New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:18-kor
Terry M. D. Scott
tollából
Tegnap 19:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Bae Hyun Jae ♚
TémanyitásBae Hyun Jae ♚
Bae Hyun Jae ♚ EmptySzer. Szept. 23 2020, 19:40
Noel H. Bae

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Bae Hyun Jae // Noel Bae
Becenevek:
Bae, Noel, L, Nono; az anyukájának is vinnyog miatta
Születési hely, idő:
Ilsan, Dél-Korea 1996. 09. 23.
Kor:
24
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Tsinghua University;; School of Humanities - Chinese Language and Literature (BA) - végzett

Tsinghua University;; School of Humanities - Chinese History (MA) - végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
tanár;; kínai nyelv -és irodalom;; kínai történelem -és kultúra
Ha dolgozik//Munkahely:
Shuang Wen School
Hobbi:
hip-hop, zenélés, különböző sportok űzése, olvasás, a tévé előtt terpeszkedni és zabálni, olyan fontos filozófiai kérdésekbe bonyolódni, minthogy a sajtot szereti jobban borral, vagy a sojut pirított disznóbőrrel
Play by:
Cho Seung Youn "Woodz"

Jellem

ALAPOK
♚ 184 centi és 70 kiló
♚ Sokkal jobban hasonlít külsőre az édesanyjára, mint az apukájára
♚ Emiatt kapta meg az apja első keresztnevét, ami a Hyun
♚ A családba későn érkezett gyermek, ami miatt a szülei idősebbek a kortársainál
♚ Édesapja a dél-koreai katonaság tiszteletbeli tagja, ami miatt nagyon kevésszer van lehetőségük találkozni
♚ A szülei egy olyan társadalomban akarták felnevelni Noelt, ahol boldogabb és szabadabb lehet, mint Dél-Koreában, ezért költöztek végül Amerikába, amikor hat éves volt
♚ Egyke

Erősségei
Energikus, empatikus és kedves;; igyekszik mindenkiben és mindenben meglátni a jót, rengeteget mosolyog, az idejét pedig határozottan aktívan tölti.

Okos, tehetséges és kíváncsi;; Rengeteg hobbit próbált ki fiatalkora során, aminek hatására nagyon széles látókörrel rendelkezik a világról. Mindössze öt éves volt, amikor zongora mellé ültették a szülei, majd tíz, amikor tagja lett az énekkarnak. A lázadó korszakában szívesebben nyúlt a gitárhoz, de később a hip-hop zene szerelmesévé vált, ami miatt a rappelni kezdett. Vett fel demo dalokat, de ezeket csak a baráti körének mutatta meg, ma pedig már letagadná őket.

Vicces, szórakoztató és bátor;; Sokan kedvelik az élénksége miatt, illetve azért, mert könnyedén mer új dolgokat kipróbálni. A bátorsága már-már vakmerőségbe hajlik sokszor, ami miatt rengeteg furcsa helyzetbe keveredett már az élete során. Tipikusan az a fajta ember, aki könnyen válik egy társaság középpontjává és aki képes összekapcsolni másokat.

Extrovertált, beszédes, és őszinte;; Könnyen megfogalmazza az érzéseit és szinte azonnal képes valaki előtt megnyitni a szívét. Hősszerelmes típus, aki hisz abban, hogy létezik szerelem első látásra. Jellemző rá a nők bonyolult elbeszélési módja, ami miatt sokszor a konklúzió marad le a történetek végéről, illetve egyes témákról képes megállás nélkül, órákon keresztül beszélni.

GYENGESÉGEI
Felelőtlen, feledékeny és naiv;; Sokszor ez saját magára igaz, hiszen a pörgős életvitele miatt nem egyszer fordul elő vele, hogy teljesen szét van esve. Nem egyszer veszíti el a cuccait és mivel kifejezetten rendetlen is, nehezen találja meg azokat a dolgokat, amikre valóban szüksége lenne. A mai napig elfelejti olykor bevenni az asztma elleni gyógyszereit, mindig késésben van, és állandóan elalszik.

Pletykás, nem tud a lényegre térni, és folyton elkalandozik;; Tipikusan az a fajta ember volt a gimiben, aki szeretett egyszerre fiúkkal és lányokkal is lógni. Ez lényegében úgy nézett ki, hogy az első kajaszünetet az iskola előtti lépcsőn töltötte a csajokkal, joghurtot evett és megbeszélte, hogy ki kivel és mit csinált az iskola falain kívül - vagy éppen ott a helyszínen. Az ebédszünet a fiú barátaié voltak, ahol ezek a témák mindig terítékre kerültek... Miatta. Általában meghallgatták, pedig senkit sem érdekeltek azok a dolgok, hogy egyes lányok meg fiúk kivel smároltak a sulibulikon.

Lusta, folyamatosan halogat és hamar megun dolgokat;; mivel alapvetően a szórakozásnak él, és két kanállal habzsolja az életet, számára a tanulás maga volt a Pokol, mégis igyekezett elfogadható érdemjegyeket összeszedni. A jó agya miatt könnyen és gyorsan tanul, de ha valamibe túlságosan beleássa magát, akkor hamar közömbössé válik a témák iránt. Éppen ezért ő volt a legszörnyűbb partner, ha projektmunkákról volt szó.

Hisztis, haragtartó és éles nyelvű;; Mivel anyuci egyetlen pici fia, ezért nem egyszer kerül visszás helyzetekbe. Az édesanyja nehezen tudja rávenni dolgokra, és ha valakivel összeveszik, sosem ő az a bizonyos személy, aki először keresi fel a másikat. Az érzékenysége miatt könnyű megbántani, ezeket a dolgokat pedig képes nagyon túlgondolni és végül megharagudni a másik félre... Olyan szinten, hogy utána nagyon nehéz egyáltalán azt elérni, hogy az illető szóba tudjon állni vele. Ha dühös, képes olyan dolgokat mások fejéhez vágni, amiket nem feltétlenül gondol komolyan, de ezek általában ritka alkalmak. Igyekszik nagyjából megválogatni a szavait és a szeretete egyes személyek iránt lehűti az indulatait. Vannak olyan emberek az életében, akiket képtelen lenne megbántani.

LIKES
♚ Marhahúsos kaják minden mennyiségben
♚ Ritka és már nem kapható, antik távol-keleti könyvek
♚ Ha éppen lustul, szeret dokumentumfilmeket nézni
♚  Death Note manga és anime. Középiskolás korában minden füzete Halállista mintás volt és sokat szekálták azért, amiért szeretett a széken kuporogni. Így ragadt rá az L becenév is.
♚ Sokat nassol és folyamatosan diétás Dr. Peppert iszik - a kedvence a vanilíás és cseresznyés ízű
♚ Van jogosítványa és szeret is vezetni, azonban nagyobb szenvedéllyel van a motorozás iránt. A motoros csajok kifejezetten bejönnek neki.
♚ Kedveli a divatot és elítéli a fast fashion kultúrát.
♚ Kifejezetten tetszenek neki a tetoválások, ezért jó párral rendelkezik is, amiket igyekszik takarni - főleg a csípőjén díszelgő pisztolyt, amit már rég megbánt.

DISLIKES
♚ Nem szereti a legtöbb zöldséget, ami miatt gyengébb az immunrendszere és telenként könnyen megbetegedik. Ilyenkor hisztis és az egész világ törődése is kevés neki.
♚ Nehezen viseli, ha valaki figyelmét nem érdemli ki, de emiatt a legtöbbször csak magában morog, sosem teszi szóvá a dolgot.
♚ A vaníliát. Akkor sem eszik ilyen ízesítésű dolgokat, ha megkínálják vele.
♚ Nehezen viseli, ha valaki meg akarja mondani neki, hogy mit kellene tennie adott helyzetekben, és képtelen megfogadni mások tanácsait is.
♚ Az alkoholt... Legalábbis nagy mennyiségben határozottan nem bírja, ami miatt oda kell figyelnie magára, mert könnyen rosszul lesz tőle. Az a típusú ember, aki két pohár sörtől már másnapos lesz.

Múlt
Óvatos léptekkel lopakodtam az ajtó mögé, miközben egyszerűen képtelen voltam visszafogni az arcomra kiülő vigyort. Nem voltam alacsony srác, de ennek ellenére óvatosan emelkedtem lábujjhegyre és finoman fogtam rá az ajtóra. Nem hajoltam elő túlságosan, épphogy csak a fejemet dugtam be ott, hogy láthassam Őt. Amióta megkezdtem a középiskolát, egy voltam azon srácok közül, akinek sok lánybarátja is volt a fiúk mellett. Viszont egyáltalán nem mutattam érdeklődést a lányok felé sokáig, aztán megjelent Ő... A lány, akihez egyetlen sem volt fogható a suliban... És észre sem vett engem. Én minden alkalommal hagytam neki üzeneteket a szekrényében Valentin napkor. Ő ezt realizálta, aztán nemes egyszerűséggel továbblépett a dolgon. Lényegében sosem érdekeltem őt, de mégis képtelen voltam rajta túllépni. Amikor őt néztem, képtelen voltam odafigyelni a környezetemre, ennek hála pedig mindig lebuktam amikor utána leskelődtem, vagy a folyosókon kerestem őt a tekintetemmel.
- Ömmm – összerezzentem a halk, nyugodt hangtól, ami mögülem érkezett.... De ha csak összerezzentem volna. Lényegében sikeresen bevertem a fejem az ajtóba, ami akkorát koppant, hogy a jegyzeteit böngésző lány is felkapta rá a fejét. Én pedig vörös lettem, mint egy rák... Akkor is, amikor az idegen srácra pillantottam. Azt nem mertem megkockáztatni, hogy a teremben ülő angyalra is ránézek.
- Bemennék, ha nem baj – kis mosoly volt az arcán, én pedig arrébb botladoztam az ajtóból, hogy beengedhessem. Lassan érkezni kezdtek a diákok, én pedig végül utolsóként szédelegtem be a tanár előtt. Már csak egyetlen szabad szék volt.
*

Nem volt mit tenni, egy szomorú kiskutyát megszégyenítő ábrázattal foglaltam helyet a srác mellett, aki miatt minden bizonnyal púp fog nőni a homlokomra, aztán vetettem egy lopott pillantást a fiúra, aki végül az ÉN csajom mellett foglalt helyet. A jobbomról pedig ezzel egy időben érkezett egy halk horkantás. A tekintetem rögtön a mellettem ülő srácra villant, majd közelebb hajoltam hozzá, hogy megnézhessem a füzetére írt nevet. Noah. Az arcomra ismét mosoly költözött, ahogy most már közelebbről vettem szemügyre az arcát, és elővettem a saját mintázott füzetemet, amin természetesen nem volt név. Noah csak enyhén felvonta a szemöldökét, ahogy először arra nézett, aztán engem vett szemügyre, elidőzve a fehér felsőn, amit viseltem.
- Noel, kérlek ülj rendesen – ennek hatására megint rám meredtek többen, páran halkan fel is nevettek rajta. Ezt a dolgot az amerikaiak határozottan nem értik, én pedig durcásan csúsztattam le a lábaimat a földre a tanárnő kérésére. Hamar elzsibbadt a fenekem, ami miatt a legtöbb helyen már megszokásból is felhúzott térdekkel kuporodtam össze a széken, mivel otthon alapvetően az asztalnál is így ülök. Persze nem igazán volt időm ezen agyalni, mivel lassan elkezdődött az óra, nekem pedig valamit jegyzetelnem kellett volna.
Nagyjából két percen belül koppant össze a könyököm a mellettem ülő srácéval. Egyszerre kaptuk fel a fejünket, és már vártam a szokásos „te balkezes vagy?” féle buta kérdést, de ő egyszerűen csak fogta a tollát, és hirtelen hozzám hasonló balkezessé változott. Én egészen eltátottam a számat ennek láttán és képtelen voltam visszafogni a csodálatomat az irányába.
- Daebak! – egészen halkan suttogtam a szavakat, viszont amikor a fiú tekintete ismét rám villant, én pedig elszégyelltem magam és egyszerűen a szám elé kaptam a kezem. Viszont innentől kezdve már nem figyeltem a lányt. Hanem igyekeztem gyorsan lefoglalni a Noah melletti széket az órák előtt.

*

- Arra gondoltunk – nézett rám Jessie, miközben igyekezett tökéletesen elkeverni a joghurtjában a müzlidarabokat – Hogy ebédszünetben kimennék a Subwaybe. Szeretnél jönni velünk?
Nagyokat pislogott rám, én pedig csak ciccegve söpörtem el az arcomból néhány hosszúra nőtt, szőke tincset. A tegnapi nap folyamán voltam fodrásznál, aki egy millisre borotválta oldalt a hajam, illetve szőkére is festette azt. Ennek ellenére a nagy nyári melegben sem éreztem magam szellősebben, mivel még bőven maradt így is hajam, amit már egy ideje növesztettem és melegített. Emiatt pedig határozottan azt kezdtem el hallucinálni, hogy máris megnőtt a hajam és hirtelen a pénzemet szerettem volna visszakapni.
- Tudjátok, hogy az ebédszünet nem a tiétek – óvatosan nyaltam le a szám szélén maradt epres joghurtot, ebben a pillanatban pedig megakadt a tekintetem Rajta. Aki most kétkedve figyelte Jessie kezét a combomon, aztán a tekintete lassan Lanára vándorolt, aki vinnyogva turkált a hajamban és próbált kifaggatni arról, hogy milyen sampont használok. Ha mindez nem lett volna elég, akkor még ott volt mögöttem Diane, akinek hát... Maradjunk annyiban, hogy nem fértek el a lábai, mivel én  csak egy fokkal ültem lejjebb, mint ő, így kénytelen volt terpeszteni. Az már más kérdés, hogy az egyik kezét ugyanúgy a vállamon nyugtatta, mint ahogyan a jobbomon ülő barátnőm. Sosem zavart, ahogyan a lányok közeledtek felém, hiszen barátok  voltunk... Mind úgy tekintettek rám, mintha a kisöccsük lennék, jó volt közöttünk a kapcsolat, de hirtelenjében le akartam tenni a joghurtomat, utána futni és megmondani: ez egyáltalán nem az, aminek látszik.
*

- Na mivan? – bökdöste meg Noah a fejemet, majd az előttem heverő, érintetlen tálcámra nézett – Azt mondtad, hogy megmutatod a jogsidat.
Én csak kedvetlenül feküdtem az asztal lapján, amitől az arcom egészen felgyűrődött. Lényegében az ebédemet undorítóra turkáltam, aztán az előttem levő üres szék helyére toltam a kajám. Felpillantottam a fiúra, aztán nyüszíteni kezdtem, hogy egyértelművé tegyem számára a hirtelen rám törő hisztit.
- Noel – finoman söpörte ki a homlokomba lógó tincseket, amik a nap végére biztosan zsírosak lesznek a sok tapogatástól – Már így is rossz a szemed, nem kellene még jobban elrontani. Mi a baj? Nem baj, ha nem sikerült a jogsid, nem kell előttem az ellenkezőjét bizonygatnod.
Úgy egyenesedtem ki a széken, mintha legalábbis áramütés érte volna a testem. Egészen kitágultak mind a szemeim és az orrlyukaim is, ahogy a barátomra néztem. Mégis mit feltételez rólam?
- Te azt hiszed, hogy én hazudnék neked bármiben is? – egészen ki lehetett hallani a hangomból a sértettséget és az értetlenséget is. Ő pedig csak a fejét kezdte el fogni. Talán jobban utálta azt, amikor nem mondtam neki semmit, mint amikor lyukat beszéltem a hasába.
- Ha sikerült, akkor miért vagy letört? – tette fel végül a kérdést, amire az én fejem egyszerűen visszazuhant az asztalra. Ez egészen emlékeztetett a megismerkedésünkre.... Legalább akkorát puffant a betonkeménységű golyó a nyakamon, mint egy éve. Viszont akkor a fájdalomtól magamhoz tértem, most pedig meg sem éreztem. Noah egészen összerezzent mellettem és azonnal áttapogatta a fejem.
- Ezt ne csináld megint, kérlek – jelentette ki végül egészen közömbös hangon – Nem szeretnélek kórházba vinni.
Ebben a pillanatban lépett be Ő az ajtón annak a fiúnak a társaságában, aki a közös óránkon az állandó partnere lett. Mintha direkt meg is keresett volna a tekintetével engem. Egy pillanatig egymásra néztünk, aztán elfordította a fejét. Noah mellettem pedig egy halk sóhajjal jelezte a frusztrációját.

*

- Na végre – egy határozott mozdulattal tettem Noah ölébe a tálcát, aztán fogtam meg a kanalat, hogy egy adagnyit fel tudjak venni a levesből. Gondosan alá tettem a tenyerem, hogy ne a takarójára csöpögtessem szét. Még éppen elég meleg volt – Nyisd ki a szád!
- Ugye ezt te sem gondolod komolyan? – hitetlenkedve nézett rám – Az előbb mondtam, hogy úgy sem tudnám megenni!
- Épp ezért foglak majd én megetetni! – vágtam rá ugyanolyan határozottsággal a mondandómat, mint ahogy ő szólt hozzám. Kezdtem egy kicsit unni a hősködését, mikor pont egy olyan szakaszban van az élete, amikor rám lenne a legnagyobb szüksége. Azt még el sem mondtam neki, hogy minden bizonnyal bemérhettek a rendőrök gyorshajtással, ahogyan azt sem említettem, hogy rövidnadrágban és pólóban téptem  át a városon, nem túl szabályosan. Mert szüksége van rám még akkor is, ha ezt nem ismeri be.
- Nem tudnál Maia-val foglalkozni? – a kérdés teljesen jogos volt a részéről, hiszen végül csak elnyertem a lány szívét... Innentől kezdve talán logikusnak tűnt volna sülve-főve együtt lenni vele, de én ilyesmit nem akartam csinálni még véletlenül sem.
- Nem – jelentettem ki határozottan aztán egy kicsit kedvesebben tettem hozzá a következőt – Elvan most ő a barátnőivel, szóval nyisd ki a szád!
- Noel! – határozottan jól jött, hogy így vagy úgy, de végül engedelmeskedett nekem én pedig egy gyors mozdulattal lenyomhattam a torkán a levest. Ő csak hitetlenkedve nézett rám, nekem pedig szúrni kezdték a könnyeim a szememet, de még mielőtt ez feltűnhetett volna neki, gyorsan visszapislogtam őket. Utoljára akkor sírtam, amikor a szomszéd cseresznyefájának termését dézsmáltam meg és menekülés közben leestem elég magasról. Eltörtem a karom, de egy életre megtanultam, hogy ez nem jó dolog és a bácsi egy egész vödörnyivel hozott nekem a kórházba.
Én ismét belemerítettem a levesbe a kanalamat, aztán Noah felé tartottam azt. Ő egy ideig kétkedve nézte az arcomat, de ezúttal engedelmeskedett. Majd a következő alkalommal is.
- Ijesztő vagy, amikor nem beszélsz és ilyen fejet vágsz – jelentette ki végül én pedig csak megvontam a vállam. Kettőnk közül jelenleg én forogtam halálos veszélyben... Még ha képletesen is.
- Anya azt mondta, hogy ha egyetlen falatot is hagysz, majd jól bejön és mind a kettőnket megszid majd – egészen bosszúsan dünnyögtem a szavakat az orrom alatt – Azt akarod, hogy miattad én is szenvedjek? Sosem láttam nagyon mérgesnek, ezért nem vívnám ki a haragját... Szerintem ki is dob otthonról, annyira megharagszik majd, utána pedig mehetek miattad a híd alá.
Halkan felnevetett, ami a végére lassan köhögésbe fulladt. Én ijedten kaptam felé, de aztán intett nekem, hogy lényegében minden rendben van.
- Ha kidobnának, hozzánk jöhetnél Noel – mondta végül, a tőle megszokott nyugodt hangján – Anya szerintem örült volna annak, ha lett volna testvérem. Ahányszor elültet egy új növényt elmondja, hogy meg akarja mutatni neked.
Akaratlanul is elmosolyodtam ezen. Sok időt töltöttem Noah családjával, majdnem minden második hétvégén ott aludtam náluk. Az elején képes voltam megenni azokat az ételeket is, amiket nem feltétlenül szerettem, de aztán a harmadik ilyen alkalom után Noah mindig szóval tartotta az anyukáját, hogy én kényelmesen átkotorhassam az ő tányérjára a sárgarépát. Az pedig már egészen megszokott programmá vált, hogy megnéztük a kertet és néha segítettünk is virágokat ültetni.
- Szóval a te ajtód majd mindig nyitva áll előttem? – pislogtam rá végül, de rögtön bűntudatot is éreztem, amiért az én krízisemről  van szó még akkor is, mikor neki lenne rá szükségem. Ő viszont határozottnak tűnt, miközben bólintott nekem, amitől pillanatok alatt átragadt rám az ő nyugodtsága is. A részéről ezt egy megszeghetetlen ígéretnek vettem, de nem mondtam rá semmit, mert kellemetlen lett volna neki, inkább csak felé nyújtottam a levest.



I can't help but think about you
You're an angel falling from heaven, baby, can't believe you came my way, swear that I'm so caught up that I forget anything before, and girl, you know it's true

Maia Toresano and Luna-Rose Park imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Noel H. Bae
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Bae Hyun Jae ♚ ZZCEVaT
Bae Hyun Jae ♚ Yv5uFfg
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
It started just like that, you and me
We’ve never met before, foreign red eyes, just looking at each other, it’s delicate, baby, when you look at me, I’m speechless, you are my lover baby
★ családi állapot ★ :
Bae Hyun Jae ♚ RogA4Jm
You're the only one but I'll let you go
I really love you, I have no choice, I know I'm the one holding your breath, my heart is in pain, I just want to say "love you, goodbye"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Bae Hyun Jae ♚ 27lNbIl
★ foglalkozás ★ :
kínai nyelv -és kultúratanár
★ play by ★ :
Cho Seung Youn "Woodz"
★ hozzászólások száma ★ :
29
★ :
Bae Hyun Jae ♚ FdWrWjE
TémanyitásRe: Bae Hyun Jae ♚
Bae Hyun Jae ♚ EmptyCsüt. Szept. 24 2020, 18:55
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Noel!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagy a késztetés, hogy ne Noelnek szólítsalak, de azt hiszem nincs kedvem vitába szállni veled később arról, hogy a Nono becenév mennyire számít cukinak vagy sem, ha már édesanyádnak sem vagy hajlandó elfogadni. Rolling Eyes Bevallom arra mondjuk határozottan kíváncsi lennék, hogy milyen az, amikor egy száznyolcvannégy centis, hetven kilós, felnőtt férfi vinnyog, de ez megint olyasmi, amihez előzetesen meg kellene teremteni a helyzetet, amiben ez megtörténhet. Razz
A történeted már-már tökéletes kiegészítése, vagy ha másképp fogalmazok, kibontása volt a jellemednek, amelyben egy kifejezetten makacs és dominánsan csiszolni-való tulajdonságokkal rendelkező férfit ismerhettünk meg. Felfoghatjuk úgyis, hogy mindannyian alakításra váró gyémántok vagyunk, te pedig szórakoztató módon vezetted fel azt, hogy mennyire nem könnyű egy fiatal srác élete, amikor el akarja nyerni a választottja szívét, de valahogy folyamatos egymásutánban úgy jönnek össze a dolgok, hogy már-már olyan érzése támad az embernek, hogy visszafelé halad, nem pedig a cél irányába. Bae Hyun Jae ♚ 3719483937
A szerelme miatt ügyetlenkedő-kapkodó fiú mellett azonban ott van az az oldalad is, amit szintén kifejezetten olvasmányosan vezettél fel, kezdve a barátod megismerésével, egészen odáig, hogy milyen mértékben számíthattok egymásra azóta. Talán néha nehézségekbe ütközünk és tanácsra, vagy noszogatásra van szükségünk, de attól nem múlik el ennek a kölcsönössége. Ahogyan te segítetted Noaht, ő még a saját szorult helyzetében is képes volt olyat ígérni, ami csak a barátságotok erősségét mutatja meg. Abban ugyan nem tudok segíteni, hogy sikerüljön eldöntened hogy a sajt-bor esetleg a soju-disznóbőr kombináció az igazi, egyet azonban megígérhetek; befejezem a szövegelést és utadra engedlek. Bae Hyun Jae ♚ 3673325056
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Bae Hyun Jae ♚ Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Bae Hyun Jae ♚ Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Bae Hyun Jae ♚ 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Bae Hyun Jae ♚ 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
Bae Hyun Jae ♚ 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Bae Hyun Jae ♚
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Heo Bo Hyun
» Dae-Hyun Phan
» Jesie & Dae-Hyun
» Son Hyun Joon
» Nathaniel Hyun-Su

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Kutatás és oktatás-
Ugrás: