New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 63 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 22:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 22:14-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:09-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 21:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
Témanyitásthings i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó EmptySzomb. Jún. 06 2020, 23:11


It's hard to wait for something

you know might never happen

Mikor arra kelsz, hogy csörög a telefon délután kettőkor, és az ügynököd közli, hogy fél órán belül érted jön egy kocsi, mert a kiadód nagyfőnöke látni akar... Nos, az az érzés megfizethetetlen. Pláne, ha másnapos vagy, mint a fene. Mikor még tusolás után is úgy érzem magam, mint egy kalap szar, feladom a dolgot, és öntök a kávés termoszomba egy adag alkoholt a koffein mellé. Ha az íreknek lehet, nekem is. Elmulasztja a fejfájásom, és felébreszt egyszerre, a legjobb kombó koncertnapok utáni reggelen. Nem mintha tegnap lett volna koncertünk. Csak átmentem kicsit Mattie-hez, és egy idő után mások is átjöttek, valahogy pedig házibuli kerekedett belőle. Arra sem emlékszem, hogy jöttem haza. Meg kellett ünnepelni, hogy nem jelentetik meg azt a rohadt cikket, oké? A láthatatlanná akarok válni hangulat jegyében fekete melegítőt, meg úgy egyáltalán, mindenből feketét veszek magamra, és azt képzelem, árnyék vagyok.
Az egyébként pontosan értem érkező kocsiban zötyögve megiszom a felturbózott kávém, ami mázli, mert anélkül nem tudtam volna végighallgatni, amint Mr. Walker háromnegyed órán keresztül arról rantol nekem, hogy felelőtlen vagyok, és ha ellehetetlenítem a hírnevem, azzal a bandát lehetetlenítem el, és leszarja, mit csinálok a szabadidőmben, de csináljam diszkréten a nem példamutató dolgokat, vagy szerződést kell bontania velünk. Valaki lőjön le. Vagy őt. Mindegy, csak legyen már csend. Mikor végre kiviharzik a tárgyalóteremből, egy fáradt nyögéssel az asztallapon koppan a fejem, és tervezek is így maradni az elkövetkezendő fél órában minimum. Lehet, hogy alszom is egy kicsit itt.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó EmptyHétf. Jún. 08 2020, 12:38
Nem akartam azzal foglalkozni, ami körülötte történik, mert hát… mindig történik körülötte valami. És úgy alapvetően nem akarok vele foglalkozni, mert ha vele foglakozok, akkor annak az eredménye a folytonos fejfájás, amire ugyebár nem jó egy gyógyszer sem.
Mit érdekel engem, hogy most mégis mivel akarja elbaszni az életét. Valamit úgyis mindig talál, mivel az, hogy nyugton maradjon a seggén és mondjuk felnőtt nő léttére viselkedjen, az persze már derogál neki. Nem is tudom, hogy tud-e úgy funkcionálni, hogy közbe ne akarja tönkretenni az életét. Most is olyan dologról van szó, amit... hm, hazudjak, hogy nem néztem ki belőle vagy nem szükséges?
Nem is tudom, hogy ki fogja leszedni emiatt a fejét. Én is érintett vagyok a témában, de mégsem úgy, ahogy régen lettem volna. Ez is annak köszönhető, hogy lepasszoltam, mint kliens. Az nem biztos, hogy jó dolog volt, de nem fogom arra pazarolni az energiámat, hogy megtérítsem, mikor egyértelműen nem akar megtérni. Vagy lepihenni, vagy nem az alkoholhoz nyúlni, vagy a mostani jelen állás szerint nem tovább rombolni a szervezetét drogokkal.
Tudom, hogy hol keressem, azonban nem akarom keresni. Csak óvatosan benézek a helyiségbe, hogy lássam, itt van-e még. Itt van, én pedig megtorpanok. Menj tovább, Joel, jobb lesz. Hallgatnom kéne a belső hangra, jaj de nagyon hallgatnom kéne rá. Helyette inkább előkeresem a cikket az emailek között, ami tönkre tehetné a karrierjét is.
- „Carmela Alvarez lesz a Chasing Rainbows együttes kaszsása?” – Ez a főcíme a cikknek, majd még pár mondattal folytatom, aztán leállok. – Nem is mondtad, hogy ez a terved a bandával. Tönkretenni. – Nem fektettem volna bele ennyi munkát én se.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó EmptyKedd Jún. 09 2020, 02:55


It's hard to wait for something

you know might never happen

Nem tudom, mennyi ideig meredek a cipőmre, homlokomat az asztallapra támasztva, de az biztos, hogy összerezzenek, mikor meghallom Joel hangját. És nem csak azért, mert nem hallottam, hogy jön, hanem mert egyáltalán nem hallottam felőle jó ideje, és most meg szarságokat zúdít rám. Könnybe lábad a szemem, amitől csak ideges leszek, mint mindig, mert nem vagyok egy hisztis picsa, köszöntem szépen, és nem fogok bőgni. Felemelem a fejem, míg még a cikkből idéz, és hátradőlök a székben, rámeredve. Ő bezzeg jól néz ki, menjen a fenébe. Nem tudom, mikor jutottam el oda fejben, hogy minden bajom az ő hibája, de most nagyjából ott tartok. Ha nem ejt teherbe, ez az egész nincs. Miért vagyok az a béna csaj, aki egy pasi után vágyik, és olyankor nem kell másik? Miért nem fekszek le fűvel-fával? Egyszerűbb lenne az életem. Ez meg tuti anya hibája. Bahh. – Menj a picsába – mondom neki, felvetett fejjel, miközben a bakancsaim az asztallapon puffannak tompán, ahogy felcsapom a lábaimat, és hintázni kezdek a székkel. – Neked nem tök mindegy? Mint most megtudtam, ha elbaszom, hát elperlitek a rajtam lévő bugyit is szerződésszegés miatt, szóval ti veszíteni nem fogtok rajta. Vagy lecseréltet az apád, mint énekest. Csak hozzák a kibaszott számokat. Én meg legyek szíves csak zárt ajtók mögött zülleni – jegyzem meg keserűen, bár helyette inkább a cipőm orrát bámulom. Rühellem, mikor azt éreztetik velem, hogy szart sem érek, vagy hülye vagyok, és Joel apja épp az előbb döngölt a földbe. Erre jön ő, hetek óta először szól hozzám, és tovább alázna. Mert amúgy nem elég szar még minden. Csak azért se! Ahogy mondtam: menjen a picsába.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó EmptyKedd Jún. 09 2020, 09:21
Van abban valami egészen különleges, mikor elküldenek a picsába. Majdnem még el is mosolyodom, de jó magam is tudom, hogy az talán kicsit kegyetlen lenne, tehát moderálom annyira magam, amennyire kell. És úgy őszintén, mit mondjak neki erre? Hogy jaj szegény lány, kicsit szánja meg a tetteit és akkor el van felejtve minden? Nem, ez nem így működik és ilyenkor annyira előjön belőle a kislány. A sértett kislány, aki nem érti, hogy miért bántják.
- Miért csak ezt látod, Carmela? – kérdezek vissza. – Azt miért nem látod, hogy ez a kiadó annak idején bizalmat szavazott neked és te folyamatosan azon vagy, hogy eljátszd ezt a bizalmat? Kicsit felhagyhatnál ezzel az egész “utálom a világot, mert folyton kicseszik velem” hozzáállással és rájöhetnél, hogy nagyon sok mindent magadnak okozol és nem áldozat vagy. – Unom… Ő miért nem unja? – Természetes, hogy védeni fogjuk a kiadót és azon leszünk, hogy a lehető legkisebb kárt okozd neki… - Neki az együttes a mindene, a gyermeke, nekünk meg a kiadó. Pont, ez ilyen egyszerű. És sajnálom, hogynem tudok megértőbb lenni, de voltam már megértő, voltam már kedves, vigasztaltam már, húztam már ki nagy galibából és mindig ide lyukadunk ki. Akkor legyek én a szemét és az, aki hátat fordít. Nem túlságosan érdekel már.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó EmptyKedd Jún. 09 2020, 16:05


It's hard to wait for something

you know might never happen

Összeszorult gyomorral tovább bámulom a cipőm orrát magam előtt az asztalon, ahogy beszél, és azt képzelem, megrúgom vele. Ha sokáig fokozza, még lehet, hogy meg fog történni. Rühellem, mikor ilyen leereszkedő, kioktató faszkalapként viselkedik. – Hű... Most jobban érzed magad? Kemény vagy? Idejöttél megmondani a magadét? Megtapsoljalak? Esetleg apuci, majd ha kiléptél az ajtón, megpaskolja a válladat, amiért sikerült még egyet belém rúgnod? – nézek fel rá gúnyosan mosolyogva, ami lehet, hogy inkább fintornak számít, de ezen a ponton nem érdekel. Bánt és én is bántani akarom. Mert ne csak nekem legyen szar. – Mit érdekel téged? Már nem sok közöd van hozzánk. Mindenesetre ha védeni kívánjátok a saját seggeteket, reménykedjetek benne, hogy a kórházba kerülésem valós körülményei nem látnak napvilágot. Abból ti sem jönnétek ki valami jól. Lehet, hogy elmaradna a buksisimi – gúnyolódok valamivel, amivel nem kéne. Tudom, hogy nem kéne, pláne hogy még csak érteni sem fogja. De ő koppintott fel, és aztán hagyott magamra a picsába, miért csak én őrlődjek ezen az egészen? Nem mintha terveztem volna, hogy valaha elmondom neki. Valószínűleg nem is érdekli. Miért érdekelné? Jó buli voltam, amíg buli voltam, azóta már csak fennhéjázó megjegyzésekre telik tőle, meg lesajnáló pillantásokra. Nincs még egy ember, aki így fel tud idegesíteni, lehet megint nekiállok poharakat vágni hozzá. Az jól esett annak idején.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó EmptyKedd Jún. 09 2020, 20:07
Annyira nem csipázom, mikor valaki mártírkodik és azon van, hogy minél jobban sajnáltassa magát. Carmela ezt csinálja, és kezd belőle nagyon elegem lenni. Ő sosem hibás, ő sosem bassza el, mindig csak a világ és mindenki más. Nem tudom, hogy ezt a hozzáállást kitől örökölte, de nagyon rossz. Felhorkantok a gyenge visszaszólalására. - Mi van, fáj az igazság? - kérdezek csak ennyit. Én arról nem tehetek, hogy most neki rossz. Mint ahogy mondtam, ezt teljesen magának köszönheti.
Nem tudom nem észrevenni, hogy céloz valamire és én meg nem értem, hogy mire céloz. Belemehetnék abba, hogy kitalálom vagy éppenséggel megkérdezem, hogy mégis mire gondol, mert ha én jól és jól tudom, akkor a kiadó nem csinált vele egyáltalán semmit. Maggie sem mondott volna semmit… tehát szerintem csak be akar csalni egy csapdába, ami nem mászok bele.
- Ha egy valami miatt hibáztathatod a kiadót, akkor az az, hogy adott neked egy hírnevet, amibe belezakkantál – direkt így fogalmazok, habár Isten látja lelkemet, hogy nem bántani akarom, szimplán tényeket közlök. De az tényleg baromság, hogy kiadót hibáztatja, mintha a kiadó sodorta volna bajb és aztán pedig kórházba. Igazából szerintem csak belém akart rúgni, hogy az ő szavaival éljek. Na mindegy. Észreveszem, hogy levágatta a haját. Be akarok szólni, hogy már a haja is hullik a nagy stresszben, de ez túl gagyi lenne, úgyhogy inkább kukán állok nekidőlve az ajtófélfának.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó EmptyKedd Jún. 09 2020, 20:38


It's hard to wait for something

you know might never happen

Fáj az igazság? Fáj. Ettől függetlenül nem tartom fairnek. Akármit csinálok, ott a banda is, ők is isznak, beveszik a bogyókat, de csak én vagyok pellengérre állítva emiatt. Ők férfiak, nekik lehet. Ők nem a frontemberek, nekik lehet. Igen, ha megjelenik ez a cikk, akkor szarban leszünk, de hogy én lennék az együttes kaszása... az csak azért lehet, mert épp engem szemelt ki valami túlbuzgó liba, nem azért, mert a többiek bezzeg felelősségteljesen viselkednek. Szóval pár pillanatig nézek Joelre, aztán egyszerűen annyit mondok: - Igen. – Mert igen. És ha nem egy idióta barom, akkor ezt magától is tudnia kéne. Ha valaha törődött volna velem, akkor most nem lenne itt, hogy még sót is hintsen a sebbe.
És pontosan ezért nem mondom el végül, amit elkezdtem. Mert minek? Elég világosan kifejtette már, mit gondol rólam. Túl világosan is. Értem Joel, csak kérlek, hagyd abba. – Ahogy gondolod. Én szóltam. Van még valami, amit az arcomba szeretnél vágni, míg a földön fekszem, vagy kiadtad magadból? – kérdezem, miközben leveszem a lábam az asztalról, és előredőlve az egyik pohár után nyúlok, amik a lefedett kancsó víz mellett vannak. – Amennyiben még nem végeztél, szeretném jelezni, hogy a türelmem véges, és lehet, hogy cserébe én is elkezdek dobálózni. Nosztalgiából, meg mert úgy emlékszem, olyankor gyorsan eltűnsz – mondom, a vizespoharat a kezemben forgatva. Lehet, hogy az apja kiakad, ha elkezdem megdobálni a fiacskáját a saját tárgyalótermükben, de gyanítom azért sem lenne oda, ha megtudná, hogy egy időben a fia jóval több időt töltött a társaságomban, mint amennyit a munkája alapján kellett volna, és egyáltalán nem dolgoztunk közben.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó EmptySzer. Jún. 10 2020, 10:52
Mondom én, hogy ez a mártírkodás nem kenyerem és csak fogom a fejem, ahogy kifejezi magát. Mármint nem szó szerint, csak a fejemben vágom magam miatta földhöz. Ahj, ez a nő. Komolyan nem értem, hogy ilyenkor mi mehet végbe a fejében. Vagy hogy egyáltalán miért let olyan, amilyen… Talán soha nem fog megváltozni. Ami azért kár, mert így látom magam előtt, hogy hamarabb itt hagyja ezt a világot, mint kellene. Értékes nő lenne, ha meglátná a saját értékét. Leszarom, hogy úgy tesz, mintha semmilyen jó szándék nem szorult volna belém és amúgy egy álnok gazfickó vagyok, aki mindenkinek rosszat akar.
- Ki is találhatok még valamit, ha gondolod – én meg rájátszok, mert miért ne. Igenis zavar, hogy ennyire rossz természete van és ahogy ennyire képes elbaszni az életét. A karrierje még csak egy dolog, de az, hogy a szervezete is topára megy… sose fogom megérteni.
- Mintha nem tudnád használni a szádat és közölni, hogy takarodjak már innen, mert nem vagy kíváncsi rám. Ami alapvetően nem lenne újdonság. – Volt mikor azt éreztem, hogy én futok utána… aztán rájöttem, hogy minek? Egyszer sem volt az, hogy valamilyen buli vagy alkohol helyett engem választott volna. Akkor döntöttem el, hogy maradjunk a munkánál, mert az megy nekünk. Mint kiderült, az is csak egy darabig ment.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó EmptySzer. Jún. 10 2020, 12:08


It's hard to wait for something

you know might never happen

Biztos az süt rólam, hogy azt szeretném, ha tovább alázna, tényleg. Valószínűleg ezért csinálja egyáltalán. Mástól pont leszarnám, tényleg, hallgattam én már pár beszólást végig ilyen témakörben. De Joel... az Joel. A srácok nem értik, mit eszek rajta, miért vagyok ennyire ráfixálva. Per pillanat én sem értem, és úgy érzem, ideje lenne felhagynom vele, ha őt ennyire idegesítem. – Kösz, kihagyom, a legjobbak már úgyis jöttek szívből – vonok vállat, mintha nem érdekelne, mert most talán ezzel tudom leghamarabb elérni, hogy leszálljon rólam. Mindenesetre életemben először értem, miért mondják, hogy házinyúlra nem lövünk. Egy rossz szakítást átvészel az ember, de így, hogy folyton egymást képébe vagyunk tolva... Bár abban sem vagyok biztos, hogy Joel ezt köztünk bárminek is nevezte volna. Maximum nagy tévedésnek.
Hitetlenkedve nézek rá, ahogy azt mondja, nem lenne újdonság, hogy nem vagyok kíváncsi rá, és majdnem tényleg hozzávágom a rohadt poharat a kezemből. – Mégis mikor nem voltam én... – kezdek bele, aztán le is állítom magam. – Mindegy. Egyébként szeretnélek emlékeztetni, hogy az első mondatom feléd az volt, hogy menj a picsába. Nem tudom, ez felétek valami kedves meghívás-e beszélgetésre, vagy valami, de az én szótáramban általánosságban azt jelenti, hogy hagyj békén. Egyszerűbben, a kedvedért: takarodj már innen – nézek rá felvetett fejjel. Emlékszem én időkre is, mikor könyörögtem neki, hogy maradjon. És megtenném újra, ha látnám bármi értelmét. Ha nem úgy érezném, hogy utál.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó EmptySzer. Jún. 10 2020, 12:25
Ez most nem a munkáról szól, ezért engedhetem meg magamnak, hogy bunkó paraszt legyek és olyan hangnemet üssek meg vele, amit alapvetően nem szoktam. Bár ha engem kérdeztek, nem viselkedtem én alpári módon, csak szimplán elmondtam, hogy én mit gondolok erről az egészről. Mondhatnám neki is, hogy egyáltalán nem értem, hogy miért nem tud elfogadni egy olyan nézőpontot, ami nem egyezik az övével, de annyira felesleges kör lenne. Látom magam előtt, hogy úgyse tudnánk egyetérteni, tehát minek is menjek bele? Inkább rátérek a mondandójának második felére. Hogy menjek a picsába.
- Áhh, tényleg, valóban ezzel kezdted – húzom félmosolyra a számat. – Imádom, mikor ilyen szépen szólsz hozzám – marad az arcomon a félmosoly majd tényleg lelépek. Nagyon nehéz volt lezárnom magamban Cara-t, mert olyan dolgokat is elindított bennem, amit nem kellett volna és hát mikor rájössz, hogy talán életed nőjét jobban érdekli az alkohol és a drogok, mint te, akkor eléggé össze tud törni a világod. Na de, kemény legény vagyok és megbírkózom ezzel is. Majd jön egy Carahoz hasonló lány, aki még jobban fog illeni hozzám, mint ez a nő. Vagyis nyugtatom magam inkább azzal, hogy úgysem működött volna köztünk semmi, és nem vagyok egy barom állat, amiért elengedtem, hogy… hadd csinálja azt, amihez annyira jól ért: a saját életének megnehezítését.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó EmptySzer. Jún. 10 2020, 19:24


It's hard to wait for something

you know might never happen

- Menj a picsába – ismétlem meg, ha már ennyire szereti, élvezze csak ki. Mondtam már neki csúnyábbat is, szóval nem hiszem, hogy ettől romlana bármi. Hova romlana, egyébként meg? Eléggé a béka segge alatt van most a kapcsolati szintünk. Azt sem igazán értem, mi volt ez most részéről. Tényleg ennyire zavarom a köreit? Nem volt elég, hogy a cég vezetője lebaszott, még neki is ide kellett jönnie? Újat nem mondott. Csak épp tőle még szarabb volt az egész. Szóval ha tényleg az volt a célja, hogy belém rúgjon még egyet, akkor elérte, és ezt szerintem ő is pontosan tudja. Fáradtan talpra állok, hosszúnak érzem ezt a napot. Pár pillanatig forgatom még a kezemben a vizespoharat, aztán csakazértis alapon a falhoz vágom, és elégedetten figyelem, ahogy a szilánkok beterítik a padlót. Kifelé indulok, szembe is találkozom az ijedt fejű recepciós csajjal, aki értetlenül kérdezi, mi történt. Előadom, hogy jajj, csak kicsúszott a kezemből a pohár, aztán ott is hagyom, nem hülye, majd összerakja, hogy mi történt igazából. Nem érdekel. Persze valószínűleg a bünti része az is, hogy haza viszont már nincs fuvarom, de nem érdekel különösebben, Eddie nem messze lakik, szóval a fejembe húzom a kapucnim, és lesétálom azt a pár saroknyi távot. Eddie jó arc. Pár hete már nem láttam, de nem igazán lepődik meg, mikor felcsöngetek, és azon sem, hogy felszólítom, hogy találjon ki valamit, amit csinálhatunk, és ami lehetőleg tartalmaz alkoholfogyasztást.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
things i want to tell you... - joel & cara - Open Up! kiadó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I’m losing you and you know it - cara & joel
» Filo & Cara - long time no see
» keep one eye open like || loise & sykes
» Cara & Javier
» Willow & Casper - Open mind

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: