New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptyPént. Feb. 07 2020, 16:42

Életemszerelme

miéééért? mi történt?  I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 2122324058  I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 2122324058
csak nincs minden veszve Sad
Kath olyan nagyszerű....  I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 4142114136




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptyPént. Feb. 07 2020, 12:18

Vörösdémon
Azt hiszem elbasztam ezt az egészet.....




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 21:10

Vörösdémon
Puszi nektek is I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 20:39

Életemszerelme

jó randit, vigyázz magadra <3 KAth is csókol.
puszaaaa I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 20:36

Vörösdémon
Írok ha hazaértem a bulikából én meg csókoltatom Kathet! I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1987965242
Alig várom hogy legyél! Mindent elmesélek majd részletesen I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1676852372




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 20:27

Életemszerelme

úúúh de izgin hangzik, mintha egy filmet néznék I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 2624752903 úgy szurkolok neked cicabogár pompom

alig várom, hogy újból együtt aludjunk <3 holnap este már leszek, addig is puszillak szívecske




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 20:23

Vörösdémon
Ohh már megdícsérte a csípőmozgásom... kicsit... ráztam miközben ittunk. És tetszett neki. Ahogy neked is szokott Wink
Awwww én is nagyon szeretlek I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 Hiányzol ám már... Holnap otthon leszel?




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 20:19

Életemszerelme

figyelj, ha úgy érezted próbálkozik nálad akkor lehetséges, hogy van esélyed. I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 2624752903 csak adj bele minden csípőringást Wink

én szívesen járnék veled így is, de könnyebb lenne az biztos. I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 szeretlek I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 2075961653  




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 19:27

Vörösdémon
Hát nem tudom három éve együtt vannak.... gondolod hogy lehet esélyem...? I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 2624752903
Awwww baby I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822 Annyira sokszor kívánom azt hogy bár heterók lennénk mindketten.... akkor járhatnánk egymással Sad I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 18:35

Életemszerelme

pfffffffff.... Shocked

mi az hogy valami olyasmije? a csaj helyében dobnám a srácot, aki nem képes a nőjének sem nevezni...de persze mst a te oldaladon vagyok, lehet biszexuális a srác és van esélyed. Wink
lehet te hiányzol az életéből, az enyémből biztosan hiányoztál I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 18:32

Vörösdémon
Nem túl jókat amúgy... Azt mondta hiányérzete van... meg nem a barátnője hanem "valami olyasmim"
Őszintén szólva fogalmam sincs...... Szerinted?




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 18:27

Életemszerelme

ne már... pont a jó résznél. de mondott valamit a nőjéről?

azta Surprised most vagy csak meg akar dönteni vagy barátot keres benned, vélemény? Shocked




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 18:20

Vörösdémon
Kicsit beittunk meg ilyenek... de mielőtt bármi is történhetett volna beállított a barátnője a pótkulccsal. Meg akartam halni I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 79856780
AMúgy meg.... üzengetünk egymásnak... Meghívott az esti előadására szóval majd csak későn jövök




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 18:02

Életemszerelme

aztarohadt Surprised egy hétvégére hagyom ott neked a lakást és kéjlakot csinálsz belőle?
volt még valami? találkoztok még? vagy most mik vagytok?




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 16:52

Vörösdémon
Koktéloztunk és megkérdezte hogy van e valami más harapnivalónk otthon a nyakamon kívül. Azért ennyire analfabéta én sem vagyok...
És úristen a szemei... Szemmel már lefolytattunk egy három körös menetet.... I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 2081954265




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 16:24

Életemszerelme

lehet csak véletlen volt, nem?
nem akarom, hogy menthetetlenül beleess I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 16:10

Vörösdémon
Deee.... van barátnője... Csak... tényleg flörtölt. Vagy valami olyasmi... Én már nem igazodom ki rajta....




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 16:08

Életemszerelme

ÚRISTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!

NEKED BEJÖN ÉS TE IS NEKI. De ő nem hetero? A múltkor valami nőcskéjéről fecsegett nekem, vagy most mi van? Tudom, hogy nem veszed fel a flörtölést de biztosan kacsintgatott rád? Ne ess pofára szívem I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 14:42

Vörösdémon
Nemmmmmmtudom.... nem igazán... kicsit...? Úgy értem... asszem flörtölt velem. De lehet csak én képzelem bele. Tudod jól hogy még Elton Johnról se tűnne fel hogy meleg. Múltkor is te szóltál rám hogy a boltba flörtölt velem a pénztáros srác....
És nem is ismerem csak... ahh... annyira helyes.
Na jól van ám... Szegény alsóim :c




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 13:58

Életemszerelme

Sajnálom de beszippantott Kath, olyan csodálatos... I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 2624752903
Ahogy az egyik barátnőm szokta mondani, csak az foglalt akin fekszenek. Mondjuk tőle még nem éreztem gay vibe-okat, te igen? Beleszerettél? I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 1471401822
mi lenne ha megkeresnéd, én meg megvenném neked azért, hogy legyen kettő? Razz a másikat meg felejtsük el...




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptySzer. Feb. 05 2020, 11:34

Vörösdémon
Nem tehetek róla hogy két napja itthon tengődöm magányosan míg te romcsizol meg bulikázol Rolling Eyes Amúgy véletlenül kizárta magát a lakásból, szóval behívtam. Odavagyok érte de foglalt Sad
Ebayről rendeltem, a galambossal együtt Laughing Felnőtt férfiaknak csak uncsi alsókat gyártanak Sad




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptyKedd Feb. 04 2020, 21:24

Életemszerelme
Még nem találkoztál AJ-vel? Szerintem annyira nem szuperdögös, de legközelebb csinálok róla képet, ha felgyújtam a konyhát. HÉ! Hogy találkoztál vele? Kihagysz mindenből!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Öhm.... áh, dehogy. Hol is vetted? Rolling Eyes




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptyKedd Feb. 04 2020, 18:31

Vörösdémon
Nem erről van szó. Hogy volt merszed nem elmondani hogy a szomszédsrácunk ennyire hihetetlenl dögös?????
És várj. Melyiket? Kérlek mondd hogy nem a baconos-tojásos lett megint halvány rózsaszín.... Shocked




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptyKedd Feb. 04 2020, 18:25

Életemszerelme
Most miért? Sad
Reméltem, hogy nem vesze észre, hogy kimostam a saját cuccommal a kedvenc alsódat... I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. 2081954265




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásI love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute. EmptyKedd Feb. 04 2020, 18:09

Vörösdémon
Mila..... mélységesen csalódtam.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
I love you in the most heterosexual way...... wait a minute.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Can I bother you for a minute please?
» nothing to love about love -- leta & romilda
» "I love the way you walk, I love the way you talk"
» Leo X Rain; you don't love her,, just love me down
» love is the name ☆

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: