nyomom a homlokomat a hideg üvegnek, és jólesően felsóhajtok. Azt akartam, hogy mire az irodába érek, addigra a ezek a ködös gondolatok eltűnjenek, megdermedjenek bennem, és szilánkokká törjenek, mintha soha nem is léteztek volna. Csakhogy ez nem volt ilyen egyszerű. A szilánk darabok is veszélyesek voltak, hisz mélyre fúródtak, és sérüléseket hagytak maguk után.
A mélyenszántó gondolatok, amelyek olyan lelkesen kínoztak, mint ahogy egy serdülő fiú játszana a farkával, szerencsére csillapodnak, ahogy megérkezünk. Persze sejthettem volna, hogy ezt sem a legegyszerűbb módon tesszük, hisz Wndellről beszélünk, aki még mindig nem tudott túl lendülni a kezdeti bökkenőn.
- Nem fárasztott le, csak feleslegesen hozta magát zavarba. Szex playlistje mindenkinek van.- vonom meg lazán a vállaimat, majd elgondolkodva, mérem végig Rydert.- Na jó, lehet neked nincs.- mondom nevetve, majd figyelem egy ideig a jelenetet, ahogy Ryder a maga dominanciát sugárzó jellemével megregulázza a szemeivel Wendelt, aki abban a pillanatban inkább a földalatti garázsba gurul. Nem csodálkozom mondjuk rajta.
- Ez még mindig menő, tisztára mint a sötét zsaruk.- jegyzem meg szórakozottan, ahogy belépünk a kártyája segítségével. De igazából ez annak is volt köszönhető, hogy fáradt voltam, így lehet majdnem olyan fárasztó leszek mint a rögtönzött sofőröm. Rydert követem végig, picit nézelődve, mintha még nem jártam volna itt..
- Rendben.- szólalok meg, majd ahogy az irodájába érünk elgondolkodok a kínálaton.
- Elég lesz a kávé, köszönöm. Azt hiszem az összes többitől kiszámíthatatlan leszek, az pedig jelen esetben nem lenne túl jövedelmező.- mondom miközben keresztbe tett lábakkal helyet foglalok Ryderrel szemben.  Egy ideig méregetem őt. Gondterheltnek tűnt. Igaz ő mindig az volt, de most valami más is fénylett a szemében, ami nem tetszett.
- Ha ennek a nőnek a nevét emlegeted az semmi jót nem jelent.- ingatom meg a fejemet, egy játékos mosollyal egybekötve. A legutóbbi kalandunk során sem, a legegyszerűbb koncepcióban merült fel Susan neve, és volt egy olyan sejtésem,  hogy most sem azzal akar előállni, hogy kecskéket terelget a Times Square közepén. A kérdésre csak egy nagyot sóhajtok.
- Azzal?- kérdezek vissza nevetve.- Leginkább a sehogy, és ez már majdnem jó, de mégsem között helyezkedik el. Kezdőkkel nem szeretnek játszani a nagyobb cégek, csak akkor ha valami simlisség van a dologban, mert ugye a frissen jött üdvöskéknek még nincs nevük. De miért kérded?- nézek rá érdeklődve.




My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home

mind álarcot viselünk
Emily Brooks
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Ryder&Fable-Highway to Hell 22y38wkj
Ryder&Fable-Highway to Hell 0c18e3599163bddc75f26e12d9d1a42821790a6a
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Emily Brooks
★ családi állapot ★ :
constantly.
consistently .
continually .

Ryder&Fable-Highway to Hell B89ba3bd7b6cae4fc93901d3e6285060b38e1050
you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
“What you know is
not always important.”
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Blake Lively
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Ryder&Fable-Highway to Hell D7412e2c20f5b8488a755c58dfdfecbb27671307
TémanyitásRe: Ryder&Fable-Highway to Hell
Ryder&Fable-Highway to Hell Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Ryder&Fable-Highway to Hell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kai&Gen - Highway to hell
» Jamie&&Rick ~ Highway to Hell...
» Highway to heaven? No, we're go to the Hell, Baby ~
» Ryder&Sarah..Fable- chess mat
» Unfinished business - Fable&Ryder

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: