New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun
TémanyitásSo now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun
So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun EmptyHétf. Nov. 23 2020, 20:37


Mi Rae & Dae-Hyun


Már elég régóta nem láttam az unokaöcsémet, ami azt jelenti, hogy ideje meglátogatnom. Nem szeretek túl sok szünetet tartani két találkozás között, még a végén túl sok mindenről maradok le és akkor elég nehezen tudnám követni az eseményeket. Meg amúgy is mindig meg tud lepni valami új információval magáról, szóval kíváncsi vagyok, hogy most mivel fog előállni.
Így mivel ma nem dolgoztam elmentem hozzá. Persze előtte vettem némi finomságot, mert bár tudom, hogy Jennifer főztje a legjobb, de valamivel meg akartam lepni és jobbat nem tudtam kitalálni, így ez lett. Ő nem olyan tipikus fiatal, így nehéz is találni olyan ajándékot, aminek tudom, hogy biztosan örülne. Egyszerűbb, ha elviszem vásárolni, ott tud magának akármit is választani. Talán a mai nap, ha nem túl elfoglalt, akkor ezt meg is ejthetjük, vagy csak edzeni megyünk együtt. Igazából ő is tudja, hogy engem bárhova elrángathat, nem igazán mondok ellent senkinek és semminek. Nehéz olyan dolgot találni, amire ne lennék vevő. Talán a ketrecharc… Azt nem sírom vissza. Nyilván jól esett, hogy akkor mindent megkaptam, csak csettintenem kellett, de menő helyekre jártam, mindig volt csajom és népszerű voltam, de sokkal jobb most nekem. Nyugodt életem van, biztos anyagi háttérrel rendelkezem és a családra is jut idő. Bár a csajozásból már kinőttem. Jó lenne találni valakit hosszabb távra, de kit? És leginkább hogyan? Egyszerűbb, ha csak elengedem ezt az egészet, majd talán egyszer besétál az üzletembe az igazi, ha pedig nem, akkor sem fogok elkeseredni.
Persze nincs is sok időm ezen gondolkodni, mivel máris megérkezek a bejárati ajtó elé, amin egyből be is kopogok. Aztán egyből Casper nevelője nyit ajtót, én pedig kedvesen üdvözlöm. Őt is meglepi az érkezésem, nem titkolom valóban nem szóltam előre, igazából ez egy hirtelen ötlet volt tőlem, csak pont tegnap munka közbe jutott eszembe, hogy jó lenne eljönni és látni a srácot. – Szóval, Casper itthon van? – teszem fel egyből a kérdést. Azt hiszem egyértelmű, hogy miatta jöttem, bár a hölgyet is jó látni, de elsősorban az unokaöcsém érdekelne. – Ha nincs itt, akkor nem gond, ha megvárom? – Nagyon úgy néz ki, hogy iskolába van, vagy valahol máshol csavarog, mert nem fut ki egyből, hogy üdvözöljön, mikor a hangomat hallja. Pedig már rég megtette volna, ha csak a szobájában gubbasztana. Azt hittem, hogy eddigre már végez mindennel. Persze neki is megvan a magánélete, így nem szólok semmit, továbbra is csak kedvesen mosolygok, mint szoktam és kényelembe helyezem magamat. Addig elintézek pár ügyet a telefonom, esetleg elbeszélgetek. Nem izgulok azon, hogy ne tudnám lefoglalni magamat, eléggé találékony vagyok.
¤ SYMPHONY ¤ 415 ¤ HÁT MEGLEPI VAGY A JAVÁBÓL So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun 3673325056  ¤

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun
So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun EmptyHétf. Nov. 23 2020, 21:17

To a handsome stranger


Már egy pár napja itt vagyok Caspernél, de még mindig nem jutottam egyről a kettőre. Igaz, azt elfogadtatni vele, hogy itt vagyok, és nem nézhet levegőnek sem volt könnyű dolog. Tulajdonképpen, ha engem kérdeztek, szerintem Hyun Tae még mindig utál engem, és látni se akar. És ezért van naphosszat inkább az egyetemen. Pedig én semmi rosszat nem tettem. Jó persze, ha a családom nem venne rólam tudomást, egész biztos én is ilyen durcimókus lennék az egész famíliával szemben. De gondoljunk csak bele... Gyakorlatilag egyidősek vagyunk Cassie-vel. Vagyis én egy évvel vagyok nála idősebb, de az már nem oszt, nem szoroz... És hát nyolc évesen én mégis mit tudtam volna tenni? Szökjek meg otthonról, hogy tudassam vele, hogy nem utálja őt az egész család? Na meg persze nem is igazán van róla sok emlékem. Talán csak egy darab videó van a gyűjteményemben róla, az is még azelőttről, hogy apa elkergette volna őt Amerikába. És azon a videón sem ő a főszereplő. Szóval ne rám legyen mérges, hanem apára... Meg a többiekre, akik tényleg úgy viselkednek, mint apa...
Jut is eszembe... Apának még nem is szóltam, hogy nem a hotelban vagyok...Lehet, hogy fel kéne...? Nem, nem kell, mert épp most csörren meg a telefonom. A hívó pedig ki...? Na ki? Hát persze, hogy ő...
- Gong Mi Rae... Te meg mégis merre jársz...?
- Hogy mi? Hát én itt... Amerikában... Tudod, eljöttem New Yorkba... - próbálkozom a lehető legédesebb hangnemet megütni, ami régen mindig bevált. De most valahogy nem hatásos... Ahh, biztos a telefon az oka...
- Azt tudom, de... Nem csekkoltál be a hotelba... Szóval hol vagy...? Esküszöm, ha bajt keversz ott is, én...
- Ööööhm... most le kell tennem... szia apa...! - szakítom is meg a hívást, még mielőtt bármit is mondhatna. Majd elmondom neki, csak... Csak nyugodjon le egy kicsit... Ha mérges, akkor sosem lehet vele normálisan beszélni.
Én pedig addig is kimegyek a konyhába hátha van valami finom tea, ami engem is lenyugtat. S már épp nyitnám a szoba ajtaját, mikor egy számomra még ismeretlen hangot hallok meg. Így pedig csak az ajtónak dőlve hallgatózom, hogy rájöjjek ki ez, és mit akar. De úgy tűnik, hogy Jenniferék számára ő egy ismerős, így én sem zavartatom magam, hamar nyitom is a szoba ajtaját. Utam pedig egyenesen a férfi felé vezet, hogy aztán ledobva magam mellé vigyorogjak rá édesen.
- Szia! Te Casper barátja vagy? Még nem is találkoztam az öcsikém barátaival... - mintha amúgy úgy bárki mással találkoztam volna már...
De te is  So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun 1471401822  So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun 3673325056 Öltözet
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun
So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun EmptyHétf. Nov. 30 2020, 13:46


Mi Rae & Dae-Hyun


Tudom, hogy fiatalos vagyok, ez részben az unokaöcsémnek is köszönhető, hiszen sok időt töltök vele, így muszáj lépést tartanom, vagy a végén még lemaradok, és a felét sem fogom érteni annak, amit mondani akar. Vagy csak elveszek a sok élmény mesélése közben. Ezért is szeretek vele időről időre elmenni valahova, hogy csak kibeszélje magát, hogyha van valami gondja, akkor elmondja nekem… Elvégre ezért vagyok neki. Sajnálom, hogy nem tudok neki többet adni, pedig ő igazán megérdemelné, pláne azok után, hogy milyen élete volt.
De amennyire csak képes vagyok, azt mindet megteszem. Ezért is jövök most is ide és hozok magammal némi finomságot, mert milyen nagybácsi az, aki bármiféle ajándék nélkül állítana be? Még régebben is mindig hoztam valamit, akkor is mikor éppen, hogy csak meg tudtam élni, mert én éreztem volna magamat rosszul, ha nem teszem. Na jó, ez kissé túl volt reagálva, szerencsére sose kellett annyira nagyon szűkösen élnem, hiszen a ketrecharc után még mindig maradtak cuccaim, amiket el tudtam adni, így abból simán kijött a lakbér meg a saját magam etetése, és ha kicsit spóroltam, akkor még Caspernek meglepetésére is jutott. Egyszóval jól volt ez így. Most pedig még csak nem is kell pénzt megtakarítanom, persze ez nem azt jelenti, hogy állat módjára szórhatom, de tény, hogy mindenre jut pénz.
Meg is érkezek, majd Jennifer nyit nekem ajtót. Casper nincs itthon, ami furcsa nekem, mert direktbe úgy jöttem, hogy már azért ne az egyetemen legyen, de én türelmes alkat vagyok, éppenséggel meg is tudom várni, így egyből kényelembe helyezem magamat és már kérdezgetném is a hölgyet, hogy vele mi történt az elmúlt időben, mikor megjelenik előttem egy lány. Én vagyok hülye, vagy ő valóban nem volt itt eddig? Caspernek időközben lett volna egy barátnője? Te jó ég, valóban sok mindenről maradhattam le. – Öcsi? – kérdezek vissza az első dologra, ami igazából érdekel. Casper nővére lenne? Ezek szerint tévedtem. Öreg hiba, ha meglátok egy lányt, egyből arra gondolok, hogy valaki párja és nem arra, hogy a testvére. Bár ez esetben úgy gondolom, hogy megbocsátható bűn, hiszen még sose találkoztam a rokonaival. – Elnézést, még nem találkoztam Casper testvéreivel.- kérek egyből bocsánatot, csak hogy a mondandója többi részét se hagyjam figyelmen kívül. – És nem, én a bácsikája vagyok. Anyai ágról persze! Dae-Hyun Phan egyébként. – nyújtom ki a kezemet, hogy ő is bemutatkozzon, mert azt már feldolgoztam, hogy az unokaöcsém testvére, de nem hívhatom így örökké, szóval szeretném megtudni a teljes nevét, ha persze engedi.
Ez egy elég furcsa találkozás igazából, hiszen az apját nem szívlelem, de csak mert nem volt képes magához venni Caspert és rendesen felnevelni, hanem helyette ide „száműzte”. Ettől függetlenül a lányhoz még pozitívan állok hozzá, mint általában az emberekhez, hiszen hogyha itt van, akkor annyira nem lehet rosszban az öccsével. Így nekem sem kéne már most bunkón viselkednem, plusz nem is ismerem, így milyen alapon lennék az?
¤ ALONE ¤ 469 ¤ HÁT MEGLEPI VAGY A JAVÁBÓL So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun 3673325056 ¤

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun
So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun EmptySzomb. Dec. 12 2020, 21:21

To a handsome stranger


Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar hívni fog az apám. Mármint persze, az sejthető volt, hogy amint rájön, hogy nem az általa kiválasztott hotelban szálltam meg, máris le fogja harapni a fejem, hogy mégis hogy képzeltem. De azt nem hittem volna, hogy ilyen hamar rá fog erre jönni. Mert hát ott van a telefonom, az internet, bármi, amin utol tudott volna érni, ha akart volna valamit. És akkor még mindig abban a hitben élhetné az életét, hogy a drága kicsi lánya valami luxusszálloda kényelmét élvezi, mintha csak egy nyaraláson lenne. De nem, neki muszáj volt magát a szállodát felhívnia, hogy ott érdeklődjön a hogylétem felől.
De ha már erre került a sor, ezt is lerendezem vele. Igaz, nem épp  legjobban, és egész biztos vagyok benne, hogy még hívogatni fog, de legalább hallotta a hangom, és tudja, hogy nem vagyok bajban. Remélem... Meg amúgy is... Mikor hoztam én bajt a fejemre legutóbb? Nem szokásom... Vagyis... Talán néha csinálok olyat, ami miatt apa kiakad, de csak azért, mert olyan maradi és komor... És nekem most nincs kedvem hallgatni az újabb szentbeszédét. Épp ezért csapom is rá a telefont elég hamar, még mielőtt elkezdene kioktatni. Majd később, ha lehiggadt visszahívom. Becsszó...
De addig is csinálok magamnak egy jó forró teát. Eközben pedig remélem Hyun Tae is hazaér, és tervezhetünk valami izgi tesós programot. Bár az elmúlt napok tapasztalatai alapján erre nem fog sor kerülni, hisz ha itthon is van az öcsém, még akkor sem hajlandó szóba állni velem. Pedig nem vagyok én olyan rossz tesó, nem...? Ezen gondolatokkal foglalkozva indulok is a konyha felé. Vagyis indulnék, ha nem hallanám meg azt az ismeretlen hangot. Így viszont a terveim máris más irányt vesznek, s egyenesen az ismeretlen férfihoz megyek, hogy lehuppanva mellé üdvözölhessem.
- Uuuuhum... - bólogatok is nagyban, jelezve, hogy bizony ám, én vagyok az egyik azok közül a gonosz, alávaló testvérek közül. - Nem maradtál ki sokból... Mind beképzelt, önző sznobok... - pillantok is fel rá kuncogva, válaszolva a megjegyzésére. Igazából ezen meg se lepődöm, hisz apa egyikünknek sem engedte, hogy szóba álljon a féltestvérünkkel, így annak egy barátját, egyéb rokonát sem ismerjük. Én legalábbis...
És félreértés ne essék, szeretem a testvéreim is. De azért ők mégis csak sokkal jobban hasonlítanak apára, mint én. Ők még hajtanak arra, hogy megszerezzék a cég vezetését, ha az öreg nyugdíjba vonul, s épp ezért próbálnak mindig a kedvére tenni. Emiatt pedig még ők is úgy tekintenek az öcsénkre, mintha nem is létezne. Nagy sajnálatukra én ezt még nem tudom megtenni...
- A bácsikája...? - kerekedik is ki a szemem, ahogy meghallom, hogy tulajdonképpen Casper egyik rokona ül mellettem. - Pedig nem is nézel ki olyan öregnek... Tényleg a nagybácsija vagy? Nem gondoltam, hogy ilyen helyes rokonai vannak... - mérem is végig jó alaposan, tetőtől talpig. Mert hát első ránézésre tényleg azt hittem, hogy valami felsőbbéves egyetemi barátja az. Nem gondoltam volna, hogy az egyik rokona az. - Gong Mi Rae, a beképzelt sznob féltesó... - vigyorodom is el ahogy bemutatkozom, s kezet rázom vele.
Gondolom hallott szépeket a családomról... De remélem engem nem azok alapján fog megítélni... Nekem bőven elég ha Casper durcizik a jelenlétem miatt. Sőt, még bőven sok is...
De te is  So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun 1471401822  So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun 3673325056 Öltözet
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun
So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun EmptySzomb. Jan. 02 2021, 15:40


Mi Rae & Dae-Hyun


Kicsiként rengetegszer irigykedtem azokra a gazdag családokra, ahol nem volt gond az anyagiakkal, így simán elküldhették a gyerekeket egyetemre, sőt még bármit meg is kaphattak, amire vágytak. Én meg azért sírtam a szüleimnek, hogy hadd ne kelljen tanulnom, hogy hadd legyek ketrecharcos, mert akkor a karrieremből meg fogok tudni élni és nem kell rám költeni, sőt a nővéremre elég lesz, én pedig megleszek. Álmomban sem gondoltam volna, hogy az egyetlen testvéremet végül elveszítem és pont az ő gyereke miatt fejezem be a harcot. Igaz a volt barátnőm volt az, aki elindította a folyamatokat, hiszen ha ő akkor nem szakít velem és teszi fel a kérdést, hogy nincs olyan ember az életemben, akiért élni akarok, akkor talán sose ismerem be magamnak, hogy Casper miatt igenis vigyáznom kell magamra. Már így is elveszítette az anyját, ráadásul az is ott van, hogy az apja nem volt képes róla gondoskodni. Bezzeg a többi gyerekéről igen.
Nem mondom, hogy nem hiányzik az, hogy szétverjek néha egy-két embert, de határozottan örülök, hogy nem ez lett az életem. Sokkal erőszakosabb lennék, és ki tudja, most mi lenne velem, ha akkor nem szállok ki. Lehet már járni sem tudnék. Mindig is benne volt a pakliban, hogy egyszer úgy lesérülök, hogy soha többé nem állok fel. Pont ezért is jobb, hogy inkább a család mellett döntöttem.
Azt viszont már komolyan nem gondoltam volna, hogy mikor az unokaöcsémhez jövök látogató, akkor pont a nővérével találom szembe magamat. De az még nagyobb meglepetés, ahogyan a saját családjáról beszél. – Elég kritikus vagy velük szembe… Pedig azt hittem, ti olyan kis összetartóak vagytok. – Próbálok kedvesen fogalmazni és nem utalni semmire. Persze Casper féltestvéreiről nincs semmilyen véleményem. Az apjukat nem bírom, nem őket. Hozzájuk amúgy sincs semmi közöm. Viszont az, hogy ő így beszél róluk, nekem csak azt bizonyítja, hogy bizony a lány sem éppen kedveli őket. Mondjuk még ha ez így is van, akkor is csak rájuk támaszkodhat. Ők fognak mindig mögötte állni, így nem szabad eltaszítani egy családot. Na persze ötletem sincs, ő mit gondol róluk, vagy hogyan érez velük kapcsolatba.
Kérdésére mosolyogva kezdek el bólogatni. Még szép, hogy az vagyok. A barátjának azért mégiscsak öreg volnék. Maximum a mentora lehetek. – Haha! Aranyos vagy. Máris kedvellek. – Édes ahogyan bókol nekem, hogy helyes vagyok és nem is tűnök olyan idősnek. Pedig már 32 vagyok, ami azért nem fiatal. Tény, hogy nem is az a vénség kategória, de szerintem látszik rajtam, hogy nem éppen gimis volnék. Minden esetre jól esnek a szavai.
-Üdv Mi Rae, a sznob, ám felettébb cuki féltesó. – Még ha sznob is, nekem nem tűnt fel eddig. Mondjuk ebből a pár mondatból nem is valószínű, hogy fog. Majd ha már sokat beszéltünk. De nekem effektíve a jó lelkű lánynak tűnik, így elsőre. Casper is biztos jól kijön vele, ha már egyszer nála lakik.  – És mondd, mit csinálsz te itt? – Mert hát azért mégsem a szomszédba jött.
¤ NUNU NANA ¤ 474 ¤ HÁT MEGLEPI VAGY A JAVÁBÓL So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun 3673325056 ¤

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun
So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun EmptySzomb. Jan. 30 2021, 14:27

To a handsome stranger


Nekem mindig is megvolt mindenem, amire csak vágytam. Már gyerekként is megkaptam mindent, amit épp csak megkívántam, soha nem szenvedtem hiányt semmiben. Igaz, ez talán csak annak köszönhető, hogy én vagyok a család legfiatalabbja, az apám kicsi hercegnője, a kistesó, kit a nagyobbaknak meg kell védeni. És elkényeztetni. Gyerekként legalábbis ez volt. Az utóbbi időben viszont, ahogy apám is megjegyezte már nem egyszer, kezdek elkanászodni. Pedig még csak soha nem is csináltam olyat, amivel szégyent hoztam volna a családra. Az egyetemet is szépen elvégeztem, és még a cégnél is minden szó nélkül el kezdtem dolgozni. Vagy talán csak az a baja, hogy én nem törekszem arra, hogy a testvéreimet eltaposva másszak feljebb a ranglétrán, hogy végül az enyém legyen az a hely, ahol most az öreg ül?
Mert nekem az nem is kell. Épp elég az az IT-s közeg, ahol most vagyok. Na meg az, hogy rátaláljak arra a kis mitugrászra, aki képes volt feltörni a rendszerünk. Az pedig, hogy emellett még kicsit jobban meg is ismerhetem a féltestvérem, már csak hab a tortán. Igaz, ez sem olyan egyszerű, mint gondoltam, tekintve, hogy Casper még csak öt percet sem bír ki egy légtérben velem, és szinte sosem jár haza, csak mikor már későre jár. Pedig még csak nem is csináltam semmi - különösen - rosszat, mióta itt vagyok.
- Azok is vagyunk... Mármint ne érts félre, szeretem őket, és ha bárki rosszat tenne bármelyikkel is, leharapnám az illető kezét... - pillantok is Dae-re egész komolyan. Mert hát ők mégis csak a családom, akik soha nem tettek semmi rosszat ellenem, és akik felneveltek. De azért vak nem vagyok. El se merem képzelni mi lesz itt, ha apa egész véletlenül idő előtt meghalna... - De azért ismerem őket elég jól... - Ennek köszönhetően pedig elég kritikus vagyok velük szemben.
Dae pedig egész biztos, hogy csak csupa jókat hallott rólunk, főleg Caspertől. Így egy kicsit meg is lep, hogy milyen rendesen áll hozzám. Semmi előítélet, semmi "te meg mi a francot keresel itt". Semmi olyan, amit amúgy Caspertől megkaptam, mikor először meglátott. Szóval ez itt már egy pirospont a nagybácsi javára. Remélem ez már így is marad.
- Ez csak természetes, engem nem lehet kedvelni... - vigyorodok is el a megjegyzése hallatán. A drága öcsikém is csak palástolja az imádatát felém, mert nem bírja elviselni a tényt, hogy nem bírja utálni azt a személyt, aki az apjához hasonlóan magára hagyta őt. De biztos vagyok benne, hogy csak idő kérdése, és ő is belátja majd, hogy én nem olyan vagyok, mint z apánk, és legalább én, tényleg meg akarom őt ismerni. Ebben pedig remélem most már Dae is a segítségemre lesz majd.
- Van egy kis elintézni valóm itt New Yorkban... Addig pedig gondoltam megismerem végre a tesóm. Bár nem volt olyan egyszerű megtalálni, hogy lakik... Apa elég jól rejtegeti őt mindenki elől... - gondolkozom is el egy kicsit. Mert hát az öreg nem nagyon akar tudomást venni arról, hogy van még egy gyereke. Igaz, évente egyszer érdeklődik a hogyléte felől, de igazából csak muszájból teszi. És bármikor is rákérdeztem, mindig is terelte a témát. Hogy most itt lehetek is csak annak köszönhető, hogy az öreg telefonjának a jelszava olyan gyenge, hogy azt még egy óvodás is fel tudná törni... - De ahogy azt a mellékelt ábra is mutatja, Casper még mindig durcizik... - mutatok is körbe gyorsan, jelezve, hogy az említett személy még mindig nincs itthon, nnak ellenére, hogy az órái már rég véget értek.
De te is  So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun 1471401822  So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun 3673325056 Öltözet
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun
So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun EmptyVas. Jan. 31 2021, 13:36


Mi Rae & Dae-Hyun


Sosem ismertem a gazdagok életét. Talán a híresekét igen, de ketrecharcosként sem voltam éppen annyira népszerű, mint egy színész vagy valami. Lehettem volna bajnok, nagy jövő állt előttem, de úgy döntöttem, hogy egy éles kanyarral másfelé megyek. Sose a hírnévre vágytam, amikor elkezdtem annak idején küzdeni, hanem a pénzre. Igen, ez rettenetesen rosszul hangzik, de leginkább úgy, mintha valami sóher fazon lennék, akinek csak ez számít. Pedig nekem jó indokom volt! El kellett magamat tartani. A szüleimnek elég volt a nővérem életét finanszírozni, nem kellettem még én is a nyakukra. Az egy másik dolog, hogy neki sajnos már nincs szüksége pénzre. Mindenemet odaadtam volna, ha meg tudtam volna menteni. De nem tudtam. Hiába akartam neki a legjobb életet végül mégsem tudtam elérni, hogy megkapja. Talán ezért is próbálkozom annyira Casper esetében, hogy mindene meglegyen. Tudom, hogy az apja elvileg nem hagyja, hogy hiánya legyen, hiszen még nevelőnőt is kapott, de a szeretetet kitől kapja meg, ha nem tőlünk? Mondjuk leginkább az öregétől kéne, ám még sincs így. A gondolatra elhúzom a számat, de szinte egyből visszamegy a mosolygósba. Végül is itt vagyok én neki, ha apai példakép kéne neki! Na nem mintha szülő volnék, te jó ég! Még csak az kéne. Bár már elvileg itt lenne az ideje, hogy nekem is legyen utódom, de jól vagyok én így, hiszen néha még magamra sem tudok odafigyelni, nemhogy egy kis pöttömre.
-Uh, veszélyes lány lehetsz akkor! – nézek rá először kissé riadtan, de aztán elnevetem magamat, hiszen csak viccnek szántam. Azt viszont mindenképpen értékelem, hogy ennyire vigyáz a családjára. – De legalább szereted őket, ennél fontosabb nincs is, ha a szeretteinkről van szó. – Mert ha mi nem tartunk össze és nem segítünk a másiknak, hát akkor ki fog? Éppen ezért sem értem, hogy Casper apja miért viselkedik így. Értem én, hogy félvér és emiatt nem nagyon illik a családba, de attól még a gyereke, és ha tényleg szereti, akkor nem így kéne vele bánnia. Ha pedig letagadja, akkor ne tegyen úgy, mintha érdekelné a kölyök. Vagy az egyik, vagy a másik, de az áltörődömség nálam kiveri a biztosítékot.
Ellenben tőle nem futkos a hideg a hátamon. Az apját nem bírom, bár ezt egy szóval sem említeném neki, de Casper testvérei mit tettek? Nem ők dobták ki és száműzték ide.
-Oh és milyen szerény is vagy. – kezdek el csak még jobban nevetni. Van benne valami, ami tényleg nagyon édessé teszi és az nem csak az arca. A személyisége is olyannak fest, akit lehet kedvelni, így nem is értem, hogy az unokaöcsémnek miért volna bármi kifogása ellene. Abszolúte nem olyan, mint amilyenre számította, na persze eleve bele sem gondoltam, hogy valaha fogok találkozni „rokonokkal”. Tényleg, akkor most mi is azok vagyunk? Mert hát az unokaöcsém testvére, de ő nem az unokahúgom, de valamilyen szinten mégis összekapcsolódunk nem? – Szóval még rejtegeti is? – Erre a mondatra egy kicsit felhúzom magamat. Nem elég, hogy száműzi, minek eldugni őt mindenki elől? Az anyai ági családja úgyis tud róla, hát akkor a másik felen lévők miért nem? Mintha nem is engedné, hogy eleve megismerjék őt. Nem rossz kölyök pedig, szerintem be tudna illeszkedni közéjük. Az egy másik dolog, hogy szerencsére nem akar. – Caspernél el fog múlni! Amint beletörődik, hogy nem tehet semmit és hajlandó lesz nyitni minden okés lesz. – De ezek szerint annyira nem repes az öcskös, hogy a tesója itt van. Pedig szerintem semmi gond nincs vele! Úgy fest kell a nagybácsi féle puhítás… - Egyébként mi dolgod van pont itt, ha megkérdezhetem?
¤ NUNU NANA ¤ 573 ¤ HÁT MEGLEPI VAGY A JAVÁBÓL  So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun 3673325056 ¤

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun
So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
So now who is the real surprise? - Mi Rae & Dae-Hyun
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Surprise visit - Hewett & Hyun Joon
» monsters are real and they look like people
» Jake&Dorian - keepin' it real
» last of the real ones // toni & chad
» real talk - - Javier & Yebi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: