New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 15:38-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 14:25-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:16-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 14:11-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:09-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 13:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Les Misérables - - Kian && Joel
TémanyitásRe: Les Misérables - - Kian && Joel
Les Misérables - - Kian && Joel EmptySzomb. Feb. 12 2022, 23:55

Kian & Joel

Újabban egyre gyakrabban gondoltam azt, hogy az ikremnek sokkal könnyebb dolga volt, amikor el kellett döntenie, hogy mivel akar foglalkozni. Oké, az is igaz, hogy Jaynek meg nekem, meg úgy a mi korosztályunkba tartozó egyetlen társunknak sem kell örök életére azzal foglalkoznia, amit elsőre kiválaszt, amikor jelentkezik valahová, vagy elkezd valamilyen munkát, de bizonyos foglalkozások igenis meghatározóak. A bátyámról például korán kiderült, hogy bármilyen sportban megállja a helyét és lehet, hogy nem pár hónapos korában a babaúszáson derült ki, hogy jó úszó is lesz, mindenesetre a szüleink nagy valószínűséggel hamarabb rájöttek, hogy számára ez lesz az út, mint az én esetemben. A gyerekek később kezdenek el énekórára járni, mint mondjuk sportolni, vagy zenélni. Nem hiszem, hogy két és fél éves koromban az lett volna a legnagyobb szám a Heo családban, hogy hogyan gügyögök a tévé előtt a kedvenc mesém főcímdalára és azt sem gondolom, hogy túl komolyan kellett volna vennie bárkinek is, amikor először az iskolai kórusba kerültem, még alsóban. Mindenki akar legalább egyszer sztár lenni az életben - színész, énekes vagy a kettő egyszerre. Én viszont úgy éreztem, hogy ez nem csak valami múló hóbort volt, hanem tényleg ezzel akarok foglalkozni később is.
Azt viszont előre senki nem mondta meg nekem, hogy milyen félelmetes az egész az iskolán kívül. Ezerszer másabb tudni, hogy a szüleimhez hasonló emberek ülnek a közönségben, mintsem nagyon is tisztában lenni a ténnyel, hogy csupa profi csapat figyeli minden rezdülésemet. Még a sporthoz sem tudnám hasonlítani az egészet, mert fogadok, hogy egyetlen focista, vagy atléta sem izgul annyira egy-egy futam vagy meccs - vagy akármi - előtt, mint én a meghallgatáson, még mielőtt behívtak volna. Az, hogy tisztában voltam vele, hogy nem kellene egyáltalán izgulnom annak érdekében, hogy ne rontsak el valamit, csak még jobban frusztrált, ezért lényegébe már csak azon csodálkoztam volna, ha valaki nem veszi észre a kezeim finom remegését. Hiába próbáltam a megfelelő energiákat küldeni a karjaim és ujjaim felé, azoknál a remegés nem akart csillapodni. Pedig álltam már színpadon. Nem egyszer, ráadásul rendszeresen van, hogy ismeretlen közönség előtt teszem azt, amikor más iskolák show-kórusaival közösen lépünk fel, vagy területi versenyekre megyünk.
Talán túlságosan belemagyaráztam magamnak ebbe az egész helyzetbe, hogy mennyire fontos, emiatt pedig jobban izgultam a szokásosnál. A szüleim mondogatták a mai nap előtt, hogy gondoljak arra, hogy ez remek tapasztalatszerzés, de a helyzet az, hogy én jó akartam lenni. Másokhoz képest az a néhány évnyi show-kórus is nagy előny volt, nem beszélve az iskolai musicalekről és arról, hogy én szeretem ezt a világot. Még ha tapasztalatlan is vagyok benne.
- Boy with a star. Az előadó HYUK, és koreai dalról van szó. - Ebben magabiztos voltam. Választhattam volna valami sokkal nehezebbet, valami ezerszer népszerűbbet, vagy menőbbet, de hozzám elég közel állt ez a dal és egy szimpla angol számnál sokkal különlegesebbnek gondoltam. Igazából egy Baekhyun számot is nagyon szívesen énekeltem volna, sőt IU Love poem-jét is gyakoroltam pusztán saját kedvtelésből mostanában, de ahhoz azt hiszem nem volt még merszem, hogy egy olyan kaliberű dalt megmutassak másoknak. Még ha a koreai nyelv miatt nem is értenék a szöveget.
Talán nem azon kellett volna járnia az agyamnak, hogy ha bárki megkérdezi, hogyan mondom el, hogy mekkora csődtömeg voltam, az én gondolataim mégis egyre inkább belekevertek ezekbe a sötét érzésekbe, amitől csak még inkább izgultam.. Emiatt pedig egyenesen menekülni akartam. Aztán már egyszerűen azon kaptam magamat, hogy azt is teszem és bár a tüdőmet kínozva, de egyenletes léptekkel futottam minél messzebbre a meghallgatástól. Vajon ha soha többet nem jövök ebbe a színházba, el tudom felejteni a megaláztatást, amit pusztán saját magamnak köszönhetek? Már ebben sem voltam biztos...
Mint ahogyan abban sem, hogy hirtelen minek köszönhetően álltam meg, előbb a galléromon éreztem rántást, amitől csodálkozó hangocska tört ki belőlem, aztán megéreztem a kezet a hasamon és végül a csuklómon. Szinte szédültem, ahogyan megemeltem az államat és felpillantottam a nálam magasabb férfira. - Én izé... Csak... - hebegve próbáltam kitalálni, pontosan mit is mondhatnék.
- Nem estem volna el. - Ötletem sincs miért védtem magamat, amikor még csak biztosra sem mondhatom, hogy ne taknyoltam volna el a folyosó közepén, de egyébként is mindegy volt, mert már nem futottam. Ellenben zihálni még ziháltam, mert újfent megmutatkozott, hogy ha próbálkozom is bizonyos sportokkal, nem fog úgy menni, mint az ének vagy a tánc, amire a skow-kórusban van szükség.
- A másik irányba nem mehettem, ott is észrevettek volna és mindenki azt gondolta volna, hogy irtó nagy lúzer vagyok, mert hamar kijöttem. - Egészen más kérdés, hogy a családom és a barátaim mit fognak majd gondolni rólam, amikor megtudják, hogy még csak befejezni sem mertem ezt a meghallgatást. - Nagyon izgulok. - Valami miatt úgy éreztem, hogy lehetek teljesen őszinte és nem kell kitalálnom valami béna magyarázatot arra, hogy pontosan mim fáj, vagy mi bajom van.
- Nem lett vége akkor, amikor kijöttem? - Egészen őszinte kíváncsisággal, nagyra nyitott szemekkel pillantottam újra rá. Nem csodálkoztam volna, ha ezek után nem csak ő, hanem a bent ülő bírák egyetlen másik tagja sem látna szívesen. Ezzel a gondolattal pedig annyira megbarátkoztam, hogy egész egyszerűen furcsa volt kedvességet tapasztalni és azokat a szavakat hallani, amelyeket a férfi mondott.
- Bi... Biztos? - Száz, nem, inkább ezer százalékra akartam menni és biztos lenni abban, hogy nem szórakozik velem. Azok után, amit az utóbbi időben tapasztaltam az iskolában, ez az egész egy rossz vicc is lehetett volna, Kian pedig kinevethetett volna bármelyik pillanatban. Tartottam tőle, hogy meg is fogja tenni, hiszen miért foglalkozna még ezek után velem?
- Nem fogok, de tényleg. - Még ha kicsit úgy is éreztem magamat, hogy jobban jött volna, ha ez történik. - Inni azt szeretnék valamit. Baracklé van? - Részemről ezt egy reális kérésnek gondoltam, még ha fogalmam sem volt az itteni büfé választékáról. Talán egy - vagy kettő... na jó, inkább három - pillanatig még az is megfordult a fejemben, hogy tovább kellene menekülnöm, ha netán most egyedül hagy engem. A lelkiismeretem viszont nem engedte volna, mert már azzal is fáradt értem, hogy egyáltalán odabent felajánlotta a víz lehetőségét és most is utánam jött...
- Tényleg? - Az, hogy a térdemen támasztotta az egyik kezét, vagy hogy úgy viselkedett velem, mintha ezer éve ismernénk már egymást tulajdonképp azt érte el nálam, hogy kezdtem egyre inkább megbízni benne - egyúttal megnyugodni is a korábbi kiakadásomhoz képest. Ezen a ponton egyedül annak nem örültem, hogy a szégyenérzetem is bekapcsolt, a fejem pedig olyan mértékben kezdett el vörösödni, hogy úgy nézhettem ki, mint egy pirulós lány. Nem mintha baj lenne a csajokkal. Komolyan! Nekem is van egy...
- Itt is teljesíthetem? Nem kell visszamennem? - Akármekkora csapdának tűnt ez, mégis jobban hangzott, mit hogy újra látnom kelljen annak a nőnek a csalódott pillantását. Még a hideg is kirázott a gondolatától, ami miatt finoman megráztam a vállaimat, habár a mozdulat nem volt túl jelentős. - De... Miért? - Talán nem kellett volna kérdéseket feltennem és akarni, hogy tudjam pontosan mi vitte rá, hogy utánam jöjjön, vagy felajánljon nekem ilyen lehetőségeket. Csak ki kellett volna használnom a kedvességét. Engem mégis meghatott a viselkedése valamilyen szinten, ami miatt ökölbe szorultak a kezeim és én magam is éreztem, hogy elhatározásra jutottam.
- Szeretném megpróbálni újra. A dallal, amit bent is mondtam. - A szemeim érdeklődve pásztázták az arcát, részben talán még mindig arra számítva, hogy ez csak egy vicc.
company gentleman Les Misérables - - Kian && Joel 3719483937 ¦ 1194 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Les Misérables - - Kian && Joel 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Les Misérables - - Kian && Joel 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: Les Misérables - - Kian && Joel
Les Misérables - - Kian && Joel EmptyHétf. Szept. 27 2021, 10:13

Joel & Kian

Úgy éreztem, hogy ezeken a válogatókon mindannyian mást próbálunk megtalálni, ez viszont egyáltalán nem tűnt bajnak, szimplán csak különbözőségnek, ami köztem és a kollégáim között volt fellelhető. Sosem tartottam magam kivételes tehetségnek, viszont tartottam magam ahhoz, hogy az egyetlen dolog, amiben igazán jó vagyok, az az emberek szórakoztatása, emiatt pedig soha életemben nem tudtam volna egy pillanatra sem más hivatásban elképzelni magam. Ugyanakkor szem előtt kell tartani azt a rutint is, amivel mind én, mind a kollégáim rendelkeznek. Mind hajlamosak vagyunk megfeledkezni arról, hogy annak idején átestünk mi is hasonlókon, nekünk is el kellett kezdeni a színészetet. Nyilvánvalóan vannak olyan mozzanatai a dolognak, ami itt Amerikában kéz a kézben jár a szakmával, gondolok itt példának okáért az énektudásra. Nehezen lehetett érvényesülni úgy, ha az ember nem rendelkezett ezzel, viszont, ha meg igen, akkor nagyobb piacot tudott lefedni. Nem véletlenül van az, hogy a Disney sztárok nagy része mondhatni tökéletesen énekel. Ha valaki egy valamire való színész akar lenni, és nem csak a népszerűségre vágyik itt, akkor vagy baromi tehetségesnek kell lennie, amivel meg tudja hódítani az embereket, vagy több területen is meg kell állnia a lábát. Én mindig úgy gondoltam, hogy alapvetően a zenéhez fűződő szeretetem miatt lehetek az, aki most vagyok, és pontosan ennek hála van lehetőségem a színházban olyan szerepet betölteni, ami miatt engem ültettek ide, nem pedig mást. Konkrétan majdhogynem magammal egyidős embereket fogok castingolni, emiatt pedig el kell vonatkoztatnom attól a rutintól, amit én sikeresen megszereztem az évek során.
A nagyobb baj az szokott lenni, hogy a kollégáim néhány delikvenssel túl szigorúak, ami miatt már nem egy olyan személyt küldtünk el az évek során, akikben én személy szerint láttam a potenciált, csak nem szívesen dolgoztam volna együtt. Elsősorban nem akartam szingli férfiként lányokat fogadni, mivel én is kellőképpen ismertem magam, meg attól is tartottam, hogy akár kölcsönös vonzalom is kialakulhat közöttünk, ami miatt derékba vághatom valaki karrierjét. Erre mondjuk a stylistok mindig közlik velem, hogy negyed annyira kellene jóképűnek gondolnom magam, mint amilyen vagyok, és akkor ezzel nem lenne probléma. Sosem értettem egyébként ezt a dolgot, mivel én leginkább az átlag kategóriába lőttem be magam.
Mindenesetre kifejezetten hátrányos az, hogy minket is folyamatosan castingolnak, ami miatt Gary fejében élesen él Aurora és az én teljesítményem. Ha pedig mi ketten – vagy esetleg Oh úr – nem ragadjuk magunkhoz a jelentkezőket, akkor Gary minden bizonnyal elutasítja őket. Bennünk megbízik, de nyilvánvalóan nem akarja, hogy púp nőjön a háta közepére.
Már akkor tudtam, mikor megpillantottam a fiút, hogy Roránál elbukott. Lényegében vagy nálam, vagy Mr. Ohnál mehet át csak, de mivel neki már vannak mentoráltjai, nem bíztam abban, hogy esetleg még egyet bevállalna, akivel több munka is van. Egyrészt túlságosan látszott rajta, hogy lámpalázas, ami miatt minden bizonnyal dolgozni kell majd az önbizalmán. Pontosan tudtam, hogy Rora minden bizonnyal úgy motiválná őt, hogy halálra rémülne tőle, Oh úr pedig jobban szereti a hasonlóan fejlődő típusokat. Ő szokott lenni az, aki a színházból válogat, nem pedig a külsősöket veszi magához.
- Igen, te – nem rágtam a szájába azt, hogy miért szeretném így, egyszerűen csak megerősítettem őt. Abból, hogy a többiek megváltoztatták a testtartásukat, én már szinte teljesen biztos voltam a tényben, hogy az egyetlen ember, aki ezt a fiút megmentheti, az én magam vagyok. Mivel számomra az izgalom nem feltétlenül volt kizáró tény egy kezdőnél, nem esett nehezemre türelmesen kezelni őt. Nyilvánvalóan ebben a teremben senkinek sem célja az, hogy tehetséges fiatalokat eltántorítson a színészettől. Mivel nekem még egy mentoráltam sem volt, nem lett volna minden fennmaradó időmet ráfordítani valakire, és ezzel a többiek is tisztában voltak. Szegény viszont nem láthatta azt, hogy éppenséggel mit firkálok a papíromra, amikor kipipáltam, hogy sikeresen vette az akadályt a verssel.
- Nem baj, még jó is – szolid mosoly ült ki az arcomra, mert elégedett voltam a választással – Mit választottál, és milyen nyelven?
Nyilvánvaló volt, hogy valószínűleg nem orosz szöveget fog választani, de mivel ázsiai indulóról van szó, számítottam rá, hogy Oh úr, és én előnyben leszünk, ha a koreairól van szó. Egyrészt nem ő az egyetlen, aki más nyelvet választ, másrészt elméletileg a zsűri nagy része az értelmiségi réteget erősíti. Itt vagyok persze még én is, de elmondhatom magamról azt, hogy három nyelvet is az anyanyelvemnek tekinthetek, plusz flexelek itt még azzal, hogy jó voltam spanyolból a gimiben. Más kérdés, hogy nem kifejezetten állíthatom azt, hogy beszélem is a nyelvet, de ettől függetlenül még jól hangzik.
Mindenesetre én magam is tudtam, hogy hiába szurkolok a fiúnak, és állok az oldalán – mint sok más fiatalnak is – egyszerűen most nem haverkodhatok vele, ami miatt lényegében a meghallgatásnak szó szerint kell történnie. Ő teljesít, én értékelek, viszont némi emberséget emellé mutatni még belefért. Én magam szintén felálltam, amikor odaadtam a vizet, alapvetően senkit sem illik lekezelni azzal, hogy ha már szemtől szembe kerülünk egymással, akkor én megmozdulni sem vagyok hajlandó. Mindenesetre láttam a fiú arcán a pánikot, és már nyitottam a szám, hogy megnyugtathassam őt, de még mielőtt bármit mondhattam volna, elindult vissza a színpad felé. Csak akkor kerekedtek el a szemeim, amikor arra lettem figyelmes, hogy kifelé iramodik a gyerek, én pedig hiába nyúltam felé és akartam volna megállítani, egyszerűen nem voltam elég gyors. Az ajtó csapódásával némi csend telepedett ránk, viszont én magam nem ültem vissza a helyemre.
- Nagyszerű. Akkor ma hamar végzünk – nem okolhattam Rorát azért, hogy kihúzta a jelöltünket a listájáról, mivel a legkevésbé sem volt professzionális, amit csinált. Én mégis nagyon sajnáltam a fiút, emiatt pedig dühösen néztem a kollégáimra.
- Moderáljátok magatokat, és ne forgassátok a szemeteket senkire, főleg te ne – ezennel az egyetlen hölgyünkre böktem rá – Ha bemertek hívni mást, mielőtt visszajönnék, én magam is felmondok.
Jó érzés volt, hogy jelen helyzetben volt egy fegyver a kezemben, és mivel Gary érzelmi szálakat fűzött hozzám – amúgy a szó legkevésbé romantikus értelmében, szimplán egykorú vagyok a gyerekeivel, és majdnem annyi ideje ismer engem, mint őket – és a többiek is bíztak bennem, én magam is tudtam, hogy szünetet fognak elrendelni, amíg megtalálom a kissrácot. Emiatt azt hiszem a bizalmunk kölcsönös volt.
Nem tudom mennyire lehetett komikus a jelenet, amikor én is kirontottam a teremből a fiú után, de mivel valamivel hosszabbak voltak a lábaim az övénél, és a fizikumom is jobb lehetett az övénél, hamar utolértem. Amikor kartávolságnyira volt tőlem, egyszerűen előre nyúltam, de talán túl nagy volt a lendületem, ami miatt erősen ragadhattam meg a gallérját hátulról. Mivel én voltam az, aki szilárdabban tudta megvetni a lábait a talajon, egyszerűen a hasára tettem a tenyerem, hogy lehetőség szerint ne essen el, de hamar a csuklója után nyúltam, hogy magam felé fordítottam.
- El fogsz esni, ha így futsz – egészen lágy hangon szóltam hozzá, de aztán elengedtem őt – Nem fogom mondani, hogy ne menekülj ki az ajtón, de egyrészt rossz felé indultál meg, ugyanakkor viszont még nem fejezted be a meghallgatást. Rosszul vagy?
Nem lepődtem volna meg, mert gyakran történik hasonló a jelöltekkel, akik túlzottan izgulnak. Nyilván nem vagyunk egy Broadway, viszont azt elmondhatjuk magunkról, hogy Queensben a mi színházunk az egyik legnagyobb és legnívósabb, ami épp elég teher egy amatőr számára. Főleg, hogy nagyrészt azok castingolják le őket, akiket talán a színpadon láthatnak. A következő körre talán jobb lenne a drámatanárainkat küldeni, nem pedig minket.
- Először is, ülj le egy kicsit – ezen a ponton megint a csuklójára kulcsoltam az ujjaimat és a folyosó közepe felé kezdtem el vezetni, ami most teljesen üres volt – Szükséged van valamire? Kávéra, vagy édesre? Nem fogsz összeesni?
Mentőt hívni nyilván nem akartam, de valamennyi rutinom volt benne, mivel gyakoriak voltak a sérülések a próbák során. Már engem is kellett helyettesíteni nem egy alkalommal, ugyanakkor én még sosem voltam vendégszínész más színházban. Általában olyat küldenek, aki nem csak jóindulatból maradhatott a társulatnál.
Én magam nem foglaltam helyet a fiú mellett, inkább elé guggoltam le, a szememben őszinte volt az aggodalom, amíg ránéztem. Kicsit kínlódtam, ami miatt nem mondhatok neki semmi, ezért nagyon megválogatva a szavakat, a következőt ejtettem ki a számon.
- Szünetel a meghallgatás, szóval kaphatsz egy utolsó lehetőséget tőlem – a kezemet megtámasztottam a térdemen – Ha negyedórán belül teljesíteni tudod, akkor még lehet esélyed, de ehhez meg kell próbálnod. Most csak ketten vagyunk itt, én pedig nem foglak megenni.
Halványan rámosolyogtam, mert abban reménykedtem, hogy tényleg sikerül összeszednie magát, és nekem sem kell megszégyenülve visszamenni a munkatársaim közé, amiért hittem benne. Persze mindezt nem mondhattam el neki, mert akkor olyan terhet raknék a nyakába, amivel talán képtelen lenne megbirkózni és elbukná az egészet, ezt pedig egyikünk sem akarta.


1 392 || gyerünk csibém  szívecske || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel QQXcriu
Les Misérables - - Kian && Joel IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Les Misérables - - Kian && Joel IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel S3tYa3a
TémanyitásRe: Les Misérables - - Kian && Joel
Les Misérables - - Kian && Joel EmptyKedd Ápr. 06 2021, 23:44

Kian & Joel

Azt szokták mondani, hogy gyakorlat teszi a mestert, nem? Akkor mi a fészkes fenéért... Akarom mondani, mégis miért van az, hogy hiába lépek már legalább ezredjére a színpadra, még mindig érzek miatta valamilyen szintű lámpalázat? És miért nem múlik el rögtön azután, hogy szembetalálom magamat azokkal az emberekkel, akik értékelni fogják a mai napi teljesítményemet? Apa azt mondta, hogy gondoljak úgy rájuk, mintha nem is tök komoly fejjel ülnének ott előttem és engem kritizálnának, hanem mondjuk mintha mindegyikük bohócnak lenne kifestve. Sosem féltem a bohócoktól - kivéve Pennywise-tól, de az más -, de apa tanácsa akkor is hasznavehetetlennek tűnt. Akkor már inkább hallgattam volna anyára, aki azt mondta, hogy ne úgy fogjam fel, mintha sokkal tapasztaltabb, tehetségesebb és sokkal tanultabb emberek lennének nálam, akik mindenféle díjat nyertek már és pontosan azért fizetik őket, amit én soha nem tanultam senkitől. Lehet, hogy nem lettem tőle kevésbé ideges, de tényleg nagyon megpróbáltam úgy felfogni ezt, mint egy iskolai fellépést.
Szerintem csak az lehet az oka az idegességemnek, hogy valamiért nem tudom elfelejteni, hogy mekkora tétje van ennek. Nem vagyok képes arra, hogy a vesztesek nyugalmával álljak a színpadra, mert ez nem olyasmi, mint az iskolai színjátszás. Ha komolyan szeretnék a színészettel foglalkozni, akkor annak itt kell elkezdődnie. Tudom, tUdOm, hogy arról szól az egész, hogy az ember meghallgatásokra jár, ahol elutasítják, aztán még további meghallgatásokra megy, amíg végül valahonnan vissza nem hívják. De nekem ez volt Az első nagy meghallgatásom és jól akartam teljesíteni. Talán kicsit túlságosan is.
Ha álmomból keltenek fel, akkor is tudtam volna a versem szövegét. Annyit gyakoroltam, és az utóbbi időben annyira át is éreztem, hogy lehetetlenség lett volna elrontanom. A probléma igazából utána jön és ezt én is tudtam, de ennek ellenére is próbáltam egyenesen állni ott és nem gondolni arra, hogy kik ülnek előttem. Ha az a férfi nem beszél hozzám, akkor akár teljesen egyedül is lehetnék a teremben.
- Én? - Pislogva néztem feléjük, miközben megpróbáltam feldolgozni a tényt, hogy semmilyen kritikát, vagy észrevételt nem kapok. Végül is, jobban belegondolva tényleg nem arról szól ez az egész, hogy tehetséges emberek ingyen tanácsokat osztogassanak, de a helyzet az, hogy nagyon megszoktam az iskolai próbákat, ahol gyakorlatilag rögtön kapunk valamilyen visszajelzést. Amíg azt vártam, hogy valami történjen, az izzadó kezeimet kezdtem el törölgetni a combomnak nyomva őket.
- Oké, rendben... - Bólogatva veszem tudomásul, hogy tényleg jól hallottam és nekem kell feladatot választanom. - Legyen az ének. Ugye nem baj, hogy nem angolul van a dal? -  Mivel az énekkel és monológgal is végeznem kell a meghallgatás végéig, gyakorlatilag teljesen mindegy lenne, hogy melyiket választom, de hasznosabbnak gondoltam, ha kétszer is jól választok egymás után, hogy legalább végighallgassanak és legyen lehetőségem teljesíteni a harmadikat is. Ha most azzal folytatnám és nagyon elrontanám, valószínűleg egyszerűen kiküldenének, azt pedig nagyon nem szeretném. - Igen, kérek. És köszönöm. - Kedvesnek tartom ezt a gesztust, és egyben illetlenségnek is azt, ha most visszautasítanám.
Amint a kezembe kaptam a vizet, lecsavartam az üveg tetejét és ittam belőle pár kortyot, még mindig a színpad szélén állva. Az engem értékelő színészek felé pillantottam és láttam, ahogyan a zsűrim egyetlen női tagja felállva nyújtóztatja ki a lábait. Finoman megköszörültem a torkomat, de a lábaim valahogy nem akartak működni és visszavinni engem a színpad közepére. A szívem olyan hevesen dobogott, hogy azt hittem hamarosan kiugrik a helyéről és a fülem is elkezdett csengeni... Szerintem még a fejem körül is a mesebeli kismadarak csiviteltek és csillagok röpködtek, annyira ideges voltam. Ha mindig ez lesz, akkor meg sem éri, nem?
Ahelyett tehát, hogy leégetném magam - mert fogadok, hogy ezek az emberek nem csak színészetben, hanem éneklésben is sokkal jobbak nálam -, úgy döntök, hogy egyszerűbb lesz elmenekülni. Később majd számolok a következményekkel magamban, de inkább nem várom meg a halálomat. Nem állok meg a színpad közepén, hanem lényegében menekülőre fogom az egészet és kirohanok az ajtón. Ha szerencsém van, fel sem tűnt nekik és talán van jobb dolguk is annál, hogy egy béna jelentkező után fussanak, szóval nem fognak követni. A folyosóra érve már-már lihegve torpanok meg és a fejemre csapom a kezemet, mert realizálódik bennem, hogy nem azon az oldalon kötöttem ki, ahonnan bementem, szóval mehetek teljesen körbe a hátizsákomért. De lehet, hogy érdemesebb lenne elbújni és átgondolni, hogy most követtem-e el életem legnagyobb hibáját. Akárhogy is, nem a folyosó közepén kell ezt megtennem, szóval kapkodni kezdem a lábaim és tovább menekülök.
company gentleman Les Misérables - - Kian && Joel 3719483937 ¦ 720 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Les Misérables - - Kian && Joel 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Les Misérables - - Kian && Joel 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: Les Misérables - - Kian && Joel
Les Misérables - - Kian && Joel EmptyCsüt. Márc. 04 2021, 10:44

Joel & Kian

A mentorrendszer, amit a színház kialakított nem csak azok számára volt hasznos, akiknek mi adtuk át a tapasztalatainkat. Úgy gondoltam, hogy én magam is rengeteget tanulhattam már akkor is, ha csak részt vettem a válogatásokon, és felmérhettem az ide jelentkezők sklilljeit. Mivel én magam is sokáig gyermekszínésznek számítottam, ez az első olyan alkalom, ahol már felnőttként ülhetek itt. Valakiként, aki már maga is megharcolt azért, hogy mást taníthasson, ez pedig rendben is volt így. Hiába rendelkezem már most elég nagy tapasztalattal, ami a színészetet illeti – a kapacitásom persze csak a színházakra terjed ki, és nem másra – ugyanakkor magam is éreztem, hogy túl fiatal voltam ahhoz, hogy másokat segíthessek.
Mentornak lenni sokkal nehezebb, mint ahogy az ember elképzelné. Egyáltalán nem elég az, ha valakinek nagy tapasztalata van, mivel rengeteg körülmény van, ami befolyásolhatja egy fiatal tehetség teljesítményét. Egyikünk sem úgy érkezett a társulathoz, hogy mindent tudott, és tökéletesen játszott a kezdetektől fogva. A színház azért jelent kihívást, mert itt nincs lehetőségünk újra felvenni egyes jeleneteket, itt arra kell támaszkodnunk, amit a helyszínen hozunk ki magunkból. Nem a hibátlanságon van a hangsúly, hanem a hibák természetességét kell elkapni. Az a lényeg, hogy ne vegye észre senki, hogy esetleg kiestünk a szerepből, vagy éppenséggel elrontottuk a szöveget, mert természetesen kezeljük mi is a szituációt, és ugyanez a helyzet a közönséggel is. Ezt kell leginkább megtanítani azoknak, akik ideérkeznek, mert a képességeik úgyis formálódnak majd a sok gyakorlás miatt.
A magam részéről rengeteg olyan típushibát tudtam már megkülönböztetni a zsűrizésem alatt, amikre a saját figyelmemet is fel tudtam hívni a gyakorlás alatt, így ezeket nem követtem el. Ugyanakkor nekem valamiért mégis az volt a legfontosabb, hogy a tehetség mellett az illető lelkét is nézzük, ez pedig tökéletesen kiegészítette mondjuk Aurora elképzeléseit. Épp ezért voltak a mentoráltak között nagyon sokféle tehetségek, akik öregbíteni tudják majd a színházunk hírnevét. Mindemellett pedig sokszor bebizonyosodott az, hogy a szív fontosabb tud lenni a logikus döntéseknél. Úgy éreztem, hogy én olyan tanítványt szeretnék magamnak, akinek a szíve inkább van a helyén, mint az ambíciói. Az utóbbin nagyon is tudnék segíteni, de én semmilyen körülmények között se akarnék egy nagyképű majommal együttműködni, mert nem tudnám kezelni. Ehhez a szakmához is kell valamennyi alázat.
Abban a fiúban pedig mindez megvolt, akit én vettem a pártfogásomba, mert láttam rajta, hogy mennyire ideges. Pontosan tudtam, hogy ezzel már elbukott Roránál, a kis dadogása pedig egyáltalán nem segített a többi színésznél sem. A legtöbbjüknek nincs annyi ideje, hogy valakivel sokat foglalkozzanak, így nem azt keresik, ami Joelben van. Nem állítom, hogy magamat látom a fiúban, mert én negyed ennyire nem voltam ideges kisfiúként sem. Ugyanakkor én embereket szólítottam le az utcán és elhagytam a szüleimet azért, hogy másokkal beszélgethessek. Kevesen születnek ilyen adottsággal, és mivel én közvetlenebb vagyok a legtöbb embernél, lényegében lehetőségem van arra, hogy vezessem őt is.
- Jó választás – a mosoly az arcomon elég bíztató volt ahhoz, hogy talán egy kis erőt merjen meríteni belőle. Ha most nem mer kinyögni egyetlen szót se, akkor nem tudok rajta segíteni, mert nem én egyedül fogok dönteni a sorsáról. A semmit nem lehet értékelni – Kezdheted is, ha készen állsz rá.
A bemelegítésen gondolom már kint túl volt, így bíztam benne, hogy nem fog elcsuklani a hangja ahogy szaval, és egyáltalán eszébe jut a szöveg. Szerencsére nem okozott nekem csalódást, a vers mondanivalóját pedig tökéletesen át tudta adni. Óvatosan pillantottam Rorára, majd szépen tovább vándorolt a tekintetem mindenki másra. A mellettem ülő, egyetlen nő felvont, a középső helyen helyet foglaló Gary összevont szemöldökkel ült. Mr. Oh a szélén jegyzetelt, így én voltam az egyetlen, aki igyekezett legalább annyira rendezni a vonásait, hogy szegény fiút ne verje ki a frász, amit végez a verssel.
- Szeretném, ha te választanád ki a második feladatodat – hosszú csend telepedett ránk, mielőtt megszólaltam volna. Minden bizonnyal a többiek is azt várták, hogy a fiú újra nekünk szentelje a figyelmét a versmondás után. Én a magam részéről jónak gondoltam azt, hogy ennyire át tudta élni azt, amit elő kellett adnia. Minden bizonnyal ezt látták a többiek is, szóval nem igazán kívántam hozzáfűzni semmit az előadásához, szimplán csak a papíromon kipipáltam a meghallgatás első blokkját.
- Azt kell teljesítened, amiben a legkomfortosabban érzed magad – nyilván az éneklés és a monológ közül tudott jelen helyzetben választani – Amit úgy érzel, hogy jobban menne. Illetve, ha szeretnéd, akkor tarthatsz egy pár perc szünetet, amíg átgondolod a feladatot. Kérsz egy kis vizet?
A legtöbb esetben szoktuk biztosítani ezeket a lehetőségeket mindenki számára. Mivel sokat kell beszélni a meghallgatás során, szükségük lehet a folyadékra, viszont én jelen helyzetben sokkal inkább aggódtam attól, hogy menten elájul szegény srác. Egy két percbe egyikünk sem fog belehalni és nem gondolom, hogy lenne bárki ebben a teremben, aki profiként kezdte. Bárhogy nézzük, a fiú nem éles helyzetben van, hiába lehetne abban… Ha szüksége van egy kis időre, amíg felkészül a következő szintre, akkor azt meg kell adnunk neki. Reméltem, hogy ezzel mindenki más is egyet tud érteni.


816 || gyerünk csibém  szívecske    || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel QQXcriu
Les Misérables - - Kian && Joel IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Les Misérables - - Kian && Joel IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel S3tYa3a
TémanyitásRe: Les Misérables - - Kian && Joel
Les Misérables - - Kian && Joel EmptyPént. Dec. 04 2020, 22:20

Kian & Joel

Van valami szabály, hogy ha valamiben jók vagyunk akkor ne próbáljunk meg mindenben sikert aratni, nem? Vagy valami olyasmi, hogy ha egy dologban már eredményeket értünk el, akkor felesleges mással is próbálkozni. Ötletem sincs hogy hangzik pontosan, de azt hiszem nekem is hasonlóan kellett volna gondolnom és nem eljönni erre a meghallgatásra. Pedig otthon még kifejezetten izgatott is voltam miatta. Sőt, azt gondoltam, hogy fele ilyen ideges sem leszek, tekintve, hogy az esetek többségében amikor az iskolai show-kórussal lépek fel, valahogy mindig megszáll valamiféle furcsa nyugalom a színpadon. Azt a részét mondjuk muszáj elismernem az egész történetnek, hogy a show-kórus nem olyasmi, mint a színészet. Nem is feltétlenül azért, mert mondjuk egy klasszikus színész különbözik a musical színésztől. Sokkal inkább azért, mert bár a kórusban vannak szólok és annál tehetségesebbnek tartunk valakit, minél többet kap belőle, de maga a teljes előadás mégiscsak csoportban történik, szóval ott vannak a többiek támogatásnak.
Ez hiányzik most rohadtul - mármint bocsi anyu, szóval nAgYoN - nekem is. Hogy valaki legyen mellettem támogatásnak, mint az X-faktoros versenyzőknél, amikor a család és barátok odakint izgulnak, amíg a fellépőnek zajlik az előadása. Másrészt meg nem vagyok már ovis és ha már valóban hasonlítani akarok a bátyámra, akkor el kell engednem anyu kezét meg azt, hogy a szüleim majd minden alkalommal kísérgetnek, csak azért mert ilyen-olyan meghallgatásom van. Sokkal menőbb lenne, ha egyszerűen hazaállíthatnék azzal a hírrel, hogy jól ment az egész és még élveztem is - aztán pedig idővel megkapnám az eredményét és az ítéletet azzal kapcsolatban, hogy felvettek-e vagy sem.
Amihez legelőször is célszerű lenne legalább addig eljutnom, hogy ott álljak a zsűri? mentorok? színészek? Szóval a meghallgatás szakmai oldalát levezénylő emberek előtt. Ehhez képest ha őszinte akarok lenni magamhoz, tulajdonképpen még az is megfordul a fejemben a kis mosdós kirándulásom közben, hogy nem megyek vissza. De ha már valami vagyok, akkor gyáva biztosan nem és különben is hogy nézne ki, ha azzal állítanék haza, hogy meg sem próbáltam? Egy ilyen kaliberű eseménynél még azt is nehéz lenne beadni, hogy elmaradt, vagy lefújták. Különben is rettentően hazudok, szóval még csak meg sem érné. Nem leszek tehát sem gyáva, sem hazug, amikor nem túl magabiztosan - és be kell valljam, nem is kitörő lelkesedéssel - besétálok a megfelelő terembe és megállok a... Nem kezdem újra a felsorolást, szóval azok előtt, akik értékelni fognak.
- I... igen. - Olyan hangerővel dadogom magam elé a szót a férfi mondandójának hallgatása közben, hogy lehetőleg csak én halljam, az idegességem azonban így is eléggé megnyilvánul a testbeszédemben és a tényben, hogy a kezeimet magam előtt egymásba kulcsolva piszkálom az ujjaim, hátha az megnyugtat majd. Amikor valamiféle konkrétabb instrukció is elhangzik, nagyot bólintok. - Rendben, nekem megfelel. - Halvány bár és bizonytalan, de mégis megjelenik az arcomon egy kis mosoly. Hiszen nem zavartak le rögtön, nekem pedig nincs mitől félnem, még akkor sem, ha a Queens-i színház legnagyobb színészei ülnek velem szemben. Lemegy ez a meghallgatás, aztán talán soha nem is látjuk egymást újra. Esélytelenek nyugalma, ezzel nyugtatom magam.
- Maya Angelou-tól választottam a Still I Rise című verset.   - Ezt legalább határozottan tudom állítani. Mielőtt belekezdenék, mély levegőt veszek és lehajtom a fejem, egy pillanatra a szemeimet is becsukom, hogy ne csak a szívem kalapálását halljam. Úgy kezdek bele, mintha csak a személyes tragédiámat kellene elmesélnem. Ami bizonyos értelemben igaz. A vers sorai között akadnak olyanok, amelyekkel az utóbbi időben kicsit talán túlságosan is tudok azonosulni. Legfőképp azok miatt, akik puszta szórakozásból élvezik, ha behúzhatnak nekem egyet. Miattuk sikerül úgy kiejtenem minden egyes szót, hogy szinte észre sem veszem mennyire magával ragad a versmondás. Amikor pedig a legutolsó szó is elhagyja a szám, még néhány másodpercig úgy érzem teljesen más zónában és lelkiállapotban vagyok, mint néhány perccel ezelőtt, amikor be kellett ide sétálnom.
Amikor azonban ez realizálódik bennem, megköszörülöm a torkom és óvatos pillantással mérem végig azokat az embereket, akik velem szemben foglalnak helyet. Nem várom, hogy véleményt mondjanak az előadásról, hiszen azt valószínűleg nem most fogják megtenni, de ha már valamiféle jelét látnám annak az arcukon, hogy ért valamit ez a produkció, kicsivel nagyobb lelkesedéssel várnám a következő feladatot - ami miatt kifejezetten segítségkérő és várakozó pillantást vetek a férfi felé, aki eddig is irányította az egészet nekem, aztán végül mégis kibukik belőlem: - Mi a következő?
company gentleman Les Misérables - - Kian && Joel 3719483937 ¦ 704 ¦ öltözék ¦ TM
mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Les Misérables - - Kian && Joel 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Les Misérables - - Kian && Joel 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: Les Misérables - - Kian && Joel
Les Misérables - - Kian && Joel EmptyVas. Nov. 08 2020, 12:09

Joel & Kian

- Ne haragudjatok, egy kicsit késtem – jelentettem ki határozottan, mintha nem lett volna mindenki számára egyértelmű. A meghallgatás előtt voltunk még bőven, de amikor berobogtam a terembe, ahol ezt tartani kívántunk, akkor bizony át kellett magam vágnom a jelentkezők tömegén. Voltak, akik felismertek és félreálltak az utamból, ugyanakkor jó pont, hogy mindenki számára egyértelművé vált az, hogy ki is fogja őket zsűrizni ez alkalommal. Nem mintha a többieknek említettem volna azt, ha valaki mondjuk beszól a tolakodásom miatt, ugyanakkor a minimális tiszteletmegadás nálam eléggé ki tudja verni a biztosítékot. Mindenesetre örültem neki, hogy senkit nem kellett már arrogancia miatt lepontozni.
- Szerintem mindenkinek feltűnt – már egyszerűen csak elengedtem Rora csípős megjegyzését és csak helyet foglaltam mellette. Egyértelmű volt, hogy a jobbján nekem tartotta fenn a széket, mert amióta elkezdődtek az első meghallgatások, és mi is vállalhattunk mentoráltakat, folyton egymás mellett foglaltunk helyet, a színházban terjedő pletykákat pedig egyszerűen figyelmen kívül hagytuk.
- Én már azon is le vagyok döbbenve, hogy itt vagy. Nem elég egy, mi? – megint a maximalizmusával cukkoltam. Ha csak ketten lettünk volna, akkor biztosan megpróbálom összeborzolni a tincseit, de mivel ez nem így volt, meg kellett adnom neki a tiszteletet. Mégiscsak nő és idősebb nálam. Ezzel is ki tudtam váltani belőle egy halk fújtatást, amivel éppen eléggé elértem a célomat.
- Már nem azért, de...
- Ne kezdjétek el megint! Most, hogy Kian is befáradt, elkezdhetitek behívni az embereket!
Gary utasítása egyértelmű volt. Mivel ez egy egyéni program volt, amiben fiatal tehetségeknek igyekeztünk segíteni, már egy ember döntése is számított. A múltkori alkalommal senkit sem találtam, akit a csapatomban akartam tudni, ezért pedig cukkoltak is eléggé. Mivel a legtöbbjüknek már volt mentoráltja, sok tehetséges fiatalt kellett elküldeni miattam. Jöhetnék olyan álszent dumákkal, hogy kerestem valami pluszt, és nem érem be a tökéletesen csiszolt ki drágakövekkel, de nem erről van szó. Én is hallottam, hogy mennyire jól teljesítettek, és a legtöbben valószínűleg nagyon fényes jövőt tudhattak volna magukénak ebben a színházban. Nem gondolom azt, hogy a sok gyakorlás és tanulás -amit minden bizonnyal a jelentkezők számlájára lehetett írni – megölte volna a valódi érzéseket az előadásmódjukban. Nem gondolom azt, hogy ha az előbbi megtörtént volna, akkor ne lehetett volna esélyt adni nekik és megtanítani nekik. Hogy egy arrogáns előadóból ne lehetne engedelmes csapatjátékos a jövőben. Talán Rora a legjobb példa arra, hogy egy határozott és öntörvényű, törtető ember is ugyanúgy lehet érző lény a színpadon, aki tökéletes alakításokat hoz. Hogy el lehet választani a magánéletet és a munkát. Viszont ugyanakkor nekem nincs kedvem betörni másokat. Én sokkal inkább szeretnék valakit magamnak, aki ugyan nem őstehetség, de van benne vágy a tanulásra. Szerintem a túl tehetséges fiúk és lányok már maguktól értetődőnek veszik azt a tényt, hogy valamihez értenek, ezért sorra ellustulnak. Jobban értékelem a kemény munkát ennél...
És így igen, elég ellentmondásos lehet az, hogy ennek fényében mondtam nemet mindenkire. Ha őszintének kellene lennem, akkor egyszerűen kijelenteném, hogy a jelentkezők közül egyszerűen senkivel sem volt kedvem dolgozni... És mindez igaz volt a mostani fordulókra is. Nagyon sok furcsa pillantást kaptam a munkatársaimtól, amiért senkire sem mondtam ki azt a bizonyos igent, de ugyanakkor senkinek sem tartoztam magyarázattal. Se nekik, se a gyerekeknek, akik sorra jelentkeztek.
Viszont amikor bebotorkált hozzánk az ázsiai kisfiú, aki úgy nézett ki, mintha a saját kivégzésére jött volna... Akaratlanul is kiegyenesedtem. Látszott rajta, hogy nem fogja tudni elkezdeni egyszerűen a meghallgatást, tehát a csapat többi tagjánál el is bukott volna. Figyelmesen hallgattam végig a bemutatkozását, miközben igyekeztem nem kényelmetlen helyzetbe hozni azzal, hogy folyamatosan a fizimiskáját mérem fel. Pontosan tudtam, hogy Roránál már akkor elcseszte, amikor határozatlanul jött be, a többieknek pedig már két-három gyereke is van, tehát olyat fognak kiválasztani, akivel nem lesz túl sok gond. Én a magam részéről csak annyival tudtam szolgálni, hogy ha nemet mondok rá, akkor őt jobban össze fogja törni a dolog, mint azokat, akiket előzőleg küldtem el. Sosem bántam ridegen a gyerekekkel, de ő ez esetben olyannak tűnt, aki nem biztos, hogy könnyen feldolgozta volna a kudarcot.
- Határozottan előny, hogy játszottál már korábban darabokban – mondtam neki, miközben szemügyre vettem a papírjait magam előtt – Joel, mit szólnál ahhoz, ha a verssel kezdenéd?
Úgy voltam vele, hogy talán az legegyszerűbb, ha meghallgatunk tőle pár versszakot, mert addig lesz ideje belemelegedni, mielőtt rátérne a monológra. Elsősorban a beszédére voltam kíváncsi, mivel egy színész számára a legfontosabb a beszéde. És talán éppen elég bemelegítés lesz neki ahhoz, hogy meg tudjam menteni, mert a többiek minden bizonnyal nem teszik meg.
- Mivel készültél nekünk? – teljesen átvettem a szót a többiektől, akik ezzel a szituációval határozottan megbarátkoztak. Igyekeztem a fiúval kedvesen beszélni, mert egyértelműen be volt tojva szegény. És úgy néz ki, hogy a többiek is feleslegesnek találták azt, hogy még jobban ráijesszünk.


780 || gyerünk csibém  szívecske    || ruha ||


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel QQXcriu
Les Misérables - - Kian && Joel IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
Les Misérables - - Kian && Joel IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel S3tYa3a
TémanyitásLes Misérables - - Kian && Joel
Les Misérables - - Kian && Joel EmptyVas. Okt. 11 2020, 20:37

Kian & Joel

- Megtennéd, hogy nem rázod a lábad?
- Mi? Ööö, mármint... Tessék?
- A lábad.
- Ja!
Lábrázás helyett ezúttal a cipőm orrával dobolok a földön, amikor pedig a lány felől újabb - agresszív - torokköszörülés hallatszik, abbahagyom és a szám szélét kezdem rágni, ami amúgy már így is eléggé megsínyli, hogy nem iszom elég vizet és hogy különösebb figyelmet sem fordítok felé, amikor bőrápolásról van szó, hiába vesz anyu minden ősszel mindenféle megfelelő terméket, aminek az lenne a funkciója, hogy olyan legyen, mint egy... szájmodellé? Vannak szájmodellek? Kézmodellek vannak, szóval tuti vannak szájmodellek is. Gondolom.
Amikor már a számat sem tekintem eléggé rágható felületnek, a kezemet emelem fel, hogy a körmeim kerüljenek terítékre, ami amúgy t-ö-k undorító, de erre nem is gondolok, annyira ideges vagyok. 'Minek jöttem egyáltalán el?' Mély sóhaj bukik ki belőlem, amit igyekszem hosszú távon légzőgyakorlatnak álcázni. A korábbi durcás lány most ciccegve fordít hátat nekem a székében, szóval valószínűleg már az is zavarja, ha levegőt veszek. Sokszor és mélyen.
- Marquina? Anabel Marquina? - A hölgy, aki kilép és vizslató pillantással méri végig a még várakozó lányokat biztosan nagyon kedves a hétköznapokban, engem viszont annyira megrémít, hogy amikor kimondja a lány nevét, felpattanok és elindulok az ajtótól ellentétes irányba, abban pedig már csak reménykedem, hogy útközben szembejön majd egy mosdó is - ahol átgondolhatom, hogy ki akarom-e várni, amíg a halállistáról felolvassák az én nevemet, vagy nyuszi vagyok, mint Marty McFly és inkább bedobom a törölközőt. 'Hülyeség, a kórus-szereplésekkor semmi baj velem.' A dolgom végeztével egy Jason Mraz számot dúdolgatva mosom a kezemet és nézek magammal farkasszemet, egészen addig, amíg meg nem hallom nyílni az ajtót, ami oly' mértékben megijeszt, hogy szinte elugrom a csaptól, ami pár másodpercen belül le is áll, a hátamat pedig beütöm a törlőkendő adagolóba. Reszketeg mosolyt vetek az érkező férfira és közben már a hátam mögött tapogatózom, hogy legalább tényleg kéztörlésnek álcázzam a kis akciót. Ezt követően pedig igyekszem a legrövidebb úton és minél hamarabb távozni a férfi mosdóból - legalább az ajtót eltaláltam.
Amikor visszaérek a várakozóhelyre, alig rakom le a hátsómat a székre, már nyílik is az ajtó, a hölggyel együtt, aki pár másodpercig böngészi a listát, majd felpillant és egyenesen rám mosolyog.
- Te vagy Joel Heo? - Csak bólogatni tudok, hang nem is jön ki a számon, a torkom ugyanis annyira kiszárad, mint a Góbi sivatag száraz évszakban. - Gyere csak! - Tágabbra nyitja az ajtót, én pedig úgy állok fel a székemről, mint akibe bele van kódolva a mozdulat, nem pedig önszántából közelít.
- Várod már a szereplést? - Néz rám mosolyogva a nő, kérdése rutinszerűnek érződik, az én válaszom azonban inkább vinnyogásszerűvé sikeresek.
- Mhm. - Lentebb rángatom a kezeimen az ingujjamat, így elrejtve a mancsaimat, amelyeket most legszívesebben tördelni kezdenék. - Nagyon. - Ahogyan közelítünk a színpad felé, ismerős adrenalin jár át, a különbség csak annyi, hogy most egyedül vagyok a csapattársaim helyett, akikkel a kórusban együtt szerepelünk. Kihúzom magamat és igyekszem nyugodt kifejezést erőltetni az arcomra, amikor kilépek az ítélőbi.. Mármint zsűri? Értékelők? Bírálok? Ki tudja... Szóval azok elé az emberek elé, akik értékelni fogják a teljesítményemet.
- Jó napot! - jelentem ki illedelmesen, s icipicit még meg is hajolok, amikor ázsiai arcot is felfedezek a "túloldalon", holott ötletem sincs amerikai állampolgár-e vagy tartja-e a hagyományokat, vagy hogy pofátlanság volt-e most ezt tennem.
- Rendben, akkor kezdjük egy gyors bemutatkozással.
- Oké... - motyogom magam elé, majd az oldalaim mellé eresztem az eddig magam előtt tartott kezeimet, hogy az izzadt tenyereim meg tudjam törölni a farmeromban. - A nevem Joel Heo, hamarosan tizennyolc éves leszek és gimnáziumban tanulok. Évek óta a show-kórus tagja vagyok és szabadidőmben gitározni tanulok, plusz többször játszottam már iskolai darabokban. - Ennyi elég? Vagy ez sok volt? Istenem, kellene még valamit mondanom? Egyik lábamról a másikra állok, pillantásommal pedig tanácstalanul méregetem a velem szemben ülőket, hátha ők meg tudják mondani mit kellene most tennem, a tényleges meghallgatás alatt.
company gentleman Les Misérables - - Kian && Joel 3719483937 ¦ 637 ¦ öltözék ¦ TM
mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
Les Misérables - - Kian && Joel 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
Les Misérables - - Kian && Joel 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc Les Misérables - - Kian && Joel 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Les Misérables - - Kian && Joel D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
TémanyitásRe: Les Misérables - - Kian && Joel
Les Misérables - - Kian && Joel Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Les Misérables - - Kian && Joel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» instagram.com/kian.
» Theo&&Kian
» thinking of you more every day ◇ Lilah & Kian
» I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian
» the truth untold | Noah & Kian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Múzeumok, színházak, mûemlékek-
Ugrás: