New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 8:11 pm-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 8:00 pm-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 7:42 pm-kor
David Gallardo
tollából
Ma 7:41 pm-kor
Gabriela Valderrama
tollából
Ma 7:32 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 7:09 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 6:42 pm-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 5:45 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 5:44 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian
TémanyitásRe: I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian EmptyCsüt. Jan. 06, 2022 11:53 pm
Kian & Noah

Nem tekintem magamat makulátlan embernek. Sőt, hiszek benne hogy egyikünk sem tud igazán jó ember lenni, a "bűneink" pusztán a mértékükben különböznek. De azt is tudom, hogy bizonyos dolgokból és szokásokból kinövünk, mint a füllentésből a szüleink előtt. Jó ideje azt hiszem, hogy egyike vagyok azon embereknek, akik a nehéz úton tanulták meg, hogy milyen amikor saját maguknak is hazudnak. Valószínűleg azért nem tudok siránkozni egy olyan élet után, ami a balesetem következtében végül nem adatott meg nekem, mert nem is akartam igazán. Ha pedig mélyen a szívembe nézek, azt hiszem így is volt ez. Olyan embert akartam büszkévé tenni a sporttal, akivel a jelenlegi állás szerint beszélni sem feltétlenül vagyok hajlandó. Nem csak azért, mert nekem hazudott, hanem mert mindenki másnak is, akik fordított esetben nem szimplán felszínes érzelmekkel kötődtek hozzá. Mára pedig apám mondhatni elveszített mindent, két családdal túlságosan nehéz volt egyszerre zsonglőrködnie, végül pedig két szék között a földre esett. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem kívánom azt neki ezt az időszakot és azt, hogy jó mélyen átgondoljon mindent, aminek kitette nem csak anyámat, hanem Kiant és az ő édesanyját is.
Viszont én nem az apám hibái miatt érzem bűnösnek magamat, habár ha valakire rá akarnám fogni a viselkedésemet, amit korábban a féltestvérem felé tanúsítottam, igenis köze van ehhez apánknak. Sosem gondoltam magamról, hogy naiv lennék, akkoriban, amikor Kian felkeresett minket viszont mégis annak mutatkoztam, mert képes voltam vakon bízni valaki olyanban, aki a csillagokat is lehazudta az égről több embernek is, egyszerre. Nem azért vettem ajándékot, terveztem be még egyet és kértem meg rá korábban Kiant, hogy lakjon velem, mert le akartam volna kenyerezni, vagy mert azt vártam tőle, hogy visszaadja a szívességet. Ha valamit, akkor egyedül azt láttam ebben az egészben, hogy kölcsönösen segítünk egymásnak. Nem élek úgy a helyzettel, hogy ne akarjam közben talán csak egy icipicit jobb embernek érezni magamat. Ha pedig a testvéremnek nem is feltétlenül örömet okozok, de minimum megkönnyítem egy kicsit az életét azzal, hogy nem mással kell egy lakáson osztonoznia és mindig talál mit enni a hűtőben, akkor már megérte.
Megemelkedtek valamelyest a szemöldökeim, amikor meghallottam Kian szavait, a szám sarkába pedig olyan mosoly költözött, amit a legtöbben talán észre sem vettek volna. - Én nem csinálok semmit. - A kávésbögre pereme újra az ajkaimhoz ér, amikor visszaemelem azt és beleiszok a benne lapuló sötét folyadékba. - Te pedig nem vagy undorító. - Ennél többet nem is feltétlenül tudtam hozzátenni a megnyilvánulásához, tekintve hogy csupán annyit csináltam, mint mindent normális ember reggelente: arcot mostam és felöltöztem.
- Készülök, de neked is jönnöd kell majd. - Nem szerettem volna előre lelőni a poént a mai nappal kapcsolatban, de az út egy pontján úgyis realizálnia kell, hogy hová megyünk. Legkésőbb a helyszínen majd rájön. - Ha nincs más programod. - Sosem voltam a szavak embere, ami a munkámmal kapcsolatban elég nagy mínusz pontot jelentett nekem, de vannak, akik szerint a komfortzónánkban élni le az egész életünket olyan, mintha önként vállalnánk a börtönt.
- Előbb reggelizhetsz is, nem kell sietnünk. - Ha nagyon félre akartam volna vezetni, talán az édesanyám meglátogatását hozom fel, de van annyi esze neki is, hogy akár ugyanerre a következtetésre jusson. Az iskolába értelemszerűen nem vinném őt magammal, viszont egyébként sincs ott dolgom ma.
- Majd máskor megpróbálom. - Teljes mértékben hazugság volt, amit mondtam neki, mivel azért sem próbálkoztam túl sokat, hogy úgy nézzek ki, ahogyan és ez sem tetszett neki. Megemeltem a szabad kezemet, és óvatosan a fejére simítottam a tenyeremet. Ezt követően próbáltam csak néhány lassú és óvatos simítással a helyére rakni a kialudt hajtincseit.
- Boldog születésnapot - jelentettem ki könnyedén, miközben meglapogattam a hátát. Nem tartottam említésre méltónak, vagy feszegetni való témának azt, hogy pontosan honnan tudom, hogy mekkora jelentősége van ennek a napnak, mivel ő sem verte nagy dobra és nem emlegette a megelőző héten, mint ahogyan a gyerekek szokták. - Nem vagy éhes? - Nem fordítottam oda a fejemet, hogy lássam is az arcát, de feltételeztem, hogy választ is kapok a kérdésemre, ő pedig nem aludt vissza rögtön, ráadásul a konyha közepén állva.


| 666 | öltözet



More thousands of mistrust behind me
Countless stars, countless moons, I was wandering in the woods of questions, I followed the light in the dark
mind álarcot viselünk
Noah Song
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian 091e702299d2b8ebdbea3288957e5325b7025c01
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian 3dbf26e5f8821bc7efe0e3b781bb98f10337a64a
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My heart's hard of hearing, head full of sand
Black water reflection I've got lost in a city park Time is often higher learning I'm still barely making grades It's just about imagination anyway
★ családi állapot ★ :
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian 1ec499f2897421f7822991bbdec8b41b5444beb6
Touch of an angel, taste of a drug The look of a stranger who's seen too much Nothing comes for free, but you can pay with your heart If you got one
Tell me all your questions, all you got to ask
★ lakhely ★ :
Manhattan (Chelsea)
★ :
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian 2d7afad1dc8be5056d75b23fc7f7d0939dd474d9
★ idézet ★ :
... as the future hasn't happened yet, I guess that's up to you ...
★ foglalkozás ★ :
angol nyelv és irodalom tanár
★ play by ★ :
Lim Jae-beom
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian Cd048ee62e046844a7b402d1de10f04112cb07b1
TémanyitásI'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian EmptyHétf. Szept. 27, 2021 12:03 pm

Noah & Kian
Már napok óta tisztában voltam vele, hogy egyre inkább közeledik a születésnapom időpontja, mégis valahogy képtelen voltam erre a tényre úgy igazán odafigyelni. Nem mondom, hogy sosem szerettem ezt a napot, mert akkor határozottan hazudnék. Szimplán annyiról van szó, hogy a huszonkettő nem túl különleges szám, ahogyan a 11 sem volt az annak idején. Tizenkettő voltam, amikor anyával azt kezdtük el játszani, hogy megfordítjuk az életkorom számait, ez pedig egészen addig vicces volt, amíg tizenöt nem lettem. Mivel a huszonkettőt nem lehet megfordítani, unalmasnak találtam a számot, ugyanakkor jövőre, ha megfordítom a huszonhármat harminckettőre, akkor igencsak kétségbeejtő az a tény, hogy egyáltalán nem látom magam harminckét évesen. Hozott az életembe némi egyensúlyt az, hogy Noah immáron már teljesen a családjába fogadott, és a vezetéknevünk is közös lett, ami az édesanyjához fűződik. Én magam találtam némi egyensúlyt, viszont ugyanúgy képtelen voltam teljesen kötődni hozzájuk, mint bárki máshoz is. Igyekszem egyhelyben maradni, de gyakran mehetnékem van, mert nem tudom elengedni az érzést, hogy visszahúzom őt a titkaimmal, és a szégyenérzettel, amiért ennyire jó hozzám, de én magam sem tudom, hogy miért.
Elég az a tény, hogy mi ketten testvérek vagyunk, hogy ha csak félig is, de egy fészekbe tartozunk? Szerettem volna azt hinni, hogy igen, ugyanakkor valahol csodáltam a bátyámat, amiért képes volt úgy élni az életét, ahogy. És mivel ő maga is tanárként dolgozik – ráadásul ennyire fiatalon – én akaratlanul is elkezdtem titkolni előle azt, hogy nem fejeztem be a sulit, és bár tud arról, hogy van egy másik munkám is, soha nem fogom neki elmondani, hogy mi az. Talán túlságosan tartok attól, hogy a törékeny emberi kapcsolataimat pont azzal tudom majd tönkre tenni, hogy ha valaki előtt igazán feltárom azt, ami én magam vagyok. Tudom, hogy nem vagyok rossz ember, viszont az emlékeim és az élettapasztalatom súlyos terheket róhat a környezetemre, ezért vannak dolgok, amiről nem beszélek. Ilyen az a heg is, amit évek óta a testemen hordok és folyamatosan emlékeztet az éjszakára, amikor egyedül maradtam.
Mindenesetre sosem említettem azt, hogy a mai nap folyamán töltöttem be a huszonkettőt. Emiatt viszont nem éreztem magam kínosan, szóval leginkább arra számítottam, hogy Noah nem fog tudni a dologról. Talán, ha annak idején ott volt a tárgyalásokon – én sosem néztem hátra a megjelentekre – akkor hallhatta a születési dátumomat, amit könnyű volt megjegyezni, mivel én magam is egy voltam azon gyerekek közül, akik meghozták az őszt. Viszont évek teltek el azóta, emiatt pedig egyáltalán nem éreztem jelentőségteljesnek azt, hogy mekkora súlya van a születésnapomnak… Szóval pontosan úgy másztam ki az ágyból, mint minden reggel tettem, a takarómat pedig egy kupacba gyűrve hagytam a matracon. Egyszer azt olvastam, hogy nem egészséges azonnal bevetni az ágyat, mivel akkor benne marad az ember izzadtsága, és baktériumok keletkeznek. Ez pedig lényegében tökéletes indok volt arra, hogy lusta lehessek az első kávém előtt.
- Jaj, menj már a fenébe – egészen mély volt a hangom, mint mindig ébredés után – Muszáj jól kinézned minden alkalommal, amikor én még undorító vagyok?
Gondolok itt arra, hogy a bátyám hétvégén, felöltözve, belőtt hajjal kávézik, én pedig odáig nem jutottam el, hogy kimossam a szememből a csipákat, illetve megborotválkozzak. Mindenesetre ennek ellenére odamentem hozzá és megnyomkodtam a szabad kezét, hogy ezt valami köszönés szerűnek vehesse.
- Készülsz valahova? – nagyon gyanús volt nekem ez az egész, mivel nyilvánvalóan a munkája követel némi presztízst, de azért hétvégén nyilván ő is abban a bizonyos szürke melegítőnadrágban ül otthon, amivel minden egyes férfi rendelkezik. Aki azt mondja, hogy nem, az hazudik.
- Mindegy is, csak néha lehetnél kicsit igénytelenebb, hogy ne szúrd ki a szemem rögtön. Fárasztó – ezt már úgy magyaráztam neki, hogy a fejemet az ép vállának döntöttem. Nagyon hamar megtanultam, hogy melyik az.

outfit ⁝ 605 szó ⁝ kérem a kutyám!  Shocked


You and me, an unending history
Oh, you became my universe, the story of us, like that asteroid drifting by without a destination I, too, was just drifting along, every dream I found in the darkness, starting anew this story
mind álarcot viselünk
Kian Song
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian QQXcriu
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian IhvClrq
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Dive into red sun, no lie
In the rain of fate's arrows, the boundary within me facing, my red eyes, I'm turning the world upside down, I step into the sky
★ családi állapot ★ :
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian IGXu0gp
Our happiness was expected
As much as my heart flutters, I’m just as afraid, fate keeps being envious of us, I am just as afraid as you are, when you see me, when you touch me
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian 8nTnE1H
★ foglalkozás ★ :
Színész, revütáncos
★ play by ★ :
Lee Sang Yeon
★ hozzászólások száma ★ :
89
★ :
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian S3tYa3a
 
I'm just the boy inside the man ◇ Noah & Kian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» everything i wanted; Noah & Kian
» the truth untold | Noah & Kian
» losing me, it's better than losing you; Noah & Kian
» INSIDE MAN
» upside down and inside out

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: