New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 56 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 10:50-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 10:13-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 10:12-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 10:08-kor
Tessa Sharp
tollából
Ma 09:21-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 09:18-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Miles x Gaby - What about us?
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptySzomb. Jan. 09 2021, 22:49

Miles & Gabs
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



El sem tudtam képzelni, hogy a középkorban a tizenéves lányok hogy voltak képesek felnőni a gyermekáldáshoz, hogy voltak képesek megfelelni mindannak. Hiszen, a fenébe is, még ők is gyerekek voltak, én meg még huszonhárom évesen sem éreztem azt, hogy képes lennék ellátni egy apróságot, de elég volt életemben először a karjaimban tartani azt a csöpp gyereket, akit abban a pillanatban az életemnél is jobban szerettem és féltettem. Elég volt csak rám néznie azzal a pöttöm pisze orrocskájával, a mütyürke ujjacskáival az ujjaimat megfognia, és tudtam, hogy érte is bármit feláldoznék és bármit feladnék, csak hogy lássam őt boldogan nevetni, szomorúan sírni és keményen küzdeni azért, amit el akart érni az élete folyamán. Akkor úgy éreztem, hogy képtelen lennék Miles nélkül élni, a teljes odaadásomat élvezhette, és ha a konyhában nem is feleltem meg a tökéletes feleség mintaképének, az élet többi részén azt hiszem, túl is teljesítettem. Nap, mint nap kőkeményen dolgoztunk azért, hogy Manolo mindent megkaphasson és ne érezze azt a hiányt, amelyben fel kellett nőnie bármelyikünknek is. Tudtam, hogy Miles-hoz képest kiváltságos helyzetben voltam és nőttem fel. Nem kellett ahhoz feltétlenül kimondania mindazt, amit neki át kellett élnie, láttam rajta. Másként kezelte a vagyont, a megbecsülést, a büszkeséget hirdette, ha végre megengedhetett valamit magának, amelyre régóta vágyott. a mai napig elmosolyodom az emlékekre... nem azért kérdeztem rá az autójának műszaki adataira, mert annyira érdekelt volna, hanem hogy halljam a hangját, ahogy beleéléssel mesélt... már rég vezettem autót, amikor megkérdeztem tőle, hogyan és miként kellett tankolni, és eljátszottam azt is, hogy fogalmam sem volt, hogy kell csinálni, csak hogy megmutassa. Hogy elmagyarázza és fogalma sem volt róla, hogy azokban a pillanatokban jobban szerettem őt, mint bárki mást az életben. Talán ott csúsztunk el Manolo nevelésében, hogy a munka nem csak a munkaidőt jelentette, hanem azt, hogy szinte beleéltük magunkat, belesüppedtünk a mindennapokba és képtelenek voltunk már lassan magunkra is koncentrálni. Voltak jelek... a fiúnk csökönyös viselkedése már idejekorán megmutatkozott, ahogy a koncentrációzavarai is, mert képes lett volna tanulni, képes lett volna figyelni, de minden más jobban lekötötte őt, mint a muszáj tanulnod, hogy legyél valaki, fiam.... Hiába ültem le mellé tanulni, kérdeztem ki kisebb korában őt, valahogy nem értem el azt vele, amit nekünk kellett megélnie az apjával. Amíg Manolot jobban lekötötték a számítógépes játékok, sokszor Miles a tankönyvekkel a mellkasán aludt el korábban és ahelyett, hogy felébresztettem volna, hogy vacsorázzon meg, fürödjön le, hagytam, hogy hadd pihenje ki magát és igyekeztem olyan csendes lenni, amennyire csak tudtam, nehogy felébresszem őt. A mai napig nem avattam be őt abba, hogy ezeken az estéken bele-beleolvasgattam én is azokba a könyvekbe.. csak hogy tudjam, mi kötötte le annyira a figyelmét.
Milestól elszakadni nem volt sosem könnyű. Voltál már annyira szerelmes, hogy fájt a másik hiánya? Hogy vele lélegeztél, vele keltél, ettél és feküdtél le, még ha nem is volt veled... nos, a válás közepette nem mondhatnám, hogy sikerült volna túllépnem rajta, mert ha nem is mondtam ki senkinek sem, belül felőrölt a sok mi lett volna ha.., az a rengeteg beszéljük meg, és hazudnék, ha azt tudnám mondani, hogy sikerült akár egy percre is a munkámra koncentrálnom a mai napon. A francba is, pár órával korábban vallottam be neki, hogy ismét, tizennyolc év után babát várok, és ahelyett, hogy a világ legjobb híre lett volna, rosszabbul nem is végződhetett volna az a beszélgetés. A picsákat, veszekedtünk és Miles még soha nem tört össze semmit sem. Ha lehunytam a szemeimet, újra és újra láttam őt szélsőségesen reagálni rám, a hírre, ahogy önmagamat is láttam, ahogy a kést felkapva támadtam neki - csak szóban. Nevetségesen furcsán viselkedtünk mindketten és attól függetlenül, hogy haza akart volna hozni, féltem vele egy légtérben maradni, olyan szűk térben, mint az autója. Hiányzott az érintése, hiányzott a hangja és mióta Manolo tudta nélkül kiköltözött, egyszer sem volt nyugodt éjszakám, mert sokszor felébredtem az éjszaka közepén. Behazudva magamnak is szinte, hogy biztos csak szomjas vagyok.. csak pisilnem kell, ó bassza meg, megint hányok! De az igazság az volt, hogy sokkal többször tévedt a pillantásom az ágy azon üres részére, ahol Neki kellett volna feküdnie. Ahol Hozzá bújhattam volna. Ahol a karjaiba fészkelődhettem volna.
De talán a legnehezebb az a hazugság lett idővel, amivel Manolot áltattuk.. hogy minden rendben volt az apja és köztem, de nem tehettem meg, hogy elmondom neki az igazat, mert amúgy sem állt jól a szénája.

Összezavart az, ahogy Miles a fiával beszélt, épp hogy csak felébredve, szörnyülködve a tévében menő programon tettem össze fejben és nyert értelmet az, amit hallottam, nem tetszett az, ahogy beszélt vele, de nem szóltam és nem védtem be a fiúnk seggét. Manolo tényleg sokszor csinált segget a szájából és voltak elvárásai anélkül, hogy bármit is letett volna az asztalra az utóbbi időben, de akkor is a gyerekünk volt. Tegyen bármit, legyen akármilyen, attól még szerettük... még ha néha belelöktem volna a gyerekkori pisis bilijébe is néha..
Miles mindig ugyanolyan volt számomra. A biztos pontja az életemnek, minden pillanatban. Most mégis szinte a torkomban dobogó szívvel mértem végig, ahogy odasétált mellém, a kapott puszira pedig jólesően belefúrtam magam még jobban a takaró rengetegébe. Csendes szemlélődéssel figyeltem, ahogy megigazította a párnámat, és amint elhelyezkedett, úgy a lábaimat kényelmesen átvetettem keresztben a combjain is a takaró alatt, ezzel is valamennyire közelebb érezve magamhoz őt. Legalább csak ennyi időre, amink még volt férjként és feleségként. Egy kicsit mindig meghaltam, ha arra gondoltam, hogy amikor ennek vége lesz, már nem érhetek hozzá.
- Ezek szerint nem ment minden jól. Vagyis.. kicsit sem javított a hozzáállásán. Komolyan nem értem, hogy mi kell ennek a fiúnak, mi térítené észhez. Szerintem már elkéstünk a hideg víz a nyakába típusú nevelésről, nem igaz? - keserű mosoly jelent meg az arcomon, a konyha felől pedig valami érthetetlen mai zene basszusai emésztették fel a csendemet és a tévéből jövő hangokat. - Manolo! Hangerő! - kiáltottam ki, mire egy leheletnyit halkabbra vette a zenét.
- Bocs! Elfelejtettem, hogy itthon vagytok! De mindjárt megyek is, nem zavarom meg a szülői értekezletet - lépett ki a konyhából a JBL-jével a baljában, a jobb kezében pedig az ételdobozba pakolt villájával nézett ránk. Miles ezt a pillanatot választotta arra, hogy rákérdezzen Robra. Még hogy rákérdezzen.... inkább a támadás jobban jellemezte a kérdőre vonását, amire Manoloról Milesra pillantottam megrökönyödve. - Majd lehozom a kaját, de most mennem kell tanulni. Meg zuhanyozni és gyakorolni, hogy ne legyen egy hangom se - morogva indult meg a lépcsőn, kajával a kezében, én meg még azt is elfelejtettem közölni vele, hogy azt nem csak neki, hanem az apjának is hoztam. Manolo trappolása robajlott a füleimben, miközben a szemeim az apja arcvonásait tanulmányozta.
- Az a pöcs a munkatársam, Miles, bármilyen hihetetlen is. Az a pöcs a beosztottam, akivel nem csak, hogy együtt is kell dolgoznom, de be is tanítom bizonyos dolgokra. És nem, nem arra, hogy hogyan csábíthat el negyvenes MILF-eket. Az a pöcs, Miles, hazahozott, mert elmondtam neki, hogy a gyerekem apja az iskolába megy a tanárral egy beszélgetésre, hogy nehogy kirakják Manolot az iskolából. Az a pöcs, azért került és hozott haza engem, mert megkértem őt, hogy te ne késs el a suliból. Ha már a saját gyerekem képtelen felismerni az órát és rájönni, hogy bizony tanítás is van, ami lehet, hogy nem felesleges, és a javára szolgálna, hogy ne egy alkoholista, drogos és hajléktalan legyen majd, ha felnőttként levesszük róla a kezünket, akkor talán a férjem oda is tud érni a megbeszélt időpontra - visszahúztam a lábaimat róla, sőt, fel is ültem mellette, hogy aztán felkeljek mellőle, mert nem akartam, hogy magamat hergelve idegessé váljak.
- Áruld el, szerinted mi közöm lenne egy huszonéves kölyökhöz, aki Indiana Jones és egy fóka keveréke? Már kinézetre.. elég fura, igaz, ami igaz... - ráztam meg a fejem. - Azt gondolod, hogy megcsalnálak? Hogy mert hiányzik egy ölelés, vagy ne adj isten a szex, de az piszkosul, már egyből máshoz megyek és kikezdek másokkal? Ezt ugye rosszul gondolom, és nem ezt akarta jelenteni a kérdésed? - tettem csípőre a kezeimet, most nagyjából olyan lehettem, mint egy mérges törpe, mert azért halkan kellett csinálni - ezt is. Manolo miatt, és mert egyelőre tudni akartam, hogy Miles mégis miért hozakodott elő egy ilyen kérdéssel. Mert reméltem - nagyon -, hogy csak én gondolkodom ilyeneken a kérdéseit követően.


I'm in love ♪ • • • words: bocsi Very Happy




And I don't wanna be lonely
So tell me you'll come home
Even if it's just a lie ║►
mind álarcot viselünk
Gabriela Valderrama
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyVas. Jan. 31 2021, 11:51
Miles & Gaby

A meccs előtti pizzázó szinte kötelező program a Valderrama családban. Mostanában egyre kevesebb időt töltök odahaza, a feleségemmel (aki hamarosan az exem lesz), és a fiammal is, aki igényelné a többet, még akkor is, ha szavakkal nem támasztja alá az ellenkezőjét. Megértettem, hogy a tinikor a saját hibák elkövetéséről szól, feszegetni kell a szüleink tűrőképességét, és mégis aggódtam, hogy milyen felnőtt fog válni belőle, ha eljön az ideje. Manolo részben az anyjára hasonlított a makacs megnyilvánulásaiban. Számtalan alkalommal vettem észre, hogy ugyanúgy kalimpálnak és gesztikulálnak, ha idegesek, azzal a különbséggel, hogy Gaby még spanyolul egészítette ki a mondandóját. A fiúnkat a kezdetek óta két nyelven tanítottuk, eszünk ágában se volt megtagadni a gyökereit, és az angol mellett fontos volt, hogy beszélni tudjon spanyolul is. Ritkán hallottam őt ezen a nyelven beszélni, és fájt is, hogy nem használja, azonban annyira kevés indok ez, hogy belekössek. Kíváncsian szemlélem a divatosnak mondható szerteágazó frizimiskát, ami állítólag a mai trendnek felel meg, ahogyan a lecsúszott nadrág is, ami alig súrolja a fenekét, nem beszélve a telefonjáról…természetesen egyetlen márka felelt meg az úrfi elvárásainak, de mint példás szülők ezt is megvettük neki, nehogy csúfolódás céltáblája legyen. A múltba visszatekintve most már úgy látom, hogy másképpen is nevelhettük volna, de a környezet, a külső hatások befolyása alól nem tudtuk volna kimenteni. Az iskola egy másik közeg, ahol neki népszerűnek kell lennie, és elérhetetlennek. A duplasajtos pizzaszeletbe mélyeszti bele a fogait, miután a fél arca már paradicsom szószos. Az első közös kalandunk jut eszembe, amikor még fel sem érte az asztalt. Megmosolyogtatom az emléket, hiszen annyira értékesek számomra.
- Apa mit nézel már? – fakad ki némi kajamaradékkal a szája sarkában, amire szintén nem tudok mit felelni, csak odatartom neki a szalvétát, hogy törölje meg az arcát vele. – Olyan vagy, mint egy disznó…csak ennyi. – vonom meg játékosan a vállamat és a sajátom elpusztításán vagyok, de ő az, aki megint szóval tart.
- Mióta vagy együtt anyával? – nem értem a kérdés honnan érkezését, sem a miértjét, ezért felvonom az egyik szemöldökömet a kíváncsiságom jeleként.
- Elég hosszú ideje ahhoz, hogy seggbe tudjalak rúgni. – vigyorodom el, de neki még mindig ott van az arcán az a fura kifejezés. – Nem untál rá ennyi idő után? Nem tudom elképzelni, hogy valaki mellett ennyi évet éljek le, miközben ott van a nagyvilágban a végtelen lehetőségek tárháza. – már azon fennakadok, hogy a „végtelent” és a „tárházat” egy mondaton belül használta, de ami igazán érdekes, hogy most kezdi felfedezi a kapcsolatok milyenségét. – Voltál már szerelmes Manolo? – teszem fel az egyszerű kérdést a pizzával a kezemben. – Nem. – feleli a kóláját szürcsölve. – Na, ezért nem tudod elképzelni. A vadászösztön mindig benned lesz, mert férfi vagy. Meg fogod bámulni a szebb nőket, a nagy melleket, de még a kerek fenekeket is, de csak egyetlen nő fogja azt jelenti, amit most még nem értesz meg. Esténként lesz, aki hazavár és vacsorát főz neked, aki anélkül tudja, hogy mire van szükséged, mielőtt kimondanád. Egymás legjobb barátai lesztek, még annyi idő után is meg tud nevettetni majd. – harapok bele a pizzámba, miközben felharsan. – Anya nem is vár haza meleg vacsorával. – kuncogva törli meg a száját. – Megint csak az ment át fiam, ami a lényeg…látom. – tagadólag rázom meg a fejemet, és én is kortyolok egy keveset a sajátomból. – Jól van, na. Anya és te…mint két…fúj el sem akarom képzelni, hogy még mindig lázba hoz. – fintorodik el, de erre már nem szólok semmit. Édes fiam, éppen most van útban a testvéred, így bőven elég lenne csak ezt elmondanom ahhoz, hogy tudd még gyakrabban is szexelünk, mintsem te rágondolnál.

A hazavezető útig vártam azzal, hogy leoltsam szegényt, a meccs előtt nem lett volna szívem, de ideje volt, hogy szóba hozzam a mai tanári találkozót. Mrs. vagy Ms. Montgomery ez nem jött át, de nem is ezen van a lényeg. Két tantárgyból áll bukásra, és nincs ínyemre, hogy ennyire félvállról veszi a tanulmányait. Már magam se tudom, hogy mit kellene tennünk, hogy jobb belátásra bírjuk, de az, hogy felemelem a hangomat némileg ébresztőnek hat még neki is. Nem gyakran fordul elő, hogy a rossz zsaru szerepébe bújjak, azt megteszi helyettem a feleségem is, de neki már nincs akkora ráhatása, mint nekem. A sértődés jelei mutatkoznak meg rajta, és amint leállítom a ház előtt az autót, már robban is ki, hogy felmenjen a lépcsőn. Csendben követem őt a táskámmal egyetemben, sosem kérdezi meg, hogy miért mászkálok azzal, de talán jobb is így. Az előtérben sötét uralkodik, ellenben Manolo tesz róla, hogy ne sokáig maradjon így a helyzet. Fényárban úszik a lakásunk egészen a konyha felfedezéséig. Képtelen vagyok megérteni, hogyan fér még bele bármilyen kaja, de nem állítom meg abban, hogy kielégítse a szükségleteit. A levetkőzés után a nappali felé veszem az irányt és a megszokott módon köszöntöm Gabyt. Nem tűnik fel, hogy ez nem lenne helyes, még talán én sem igazán szoktam meg a tényt, hogy különélünk. A tekintetem a szeme alatti fáradt karikákat lesik, de jólesően húzom át a lábait a combomra, és telepedem le mellé a kanapé biztonságába. Beszámolok neki a tanári megbeszélés részleteiről is, miközben párhuzamosan osztom ki a kisebbik felemet. – Nem ment jól, és nem tudom, hogy mit kellene tennünk, de ma elbeszélgettünk egy kicsit. – döntöm hátra a fejemet és ásítva egyet pillantok a tv-re, nem mintha valami értelmes adás menne benne. Manolo a zenét tomboltatja, de az anyja kérésére egy fokkal lejjebb vesz a hangerőből. A Robos téma ideális felelevenítésnek tűnne, de azt hiszem, hogy csak felkavarom vele az állóvizet. Manolo megérezve a bajt száguld fel az emeletre, és zárkózik be a szobájába. A vártnál nagyobb dózisban kapom meg a lecseszést. A mai nappal kezd tele lenni a tököm, és habár a felszínen nyugodtak látszom, cseppet sem vagyok az. Meggyűröm az arcomat a kifakadására, mire is számítottam a feleségemtől?
- Gaby… - kérlelem előbb halkan, mert lehet én sem jól vezettem fel a témát, de a vehemencia neki az asztala. Fel is áll, hogy érzékeltesse az igazát, én meg sóhajtva pillantok fel a szemeibe. – Nem kell eljátszanod, mintha a terhemre lennél, mert ezt szűrted le. A mai reggel után némileg aggódtam, és bármelyik férfi is lenne melletted, akkor is így reagáltam volna. Sosem feltételeztem a megcsalást. – mélyítem el a hangomat vészjóslóan. Elrántom a takarót a lábamról, és úgy állok fel, hogy fölé tudjak magasodni. – Még a feleségem vagy, és éppen gyereket vársz. Tudtommal soha nem gyanúsítottalak meg azzal, hogy megcsaltál, de egy természetes féltékenységre még jogos vagyok, vagy netalán már más után szaglászol? Féltettelek ez volt az oka, de tudod mit…azt csinálsz, amit akarsz máskor Gaby, nem érdekel. – sétálok el mellette és a fürdő felé veszem az irányt, hogy lehűtsem a testemet, különben még a végén összetörök valamit. A régi rendszer…nem változik semmi.


What about us?



I can't hold this day Anymore
Understand me Anymore
To tread this fantasy, openly
What have I done
This uncertainty, is taking me over♛ by wiise
mind álarcot viselünk
Miles Valderrama
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 3f54a3ecac65d3c17f84a0bdb478d6a22f303cea
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
Üvegszilánkos házasság
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 A8cc6bb93a728d05338bd38229a5c275
★ foglalkozás ★ :
correction officer
★ play by ★ :
Jon Bernthal
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 17a548a287eb183ad7a7daefa32914e6
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyVas. Jan. 31 2021, 16:43

Miles & Gabs
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



Az utóbbi időben sokszor kételkedtem önmagamban. Hogy helyesen döntöttem-e azzal, hogy beadtam a válókeresetet. Hogy jó anya voltam-e, mert már nem tudtam, hogy neveljek Manoloba egy kis felelősségtudatot. Nap, nap után szinte agyvérzést kaptam a hisztijeitől, az új hóbortjaitól, hogy minden egyes nap úgy kellett megküzdenem vele, miközben minden este, miközben egyedül figyeltem a tévében futó műsorokat, a pillantásom a kanapé másik sarkára vándorolt. Oda, ahova mindig ültem a kicsike fiammal az ölemben, hogy a kedvenc mesekönyveiből olvassak neki történeteket. Egy mese sosem volt elég, és már én ásítottam, ő mégis élvezettel hallgatta azokat a fantázia-szülte képeket, amiket a hallott sorok elevenítettek fel benne. Egészséges volt, a képességei pedig a kortársaihoz hasonló mértékben fejlődött. Időben beszélt és a biliztetése sem adott okot arra, hogy aggódjak azért, hogy esetleg nem fejlődik úgy, mint kellene. Még épp, hogy csak felocsúdtam azon, hogy megemelte a fejecskéjét, hogy átfordult és már szaladt is, én pedig utána, hogy nagy nevetések közt kapjam el őt és emeljem a levegőbe, halmozzam el őt puszikkal. Nem vágytam másra sosem, csak egy családra, hiszen ezt a modellt láttam otthon is, ezt az értékrendet nevelték belém és ha a lázadóbb fajta is voltam mindig is, tudtam, hogy mi a helyes, hogy mit kell azért megtennem, hogy boldog legyek. Ahogy teltek a napok, hónapokká dagadva és évekbe burkolóztak, észre sem vettem, hogy idegenné váltam, hogy már nem a teljes boldogságba burkolózom bele, hogy Manolo már nem az a szófogadó gyerek és már nem az adok-kapok igényt elégítjük ki.. ő és a szülei, Manolo, Miles és én. Az egyre sürgetőbb szükségletei felőröltek minket, ahogy az amerikai álom sem volt az, mint évekkel korábban. A hitelek, az, hogy a költségeink egyre dagadtak, miközben a pénzügyi helyzetünk igazándiból stagnált... megmenthettem volna magunkat. Élhettünk volna abból az örökségből, amelyet én kaptam meg még akkor, amikor elértem a felnőtt kort.
Rettegtem attól a beszélgetéstől, amivel Manolot le kell majd ültetnem, ismertetni a sosem ismert múltjával. Tudatni vele, hogy tulajdonképpen ő is egy királyi család leszármazottja, ami nem csak jogokkal, de gazdagsággal is járt. Rettegtem, mert nem bíztam benne... a saját fiamban nem bíztam meg már isten tudja, mióta és ennek felismerése elkeserítő volt, kételyeket szült. Nem csak Manolo irányában, de már nem tudtam volna igazán megfogalmazni azt sem, hogy Miles milyen érzéseket váltott ki bennem. Régóta éreztem azt a fajta fáradtságot, amit egy jól sikerült alvás sem volt képes eltörölni. Vártam és vágytam, és valahogy sosem úgy alakultak a dolgaink, ahogy kellett volna, ahogy a tévé előtti döglésem utolsó frázisai sem. Nem kipihenten ébredtem, az émelygés pedig ismét beköszöntött, a fiúnk zene üvöltetésének basszusával párhuzamosan rándult meg újra és újra a gyomrom is, ami annyira nem esett jól. A ritmikus zaj nem tett jót, ezért is váltam hangosabbá, hogy talán lehetne halkabban is zenét hallgatni, ám Miles szavai egy kicsit sem nyugtattak meg. Tudtam, hogy le kell ülnünk beszélni, hogy valamiféle megoldást találjunk Manolo lázadozására, kitalálni, hogy mégis mi a franc történt vele, amiért ennyire félrecsúszott a neki kikövezett útról, és érdekelt volna az is, hogy ők ketten miről beszélgettek, de tudtam, hogy ahogy nekem, úgy Miles-nak is megvan a maga titka, a maga témája a fiúnkkal, amit nem véletlenül osztott meg egyikünkkel vagy másikunkkal. A gond csak ott volt, hogy velem egyre kevesebbszer beszélt, és nem tudtam eldönteni, mit, mikor és hogyan rontottam el. Kamasz volt, de én az anyja voltam. Nem a legjobb barátja akartam lenni, de ott akartam volna lenni az életében. Részese lenni az örömének, a szomorúságának, a sikereinek és az elbukásainak, hogy segíthessem őt. Mert anya voltam és vagyok...
Miles nem úgy folytatta a beszélgetést, ahogy azt elképzeltem.. a pléd alatt, érintve őt, csendben létezve egymás mellett, miközben nem azon kattogok, hogy éppen válni akarunk és mégis cseszettül hiányzott. A fél életemet vele töltöttem szinte, és most onnan akarjuk őt kiszakítani.... Rob.. már megint Rob, és az ártatlannak tűnő kérdésére képtelen vagyok visszafogni az elfojtott indulataimat, vehemensen vonom kérdőre és torkolom le, amiért sületlenségeket feltételez rólam, miközben az ő gyermekét hordom a szívem alatt. Mégis milyen kérdés az? Nekem is feltételeznem kellene, hogy ő kikezd a kolleginákkal, vagy hogy ők ajánlkoznak fel neki? Képtelen vagyok arra, hogy a kifakadásomat a nyugodtan ücsörgés kövesse végig, ezért felpattanva meredek rá, hatalmasat szusszanva a szavaim és a sértettségemet követően pakolom a tenyereimet a csípőmre. Kényszercselekvés, és hogy ne remegjek, hogy ne rókázzak ide menten.. az ujjaim lassan gyúrják a bőrömet, a köntös alatt megbúvó, még nem látszó pocakomat... tudom, hogy nem ártok még a kicsinek, mégis... az első gondolatom az, hogy bántom őt az idegességemmel, ami egy kissé lenyugtat..na, de a pillantásomat még mindig Miles-on legeltetem.
- Csak nem akartam, hogy elkéss. Igen, a terhedre lettem volna, mert nem értél volna oda időben. Nem hiszem el... - pattogtam volna még, hogy kiadjak magamból minden felgyülemlett feszültséget, de ahogy felemelkedett, úgy húztam magam össze. Sosem szokta kimutatni a fölényét velem szemben, holott tudom, hogy képes arra, hogy fenyegető legyen, de nem itthon. Itthon egészen a mai napig... nem vált még egyszer sem agresszívvá. Mint egy legyőzött és elhagyatott kiskutya fontam magam köré a karjaimat és kapaszkodtam meg a derekamnál a köntösöm anyagába, és miközben beszélt, a szemeibe meredve minden szavánál egy kicsit meghaltam... Egyrészt azért, mert hiába mondta azt, hogy nem csalnám meg, mégis azt kérdezte, mással találkozgatok-e.. a lemondás pedig, hogy már nem érdekli őt, hogy mégis mit csinálok, szíven ütött.. ezért sem szólaltam meg, ahogy leteremtett, csak megkövülten, szótlanul hagytam, hogy elvonuljon mellettem. Ahogy a fürdő ajtaja becsukódott mögötte, csak akkor mertem venni egy mély lélegzetet, amit lassan, reszketegen fújtam ki, és átkoztam a kicsi pocaklakómat, amiért érzelmi cunamit indított el bennem, mert a könnyeim (utáltam sírni) lassan csorogtak le az arcomon és átbukfencezve az állcsontomon a nyakamon igyekeztek a dekoltázsom felé. Lassan fordultam körbe, hogy megnézzem magamnak a cipős szekrényre pakolt kulcscsomóm, azon gondolkodva, hogy távolságra van szükségem. El kellett volna mennem itthonról, hogy egyedül lehessek egy kicsit. Hogy lenyugodjak, de ahhoz fel kellett volna öltöznöm és most, túl a másfél órás fürdésen, a puha köntösbe burkolózva itthon jobb volt. Hiába éreztem, hogy vacogok, tudtam, hogy ez csak annak az eredménye, hogy nem érzem azt, hogy bárki is szeretne itthon. Hogy bárkinek is kellenék. A legnagyobb hülyeséget elkövetve indultam meg, hogy kopogtatás nélkül lépjek be a fürdőbe Miles után, becsukva az ajtót... ráfordítva a kulcsot is, miközben a férjem hátával találkoztam... a pucér és nagyon is meztelen hátával. Tudtam, hogy mire készült, és talán egy részem látni akarta őt, ameddig lehetett.
- Komolyan gondoltad azt, hogy nem érdekel, mit csinálok? - a hangomból lemondás tükröződött, és mielőtt megfordult volna felém, a háta mögé lépve a két tenyerem csúszott végig a vállain, a lapockáin, hogy aztán hátulról átölelve őt hozzásimuljak, az arcomat pedig a bőréhez simítva hallgattam a szívének erőteljes dobbanásait. - Hiányzol! - suttogtam a bőrére, még szorosabbra fonva a két karomat öleltem őt hátulról, amitől megfoszthatott, ha nem akarta az érintésem, de ha mégsem tette, akkor egy idő után én voltam az, aki eleresztette őt, hacsak nem fordult meg a karjaimban, mert akkor a szemeibe pillantottam fel. - Nem akarok veszekedni mindig. Fáradt vagyok, Miles, istentelenül fáradt - nem panaszkodás volt ez... mert tudtam, hogy ő sem vágyott a vitákra, az állandó feszülésekre. A mai napig képes voltam elveszni az íriszeiben és látni azt a majdnem húsz évet, amit együtt éltünk át és meg. Mert boldog volt, mert nem egyedül voltam egészen idáig.
Anélkül, hogy bármit mondtam volna, eltávolodtam tőle, hogy megnyissam a csapokat, megvárva a megfelelő hőfokot (nem leégetve az ő bőrét és mégis elég meleget az én bőrömnek), és ha nem mozdult el, ha nem tett semmit, akkor visszaléptem hozzá, hogy segítsek neki a vetkőzésben, megszabadítva őt a nadrágjától is. A ruháit bepakoltam a szennyesbe, aztán megint őt figyeltem. Akkor is, amikor kioldottam a köntösöm, akkor is, amikor hagytam lecsúszni a vállaimról az anyagot. Nem szexre vágytam most, csak a közelségére. Hogy törődhessek valakivel.



Yellow Light ♪ • • • words: bocsi Very Happy




And I don't wanna be lonely
So tell me you'll come home
Even if it's just a lie ║►
mind álarcot viselünk
Gabriela Valderrama
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyVas. Jan. 31 2021, 19:27
Miles & Gaby
+16

A házasság fogalma mindenkinek más és más. Nincs egyforma megnevezése, a köztudottal sem értenek egyet az emberek, azt hiszem a papír csak egy része annak, amit jelent és sokan összekeverik azzal az egy nappal, ami az esküvőt illeti. Gabynak és nekem nem volt pénzünk, hogy nagy hűhót csapjunk, ellenben a szülei támogatásának se mehettem neki, mert szerették a lányukat és osztozkodni akartak az örömében, vagyis az örömünkben. Nálam a vendéglista is rövidebbre nyúlt, egy főre redukáltam le, aki egyben a tanúm is volt. Rico a mai napig a legjobb barátom, vele kezdtem meg az amerikai álmot, ő bátorított, hogy kérjem meg a barátnőm kezét, neki köszönhettem, hogy nem kerültem utcára. Megbecsültem a közeli ismerősöket, a családomnak akkor fordítottam hátat, amikor átjöttem a határon. Ma is a szívemben őrzöm az emléküket, még most is látom magam előtt anya napszítta és kiszáradt kezét, a mosolyát, és apa gyerekkori fotóját. A testvéreimmel sokan voltunk, talán egy-kettőjükkel az évenkénti levelezésen kívül is vannak kézzel fogható emlékeim, de ezek is az idő múlásával a homályba vesztek. Gaby sosem kérdezte, hogy mi van a családommal, megértette, hogy nem szeretek róluk beszélni és ezt a legnagyobb tiszteletnek könyveltem el. Később beláttam, hogy hiba volt kihagynom őt, akivel megosztottam az ágyamat, és a pénzemet is. A múltamat már nem csinálhattam vissza, és megpróbáltam a saját családommal valami újat és egyedit létrehozni. A házasságunk első pár éve forró kalandokra emlékeztetett, mert nem volt nap, amikor ne estünk volna egymásnak. Felfedeztem a testi öröm minden változatát, a helyekkel sem szűkölködtünk. Gaby szép volt, és szenvedélyesebb akárki másnál. Irigyelték tőlem, de én sosem tekintettem rá úgy, mint egy trófeára. Egyszer még anno elkísértem az egyik osztálytalálkozójára, ahol a régi szerelme csak annyit mondott nekem, hogy nem érdemeltem meg őt. Nem indokolta meg a kijelentését, de napokig rágódtam rajta, hogy valóban boldog-e mellettem ez a nő. Megannyi kérője akadt, még a hülyének is lejött, hogy nálam jobb partikat is nyélbe üthetett volna, az apósom két alkalommal is az orrom alá dörgölte, hogy nem ilyen férjet képzelt el a lánya mellé. Nem éreztem magamat kevesebbnek, egy szerencsés disznónak viszont igen, aki hálát adott az égieknek, hogy ilyen neje van. Gaby volt maga az élet, tele lendülettel, és kihívásokkal. Sosem unatkoztam mellette, és kinyílt előttem a világ, amint az ő szemüvegén keresztül kezdtem el nézni. Az évek csak teltek és egy kis csöppséggel gyarapodtunk. Fiatalok voltunk ahhoz, hogy szülők legyünk? Gaby talán igen, de nekem közel a harminchoz már többször fordult meg a fejemben, hogy milyen lesz apának lenni. Az érzés leírhatatlan. Megízlelni a családot, és felelősséget vállalni egy életért borzalmasan nehéz, de kihagyhatatlan tényezője a felnőtté válásnak. Imádtam fáradtan, hisztiktől megborultan a feleségemet, mert a világ legszebb nőjének láttam akkor is, ha felcsúszott pár kiló a derekára. Nem hagyta el magát, de egy kisbabát gondozni lemondásokkal jár, és én ezt az elején is tisztán láttam. Gaby félelmei olykor felerősödtek és akkor kiborult, üvöltött, de egy percig sem hagytam, hogy azt higgye, nem kell így nekem. Érzelmes chita…az én chitám volt. Az örömök mellett a gondokban is egymás vállára támaszkodtunk. Akadtak olyan hónapok, melyeknek a végén el kellett számolnunk az utolsó pennyvel is, mert különben éhen haltunk volna. A két állásom is kevésnek bizonyult a börtönig. Gaby visszament ugyan dolgozni, de még így sem jött ki minden hónapban pluszban a vége, hiszen az adósságok növekedtek az igényeinkkel együtt. Manolo napról napra szebb lett és elevenebb, de a kiadások sem csökkentek az óvoda és az iskola megkezdésével. Igyekeztem helytállni, de kudarcot vallottam. A mai példa mutatja a legjobban, hogy a fiamból mi lett. Az érettségi kapujában több tantárgyból is bukásra áll, ellógja az órákat, és visszafelesel az anyjának. A munkám fontossága lett az okozója annak, hogy már a válás küszöbén állunk, és nem férünk meg egymás mellett. Az újabb csemete érkezése pedig talán nem a legjobbkor jött. A pillanat törtrésze alatt látom át a bajokat. A nejem ismételten kiakadva ontja a magáét, süket vagyok már a szitkokra, és fáradt is ahhoz, hogy veszekedjek vele. A napunkat is ebben a szellemben kezdtük meg, és nem akartam még ezzel is zárni a napot. Megígértem, hogy Manolo miatt ma este itt alszom, de már bántam az elhatározásomat.
- Miből gondolod, hogy nem értem volna oda időben? Komolyan Gaby… - ingatom meg a fejemet és idegesen túrok bele a hajamba. A mai edzés sem vette el a kedvemet, hogy bunyózzak egy jót, de csak a bokszzsákig jutottam. A felállásom momentumában hallgat el és zárkózik el a heves válaszadástól, de végül én vagyok az, aki elvágja a mondandóját és egyenesen a fürdő felé veszem az irányt. Útközben felkapom a táskámat és behajtom az ajtót. A földön köt ki a cuccom egyik fele, és megállva a tükör előtt támaszkodom meg a mosdókagyló két szélén.
- Mi értelme hazudnunk? – teszem fel a költői kérdést elsősorban magamnak, ha már egyedül maradtam. Mélyeket lélegzek, de nem látom a kiutat. Meddig fogunk hazudni a gyerekünknek? Megdörzsölöm a homlokomat és kibújok a felsőmből, melyet a földre ejtek. Hallom, ahogyan nyitódik az ajtó mögöttem, de nem adom jelét, hogy figyelmet is fordítanék rá. A zár kattan és kettesben maradunk. A mosdóra fogok rá, és nem mozdulok onnan még akkor sem, amikor megérzem a jelenlétét. A kérdése vajként hasít a szívembe. Lehunyom a szemhéjamat, miután a karjai körbe zárnak. A mellkasomban dobogó izomköteg rútul árul el, mert minden alkalommal így reagálok a közelségére. Szaggatottan véve a levegőt várom meg, hogy elengedjen. Mondanám neki, hogy hiányzik, de egyetlen szó sem jön ki a torkomon. A tükörben nézek vele farkasszemet. Sírt. A fene vinné el, hogy könnyeket hullajtott miattam. Az üvegfalú zuhanyzó alkalmas volt arra is, hogy sokszor élvezzük egymást, de most valahogyan még a hangja is a lemondásról árulkodott. A vetkőzéssel nem várom meg, lehajolok, hogy lehúzzam a nadrágomat, meg a zoknikat és végül az alsót is. Nem foglalkozom a ruhadarabok sorsával, csak a földön heverve hagyom meg a szabadságukat, mert tudom, hogy a nejem úgyis fel fogja venni, aztán meg a szennyesben kötnek ki. A víz alá állok be és a fejemet a zuhanyrózsa felé fordítva, két oldalról túrok bele a sötét hajfürtökbe. Rám férne már egy fodrász. A tekintetem akkor nyitom ki, amikor Gaby elindul felém. A teste még mindig első osztályú, akár egy húszévesé. A keblei teltek, a csípője ringó gyümölcsre hajaz és a két lába közötti vonal…megmerevedem. Átkozottul kellemes lenne megmártózni benne, de aztán elfordulok, és a szivacsért nyúlok, hogy egy kis tusfürdőt öntsek rá habzás céljából. Elbíbelődöm vele, miközben szembe fordulok a feleségemmel és a két szeme közé nézek. – Megmosdatsz? – nyújtom ki felé a szivacsot, bár mindketten tudjuk, hogy nem sokáig fog akadályt képezni közöttünk…



What about us?



I can't hold this day Anymore
Understand me Anymore
To tread this fantasy, openly
What have I done
This uncertainty, is taking me over♛ by wiise
mind álarcot viselünk
Miles Valderrama
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 3f54a3ecac65d3c17f84a0bdb478d6a22f303cea
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
Üvegszilánkos házasság
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 A8cc6bb93a728d05338bd38229a5c275
★ foglalkozás ★ :
correction officer
★ play by ★ :
Jon Bernthal
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 17a548a287eb183ad7a7daefa32914e6
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyVas. Jan. 31 2021, 22:21

Miles & Gabs
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



talán +16

Igen. Ez volt az a szó, amely jellemzett leginkább. Nem volt nagyobb boldogság, mint amikor Miles feltette AZT a kérdést. Egyszerű estének indult, és habár volt egy gyanúm, hogy rengeteget készült arra az egyetlenre, és talán még rá is görcsölt, de egy pillanatig sem gondoltam volna, hogy béna lett volna. Ha mindig is tűzről pattant, folyton menni vágyó nő voltam, aki egy pillanatra sem volt képes nyugodtan letenni a kis fenekét, attól még szerettem azokat a pillanatokat, amikor csak mi kettesben voltunk, mintha megállt volna az idő akkor. Nem volt szükségem sem romantikára, sem hamis ígéretekre, nekem egyedül arra a férfire volt szükségem, akit azóta is a férjemnek hívhatok. De meddig? Igent mondtam akkor is, amikor Panamát hátra kellett hagynom, és nem kérdeztem meg különösebben odahaza sem az indokokat. Elég volt az a pár elkapott félmondat, az a veszély, ami fenyegette a családunkat, és ha volt is honvágyam, ha mindig bennem volt az, hogy egyszer szívesen hazaköltöztem volna, vagy hogy elutazzunk oda a családdal.. megmutatni Manolonak, hogy miben volt részem... álom maradt. Igent mondtam akkor is, amikor az Agorához kerültem. Több lehetőség is kopogtatott az ajtómon, a Metropolitan híres gyűjteménye is várt volna, ahogy a Nemzeti Galéria is tárt ajtókkal fogadott volna, mégsem éltem a kínálkozó lehetőséggel, mert úgy éreztem, hogy a hírnév, az állandó utazás helyett inkább a családra kellett koncentrálnom és fókuszálnom. Ha visszagondolok a döntéseimre, egyáltalán, semmit sem bánok. Sem azt, hogy férjhez mentem életem férfijához, az pedig egy áldás, hogy Manolo az életünk része lett, hiába a megannyi probléma, az átizgult és átdörmögött éjjel, amiért olyan neveletlen kölyök lett.
Nem.... a legmeghatározóbb nemet akkor mondtam ki, amikor eljutottam addig a házasságunkban, hogy nem akarom folytatni már, pontosabban nem úgy, mint ahova mi ketten eljutottunk. Hiába a céltudatosság, hogy megteszem, aláírok bármit, de amikor az ügyvéd előtt szóba kerültek az indokok, elbizonytalanodtam. A felsorolására csak pislogtam, és amikor kifejtette, melyik mit is jelent úgy igazán, az izzadó tenyereimet dörzsölve csakis az asztal lapját voltam képes figyelni, mert egyik sem volt igaz ránk igazán. Fogcsikorgatva maradtam meg a kibékíthetetlen ellentétnél maradtam meg, mintha a fogamat húzták volna.. Ahogy most is, amikor újfent egymásnak feszültünk a nappali békéjét és biztonságát hullámzó tengerré változtatva, mintha csak mi lennénk a dél-amerikai szappanopera két főszereplője. Nem álltunk messze ettől a létezéstől, ez igaz, főleg, hogy Miles Valderrama, a férjem kolumbiai gyökerekkel rendelkezett. Ha büszke is volt rá hajdanán, szófukarsága miatt elhalványult ennek emléke és öröksége, ami pedig engem illetett; Panama sem esett messze a déliség tényétől. Talán ott követtük el a legnagyobb hibát, hogy nem akartunk már igazán megbeszélni semmit, ami minket érintett és illetett. Talán hagynom kellett volna, hogy értem jöjjön ma délután. Talán hagynom kellett volna, hogy a féltékenység feleméssze, amikor abszolút nem is adtam rá okot? Talán olyat látott, amit én nem tudtam, talán olyasmiről volt fogalma, amiről nekem nem, és amennyire neki nem lett volna oka mindezen érzésekre, úgy nekem sem... Mégis kinyílt a bicskám (a képzeletbeli), ha láttam, ahogy a nők hosszabban bámulták meg, mint kellett volna. Tudtam, hogy az enyém és büszkén is vállaltam fel mellette önmagam, mégis.. furcsán bizseregni kezdett a tenyerem, ha a nők kihívón viselkedtek vele a környezetemben. Nem vártam el, hogy mindig viseljük a karikagyűrűnket, mert az csak egy szimbóluma annak, ami összekötött minket... és mégis szentimentálisan ragaszkodtam az enyémhez, ami minden egyes nap az ujjamon volt. Ígéret volt, az örökké szólama.
Hiábavalónak éreztem belemenni egy újabb kör vitába, még ha én is kezdtem. Ahogy elhallgatott, a vállaim megroskadtak, és ahelyett, hogy vállaltam volna a véleményem, kiálltam volna magamért, a véleményemért, egyszerűen csak hagytam, hogy a nekem címzett szavak lassan peregjenek végig a bőrömön, tüskeként mélyedve a tudatomba. Hagynom kellett volna. Menekülni és távol lenni attól az egésztől, ami nem működött, viszont nem tudtam hátat fordítani annak, ami odabent, a fürdőszoba ajtaján túl várt. Nem várt... fortyogott magában és ő is részint magát hibáztatta. Csendes voltam, nem akartam magamra felhívni a figyelmet, de érintenem kellett Milest, hogy tudjam, valóságos. Hogy az életem része még mindig és nem tűnt el... végérvényesen. Az igazán fájó szavakra kérdeztem rá, hogy aztán érezhessem érintve őt a melegét, ám ahelyett, hogy válaszolt volna.. Hogy kimondta volna, hogy ugyan, csak viccelt, hogy rohadtul tudni akarja, mi történik velem, hogy fontos vagyok neki és hogy szeret... Hallgatott. Nekem hiányzott a nap minden pillanatában, Miles mégsem mondott egyetlen kibaszott szót sem. Hallgatott. Tudatni akartam, hogy nem akarok vele marakodni, de választ sem kaptam rá. Hallgatott. Megint, és mindig. Minden ki nem mondott szavával csak egyre távolabb lökött magától, beletaszítva a magányosság vermébe. Mégsem tudtam kilépni a helyiségből. Mégsem voltam képes felöltözni és magára hagyni, mert mire felocsúdtam, már a vizet a megfelelő hőfokra állítva gyűjtögettem össze a ruháit. Sosem nehezteltem rá emiatt. Ő sem perlekedett velem, amiért egy omletten túl bonyolultabb ételeket képtelen voltam elé tenni. Csendben mozogtam, hogy aztán az alakját bámuljam meg a nyitva hagyott zuhanykabin üvegén túl, ahogy a víz lassan nyaldosta a bőrét forró párával. Még elkaptam a bizonyítékát annak, hogy a mai napig nem voltam számára közömbös. Miles kérdése nyomán egy laza kontyba fogtam a hajamat, belépve mellé becsuktam a kabinajtót, az ujjai közül pedig átvettem a tusfürdős szivacsot is, azzal érve a bőréhez... habzó csíkot vont maga után. Minden centimétert alaposan tisztítottam meg kezdve a vállaival, a mellkasával, folytatva a sort a hasfalával, amit a két karja követett, de csípővonal alá még csak nem is mertem lenézni, érinteni sem érintettem őt odalent, holott tudtam, hogy nem kellene sok ahhoz, hogy az elmúlt hetek hiányát teljes pompájában lássam rajta.
- Megfordulsz... Miles? - talán most először pillantottam fel a szemeibe a kabinban, mert eddig minden figyelmemet elvonta a mosdatása. Még mindig nem tudtam őt becézni.. Szívemnek szólítani. Habár rám is záporozott a meleg víz, mégis lúdbőröztem és kis híja volt annak, hogy sírva fakadjak. Nem kellett volna, hiszen itt volt előttem a férjem, és mégis.. ennyire távol még nem éreztem őt magamtól. Nem mertem hangosan beszélni, nem mertem őt ÚGY nézni, mert nem bírtam volna ki könnyek nélkül, még ha minden érintésem szeretetteljes és gyengéd is volt.
Férj és feleség voltunk. Volt egy fiúnk és babát vártam. Boldognak kellett volna lennem, de ehelyett válófélben voltunk és a babavárás örömét beárnyékolta az, hogy a férjem hóhérként kaszát lengetett a magzat felett.


Fools ♪ • • • words: bocsi Very Happy




And I don't wanna be lonely
So tell me you'll come home
Even if it's just a lie ║►
mind álarcot viselünk
Gabriela Valderrama
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyPént. Feb. 12 2021, 20:38
Miles & Gaby
+18

A fiunk neveletlensége és a velejáró problémák a mai napon kellően leszívtak, de a zaklatottságom igazi oka az volt, hogy Gaby bejelentette, hogy megint szülői örömök elé nézünk. Hibának véltem, nagybetűsnek és hiába igyekeztem az agyam hátsó zugába űzni a tényeket, attól még nem változott meg semmi. A válásunk folyamatban volt, nem voltam jó apuka, számtalan alkalmat és időpontot mondtam le a munkám miatt, mert előre akartam jutni és ebből az egyből nem engedtem. Mások szerint a családomat szorítottam a második helyre, de ez nem volt igaz, csak már annyi mindenért nem szóltam, hogy úgy éreztem, hogy eljött az én időm. Nem gondoltam volna, amikor a feleségem hozzám vágta, hogy véget akar vetni a házasságunknak, hogy ennyire komoly a baj. Veszekedtünk, de a gyökereinkből kiindulva ez természetesnek hatott, aztán rá kellett döbbennem, hogy mennyi mindent hagytam ki a fiam és a nejem életében. Mikor kezdett el Manolo tanulmányi eredménye annyira romlani, hogy szinte a kirúgás szélére sodródott? Mikor láttam utoljára nevetni Gabyt? Túl sok mindent tettem kockára és akkor megértettem, hogy mindketten eljutottunk a tűréshatárunk széléhez. A boldogság kulcsa nem egymás mellett leledzett, hanem a különválásban. Megbénítottak a szavai, és hiába igyekeztem mondani valamit, tudtam, hogy igaza van. Megint kihagytam egy értekezletet és a börtönben túlóráztam. Gaby nem bírta már egyedül, és ha haza is mentem, akkor sem békésen csevegtünk, hanem egymásnak feszültünk. A szexben oldódtunk fel, de nem kommunikáltunk már. Az első megoldás az lett volna, ha elmegyünk terapeutához, de sejtettem, hogy Gaby nem a köztes megoldások híve. Angyali teremtés, aki nem a türelemről híres, és ha abban az adott percben úgy látta, hogy nincs esélyem jóvátenni a családom ellen elkövetett hibákat, akkor ki lettem volna én, aki szembe megy vele? Szerettem őt, több mint húsz éve rá se néztem másik nőre, de éppen az, aki mellett örök hűséget fogadtam, ő mondta ki, hogy vége. Ma reggel aztán fenekestül forgatta fel az életemet ismételten, mert őrültségnek tartottam, hogy elhagyva a negyedik x-et még azon törje a fejét, hogy megtartsa a babát. A testiség nem szűnt meg, a nemi életünk még jobb volt, mint valaha, de eszembe se jutott volna, hogy ilyesmi becsúszhat két érett felnőtt életébe. Manolo elég rizikófaktornak látszott, akit nem tudunk kezelni, nem akartam belenyúlni még egyszer a szerencsekerékbe és eljátszani az apát, aki nem tud ott lenni a kellő időben. Megízleltem, hogy mekkora felelősséggel jár egy kamasz, és ha különköltözünk (félig már meg is történt), akkor elképzelni se tudtam volna, hogyan oldjuk meg azt, hogy egy fedél alatt játsszunk papás-mamást. Gabynak más felfogása volt erről a témáról, megint eldöntötte, hogy ez mennyire jó lesz, és kész tények elé állított azzal, hogy mikor lesz a következő vizsgálat. Megrökönyödtem, de aggódtam is érte, amikor „összefutottunk” azzal a félnótás sofőrrel. Ismét eljátszotta velem, hogy megsértődik és a munkatársa jóindulatára hivatkozva hozatta haza magát. Mit izgatott volna, ha kések egy keveset a megbeszélésről, ha előtte elmegyek érte, és akkor ketten álltunk volna ott, nem én egyedül. Nem mondok már semmit, mert amint hazaérünk a meccsről minden a feje tetejére áll. Manolo elmenekül a kitörő vihar elől a szobája rejtekébe, és ha jól sejtem, akkor a fülét is be fogja dugni, hogy ne halljon bennünket. A nejem felzaklatja magát, amiért számon kérem, aztán meg én leszek a bűnbak, amiért szóvá tettem neki a mai incidenst. Marakodunk és veszekszünk, mert máshoz nem értünk. Úgy döntök, hogy nincs értelme továbbfolytatni ezt a valamit, ezért a sporttáskámat felkapva hagyom el a nappalit és költözködöm be a fürdőbe. A zuhany segíteni fog a feszült izmaimon és a tudaton, hogy megint feleslegesen jártattam a számat. Miért lettem volna féltékeny? Sosem kételkedtem a hűségében, de ha ez fordítva igaz lenne, akkor most bennem is fel kell merülnie a kételynek, hogy mással hetyeg, vagy továbbmegyek és nem az enyém a gyerek? Egyetlen másodpercig időzik a fejemben ez a torz elképzelés, majd fogom magam és levetkőzve a ruhákat a földre dobva megyek be a zuhanyzó alá. Még szinte meg sem nyitom a csapot, amikor hallom az ajtó nyitódását. Nem kell odafordulnom, hogy tudjam a feleségem az. Lehunyt szemhéjakkal fordítom az arcomat a vízsugár felé és a jobbommal állítgatom át a hőfokot, hogy egy kicsit melegebb legyen, attól érzem igazán jól magam. Tudom, hogy felelnem kellett volna arra, hogy hiányoztam neki, de nem ment. A vetkőzését sem gátolom meg, csakis arra koncentrálnék, de a teret betölti a jelenléte. A tarkómon futtatom össze a két tenyeremet és szippantok egyet a párából. Becsukva a kabinajtaját csatlakozik hozzám, én meg egyszerűen fordítom felé a törzsemet a teljes bizonyossággal, hogy a mai napig kívánom őt. A szivacsot átnyújtva neki fonom össze a pillantásunkat, mert félek, ha lejjebb csúszna a tekintetem, akkor az önkontrollom is odaveszne egyetlen másodperc alatt. A keze úgy jár körbe, mint egy régi térképet, már nincsenek ismeretlen, felfedezésre váró helyszínek. Gaby nagyon jól tudta, hogy mivel tud örömet okozni nekem, mi az, amitől menten elmegyek. Nyitott könyv voltam, és mégsem untam rá, hogy vele legyek. A szemében nem a boldogság szikrája égett, hanem a beletörődésé, hogy egyre távolabb kerülünk egymástól érzelmileg. Amikor úgy tűnik, hogy végez, akkor kiveszem a szivacsot a kezéből és én magam öntök rá még egy kis tusfürdőt. A pillantásom lustán fut le a nyaka peremére, igyekszem tartani a távolságot, de közelebb lépek mégis eggyel, szinte már fölé magasodva és előbb a vállainál nyomom bele a bőrébe a habzó csodát. Mind a ketten ugyanoda nézünk, körkörösen masszírozom bele előbb a jobbján lévőbe, aztán áttérek a balra. A kulcscsontja szélén siklok át, még hagyva egy kis időt a melleire. Teltek, mint két hatalmas dinnye…ó, igen a legszívesebben megszívnám a nyelvemmel a bimbóudvart, de csak a szivaccsal dörzsölöm át neki, és a szeme villanásából érzékelem a változást. Lassan körözök hol az egyik, hol a másik körül, élvezem, hogy ezt az istennőt nézhetem. Még most sem látszik rajta, hogy kihordott egy gyereket. Tökéletes génekkel rendelkezik, a sportot sem viszi túlzásba. Másnak a kezét törném le, ha hozzáérne. A balommal térek át az oldalára, most már annyira közel állok, hogy a két idom a mellkasomnak feszül. A szabad kezemmel a kettőnk közötti bőrfelületen zongorázok lefelé és a szeméremajkaknál áll meg. A tenyeremmel rásimítok, de csak leheletfinoman. Csókolnivaló ajkak….határozottan terelem neki a kabin oldalának, és folytatom az édes kínzását…



What about us?



I can't hold this day Anymore
Understand me Anymore
To tread this fantasy, openly
What have I done
This uncertainty, is taking me over♛ by wiise
mind álarcot viselünk
Miles Valderrama
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 3f54a3ecac65d3c17f84a0bdb478d6a22f303cea
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
Üvegszilánkos házasság
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 A8cc6bb93a728d05338bd38229a5c275
★ foglalkozás ★ :
correction officer
★ play by ★ :
Jon Bernthal
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 17a548a287eb183ad7a7daefa32914e6
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyHétf. Feb. 15 2021, 00:04

Miles & Gabs
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



+18

Mélyen legbelül tudtam, hogy igaza van a férjemnek. Minden egyes ellenérvet, amit felhozott a terhességgel kapcsolatban, tudtam, hogy jogosak. Lehet, hogy kezdetben, Manolo születése után még vágytam volna egy újabb babára, egy kistestvérre a fiamnak, de a szülés után a napok hónapokká és lassan évekké dagadtak, miközben mi megmaradtunk hármasban, egy olyan világban, ahol a nehézségek mellett is boldog voltam. Boldog, egy ideig, mert nem is olyan régen, a belső vívódásom olyan szinten kezdett felemészteni, amit már nem tudtam magamban tartani és őszintén? Nem is akartam. Túl sok volt, túlságosan is megterhelő és sosem jutottam el addig a pontig, amikor tényleg magammal foglalkozhattam. Nem volt olyan napom, amikor ne lettem volna valami miatt ideges vagy feszült, és hibáztam akkor, amikor mindez Miles-on csapódott le. Tudtam, hogy nem lenne miért, nem lenne kinek és nem lenne hova vállalni egy újabb kicsi életet. Mindketten felnőttünk, már más volt mindkettőnk életének célja, nem pedig az, hogy két óránként etessem meg a csöpp babát, hogy felkeljünk éjszakánként azért, hogy pelenkát cseréljünk, hogy állandóan kórházakba járjunk a kicsivel a különböző oltások miatt és nem akartam megint idegeskedni, sőt, talán most még inkább amiatt, hogy esetleg egészséges babaként fog-e megszületni. Azóta, hogy megpillantottam a teszt eredményeket, a kimondatlan félelem megbénított és valójában erről senkinek sem beszéltem, ahogy a terhességemről sem senkinek. Miles, valamint a nőgyógyászom tudta egészen eddig ezt az egészet.
És mégis minden észérv, minden józan gondolat ellenére mégis úgy éreztem, hogy szükségem van erre a magzatra. Tulajdonképpen nem beszéltünk arról, hogy Miles elköltözik a kereset beadása után, és tudtam, hogy valamelyikünknek mégsem lesz maradása. Emlékszem, csendes lemondással néztem végig azt, ahogy abba a táskába pakolt pár ruhát, amivel ma is közlekedett. A szívem szakadt meg akkor, és ahelyett, hogy szót kértem volna, hogy beszélni akartam volna, nem tudtam mit mondani. Nem tudtam kinyögni azt, hogy maradjon, hogy ne menjen el. Félreálltam az útjából és árnyékaként követtem őt a lakásban. Szerettem volna tudni, hogy ahova megy, ott biztonságban lesz, hogy nem esik baja, de ahogy aznap elment a házból, úgy jött vissza két nappal később, mert a fiúnkkal közös programot szerveztek. Ugyanúgy vártam őt akkor, az ablakra préselődve szinte, mint amikor arra vártam a házasságunk elején, hogy végre hazaérjen a munkából. Az akkori boldogság már rég elillant közülünk, itt hagyva két magányos, távoli házastársat, akiknek fogalma sem volt arról, hogyan is tovább.
Nem ért már semmit az egymás lelkére beszélés. Nem ért semmit a hirtelen vita kirobbanása, mert már nem érdekelte, hogy mit teszek és mit nem. Miles nem az a férfi volt, aki meggondolatlanul beszélt volna feleslegesen, aki meggondolatlanságot tett volna. Elemző volt, csendes és komoly azon túl is, hogy imádtam mellette, miatta és általa nevetni - régen. Már nem voltak kínos pillanatok köztünk, ennyi év után, már nem jegyeztem meg, hogy megint nem pakolt el maga után, mert szerettem törődni vele, beosonni mellé a zuhanykabinba, még ha jól is esett olykor a kádban való hosszas fürdés. Most, hogy a hirtelen jött vitánk elcsitult, odakint egyedül éreztem magam. Gaby, hazudsz magadnak is! Látni akartam őt, és azzal, hogy a fürdőszobát választotta, nem is volt kérdés számomra az, hogy kövessem őt. Nem akartam.. mégis beharapva az ajkam figyeltem, ahogy a vízcseppek végiggurultak a testén, és mielőtt még elmenekülhettem volna előle, csak hogy megint és újra egyedül bújjak be a takaróm alá, már belépve mellé vettem el a szivacsot, mielőtt még sóvárgó pillantással bámultam volna rá. Nem csak azért értem hozzá a szivaccsal, mert megkért, hanem mert hozzá szerettem volna érni. Nem hazudtam, amikor azt mondtam, hogy hiányzott. Szótlanul, csak a zuhanyból alázúgó vízsugár és a halk lélegzetvételek hangjai töltötték be a fülkét amíg mosdattam őt, a kérésem pedig, mintha süket fülekre talált volna. Kérdő pillantással néztem fel a szemeibe, de a szivacs kikerült a kezemből, amivel egyértelművé tette, mi is következik. Szerettem volna átölelni őt és mégis megtartani a távolságot. Hatalmas sóhaj robbant ki ajkaim közül, ahogy a pillantása a bőrömön végigszaladó habot figyelte egyetlen pillanatra, nekem mégis a szemeit kellett néznem. Akkor is, amikor a melleimnél időzött el a szivaccsal, hozzá-hozzáérve az ujjaival, a kézfejével is véletlenül a domborulatokhoz. Valóban?! És véletlenül is keményedtek meg a mellbimbóim az érintésre? Az addigi bűntudat, az addigi elidegenedés távolinak tűnt, átvette ezen érzések helyét a türelmetlen várakozás, az érintés igénylése,s talán ezért simultak rá az ujjaim és a tenyereim az alkarjaira, körmeimmel alig belemarkolva a bőrébe ott, még akkor is, amikor váltott a fogáson, a jobbját érezve meg lassan kúszni lefelé a bőrömön. Egyetlen, halk, sürgető nyögést hallattam, és az addig közelsége még fullasztóbbá vált, miközben a hátamnak a hideg üveg feszült, elölről pedig a kemény valóság fogadott, nekem feszülve, hozzám idomulva.
- Kérlek - suttogtam fojtottan, megrázkódva arra, hogy végre érintette az ölem, lassú, kínzó ostrom alá véve a testem. Fogalmam sincs, mire is kértem. Hogy ne bánjon velem úgy, mintha törékeny lennék? Tudta, hogy néha a gyors légyottokra vágytam, ahogy azt is, hogy néha pedig az elnyújtott élvezeteket akartam, most.. most pedig csak őt, mindenhogy, mindenestül. A picsába is már! Mielőtt még meggondolhattam volna, a baljából kiszedve a szivacsot.. harmadik nekifutásra sikerült csak a helyére tennem, mert épp azzal voltam elfoglalva, hogy ne nyögjek túl hangosan. Újra belenéztem a szemeibe, de csak azért, hogy a kezem lecsússzon a csuklójáért, meg is kapaszkodva benne, lassan billent az ölem az ő mozdulataira.. ellene menve, a saját élvezetemért is. Az ajkaim kiszáradva vágytak a csókjára, ezért nem is töketlenkedve lábujjhegyre állva elkaptam a tarkóját a jobbommal, hogy belehúzzam abba a nagyon is vágyott csókba. Amennyire volt ő gyengéd és kínzó a lábaim közt, annyira voltam követelőző és szenvedélyes a csókban. A karom átfutott a vállán, hogy végre magamhoz ölelhessem. Hogy hozzá préselődhessek, hogy a hasamnál érezzem az éledő férfiasságát és megbizonyosodjak arról, hogy igen is, hiányoztam neki. Nem kellett kimondania. Ezért is engedtem el a vállát, hogy a kezeim a még mindig csókolt szája, az engem izgató ujjai ellenére is lefutott a bőrén, az ágyékáig, ujjaimmal körbeölelve a keménységét végre.
Az ajtón ekkor robbant három hangos koppanás és egy ajtólapra csapás.
- Hé! Ha bent vagytok, csak akartam szólni, hogy lehoztam a tányért - üvöltött be Manolo, a bódult meglepettségtől pedig sikerült felnyögnöm, ahogy elszakadtam a férjem szájától, hogy lélegzetet is vegyek, de leginkább Miles ujjai rajtam tehettek róla. Rászorítottam Miles csuklójára, hogy abba ne hagyja azt, amit csinált, és ugyanezt tettem vele én is, erőteljesebb mozdulattal izgattam őt abban a pillanatban, remélve, hogy ő képes volt bármit is mondani a gyerekünknek.. mert én nem bíztam a hangomban.
- Felviszek még egy zacskó chipset is, meg kólát - folytatta a csevejt, én meg véletlenül úgy mozdítottam a csípőmet, hogy Miles ujjai már nem csak a felszínen érintettek. Hát, nem csak a ránk zúduló víztől tombolt bennem a forróság.





And I don't wanna be lonely
So tell me you'll come home
Even if it's just a lie ║►
mind álarcot viselünk
Gabriela Valderrama
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 03 2021, 13:05
Miles & Gaby
+18

Gaby és én olyan házasok voltunk, ahol a viták a mindennapjaink részét képezték. Nem mondanám, hogy csendesen éltünk volna egymás mellett, a származásunk is tett róla, hogy a kevésbé halk megoldást részesítsük előnyben, de aztán az évek előrehaladtával ezen alkalmak lecsökkentek és a kereset beadása után jómagam is arra törekedtem, hogy a nullára redukáljam az összezördüléseink számát. A szenvedélyességét szorítottam vissza, ismertem már a feleségemet és tudtam, hogy mennyire nehezére esik megalkuvóvá avanzsálódni, ha szerette az utolsó szó jogát, és abban teljesedett ki, ha egy temperamentumosabb vita lejátszásaként az ágyban kötöttünk ki. Gaby maga a megtestesült nő, soha egyetlen deka felesleget se láttam rajta, még a terhessége alatt is ügyelt rá, hogy megőrizze a versenysúlyát, azonban az ételeket is szerette, és a jó falatokat sem tagadta meg magától. Minden hangulatában és megjelenésében rajongtam érte, nem sokszor hangoztattam a nagyérdemű előtt, hogy mennyire odáig vagyok érte, de a négy fal között sokkal gyakrabban adtam a tudtára, hogy mennyire izgatónak és szexinek találom, ha harminc felett is egy nyári ruhában jelenik meg, simán felkötött hajjal. Az édesanyja is hasonló alkattal rendelkezik, egyértelmű, hogy kitől örökölte a génjeit, egy szavam sem lehetett rá. Eleinte még a haverjaim és a munkatársaim is hajtottak rá, amíg ki nem derült, hogy hozzám tartozik. Nyugodt természettel áldott meg a sors, de nehezen viseltem el, ha valaki rástartolt a nőmre, jelen körülmények között a feleségemre. Az előbbi kifakadásomnak is volt némi köze a féltékenységhez, de kimondva más érvekkel is alá tudtam támasztani, hogy nem szeretem, ha más férfiak hozzák el a munkából, ha én is felajánlottam neki. A személyemet utasította vissza ezzel, úgy gondolta, hogy már nem formálhatok jogot arra, hogy elhozzam őt a munkából, nyilvánosan egymás oldalán jelenjünk meg, csak el kell szomorítanom, hogy hivatalosan még nem mondták ki a válást, ezért még mindig a feleségem, ha tetszik neki, ha nem. Manolo előtt már nem volt kedvem ordítani, a srác el volt szokva attól, hogy az apja uralja a házat, mármint a hangok tekintetében. Nem szokásom üvölteni, vagy tombolni, a börtönben sem tehetem meg, hogy a rabokon élem ki a sötét vágyaimat, nem vallott rám a visszaélés, és büszkén vallottam, hogy az igazság oldalán állok…kár, hogy a lelkemet már eladtam az ördögnek. A fürdőszobát választottam menedékemül. A zuhanyzás majd lecsillapít, és talán sikerül dűlőre jutnom a második gyerek kérdésével is. Egész nap csak azon kattogok, hogy mi lesz ennek a kis csöppségnek a sorsa, most, hogy már tisztában vagyok a tényekkel. Apának lenni életem egyik legszebb ajándéka volt, megtanultam újra gyereknek lenni, de közeledve az ötvenhez már nem vágyom arra, hogy éjszakánként pelenkát cseréljek, síró és nyöszörgős hasfájásra ébredjek, mindenhol babaruhák legyenek. Kinőttem belőle, talán önzőnek hathat az érvelésem, de Gabynak is meg kell értenie, hogy kezdünk egyenesbe jönni a tartozások tekintetében is, nem hiányzik egy újabb adósság, és akkor még nem is számoltuk az egyetemet a legnagyobb gyerek révén. A fészekelhagyás előtt vagyunk, mindkettőnk jövője könnyedén meg lenne oldva, és nem utolsó szempont, hogy a válás szélén állunk. Nem is értem, hogyan jutott eszébe megtartani. Nem akartam erőszakkal rávenni az abortuszra, csak a racionális érvekkel alátámasztani a tényeket, hogy nem kell még egy gyerek. Erősödött bennem a vágy, hogy még ma este lelépjek, és a saját kis lakomban töltsem az éjszakát a kint történt események után, de sajnos a fiamat még nem készítettük fel a különköltözésre sem. A ruháimtól megválva állok be a vízsugár alá, de már hallom is, hogy nyitódik az ajtó a hátam mögött. Gaby nem bírta sokáig, nem zavarom ki, nekem is jólesik a közelsége, még akkor is, ha szavakkal nem támasztom alá neki. Nehezemre esik a szívtelen férjet játszani, ha bújna, ha az orromba szökik az illata. Olyan nekem, mint a megváltás egy hosszúra nyúlt vihar után. Szerettem őt minden egyes szívdobbanásommal, és nem akartam elszakadni a lényétől, de mindkettőnknek jobbat fog tenni a változás. A zuhanykabinba lépve már sejtem, hogy nem lesz egyszerű feladatom megállni, hogy beengedjek magam mellé, de amint megfordulok, és szembe találom a tekintetem az övével, akkor már nem is kérdés a maradása. A kezébe nyomom a szivacsot, hogy mosdasson meg, akár uralkodó és birtokló is lehetnék, de még mindig kérem, nem pedig utasítom őt. Szívesen tesz eleget a felkínált lehetőségnek és másodperceken belül már úgy elkanyarodunk a jelentől, hogy csak azt veszem észre…az üvegnek passzírozom a testét. Meg kellene állnom, hogy ne érjek hozzá, de annyira szívszorítóan fájdalmas, hogy távolságot tartsak a feleségemtől. A pillantása, a fel és le mozgó idomai elveszik a maradék józan eszemet is. A kezeim önálló életre kelnek, egészen közelről megismerkedve a combjai találkozásával. A vágy úgy éled fel bennem, ahogyan a déli vidék, és érintem hozzá a bizonyítékomat az alhasához. A külvilág megreked, egyetlen buborékban létezünk, a tarkómra kúsztatva az ujjait ránt bele egy olyan csókba, amihez régen volt szerencsém. A nyelvemet megtekerem a szájpadlásán, előrenyomulok, elveszítem a kontrollt, és már ott tartok, hogy a kezemmel emeljem fel az egyik lábát, de a kedves gyermekünk tesz róla, hogy hideg zuhannyal ébresszen fel. Az ujjaim még mindig a szeméremajkain táncolnak, és majdnem felordítok spanyolul, amikor jön az újabb bejelentés. Forró, lüktető helyre mozdulok, mire sikerül egy értelmes mondatot kinyögnöm.
- Fiam, ezt úgy érezted, hogy meg kell osztanod velünk? Vigyed fel, aztán maradj is ott. – a parancsoló hangnem azért megvolt, de itt nem ér véget a történet. A víztől nem sokat látok, már a cseppeket nyalom le a szám széléről.
- Rendben apa, csak…a lényeg, hogy már nincs itthon chips. Anya vegyél holnap…ja és bulit tartanék a hétvégén. – megmerevedem én is, mert Gaby éppen most választja ki azt a pillanatot, hogy az ujjai körém fonódjanak, és egy kisebb szívinfarktust eredményezzen nekem.
- Milyen buli? – értetlenkedem, de már nem látok kettőig, és ha már így játszunk, akkor két ujjammal körkörösen izgatom a hüvelyét.
- Anya beleegyezett, még nem mondta? Áthívom pár barátomat…az lenne a legjobb, ha ti ketten nem lennétek itthon…tudod ez amolyan. – be sem kell fejeznie, mert átjött a lényeg, csak nekem vannak kérdéseim a téma kapcsán még.
- Megbeszéljük később. – förmedek rá, éreztetve, hogy lezártnak tekintem a beszélgetést közöttünk.
- Okéé… - már el is illan, én meg most fogok eldurranni, már nem kell sok…atyám. A pillantásom mérgesen villan a nejemre vágyva keveredve.
- Még hogy… - csókolok bele a nyakába, és megérintem a legérzékenyebb idegcsomóját, hogy tudja…még én vagyok a ház ura.



What about us?



I can't hold this day Anymore
Understand me Anymore
To tread this fantasy, openly
What have I done
This uncertainty, is taking me over♛ by wiise
mind álarcot viselünk
Miles Valderrama
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 3f54a3ecac65d3c17f84a0bdb478d6a22f303cea
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
Üvegszilánkos házasság
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 A8cc6bb93a728d05338bd38229a5c275
★ foglalkozás ★ :
correction officer
★ play by ★ :
Jon Bernthal
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 17a548a287eb183ad7a7daefa32914e6
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 10 2021, 21:58

Miles & Gabs
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



+18

Sosem voltam bizonytalan, céltalan és magányos. Azon szerencsés emberek közé tartoztam, akik a házasságuk után is meg tudták őrizni a régi barátságokat. Nem égettem fel hidakat, és habár Manolo és a házasság miatt már nem vállaltam be olyan vad éjszakákat, mint amikor megismertem Milest, de kiélveztem minden olyan pillanatot, ahol a nyugalom, a baráti összejövetelek váltak fontossá. Megismertem Miles legjobb barátját is, beengedett egy olyan szűk körbe, ahol ő otthon érezte magát. Sosem mondtam neki, de minden egyes alkalommal, amikor a fiúk söröztek nálunk, titkon mindig őt figyeltem. Hogy mennyire boldog is abban a helyzetben, amikor a saját maga férfias dolgait csinálhatta; meccset nézhetett, nagyokat nevettek és tudtam, hogy otthon vagyok mellette. Szívesen keltem fel éjjelente és sosem voltam olyan fáradt, hogy ne kedvességgel forduljak az egyre cseperedő kisfiúnk vagy Miles felé, de valahogy az akkori miliő megszűnt, az akkori vágyakozó álomkép pedig lassan porladt szét. Mégis reménykedtem, a mai napig úgy gondoltam, hogy nekem emellett a férfi mellett volt a sorsom. A nehézségek, az eltitkolt igazságok sem voltak képesek szétrobbantani minket, és az, ha kimutatta régebben, hogy szemmel tart - mármint.. tudatva, hogy én hozzá tartozom, a szívem mindig nagyot dobbant. Tudtam, hogy vigyáz rám, hogy nem érhet fájdalom, hogy nem engedi, hogy még csak véletlenül is olyanok közeledjenek hozzám, akiknek nem kellene - mindig imponált, ha tudatta a határokat másokkal, ám ma... a sok feszültség, a sok ellenkezés, a megfáradt érzelmek előcsaltak belőlem valami olyasmit, amit nem kellett volna. Nyűgnek éreztem, korlátoltságnak, mintha nem tehetném azt, amit én akarok.
Egy újabb vita, egy újabb olyan összekapás volt, amire igazán nem lett volna szükségünk. Nem tudom, hogy ennek mikor lesz vége. Nem tudom, hogyan tudnánk megoldani ezt, de ha így folytatjuk, a sírba visz idővel mindkettőnket. És valahol a lelkem legmélyebb rejtekében tudtam, hogy most, így a válásunk küszöbén sem azért ellenezte ezt az egész legyen egy új gyerekünk projektet, mert nekem akart volna ártani ezekkel a szavakkal. Tudtam, hogy igaza volt, de ha őt szépen lassan el is veszítem, valamire szükségem volt, ami az egykori boldogságot juttatta eszembe. Hogy egy újabb bizonyíték születhet meg arra, hogy valóban Miles az, akinek és akihez teremtett a sors. Tudom, butaság így gondolkodni, ragaszkodni olyasmihez, ami már nem a mienk igazán... de látni a férfit és nem megérinteni a legnagyobb kínzás volt, amit csak el tudtam képzelni jelenleg. Látni őt és nem látni a boldogságát, hogy szeretett... de mindketten ludasok voltunk a megromló kapcsolatunkban, ezt nem vitatom.
Eleinte még csak úgy értem hozzá, hogy elkerüljem azt, ami aztán végül bekövetkezett. Minden egyes pillanat a közelében öngyilkosság volt, mert tudtam, hogy egyikünk sem tudta megállni a másik érintését. Hetek óta nem kerültem ilyen közel hozzá és nem hazudtam akkor, amikor azt mondtam, hiányzik. Nem csak a teste, amit hetek óta nem éreztem, de leginkább ő, akit már talán hosszú hónapok óta távoli képpé vált csak.
Az érintése hajt csikart ki belőlem, izgatott vágyakozást és sürgető várakozást. Képtelen voltam ellenállni neki, amikor csakis az ajkát, a szemeit tudtam csak figyelni - ismertem minden rezdülését, felesleges lett volna néznem, ő hova nyúlt és én hol érem őt, ezért is törtem rá a szájára és csókoltam rá szenvedéllyel, mert úgy gondoltam, nem csak nekem volt erre szükségem. A mai napig képes volt egy pillanat alatt elérni, hogy benedvesedjek és ne legyen akadálya a behatolásnak. A csókból kiszakadva a nyakán nyaltam végig, finoman, óvatosan ráharapva a bőrére, hogy nyomot ne hagyjak ott, amikor Manolo.. isten tudja, honnan érkezett meg. Mármint tudom, hol volt a fiúnk, csak.. a francba is, még tizenhét év után is képes volt akkor felbukkanni, amikor nem kellett volna. Mármint.. most épp elfoglaltak lettünk volna. A szenvedélyességem alábbhagyott, de még mindig Miles férfiasságát simítottam és kínzó lassúsággal kényeztettem, ő viszont képes volt magát annyira összeszedni, hogy a hangja dörrenjen.
- Jól van, majd.. - a férjem úgy gondolta, hogy ez a pillanat a legjobb arra, hogy két ujja csatlakozzon a buliba, ezért megreszketve, sóhajtva fújtam ki a levegőt.. vagy szívtam tele a tüdőmet, én sem tudom igazán. Az biztos, hogy forrón folyóssá váltam és a lábaim kocsonyássá. - Veszek - fejeztem be, mire a buli szó elhangzott, amire megmerevedtem, de csak mert Miles megint úgy ért hozzám. Óbasszusbasszus, elfelejtettem! Tőlem ennyi tellett, s valahol hallottam, hogy még életem két férfije beszélget valamiről, a hevesen meglóduló szívdobbanásaim visszhangja uralta a dobhártyámat.
Manolo lelécelése egyértelmű volt, úgy trappolt a lépcsőn, mint egy elefánthad, Miles pedig alattomos csatát indított ellenem az ágyékomnál és a nyakamnál, a fejemet a zuhanykabin üvegének döntve hunytam le a szemeimet, amikor hirtelen megroggyantak a térdeim is, kis híja volt, hogy hangosan felnyögjek. Remegő mozdulattal kapaszkodtam meg benne, lázas pillantással nézve fel a szemeibe, csak hogy kiélvezzem azt a kínzást, amit imádtam. Eleresztettem a férfiasságát csak annyi időre, ameddig ez az én köröm volt, de ahelyett, hogy megadtam volna magam teljesen az élvezetnek, fogaimmal karcoltam meg a bőrét a kulcscsontjánál, hogy a nyelvem utána végigfusson a bőr-fedte csonton.
- Szeretem, ha ilyen határozott vagy - hallottam meg a saját remegő hangom, utalva az előző párbeszédre a fiúnkkal, de valószínűleg inkább erre a helyzetre értettem. Imádtam, ha letarolt, ha a szex után hosszú percekig csak élvezkedni tudtam. Az ujjaim a bennem dolgozó kezének csuklójára vándoroltak, csak hogy a helyén tartsam, aztán a másik kezemmel a mellkasára tenyerelve eltoltam magamtól, csak annyira, hogy képes legyek megfordulni előtte - ezzel megfosztva magam a hirtelen jött orgazmustól is, de nem akartam nélküle élvezni, de már húztam is vissza magamra a kezét le, a combjaim közé, ha Miles is partner volt a döntésemben... hátammal simulva a mellkasának, a hátsóm pedig az ölének nyomódott ezáltal, addig-addig dörzsölve és mozogva előtte, hogy kényelmes, kisebb terpesszel várjam őt és ha ez nem lett volna elég meghívó arra, hogy belém nyomuljon, hát a vállam felett hátranézve rá nyaltam meg az alsó ajkam. - Ha bárki is megzavar minket még egyszer, esküszöm, hogy kettétörök rajta egy széket - morogtam vágytól elmélyülő hangon, újra és még egyszer a hátsómat az ágyékának dörzsölve.. jelezve, hogy most már itt az idő, és ha ő még húzta volna.. hát rásegítettem.. lassan csúszva rá és engedve magamba őt.






And I don't wanna be lonely
So tell me you'll come home
Even if it's just a lie ║►
mind álarcot viselünk
Gabriela Valderrama
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyVas. Május 16 2021, 20:15
Miles & Gaby
+18

Gaby volt az a nő, aki ha felbukkant, akkor mindent vitt magával, és nem érdekelte, hogy éppen a háttérben mi történik. Ékes bizonyítéka annak az estének, amikor megismertem, hogy majdnem össze is kellett verekednem a kegyeiért, holott ő volt az, aki elsőként sokkolt le, és lopott csókot az ajkaimról. A játéknak induló móka aztán elcsavarta a fejemet, és elérte nálam, hogy ne tudjam kiverni a fejemből. Még soha senki nem volt rám ilyen hatással, mint ő. A szélvész elnevezés jól illett volna rá, mert mindig akkor jött el a megbeszélt találkozókra, amikor kedve volt hozzá, és akkor tört rám, amikor neki ideje volt kettőnkre. Eleinte nem én irányítottam a kapcsolatunkat és talán ez adta a pikantériáját is. Spontán tört rám az éjszaka közepén, hogy menjünk el fagyizni, mert ő megéhezett és lelépett otthonról. Idegesen követtem, de rajta egy percig sem látszott, hogy tilosban járna és a szülei halálra aggódják magukat az eltűnése végett. Gabriela maga volt a talány, sosem tudtam igazán, hogy mi jár a fejében, mert a tűzről pattant magatartása felemésztette a józanságomat. Kerestem a miérteket egy-egy cselekvése mögött, de nem volt alkalom, hogy eltaláltam volna a helyes utat. Néha éreztem, hogy elfárad és akkor csendesen a karjaim közé menekült, ahol a legjobban érezte magát. Szerettem a vehemens oldalát, mindig látta a napfényt, még akkor is, ha anyagilag le voltunk égve. Az édesanyám azt mondta, az a nő lesz az igazi, aki mindig meg tud lepni, és soha nem unatkozom mellette. A feleségem beváltotta a jóslatot, de azzal, hogy beléptünk a házasság szentségébe valami meg is változott közöttünk. Elveszítettük a kezdeti lelkesedésünket, már nem akadtak tervezetlen programok, a gyermekáldással egy stabilabb alapokra helyezendő kapcsolatba simultunk bele, és a hétköznapi problémák megtépázták mindkettőnk jellemét. Régebben én is évődősen fogadtam a kezdeményezését, de amint beköszöntött a felnőtt lét, már nem mozoghattunk olyan szabadon, mert felelősséggel tartoztunk egy életért. A frigyünk amolyan szövetség lett és az igazi szenvedélyt az ágy keretei közé szorítottuk. Hiányoztak a meghitt összebújások, a parkbéli olcsó piknikek és az a tudat, hogy nincs lehetetlen. Belefáradtam a nélkülözésbe, ezért is fogadtam el a börtönbéli állást. Sokkal magasabbra juthattam a ranglétrán, de ennek az lett az ára, hogy kevesebb időt töltöttem a családommal. Manolo felcseperedett, és boldog élet állt előtte, amit ugyan nem könnyen, de megteremtettünk neki. Éppen emiatt ért hideg sokként az, hogy ma reggel a feleségem bejelentette, hogy megint gyermeket vár. Nem akartam ismételten hitelekbe menekülni, már kezdtünk volna egyenesbe jönni, erre itt van ez a kis…ki se mertem mondani, ami a fejemben játszódott le az első percekben, mert Gabriela megfojtott volna. A gyermeknek nem tehernek kell lennie, hanem áldásnak. Anya a számra csapott volna, hívő családban nőttem fel, én is tudom, hogy a felmenőimet köpöm szemen amiatt, hogy az abortuszt támogatom, de az, aki tudja, hogy milyen nélkülözni, az nem gondolkodik sokat. Mit adhatnánk ennek a kicsinek? Vitákat és egy széthúzó családmodellt? Manolo is figyelemre szomjazik, nem hiányzik még egy probléma az életünkből. A kérdés gyakorlatias oldalát közelítettem meg a felfogásommal. A napom is eme légkörben telt el, és minden olyan jó lett volna, ha Gaby megint nem bonyolódik bele egy felesleges veszekedésbe. Belefáradtam, hogy folyton egymást mérgezzük, menekülőt fújtam és a fürdőig menekültem.
Tudtam, hogy nem maradhatok sokáig egyedül, mert követni fog. A levegőben izzott a vágy, a ki nem mondott szexuális feszültség. Kívántam a nejemet a mai napig, és bármennyi alkalommal is marakodtunk, ennek az egynek nem tudtam ellenállni. Gyenge férfi voltam, ha megláttam meztelenül. A bája és a szépsége nem fakult meg az évek múlásával, hanem egyre jobban erősödött, megannyi férfiszívet összetörve…meg voltak számlálva a napjaink, tudtam, ha aláírjuk a papírokat, akkor hivatalosan is szabad prédává válik, és lesznek jelentkezők a helyemre. Ketten akartunk menekülni a széthulló frigy elől, és mégis szünetet hirdettem és a szivacsot a kezébe adva kértem, hogy mosdasson meg. Semleges terepre tévedtünk, a párával együtt emelkedett a pulzusszámom is, és robbantam volna…mennyire élveztem, hogy megint örömet szerezhetek neki. Az üvegkabinnak döntve koncentráltam az előttem álló szépségre, de derült égből villámcsapásként lódult elénk az elmúlt percekben elfeledett fiunk. Manolo mindig is értett az időzítéshez, de éppen akkor kérni engedélyt egy bulira, amikor hogy is mondjam…az anyjával belsőségesebb kapcsolatba kerülünk…még belőlem is kihozta az állatot. Röviden és tömören igyekeztem válaszolgatni a feltett kérdésekre, de elszállt a józan eszem, amiért a megkérdezésem nélkül hagyta rá Gaby, hogy a barátaival dorbézoljon a hétvégén úgy, hogy bukásra állt több tantárgyból is. Az ujjaim önálló életet éltek, már a forró nektárt ízlelgettem, amikor visszavonulót fújt a fiunk és ismét egymásra fókuszálhattunk.
- Igazán? – haraptam bele a bőre finom húsába, miközben már szinte széttártam az ölét és a legérzékenyebb idegcsomójára gyakoroltam hatást. Közel volt a cél, örültem, hogy elengedett odalent, mert én is elélveztem volna, de akkor fordított a helyzetünkön és galád módon úgy állította be a végjátékot, hogy ne tudjak nemet mondani neki. A fenekébe marva emeltem egy kicsit feljebb és nyomtam neki erőteljesen az üvegnek, miközben a másik kezemmel támaszkodtam én is, hogy belé tudjak hatolni. Nem köröztem, eléggé felhúzott már, hogy a lényegre térjek. A pillanat törtrésze alatt gyorsultak fel az események, mert hátulról diktáltam az iramot és szinte eggyé váltam vele. A nyögései az én dobhártyámon visszhangoztak, és amikor a hüvelye összehúzódott, akkor nekem se kellett sok, hogy belé élvezzek. Pihegve bújtam a haja rejtekébe, hogy normalizálódjon a légzésem, és csak utána cselekedtem. A tekintetem még ködös volt, de mondanom kellett valamit.
- Ideje elválnunk. Alá fogom írni neked a papírokat. – közöltem úgy, mintha a közértbe kellett volna lemennem egy kis zöldségért, aztán kinyitottam az ajtót és kerestem egy törölközőt, hogy megszárítkozzak vele.


What about us?



I can't hold this day Anymore
Understand me Anymore
To tread this fantasy, openly
What have I done
This uncertainty, is taking me over♛ by wiise
mind álarcot viselünk
Miles Valderrama
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 3f54a3ecac65d3c17f84a0bdb478d6a22f303cea
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
Üvegszilánkos házasság
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 A8cc6bb93a728d05338bd38229a5c275
★ foglalkozás ★ :
correction officer
★ play by ★ :
Jon Bernthal
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 17a548a287eb183ad7a7daefa32914e6
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyVas. Május 23 2021, 15:05

Miles & Gabs
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



+18

Nem egymással, hanem egymás mellett éltünk már lassan évek óta, és ameddig sikerült ügyes-bajos gondjainkat megoldani, alapvetően boldog voltam a férjem mellett. De a nélkülözés, mármint... a férjem hiánya felőrölte a magabiztosságom, a kapcsolatomba és a házasságomba való hitet. A kezdetekben elejtett félmondatok az együtt töltött idő hiányát hivatottak jelezni, ám mit sem értem el vele, ahogy aztán a veszekedések sem hoztak minket közelebb, érzelmileg egyre távolodva egymástól feküdtünk le nap végén egymás mellé az ágyba. Ám ott sem pótoltuk az elvesztegetett időt sok esetben, mert Miles olyan fáradt volt, hogy nem akartam őt zavarni a napjaimmal, az én nehézségeimmel, nem akartam neki panaszkodni sem. Családanyaként bírtam azt a feszültséget, amit Manoloval éltünk meg, a napi robotot, a munkámat képes voltam a munkahelyemen hagyni és nem hazahozni a legtöbb esetben a megoldásra váró problémáimat, de a férjemmel való széthúzásomon képtelen voltam túltenni. Sokszor csendesen szemlélődve figyeltem azt, ahogy egyenletesen vette a levegőt álmában, figyeltem őt akkor is, amikor étkezett, amikor nem figyelt rám és tudtam, hogy nem csak érte, hanem magunkért is aggódom. Meddő viták, egymásnak feszülések, a szexben való vigasztalás nyomai lassan kikoptak belőlünk és hiába próbáltam menteni a menthetőt, lassan rá kellett jönnöm arra, hogy azon túl, hogy volt egy fiunk, már nem túl sok minden kötött minket össze azon a papíron kívül, amit a házasságunk pillanatában aláírtunk. Szentimentálisan, hirtelen ötlettől vezérelve, azon a napon, amikor meglátogattam a válóperes ügyvédet, reggel felpróbáltam az esküvői ruhámat, bízva abban, hogy valamit megváltoztat bennem, hogy visszakozhatok a döntésem elől, hogy elhitetem magammal, minden helyrehozható közöttünk. Egyedül, a lakás minden egyes szobájába beosonva a fehér, tökéletesen rám illeszkedő ruhában próbáltam kapaszkodni abba, ami volt - sikertelenül. Ahogy megváltam a ruhától, úgy süppedtem bele az elhatározásomba is. Ha együtt nem tudjuk folytatni, muszáj külön, máskülönben csak egyre jobban kihal belőlünk az egymás felé érzett szeretet és ragaszkodás. Ott, akkor elfogadtam, hogy nem ragadhatok le a múltban, el kell engednem mindent. Pár héttel később a kezdeti sokkot felváltott egy újabb határozott pillanat: a bennem sarjadzó életet mindenáron meg akartam óvni, hagyni, hogy életben maradjon az a csöpp baba, akiről Miles ma reggel szerzett tudomást. Tudom, hogy nem ideális az élethelyzetünk, tudom, hogy ő sem lenne képes megmenteni a házasságunkat, de képtelen lettem volna kioltani egy életet, még akkor sem, ha csak hat hete kezdődött az életútja ezen a Földön. Milest már elveszítettem azzal, hogy beadtam a válókeresetet, de nem akartam a babától is végleg elköszönni, mert abba azt hiszem, én magam is egy kicsit belehalnék a nehézségek kellős közepén is.
Mégis engedtem a férjemnek abban a pillanatban, amikor a szivacs átkerült a kezembe. Hagytam, elgyengültem az érintése momentumában, sürgető sóhajokat hallattam akkor, amikor az egyszerű zuhanyzást felváltotta a szex ígérete és elvesztem akkor, amikor megéreztem magamban őt. Nem akartam.. pontosabban de, a picsába is, minden egyes nap kívántam őt és akartam, és mégis nemet kellett volna mondanom. Kihasználtuk egymást, felhasználtuk a régi ismerős, megszokott és imádott terepet, mert a szex szinte minden problémára gyógyír volt közöttünk és még az sem törte ketté a szexuális töltetű feszültséget, hogy Manolo megjelent, az ajtón túl. Nem akartam Miles nélkül megélni a gyönyört, ezért is fordultam meg ott előtte, halk nyögésbe fulladó egyetértéssel, amikor visszakérdezett. A bőrömön végigszánkázott a lúdbőr a zuhany üvegfala miatt, aminek nekitámaszkodtam, de a bennem éledező forróság kárpótolt mindenért, kiélvezve és átengedve Milesnak az irányítást, hogy ő határozza meg azt a kíméletlen ritmust, amellyel újra és újra kitöltött. A hetek óta hiányolt szex és testiség miatt nem vágytam hosszas elnyújtott együttlétre, Miles hirtelen és határozott lökései meghozták az eredményt, a lüktető érzés elzsibbasztott, felvillanyozott egyben, és ha most évekkel korábban történt volna mindez, Miles hosszan ölelő karjaiban kötöttem volna ki. Ám most, a kettőnket összekötő kapocs megszűnt azzal, hogy a férjem lassan kihúzódott belőlem, a szavai villámcsapásként értek utol. Köpni-nyelni nem tudtam az első pár másodpercben, amíg a tudatom át nem engedte és értelmezte a kimondott döntését. Azzal, hogy elhúzódott, hogy kilépett mellőlem, az addig újra fellobbanó melegséget a hidegérzet váltotta fel, még akkor is, ha addig a forró víz cseppjei is záporoztak rám. Rezignáltan figyeltem - megint - őt egy ideig, végül elzártam a csapot, nézve azt, hogy a lefolyóban hogyan és milyen irányban folyt le a víz a fülke aljáról.
- És úgy gondoltad, hogy a legjobb időpont arra, hogy ezt bejelentsd, ideális közvetlenül a szex után - nem kérdeztem, leginkább csak fáradt volt a hangom, amiben nyoma sem volt az előbbi élvezet. Lazán, alig járva át a testemet a saját törölközőmmel a korábban levetett köntösömet magamra húzva kötöttem meg azt a köldököm előtt. - Köszönöm - böktem ki azért ezt, nem mintha a hála itatta volna át a szavaim. Vagy az, hogy tényleg megköszöntem volna neki azt, hogy aláírja. Egyszerűen csak nem tudtam már mit mondani erre, az időzítésre... mert most tudatosult bennem, hogy akkor az elmúlt percek köztünk valójában az utolsó együttlétünk volt. Megköszörültem a torkomat darabosan, és mielőtt még elbőgtem volna magam előtte - köszi kishaver és helló anyaság - hátat fordítottam Milesnak, hogy elmeneküljek előle, meg sem állva a bejárati ajtóig, amit kitárva léptem át a küszöböt, hogy teleszívjam a tüdőmet friss levegővel. Hogy a csípőmre tegyem mindkét kezem, hogy a lámpák fényétől alig látott csillagokat bámuljam meg, és az sem érdekelt, hogy a hirtelen rám törő hányinger lassan kúszott a torkomig. Hogy a meztelen, papucsba bújtatott talpam alatt érzett hidegtől  én is reszkettem. De még az sem izgatott, hogy Mrs. White, a harmadik szomszéd úgy bámult meg, mintha legalább egy gyilkost figyelne, miközben elhaladt előttünk. Mondjuk, tény, hogy nem sokszor voltam előtte ennyire alulöltözött. Nemo, a kis padlócirkáló kutyája újult erővel kezdett utálni engem, aminek hangot is adott a csaholásával, Mrs. White pedig igyekezte csitítani az ebet. És tudod mit? Nem a nőt, hanem a kutyáját akartam telibe kapni a hányásommal, ez a gondolat pedig elborzasztott, meghátrálásra késztetett, ezért is léptem vissza a lakásba, rátalálva Milesra a nappaliban.
- Szeretnék elmenni innen - jutottam erre, amit sikerült megosztanom vele is, ám a folytatás helyett leültem a fotelbe. - Muszáj egyedül lennem, mert már az is idegesít, hogy itt van mellettem Manolo, hogy mindig vannak igényei, de egyszer sem képes megkérdezni azt, hogy milyen napom volt, és mielőtt arcon vágnám, mennem kell. Mellettetek nem élek, csak létezem... és lélegzem - és akkor még nem is beszéltem a kicsiről, aki bennem fogant meg. Kezdtem úgy érezni, hogy lassan elveszítem önmagam. Hogy már nem tudom, milyen voltam régen. Nem tudtam, hogy milyen igazán önfeledten nevetni, boldognak lenni. Mert azzal, hogy megfogant a baba, nem okozott boldog perceket, hiába is ragaszkodtam az életéhez. Azt hiszem, hogy nem csak a házasságom futott zátonyra, hanem az életem is kezdett kisiklani, amit muszáj leszek valahogy rendbe hozni.

Run




And I don't wanna be lonely
So tell me you'll come home
Even if it's just a lie ║►
mind álarcot viselünk
Gabriela Valderrama
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 07 2021, 20:41
Miles & Gaby
+18

Kéjes nyögések zakatolnak a fülem szélén, beljebb merészkednek. Az agyam tudja, hogy ezeket én csaltam elő belőle, mégis valami azt súgja, hogy idegen. Már nem úgy kíván, mint annak idején. Mi lehet az irányzott célja, mi hajtja előre a feleségemet? A puszta vágy, hogy felégjen a karjaim között? Nem hinném, hogy Gabynak elég csupán a szex, hogy kielégüljön. Ismertem már őt annyira, hogy az érzelmek túlfűtött állapotában szaladjon hozzám. Nem feltételeztem soha róla, hogy másnál kereste volna a boldogságot. A vitáink hevesek voltak, és kiszámíthatatlanok, de abban egyikünk sem kételkedett, hogy egy harmadik fél okozta volna a házasságunk végét. Egy kicsit megremeg a szám széle, érzem a sós permetet a bőrömön, a nyelvem azért kiált, hogy orálisan menjek elébe, megízleljem odalent, mert el akarom raktározni az emléket, de meggátol benne valami. Fél szememet vezetem le a hasára és a tudat, hogy ma reggel közölte a terhességet…feldühít. Nem szoktam haragudni rá, még akkor sem ment, amikor kimondta, hogy neki elege van a hiánylétből. Nem voltam ott, amikor szüksége lett volna rám, nem tudtam megadni neki a biztonságot. Hibáztam és az időkerekét nem tudom visszaforgatni, de ami most játszódik le bennem…az a kiábrándultság. A nélkülem való döntés nem illette meg, eldöntött valamit, ami szerinte jó volt és tényként adta át. Nem akartam több gyereket, megértettem, hogy a legutóbbi kalandunknak eredménye lett, de már kinőttem abból, hogy ne éljek a szólás szabadságával, vagy a döntés jogával. Nem éreztem még így magamat…elárulva, vagy éppen becsapva? Fordított helyzetben sem reagáltam volna jobban, ha nem tájékoztat a létezéséről, de többet vártam a nejemtől. Meg kellett értenie, hogy az adósságok tetején való csücsülés nem hozza meg az otthon melegét, vagy egy új gyermek lehetőségét. Felkiált, mert azt akarja, hogy legyek benne. A csókja éget, talán mérget fecskendez belém, és szürreális élményként könyvelem el a szexet. Még sosem éreztem azt, hogy egyszerre távolodom a testemtől, és a lelkemtől egyszerre. Élvezem, mert szeretem és mert más nővel nem feküdtem le húsz éve, de mégis bennem van a kétely, hogy ez helyes-e. Mikor lesz vége, ha már egyszer kimondtuk? Nem a játékok világában élek, egyenes és őszinte embernek neveltek a szüleim, és a felnőtt létnek sajnos van egy olyan oldala is, amit nem szeretünk. Vállalnunk kell a véleményünket, a kimondott szavaknak súlya van. Nem véletlenül költöztem el, nem véletlenül kerestem egy másik lakást…válni akartunk és elszakadni egymástól. Gaby megint azt csinálja velem. A szempilláját rebegteti, felszólít rá, hogy fordítsam meg. A kérésének megfelelően cselekszem és nyomon neki az üvegfalnak. Az irányítás nálam van, és még sem. Annyi éven át hallgattam rá, az ő igényeit néztem, mert szerelmes voltam, és mégsem akart velem lenni. Egyetlen napon úgy döntött, hogy elege van belőlünk, és köszöni szépen, de a másik megoldásra szavazna. Nem teheti semmissé, és már én sem akarom. Az orgazmust nem játszom meg, a csókunkba beleadok mindent, mert éreztetnem kell, hogy a szívem az övé lesz. Nincs nő, aki átveheti a helyét, de ideje, hogy véget vessünk a másik kínzásának. Elhatározásra jutottam, már nem elégít ki, hogy a jó apát, és megadó férjet játsszam. Az istenért, de el akarunk válni, nemde? A nyögése most ér el a szívemhez. Ezer darabra hullok szét, mert tudom, hogy meg fogom bántani őt. Nem kezeli jól, ha megsértem, vagy én mondom ki a döntő szót. A csapásom óriási lesz, de azért teszem, hogy mindkettőnknek jobb legyen. Manolo nem láthatja azt, hogy két ember boldogtalanul is élhet egymás mellett. A házasságunkat köpném szembe, ha most nem állnék fel és mondanám ki. Még ki sem hűl a kettőnk közötti szikra fénye, amikor odaszúrok. A szavaim nyugodtak, nincsen bennük semmi él. Egyszerűen fejezem ki magamat. Már unom, hogy eltérően cselekszünk…a szex soha nem lesz már ugyanolyan, mint azelőtt volt. Akkor még hozzám tartozott, és akart engem, de valami megszakadt és tovább kell lépnünk.
- Nincs erre megfelelő időpont Gaby. – halkulok el, mert már most érzem, hogy távolodna tőlem. A nehéz döntéseknek nincsen megfelelő időpontja, szerintem ezt már hamarabb is kellett volna, mégsem vetem a szemére egyelőre azt, hogy neki sem ment fényesen ma reggel, hogy a tudtomra adja a második gyermekünk létezését. Bármilyen előjel nélkül vetődött ki a fürdőből és vitte magával az illatát is. Nem tartottam vissza, nem is lett volna erőm. Elzártam a csapot és komótosan láttam neki az öltözködésnek, azonban tudtam, ha kimegyek innen, akkor ennek még korántsem lesz vége. Kiszámíthatatlan, és ez akkor tudatosul bennem, amikor meglátom a bejárati ajtónál. Nem gondol az egészségére, a fiára…úgy semmire. Egy szál törölközőben voltam, és a pólómat kerestem ki a táskámból, miközben megtisztelt a társaságával és lehuppant az egyik fotelba. Menekülésre vágyott, én meg nem tudtam mit felelni.
- Rendben, menj el nyugodtan, ha attól jobban leszel. Utazz el a szüleidhez, vegyél ki szabadságot, addig megoldom, hogy Manolo velem legyen. Átszervezem a munkámat is, ha attól kicsit megnyugszol, de ma este… - emelkedtem fel a pólóval együtt és úgy bújtam bele.
- Itt maradsz, nem ülsz kocsiba, nem száguldozol a sztrádán, mert feldúlt vagy. Holnap azt csinálsz amit akarsz Gaby, de mára elegem lett a drámából. Nem gondolod, hogy nekem is van mit megemésztenem, nemcsak neked? A terhességedet fél nap alatt dolgozzam fel? Én is elmennék és innék egyet Ricoval, de nem fogok. Megígértem, hogy ma este itt maradok és ehhez tartom is magamat. Ott van a szobád, én alszom idekint a kanapén. Nem fogok belehalni, de elég volt. Mindkettőnknek hosszú napja volt, de azzal nem oldasz meg semmit, ha megöleted magadat, vagy hülyeséget csinálsz az éjszaka közepén. Elfáradtam abban, hogy én legyek az ész és a támasz. Most az egyszer arra kérlek, hogy vedd elő a higgadt oldaladat. Még beszélnünk se kell, ha ettől jobb lesz. – hagyom rá és elindulok, hogy kiterítsem a törölközőmet.



What about us?



I can't hold this day Anymore
Understand me Anymore
To tread this fantasy, openly
What have I done
This uncertainty, is taking me over♛ by wiise
mind álarcot viselünk
Miles Valderrama
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 3f54a3ecac65d3c17f84a0bdb478d6a22f303cea
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
Üvegszilánkos házasság
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 A8cc6bb93a728d05338bd38229a5c275
★ foglalkozás ★ :
correction officer
★ play by ★ :
Jon Bernthal
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 17a548a287eb183ad7a7daefa32914e6
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyHétf. Jún. 14 2021, 22:19

Miles & Gabs
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



Vanessa Perkins volt a koszorúslányom az esküvőn, akit akkor ismertem meg, amikor Panamából az országba érkeztem. Ugyanabban a tömbben, ugyanabban a házban, csak három emelettel lejjebb tengette a mindennapjait, ha nem a suliba szenvedte el magát vagy nem onnan szökött el dolgozni. Sanyarú sorsa volt, amit hosszú hónapokkal a megismerkedésünk után volt csak képes megosztani velem, amihez kellett néhány átivott éjjel, nálam való alvás, mert már nem akarta a szüleit felébreszteni az éjszaka közepén azzal, ha hazaesik illuminált állapotban. Azon az estén, amikor beavatott mindabba, amin keresztül kellett mennie, az eget fekete felhőtenger borította, kövér cseppekben hullott alá az eső, ám mégis nyitva hagytuk az ablakot, mert a második üveg elfogyasztott borunk után egészen melegünk volt. Vanessa azóta is szoros viszonyt ápol velem, a házasságomról, a nehézségeimről, az elveszettségemről mindent tud, ám arról a hagyatékról, ami az egész életünket megváltoztathatná, ő sem. Tudtam, hogy el kellene végre mondanom Milesnak, hogy nem csak egyszerű iráni vér folyik az ereimben, hanem az egyik dinasztia leszármazottja voltam, s ezáltal Manolo is, akit ugyanúgy meg fog illetni az a vagyon, ami engem is.
Minden erőmet és energiámat felemésztette az, hogy a látszatot fenn tudjam tartani a munkámban, a magánéletemben.. hogy minden rendben volt a házasságommal. Ugyanolyan feszes tempót diktáltam a mindennapjaimban, nem foglalkoztam azzal, hogy sokkal fáradékonyabb voltam, talán túl is hajszoltam egy kicsit magam a galériában, miközben a fel-feléledő hányinger a torkomat marta, sokszor a levegőt is nehezemre esett a tüdőmbe szívni, de igyekeztem, olyan nagyon egyben akartam tartani önmagam, s korábban a családomat is, amit ma már beláttam, lehetetlen küldetésként éltem meg. Mindhárman más és más utakon jártunk, s nem láttam a kiutat, hogy valaha is jobb lenne már a helyzetünk. Reménytelenné, elveszetté és magányossá váltam a szeretett és rajongott fiúk mellett, akik - mert hogy nem beszéltem a nehézségeimről igazán - nem tudtak semmiről sem. Vagyis.. Manolo a csodás, jótékony tudatlanságban lubickolt.
Sokáig a szex jelentette a kiutat a Milesszal történő konfrontációimból. A testiség volt a megváltás, a biztonság és a tudat, hogy bármilyen gondunk is akadt, valahogy és mindig visszataláltunk egymáshoz, most, abban a pillanatban illant el minden abba vetett hitem, amikor a válópapírokat hozta fel egy oda nem illő helyzetben. A kapcsolatunkban én voltam a hevesebb, Miles a támasz. Én voltam az, aki képes volt az őrültségekre, képes volt kiszakítanom mindannyiunkat a komfortzónából és Miles volt az, aki a nehéz helyzetekben mindig higgadt és tiszta fejjel képes volt gondolkodni. Tűz és víz voltunk, olyanok, akik egybeolvadva alkottak egy tökéletes elegyet. Megfordult a fejemben, hogy miután otthagytam a fürdőben, fogom a kulcsaimat és bevágódva az autómba egy kicsit kiszellőztetem a fejem. Megfordult a fejemben az is, hogy kinyitok egy üveg bort és nem fog érdekelni az az aprócska élet a szívem alatt, mert ki kellett eresztenem a gőzt. Úgy tűnt az utóbbi időben, mintha egy ketrecbe zárt dühöngő oroszlán lettem volna, akinek meg voltak kötve a kezei - mancsai. Aki nem volt szabad, nem dönthetett a saját sorsa felett, mert valahogy mindig falakba ütközött.
Mrs. White és Nemo volt az, aki megakasztott a menekülési kísérletemben és ébresztett rá arra, hogy már nem az a tizenéves fruska voltam, aki odahaza Panamában mindent elkövetett, csak hogy meneküljön az otthon falai közül. A nő a kutyájával döbbentett rá arra, hogy felnőttem. Hogy már rég nem abban a korban voltam, amikor fontosabb volt az életemnél az a pár ember, akit a szívemben őriztem és ezért is fordultam vissza a nappali irányába, hogy lenyugodva, teljesen őszintén beavassam Milest mindabba, ami bennem kavargott már jó ideje. Mégsem azt a reakciót kaptam, amire számítottam. A beszéljük meg projekt helyett, ha kezdetekben támogatóak is voltak a férjem szavai, az azt követő monológ minden addigi gondolatot felülírt.
Hiába figyeltem a mellkasát. Hiába figyeltem a még mindig kockás hasát, a bicepszét, hiába, hogy percekkel korábban vággyal átitatott kéjben úszó nyögésekkel préselődtem a meztelenségéhez, most ebben a pillanatban csak egy férfit láttam magam előtt, akit ha akartam is magamnak, nem sóvárogtam érte.. nem úgy igazán. A hangja a fülemben rezonált, a szavai értelmet nyertek, ám arra nem volt sem időm, sem energiám, hogy félbeszakítva őt hirtelen legyek, elutasító, kikérjem magamnak a hallottakat.
Mert nem csak ő fáradt bele ebbe az egészbe.
De ameddig én akartam megoldást, el akartam menni vele terápiára... addig neki nem volt ideje.
Addig ő úgy gondolta, hogy nincsenek problémák.
Az én harsányan szirénázó ürességemet ő nem hallotta meg. Még akkor sem, amikor már egyértelmű lett a számára is, hogy valami nem működik.
Annyira sokáig próbálkoztam. Annyira akartam..
Leforrázottan újra magányossá váltam a fotelben ülve, mert a férfi, akit az életemnél is jobban szerettem a mai napig, magával vitt minden melegséget, minden érzelmet és az üresség kongó csenddé vált a belsőmben. Megerőltetve magam kiballagtam a konyhába, a hűtőből előszedtem Miles kedvenc sörét, aminek a fémkupakját lepattintva fogtam a kezembe azt, s bár tudtam, hogy sose volt igazán szüksége pohárra, mégis elvettem egyet, hogy a zsákmánnyal térjek vissza a nappaliba, lepakoltam azokat az asztalra, s a kanapéról áthúzva a fotelbe a plédet elhelyezkedtem, majd be is takartam magam azzal. A csatornákat váltogatva próbáltam megtalálni az igazit, de a gondolataim ugyanoda tértek vissza: igazán nem is akartam innen elmenni. És ha mégis, nem hagyhattam itt az életem.. babát vártam, nem léphettem le minden szó nélkül. Ha akartam is őt, nem csak az én döntésem volt az aprócska élete. Összehúztam magam akkor, amikor Miles megjelent megint, mintha ide akart volna mellém ülni... a fotelbe. Csendesen pillantottam fel az arcára, ám ahelyett, hogy hevesen kiálltam volna magamért, ahogy szokásom volt, inkább csak a háttámlának döntve a fejemet, teljesen a pléd alá burkolózva pillantottam el a tévé irányába, ahol valami értelmetlen MMA meccs ment, az egyik ringben lévőnek is ugyanúgy felszakadt a bőre a szemöldökénél és ömlött belőle a vér, mint amiről - talán - Miles sebe is tanúskodik.
Figyeltem, ahogy mozog a nappaliban a férjem. Figyeltem, ahogy a ruhája súrlódik a teste körül minden mozdulatnál és akkor is sikerült őt figyelnem, amikor - remélhetőleg a söréért nyúlt. Nem vártam köszönetet. Tudtam, hogy Ricoval az ivás teljesen más volt miliőben zajlott, mint amikor mi ittunk egy-egy üveggel itthon. A mi pillanatunk meghitt volt, csipkelődő, de Rico volt a legjobb barátja, akinek az életét is a kezébe adta volna. Már az előtt is, hogy mi ismertük volna egymást. Nem voltam féltékeny, örültem, hogy Miles életében ott volt a legjobb barát szerepkörében valaki.
- Ne haragudj! - kezdtem bele úgy, mintha a fogamat húzták volna. Mivel minden szavamat mindig úgy gondoltam, ahogy ki is mondtam, nem túl gyakran lehetett tőlem hallani a bocsánatkérést. De valahol el kellett kezdenem és annak nem lett volna értelme, ha bejelentem, hogy nem tudok vele miről beszélgetni. - Nem akartalak ma kiborítani azzal, hogy ellened megyek azzal, hogy más hoz haza. Téged vártak Manolo miatt a suliba és nem akartam volna bepofátlankodni oda hívatlanul, még ha a gyerekemről is van szó. Nem használ az sem, hogy együtt megyünk, vagy külön-külön.. - éppen akkor vágták hozzá a jobban vérzőt a ketrec falának, onnan lecsúszva nagyot nyekkent a fickó a padlón. Vajon Miles hogyan szerezte a sebét?
- Nem tudom, hogyan kellett volna bejelentenem ezt a gyereket... úgy értem.. Manolonál is az első percben sokkos voltál, egyikünk sem gondolta, hogy összejött... de hidd el, hogy hiába tudom, hogy mi a helyzet, megőrjít a dolog. Nem kellett volna összejönnie. Nem kellett volna ennek az egésznek éppen most megtörténnie.. Szerinted miért csináltam annyi tesztet?! - tettem fel a kérdést nyugodt, csendes hangon. Nem vagdalkoztam, nem hibáztattam senkit. - Nem akartam elhinni, hogy ez megtörténhet velünk, Miles, nem véletlenül csináltam milliónyi tesztet. Akartam, hogy negatív legyen. Hogy csaljanak a pozitív tesztek! Nem akarok és sosem akartam neked rosszat, és hiába akarok elmenni innen, egyedül lenni, nem tehetem meg. Nem hagyhatom itt a fiúnkat, amikor te már elmentél. Nem hagyhatok itt csapot-papot, mert hivatalos vagyok a vizsgálatokra és van egy munkám is, ahonnan nem lécelhetek le csak úgy - tessék, csak kibukott.
- Nem akartam elmenni most innen sehova. Csak levegőre volt szükségem - igaz volt. - Szeretnék veled beszélgetni. Úgy, ahogy régen, amikor a szex nem ért véget akkor, amikor elmentünk, hanem terveztünk.. semmiségekről beszéltünk, magunkról, az együtt eltöltött időről. Ezt szeretném már régóta, Miles. Úgy aggódni érted, hogy tudom, biztonságban vagy akkor is, ha máshol vagy.. De hogy lehetnék nyugodt, ha veszélyes a munkád? Mert nem sapkákat kötsz, hanem elítéltekkel vagy összezárva és ott sem mindenki adócsalás miatt ül... Tudom, hogy ez a munkád.. és a pénz miatt, a pozíció miatt nem szeretnél felhagyni vele, de attól még aggódhatok érted is, nem igaz? - a szerencsétlen földhöz vágott azért csak-csak próbálkozott a ringben, de valahogy többször találkozott a padlóval, mint a levegővel. Már kezdtem sajnálni őt is.







And I don't wanna be lonely
So tell me you'll come home
Even if it's just a lie ║►
mind álarcot viselünk
Gabriela Valderrama
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyVas. Júl. 25 2021, 16:33
Miles & Gaby
Gabriela a tüzes valóság, az ereimben is megolvad a vér, hacsak ránézek a feleségemre, de erről tudom, hogy pusztán vágy. Gaby nem azért lett a nejem, mert mindenáron a szex kötött össze bennünket. Más volt, egy újszerű élmény a szürke világomban és hirtelen minden színessé vált, ahogyan a magaménak tudhattam ezt a csodát. Vele elhittem, hogy mindenre képes vagyok, nem kételkedtem abban, hogy diplomát fogok szerezni, soha nem hátráltatott semmiben, és elfogadta, hogy nekem mennyit jelent a tudás megszerzése. Szegény családból származom, nekem nem adatott meg, hogy iskolába járjak úgy rendesen, lopnom kellett az éhenhalás elkerülése végett. Az anyám két ember helyett robotolt, de annyi éhes szájat már ő sem tudott megetetni. A túlélésért küzdöttem, de amikor Gaby társaságában időztem, akkor nem éreztem a társadalmi különbséget közöttünk. A szüleivel való első találkozás alkalmával szembesültem vele úgy igazán, hogy neki tulajdonképpen az egyetem csak egy időtöltés lehetne, ha nem élvezte volna annyira a művészetek világát. Rebellis jelleme nem mutatkozott meg a család többi tagján. Megértettem, hogy ami neki természetes közege volt, talán az szabott korlátokat is a szabadságában. Nem várta el, hogy minden helyzetben én fizessek, sajnos előfordult, hogy egy buli után a hazajutás érdekében neki kellett állnia a taximat. Nem kérdezett vissza, egyszerűen a sofőr kezébe nyomta az összeget és már mehettem is. Szégyelltem, hogy nem nyílhattam meg előtte a családomat illetően, de talán nem is a szégyen játszott nagy szerepet ebben, hanem a büszkeségem. Sosem tagadtam le a gyökereimet, de megfogadtam, hogy nekem más életem lesz. Nem fognak éhezni a gyermekeim, mindig biztos tető lesz a fejük felett, és ha nem is kaphatnak meg mindent, akkor is támogatni fogom őket. A fejlődéshez tanulnom kellett, nem ragadhattam meg azon a szinten, hogy esti tagozaton elvégeztem a középiskolát, egy sokkal nagyobb cél lebegett a szemem előtt. A karrierem a másik nagy álmom volt, és igen mások irtóznak a börtönök világától, de nekem pontosan ez adott erőt ahhoz, hogy jelentkezzek őrnek.
Időutazás a fejemben pörgő események sorozata, ahogyan megint beadom a derekamat és a veszekedés utóhatásaként a zuhanykabinba engedem őt. Megtagadhattam volna a jelenlétét, de valahol látszik, hogy nem tudok nemet mondani neki. Az elmúlt hónapokban csakis abban értettünk egyet, hogy a szex jól működik közöttünk. Elegendő volt, ha felvett egy kihívóbb ruhát, ha előttem flancolt egy szál fehérneműben, vagy szimplán behajolt előttem a konyhában. Találtunk szituációkat, ahol felrobbantottuk a másik testét, de lelkileg már nem sokat adtunk egymásnak. A beszélgetéseink kizárólag a fiunkra redukálódtak le, és a látszat fenntartására, hogy még mindig ebben a lakásban élek, holott már néhány hete kiköltöztem, de nem mertük elrontani Manolo jelentkezési időszakát. A válás nem ért sokként, az évek múlásával párhuzamos vágányon haladtunk, de nem ugyanazon, amin kellett volna. A vétkek nagy részét lenyeltem, ha Gaby rám zúdította a mérgét, nem feleseltem, csak lenyeltem, mint egy rossz békát. Másképpen kellett volna viselkednem, hogy felébredjek az álomvilágból és belássam, hogy már nem vagyok elég neki? Hidegzuhanyként ért a kijelentése, hogy válni akar, de tiszteletben tartottam, és nem ellenkeztem. Az együttműködés volt a célom, nem az ellenségeskedés, hogy éppen kié legyen a lakás, hogyan osszuk fel a vagyonunkat. A hitelek felét még ki sem fizettük, nem beszélve arról, hogy ott álltunk az egyetem kapujában. Bíztam benne, hogy Manolo összeszedi magát, és nem rúgják ki a suliból, de sajnos a mai megbeszélés után kezdtem kételkedni abban, hogy valaha felnő a fiam. A bulizások és a szabályok megszegése mellett fel sem tűnt neki, hogy mennyire eltávolodtam az édesanyjától. A vak is láthatta, hogy a fiam egoista és önző, nem lát túl azon, amit látni akar. A mérgelődéseknek nem sok hasznát vettem, új taktikát kellett választanom, és ha nem is éppen ma terveztem meghúzni a határokat kettőnk között, sajnos a zuhanyzós jelenetünk közepén csúszott ki a számon, hogy aláírom a papírokat. Egy ideje már rágódtam rajta, de a mai reggeli hírek után le akartam tisztázni. Még egy gyerek, egy olyan döntés, amibe ismételten nem avatott be, hanem úgy tálalta, hogy ő meg akarja tartani? Nem tetszett a fellépése és a megnyilvánulásai nagy része sem. Mindenesetre ott fogyott el végképp a türelmem, amikor menekülőre akarta fogni. Nem voltunk már gyerekek, akik menekülnek a problémák elől, de Gaby hajlamos volt a szélsőséges viselkedési formákra, ha valami nem az elképzelése szerint alakult. Tény és való, hogy nem jókor közöltem vele a döntésemet, de azt hiszem, hogy mára kvittek lettünk. Jobb lett volna normális körülmények között beszélni róla, azt hittem a kezdeti sokkon már túl voltunk, de még én sem dolgoztam fel, hogy sikerült teherbe ejtenem őt.
A törölközővel és a pakolással foglaltam le magamat átmenetileg, míg kiszórakozta magát a szomszédok előtt. Megértettem, hogy dühös, de érettebb magatartást vártam volna el tőle. Megelégeltem, hogy mindig én vagyok a józan, neki meg ott van a tombolás. A megoldások embere voltam, és nem a problémáké, de úgy látszott, hogy ezt nem tudjuk megugrani ketten. Megfordult a fejemben, hogy lelépek és Ricoval iszok egyet, de ígéretet tettem, hogy a mai éjszakát itt töltöm, hát nem csinálok hülyét magamból. A visszaérkezésem pillanatában veszem észre a kikészített sört a dohányzó közepén és a csatornaváltást is, ahol az egyik kedvenc műsorom megy. Nem szólok hozzá, csak lehuppanok a kanapéra és előredőlve ragadom meg az üveget. Belekortyolva dőlök hátra és függesztem a pillantásomat a képernyőre, de ekkor szólal meg. Nem erőssége a bocsánatkérés, de mégsem tudok szívtelenül reagálni rá.
- Fátylat rá. – kortyolok még egyet az üvegből és a térdemre fektetem a hűsítő folyadékot, kell valami, ami kissé lefagyaszt, különben sem múlt el még a benti kalandunk utóhatása.
- Soha nem volt teher, hogy elmenjek érted, de mindegy…megtörtént. – dörzsölöm meg a halántékomat és kicsit elterelem a figyelmemet azzal, hogy a ringben történő eseményeket követem nyomon. A terhesség kerül megint témába, így csak némán hallgatom, de megint őt nézem és a takaróba bugyolált testét.
- Ki hibáztatott azért, hogy teherbe estél? Nem fogtam rád, hogy ez valami vágyott dolog lett volna a részedről. – ingatom meg a fejemet és egy szuszra hajtom fel a maradék italomat.
- Nekem is levegőre lett volna szükségem ma reggel Gaby és nem menekülhettem el. Manoloért kellett mennem a suliba, aztán beszélgettem a tanárokkal, de fejben nem voltam jelen, mert csak az járt a gondolataim között, hogy útban van egy testvér is. – sóhajtok fel és a két szeme közé nézek.
- Ez kölcsönösen soha nem fog elmúlni közöttünk Gaby. Aggódhatsz értem, dühönghetsz…csak hoztunk egy döntést. El akartál válni, és ez ébresztő volt mindkettőnknek, hogy rossz úton járunk. Belátom, hogy sok mindenben hibáztam, nem voltam jelen, amikor szükséged lett volna rám, már nem beszélgettünk. Eléltünk egymás mellett, de ez a kettőnké. Nem kell egyedül viselned a döntésünk terhét. A baba pedig… - merengek el egy pillanatra. – Egyszerűen rossz időben fogant meg. Tudom, hogy nem értesz velem egyet, de Manolonak is csak a legjobbat akarjuk…és mégis úgy érzem a mai nap után, hogy kudarcot vallottunk…vallottam vele kapcsolatban. Rossz apja voltam, hogy nem vettem észre a jeleket. Mindent megadtunk neki, és mégis kevés volt az is. Nem akarom kitenni ennek az újat…most van esélyünk másképp csinálni, helyesen. – hallgatok el és őt fürkészem közben.




What about us?



I can't hold this day Anymore
Understand me Anymore
To tread this fantasy, openly
What have I done
This uncertainty, is taking me over♛ by wiise
mind álarcot viselünk
Miles Valderrama
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 3f54a3ecac65d3c17f84a0bdb478d6a22f303cea
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
Üvegszilánkos házasság
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 A8cc6bb93a728d05338bd38229a5c275
★ foglalkozás ★ :
correction officer
★ play by ★ :
Jon Bernthal
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 17a548a287eb183ad7a7daefa32914e6
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptyKedd Aug. 17 2021, 22:02

Miles & Gabs
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



Spanyolajkúként nem az volt predesztinálva számomra, hogy megtűrt feleség lehessek, akit be lehet állítani a sarokba vagy a vitrinbe és ott szó nélkül csendben átvészelem a mindennapokat. Az életem minden szakaszát a drámaiság fűzte át, kígyóként harapott a tudatomba az erős női szerep, a férfiak uralta világban, s láttam anyámat is birokra kelni apámmal szemben. Szerelmes nő volt, rettentően jó anya és egyben példakép is számomra, amilyenné akartam válni felnőtt fejjel. S bármennyire is apám volt életének középpontja, attól még képes volt az igazáért vérre menni és megküzdeni egy olyan emberrel, akinek szinte lehetetlen volt nemet mondani. Ha pedig apámmal végzett, visszaváltott mindig azzá a törődő nővé, akinek a gyermeke volt életének értelme, akiért tűzön és vízen is átgázolt volna bedarálva bárkit és bármit, aki az útjába állt. Felnőve, nővé cseperedve és érve nem azzal a tudattal éltem, hogy meg kellene hunyászkodnom, hogy az én szavam mit sem ért, hogy a véleményemet valaha is el kellene hallgatnom. Mert azzal csak önmagam alatt vágtam a fát, ha csendben tűrtem, ha szavak nélkül csak lélegeztem és léteztem.
Évekkel ezelőtt minden egyes parázsvitát imádtam, mert tudtam, úgysem tarthat örökké. Mert tudtam, hogy a tűz ott izzik köztünk és minden kapcsolatban léteznek súrlódások, de hittem abban, hogy mindent megoldhatunk és meg is oldunk. A férjem előtt nem hittem a lelkitárs fogalmában, de ahogy megismertem őt, mélyebbre áshattam a világában, észre sem vettem, mennyire belerántott abba a tudatba, amellyel ő bírt csak. Az egyetem mellett minden gondolatomat ő töltötte ki, hiányzott, ha nem érintettem, ha nem láttam vagy hallottam őt, és még akkor sem volt elég, amikor mellettem vette a levegőt, ha mellette hajtottam álomra a fejem. Tudtam, ahogy a mai napig tudom, hogy még mindig képes vagyok őt szeretni ugyanolyan mélyen, ugyanannyi tűzzel, mint ezelőtt, Manolo előtt, de az élet akadályai olyan megugorhatatlanná váltak, amit képtelenek voltunk leküzdeni. Ennek a felismerése csúcsosodott ki a mai napon igazán, és ha eddig Manolo ügyes-bajos, rémesen idegesítő problémái el is nyomták a mi személyes drámánkat, nem tologathattuk tovább őket, mintha bárki mástól is megoldást várnánk.
Voltam ignorált. Voltam elhanyagolt, voltam csendre intett. Szeretetéhessé, magányossá, önállóvá váltam mindebben a lassú folyamatban, és mégis szükség volt rám. Családanyaként helyt kellett állnom, aki nem engedhette meg, hogy Manolo bármit is sejtsen abból a széthullásból, ami a szűk családunkon végigsöpört, és nem láthatta a könnyeimet sem, amiket a kádban, egy pohár bor mellett hagytam lecsorogni az arcomon hetekkel ezelőtt. A gondolataim őrült mókuskerékbe zárultak, minduntalan ugyanazokat a problémaköröket végigjárva. Manolo jövője aggasztott, az elhidegülése, a folyamatos gondjai az iskola falain belül, az állandó ignoráló viselkedése és nem kellett ahhoz zseninek lennem, hogy tudjam, a gyerekem olyan úton indult meg lefelé, aminek nem lesz jó vége. Már most borzasztó tanuló, aki egyre messzebb kerül az egyetem álmától, amiért a szülei kőkemény munkát fektettek bele. A kimaradozásai, a megtalált cigarettás dobozán túl a megkérdőjelezhető zsepik az ágya alatt.. Tudom, hogy mire használja mindazt és elfog az émelygés, ha csak megpillantom azokat, de eszem ágában sincs felvenni őket. Miles csendje... olyan, mint egy élet nélküli sötét verem, ahova képtelen vagyok már bejutni. És talán nem is akartam már... Megrekedtem és mert sosem voltam az, aki jól viselte volna, ha ketrecbe zárják, szabadulni akartam. Mindenáron.
De akkor miért fáj ennyire?
Lassan múlik el a pillanat, a másodpercek ólomlábakon cammogva lódulnak meg, miközben Miles csendes sörkortyolását hallgattam, a tévében zajló összecsapás durvább jelenetei a retinámba égve mindig megijesztenek.. ahogy a ketrecnek vagy a padlózatnak csapódnak a testek. De a szavaim csakis a férjemet találják meg, koncentráltak, meghunyászkodóak, igazak és bűntudattal teliek. Egy utolsó próbálkozás azért, hogy helyre hozzunk valamit, ami már talán ott sincs köztünk. Nem közbeszólva, nem megakasztva a férfit hallgattam végig mindazt, amit nekem címzett a szavaival, ám ahelyett, hogy őt figyeltem volna végig, milliónyi alkalommal figyeltem minden mást körülötte, csak az arcát nem, amit amúgy mindig is szerettem nézni. Az ujjaim a pléd széleivel játszottak az ölemben, a lábujjaim, ha ki is kandikáltak az anyag alól, lassan zongorázva velük mozgattam őket egy belső ritmusra, miközben borzalmasan kicsinek éreztem magam.
Mert Miles volt a nyugodt, a földhöz ragadt, az, akihez mindig fordulhattam, ha zaklatott voltam. Ha valakire szükségem volt ahhoz, hogy folytatni tudjam. S most? Fáradtságot, tehetetlenséget éreztem, nem pedig a szabadulás és az egyedüllét örömét.
- Hogy tudtunk volna Manolon segíteni, ha saját magunkon sem tudunk? A fenébe is, semmiről sem tud, mert mindketten attól tartunk, hogy még inkább szétcsúszna, ha leülnénk vele megbeszélni a köztünk történteket.. mint felnőttek a majdnem felnőttel. Minden pillanatban őt akarjuk megmenteni, Miles és mégsem tudjuk. Sem együtt, sem külön - a szavaim beismerése volt a kudarcomnak. Nem voltam vádló, nem voltam drámai hangulatú, inkább fáradt és megtört.
- Nem vagy rossz apa! - ebben az egyben ezer százalékosan biztos voltam. És férjnek is nagyszerű volt. Csak... valahogy túlmutatott már rajtunk mindez, mert minden okkal történik. Nagy nehezen rávéve magam pillantottam el felé, akkora sóhajt kieresztve a tüdőmből, hogy az egész mellkasom belefájdult egy röpke pillanatra.
- A helyesen cselekvés azt jelenti, hogy egy életet megtagadunk. Hogy nem engedjük meg neki azt, hogy akár élete első légvételét megtegye. Hogy ne lássuk az első lépését megtenni, hogy ne halljuk az első kacagását és ha belegondolok abba, hogy miből maradnánk ki... - szívtam be az alsó ajkam, hogy még csak véletlenül se bőgjem el magam előtte. Keserű szívvel köszörültem meg a torkomat és ültem fel, a pléd alatt végigsimítva mindkét térdemen, mintha a bőrt akarnám lenyúzni magamról. Nem éreztem jól magam, mert a hányinger kerülgetett az abortusz tényétől is. - Nem tudom, hogy tükörbe tudnék-e utána nézni, bármennyire is helyes döntés lenne mindez- egy életről volt szó, amelyért ketten voltunk felelősek. Mégis nagy nehezen feltornáztam magam, szótlanul hajtva össze a plédet, lepakoltam azt a fotelbe is csendes mozdulatokkal.
- Szeretném, ha feljönnél velem, ott van a párnád és a takaród is. De ha inkább egyedül szeretnél maradni, azt is megértem, viszont nekem pihenésre van szükségem, mielőtt a holnap hajnali tortúra megint szétszaggatja a testem. Már öreg vagyok ahhoz, hogy ne viseljen meg egy kicsit ez az egész.. - mosolyodtam el könnyedén, de be kellett látnom, Milesnak igaza volt. Már idősek voltunk egy újabb gyerekhez. Mégis előbb a konyhába sétáltam egy pohár vízért.





And I don't wanna be lonely
So tell me you'll come home
Even if it's just a lie ║►
mind álarcot viselünk
Gabriela Valderrama
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 EmptySzomb. Aug. 28 2021, 17:41
Miles & Gaby
Mindig is olyan feleséget képzeltem el magam mellé, mint az anyám volt. Csendesen tett és vett a ház körül, soha nem láttad őt szomorúnak (előttünk mindig vidáman dalolt), hitt a jó Istenben, minden vasárnap templomba járt, szerényen látta el a mindennapi tennivalókat. A legkevesebből is adott azoknak, akik rászorultak. Az édesanyám maga volt a megtestesült jóság. Sokan lenézik azokat a nőket, akik otthon maradnak a gyerekekkel és háztartásbeliként látják el a feladatokat, de valahogyan közelebb álltam ahhoz a családmodellhez, ahol a férfinak kell a pénzt keresnie és a nőnek az otthon megteremtésével kell foglalkoznia. Hittem a férfi és női szerepek felosztásában, ezért is tanultam keményen, hogy a jövőben mindent meg tudjak adni a leendő családomnak. Soha nem hittem volna, hogy egy karrierista nőt fogok feleségül venni, aki cseppet sem hasonlít a szülőmre, akinek az életemet köszönhettem. Gaby vehemensen reagált, nem rejtette véka alá a véleményét, előfordult, hogy makacs módon hozta meg a saját döntéseit. Nem kifejezetten az otthonülő nő típusát mintázták róla, még főzni sem tudott rendesen, de valamiért mégis úgy éreztem, hogy ő a másik felem, és egyetlen percig sem kételkedtem abban, hogy meg kellene kérnem a kezét. A szerelem erős szikraként robbant be közöttünk, azokban az időkben nem tudtam másra gondolni, csakis arra a bohókás lányra, aki a szórakozóhelyen ismertem meg. Levett a lábamról, és a kisebb hibáival együtt lépett a szívem közepére. Élete szerelme volt, ehhez kétség sem férhet, és mégis a válás szélére sodródtunk. Bevallom most először gondolkodtam el azon, hogy mi lett volna, ha mást veszek el. Vajon szóba került volna a válás? A családunkban helye nem lett volna egy ekkora kudarcnak. Kicsit megkönnyebbültem, hogy anya nem élte meg a házasságomat, mert addig járt volna a fejünkre, amíg helyre nem hozzuk. Abban sem vagyok biztos, hogy Gabyt elfogadta volna-e a menyének, hiszen nem kimondottan azokat az elveket vallotta, mint az anyukám. Egy csendes társ mellett a munka kérdése fel sem merült volna, mint probléma, mert az a feleség biztosan nem hozta volna fel, hogy nem vagyok otthon, amíg én keresem a pénzt. Nálunk mindketten adtunk a közös költségekbe, emellett nem voltam hülye, hiszen láttam, hogy milyen helyen nőtt fel a feleségem. Nem szegény családból származott, ez is egyfajta különbség volt kettőnk között, bár soha nem éreztette velem, hogy alsóbb rendű lennék, de a családtagjai körében megesett, hogy kisebbségi érzés tört rám. Nem szégyelltem a származásomat, de egy flancos házban jelentéktelennek érződik a személy, akinek még arra sincs pénze, hogy elvigye a barátnőjét egy drágább étterembe, helyette a benzinkúton vásárolnak össze chipset, kólát és azzal együtt mennek ki a városból, hogy a motorháztetőn költsék el a szerényes vacsorájukat. Más világban nőttünk fel, és mégis ez a két világ egy ideig egymás mellett tartott bennünket, mostanra viszont a velünk született elvek törtek a felszínre és rájöttünk, hogy nem működik, ha együtt maradunk. Küzdenünk kellett volna a házasságunk megmentéséért? Lehetséges. Ebben a percben viszont nem láttam más utat, csakis a válást.
A tv előtt ülve mintha nem is érződne az előbbi vitánk utószele, túlságosan normális a helyzet, hogy sört iszok, ő meg engem néz. Nem feltétlenül nyugodt, de belül mindketten forrunk, nem múlt el az előbbi kalamajka, a bőröm még ég, és pulzál a testem, de csak azt a nyamvadt képernyőt lesem, és fogalmam sincs, hogy kik vannak a ringben. Időpocsékolásnak jó lesz, de azt hiszem ebből nem sokat fogok megjegyezni. A gyerekünk nevelésének elbaszása ott lebegett a fejünk fölött, mint egy emlékeztető, és ahogyan kimondta már sejtettem, hogy hasonló véleményen vagyunk.
- Megint őt óvjuk, csak azt nem tudom, hogy ezt most helyesen tesszük-e, vagy sem. Az iskolai eredményei és magatartása alapján azt mondanám igen, de nem ostoba, és biztosan érzi, hogy valami nem klappol kettőnk között, csak egyszerűen nem kérdezne rá. Meg kellene fontolni, hogy a következő hetekben leüljünk vele beszélni, mert a szétcsúszás így is meg fog történni, csak jó lenne, ha nem süllyedne még ennél is mélyebbre. – kortyolok bele még egyszer az üvegbe, aztán az előttem lévő asztalra helyezem, miközben a térdemre támaszkodom rá.
- Ugyan…nem kell a bátorítás, sok mindent elrontottam a nevelésében. – mosolyodom el keserűen, azonban a másik kényes téma csak most hozza igazán a felszínre azt, ami ma reggel történt.  Végighallgatom a mondandóját és a szívem is fáj a meg nem született gyermekért, mégis más vonalról közelítem meg. A tv képernyőjéről egyenesen Gabyra vezetem a pillantásomat.
- Vagy éppen attól mentjük meg, hogy elvált szülők gyermekeként jöjjön a világra, két világ között ragadva. Nem tudnánk megadni neki semmit, és már öreg vagyok ahhoz, hogy még egyszer elkövessem ugyanazt a hibát Gabriela. A munka miatt tudok többet keresni, emiatt tudom úgy érezni, hogy megadtam nektek mindent, és mégis mire volt elég? – lököm felé a mérgem egyik hullámát, aztán le is csillapodom. A végszóra támaszkodom meg a térdeimen és állok fel a kanapéról.
- Lent alszom, ez nem is kérdés. – nem fogom azt mondani, hogy kegyetlen lennék, de mindkettőnknek van miről gondolkodnia, és most nem tudnék mellette aludni, az is lehet, hogy így sem fogok.
- Felmegyek a párnámért és a takaróért. – nem szólok többet csak felcaplatok a lépcsőn és bemegyek a hálóba, aztán megszerzem az ágyneműmet és megindulok kifelé, de a fiammal akadok össze.
- Mit csinálsz apa? – érdeklődik kíváncsian, mire egy erőltetett mosolyt költöztetek az ajkaimra.
- Lent alszom a nappaliban, mert anyád nem érzi jól magát, és holnap korán kell mennem, így lesz ideje pihennie. Neked nem a leckédet kellene írnod? – vonom fel kérdőn a szemöldökömet.
- Mi baja van anyának? – támad be a kérdésével, amivel aztán tényleg megakaszt.
- Öhm…nem volt jó a vacsora. Igazán segíthetnél neki többet a házimunkában Manolo. Nem annyira nehéz kivinni a szemetet és elmosogatni magad után. A bulit csak úgy tarthatod meg, ha némileg hozzá is járulsz ahhoz, hogy az igen mellett döntsünk. Nem szeretem a kijelentéseket, megértetted? – nézek mélyen a szemébe.
- Rendben, apa. Jó éjt. – látom a tanácstalanságot az arcán, de inkább befordul a szobájába és becsukja az ajtót is. Gaby ebben a pillanatban ér fel az emeletre, így elkapom még a tekintetét.
- Jó éjt. – köszönök el tőle, és egy fél percig hezitálok, hogy megérintsem-e, de aztán megtartom a tisztességes távolságot, és úgy megyek vissza a nappaliba. A tv-t hamar nyomom ki a távirányítóval, de a gondolataim szinte egész éjszaka nem hagynak aludni. Mi lett volna, ha igent mondok a babára? Milyen lenne? Sokáig töprengek és úgy két óra alvással kezdem meg a következő napot, úgy hagyva el a lakást, hogy életemben először nem békültem ki Gabyval egy esti veszekedés után.


/Köszönöm drágám az első játékot! Imádtam minden percét.  Miles x Gaby - What about us? - Page 2 1404455205 /


What about us?



I can't hold this day Anymore
Understand me Anymore
To tread this fantasy, openly
What have I done
This uncertainty, is taking me over♛ by wiise
mind álarcot viselünk
Miles Valderrama
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 3f54a3ecac65d3c17f84a0bdb478d6a22f303cea
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
Üvegszilánkos házasság
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 A8cc6bb93a728d05338bd38229a5c275
★ foglalkozás ★ :
correction officer
★ play by ★ :
Jon Bernthal
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 17a548a287eb183ad7a7daefa32914e6
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Miles x Gaby - What about us?
Miles x Gaby - What about us? - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Miles x Gaby - What about us?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Miles × Gaby - Wild nights
» The new wave - Callie & Gaby
» Three Miles
» Aston Miles
» - leika & miles -

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: