New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

anja & mark | papaoutai
Témanyitásanja & mark | papaoutai
anja & mark | papaoutai EmptyVas. Okt. 25 2020, 14:55





100%
AnjaMegbeszélésen vagyok, hívjon később.
Most végeztem, miért hívtál?Jo megmakacsolta magát...?
Anja is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: anja & mark | papaoutai
anja & mark | papaoutai EmptyVas. Okt. 25 2020, 15:24





100%
Apa(Mark Schneider)Szia apa!
Azért akartalak hívni, hogy mikor is jössz értem, hogy aztán menjünk a többiekért? Bár lehet csak Jot kell még felvenni, mert Nicolenak talán más programja akadt...Illetve Jo-val még nem is beszéltem ma. Tudod, nem lakok már anyával... Szóval mi a terv?
Apa(Mark Schneider) is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: anja & mark | papaoutai
anja & mark | papaoutai EmptyVas. Okt. 25 2020, 15:57





100%
AnjaMegbeszélésen vagyok, hívjon később.
Most végeztem, miért hívtál?Jo megmakacsolta magát...?
Szia apa!Azért akartalak hívni, hogy mikor is jössz értem, hogy aztán menjünk a többiekért? Bár lehet csak Jot kell még felvenni, mert Nicolenak talán más programja akadt...Illetve Jo-val még nem is beszéltem ma. Tudod, nem lakok már anyával... Szóval mi a terv?
Igen, mondta, hogy van valami próbája amin ott kell lennie. Azt hittem, szólt nektek is.
Akartalak hívni, nem biztos, hogy időben odaérek, mert elhúzódik a tárgyalás. Nagyjából egy órával.Fel tudnád venni a húgodat és elmenni a címre?

Anja is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: anja & mark | papaoutai
anja & mark | papaoutai EmptyVas. Okt. 25 2020, 16:19





100%
Apa(Mark Schneider)Nem igazán említette személyesen. Inkább az insta sztoriját láttam... Illetve anya mondta. Tényleg, beszéltél vele mostanában?
Ha akartál volna hívni, hogy elmondd, akkor nem egy hangostaüzenet közölte volna, hogy Mr. Schneider munkát tervezett be arra a ritka napra is, amikor a gyerekeivel van közös programja...Ettől függetlenül igen, szerencsére van elég benzin a kocsimban, hogy felvegyem Jot és akkor ketten menjünk.Remélem a "nagyjából egy óra" tényleg nagyjából egy óra... Amúgy Ophelia már tudja, hogy késni fogsz?
Apa(Mark Schneider) is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: anja & mark | papaoutai
anja & mark | papaoutai EmptyVas. Okt. 25 2020, 18:05





100%
AnjaMegbeszélésen vagyok, hívjon később.
Most végeztem, miért hívtál?Jo megmakacsolta magát...?
Szia apa!Azért akartalak hívni, hogy mikor is jössz értem, hogy aztán menjünk a többiekért? Bár lehet csak Jot kell még felvenni, mert Nicolenak talán más programja akadt...Illetve Jo-val még nem is beszéltem ma. Tudod, nem lakok már anyával... Szóval mi a terv?
Igen, mondta, hogy van valami próbája amin ott kell lennie. Azt hittem, szólt nektek is.
Akartalak hívni, nem biztos, hogy időben odaérek, mert elhúzódik a tárgyalás. Nagyjából egy órával.Fel tudnád venni a húgodat és elmenni a címre?

Nem igazán említette személyesen. Inkább az insta sztoriját láttam... Illetve anya mondta. Tényleg, beszéltél vele mostanában?Ha akartál volna hívni, hogy elmondd, akkor nem egy hangostaüzenet közölte volna, hogy Mr. Schneider munkát tervezett be arra a ritka napra is, amikor a gyerekeivel van közös programja...Ettől függetlenül igen, szerencsére van elég benzin a kocsimban, hogy felvegyem Jot és akkor ketten menjünk.Remélem a "nagyjából egy óra" tényleg nagyjából egy óra... Amúgy Ophelia már tudja, hogy késni fogsz?
Beszéltem. Azért tudom.Tudom, hogy szombat van, de hétfőre elő kell készíteni a vállalati stratégiát az ázsiai terjeszkedésre. Ami nálunk vasárnap. Majd megérted, ha rendesen fogsz dolgozni.Most írtam neki is. Nagyon örül neki, hogy ti mentek.Lesz időd felugorni hozzám és lehozni az ajándékom vagy küldjem érte az egyik gyakornokot?

Anja is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: anja & mark | papaoutai
anja & mark | papaoutai EmptyVas. Okt. 25 2020, 19:36





100%
Apa(Mark Schneider)És említett bármi mást is?
Persze! Ahogyan azt is mondják, hogy majd megérted, hogyha egyszer saját családod lesz, igaz? Ó, várjunk, rossz kérdés volt, hogy tudhatnád, hiszen egy ideje már én próbálom managelni ezt a családot...Nos... ez legalább kedves tőle.Inkább nem akadok ki azon, miért nincsen nálad a saját fiad születésnapi ajándéka, akinek a zsúrjáról még késel is... Egyáltalán te magad vetted neki? Elmennék érte, de sajnos nem fér bele az időmbe, nemsokára indulok Joért. Küldj az ajándékért valaki mást, igen, ez jó ötlet! Én meg majd igérem megpróbálok neked falazni... Vagy legalább rendben tartani a dolgokat mire szándékozol csatlakozni.
Apa(Mark Schneider) is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: anja & mark | papaoutai
anja & mark | papaoutai EmptyVas. Okt. 25 2020, 20:18





100%
AnjaMegbeszélésen vagyok, hívjon később.
Most végeztem, miért hívtál?Jo megmakacsolta magát...?
Szia apa!Azért akartalak hívni, hogy mikor is jössz értem, hogy aztán menjünk a többiekért? Bár lehet csak Jot kell még felvenni, mert Nicolenak talán más programja akadt...Illetve Jo-val még nem is beszéltem ma. Tudod, nem lakok már anyával... Szóval mi a terv?
Igen, mondta, hogy van valami próbája amin ott kell lennie. Azt hittem, szólt nektek is.
Akartalak hívni, nem biztos, hogy időben odaérek, mert elhúzódik a tárgyalás. Nagyjából egy órával.Fel tudnád venni a húgodat és elmenni a címre?

Nem igazán említette személyesen. Inkább az insta sztoriját láttam... Illetve anya mondta. Tényleg, beszéltél vele mostanában?Ha akartál volna hívni, hogy elmondd, akkor nem egy hangostaüzenet közölte volna, hogy Mr. Schneider munkát tervezett be arra a ritka napra is, amikor a gyerekeivel van közös programja...Ettől függetlenül igen, szerencsére van elég benzin a kocsimban, hogy felvegyem Jot és akkor ketten menjünk.Remélem a "nagyjából egy óra" tényleg nagyjából egy óra... Amúgy Ophelia már tudja, hogy késni fogsz?
Beszéltem. Azért tudom.Tudom, hogy szombat van, de hétfőre elő kell készíteni a vállalati stratégiát az ázsiai terjeszkedésre. Ami nálunk vasárnap. Majd megérted, ha rendesen fogsz dolgozni.Most írtam neki is. Nagyon örül neki, hogy ti mentek.Lesz időd felugorni hozzám és lehozni az ajándékom vagy küldjem érte az egyik gyakornokot?

És említett bármi mást is?Persze! Ahogyan azt is mondják, hogy majd megérted, hogyha egyszer saját családod lesz, igaz? Ó, várjunk, rossz kérdés volt, hogy tudhatnád, hiszen egy ideje már én próbálom managelni ezt a családot...Nos... ez legalább kedves tőle.Inkább nem akadok ki azon, miért nincsen nálad a saját fiad születésnapi ajándéka, akinek a zsúrjáról még késel is... Egyáltalán te magad vetted neki?Elmennék érte, de sajnos nem fér bele az időmbe, nemsokára indulok Joért. Küldj az ajándékért valaki mást, igen, ez jó ötlet! Én meg majd igérem megpróbálok neked falazni... Vagy legalább rendben tartani a dolgokat mire szándékozol csatlakozni.
Ha olyan gondod van, amit szeretnél megbeszélni, szólj nyugodtan. Ne passzív-agresszív üzenetekkel célozgass. Az él elveszik írásban.Sajnálom, ha megbántottalak.Csak egy kérdés volt, nem kell magadra venned, a stressztől hamar magas lesz a vérnyomásod.
Anja is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: anja & mark | papaoutai
anja & mark | papaoutai EmptyVas. Okt. 25 2020, 20:46





100%
Apa(Mark Schneider)Ó, hidd el, én mondanám is, nemcsak írnám, de ahhoz az kell, hogy egyszer fel is vedd a hívást, apa! Vagy ottlegyél a családoddal!
Amúgy arra akartam célozni, hogy anyu mostanában nehzen bír Joval és én se tudom igazán, hogy mi van vele... De ma kiderítem. Ami pedig Nicolet illeti... Ő Nicole.Bocsánatkérés elfogadva.Asszem... majd eldöntöm mire látjuk egymást... Csak ideges vagyok a szülinapi buli miatt.Az öröklött gének pedig nem segítenek a stressz kezelésnél. Se a nagyon kimért, nyugodt válaszaid, amik olyanok mintha egy pszichológus írna válaszokat az egyik szakkönyve alapján. Csak, hogy tudd...
Apa(Mark Schneider) is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: anja & mark | papaoutai
anja & mark | papaoutai EmptyVas. Okt. 25 2020, 23:44





100%
AnjaMegbeszélésen vagyok, hívjon később.
Most végeztem, miért hívtál?Jo megmakacsolta magát...?
Szia apa!Azért akartalak hívni, hogy mikor is jössz értem, hogy aztán menjünk a többiekért? Bár lehet csak Jot kell még felvenni, mert Nicolenak talán más programja akadt...Illetve Jo-val még nem is beszéltem ma. Tudod, nem lakok már anyával... Szóval mi a terv?
Igen, mondta, hogy van valami próbája amin ott kell lennie. Azt hittem, szólt nektek is.
Akartalak hívni, nem biztos, hogy időben odaérek, mert elhúzódik a tárgyalás. Nagyjából egy órával.Fel tudnád venni a húgodat és elmenni a címre?

Nem igazán említette személyesen. Inkább az insta sztoriját láttam... Illetve anya mondta. Tényleg, beszéltél vele mostanában?Ha akartál volna hívni, hogy elmondd, akkor nem egy hangostaüzenet közölte volna, hogy Mr. Schneider munkát tervezett be arra a ritka napra is, amikor a gyerekeivel van közös programja...Ettől függetlenül igen, szerencsére van elég benzin a kocsimban, hogy felvegyem Jot és akkor ketten menjünk.Remélem a "nagyjából egy óra" tényleg nagyjából egy óra... Amúgy Ophelia már tudja, hogy késni fogsz?
Beszéltem. Azért tudom.Tudom, hogy szombat van, de hétfőre elő kell készíteni a vállalati stratégiát az ázsiai terjeszkedésre. Ami nálunk vasárnap. Majd megérted, ha rendesen fogsz dolgozni.Most írtam neki is. Nagyon örül neki, hogy ti mentek.Lesz időd felugorni hozzám és lehozni az ajándékom vagy küldjem érte az egyik gyakornokot?

És említett bármi mást is?Persze! Ahogyan azt is mondják, hogy majd megérted, hogyha egyszer saját családod lesz, igaz? Ó, várjunk, rossz kérdés volt, hogy tudhatnád, hiszen egy ideje már én próbálom managelni ezt a családot...Nos... ez legalább kedves tőle.Inkább nem akadok ki azon, miért nincsen nálad a saját fiad születésnapi ajándéka, akinek a zsúrjáról még késel is... Egyáltalán te magad vetted neki?Elmennék érte, de sajnos nem fér bele az időmbe, nemsokára indulok Joért. Küldj az ajándékért valaki mást, igen, ez jó ötlet! Én meg majd igérem megpróbálok neked falazni... Vagy legalább rendben tartani a dolgokat mire szándékozol csatlakozni.
Ha olyan gondod van, amit szeretnél megbeszélni, szólj nyugodtan. Ne passzív-agresszív üzenetekkel célozgass. Az él elveszik írásban.Sajnálom, ha megbántottalak.Csak egy kérdés volt, nem kell magadra venned, a stressztől hamar magas lesz a vérnyomásod.
Ó, hidd el, én mondanám is, nemcsak írnám, de ahhoz az kell, hogy egyszer fel is vedd a hívást, apa! Vagy ottlegyél a családoddal!Amúgy arra akartam célozni, hogy anyu mostanában nehzen bír Joval és én se tudom igazán, hogy mi van vele... De ma kiderítem. Ami pedig Nicolet illeti... Ő NicoleBocsánatkérés elfogadva.Asszem... majd eldöntöm mire látjuk egymást... Csak ideges vagyok a szülinapi buli miatt.Az öröklött gének pedig nem segítenek a stressz kezelésnél. Se a nagyon kimért, nyugodt válaszaid, amik olyanok mintha egy pszichológus írna válaszokat az egyik szakkönyve alapján. Csak, hogy tudd...
Tudom. Sokat fizettem azért, hogy megtanítsanak így válaszolni.Sokat fizettem azért is, hogy téged megtanítsanak rá, de majd elsajátítod. Addig is pedig remélem, nem üzenetírás közben vezetsz.Ha eldöntötted, szólj. Ha úgy döntesz, hogy haragszol, tartalékold hétfőre, a mai nap az öcsédé.Mindjárt vége a kávészünetnek. Ne vedd magadra, ha nem válaszolok.
Anja is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: anja & mark | papaoutai
anja & mark | papaoutai EmptyHétf. Okt. 26 2020, 10:07





100%
Apa(Mark Schneider)Lehet, hogy a tárgyalóteremben sikeresen meg is térül az a sok pénz, amit erre oktatásra fordítottál, de... A magánélet terén ugyanez már kevésbé mondható el, hogyha sok vita okozója pont te vagy.
Jó, rendben. A mai nap az öcsémé. Akkor mi lenne ha igyekeznél majd ott hagyni az irodádat a tárgyalással együtt, hm? Én is mindjárt indítom a kocsit, mert vezetés közben nem telefonálok. Úgyhogy nyugodj meg, apa, nem fogok megsértődni, mert nem lesz rá időm. Írok ha megérkeztünk.Mi már ott vagyunk. Igyekezz, apa.
Apa(Mark Schneider) is typing...
type a messagesend
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: anja & mark | papaoutai
anja & mark | papaoutai Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
anja & mark | papaoutai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Can we ever agree on something? - Mark & Anja
» king of the clouds || anja & mark
» papaoutai
» goes around, comes around // Anja & Venetia
» Tara & Bellamy | papaoutai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: