New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Luciano and Viviana
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyPént. Aug. 21 2020, 13:46
17:55
Vivi
Ne állj ellen. Hamarabb szabadulsz Razz Twisted Evil
Áhhh... na jó, oké, akkor bővítsd ezt a "használati útmutatót", hátha majd ez lesz az első ilyen, amit el is olvasok Laughing

Luciano and Viviana  1556694851

Néhány perc, idióta kattanás meg még hiszti is? Az egész férfi nem nevében kikérem magunknak! Luciano and Viviana  3719483937 Bár ha így szerettek minket, akkor végül is... lehet nem ellenkezek annyira Razz

Én egyszerű vagyok, mint a faék, úgyse érteném meg Laughing

Na... naaa... Sad De hát ha ez kell, akkor ez kell, és idő kérdése csak, hogy Dumbo újra száguldjon Razz

Nos... it's a possibility, de nem kell ám annyira fennakadni, majd megtanuljuk, hogy... van élet a halál után Luciano and Viviana  530746732
Ha vízszintesbe kerülsz, alvás van... ha sötét van, alvás van... ha a kettő egyszerre történik, akkor pláne. Nem ám gondolkozni össze-vissza, az ágyat nem arra találták ki Shocked Hát mi olyan nehéz ezen? Rolling Eyes

Úgyis nekem kell majd engednem... anya az én "upgrade"-elt változatom, ellene még én se tudok győzni Luciano and Viviana  2081954265 De nem ejtettek a fejemre, ő tanította, hogy mindig álljak ki a magam igaza mellett, ha törik, ha szakad. Nem gondolta, hogy egyszer visszafelé fog elsülni a fegyver Laughing

Hát egy ilyen fenyegetés után hogy lenne merszem nem felszerelkezni Viola készítményeivel? Razz

Tapadós, ragadós, idióta bájgúnár... már most a szívembe zártam Luciano and Viviana  2373327048 Csak majd előre szólj, hogy ki is az, akit kerülnöm kell Laughing Bár, ha jól hozza ezt a szerepét, akkor talán ki fogom szúrni Very Happy

Talán jobban hasonlítok anyámra, mint apámra, de a feneketlen gyomrom tagadhatatlanul az ő öröksége Luciano and Viviana  2170533746 Csak vissza ne üssön, mert aztán megnézhetem magamat egynéhány év múlva... Laughing
És, lesz kis "nőies" gyümölcssaláta, ha rajtad múlik, hm? Razz

Shocked Ugye tudod, hogy nagyon galád felvezetni valamit és aztán nem elmondani? Luciano and Viviana  1907820310
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptySzomb. Aug. 15 2020, 16:39
17:48
Lulu
Még jó hogy Very Happy Cuppognak fülig maszatosan... és persze engem se hagynának ki belőle  :fél:  
Tök mindegy, hogy mit jegyzel meg, vagy pedig mit hánytorgatsz fel, mert ígyis úgyis nekem lesz igazam, és az én szavam - na meg akaratom - fog érvényesülni Razz csak, hogy tudd  Luciano and Viviana  491470528  Luciano and Viviana  3672866238 

Mhm, valóban   Luciano and Viviana  757797015  

Figyelj, én még mindig tartom magam ahhoz, hogy annak ellenére, hogy egyik másik képviselője a nemeteknek pont olyan egyszerű, mint a faék, pont ugyan olyan nehéz kiismerni titeket is, főleg, ha rátok jön a néhány perc, meg valamiféle idióta kattanás  Luciano and Viviana  3305246087 szóval nemám azt mondani, hogy csak velünk szokott probléma lenni. De azt azért tudnotok kell, hogy így szeretünk benneteket Razz mindenféle furcsaságotokkal, néhai, nőket is megszégyenítő hisztijeitekkel és még sorolhatnám  Luciano and Viviana  38843181  Luciano and Viviana  1484373123

Persze, majd még ki is adom a saját magam kis titkos módszereit és következtetési zsenialitásait, mi? Nemnem! Luciano and Viviana  1907820310   

Ohh, tudomtudom, ami olyan lapátfüleket csinál szegényeknek, mint egy-egy kis elefántnak  Luciano and Viviana  530746732  Luciano and Viviana  38843181 vissza a gyökerekhez, Lulu? Razz  Twisted Evil

Jó, de mi van, ha nem lesznek olyan idők, mikor ott lehetne a másik? Mi van, ha egyszer-egyszer csak és kizárólag saját magatokra számíthattok majd? Akkor mi lesz?  :fél: elvesztek? O.O
Na, figyuka... úgy szól a sztori, hogy vannak idők, mikor bombát is robbanthatnának mellettem én akkor is alszok, csak hagyják meg a párnámat. Ilyen az, ha nagyon fáradt vagyok, kimerült, vagy... elalszok egy jó filmen >...< filmeken iszonyat jót alszok, tudod, háttérzaj és miegyebek. Viszont a másik véglet, mikor nem fizikálisan, hanem mentálisan vagyok kuka, na akkor aztán nincs alvás, agyalás van, kínlódás van, állandóan felébredés. No meg ha beteg vagyok, de az elég ritka  Luciano and Viviana  618794435  Luciano and Viviana  2246991929 ilyenkor pedig nem szeretek teszetosza lenni és feküdni mint egy zsák, felborult krumpli, inkább csinálok valamit.  

Ááááá, értem Razz És, ki áll győzelemre? Ki fogja hűen tartani magát a mosolyszünethez? KI fogja előbb beadni a derekát? Razz a szeretett fiúcska nem szeret dorombolni anyunak, hogy ne legyen mérges?  Luciano and Viviana  38843181

Ó jajnekem!!!! Abból bármikor, bárhol, bármennyit megtudnék enni  Luciano and Viviana  3756308786 eeelképesztő! És az is, hogy eddig soha nem jártam abban az üzletben T.T Ezek után, most, hogy elhúztad előttem a mézesmadzagot, nehogy oda merj állítani bármiféle péksütemény nélkül! Luciano and Viviana  1907820310  Luciano and Viviana  108800823 köszike puszillak  Luciano and Viviana  2246991929  Luciano and Viviana  1691147620

Amilyen tapadós ragadós az az idióta bájgúnár, biztos vagyok benne, hogy hogyha látni fogja benned a "potenciált", úgy rád fog szállni, hogy levakarni se fogod tudni >...< Előre is bocsánat érte  Luciano and Viviana  1130496352
Jaj de drága vagy  Luciano and Viviana  2591762830  :taknyos: T.T na már csak ezért is én fogom elmesélni és nem az a hólyag!

Óh, ebben egészen biztos voltam, kis zabagép  X3  Luciano and Viviana  108800823  le se tagadhatod, hogy olasz vagy, és mekkora mázlid van, hogy én se egy csipegetős fajta vagyok, szóval ha rajtam múlik, bőséggel lesz mit együnk  Luciano and Viviana  1691147620  Luciano and Viviana  108800823

Na ez aztán tényleg egy hosszú sztori, és nem akarom így lebeszélni, vagy szimplán ötletelgetni, úgyhogy ezt tényleg szemtől szembe jó? Luciano and Viviana  4146035580 aztán vagy éltek vele, vagy nem... XD készülj a leghajmeresztőbb ötleteim egyikére! Luciano and Viviana  2648614545  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyCsüt. Aug. 13 2020, 10:43
17:40
Vivi
Szégyellem is magam, hogy eddig önkényesen elhappoltalak a kisasszonyok elől Rolling Eyes De mindenki elégedett? Razz
Óóó, jól megjegyeztem, hogy majd legyen idő, amikor fel tudom hánytorgatni, például, hogyha a nemet valóban nemnek, nem pedig igennek vagy talánnak fogom gondolni... Rolling Eyes

Valóban? Luciano and Viviana  2170533746

Ne csak a férfiaknak legyen nehéz dolga a másik nemben való kiigazodásban... Razz

Hát, most már csak az, hogy ilyen szépen kérted, de az mindennél jobban Luciano and Viviana  3398899094 Luciano and Viviana  38843181
Na de hogy következtettél? Shocked Megint valami nyakatekert női logika, amit az ember fia semmi esetre se érthet? Laughing
De tudod, ami a gyerekeknek van az nem az a fajta nyakba akasztós fonott vacak, hanem ilyen gumis, ami úgy rácuppantja a fejükre hátul, hogy nincs az az erő, amivel le lehetne onnan venni Laughing Mint egy úszószemüveg Laughing
Nyilván... Rolling Eyes Az úgy egyszerűbb Luciano and Viviana  3673325056  

Azok lennénk?... Luciano and Viviana  618794435 Igazából csak egymás jóléte valahogy mindig jobban foglalkoztatott minket, és közben megfeledkeztünk magunkról. Ilyenkor nagy szerencse, hogy ott van a másik, aki figyel ránk... Laughing
De amúgy nem, mintha Te annyira felértékelted volna a renomédat azzal, hogy minden neszre felébredsz, aztán még, ha pihenni lenne lehetőséged is azt tervezed, hogy majd őrködni fogsz... Luciano and Viviana  199984066

Őt? Ki tudja? Shocked Azt se tudom, hogy hogy tudtam úgy magamra haragítani, hogy az égvilágon semmit nem mondtam neki Laughing Na jó, ez így nem egészen igaz... Rolling Eyes Röviden annyi, hogy egy rosszmájú, okoskodó és alaptalan pletyka áldozata lettem, amit mamma bekajált, és ahelyett, hogy megérdeklődte volna annak igazát, első ízben leteremtett, én pedig nem bizonyultam olyan kezesbáránynak és szófogadó fiának, mint azt eleinte remélni merte... Rolling Eyes Úgyhogy mosolyszünet köttetett kettőnk közt, meglátjuk, ki bírja tovább Luciano and Viviana  2081954265

Tehát akkor jobban járok, ha tényleg viszek ezt-azt magunknak? Razz Hátha van még stikában eldugva valahol otthonról hozott portéka... meg mondjuk ha kifosztom Viola néni üzletét, akiénél finomabb pékárukat, mondjuk kalácsot és sütiket soha az életben nem ettem Rolling Eyes Például olyan triplacsokis csodát, mint amit múltkor vittem a Central Parkba, és amivel majd fénysebességgel hasítok a sztrádán Laughing

Tehát akkor ettől a bizonyos Davidtől kéne majd végighallgatnom a hosszú sztorit?... Luciano and Viviana  864166795
De már a rövid története is lenyűgözött, úgyhogy remélem ez a varázs nem fog megtörni, és a folytatást is inkább Te fogod nekem elmesélni Luciano and Viviana  3672866238

Hát, nincs mit tagadnom, bekapcsol a se lát-se hall üzemmód, ha van mit elpusztítani Laughing

Milyen ötletről is volna szó? Razz Csupa fül vagyok! Luciano and Viviana  3673325056
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptySzer. Aug. 12 2020, 15:53
17:33
Lulu
Na itt-itt, bocsánat, csak a lányok vacsoraidőt hirdettek  Luciano and Viviana  3544759797 Very Happy
Na neeeem, ezt aztán végképp nem merném állítani  Rolling Eyes  Luciano and Viviana  530746732 nálunk nem sok bonyolultabb lény és életforma él ezen a földön. És ezt jól jegyezd meg, mert nem sokan vagyunk akik ezt beismernék  Luciano and Viviana  38843181  

Azt az úúúúúristenit, de nagyképű valaki  Luciano and Viviana  530746732  Luciano and Viviana  3305246087  X3 na sebaj... így szeretlek  szemöldök

Ittenem neked soha semmi nem jó >....<  Luciano and Viviana  2703332305

És? Végülis mi az ami visszatart attól, hogy tényleg elmenj és vágass belőle? Amúgy... csak úgy mellékesen megjegyezném, hogy igazán szemrevaló, és... nekem nagyon tetszetős ez a fizimiska. Olyan.... nahát szóval érted  Luciano and Viviana  2246991929  Luciano and Viviana  618794435 a kedvemért egy ideig még mellőzöd azt a bizonyos fodrász széket? Razz  egy egészen picikét, aztán megválhatsz tőle, nekem kopaszon is tetszenél Luciano and Viviana  1268771222

Csak következtettem  Luciano and Viviana  2122324058  :fél:
Én inkább úgy mondtam volna, hogy kötőfék, mint a "nagypapiknak", de.... Razz tőlem visszafelé is fejlődhetsz  nyamii
Persze! Mindig az őrangyaloktól várjuk a megoldást, ahelyett, hogy felelősségteljes emberekként viselkednénk, ugye?

Rémesek és borzasztóak vagytok! Tényleg egyesével foglak kupán vágni benneteket és ágyba dugni!  Luciano and Viviana  3901593525 Aztán majd leshetem, hogy ide-oda borulsz, mert megállni se tudsz a lábadon, miközben tövig rágom az összes körmöcskémet, mert fogod a fejed, hogy az a másik ökör vajon mit csinál? Na majd... kitalálok valamit ne félj! Luciano and Viviana  2271796702  

Örömmel hallom, hogy anyuci nem csak az én esetemben haragvó manapság Very Happy Very Happy és mivel tudnád őt kiengesztelni? XD Mit vétettél ellene? 

Persze, hogy fenn. Ha esetleg elalszunk. Nem találunk vissza a bolyongásból Razz Nincs kedvünk visszamenni a tömegbe, eleszik előlünk a gyerekek, és még sorolhatnám egész délután Luciano and Viviana  3617960953
Ez egy rém hosszú sztori. Röviden és tömören, ez voltaképp egy jótékonysági tábor, olyan gyerekeknek, akiknek a családja nem engedheti meg magának a művészeti oktatást. Többen vagyunk diákok, akik egy-egy tanár segítségével, délutáni, kora esti foglalkoztatásokat tart ezeknek a gyerekeknek, és úgy láttuk jónak, ha az év végével egy pár napos kirándulást is betervezünk. Egy egész helyes, iszonyat tehetséges gyerekekkel teli, tizenhat fős osztály jött össze, hét évestől a tizenhat évesig, akik megérdemlik azt, hogy megfelelő oktatásban részesüljenek. Ebben szeretnénk később haladást elérni, és majd, ha lehetőség lesz rá, akkor megmutatni New York egyes képviselőinek, hogy igen is, ezek a gyerekek is megérdemlik a taníttatást. Röviden ez a sztori, majd ha szeretnéd, kifejtem ott, bár ahogy ismerem Davidet, tuti ott fog magyarázni meg okoskodni, hogy mekkora ötlet volt ez a "balhé". Luciano and Viviana  3551645571  Luciano and Viviana  3008269631  Luciano and Viviana  2373327048

Akkor hát kijelented, hogy magasról teszel a hangzavarra addig, amíg van terülj-terülj asztalkám, ennivaló, innivaló, kávé? Micsoda kis élősködő  Luciano and Viviana  2294295132  Luciano and Viviana  4142114136 Pedig már elő akartam rukkolni valami ötlettel...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptySzer. Aug. 12 2020, 12:47
16:53
Vivi
Nem-e? Tehát azt mondod, hogy nincs logika, nincs taktika, és ti nők mind egy szálig nyitott könyv vagytok, teljesen érthetők és olvashatók... Razz

Ó szegény, hát mindjárt megyek és körbesajnálom, amiért olyan veszettül rossz és legkevésbé se támogató, érte semmit nem kiálló, önző és magának való barátja van, mint én... Háááát, nagyon rossz dolga van Laughing

Na bezzeg most már megfontoltabban fogalmazol... vagy éppen sehogy... Rolling Eyes Laughing

Nincsenek egymás előtt titkaink Razz Amúgy, hogy őszinte legyek, minden elismerésem az övé... Laughing Ő ezt csinálja ki tudja már, hogy hány éve, én meg, mióta ennyire elburjánzott a rőzse, folyton kacérkodok a gondolattal, hogy az első utamba kerülő borbélyszékbe bevetem magam, hogy a szaki szabadítson meg a gonosztól Laughing
Úgy érzem ez egy hajtűkanyar volt a beszélgetésben Shocked Hogy jutottunk el idáig? Surprised Semmi ilyet nem mondtam... :fhuuu:
Ahhoz minimum kis kötőféket kéne rá tetetni, mint amilyen a gyerekeknek van Laughing Vagy az őrangyalom megtehetné azt a szívességet, hogy nem csak facepalm-ol, hogyha azt látja, hülyeséget csinálok, hanem tarkón is csap, hogy vegyem fel az asztalról, ha már időközben levettem... mert közel biztos vagyok abban, hogy mindig, de legtöbbször így történik Laughing

Szerintem ő is csak most ért el arra a szintre, hogy már annyira fáradt, hogy semmi nem érdekli. Ő hisztizik folyton nekem, ha túlhajtom magam, de nem veszi észre, ha ugyanazt csinálja Rolling Eyes
Vagy mondjuk kihasználhatnád, hogy ott nincs akkora ricsaj, mint a nagyvárosban, és mondjuk megpróbálhatnál pihenni... Rolling Eyes

Én nem merek állást foglalni a témában, mert a végén megneszeli, hogy miről anekdotázok olyan nagyon, és, ha az övével szembemenő állást foglalok, akkor felül az első gépre és fültövön vág... Shocked Mostanság túl sokat fenyegetőzött ezzel, nem akarom tényleg kivívni a hatodik érzékből fakadó haragját Laughing

Éhen maradni? Luciano and Viviana  3719483937 Miért, fennáll ennek a veszélye? Luciano and Viviana  1556694851 Laughing Egy heti hidegélelemmel megyek, biztos ami biztos Laughing
De hogyhogy az iskolád hallgatóit pécézték ki táboroztatásra?

Ebben a házban élni non-stop fejfájás Rolling Eyes De ami az illeti, olyan terülj-terülj asztalkámat rittyentettek elém kajákból, kávéból és jó sok vízből, hogy a fontossági sorrendben a fejfájás miatti jajongás igencsak háttérbe szorult Laughing Különben is, rég volt már, de az emléke még megvan keresztanyámékban, hogy hogy kell kijózanítani és feléleszteni a másnaposságból egy férfit, úgyhogy gondoskodnak ők rólam, túl azon, hogy mellé úgy csörömpölnek, hogy a végeredményt kihozzák nullára Laughing
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptySzer. Aug. 12 2020, 12:03
16:47
Lulu
Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz  :???:  Rolling Eyes    

Hajajaj, rosszat szimatolok  Luciano and Viviana  3305246087 szegény fiúnak nagyon hányattatott sorsa van Luciano and Viviana  1556694851 De ne is mondd, tudom: magának csinálta! XDD

Azért nem kell összetörni magad miatta Razz Nekem ez is tökéletes, sőt mi több!  Luciano and Viviana  2591762830 én egy mosolyodért...... semmi Very Happy  Luciano and Viviana  1972384361   

Piperehercegnő  Luciano and Viviana  530746732 és az a jóember tudja is, hogy így hívod? Na meg, ha egy fedél alatt élsz vele, nem kell félni, két pislogás, és te is piperehercegnővé fogsz válni  Luciano and Viviana  38843181
Ahammm, tehát azt mondod, hogy soha az életben nem lesz lehetőségem látni a felajzott kakadu fejedet, igaz? A végén elszomorodok  Luciano and Viviana  1130496352 Ohh, vagy csak azt nem akarod, hogy hozzád érjek... jólvanjólvan megjegyeztem Luciano and Viviana  2373327048  :taknyos:
Akkor lehet itt lenne az ideje megtanulni vigyázni rájuk? Razz Talááán?  X3  

Na... micsoda jószívű testvéries egyed vagy te x"D De, ha ilyen alvókája van, akkor mindenképpen irigylem érte! Mostanában a legkisebb neszre is felébredek, szóval azt hiszem lesz aki majd aki őrködik a kempingben >....<

 És milyen igaza is van/volt. De azt azért hozzá kell tennem, hogy minden gyerek ezt csinálja, mert türelmetlenek, és azt hiszik, hogy a siettetéssel majd felgyorsul az idő, vagy csettintésre megváltoznak a dolgok. Mondjuk, ez azért nem lenne olyan rossz, ha jobban belegondolok  Luciano and Viviana  38843181  Luciano and Viviana  3719483937 Bár, az utóbbi időkben inkább lassítanám azt az időt, mintsem gyorsítanám  Luciano and Viviana  79856780  

A tiédből nem  Luciano and Viviana  3673325056 de túlképp nem vagyok se felügyelő tanár, se más, csupán a napi másfél órányi rajz/festés oktatást kell levezényelnem(amúgy pedig nem én megyek egyedül a festők közül, szóval ez szerencsére megoszlik). Reggelinél nyilván ott kell lenni, ahogy az ebédnél és a vacsoránál, ha nem akarsz éhen maradni Razz De a maradék idő az a miénk, úgyhogy egy szavuk nem lehet, ha úgy tűnik, meglógok  Luciano and Viviana  3719483937

Fejfájásod csillapodott már?  cukika
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptySzer. Aug. 12 2020, 11:36
16:40
Vivi
Mhmm, ez pontosan így szokott lenni, hidd el nekem Razz És mivel más forrásod nincs -vagy legalábbis jelenleg alszik... Luciano and Viviana  2373327048 -, így kénytelen vagy arra hagyatkozni, amit én mondok Razz
És még, hogy nem értjük a női logikát Luciano and Viviana  618794435

Mást se csinálok huszonöt éve Rolling Eyes De hagyni kell néha, hadd bontogassa a szárnyait. Kirúgni még nem rúgtam ki a fészekből, hogy "menjé' repülj!", úgyhogy baja nem lesz... még... Razz

Ahaaa, jól van, kapizsgálom már Laughing De esküszöm, eltanulom Grumpy Cat arckifejezését a kedvedért, ha attól jobb lesz Luciano and Viviana  1811199453

Egy piperehercegnővel élek egy szobában, lassan már eltanulom tőle, hogy mennyit kell tollászkodni a tükör előtt, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy felajzott kakadu (még ha most úgy is nézek ki, bár Viola nénikém szerint a citromsárga pulcsim sokkal rondább... Laughing ), szóval nem lesz szélrózsa minden irányába álló haj Razz Tudod, nagyvárosi piperkőc, külsőségek meg ilyenek... Laughing
Túlontúl sok szemüveget sirattam már el... Sad Nem véletlenül nem apróztam el a készletet, pár hét alatt szanaszét szórom őket Laughing

A részeg és/vagy másnapos ember higanymozgású, hidd el, ő szenvedné el a legkevesebb sérülést, aztán meg kamillázna a romok közül, hogy "mi történt itt?" Laughing

Na szééép... :fhuuu:

Azért csak ne siettessük az időt... Rolling Eyes Legalábbis jóanyám minket mindig erre nevelt, és kapott le a tíz körmünkről, hogyha hisztiztünk, hogy "miért nem tartunk már ott?!", vagy pedig sopánkodtunk, mert az, amire vártunk, túl gyorsan eltelt Laughing

És a tanári gárda nem fog szíjat hasítani a hátamból, hogyha elcsaklizom az idődet? Surprised Na nem, mintha megrendítene, ha igen, mert galád mód így is-úgy is megteszem, csak hát a miheztartás végett... Rolling Eyes Laughing  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptySzer. Aug. 12 2020, 11:10
16:36
Lulu
Elszenvedő alany? Razz Mert eltudom képzelni, hogy annyira kéretni kell magad, ha egy kis szórakozásról van szó, igaz? Razz És nagy duzzogva adod be a derekad...
Az már több, mint "csak egy baba, ugyan már?!" szóval több esélyét látom Razz   

Azért szegényre figyelj oda, nehogy komolyabb ártalma legyen belőle... Luciano and Viviana  1556694851 túl naiv  :fél: és nem mindenki okul abból, ha nagy pofont kap az élettől :/

Nemnemnem, itt nem arról van szó, hogy így talán nem látod a vörösödő képemet, sokkal inkább arról, hogy nekem ne kelljen látnom közben a kaján pimaszságot és csillogást a szemedben, mint ilyenkor minden egyes alkalommal. Tudod, rémesen veszélyes szemeid vannak, aztán ha még vigyorogni is kezdesz mellé, a jó Istenke óvjon tőle(d)  X3  :nyár:   

Luciano and Viviana  530746732  Luciano and Viviana  38843181 Rém aranyos lehetsz Luciano and Viviana  4135191119 Na majdddd ami késik az nem múlik, és jól körberöhöglek én is, mikor a szélrózsa minden irányába álló hajaddal előkullogsz Luciano and Viviana  3756308786 akkor aztán téged is óvjon valami nagyobb hatalom, mert, hogy jól belefogok túrni abba a hajba az is biztos! Luciano and Viviana  2648614545  Luciano and Viviana  3617960953  Luciano and Viviana  618794435  A szemüveg meg úgy hallottam, hogy katasztrófajelző készüléke az embernek, és képes a józansági állapotot is jelezni Razz Ergó, naaaagyon szétcsaptátok magatokat Luciano and Viviana  530746732  Luciano and Viviana  3901593525  

Mhmmm hófehér, meg patyolat.... még a lelked is mi? De akkor mentsed a másik feledet is, hallod?!  Luciano and Viviana  3305246087 nem otthagyni az omladozó épületben  Luciano and Viviana  1130496352   

 Luciano and Viviana  618794435  Luciano and Viviana  618794435  Luciano and Viviana  618794435 nem illik, de biz' Isten megteszem! Luciano and Viviana  3617960953   

Hidd el, hamarabb itt lesz az, mint szeretnénk. Anya pont tegnap közölte, hogy "kettőt pislogsz, megint az iskolában fogsz ücsörögni"... ki se kászálódok onnan egész nyáron, de végtére is igaza van  Luciano and Viviana  3008269631 Mire észbe kapsz, már ott fogsz ácsorogni a taták előtt   X3  

Hmm, azért az elég hosszú idő, de sebaj, majd szuszogunk egymás mellett, nem kell ám senkihez csak egymáshoz igazodnunk. Viszont nem akarok egész nap ott ücsörögni a tanárok bűvkörében, szóval gondoltam, elmehetnénk majd valamerre csámborogni. Persze csak ha van kedved, mielőtt még azt hiszed, hogy pisztolyt tartanék a fejedhez Razz Razz tudod, van tartalék belőle otthon  Luciano and Viviana  2648614545  és bármire is képes vagyok Razz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptySzer. Aug. 12 2020, 10:41
16:31
Vivi
Azért nem olyan folyamatos, mint amilyennek tűnik, csak hát... jó, mentségem az nincs, de így alakult Laughing De én abszolút csak elszenvedő alany vagyok... Rolling Eyes
Akkor kettő. Kettő baba már biztos ér valamit Razz

Hát, ha úgy vesszük, a határokat ideje lenne Matteonak megszabnia a saját maga érdekében, nem várhat mindig arra, hogy majd a másik józanabb lesz nála, és elkönyveli, hogy "ebben mégse kérhetem a segítségét" Rolling Eyes Ha ő mindenkinek felelőtlenül rohan a megmentésére, akkor bizony el kell viselnie azt, hogy van, hogy kihasználják... Majd kinövi Rolling Eyes

Ki?? :fhuuu: Ki volt az a galád, hm? Razz
De nem is szoktalak kinevetni... Surprised Csak hát most mit csináljak, ha egyszer veszettül aranyos, hogy a semmiből pirospozsgás lesz az arcod, és mindenhova is próbálsz nézni, csak rám nem? Rolling Eyes Mintha úgy nem látnám... Razz

Hmmm... láttam valami hasonló fószert a tükörben nemrég, bár az úgy nézett ki, mint akin átment egy úthenger oda és vissza is, meg a szemüvegét is eltökítette valahol (tényleg, nem az volt az éjjeliszekrényen, ami tegnap este rajtam volt... Shocked ), de van pár paraméter, amiben ezek alapján találtam egyezőséget Luciano and Viviana  2170533746 Bár a haj- és szakállállomány kinézetét most ne nagyon firtassuk Laughing

Kikérem magamnak, a fantáziám hófehér, és tiszta, mint a patyolat. Pont, mint a lelkem... Luciano and Viviana  491470528 (Nem merek felnézni a plafonra, hogy hogy is állnak azok a repedések, de lehet jobb lenne minél előbb elhagyni a házat, mielőtt a nyakamba szakad két emelet Laughing )

Illik ilyen nagy súlyt és felelősséget tenni rám?..  Luciano and Viviana  3719483937

Tudtam én... Sad Luciano and Viviana  3673325056
Messze még az a szeptemberi évad, de hacsak nem vágysz kíváncsi tekintetek kereszttüzében égni a szellősre rágcsált kisestélyiben, lehet érdemes szembeszállni a molyokkal Razz Na nem, mintha a sok tata többet látna az orra hegyénél... Laughing

Hát, volt idő, amikor szerettem, aztán múlt szeptembertől a kirándulás megrekedt a lakástól az egyetemig, valamint a suli épület legalsó és legfelső szintje közti távon, úgyhogy ez most egy szolid, enervált igen Razz De csak nem lehet olyan könnyen kijönni a gyakorlatból Luciano and Viviana  3673325056
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptySzer. Aug. 12 2020, 09:13
16:26
Lulu
Attól függ, hogy melyik részét tekintjük érdemnek.... a folyamatos ivászatot, a részegséget és a másnaposságot, vagy azt, hogy részese lehetek az éltednek?... Rolling Eyes
Ha olyan makacs és konok lesz mint az anyja, akkor nagyon nehezen lesz megvesztegethető egy babával  Luciano and Viviana  3719483937  

De ez azért elég szép nem? Legalább tudhatjátok, hogy van valaki, akire mindig lehet számítani, akár a legnagyobb bajban is. Az már egy másik kérdés, hogy nem szép dolog ezzel visszaélni.

Nadehé! Nem ér felhasználni ellenem Razz a pirulási faktor nálam mindig nagyon nagy volt, na hát még azóta, hogy VALAKI megjelent az ijesztően nyugodt és hétköznapi életemben Luciano and Viviana  3719483937 De hidd el, mindenemmel azon vagyok, hogy koordinálni tudjam a dolgot. Csak, hogy ne tudj mindig kinevetni   :taknyos:  

Mhm, egó legyezgetésre vágy, Don Juan?  szemöldök sűrű, szépen vágott szakáll...sötétbarna, egész hosszúra nőtt haj...hattttalmashosszú szempillák, fekete bogárszem Razz.... kezd ismerős lenni? Sűrű szemöldök, világ legcukibb mosolya... na? Ismered talán? Ja igen, ha azt mondom, hogy szemüveges, mindent el is mondok vele  szemöldök  Luciano and Viviana  38843181  Luciano and Viviana  491470528  

Hát tudod.... most már lenne rá konkrétabb ötletem  Luciano and Viviana  2081954265 de inkább megtartom magamnak, jó? Luciano and Viviana  3617960953 a többit meg a te piszkos fantáziádra bízom  Luciano and Viviana  38843181  Luciano and Viviana  4135191119  

Nééézzed már! Hogy rángatja a macska bajszát chh... de csak, hogy tudd a pirulás ténylegesen a te hatásod, szóval csak rajtad áll, hogy marad, vagy sem Razz   

Ó, hát nagyon meg kell szakadnom az elviselés terén, tényleg  Luciano and Viviana  530746732 De akkor lassan ideje lesz átnézni a kisestélyi kollekciómat, hogy szükséges-e beújítani valamivel, esetleg van még ott olyan holmi amit nem rágtak szellősre a molyok? Razz Luciano and Viviana  618794435

Bagoly mondja Razz Nekem aztán eszemben sincs. Nem fogod elhinni de én olyan jól megvagyok telefon nélkül Luciano and Viviana  2246991929 főleg ha van olyan, aki lefoglalja minden egyes percemet Razz
Remélem szeretsz kirándulni Razz 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyKedd Aug. 11 2020, 23:05
16:20
Vivi
Hát nem vennék rá mérget, hogy ennek bármelyik szegmensét is érdemként lehet majd említeni... Luciano and Viviana  2081954265 Laughing
Majd idővel elkezdi gyakorolni a női habitust, és onnantól kezdve győzze az ember fia kibékíteni Razz Nem is kell tizenegynéhány év, csak pár, hátha a kellő durcit enyhíteni tudják egy szép babával, ő meg belemegy a játékba Laughing

De ez a naiv bolond tűzbe tenné a kezét bárkiért, az, hogy leimádkozta egy erkélyről, csekélység volt ahhoz mérten... Rolling Eyes És becsületére legyen mondva, hogy egy közösségi oldalra se lett kiposztolva. Tudta azért Victor is, hogy kit kell közülünk kiugrasztani az ágyból, rafkós a gyerek Laughing

Volt, nagyjából akkor, amikor kiderült, hogy senki a világon nem pirul olyan jól, mint Te  Razz Luciano and Viviana  3672866238

Hát azért egy kicsit konkretizálhatnánk a metrós verziót, csak mert hát nem egészen egyértelmű, hogy vajon ugyanarra gondolunk-e Luciano and Viviana  38843181 Végül is több ezren járnak egy nap alatt metróval... Luciano and Viviana  618794435

Ja hogy te nem úgy...  :bajod: Tudod, most már érdeklődővé tettél, hogy akkor hogy is gondoltad te ezt a dolgot kivitelezni? Laughing

Én imádom, hogy olyan vagy, amilyen (hogy tudsz ilyen szavakat használni magadra, de komolyan?! Luciano and Viviana  1907820310 el se ismétlem inkább! Luciano and Viviana  1556694851  ), úgyhogy kénytelen leszek lepaktálni a sorssal, hogy semmi esetre se változtasson rajtad Luciano and Viviana  3672866238 És remélem a pirulás is maradni fog Luciano and Viviana  38843181

M-m, nem. Most már el kell viselned, sajnálom Razz Már utána is jártam a 2020/21-es évadra tervezett programnak, úgyhogy teljesen naprakész vagyok. "Ha egy férfi azt mondja, hogy meg lesz csinálva, akkor meg lesz csinálva, nem kell félévente emlékeztetni rá!" Luciano and Viviana  3673325056

A telefonodon akarsz majd csüngeni? Luciano and Viviana  3719483937 Azt mondtad, hogy a Te szórakoztatásodért kellek, és mégis, előre is a netért sopánkodsz. Szééép... mai fiatalok... Luciano and Viviana  1907820310 Razz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyKedd Aug. 11 2020, 18:42
16:15
Lulu
Akkor innentől kezdve minden erőmmel azon leszek, hogy kiérdemeljem azt a nemes címet, hogy végignézhessem, és részese lehessek ennek az érési folyamatnak   ahw  cukika Mr.Walker és Mr.Beam ide vagy oda Razz
Elég gyorsan megbocsájt még bármit. De már most látom, amilyen makacs kis hörcsög, tizenegynéhány év múlva ez nem lesz így O.O

Szép! Gyönyörű... Matteo helyében inkább otthagytam volna Razz oldja meg maga, ha már hülyeségbe keverte magát  :bajod:

Bocsánat  :taknyos:  :fhuuu: de hát nyah, volt lehetőséged megtapasztalni, hogy kicsit... félreérthető tudok lenni na >...< vagy micsoda  X3  

Megnyugtat ha azt mondom, hogy nem vágyok szőke hercegre? Soha nem is vágytam? Razz A metrós verzió számomra a legtökéletesebb  Luciano and Viviana  618794435  Luciano and Viviana  757797015

Ne! Jóég, Isten ments! És nehogy azt mondd nekem, hogy a csokis is félreérthető volt, mert.... Luciano and Viviana  2294295132 és basszus de Luciano and Viviana  2081954265 lehet tényleg jobb lenne, ha nem beszélgetnék Luciano and Viviana  2149483383  Luciano and Viviana  1556694851 rémes vagyok  Luciano and Viviana  1672389139 megszoktam, hogy Freddie és Jackie esetében nemmm....nem félreérthetőek a dolgok na!!! Luciano and Viviana  2149483383  

Jó? Minden? Még az is, hogy ennyire ciki meg idióta vagyok? Luciano and Viviana  2081954265 Akkor hát reméld, hogy igaza van, és tényleg a sors akarta, hogy megint találkozzunk.... mert akkor annak a szemtelennek arról is kezeskednie kell, hogy ezekből az idétlen helyzetekből kivakarjon valahogy  Luciano and Viviana  1199779969
Szóval erre azért készülj Razz Akkor is ha tíz percre, egy órára, vagy arra a két napra érkezel Razz Ja mert igen, akkor alvó cuccot se árt hozni  Rolling Eyes csak úgy... mellékesen megjegyzem khm... mert ugye az is lényeges  Luciano and Viviana  2496992409  Rolling Eyes  

Eeeeejgen, szerintem a frakk az másik rendezvény lesz Razz Azt tartogasd színház, met és egyéb jelenésre Razz Tudod, még lesz egy olyan körünk is  Luciano and Viviana  3719483937  Luciano and Viviana  3673325056 - már amennyiben addig nem üldözlek el Rolling Eyes
Szép bizony! valami azt súgja, hogy ott még netet se fogunk rendesen fogni x"DDD vissza az őskorba  Luciano and Viviana  3719483937
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyKedd Aug. 11 2020, 17:32
16:09
Vivi
Messze még az érési folyamat vége, úgyhogy még ki tudod venni belőle a részed Razz Majd ha már eljutunk odáig, hogy nem ül az agyamon Morgan kapitány a haverjaival, Johnnie Walkerrel és Jim Beam-mel még másnap délután négykor is, akkor végleg bezárult a kör Laughing
Amy-től pedig a nevemben is kérj bocsánatot! Luciano and Viviana  3673325056

Semmi esetre se volt véletlen, hogy nem merte a saját lábán az ajtón keresztül elhagyni a házat... Még nekem is lesült a bőr a képemről az ő helyében is Luciano and Viviana  3719483937

Még jó, hogy ez nem face to face hangzott el, így legalább csak a telefonom láthatta az általad is használt emojival való arcegyezőségemet:  Luciano and Viviana  1556694851   Laughing Laughing

Itt a kérdés igazából az, hogy Te lejjebb tudsz-e adni a hercegnős mesék diktálta elvárásokból, ami a szőke hercegeket illeti, és beéred-e a metrós kiadással Razz

Hát, azt hiszem most az egyszer szemet tudok hunyni afelett, hogy nem érzel együtt velem  szemöldök Luciano and Viviana  3673325056
Mhmm, és mire gondolsz, olvassam fel nekik az előbbi kétes megfogalmazást, vagy a csokifürdőt, hátha meggondolják magukat? Razz
Hát, tudod... úgy, hogy tudod, hol lakom, és, hogy az apád rendőr, ergo tudja, hogy kell fájdalmat okozni maradandó sérülések nélkül, azt hiszem nem mertem volna Razz
Viccelek Luciano and Viviana  3672866238

Nekem, mióta találkoztunk a Central Parkban, minden nagyon jó szívecske Az a kelekótya, szentimentális barom odafent valami olyasmit mondogatott, hogy a "sors"... Rolling Eyes Aztán meg ki tudja, néha neki is lehet igaza Luciano and Viviana  3673325056 És ha csak tíz percről lenne szó, akkor is mennék! Wink

Tehát akkor a frakkot felejtsem itthon? Rolling Eyes

Most már utána néztem ennek a Watkins Glennek... Surprised Hát tényleg, igencsak szép kis hely... Luciano and Viviana  1556694851
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyKedd Aug. 11 2020, 16:04
16:04
Lulu
Azok alapján, ahogy lefested ezt az időszakot, nem tudom eldönteni, hogy sajnálom, vagy éppen áldom az eget, amiért kimaradtam belőle? Razz Látni, hogyan nő fel a kis moncsicsi Luciano egy, itókázás közben sumákoló, advilért könyörgő és azért küzdelmeket folytató férfiemberré  Rolling Eyes  Luciano and Viviana  3673325056 Tudod mit? Lehet jobb ez így! Így legalább friss, és új nekem ez a sok információ... van min jókat nevetnem, csak hát.. szegény Amyt másodjára ráztam már fel miattad Razz Razz

Ohh.... aztán gondolom nem is a Micimackó, sokkal inkább ő volt a perverz  Luciano and Viviana  2425572404

O.O Luciano and Viviana  1556694851 Jesszuskám! Luciano and Viviana  2591762830 Bocsánat! Így azért nem olyan nyilvánvaló, hogy mikor kell hirtelen és gyorsan, meg... gondosan kijavítani magam >...< vagy megfontoltan írogatnom  :fél:  face to face könnyebb  Luciano and Viviana  618794435  Luciano and Viviana  3008269631   

Pontosan! Az meg csak a mesékben létezik, úgyhogy... érd be azzal, ami van Razz

Ugye, hogy ugye? Luciano and Viviana  1367597154

Uhm, tudod azért számomra megtisztelő, hogy nálam mégis sikerült megtörni a jeget....az más kérdés, hogy most bűntudatot kellene éreznem azért, mert miattam nem hagynak téged lógva az ősboszorkányok. Baj, ha azt mondom, hogy nem megy?  :édi:  X3 De nehogy ám azt higgyék, hogy hú de micsoda szolid "kislány" vagyok Razz jó, sokaknál nyilván szolidabb, de....  Luciano and Viviana  2648614545
Hjajjj  Luciano and Viviana  4142114136  Luciano and Viviana  108800823 hmm... mertél volna mást mondani! Razz

Dehogy is Very Happy Nem téged akarlak rajzoltatni, hanem a kiskölyköket Very Happy Majd elmesélem, hogy mi a sztorija ennek a kirándulásnak, vagy hát, nevezzük tábornak. Te az én szórakoztatásomért kellesz, és azért, hogy kipihend magad, lazíthass egy kicsit ^^ mert látod, csupa szív kelekótya kicsike én, még erre is gondolok ám  Luciano and Viviana  108800823 neked is kell, hogy valami jó legyen, ne csak nekem  Luciano and Viviana  1130496352
Bármikor érkezel, ha csak egy órácskára de odajössz - ami azért valóban felesleges lenne mert túl messze van ahhoz, hogy csak egy órát ücsörögj ott - én annak is örülök  Luciano and Viviana  2591762830 na meg aztán, tényleg szép kis hely, ott távol a város zajától hmmm...hozz játszóruhát xD Very Happy de legalábbis valami kényelmeset Luciano and Viviana  560292900
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyKedd Aug. 11 2020, 13:28
15:56
Vivi
Hát, az artikulálatlan mormogáson az advilért folytatott ádáz küzdelemben és a tükörképemnek elejtett "hogy nézel te ki?" megnyilvánulásoknál többre még nem futotta, úgyhogy who knows? Laughing
Tudod, az évek, a tapasztalat és a rutin Laughing Mit gondolsz, a középsuliban a harmadik-negyedik sör felett kókadozva hogy máshogy tudtam volna a szülőknek leírni a faggatózásukra, hogy "kóruspróbán vagyok, ne irkáljatok!", ha nem a lehető legnagyobb koncentrációkészségemmel? Razz

Hát... mondjuk úgy, hogy mindig invitálva van, csak van, amikor reggel pórul jár Laughing Legutóbb egy nálánál fiatalabb lány álmát őrizte egy perverz, kéjenc Micimackótól. Nekem ennél többet nem kellett tudnom... Laughing Laughing

Mhmmm... Rolling Eyes Mia Bella, megteszed nekem, hogy bizonyos szóhasználatokat kétszer is átgondolsz, mielőtt elküldöd? Rolling Eyes Laughing

Hát az biztos is, hogy kegyes halál, de lehet, hogy a férfiúi büszkeségem is vele együtt halna... Laughing Bár lehet a hősies befejezés csak a fehér lovas szőke hercegeknek jár, nem a B metrós, fekete hajú önjelölt "hercegeknek" Laughing

Csak természetes Luciano and Viviana  2170533746
Tudod mit? Ez az utolsó ötlet nem is tűnik rossznak.... Luciano and Viviana  38843181

Azt hiszem ez a szerepkör egy életen keresztül végig fog kísérni minket... fárasztó ám! Shocked
A legbiztosabb forrásból tudom, hogy már megtették a tétjeiket, és a boszorkányösztöneikkel megállapították, hogy "ha belegondolunk, Luluka soha senkit nem vitt el randira, úgyhogy valami szolid, kedves "kislány" lehet", és, hogy nem is való mellém más Luciano and Viviana  491470528
Hááát nem is tudom... valami azt súgja, hogy már nem lenne minden az igazi, ha nem látnálak állandóan a telefon kijelzőjén, szóval üsse kő, megküzdök a fenevadakkal Razz Luciano and Viviana  3672866238

És ugye nem kötelező beugró az, hogy tudjak rajzolni? Laughing  Bár előre figyelmeztetlek, hogy olyan nagy mestere vagyok a pálcikafigurák rajzolásának, hogy egy komplett óvodai csoport kalapot emelne előttem Razz

Öhm... lehet a szombatot mégse tudom megoldani, akkorra egyeztettem időpontot Mr. Rosenshein-nel (erre is csak keresztanyám emlékszik Shocked ), de ha vasárnap kocsiba ülök, akkor is ugyanolyan szívesen látsz? Rolling Eyes
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyKedd Aug. 11 2020, 12:28
15:50
Lulu
Ohhh, egy szóval nem mondtam Razz Már csak arra lennék kíváncsi, hogy ezt valójában - nem írásban - hogyan sikerül művelned és kivitelezned Razz Így kifejezetten virgonc vagy, de el tudom ám képzelni a világfájdalmas, kétségbeesett arcodat, ahogy vékony kis résnyire szűkített szemekkel próbálsz koncentrálni a gombokra.De az viszont tényleg dicséretes, hogy meglepően helyesen írsz  Rolling Eyes Egy-két ismerősöm üzeneteihez úgy kell kódfejtőt hívnom, és azt hozzá kell tennem, hogy ilyenkor már nem is részegek, csak másnaposak  Luciano and Viviana  1556694851 réééémes! Szóval megemelem az összes kalapomat előtted  Luciano and Viviana  690269075

Hogy tessék? Very Happy Very Happy A végén kiderül, hogy Matteo az igazi Romeo és bizonyos, Victorokat szokott leimádkozni a balkonokról? Nagggyon derék ember, én mondom :biggrin: De Victor mit keres erkélyeken? Részegen mászott fel? O.O  

Oohhh neeeem mi olyat nem tettünk  X3 De jaj már, ne légy olyan szigorú szegénnyel Razz Nincs most épp elég baja?  :fél: Itt vagyok én, élvezkedj rajtam, de ne őt bántsd x"D   

NA! De most mondd, hogy nem kegyes halál?! Senkinek nem kell a vérét adnia, helyette jól szórakozik még az utolsó óráiban, és rekeszizom túlműködésben, vagy kiakadásban fog kimúlni szegény. Mindenki más pedig elkönyveli magában, hogy egy roppant vicces fiú vagy Razz  szívecske kell ennél szebb/jobb befejezés?

Nem tudom, rég láttam Razz Ezért kérdeztem tőled, de megnyugtat, hogy nagyon is képben vagy  Luciano and Viviana  2648614545  Luciano and Viviana  1838169231 Hmmm... ha csak a Napon fekvés jöhet szóba, javasolnám, hogy jó pár ezer mérföldet utazz délnek... ha pedig a mesterséges Nap is szóba jöhet, Jackie révén ismerek egy nagyon jó szolit Razz de mit szolnál egy adag csokifürdőhöz? Talán így is kivitelezhető, és megtarthatod a természetes, olasz barnaságodat  Luciano and Viviana  618794435 a csoki pedig nem menne kárba  Luciano and Viviana  3617960953

Vérmes népség a tiétek Luciano and Viviana  1556694851 25 éves óriáscsecsemővé fejlődtél, Kedves?  Luciano and Viviana  38843181 De hát, biztos csak a javadat akarják szolgálni azzal, hogy mindig érdeklődnek és kíváncsiskodnak. Vajon miféle buta fruska szállhatott rád?  Rolling Eyes Amúgy meg, ha nem tennék, nem azzal lenne baj? Ne légy ilyen szigorú szegényekkel. Inkább nem írok addig, amíg tudom, hogy közöttük vagy. Vagy ne írjak amúgy se? Luciano and Viviana  1556694851 Mit szeretnél? Razz Luciano and Viviana  1972384361  

Hááát, az a sztori, hogy pár tanárral táboroztatok egy kisebb csoportra való gyerkőcöt, néhány órányira innen. A helyszín Watkins Glen. Lenne tábortűz, mályvacukor, kirándulás, nyugalom, csend, szép környezet, természet lágy öle...sátrazás, sárkányasszonyok kíváncsiskodása és hangzavara nélkül... talán ki is tudnád pihenni magad végre. Ha esetleg volna kedved eljönni velem Luciano and Viviana  2591762830 említetted párszor, hogy szereted a gyerekeket is, de természetesen én se óhajtok egész nap a nyakukban lógni >...< csak rajzoktatás címszó alatt megyek, azon túl pedig szeretném élvezni a kirándulás és a szabad szórakozás lehetőségét. 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyKedd Aug. 11 2020, 11:52
15:43
Vivi
Na hát azért nem mondhatod, hogy nem nyújtom a legjobbamat a jajongásom és a szenvedésem közepette... Laughing Igaz, felettébb nagy koncentrációt igényel, hogy ne váltsak "gibberish" nyelvre, de az Matteo sajátja, és sajnos nem csak, hogyha részeg, mint az albán szamár Laughing
Hát valami azt súgja, hogy nem csak jelen állapotomban, hanem amúgy is úgy lenne Razz

De még milyen őrült... Shocked Laughing Azt meg, hogy hogy maradt rajtunk, szerintem már egyikünk se tudja, úgyhogy maradjunk annyiban, hogy az már maga a történelem Luciano and Viviana  3673325056 De ha ő ne lenne, akkor Matteo kit imádkozna le hajnalban balkonokról, erkélyekről? Razz

Tehát szövetkeztetek ellenem?? :fhuuu: Múltkor a fejemre olvasta, hogy álmomban behúztam neki... vajon zokon venné, ha megismételném, csak, hogy "éberen" is reprodukáljam és kicsit kiélvezzem a helyzetet? :nyalimali:

Veszélyesebbek is... na jó, akkor eltanulom itt a házisárkányoktól, hogy hogyan is kell elég határozottan konyharuhával csapkodni Laughing De komolyan, hát valami taktikájuk van rá, mert csíp, mint a fene :fhuuu:
Én leszek az első hős... lovag... hőslovag, aki konyharuhával harcol egy sárkány ellen. Még a végén röhögőgörcsben fog elhalálozni! :bajod: Razz

Nem rendkívül veszélyes? Twisted Evil Razz
A lökött bantunégerhez úgy érzem, ki kell feküdnöm Csillag Patrikban valahova, hogy kellően barnára sülve tudjak tökéleteset alakítani Laughing Akkor már talán az inkognitóm is meglenne a haverok előtt Razz

Ha csak a jóasszonyok ízekre nem szednek addigra, hogy a föld alól ünnepeljem a hétvégét, nincs még program kitűzve Luciano and Viviana  3673325056 Ne tudd meg milyen logikázás kell ahhoz, hogy úgy nézzek rá a telefonra, hogy ne jöjjön rögtön két oldalról a "nem telefonozunk az asztalnál!", vagy a "kivel beszélsz?/miért mosolyogsz?/én is hallani akarom!" Rolling Eyes Viszont ez még a vihar előtti csend... tudom, hogy van még a tarsolyukban. Send help! Sad

És miféle terved van velem a hétvégére? Razz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyKedd Aug. 11 2020, 11:20
15:29
Lulu
Eeeee... hát, alkalomadtán lehetséges, hogy szoktam olyat  Rolling Eyes nem sűrűn, de azért jellemző tud lenni, nem tagadom  Luciano and Viviana  3673325056  Luciano and Viviana  2451935670 én se vagyok ám szent Razz  Luciano and Viviana  491470528  Luciano and Viviana  2648614545 De persze, hogy így van! Very Happy Aki hülye, az hülye is marad, és bár, tudja, hogy mocskosan szokta érezni magát a sok piától, mégis iszik, aztán meg jajong... na hát az ilyet, én aljas módon kiröhögöm Luciano and Viviana  3617960953  :biggrin: de azért előtte körbesajnálom, meg utána is, sőt még a hajacskáját is megsimogatom, hogy érezze a törődést  Luciano and Viviana  491470528  
Szépek vagytok mondhatom  X3 pasik -.-"
Amúgy mondanám, hogy itt csend van, üres a ház, anyuék wellneseznek, Corinne meg felszívódott Brooklyn valamelyik pontján, szóval egyedül vagyok összezárva a két kis majmocskával, gyere át, de nem szívesen löknélek be ilyen állapotban az oroszlánverembe  :fél: Ezek ketten - velem kiegészítve  nyaj  szemöldök - ízekre szednének Razz  

Ohh, egy őrült spanyol? Razz Na, ez a Victor nevű teremtés is egy két lábon járó csoda lehet akkor  X3

Ahammm... jó kutakodó vagyok, de annál inkább kitartó, ha az instáról van szó. Meg lehet, hogy lepaktáltam az ördöggel is, menet közben... ha érted mire - kire - gondolok  Luciano and Viviana  618794435  Luciano and Viviana  2648614545   

Iiiigen, akörnyékén van Razz
Ohh, itt még veszélyesebbek is élnek Razz Úgy tudom, hogy a hősök és lovagok, bármivel képesek megvédeni a kis hercegnőiket, szóval el is várom, hogy feltaláld magad  nyaj  :édi:  

Luciano and Viviana  1367597154  Luciano and Viviana  491470528 ugye, hogy ugye Very Happy
Te figyelj? Ha ezt műveled, akkor már érzem, hogy három csaj fog összefogni ellened, és te kerülsz "rémesen veszélyes, irtandó" szerepkörbe Razz Vagy, hogy is jegyzik az "Így neveld a sárkányod"-ban szerencsétlen hüllőket? Razz De tudod mit? A lökött bantunéger szólhat Lottynak, biztos élvezné... a baráti köröd pedig az általam rögzített videót, miszerint nem kell neked kuka részegre innod magad ahhoz, hogy megőrülj  Luciano and Viviana  3756308786  Luciano and Viviana  38843181   

Na hát, akkor a kérdés. Mit tervezel a hétvégére? Van már programod? Pontosabban szombattól?  Luciano and Viviana  2591762830  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyKedd Aug. 11 2020, 10:57
15:21
Vivi
Tehát szeretsz kárörvendeni? Shocked Akkor lehet máris túl sokat árultam el az esténkből és a végén kiderül, hogy gonoszan röhögsz a markodba a nyomoromon? :bajod: Razz
Én aztán nem háborgatom, felé se nézek Surprised Hogy ő még nálam is rosszabbul bírja a piát, az már az ő baja Razz Az meg lehet az enyém lesz, hogy nem visz rá a lélek, hogy kimenjek a szobából... Laughing Különben is, olyan ricsaj szűrődik fel a konyhából, szerintem Viola nénikém épp a nagy kondérokat és üstöket mosogatja a boszorkányfőzete... akarom mondani az elkészült ebéd után Razz

Addig nagy baj nem lehet, amíg egy bizonyos Victor Fuentes nevű híres-hírhedt, echte spanyol fenegyerek meg nem jelenik... ha felőle hall az ember, jobb, hogyha menekülőre fogja, mert ott kő kövön nem marad Rolling Eyes Laughing Na jó, szeretem ám a hülye fejét... Laughing

Egyet s mást régebbről? Shocked Hmmm... :???:

Egészen megnyugtató, hogy édesapád, aki úgy saccra van vagy... 185 centi és nem csak hosszában, hanem széltében is igen megtermett, nem akaszkodik rá az emberre, mint egy kismajom... Laughing
De úgy hírlik, hogy nagyon jó vagyok sárkányvadászatban Razz Igaz, a fakardomat otthon hagytam, nem gondoltam, hogy itt is honos a faj, de fel tudom magam találni a jó ügy érdekében Razz

Nem is értem mivel érdemeltelek ki Luciano and Viviana  3673325056 Viszont érik már egy figyelmeztető a telefonomra az efféle görbe esték idejére, hogy hajnali négykor nem Morgan kapitány a lehető legjobb társaság, akit kívánhatnék... Laughing
Nem tudhatod, lehet valami bantu néger törzsi rituáléval bírtam őket hallgatásra, ami fel-le trappolással és sakálvihogással jár Twisted Evil Bár kiszuperált már a multikulturális ismeretem, úgyhogy azt hiszem egy esetleges találkakor kénytelen leszek megregulázni magamat és a legjobbamat nyújtani, és egyedül a "daliás herceg" énemet kirántani a szekrényből -ha még létezik olyan Laughing

Na jó, közben egyre érdeklődőbbé váltam, hogy mit takar az "újabb ötlet", szóval megyek és odavetem magam a cápák elé egy kávéért... ha nem hallanál ma már felőlem, tudd, hogy éppen a vallatásom és a kioktatásom zajlik... Laughing
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyKedd Aug. 11 2020, 10:25
15:16
Lulu
Nem sikerült meggyőznöd Razz
Jó, egyik-másik tagadhatatlanul szép, kedves vagy humoros, ha pedig balul sülnek el a dolgok, kárörvendőnek is jó lenni képernyőn keresztül  Luciano and Viviana  530746732 miközben örülsz, hogy nem olyan közegben élsz, ahol külön figyelmet fordítanak az efféle, forradalmi újításoknak és újabbnál újabb trendeknek Very Happy Én tuti mindet megszívnám, ahogy ismerem magam Luciano and Viviana  3305246087
Ez esetben viszont javaslom, hogy ne háborgasd, mielőtt lapcsánkára tapsolja a szád  Luciano and Viviana  38843181  

Becsszó! Amit pedig megígérek, abból nem szoktam kihátrálni, csak... még lélekben fel kell készülnöm rá... tudod, nagyon veszélyes vagyok, ha nyakon csap az alkohol  Luciano and Viviana  3008269631  szóóóóóval  Luciano and Viviana  2591762830 mindent a maga idejében! De, addig is szeretném azt hinni, hogy egy tapasztalt ivó társaságában baj, nem történhet.....ugye???? X3 vagy ne legyek olyan hiszékeny, mint a végzőseitek voltak? :biggrin:  

Attól függ, hogy mi számít rossznak?... láttam már egyet s mást régebbről  szemöldök   

Lényegesen! Apu csak piszkál és szívat, ha szimpatikus vagy neki. Ez a két gyerek, Lotty főleg, úgy rád akaszkodik, mint egy kismajom, és lecibálni nem tudnád magadról. Olyan lenne, mint egy kinövés a hátadon. És, mivel most éli a hercegnős korszakát, mindig meg kell védeni őt, Lotty hercegnőt a gonosz sárkánytól X3 a nap 24 órájában.

Csak gratulálni tudok  :bajod:  Luciano and Viviana  3673325056  Luciano and Viviana  4007189020 akkor egy ideig még nem is rukkolok elő az újabb ötleteimmel, hagyok egy kis időd, hogy magadhoz térj, vagy pedig.... feltámadj  Luciano and Viviana  2451935670 Látod milyen csupa szív vagyok?  Luciano and Viviana  2624752903
Ahhhaaaa, most, hogy ezt hozzátetted, még csak véletlenül se hiszem el, hogy falhoz állítottad őket, és pisszegtél, amint megszólaltak Razz na majd, ha az elkövetkezendő hetekben megint megkapom őket, kölcsönveszlek a kis családodtól, hogy itt kamatoztasd a gyerekfárasztási tudásodat Luciano and Viviana  690269075  Luciano and Viviana  1735856013 Nem menekülsz! Amúgy is látnod kell ezt a két kis csibészt Luciano and Viviana  1404455205   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyHétf. Aug. 10 2020, 22:32
15:12
Vivi
Mindig azok, nincs új a nap alatt... Laughing De a szükség törvényt bont, majd most megmakacsolják magukat, becsszó Razz
Hát... amiből eddig részem volt, mondjuk szerencsére csak a nézésük szempontjából, vannak helyzetek, amikor váratlanul jól sül el, de... hát a miénk nem lesz az Laughing Főleg, hogy Matteo tényleg próbál pihenni, én meg nem hagyok neki nyugtot, úgyhogy vészes közelségbe a számmal csak a keze kerülhet, amikor beletenyerel, hogy kussoljak már el... Laughing

Tessék, most adtál írásos bizonyítékot, most már nem hátrálhatsz ki Razz Ami meg a sört illeti, nos... sokat segít, hogyha közben elképzeled, hogy mennyire veszettül finom, főleg, hogyha van a közeledben egy már tapasztalt ivó, aki teljes vállszélességgel állítja, hogy a világ valaha volt legjobb itala van a kezedben Laughing Nem is tudom... 15-16 évesek lehettünk az első "nagy ivászatunkkor"? A végzősök, utólag már tudjuk, hogy csak próbálták nekünk elhinni, hogy tudjuk, mit csinálunk, és már a cumisüvegből is a sört vedeltük, annyira szeretjük... Laughing

Puszta kíváncsiságból se akarj rosszat a szemednek... Rolling Eyes Laughing

Tehát azt mondod, hogy a két pulya veszélyesebb, mint apukád egymaga?  Laughing

Ezt az állítás se igazolni, se cáfolni nem tudom... Laughing Csak annyit tudok, hogy négy tájékán felnyitottunk még egy üveg rumot, a nap már jócskán fent volt, amikor Matteoval beestünk az ajtón, és lehet nem kellett volna az este emlékét tizenegy óra magasságában már gyógyszerrel háborgatni... Rolling Eyes
Odahaza volt szerencsém párszor néhány futó óráig vigyázni a két harmad unokatestvéremre. Carlo nemrég múlt hét, Flora pár hónap múlva tölti a négyet. Imádni való kis kölkök Luciano and Viviana  3673325056 Na de ne tudd meg, olyan vasszigor volt a felügyeletem alatt, egy katonai kiképzőtiszt megirigyelte volna a taktikámat Razz Razz A hangjukat nem lehetett hallani -és nem, nem azért, mert én voltam a hangosabb náluk röhögésben és fel-le rohangászásban is... Rolling Eyes Bár szó se róla, berozsdált már a gyerekfelügyelői tudásom, de a délutáni sziesztázó Lotty felett még én is tudnék kezességet vállalni Razz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyHétf. Aug. 10 2020, 22:09
15:08
Lulu
Mhmmm elkapod mi? És mi van a reflexeiddel? Más(sok)naposan nem döglött macska reflexek ezek? Razz Nem pazarolom el? Tényleg elkapod? Razz
Még szerencse! Shocked Talán ez az egyik legmorbidabb challenge...

Pont azért ajánlgatom olyna önzetlenül, hogy más kivehesse belőle a részét, ha már engem nem visz rá a lélek. De nem bánom! Egy-egy kör, plusz nézzük azt a híres-neves Peronit is, hátha megértem az érthetetlent, mit "esztek" (isztok) ti annyira ezeken a keserű vackokon  Luciano and Viviana  1367597154 Addig pedig pihentesd a gyomrodat és a májadat is... na nem azt mondom, hogy én leszek a következő vedelő pajtid! :fél:

Ami pedig késik, az tudjuk, hogy nem múlik szemöldök lehet behízelgem magam Matteohoz, hogy mutogasson olyan kompromittáló tartalmakat  Luciano and Viviana  3617960953 puszta kíváncsiság  Luciano and Viviana  618794435  

Ó, nem nem! Apu révén nincs háborús övezet. Ami pedig a pisztolyarzenált illeti.... olyan sincs Rolling Eyes  csak játszotta az eszét na Razz ami van, az... az pedig kell Very Happy  Luciano and Viviana  2271796702

Tud? Ohh... Luciano and Viviana  2591762830 tud, persze. Te Lulu, valami azt súgja, hogy még mindig a fejedben kering az alkoholgőz Razz Luciano and Viviana  530746732  De ha gondolod, nyugodtan átruházom rád egyiket-másikat, ha már annyira aranyosnak látod őket Razz Egy órát adok, és fénykorodban, teljes józanságodban is a hajadat tépnéd mellettük tudod... éppen serkenő fogacskák, nyálzás, örökös kúszás-mászás, rohangálás, mindenhez is hozzányúlkálás... ez is kell az is kell és különben is! Szinkronhiszti Luciano and Viviana  530746732
Délutáni szieszta van. Lotty alszik, Amy pedig... néz rám nagy kerek szemekkel, és természetesen engem használ párnának, ágynak  Luciano and Viviana  618794435  :biggrin:  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyHétf. Aug. 10 2020, 21:40
15:05
Vivi
Hát ezt nagyon szomorúan hallom... Sad Luciano and Viviana  3673325056 De azért egy puszit még dobhatsz, kinyitom az ablakot és eskü el is kapom Razz
Nemmmszeretném Luciano and Viviana  1556694851 Tudom, van ez a "Today I tried to kiss my best friend" challenge instán és tiktokon, de mi ebben nem veszünk részt... Shocked Laughing

Merészen ajánlgatod úgy, hogy még nem próbáltad Razz Sajnálom, most, hogy ilyen merészen húzogatod a bajszomat, meg kell majd velem innod egyet, nincs apelláta Razz Bár a feleseket sörrel jó tisztogatni, és azt se szereted... pedig egy Peroni vagy egy jó kis hazai... Luciano and Viviana  3673325056 Átlagos hétköznapokon még szeretetteljesen is tudok gondolni ezekre, de most a gyomromé és a májamé az irányítás... Laughing

Persze, hogy meg, ne viccelj Laughing Csak a kompromittáló részletekig nem jutottam el, remélem nem is akad sok olyan... Rolling Eyes Mondjuk kit áltatok, ismerem azokat a barmokat, mint a tenyeremet Luciano and Viviana  2081954265

Úgy képzeltem, legalábbis amit hallottam, hogy édesapád és a hadsereg által is megirigyelt "pisztolykészlet" miatt mindig háborús övezet a ház, csak valahogy egészen máshogy... Rolling Eyes Razz

De hát haláli aranyosak! Luciano and Viviana  2451935670 Ahogy a kicsi pucsít... Laughing Na meg helyezkedni is tud Razz
És amíg én feltartalak, hány festékes praclival gazdagodott a padló vagy a fal? Luciano and Viviana  3673325056
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyHétf. Aug. 10 2020, 21:09
15:02
Lulu
Sajnálom, innen... azt hiszem, hogy nem tehetek semmit  Rolling Eyes  Razz  Luciano and Viviana  3617960953 De, azt még mondhatom, hogy akkor nosza, kérd életed csókját tőle, de ... nem épp az jött le ebből, hogy ébren lenne Razz Szóval, te kényszerülsz a henci szerepébe  Luciano and Viviana  2648614545  Luciano and Viviana  1676852372

Hogy is tanította neked annak idején az a bizonyos, Bence nevű, iszonyatosan bölcs, magyar fiú gyermek? Hogy a másnaposságra, vagy ki tudja, hogy Harlem után ez már hányadik napod? Luciano and Viviana  3673325056 ... a páááálinka mindenre megoldás. Én felajánlottam neked, te nem éltél a lehetőséggel  Luciano and Viviana  670315305 Pedig még válogathattál is volna. Szóval szopogasd csak a fejfájás csillapítót  szívecske

Ó, persze az insta azért megvolt ... Razz fél lábbal a sírban is Rolling Eyes

A kis rivális pedig a keresztbabám Luciano and Viviana  2624752903 Janine - jó barátnőm - szeretett volna egy napocskát a párjával kettesben, és mivel a nagyszülők már idősek, nem szívesen hagynának rájuk egy álló napig két izgő-mozgó, megállni is képtelen gyerkőcöt. Tehát, kizárólagos alapon én voltam az, aki megkapta őket Luciano and Viviana  2624752903 Szóval holnap reggelig háborús övezet a ház. Nem győzöm vakarni a festéket a földről, mielőtt még odaszáradna...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  EmptyHétf. Aug. 10 2020, 20:50
14:57
Vivi
Csipkerózsika, mi? Laughing Ahhoz kéne valaki, aki úgy istenigazából életre csókol... Luciano and Viviana  2170533746

Bár... jelen pillanatban Matteo fekszik mellettem... Úgyhogy tudod mit? Nem mondtam semmit Laughing

Szóval jó "reggelt"! Rolling Eyes

Az este pedig... röviden annyit tudok mondani, hogy kevés volt ehhez az az egyetlen nap pihenő Harlem és e között, ellenben már tettem egy kitérőt egy-egy fejfájás csillapítóért, és érik még a második kör a reggeli és a kávé előtt Luciano and Viviana  2081954265 Igaz, a szemüvegemet nem hagytam el, legalábbis itt van valamelyik az éjjeliszekrényen, úgyhogy annyira balul nem sülhettek el a dolgok, bár a galériába még nem mertem benézni, lehet jobb is Laughing

Instán se jutottam túl sokáig, csak a lényegig... szóval ki is a kis riválisod? Razz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Luciano and Viviana
Luciano and Viviana  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Luciano and Viviana
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Viviana & Luciano
» Choose happiness | Viviana & Luciano
» Matteo & Luciano
» Viviana Pellegrini
» Viviana&Chleo| Best girlfriends

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: