New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Bobby Wilkins
TémanyitásBobby Wilkins
Bobby Wilkins EmptyHétf. Márc. 23 2020, 20:08
Bobby Wilkins

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Robert Rafferty Wilkins
Becenevek:
Bobby
Születési hely, idő:
Brooklyn Heights, New York, 1987. április 6.
Kor:
32
Lakhely:
Mármint a lakásom helye, vagy a hely, ahol lakom? A lakásom Brooklynban van, és jelenleg nem lakom.
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
nőtlen
Csoport:
Amit én hiszek: Üzletember
Amit mások hisznek: Életművész
Ami valójában vagyok: Törvényszegő
Ami akarok lenni: Rozsomák az X-menből
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
aZ ÉleT IskOLáJa
Ha dolgozik//Munkabeosztás:

Most elméletileg zárás után takarítok egy mozit, de már egy ideje nem voltam, szóval jó nagy szar lehet ott és valszeg ki is rúgtak.

Amúgy EgYÉnI VáLlaLKoZó vagyok (igen, mindent így írok, amit amúgy komolyan gondolok, de ciki), ami annyit tesz, hogy mindig zsírkirály ötleteim vannak, amihez sok pénz kéne, szegény vagyok, szóval kérek rá kölcsön pénzt, de kiderül, hogy a társadalom nem értékeli a zsírkirály ötleteimet, és akkor... akkor kérek kölcsön a kölcsönök visszafizetésére. Ez sajnos csak ideig-óráig működik, és miért illegális minden módszer arra, hogy az ember gyorsan-sok pénzt keressen?

Ugyanitt néha adok el mindenféle cuccot (értsd: drogok és már nem használt igazából soha nem használt háztartási cuccok, mint mondjuk habverő) általában csak haveroknak, a dílerkedés az nem az én műfajom. Meg mondjuk adok papírt a vényköteles szarjaidhoz, leszek a vőlegényed a hálaadásnapi családi vacsitokon (órabérben vagyok, nem alkalmanként), és mindent vállalok! Dióhéjban.
Ha dolgozik//Munkahely:
Ha még nem rúgtak ki, akkor a mozi.
Hobbi:
aZ ÉLeT EgY HobBY ipszilonnal
Play by:
Frank Dillane

Jellem

Kurvára diszkriminációnak vehetném, hogy anyámék minden kölküket hónapokról nevezték el, kivéve engem; mármint hogy ha ilyen halmazokat rajzolnánk, akkor ebből is ki lettem hagyva, ahogy nem tartozom a "lányok" halmazba sem, meg a "kékszeműek" halmazba sem, meg az "el tudnak mosogatni maguk után" halmazba sem, meg úgy... szóval hogy szándékosan arra utaló, gyanús jeleket hagytak, hogy azt hihessem, örökbe lettem fogadva. Persze nem lettem, de tényleg kurvára olyan, mintha de.
Mármint megértem, hogy nem neveztek Augustusnak vagy Juliusnak. Ki a faszt hívnának Augustusnak vagy Juliusnak? Senkit. Senkit nem hívnának ilyen nyomorékul, úgyhogy valahol hálásnak kéne lennem, és elfogadnom, hogy örökbe lettem fogadva, vagy hogy olyan, mintha örökbe lettem volna fogadva, de nem fogadom el. Mert cserébe azt adták, hogy Rafferty, ami ha nem a saját második nevem lenne, akkor szerintem nem hinném el, hogy létezik. És hogy adják gyerekeknek. Mondjuk ma már Stormie is létezik. Bazmeg Kylie Jenner.
Na szóval, ha nem lettem volna örökbe fogadva, vagy legalábbis nem lenne olyan, mintha örökbe lettem volna fogadva, és mondjuk kurvaelegáns mód Augustusnak vagy Juliusnak hívnának, akkor itt van egy lista, hogy milyen nem lennék:
1. Baszottul rendetlen.
2. Ocsmány.
3. Felhajtanám a vécéülőkét, ha belepisálok.
4. Kezet is mosnék utána.
5. Sőt, előtte is, ha mondjuk éppen a retek tömegközlekedésről vergődtem le magamat, ahol, ha Augustus vagy Julius lennék, nyilván még a helyemet is átadtam volna valamelyik mellettem remegő nyugdíjasnak.
6. Nem lennék többszörös hörcsöggyilkos.
7. Nem hazudtam volna Olivia Prescottnak tizenhat évesen, hogy én is szűz vagyok, csak hogy megdughassam.
7+1. Nem hazudtam volna Olivia Prescottnak tizenhat évesen, hogy én is szeretem, csak hogy újból megdughassam.
8. Nem buktam volna meg matekból az érettségin. Vagyis pontosabban mondva elmentem volna az érettségire, mert amúgy meglepően jó vagyok matekból. Pitagorasz, integrálás, minden lófasz, de tényleg. Én sem értem hogy értem.
9. Nem lett volna a seggemben átcsempészve egy tasak heroin a mexikói határon.
10. Nem hagytam volna el azt a táskát, amiről majd később mesélek.
11. Ennék rendesen. Nem csak így naponta vagy kétnaponta egyszer, de akkor annyit, mint egy egész család hálaadáskor.
12. Nem lennék sokszor... hát az esetek nagy többségében beállva, de mentségemre szóljon, hogy nagyjából tizenhat éves korom óta füvet szívok, szóval ez már a személyiségem. Ez már nem módosít tudatot. Olyan mint a reggeli kávé. És arra például nem vagyok rászokva!
13. Nem vigyorognék ilyen pofátlanul.
14. Szeretném az olívabogyót. Nagyon szeretném szeretni, de basszameg, annyira fos az íze!
15. Emlékeznék a fontos dátumokra. Többnyire a szülinapokra, mert a karácsonyt úgysem ünneplem, az évfordulókhoz pedig szükségem lenne valamire, ami kibírja minimum egy évig. (Például a sarki kínai kajáldából az édes savanyú kutya aka csirke, de April kibaszta a hűtőmből négy hónap után.)
16. Inkább-hideg-mint-büdös álláspontom lenne az inkább-büdös-mint-hideg helyett, és tudnám hogy nyílik a nappalim ablaka.
17. Megtanulnám befogni a számat, akkor is, ha egyébként tök vicces dolog jutott eszembe.
19. Levágnám a lábkörmöm. Gyakrabban.
20. Számtalan pont jutna még eszembe, melyek kétségkívül mind alátámasztanák, milyen hibátlan ember lennék, ha Augustusnak vagy Juliusnak hívnának. Feltéve, hogy nem leszek öngyilkos tíz éves koromban, mert egy, családi hóbort az ilyesmi, kettő, szar ez a név. Mondjuk a Raffertyt is túléltem. Valahogy.

Múlt

Azért neveztem ezt a pasast Padlizsánnak, mert egy padlizsánra emlékeztetett. Olyan nagy volt, alaktalan, totál úgy nézett ki, mint valami ruhába bújtatott meztelencsiga, csak így már (mármint ruhában) nem lehetett meztelencsiga, sima csigára nem hasonlított, és lila is volt, ami egyenlő padlizsán.
Lényegtelen.
A lényeg az, hogy fejjel lefelé, a bokámnál fogva lógatott le az Eastchester hídról, a Hutchinson River felett. Ez lényegesebb, de azért ne feledkezzünk meg arról sem, hogy úgy nézett ki, mint egy padlizsán.
Én meg úgy, mint egy paradicsom, bizonyára, mert éreztem hogy a vérkeringésem meg van borulva, és félreértésből a pofámba küldi mind az öt liter véremet. Öt liter? Nem emlékszem, azt hiszem annyi, de lehet, tévedek. Mondjuk nemsokára valószínűleg kiderül; ez a hídról való lelóbálás nem komoly, ha tényleg ilyen egyszerűen akarnák elintézni, inkább lelőnének. Akkor Padlizsán feje nem kéne, hogy még jobban beliluljon az erőlködéstől, meg tuti meg is döglenék. Nem, csak megfélemlíteni próbáltak - egyébként sikeresen, be voltam szarva, mert hát kurvára nagy szarban voltam -, és ha nem tudok nekik kielégítő választ adni, akkor majd elintézik máshogy. Aminek már köze lesz az öt (vagy több?) liter véremhez is.
És a helyzet úgy hozta, hogy nem tudtam kielégítő választ adni.
- Utoljára kérdezem: Hol? A? Pénz?
Nem Padlizsán beszélt, ő erőlködött. Ami nem volt fair, mert nekem viszont válaszolnom kellett, pedig hasonlóan szar helyzetben voltam, és innen sem volt valami könnyű beszélni.
- Már megmondtam - préseltem duzzadtra vert, fejjel lefelé lógó pofámon át -, hogy nem adtam el.
- Akkor add ide a táskát!
- ...eh-eh-eh, ezt is mondtam, hogy hát kellemetlen, tényleg kellemetlen, de nincs meg a táska, mert...
- Akkor add ide a pénzt!
Ja, szóval nem könnyű agytrösztökkel beszélgetni. Olyanok, mint a Twitter, semmi mellébeszélést nem tűrnek, száz karakterben mondd el mi a faszt akarsz, aztán kussolj. Szóközökkel.

A 35-ös úton álltam meg egy benzinkútnál, ami Big's 303 néven futott. Vagyis hát az, hogy futott, igencsak erős túlzás, mert szerintem én voltam az év első vásárlója. Decemberben.
De mégiscsak két órája vezettem ezt a tragacsot; amúgy egész pofás járgány volt, csak bosszantott, hogy a másikat eladtam egy illegális autókereskedőnek, és aztán elbasztam a pénzt Vegasban (mármint a texas-i faluban, nem Nevadában), és végül egy ilyen fostalicskát tudtam csak visszavásárolni, szintén tőle. Igazából szóba se kellett volna állnom vele, de őt is Bobnak hívták. És hát névrokonok vagyunk, meg minden, szóval... Na mindegy, ezt elbasztam.
Lényeg, hogy egészen Laredótól, vagy hát majdnem Laredótól, pár kilométerrel közelebbről hoztam el a táskát, ami ráadásul késett; így délelőtt tizenegy helyett délután egykor vettem át, de mivel a lelkemre kötötték, hogy legyek ott, ezért nem volt lehetőségem elmenni enni. Vagy vécére. Például. Úgyhogy aztán se éhesnek nem éreztem magamat, az ihlet is elmúlt, és így kerültem két óra vezetéssel később délután háromra a Big's 303-hez, úgy, hogy istentelenül kell szarnom és éhes vagyok, mint a dög.
Kipattantam a kocsiból, elmasíroztam a szellem-benzinkút bejáratáig, és észbe kaptam, hogy a táskát nem kéne a kocsi hátsóülésén tartanom.
Szóval visszamentem, magamhoz vettem, és bementem a helyre.
Egyetlen csávó állt csak a pultban, Bart, és teljesen úgy nézett ki, mintha sörétes puskát tartana a pult alatt; úgy is nézett rám, mint aki mindjárt előkapja. Mondjuk megértettem a morcosságát, én sem szívesen lettem volna a Big's 303 pénztárosa. Ez milyen sanyarú sors már. Úgyhogy barátságosan, de tisztes távolból ígéretet tettem, hogy mindjárt fogyasztok is, csak előbb... fogyok, és bementem a budiba.
Nos, persze, természetesen nem Louis Vuitton táskában kaptam azt a tizenöt kilónyi herkát, metamfetamint, kokót, és... ez mi?
Összeráncoltam a homlokomat, kikaptam a táskából a kis zacskót.
5-metoxi-N,N-dimetiltriptamin.
... ott tartottam, hogy nem Louis Vuitton táskában kaptam a cuccot, de azért mégsem akartam lerakni a redvás padlóra. Felraktam a vécépapírtartóra.
Az 5-MeO-DMT tartalmazó tasakok egyikét a zsebembe csúsztattam, lehúztam a klotyót, és kiszambáztam a tükör elé. Megigazgattam a hajamat, ráfért volna már egy mosás, előkaptam a zsebemből az egyik tablettát, és bekaptam. Minőség ellenőrzés.
Teljesen felesleges lenne leírnom, hogy másfél órán keresztül olimposzi magasságokban éreztem magamat, és én voltam a nagybetűs ISTEN, mert az efféle trippeket nehéz lenne megmagyarázni; mármint pont ez a lényege, ha el lehetne mesélni, úgy, hogy annak értelme is legyen és mondjuk a hallgatóság is átérezze az egészet, akkor ki a fasz próbálná ki? Szóval legyen elég annyi, hogy:
Kurvajót ettem.
Kurvaboldog voltam.
Kurvára ott felejtettem a táskát a klotyóban. Vagy az asztalomnál, ahol betoltam a marhaburgert. Vagy a parkolóban, a földön, mikor a kocsim mellett ránéztem a karórámra, és full olyan volt, mintha befagyott volna az idő; szóval álltam egy óra tizenkét percen keresztül, az órámra nézve, aztán beültem a kocsiba, és elhajtottam.

A többit meg azt hiszem nem kell magyaráznom. Igazából egy kicsit örültem, hogy Padlizsánék nem engedték, hogy elmeséljem ezt a sztorit. Mármint... valahol szégyelltem, hogy ott hagytam közel 200ezer dollárt a Big's 303 parkolójában. Vagy kajáldájában, vagy mosdójában.
És hogy ezt csak hét óra vezetés után vettem észre, Dallasban.
- Hol van a táska, te pöcs? Utoljára kérdezem. - Hídról lefelé lógni egy dolog. Egészen más, amikor egy pisztoly feléd ásítozó száját szegezik a szemeid közé. Nyeltem egyet szárazon, és ismét megállapítottam, hogy egészen király az emberi test, mármint fejjel lefelé is tudsz nyelni, tudtad? Egyszer így ettem meg a vacsorámat, és tényleg működik.
- Ha fejbe lövöd, a főnök...
- Szarok rá bazmeg, ez a kis pondró hazudik, látom a fején, hogy hazudik bazmeg. Szétlövöm a fejét, ha nem képes értelmes választ adni. Hol? Van? A? Táska?
- A Big's 303-ben! - rimánkodtam, összepréseltem szemhéjaimat, mintha abban reménykedtem volna, hogy ha nem látom a fegyver csövét, akkor nincs ott. Most tényleg hazudtam. Nem volt a Big's 303-ben. Mire visszaértem, hat órával később, már Bartnak is hűlt helyét találtam, nem csak a nem-Louis-Vuitton táskámnak. Nyilván egymásra találtak. Az jutott eszembe, hogy vajon ez azt jelenti-e, hogy pénztárost keresnek a Big's 303-be. Mármint, szívesen elvállaltam volna, igazából most már egyáltalán nem tűnt olyan sanyarú sorsnak. Akár most hajlandó lettem volna kezdeni, azonnali hatállyal. Aztán az jutott eszembe, hogy talán ez életem legutolsó gondolata; hogy a Big's 303-ban akarok dolgozni.
Ha ezt túlélem, megvalósítom! Ott fogok dolgozni, teljes nyugalomban.
Fegyverdörgést hallottam.
Vajon a hang a gyorsabb vagy a golyó? Szóval ha fejbe lőnek, azt még van időd hallani?
Ezt nem tudtam meg. Nem engem lőttek le, hanem Padlizsánt.
Hangos, fájdalmas csattanással nyílt meg előttem a Hutchinson River éjszakában feketének tűnő vize. Levegő után kapkodtam, de csak vizet nyeltem, és halvány lila gőzöm nem volt, hogy háromszázhatvan fokban melyik út vezet a felszínre. Az eszem azt mondta, maradjak veszteg, de az ösztöneim azt súgták, hogy rúgkapáljak, amitől minden rosszabb lesz, de... hát az ösztönök győznek, ha az embernek halálközeli élménye van. És most éppen igencsak hosszú volt a listám az elmúlt húsz percben bekövetkezett halálközeli élményekről.
A szemeimet kinyitottam, de hiába, sötét, fekete vizet láttam mindenütt, mintha az űrben lebegtem volna. A homok a retinámnak csapódott, úgyhogy rögtön vissza is csuktam szemhéjaimat, de éreztem az apró szemcséket a szememben. Meg a számban. A fülemben. Az orromban.
Igazából nem tudom, hogy hogyan értem partot. Mármint, egészen biztos voltam benne, hogy meghalok. Ez nem az első volt. Mármint, hogy biztos voltam benne. Az ember néha egészen biztos benne, de asszem akkor, ha biztos vagy benne, nem halsz meg. Csak akkor, ha nem sejted. Úgyhogy én elég nagy biztonságban voltam, úgy nagyjából mindig.
A sár a pofámban volt, ahogy a parton feküdtem. Fáztam. December volt. December vége, 2019 vége. Végre vége ennek a szar évnek, gondoltam akkor, mert még nem sejtettem mi vár rám 2020-ban.
Nem a Big's 303. Nem mentem vissza dolgozni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Bobby Wilkins
Bobby Wilkins EmptySzer. Márc. 25 2020, 22:08
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Bobby!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Kissé úgy éreztem a történetedet azon személyiséged véste le nekünk, aki a reggeli kávé helyett köszönt be nálad, de azt kell mondjam, igazán tetszett minden sora! Very Happy Érdekes lett volna megismerni milyen lettél volna, ha nem te lennél, ezáltal pedig kacifántosan, de téged is megismerhettünk. A kissé kusza, szétszórt srácot, akit ha nem a baj ér utol, ő az aki a nyomába ered és addig kergeti, amíg a magáénak nem tudhatja. Lássuk be, azért tökéletesnek lenni állatira unalmas és hol van abban az izgalom, ha kiszámítható minden egyes lépésed vagy a te esetedben minden egyes gondolatod? Szórakoztató lenne nem kiidegelni másokat vagy olyan emberek idegrendszerét tropára tenni, akiket jobb lenne elkerülni amennyire csak tehetnéd, de az nem te lennél. Te bátor vagy, vakmerő és nem félsz szembenézni a következményekkel, hiszen tudod jól, hogy az odafelé vezető úton te voltál a sofőr és mennyire hülyeség lenne már a célállomás előtt kivetődni a kormány mögül?!
Kíváncsian követtem végig a történetedet mi történhetett azzal a táskával, ami úgy tűnik elég nagy galibát okozott számodra, de most hogy beavattál a részletekbe én teljesen meg tudlak érteni. Annyi minden vonta el a figyelmedet és az ember ilyenkor akaratlanul is összezavarodik. Mármint nem vagyunk gépek vagy mi, hogy egyszerre több utasítást tudjunk másodpercek leforgása alatt teljesíteni, hiszen emberi mivoltunk túlzásokba esve fogja magát és egyszerűen csak lefagy. Percekre, órákra, helyzettől függ és én biztos vagyok benne, hogy veled is ez történhetett. Nem is gondolnám, hogy hibás lennél emiatt, a te helyedben mindenki így járt volna el. Főleg ha még akkora felelősséggel is kell szembenéznie, hogy ő az első vendég valahol az Isten háta mögötti helyen. Mármint az ilyenekért nem jár valami trófea, kitüntetés, ami felhívja mások figyelmét mit is értél el? Smile
Azért megkönnyebbülés, hogy életben maradtál, viszont sajnálom azt a kihagyott munkalehetőséget. Viszont meg is értem. Nem érdemes visszanézni a múltba vagy visszamenni arra a helyre, ami majdnem megpecsételte a sorsodat így csak azért tudok szurkolni neked, hogy a következő döntésed után sem a fegyverrel, sem pedig a hídról lógással nem kell majd szembenézned. Egyszer még kielégíti az adrenalinfüggők kíváncsiságát, másodszorra viszont már semmi sem ugyanolyan, mint elsőre. De én tudom, hogy megfontoltan döntesz majd, hiszen eddig is úgy tettél, nemde? Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Bobby Wilkins A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Bobby Wilkins D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Bobby Wilkins 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Bobby Wilkins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» April Wilkins
» april j. wilkins
» welcome to my house? // Bobby & Loise
» Harvey Wilkins
» June Wilkins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: