New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 92 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:40-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:14-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

drinks bring back all the memories | arthur & emilia
Témanyitás drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptySzer. Dec. 25 2019, 10:14

arthur       emilia
Több kávét elfogyasztottam a mai nap folyamán, mint ezen a héten összesen, ezt pedig a különös idegállapotomnak tudtam be. Valamiért azt képzeltem, minél jobban visszahúz a valóságba a koffein, annál tisztábban fogom látni a tegnap történteket. Ha kiderülne, hogy csak beképzeltem Arthur felbukkanását, az volna a legjobb. De az a nyomorult cetli ott éktelenkedett az éjjeli szekrényemen és bizonyítékul szolgált arra, hogy a mostohafivérem megjelenése egyáltalán nem a képzeletem szüleménye volt. De még mielőtt beválthatta volna a papírra vetett ígéretét és felhívott volna, én küldtem számára sms-t, egy bár címével és egy kora esti időponttal. Azonban a megírt időpont vészesen közeledett, de semmi jó kifogást nem találtam, amivel lemondhattam volna. Még az ügynökömet is felhívtam, hogy megérdeklődjem, nem tud-e esetleg valami SOS munkáról. Én őrült még repülőre is ültem volna, csakhogy elkerüljem a ma estét, de valami különös oknál fogva sehol se volt rám szükség. Pedig mindig van egy hisztis modell, aki összeveszik a fotóssal és így azonnal új pofit kell találniuk a fotózásra, de most bezzeg mindenhol klappolt minden. Ilyen volt az én szerencsém.
Nem tudtam, mit akartam elérni a találkozón, ez pedig jócskán megnehezítette azt, hogy kiválasszam a tökéletes ruhát az alkalomhoz. Lezser akartam lenni, mintha valahonnan csak úgy betoppantam volna, vagy mehetnék edzőcuccban is, mint akit rohadtul nem érdekel ez a találka, mert épp csak beszorította két program közé az italozást. A farmer és póló együttes valahogy túl hétköznapi volt, a koktélruha kihívó... és ez így ment tovább, egészen addig, míg a tizedik ruhát is felpróbálva szomorúan az ágyamra dőltem.
- Inkább lemondom  - mert hát nem hiányzik nekem ez a feszültség. Annyira kis semmis dolog történt közöttünk, ráadásul olyan régen... én azonban még mindig a rabja voltam annak a pillanatnak. Normális vagyok egyáltalán? Kétlem, mert ha az volnék, akkor nem engedtem volna, hogy ennyire magával ragadjon egy múltbéli aprócska esemény. Ami egyértelműen nem jelentett semmit. Azaz nem szabadott, hogy jelentsen bármit is. De a fenébe is, miért csak én szenvedek? Ő rajta halvány szikráját nem láttam annak, hogy bármit is érezne irántam, vagy hát annál többet legalábbis biztosan nem, mint ami a helyzetünkben megengedett és elfogadott volt. Egyáltalán emlékszik arra a csókra? Vagy csak én rágom miatta a kefét már évek óta?
Ezen gondolataimon felbuzdulva indultam meg Ana szekrénye felé, hogy előhúzzam belőle a lehető legdögösebb ruhát és a ma estére kölcsönvegyem. Úgy a kirakatba helyezem a portékáimat, hogy Arthurnak a szeme is kieshet és rádöbbenhet, mekkora hülye volt, hogy annak idején nem lépett. Egyedül a bosszú vezérelt és az, hogy elhúzzam az orra előtt a mézesmadzagot és majd akkor mondjak nemet, mikor a legkevésbé számít rá. Igen, a terv mindenképp ez volt, ám a megvalósításának sikerességétől elég nagy mértékben tartottam. Ennek pedig az az egyszerű oka volt, hogy nem bíztam magamban. Nem bíztam abban, hogy érzelemmentesen végig tudom csinálni ezt, főleg azért, mert hát titkon én ugyan mindent éreztem a mostohatestvérem iránt, de közömbösséget azt pont nem. Pedig azt kellett volna leginkább.
Hiába húztam egy bőrkabátot is magamra, ebben a ruhában még így is túl meztelennek éreztem magam. Normális esetben, a való világban fel sem vennék ilyen ruhát, annak ellenére, hogy a fotózásokon ennél többet ritkán aggatnak rám. De hát az ugye más helyzet. Viszont a taxisofőr kigúvadó szemeit bóknak vehettem, hisz pont ez volt a cél, ám valahogy mégis azt éreztem, hogy egy kicsit túlzásba estem.

Húsz perc késéssel parkolt le a taxi a bár előtt, így valósággal kirobbantam az autó hátsó üléséről, még akkor is, ha legbelül reszkettem és még valamennyire féltem is a találkozótól. De majd egy fél óra múlva Ana felhív, hogy késésben vagyok, úgyhogy könnyen rövidre is zárom ezt az estét. Elsőre ennyi is bőven elég lesz, főleg úgy, hogy karácsonykor nem ússzuk majd meg egymás társaságát. Könnyű, kecses léptekkel sétáltam be az ajtón, felvéve a pókerarcot és azt mutatva a külvilágnak, hogy teljesen hétköznapi dolog ilyen ruhában megjelenni egy másodrangú bárban.
- Szia! Ne haragudj a késésért, egy kis csúszásban vagyok...  - jött a felesleges szabadkozás amint odaléptem mellé, de a beszéddel palástoltam az idegességemet, úgyhogy nem hagytam, hogy túl sokáig csendben legyek.  - És egy kicsit túl is öltöztem, de későbbre hivatalos vagyok egy elegánsabb partira, azért ez a cicoma és máz.  - mosolyogtam rá, de közben kínosan ügyeltem arra, hogy szemkontaktusból ne jusson ki sok.
- Egy vodka tonikot kérek szépen, köszi!  - szóltam végül a pultusnak is pár szót, mikor láttam, hogy a rendelésemre várva megállt előttem, majd a kabátomat levéve felültem az Arthur melletti szabad bárszékre.
- Szóóval... minek köszönhettem a tegnapi felbukkanásodat? Anyáék azt mondták majd csak karácsony előtt érkezel.  - lassan illendő lett volna nem csak a saját hangomat hallatni, így rögtön fel is tettem neki egy kérdést, amit hirtelen előhúztam a tarsolyomból. Kívülről teljesen azt a látszatot keltettem, mintha én lennék a világ legnyugodtabb embere, de belül... majdnem megőrültem. Legfőképp attól, hogy itt ült mellettem és ennyi elég volt ahhoz, hogy a fejembe olyan gondolatok férkőzzenek, amilyeneknek sose lett volna szabad.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptySzer. Dec. 25 2019, 10:34


Emilia & Arthur

Fogalmam sincs, hogy miért izgulok annyira. Talán mert akármennyire is már hat éve a történteknek, még mindig színtisztán él bennem az a pár pillanat. És számos kérdés... Mint például, hogy amúgy milyen oka volt annak, hogy ebből nem lett semmi? Mármint, ha tényleg csak az alkohol lett volna a hunyó és semmi más, akkor nem rágódnék rajta több, mint egy fél évtized után is. Lehet ellenezték volna a szüleink, de egyáltalán még az se biztos, hogy működtünk volna hosszabb távon. Viszont azóta szinte nem telik el nap, hogy ne vágyakoznék utána – és nem csak a testi dolgokra gondolva, hanem hogy ott legyen velem, mellettem. Fogalmam sincs, hogy ő miként gondolkozik az irányomba, de a csók óta változatlanul más a kapcsolatunk, mint korábban. Másfelé sodort minket az élet, mégis hasonló munkakörökben mozgunk. Őszintén szólva kaptam már ajánlást, hogy fotóst keresnek és pont Mila lett volna, akit a kamerám elé szántak, de udvariasan visszautasítottam ezt különböző indokokra hivatkozva. Elfoglalt ember lévén nem kérdezősködtek túlságosan. Sokszor fordult már meg a fejemben, hogy a puszta kíváncsiság miatt egyszer talán erőt kellene vennem magamon és minden kérdezősködés nélkül újra megcsókolnom, felelevenítve a múltat. Érdekel, hogy most vajon mi történne. Ugyanúgy elhúzódna? Hagyná magát? Az a baj, hogy mint az érmének, ennek is két oldala van. Egyik lehetőség, hogy mindkettőnk számára pozitív kimenetel következik belőle, a másik eshetőség pedig, hogy még jobban eltávolodunk egymástól, amit a legkevésbé sem akarok.

Nem vittem túlzásba a készülődést. Lefürödtem, hajat mostam, majd kisebb válogatás után kiválasztottam az egyik kényelmes sötét farmeromat, mit egy világoskék inggel és egy sportzakóval egészítettem ki. Egyébként is szeretek elegánsan öltözködni, de most hogy vele találkozok még inkább tetszeni akarok neki úgy, hogy a legjobb formámat hozom.

Idő előtt 10 perccel érkezek a bárba, majd kezdésnek kikérek magamnak egy sört. A zsebemből előveszem a kis noteszomat és egy ceruzát. Amennyire most dübörögnek bennem az érzelmek, valamivel el kell vonnom a figyelmemet, míg megérkezik, így hát komponálok valamit zongorára. Kíváncsi vagyok, vajon mi fog ebből kisülni, ha majd sikerül is egy elé ülnöm. Akármennyire sem egy alja ez a hely, egy túlzottan burzsoá bárnak sem mondanám, ahol mindenki ki van öltözve elegánsan és kaviárral szolgálják a pezsgőt.
Ötpercenként nézegetem az órát és a telefonomat, de még mindig semmi. Ha nem is jön el, én valószínűleg akkor is itt fogok maradni még legalább egy órát, most annyira elkapott az ihlet. Valami húsz perc késés után hallom meg a hangját, majd felé fordulva egy pillanatra a szavam is elakad. Hozzá képest én mint valami díszbolond, úgy érzem magam jelenleg. Hamar rendezem soraimat, bár egy „húhh” azért kiszalad a számon még. – Igen, engem is hívtak, bár úgy gondoltam, hogy inkább veled töltöm az időt – köszörülöm meg a torkom, miközben a zsebembe rakom a noteszt. A prioritások látszólag másak mindkettőnk esetében. – Biztos aratni fogsz a partin, nagyon dögös vagy! - jegyzem meg mellékesen, tartva vele a szemkontaktust. Nem akarom, hogy a végén rossz néven vegye, hogy megnézem magamnak – mert lássuk be, lenne mit nézni rajta. Főleg, ha így ki van téve, amit jogosan ki is tehet. Bassza meg, de hosszú lesz ez az este…
Segítek neki levenni a kabátját úriember módjára – már ha engedi -, aztán helyet foglalok a széken és belekortyolok a sörömbe. – Igen, ők nem is tudják, hogy már szabad vagyok. Egyébként is meg akartalak látogatni, mégse hagyhattam ki a születésnapodat! Azaz sikerült mégiscsak kihagynom, mert a premierre kellett készülődni, és el voltam havazva – a szokásos módon. Akármennyire is sablon szöveg, esetemben legtöbbször igaz. – Szóval bocsánat érte! Aztán a lakótársad rám írt, hogy szervez neked egy amolyan utó-születésnapi bulit és szeretné, ha meglepetésként én is jönnék. Kicsit késve sikerült megérkeznem, mert a gép is késett, a forgalom is nagy volt, és sajnos az este onnantól hamar véget ért – húzom el a számat, majd egy sóhajt és egy korty sört követően újra megszólalok. – Hiányoztál, Mila! Olyan régen láttuk már egymást és szerettem volna egy kis örömöt okozni neked. Sajnálom, ha a megjelenésemmel látszólag pont hogy elrontottam, ezzel együtt a partit is, és hogy igazából a hátad közepére sem kívánsz – nem szánakozásból beszélek így, azt viszont ő is jól tudja, hogy ami a szívemen, az a számon. Ez a becézése sem éppen mindennapi az Emiliának, de még valamikor évekkel ezelőtt jutott az eszembe, azóta pedig szinte mindig így szólítom.
- Este akartál még nekem mondani valamit, mielőtt beütött volna a sok alkohol - ez egy kijelentés, de egyben kérdés is. Az a „na ide figyelj” eléggé beleégett az agyamba, és pontosan emiatt a mondat miatt érzem azt, hogy nem örül a viszontlátásnak.

credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptySzer. Dec. 25 2019, 10:40

arthur       emilia
Túl sok mindent modellként egy fotózáson nem lehet tanulni, legalábbis ami az olyan dolgokat illeti, amiket a mindennapi életben is tud hasznosítani az ember. Viszont azt rendkívül jól elsajátítjuk, hogy miként mosolyogjunk akkor is bájosan, ha éppen citromba haraptunk. Ezt a tudást pedig nagyon is jól hasznosítom most Arthur jelenlétében. Már csak abban reménykedem, hogy kitart ez az "erős női imidzs" a találkozásunk végéig és nem gyengülök el egy pillanatra sem. Örömmel veszem tudomásul azt a véletlenül kiszaladt "húhh"-t és ennek köszönhetően elégedetten ülök le a székre, miután segített levenni a kabátomat. Az első szúrását egy mosollyal zárom le és próbálom elhessegetni a lelkiismeret furdalás kezdődő jeleit. Mert hát nem kell bűntudatot éreznem, végtére is nincs is parti, ahova innen mennék...
- Köszi, te is jól nézel ki! - visszabókolok rögtön, hisz szó mi szó, valóban jól fest ebben a zakóban, a kék ing pedig állati jól áll rajta. De még mielőtt túl feltűnően nyálat csorgatnék - mert azt mégse lenne szabad -, inkább látványosan keresztbe teszem a lábaimat, a szoknya részeit pedig úgy igazgatom, hogy bőven láttassak némi szabad bőrfelületet. Látni akarok rajta valamiféle vágyakozást vagy csak legalább megbánást, amiért annak idején semmit nem küzdött azért, hogy legyen köztünk valami.
- Ugyan! Semmiség! Én se voltam itthon a szülinapomon, azért is ilyen későn lett buli. Mondjuk azt nem tudtam, hogy Ana hívott meg Téged... - gondolom akkor mégse fog felhívni egy fél óra múlva, hogy kimentsen ebből a szituból, ha már alapból is benne volt a keze abban, hogy újra találkozzunk Arthurral. Kortyolok jó néhányat az italomból, amit kicsit lassabban kéne fogyasztani, máskülönben ugyanúgy kidőlök, mint tegnap, de úgy érzem, szükségem van a bátorító folyadékra. Szemeimet eddig a poharamon pihentettem, de amikor bevallja, hogy hiányoztam neki, akkor muszáj vagyok rá emelni a pilláimat. - Te is hiányoztál nekem. - suttogom, mert rossz érzés fog el attól, hogy ezt tényleg kimondom. Pedig ha tudná, hogy mennyire hiányzott! Hogy tudok arról, többször egy városban tartózkodtunk az aktuális munkáink miatt, és mindig azt kívántam bárcsak egyszer betoppanna az ajtón és... történne valami, akármi. Hülyeség egy ártalmatlan kis csókon emészteni magamat éveken át, mégis ezt teszem, mert valahogy mégis sokat jelentett. És azóta se beszéltük meg, mi is volt az valójában. Próbáltuk ugyan, de nem tudtuk, ezért kerülni kezdtük egymást, ami meg csak még nagyobb vágyakozást váltott ki. Belőlem legalábbis biztosan. Magam mellett akartam tudni, azt akartam, hogy legyen egy hely, ahol nem mostohatestvérekként vagyunk jelen, hanem mint férfi és nő, és ahol nem kell tartanunk attól, hogy bárki megláthat minket. Ott, pár nap alatt eldőlt volna, hogy ennek van-e jövője vagy csak buta kamaszkori fellángolás volt a részemről. De nem jutottunk el odáig, egészen eddig a pillanatig mást sem csinálunk, csak egy helyben toporgunk és ez lassan megőrjít. - És nem rontottál el semmit, tényleg nem tehetsz róla. Nagyon fáradt voltam, mert tegnap délelőtt érkeztem vissza Tokióból és még nem sikerült visszaállnom az itthoni időszámításra, Ana meg rögtön elvitt bulizni, aztán csak tolta belém a koktélokat. - jó, azért talán mégis csak kibuktam miatta is, de ezt egyelőre semmi pénzért nem vallanám be neki. Szerintem tudja ő ezt magától is, hiába próbálom tagadni. Csak a miértje nem lehet világos a számára, bár ha nagyon megerőlteti magát, még azt is kitalálná.
- Ja csak meg akartalak fenyegetni, hogy még egyszer ne merd ezt tenni a kishúgoddal - ezt a "rangot" külön hangsúlyozva mondom -, hogy felszívódsz évekre, aztán hirtelen megjelensz, mert a végén még szívrohamot kapok. - végül is tényleg ezért akartam kioktatni. Csak talán megspékeltem volna még olyan kijelentésekkel, amelyek elárulásához jelen pillanatomban túl józan vagyok. - De ne érts félre, örülök, hogy itt vagy! Esküszöm! - még a szívemre is teszem a kezem egy másodperc erejéig, hogy az eskü teljesen igazinak hasson.
- És sikerült már összeszedned valami színésznőcskét, akit hazahoznál anyáéknak bemutatni? Amikor beszélük velük, mindig kérdezik tudok-e valamit a szerelmi életedről. De mondtam, hogy nekem ahhoz semmi közöm és inkább Téged kérdezzenek. - pedig szívesen lehengerelném őket azzal a válasszal, hogy Arthurral megpróbáljuk mi a dolgot. Végül is... jogosan még ki sem akadhatnának, hisz semmi nem köt össze bennünket. Most az, hogy a szüleink összeházasodtak az még önmagában nem jelent semmit. Ettől mi nem lettünk hirtelen vérrokonok. Hála az égnek, hogy ez nem így működik!
- Tényleg, anyáéknál laksz most? Meddig is maradsz? -
iszok még pár kortyot, felkészítve magam egy esetleges rossz válaszra, amiből kiderülhetne számomra, hogy valakinek sikerült elcsavarnia a fejét. Valakinek, aki nem én vagyok...
Közelebb hajolok kicsit, úgy valamelyest a személyes terébe férkőzhessek, hátha ezzel kiváltok belőle olyan reakciót, amitől a fejemben lebegő lámpa piros fénye egy csapásra zöldre váltana.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptySzer. Dec. 25 2019, 11:07


Emilia & Arthur

Csak mosolyogva bólintok egyet a bókjára. - Köszönöm! És majd mesélj a partiról, hogy sikerült! Úgy hallottam, elég nagy felhajtást csinálnak most - részben sajnálom is, hogy nem tudok menni, de mivel Miláról van szó, ezért muszáj leszek kihagyni. Így is jól ismerem már Hollywoodot, és Hollywood is ismer engem. A további kapcsolatépítést sosem vetem meg, de néha vannak fontosabb dolgok is ennél. És biztos nem fogja a pénzes népség a mellére szívni, ha én éppen nem jelenek meg.
- Igen-igen, korábban vagy kétszer sikerült együtt dolgoznunk és elég jó kapcsolatot kezdtünk el ápolni amolyan alkalmi alapon. Néha ő írt rám pár szót beszélni, néha én rá. Bár fogalmam sincs, mesélt-e arról neked, hogy ismer engem. Mármint úgy értve, hogy pontosan honnan. Mondjuk biztos van fontosabb dolgotok is, mint rólam beszélni! - legyintek egyet. - Volt egy fotózásom vele, illetve egyszer az egyik filmnek jelenetéhez is kellettek modellek statisztának. Ismerem már a showbizniszt, és hogy mivel is lehet megnyerni a magányos férfiakat - na igen, ha már én is az vagyok… Amennyire vegyes érzésekkel jöttem ide, az idő múlásával egyre kellemetlenebb irányba kezd el tolódni ez a képzeletbeli mérleg. Nem sajnáltatni akarom magam, vagy a mártírt játszani, de a tegnapiakból az jött le, amit az imént mondtam. Mikor azonban megszólal, hogy neki is hiányoztam, kicsit fellélegzek. Ezesetben csak nincs akkora harag, mint azt elsőre gondoltam volna. - Igen, azt láttam, hogy jól elbuliztatok ott páran. Kellett is várnom legalább egy tizenöt percet, mire végre elszakadtál a többiektől és oda tudtam menni hozzád - kétségtelen, hogy sok emberrel volt körülvéve, de nem csak a tömeg miatt választottam a háttérben figyelést. Sok minden közre játszott abban a tizenöt perc várakozásban. Meg akartam nézni, hogy esetleg van-e valaki akivel kicsit… közelebbi kapcsolatot ápol a férfiak terén. Hogy a boldogsága vajon mennyire valódi ezalatt az ünneplés alatt. És nem tagadom, a látvány sem volt mindennapi, de ezt bőven elég, ha most csak magamnak vallom be.
„Kishúgoddal.” Nem szándékosan, hanem amolyan reflexesen fújom ki nemtetszésem jeléül a levegőt orromon és rándul meg kicsit a szám széle. Filmrendezőnek, zenésznek jó vagyok, de színészi ösztöndíjra nem igazán lenne értelme pályáznom. Próbálom ezt a reakciósorozatot minél gyorsabbra fogni, nehogy a végén túlságosan rossz néven vegye. De ettől a szótól rosszul vagyok, főleg ahogy az ő szájából hallom – még szándékosan ki is hangsúlyozva. Nem tudom őt a kishúgomnak tartani. Azóta az eset óta képtelen vagyok rá. És már azelőtt sem voltam rá teljesen képes. – Tényleg sajnálom, Mila! De tudod, hogy rengeteg munkám volt rengeteg helyen. És hogy sosem tudtunk a naptárunkat összeegyeztetni. De így is próbáltam minél többször jelentkezni, már amennyire az erőmből telt – ez így is van. Legtöbbször üzeneteket küldtem és próbáltam pár szót beszélni vele, aztán máskor meg felhívtam részegen és olyan dolgokról beszéltem, amiket aztán másnap inkább az alkoholra fogtam, semmint másra. Legbelül rengeteget vívódok.
- Jaj nem, dehogy! Azaz felcsináltam egy csajszit, de eleget fizettem neki, hogy el tudja tartani a gyereket, de azon kívül semmi - na jó, néha meg van hozzá a tehetségem, hogy hihetően adjak elő egy-egy történetet. Ezt is véresen komolyan közlöm vele egy nagy sóhajt követően és a szemébe nézve. Csak a reakciója után mosolyodom el és nevetek fel. - Nem, dehogy is. Nincs senki a láthatáron és őszintén... nem is nagyon vágyok rá - jelenleg a vágyaimban egy ember neve jelenik csak meg. Nem tudom, hogy ténylegesen megy-e arra az estre, vagy pedig csak engem akart kísértésbe hozni ezzel a szettel, de akárhogy is… sikerült neki. Legszívesebben itt helyben simítanék végig a fedetlen combján mindaddig a pontig, de türtőztetnem kell magamat. - Na és neked van valaki már a láthatáron, vagy éled az örök szinglik életét? - hozzám képest Emilia jócskán fiatal és nem is tudnám hibáztatni azért, ha még évekig nem állapodna meg senkivel, hanem inkább maradna ebben a független helyzetben. Akármennyire is képes az ember életébe egy kapcsolat stabilitást és biztonságérzetet hozni, a szabadság is egy kellően felszabadító érzés.
- Előbb mondtam, te, hogy még nem tudnak róla, hogy itt vagyok! - nevetek fel jóízűen. - A végén kiderül, hogy már nem is bírod annyira az alkoholt! Visszatérve a kérdésedre, egy hotelban lakok pár sarokra innen, taxival legfeljebb egy öt percre. Hogy ez meddig marad így, fogalmam sincsen. Mármint a hotelban szállás. A következő két-három hónapban nincsen különösebb dolgom, mint megkapni a fizetésemet és számolni a pénzemet. A következő forgatások csak március elején kezdődnek, de februárban már el kell kezdeni a kis házimunkámat az előkészületekkel kapcsolatban. Március. Valószínűleg márciusig maradok, ha minden jól megy - valószínűleg keresni fogok magamnak valami kis lakást itt a belvárosban és kibérlem magamnak. Jobb ötletem nemigen van.
Beszédem közben azonban lassan jócskán közelebb hajol felém, ami jobban megrészegít, mint bármilyen másik alkohol. Ez az illat, azok a szemek, azok az ajkak… Az előbbinél egy kicsivel erőteljesebben szívom be és fújom ki a levegőt, és szemeimet is lehunyom, magam is engedve a köztünk lévő távolságból. A tervem, miszerint el kellene kapnom és újra fényt deríteni, mi is van köztünk végre megvalósulni látszik – egészen addig, míg utolsó pillanatban nem bújnak ki a nyuszifüleim és fordítom oldalra az arcomat, hogy a könyökömbe köhögjek párat. Nagy köhögés, ja - valószínűleg a süket is képes hallani, hogy nincsen semmi bajom, csak a zavaromat próbálom palástolni. A hangomat keresve kétszer is megköszörülöm a torkomat, majd a pult felé fordulok. – Egy kis tömény nekem sem ártana. Kaphatnék egy vodkát, meg egy… - egyik ujjamat feltartva kérem a türelmét a pultosnak, míg másik kezembe véve a korsót kiiszom a maradék 2 decit belőle. - …kísérőt hozzá? - te teljesen hülye vagy?! A jelenlegi belső vívódásaid java is az alkohollal kezdődött, erre te folytatod az ivást. Gratulálok. A felvezetés, a dobpergés előtt kihátrálni egy ilyen helyzetből egy ilyen nővel – elment az eszem. Még jó, hogy kívülről nem látszik a szívdobogása az embernek, mert valószínűleg a végén még azt hinnék az ittlévők, hogy most fogok szívrohamot kapni.
- Ömm… igyunk a ömm… mit tudom én, hogy újra együtt vagyunk? - ha a válasza igen, akkor kérek még egy plusz kört mindkettőnknek, így előttem lassan már két feles lesz. Kelleni fog, úgy érzem.
- És te… khm… te meddig fogsz maradni a városban? Lesz most valami felkérésed még így az év vége, év kezdete felé? - mintha mi sem történt volna. Úgy érzem, mindjárt elájulok, mert az idegtől és a vágyakozástól majd szétrobbanok…

credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptySzer. Dec. 25 2019, 11:31

arthur       emilia
Bólintok párat, jelezve, hogy készséggel mesélek majd neki a kitalált partiról, amire "hivatalos" vagyok. Érdeklődve hallgatom, amikor arra terelődik a szó, hogy ismerik egymást Ana-val, nem sokkal később pedig arra leszek figyelmes, hogy idegesen dobolni kezdek körmeimmel a pulton. A féltékenység tűzként terjed szét a testemben és érzem, hogy mindjárt elborítja az egész elmémet. De minden energiámmal igyekszem fékezni magamat és addig kortyolgatok az italomból, míg nem ürítem a poharat. - Hát, nem tudtam, hogy ennyire jól ismeritek egymást. - jegyzem meg kissé keserűen, a hangomból pedig egyértelműen kihallatszik, hogy nagyon nem fűlik a fogam az ő kis barátságukhoz. Nagyon remélem, hogy Ana nem próbálkozott be nála, de ha mégis, akkor Arthur nem adta be neki a derekát.
- Amúgy, hogy lehetséges az, hogy mi ketten még soha nem dolgoztunk együtt? - nem gondolom, hogy tudná rá a választ és igazából nem is a közös munka utáni vágy hajt, mert szerintem egyáltalán nem tudnék figyelni a saját dolgomra a jelenlétében, sokkal inkább zavar ez az émelyítő féltékenység, amit azóta érzek, hogy Ana és az ismertségük szóba került.
- Á, értem! Szóval kukkoltál! Így mindjárt más! - elnevetem magam, hisz egyértelmű, hogy nem rossz jelzőként használom ebben az esetben a kukkolót és csak kicsit oldani próbálom a közöttünk már-már lézerrel vágható feszültséget. Szeretném azt hinni, hogy nem csak arra várt, hogy kevesebben vegyen körbe, hanem közben figyelt engem, rajtam legeltette a szemét, bármennyire szánalmasnak is hasson ez. Ha pasik százai csorgatták a nyálukat egy-egy bikinis képem láttán, az se érdekelt, ha nem az az egy valaki nézegette őket kedvére, aki igazán fontos volt nekem.
- Tudom! És tényleg nincs harag, csak viccelek! Megértem, Arthur. Én is van, hogy háromnaponta más városban vagyok, így nehéz lenne bármilyen kapcsolatot is fenntartani. - hiába szerettem utazgatni, a sok távollét az otthonomtól mindig is egyfajta tüske lesz a szívemben. Főleg, ha olyanoktól kell távol lennem, akiktől legszívesebben egy percre se szakadnék el... de ismételten túlfut a fantáziám és már megint nem olyan dolgok járnak a fejemben, amelyek illendőek és elfogadottak lennének.
Ledermedve hallgatom a beismerő vallomását és nem akarok hinni a füleimnek. Lélegzetvisszafojtva várom a pillanatot, hogy kiderüljön, csak szórakozott velem, de túl sokáig tart ki, én pedig úgy érzem, menten elájulok. - Úristen! Te akkora hülye vagy! - ütöm meg a karját, ahogy vele együtt nevetek ezen a hülye viccén. Majdnem szívrohamot kaptam attól, hogy azt hittem tényleg van egy gyereke valahol a világban. Aztán meg egy újabb szívroham attól, hogy ilyen simán lemondott róla. Ilyennel nem szabad viccelni, főleg nem ilyen ingatag talajon épülő baráti (?) kapcsolatnál. Az előbbi ütés következtében a kezem véletlenül a vállán felejtődik, amit most, hogy néhány másodperccel később végre észreveszek, gyorsan le is kapok onnan. Csak tudnám mi ez a fene nagy szégyenlősség a részemről... - Hát akkor ez végülis... jó. Gondolom. Mármint még mindig jobb nem vágyni senkire, mint vágyni valakire, akit nem kaphatsz meg. Előbbi kevésbé fájdalmas. - ezt a nem is nagyon vágyok rá kijelentését megpróbálom nem személyes sértésnek venni, hiszen amúgy sem annak szánta. De azért mégis rosszul esik. Mert ellenkezve az előbbi, saját kijelentésemmel, azért jó dolog vágyakozni valakire, az ad valami plusz értelmet az életnek.
- Valaki mindig próbálkozik, csak... nem az, akit én szeretnék. A szingliségért pedig nem vagyok oda, de ha ez van, akkor ki kell békülni a helyzettel. Örökké csak nem fog tartani. - óvatosan próbálok fogalmazni, de mégis őszintén megosztom vele a gondolataimat. Sokan úgy gondolják, hogy szinglinek lenni New York-ban mekkora kaland. Hát én nem úgy látom. Vagy legalábbis efféle kalandokra inkább nem vágyom, bármennyire is furcsa legyen ez a felfogás egy modelltől.
- Jóóó, de úgy értettem, hogyha elmondod nekik, hogy már itt vagy, akkor hazaköltözöl-e erre az időre. - vele együtt nevetek, miközben felvilágosítom, hogy mire is gondoltam konkrétan az előbbi kérdésemmel. - De amúgy az alkoholt tényleg nem bírom már annyira. - fejelem meg még ezzel a kijelentéssel a mondandómat, majd hallgatom a további terveiről. - Hát, ha nem akarsz sokáig egy hotelben lakni, akkor hozzánk is jöhetsz. Van egy üres szobánk. Régen valami orosz modell lakott benne, de mióta kiköltözött nem kerestünk magunk mellé mást, mert hát ketten is fenn tudjuk tartani a lakást. Viszont jelenleg tárolóként funkcionál. - amint felajánlottam ezt, már meg is bántam. Nem akarom, hogy odajöjjön, nem akarom, hogy Ana közelébe jöjjön, azt meg végképp nem akarom, hogy kialakuljon köztük valami. Remélem inkább valami másik megoldáson gondolkozik, az ajánlatomat meg megtartja egyfajta vésztartaléknak.
Ezen meggondolásból és hogy elfelejtsem Ana miként próbálná meg lecsapni a kezemről Arthurt, közelebb hajolok hozzá, hogy teszteljem, vagyok-e rá bármiféle hatással vagy pedig itt lesz már az ideje annak, hogy továbblépjek azon a kis semmiségen, ami annyi évvel ezelőtt közöttünk történt. Mindössze pár rövid másodpercig képes közel lenni hozzám, utána valami álköhögéssel kicsit távolabb húzódik. Belül örömtáncot lejtek, ezt ugyanis nehéz lenne másképp értelmezni, mint ami valójában. Zavarba hoztam. Én! Szóval akkor nem olyan közömbös irányomban, mint amennyire próbálja azt mutatni. Bólogatok, mikor piát rendel, ezzel adva a tudtára, hogy nekem is szükségem van néhány plusz gátlásoldó kortyra.
- Hát arra mindenképp, mert csak szökőévente van ekkora szerencsénk! - fülig érő mosollyal egyezek bele abba, hogy mire igyunk és egyre kíváncsibban várom, hogy mi fog kisülni ebből az egészből. - Én is maradok most egy darabig. Januárban lesz pár munkám, de azok mind itt a városban, távolabbit most egy kicsit nem nagyon szeretnék elvállalni. Jó itthon lenni. - belemennék a játékba, hogy túltegyük magunkat az előbbi bakin, de annyira boldog vagyok, hogy láttam tőle valami reakciót egy apró kis női trükkre reagálva, hogy képtelen vagyok megkegyelmezni neki. Újra és újra látni akarom, mert biztos akarok lenni abban, hogy nem én értelmezem félre a viselkedését. A kis poharamat az övének koccintom, majd megiszom az egyik felest, és miután a pultra visszahelyezem a kis poharat, újra közel hajolok hozzá. Annyi különbséggel, hogy egyik kezemmel a térdén támasztom meg magam.
- Mondd csak, Art... Mitől vagy ennyire zavarban? - még közelebb merészkedem, a kezem egy cseppet feljebb is csúszik a lábán és próbálom minden rezdülését leolvasni az arcáról. - Vagy átüljünk inkább egy boxba és ott beszéljük ezt meg? - kérdezem, de választ már nem várok, helyette legurítom a második felest is és fogva a kabátomat a sarokban lévő, megüresedett boxhoz sétálok. Külön figyelmet fordítva arra, hogy míg Arthur látótávolságán belül vagyok, addig séta közben jobban ringassam a csípőmet. Csak azért, hogy ez a rövid út se teljen el unalmasan, látnivaló nélkül.
Becsúszom az ülésre és felnézek Arthurra, várva, hogy eldöntse mellém ül-e le vagy inkább velem szemben. Mondjuk utóbbi se menti meg tőlem, mivel az asztal körül végig ugyanaz a bőrülés fut, így semennyi időbe se telne mellé csúszni.
- És... hoztál nekem valamit ajándék gyanánt vagy hasonló élményeket kínálsz, mint a tizenhatodik születésnapomon? - egyrészt az alkohol jótékony hatásának tudható be, hogy nyíltan rákérdezek bizonyos dolgokra, másrészt meg azért, mert itt végre valamennyire látó- és hallótávolságon kívül kerültünk a többi embertől és itt azért jóval meghittebb hangulatot lehet teremteni. Csak nehogy visszavonulót fújjon, mert az lenne aztán az igazán kínos.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptySzer. Dec. 25 2019, 11:35


Emilia & Arthur

Reakciói egyben nyugtatnak meg és öntenek el ideggel. Ahogy Anát szóba hozom, talán kicsit szándékosan nem fogalmazva kristálytisztán, egyből elkezdi idegesen koptatni a fapultot a körmeivel. Az egómnak valamelyest jól esik, hogy mindent figyelembe véve ilyen féltékenységet tudok kiváltani belőle. Legszívesebben még kínoznám egy kicsit, de inkább a nyugtatására sietek. - Ne aggódj, nem feküdtem le vele. Nem is terveztem - azaz de, volt tervben, csak aztán nem volt meg a kémia közöttünk. Öregkoromra egész válogatós lettem a nők terén, már nincs az, mint tinédzser-kora felnőttkoromban, hogy legyen szép és legyen hova betenni – én pedig remélhetőleg ne kapjak el semmit. De azért kár lenne tagadni, Ana sem éppen egy csúnya nő, de most adok csak igazán hálát az égnek, hogy nem történt közöttünk semmi, mert fogalmam sincsen Mila melyikünket sterilizálná előbb.
- Halvány gőzöm sincs igazából. Fotózásra ilyen last resortként kérnek csak fel engem, mert általában tudják, hogy elég elfoglalt vagyok. De egyszer beszélhetek pár emberrel és csinálhatunk egy közös fotósorozatot. Vagy beteszlek az egyik filmembe, egy általad választott szerepbe. Főleg, ha ilyen szettben vagy… Hát mit ne mondjak, a vetítés végén lehet nem száraz gatyával jönnek ki a férfiak - a végére viszont már elnevetem magam. Persze, ha a filmjeim közelébe kerülne, akkor sem tenném olyan jelenetbe, amit ő ne szeretne. Egyébként sem szokásom belekényszeríteni se férfit, se nőt olyan helyzetekbe, amiket nem akarnak vállalni. De a szereplőválogatáskor általában eléggé nyíltan szoktam fogalmazni, szóval ha valakinek lesz meztelen jelenete a filmben, akkor arról már azelőtt tudomást szerez a menedzserétől, hogy eljönne a meghallgatásra. Azonban a magamutogatást sem szeretem, szóval csak indokolt esetben kérek meg ilyesmire bárkit – mint mondjuk a női vonzerő bizonyítására. Ha Mila is így viselkedne velem, valószínűleg én is szívesen behódolnék neki.
Sajnálom kicsit, hogy a munkáink ennyire elszakítottak egymástól minket. Korábban menekülőként szakadtam ki a családi házból és indultam meg Észak-Karolina felé, de aztán később kiderült, hogy Mila is modellnek akar állni, aztán azóta olyan ritkán látjuk egymást, hogy az valami hihetetlen. Az ilyen lehetőségeket ezért is öröm megragadni, mint a mostanit.
Látszólag bevált a kis ideglelésem vele szemben. Csak jobban kezdek nevetni, mikor még meg is üti a karomat. Arra már nem is mondok semmit, hogy így rajta hagyja a kezét a vállamon utána. Szavai viszont a szívemig hatolnak és tőrként forog benne. Ó, ha te azt tudnád, Mila! Bár szerintem, amennyi megmásíthatatlan jelet adtunk egymásnak az elmúlt percekben… Már emelném szóra a számat, de inkább befogom. Nem tudnám ezt úgy kihozni, hogy ne lehessen élből rávágni, mire is gondolok.
- Hogy érted, hogy nem az, akit szeretnél? Talán van valaki, akin megakadt a szemed? - egyben valódi, másrészt költői kérdésként teszem fel neki. Azon, hogy próbálkoznak nála, nem nagyon tudok meglepődni. Dolgoztam együtt pár modellel az évek során, akár filmen, akár fotózás keretein belül és vagy látva, vagy pedig nekem mesélve hallottam a különböző sztorikat. Nem könnyű az élet nekik sem, valószínűleg ezért is próbálnak inkább azokhoz a fotósokhoz ragaszkodni, akik szigorúan szakmai szempontból tekintenek rájuk.
- Fogalmam sincs még. Kíváncsi vagyok, megvan-e még a zongora. Valami karácsonyi nótát jó lenne eljátszani, ha már tavaly nem tudtam itt lenni. Amit még mindig bánok - ez a dolgozó ember keresztje. Főleg az olyan munkakörben dolgozóké, mint az enyém. Haza tudtam volna utazni, de összességében nem érte volna meg. 12 óra utazás haza, néhány óra itthon, aztán mennem kellett volna egyből vissza a forgatás helyszínére, ami megint 12 óra utazás. Felajánlásán meglepődök és hamar el is gondolkozok rajta. - Nem is hangzik olyan rosszul ez az ajánlat. Legalább megspórolom magamnak a kereséssel járó hajszát. Persze csak akkor, ha Anának sincs ezzel gondja - nem akarok én ott harmadik felesleges kerékként funkcionálni, ezt akármennyire sem úgy értem, hogy a két lány között lenne valami. Csak nem akarok belerondítani a kis megszokott rendjükbe, életvitelükbe.
Biztos vagyok benne, hogy most örül magának, mint fajom a farkának, hogy sikerült már ilyen hamar ennyit kicsikarnia belőlem. - Na jól van akkor. Bepótoljuk az eddig elvesztegetett éveket! - mosolyodom el féloldalasan. Koccintok vele, azt követően a pohár alját a pulthoz koppintom és lehúzom a felest. Addig üsd a vasat, míg forró – hát a mellette lévőt is lehúzom. Ekkor már viszont rendesen vissza kell tartanom magamat, hogy ne jöjjön vissza a vacsorám a bárpultra. Nem sok lehetőségem van ezen rágódni, mert megint megérzek valamit, amivel Mila csak újfent az agyamat akarja húzni.
A zavar helyett azonban most inkább a „ne szórakozz velem” arckifejezésemet húzom fel és nézek rá. - Nem vagyok zavarban, de igen, üljünk át - a kezét pedig én magam fogom meg és tolom le a combomról. Ha így akarsz játszani, drága mostohatestvérem, akkor játsszunk így. Valahol itt pattant el nálam a cérna, de nem a rossz értelemben. Már másodjára hoz szándékosan ilyen helyzetbe, így én sem fogok neki kegyelmezni. Aztán majd kiderül minden a maga idejében.
Ahogy a csípőjét ringatja előttem, nem könnyíti meg a dolgomat. Hamar rosszabbnál rosszabb dolgok fordulnak meg a fejemben, mint például hogy legszívesebben hogy dönteném rá annak a boxnak az asztalára, de gyorsan elhessegetem őket. Faszom. Mi van most velünk? Mi ez az újdonsült vonzalom, kívánkozás az ő részéről? Eddig akármikor találkoztunk, volt ugyan feszültség közöttünk, de nem ilyen mint most.
Habozás nélkül ülök le mellé a boxban, és ahogy az előbb ő, úgy most én vagyok az, aki nem ismeri a személyes szféra fogalmát. Ennél távolabbi helyet a pulttól szinte nem is választhatott volna – de nem bánom. Legalább a kíváncsi szemek elől jól el vagyunk rejtve. Én tuti, Mila már kevésbé. Ebben a ruhában megjelenni egy ilyen bárban. Mióta bejöttünk, mást sem látok, minthogy minden férfi őt nézi.
Kérdése hallatán egy hangos hümmögés hagyja el a számat, egy amolyan „azigen” kifejezéssel az arcomon. Bele a közepébe. Jól van, ha így, hát így. Féloldalasan felé fordulok, kezemet a feje mögé rakva, ahol meg tudom támasztani a bútorban. A másik kezemet pedig fedetlen combjára helyezem. – Az attól függ – szólalok meg, ahogy lassan, gyengéden, érzékien kezdek el most én egyre fentebb simítani a lábán. Közben füléhez is közelebb hajolok, majd oda suttogom a következőket: - Te melyiket szeretnéd inkább? - az i-re feltéve a pontot még egy halovány pillanatra fogaim közé is csippentem a fülcimpáját, miközben a kezemet ugyanolyan sebességgel vezetem tovább, kíváncsian várva mikor állít le. Ha egyáltalán leállít. Ha nem teszi… beleborzongok a gondolatba is.

credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptySzer. Dec. 25 2019, 15:50

arthur       emilia
- Szép is lett volna, ha ennyire összeszűrtétek volna a levet!  - mondom fintorogva és igyekszem nem elképzelni, milyen lett volna, ha ők ketten ágyba bújtak volna. Legrosszabb rémálmaim egyikévé fogja ez kinőni magát, már most érzem. Egyébként is féltékeny típus vagyok, de az minden biztosítékot kivert volna, ha megtudom, hogy a legjobb barátnőm kavart Arthurral.
Hízelgő a bókja, még ha el is neveti a végét. Szóval most ilyen hatással vagyok rá, mint a moziban ülő férfiakra lennék? - Jó lenne egy közös fotósorozat. Bár többnyire bikinis vagy félmeztelenes felkéréseket kapok...  - nem örülök túlságosan ennek a beskatulyázós szerepnek, de szeretik az én alakommal az őrületbe kergetni szegény átlagos nőket, és nem is vagyok híján a felkéréseknek, úgyhogy élni kell a lehetőségekkel. Bár azért tudnék mit alakítani magamon, mert néha túl vékonynak érzem magam. De amíg ettől pénz áll a házhoz, addig lehet nem is kéne aggódnom ezen. - De a filmezést felejtsd el. Hatalmasat buknál, ha engem tennél be valamelyik filmedbe, de tényleg. Nem vagyok színésznőnek való éppen ezért nem kéne a filmjeidet pont velem elrontanod.  - volt mikor színésznői babérokra törtem, de az régen volt és idő közben kiderült, hogy tényleg nem nekem való a szakma, úgyhogy maradnék inkább a modellkedésnél és nem hoznék szégyent Arthurra.
Mosolyogva meresztgetem rá a pilláimat vágyakozva, egyfajta válaszként a költői kérdésére. Tényleg ennyire nem tűnt fel neki sohasem, hogy vonzódtam hozzá? Hogy még most is rá vágyom? Ez esetben ideje lenne egyértelműbb jeleket küldeni felé.
- Persze, hogy megvan még a zongora! És alig várom, hogy halljalak játszani rajta.  - sok mindenben tehetségesnek tartottam Őt mindig is, ezen felül pedig rém büszke voltam rá, egyedül azt bánom, hogy soha nem tudtam semmi munkájának az első sorból szurkolni, épp ezért remélem, hogy ha más nem, legalább most karácsonykor lesz alkalmam zongorázni hallani. - Ana-nak biztos nem lesz vele gondja.  - csak rá ne másszon Arthurra, mert akkor véget vetek a több éves barátságunknak minden gondolkodás nélkül. Hisz pontosan tudom Ana milyen típus, jóformán tőle tanultam el azokat az apró, nekünk jelentéktelennek tűnő kis praktikákat, amikkel teljesen lázba lehet hozni a pasikat. És Ana ezt nap, mint nap kamatoztatja is, ha épp olyan kedve van. Én viszont most először próbálom ki Arthuron őket és simán lehet, hogy esetlennek tűnök vagy épp nem hatnak természetesnek bizonyos mozdulataim, de azért remélem olyan hatással vannak rá, mint amilyet el szeretnék érni nála. És pont ezért lenne jó, ha Ana sem óhajtana bekavarni ebbe.
- Akkor az elvesztegetett évekre!  - koccintok én akár már bármire is, csak mielőbb csússzon le ez a pár feles és oldódjak fel annyira, hogy teljesen egyértelműen a tudtára merjem adni az érzéseimet. Talán hiba pont most, az ünnepek előtt, mert ha balul sül el, akkor azzal akaratlanul ugyan, de a szüleink karácsonyát is a tökretesszük. Ha jól sül el... akkor majd átosonunk egymás szobájába, ha otthon leszünk és kihasználjuk a nagy, karácsonyi takarók adta lehetőségeket vagy tudom is én. Majd lesz valahogy.
Ahogy eltolja a kezem az eléggé visszaveti az önbizalmam és a józan ész gondolatai kezdik elnyomni a vágyaimat. Ami nem túl jó, tekintve, hogy épp most akartam csak igazán belevágni. De valahogy próbálom tartani magam az előbb kijelölt ösvényen. Tiszta vizet kell önteni a pohárba, mert ha tovább folytatjuk ezt a huza-vonát, ami lassan hat éve tart, akkor én a diliházban fogok kikötni. Az emberek szemei elől távolabb eső box most épp kapóra jön ahhoz, hogy tisztázzuk sorainkat, amikor pedig úgy dönt, hogy végül mellém ül le meglepő boldogság árad szét a testemben. Hisz ez végülis jó jel. Nem akar tőlem távol lenni, ez pedig ideális, mert én se akarnám, hogy egy asztal ékelődjön kettőnk közé.
Fészkelődni kezdek ültömben, keresztbe vetem lábamat a másikon és érdeklődve figyelem, ahogy elhelyezkedik. Hosszasan fújom ki a levegőt, mikor megérzem, hogy az egyik karja a fejem mögött pihen meg. Hisz még sosem volt ennyire közel. Leszámítva azt az egyetlen rövid pillanatot, mikor a nyakamon végigsimított az ujjaival, majd odahajolt hozzá, hogy megcsókoljon; mindezt már sok-sok évvel ezelőtt. Talán ezért nem bírok már magammal, mert minden ugyanúgy kezdődik, mint akkor. Csak ne legyek akkora hülye, hogy hagyjam, hogy ugyanolyan szerencsétlen módon is végződjön. Mély levegőt veszek és sóhajtok egyet, ahogy lassan végigsimít a combomon és jólesően beleborzongok, amikor meleg lehelete csiklandozni kezdi a fülemet.
- Itt és most?  - kérdezem és egy pillanatra lefogom a kezét, hogy megállítsam még mielőtt tovább csúsztatná. - Csak annyit, amennyinél még nem kell a tizennyolcas karika. Ott egy kamera.  - bökök aprót a fejemmel az egyik sarok felé, majd hátraengedem a fejem a karjára és lehunyom a szemeimet. Mindketten ismert embereknek számítottunk, így igyekszem az eszemre hallgatni és nem belebonyolódni olyan dologba, ami másnap akár valami bulvármagazin címlapján is szerepelhet. De közben meg elképesztően jól esik, hogy végre ilyen közel merészkedett és hogy nem próbálja meg visszafogni magát. Teljesen bezsongok attól, hogy a keze még mindig a combomon pihen, Ő pedig egy apró centimétert se hajlandó távolabb húzódni. Ez az, amire mindig is vágytam és amit igazán át akarok élni vele. Az a rohadék kamera pedig meggátol ebben.
- De az élményt akarom.  - suttogom neki, mialatt kinyitom a szemeimet és felé fordítva a fejemet ránézek. A kezem, ami eddig megálljt parancsolt az ő kezének most végigfut a karján és meg sem áll a tarkójáig. Másik kezem pedig úgy kapaszkodik a mellkasán pihenő kék ingbe, mintha attól tartana, hogy Arthur bármelyik pillanatban örökre eltűnhetne.
- Mindenképp az élményt akarom, csak ne kelljen rá újabb hat évet várnom...  - osztom meg vele az egyetlen feltételemet ami ehhez kapcsolódik. Nem. Akarok. Többet. Várni. Elég volt.
Először csak óvatosan csókolom meg, lágyan, puhatolózva, hogy vajon Ő mit szeretne. De aztán meggondolom magam és inkább gyorsabb, szenvedélyesebb tempóra váltok, miközben kezemmel a hajába túrok. Túl nagy itt a közönség ahhoz, hogy ennél sokkal több dolog megtörténhessen, habár esküszöm, ha egy csettintéssel el lehetne tüntetni mindenki mást, most gondolkodás nélkül megtenném. A világért se akarom megszakítani ezt a pillanatot, nem akarok taxiba ülni és elkocsikázni hazáig, hogy csak teljen az idő. Helyette azt szeretném, ha nem szakítaná meg a csókot, ha nem húzódna el, ha ez lenne élete legjobb csókja, ami után ha akarna se tudna kiverni a fejéből. Ezért pedig minden tőlem telhetőt megteszek, jóformán egy hajszál választ el attól is, hogy ne üljek át az ölébe, de igyekszem az eszemet is valamennyire itt tartani és egyelőre csak a csókkal magamhoz láncolni Őt. Már amennyire képes leszek fenntartani az állapotot, hisz az én kezem is megindul a mellkasán és elég gyorsan száguld lefelé egy bizonyos testrészéhez. Úgy tűnik, eddig érdekelt az a kamera...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptySzer. Dec. 25 2019, 19:59


Emilia & Arthur

Ó, igen, tisztában vagyok, hogy milyen fotósorozatokat vállal. Az már másik kérdés, hogy nagyon ritkán szoktam őket megnézni. Nem azért, merthogy az én mostohatestvérem és nem akarom látni, mik készülnek róla. Sokkal inkább azért, mert félő, hogyha elkezdem nézegetni a képeit, újra elkezdek vágyakozni utána és akkor nem lesz megállás. Most is… találkozunk körülbelül másfél év után újra és alig kellett ránéznem, hogy máris görcsbe ránduljon a gyomrom. Az instáját sem követem egy ideje már, de az igazság az, hogy az alkalmazást is jó régen letöröltem a telefonomról. Nem csak ez az okom volt rá, hanem hogy egyszerűen nem tudom kihasználni és időm sincs rá. Viszont most abba belegondolni, hogy a közös fotósorozatot lehet nem ugyanúgy értettük. Nem mintha egyik vagy másik jobb lenne. Ha őt félmeztelenül látnám, szerintem eltűnne nekem is minden szakmaiságom. – Ugyan, ne viccelj! Biztos vagyok benne, hogy hoznád a szerepet, akármibe is raknálak. Hisz régen is szerepeltél egy-két kisfilmemben és lásd, csak vittem valamire – mosolyodok el. - Na majd egyszer, ha engedi mindkettőnk szabadideje, összehozunk valami kis szösszenetet. Úgy is van pár ilyen rövidke ötletem, ami filmvászonra nem nagyon férne fel, de kisfilmként jól működne. Aztán meglátjuk, hogy miként állsz magadhoz és a színészi pályához - persze nem akarom a jelenlegi munkájából kirántani. Úgy érzem, szereti ezt is csinálni, de tisztán emlékszem, hogy régen mennyire is színésznő akart lenni. Ingyen és bérmentve kipróbálhatja magát egy rendes hollywoodi producernél. Én is már jobban belelátok a szakmába, és tudom, hogy mivel lehet kideríteni egy feltörekvő színészből, hogy van-e affinitása ehhez.
Nem hittem volna, hogy ilyen hamar fogok lakást találni. Karácsony tájékán azt sem tudom, mennyire lehet nehéz apartmant találni, de szerencsére nem is kell ezen aggodalmaskodnom. - A hotelszoba ki van fizetve még 6 éjszakára, és azt akkor már ki is használom. De majd valamikor átcuccolok. Ismételten, ha tényleg nem gond! Nem akarok láb alatt lenni! - az pedig tuti, hogy a jelenlegi lakótársától minél távolabb fogom tartani magam. Véletlenül sem fogom hagyni neki, hogy bepróbálkozzon, mert Mila a féltékenységében tényleg kikaparná mindkettőnk szemét. Hozzá teszem jogosan. Én se szívesen látnám azt, hogy felhoz valakit a lakásra, és a másik szobából hallgathatom a duettjüket.
Kicsit el akartam húzni előle a mézesmadzagot, ezért is fogtam a kezére és néztem rá szigorúan. Részben valós is volt az idegességem, mert nem fűllik hozzá a fogam, hogy ennyire nyilvánosan, konkrétan a pult és mindenki szeme előtt próbál elcsábítani. De aztán a boxos ötletén elgondolkozva kieszelek én is egy kis kínzást. Bár, hogy az utána hova fog fajulni, nem tudom.
Alig teszek pár lépést a tervemben, már érzem rajta, hogy teljesen ki van készülve. Igen, én is így vagyok vele, csak én valamivel jobban leplezem. Azonban megálljt parancsol és most ő fogja le a kezemet – de nem ugyanabból az indokból, mint én az előbb. Egyelőre nem avatom bele abba, hogy a pultos éppen akkor panaszkodott a kamerára, mikor én itt egyedül vártam Milára. Kényelmes, hogy elromlott, ez tény. Kíváncsi vagyok, hogy ebben a hitében élve vajon mennyire lesz bevállalós. Ahogy hátra hajtja a fejét, a haján keresztül gyengéden megérintem a nyakát és finoman megsimítom a puha bőrét.
Elmosolyodom szavain, a döntő pillanat viszont akkor érkezik meg, mikor elveszi a kezét az enyémről. Halkan iszom a szavait, választ azonban nem adok, csak hagyom magamat sodródni az árral. A csókját először ugyanolyan óvatossággal viszonzom, mint ő. A vonzalom megvan köztünk, ehhez kétség sem fér az előbbiekből kiindulva – viszont érdekelt, a csók is ugyanúgy működik-e még, mint korábban. Hogy ugyanolyan érzéseket vált-e ki belőlem, mint régen. És a fene vigye el, igen. Sőt!
A csókot egyre inkább követelni kezdem és még mindig megtartva a lassúságot, már jóval szenvedélyesebben kóstolgatom az ajkait, mint az előbb. A hevességen maga Mila korrigál. A kezem a zöld jelzésre való váltását várva csak most indul újra útjára, és nem kell sok, hogy elérkezzenek ahhoz a bizonyos pontig. Rásimítom ujjaimat a fehérneműjén keresztül a legérzékenyebb pontjára, miközben nagyot sóhajtok ajkaiba.
- Tényleg nem itt kéne egymásnak esni - a csókot félbeszakítandó légvételi szünetet kihasználva szólalok meg vágytól reszkető hangon. Szavaimmal ezt mondom, azonban az ujjaim tovább szántják nagy óvatossággal és törődéssel a fehérneműje anyagát. Újfent ajkaihoz hajolok egy az előzőnél valamivel rövidebb, de nem kevésbé szenvedélyes csókért, mielőtt újra megszólalnék. - Úgy érzem, így már nem is fogsz menni abba a buliba? - mosolyodom el. Erősen hajt a gondolat, hogy elővegyem a telefont és felhívjam a taxis ismerősömet. Akármennyire is kívánom Milát, nem akarom, hogy itt esetleg a boxban, vagy a vécében essünk még ennél is jobban egymásnak. De az is tuti, hogy így még nem vágytam senkire sem, mint most őrá.

credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptyCsüt. Dec. 26 2019, 00:41

arthur       emilia
- Azt inkább a Te tehetségednek köszönheted és nem az én magasröptű színészi alakításomnak.  - ami igaz, az igaz. Ő a tehetség a családban, én meg csak egész egyszerűen jól tudok pózolni, a kamera meg szeret, úgyhogy nálam ez inkább szerencse kérdése volt mindig is. - Túlértékelsz, de azért köszi. Majd meglátjuk mi sül ki belőle.  - élből mégsem akarom elutasítani, de azért kétlem, hogy valami hatalmas színészi karrier előtt állnék, neki pedig tényleg nem kellene kockára tennie a jóhírét. Ennyit nem ér az egész.
A lakhatás felajánlása egészen egy másodpercig tűnt jó ötletnek, azóta azonban inkább ideges vagyok miatta, mintsem boldog. Biztos jó ötlet közel lenni hozzá, miközben ennyire vágyom rá? Jó ötlet az, hogy szemtanúként még Ana is ott tébláboljon közöttünk? Hát ebben kicsit sem vagyok olyan biztos. - Csak nyugodtan! Én azt mondom, élvezd ki ezt a hat éjszakát, mert két nővel együtt élni nem teljesen olyan, mint ahogy azt a férfiak elképzelik. Készülj fel rá lelkileg! - nem elijeszteni akarom, sokkal inkább csak viccelődök vele. Ana-val elég jól megvagyunk, nincsenek felesleges hajtépések és hisztik, úgyhogy tőlünk talán nem készülne ki idegileg. Meg aztán lesz nálunk egy különálló, zárható szobája, ahova nyugodtan félrevonulhat, ha túl sok lennénk már neki. Mert hát ez is nagyon könnyen előfordulhat, hisz a modelleknél se mindig tejfel az élet. - Nem leszel láb alatt! Saját, különbejáratú szobád is lesz... - az egyik pillanatban aggódom, mi fog kisülni abból, ha 0-24-ben egy lakásban tartózkodunk majd, másik pillanatban meg én győzködöm, hogy meg ne gondolja magát, mert azért jó lenne, ha mindig a közel(em)ben lenne. Így próbáljon meg bárki is kiigazodni rajtam... hogy ennyire ellentétesen gondolkozom, sőt, vívódom legbelül. Hisz tudom, hogy nem kéne erőltetni. Van még milliónyi pasi a világon, aki bizonyos értelemben jobb választás lenne, de neeem, nekem a mostohatestvéremet kell akarnom, a tiltott gyümölcsöt. Egyébként nem vagyok én annyira gyenge, hogy ne tudnék ellenállni a kísértésnek, hogyha azt érezném, hogy egyoldalú a dolog. De mivel egyértelmű jeleket küldd és tudom, hogy én sem hagyom hidegen Őt, így máris nem olyan könnyű továbblépni. Annyi a különbség közöttünk, hogy Ő jobban álcázza magát, én viszont az alkohol miatt már nem tudom annyira mesterien elrejteni az érzéseimet. És az igazság az, hogy nem is akarom. Épp eleget vártam és rejtőzködtem, most már kezdjünk el valamit, vagy zárjuk le ezt a hat éve tartó hülyéskedést.
A boxba történő áttelepülés életem egyik legjobb döntése volt, mert a kíváncsi szemek elől elbújva végre mintha történni kezdett volna valami. Féltem megcsókolni, nem akartam egy erős elutasítással szembetalálni magam, de ahogy megéreztem, hogy hozzám hasonlóan Ő is ugyanolyan hévvel kezdte falni az ajkaimat, mint ahogy én az övéit, már biztos voltam a dolgomban. Akkor és ott már semmi sem számított, esküszöm, még a bárban tartózkodó többi ember sem érdekelt, hisz végre annak a karjaiban pihentem, akire mindig is vágytam. Ez pedig a maga nemében felszabadító érzés volt.
A fehérneműmre sikló ujjai annyira meglepnek, hogy hirtelen még össze is rezzenek, de vele együtt egy jóleső sóhaj hagyja el az ajkaimat. Kijelentésére csak némán a fejemet rázom, egyetértően, miszerint nem ez a legalkalmasabb helyszín arra, hogy végre minden titkos vágyunkat kiéljünk a másikon. De mivel a tettei ellenkeznek az előbbi szavaival, az én kezem is az ölébe hull és rögtön végig is simítok a férfiasságán, nehogy még a végén azt higgye ő kimarad a jóból. Boldogan viszonzom az újbóli csókot, amibe legszívesebben bele is feledkeznék, de újra megérzem az ujjai gyengéd simogatását, amibe viszont érezhetően beleremegek. - Nincs semmilyen buli, miattad vettem fel ezt a ruhát.  - vallom be őszintén, nehezen formálva a szavakat a szakadozott levegővételemtől, mindeközben pedig én is tovább ingerlem őt, majd hirtelen abbahagyom. - Menjünk el innen.  - lihegem az ajkaira, mielőtt lopok tőle egy édes csókot, és már noszogatom is, hogy minél előbb felálljunk a helyünkről és egy taxit fogva gyorsan eltűnjünk innen. Remélem hagyja magát és a számla gyors rendezése után már az utcán is vagyunk, hogy leintsük az első arra járó taxit.
A sofőr kérdésére hagyom, hadd feleljen, nekem édes mindegy hova megyünk, csak menjünk és legyünk végre kettesben, zárt ajtók mögött, a lehető legrövidebb időn belül. A taxi hátsó ülésén ülve idegesen dobolok ujjaimmal a combomon és minden erőmet összegyűjtve igyekszem lefoglalni a kezeimet, mielőtt túlságosan elkalandoznának Arthur irányába. Már a bárban is túl messzire mentünk, a taxiban igazán viselkedhetnénk akár helyesen is. - Messze van még?  - mégis csak odahajolok hozzá és suttogva érdeklődőm a várható érkezésünkről. Félek, hogyha túl sok idő eltelik, akkor meggondolja magát vagy olyan észérveket sorakoztat majd fel ellenünk, hogy képtelen leszek vitába szállni vele. Akarom őt, mindennél jobban és azt akarom, hogy ő is így érezzen. Olyan nagy bűn lenne ez? Az autó fékez egyet, én pedig majdnem kiugrom a bőrömből örömömben, de amint zöldre vált a lámpa, már haladunk is tovább. - Ugye nem gondoltad meg magad?  - félve kérdezem, szemeimet le nem véve az útról és kíváncsian figyelem, vajon mikor érünk már egy szálloda elé, ahol a változatosság kedvéért mi is leparkolunk végre.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptyCsüt. Dec. 26 2019, 21:12


Emilia & Arthur

+18

Nem gondoltam volna, hogy az este ilyen irányokat fog venni. Tényleg csak azért jöttem ide, hogy lássam Milát, és hogy kicsit hozzuk már naprakészre magunkat a másik életével. Beszéltünk mi párszor telefonon, üzengettünk egymásnak Messengeren, de az mégsem ugyanaz. A közvetlen kommunikációt sokkal jobban szeretem, mint az ilyet. Semmi hátsó szándékom nem volt ezzel az egésszel, viszont mikor megjelent ebben a szerelésben már akkor tudtam, hogy rendesen erőt kell venni magamon. Erőt is vettem – egészen addig, míg nem hatolt bele az intim szférámba és a combomat el nem kezdte simogatni.
Nagyon remélem, hogy nem fogom megbánni ezt az egészet. Mindkettőnkben van alkohol, és mikor legutoljára egymás szájában kutattunk, akkor sem voltunk józanabbak. A különbség, hogy ott csak néhány másodpercig tartott a csók, és nem volt ilyen szenvedélyes, ilyen vad, mint ez a mostani. Azóta már ő is felnőtt nővé vált és nem lehet továbbra már tinédzserkori kilengésnek betudni. Akarom őt és ő is akar engem. De remélem később sem fog sokkal több kételyem lenni, mikor kijózanodva realizáljuk, hogy mi is történt. Mindenképpen egy új szint lesz a kapcsolatunkban, ha ennek lesz folytatása. Márpedig a bugyijához érő ujjaim és a neki erre adott válaszreakciója igen is erre enged következtetni.
Én magam is felsóhajtok, mikor kezét ráhelyezi az ágyékomra. Le merem fogadni, hogy örül most a fejének. De kár lenne tagadni, én is. Az érintései nyomán a vér is elkezd egyre inkább lefelé szállni, melyet minden bizonnyal ő is érez a nadrág anyagán keresztül. Nem éppen két napja, vagy két hete volt hogy utoljára együtt voltam valakivel, de ettől függetlenül ezt a reakciót nem igazán tudná bárki más ilyen gyorsan kiváltani belőlem, mint ő neki sikerült most.
Magamban nevetek a szavait hallva. Sejtettem, hogy közre játszik a történetben ez is, bár elsőre tényleg elhittem, hogy őt is meginvitálták erre a rendezvényre. Azaz nem kizárt, hogy tényleg volt meghívója, csak az utolsó pillanatban inkább lemondta, hogy velem lehessen. Erre viszont biztosan nem számított, hogy az éjjel ilyen pontig fog fajulni. Bár le merem fogadni, hogy remélte.
Kicsit remegő sóhajtással figyelem, ahogy elhúzódik tőlem és feláll. Az a gond, hogy most nem csak ő áll. A zakómat megfogva hát, elrejtve a kis gondomat fogom két kezem közé magam előtt és úgy indulunk meg.
Pár pillanat múlva már a taxiban ülünk, én az irányokat megadom és… csend. Nagyon, nagyon kínos csend. A szívem még mindig a torkomban dübörög és kicsit hangosabban is veszem a levegőt, mint normálisan. Nem tagadom, nagyon a hatása alatt vagyok még az előzőeknek. Kérdésére válaszolván megrázom a fejemet. - Két perc és ott vagyunk - ahogy említettem, tényleg nem egy hosszú az út a bártól a hotelig. Gyalog viszont megőrültünk volna, az fix.
Következő megszólalásán csak kifújom a levegőt és átnyúlva a háta mögött az ülésen a tarkójánál fogva fordítom magam felé, hogy a kérdésére ne szavakkal, hanem tettel válaszoljak. Szenvedélyesen megcsókolom, és még éppen annyira sikerül tartanom magam, hogy ne kalandozzon el a kezem. Mindezt a hirtelen történő megállás szakítja meg. Gyorsan kifizetem a sofőrt és kiszállva megfogom Mila kezét, majd elkezdem a szobám felé vezetni. A recepción végig süvítünk, egészen a liftig, ahol megnyomom az ötös gombot és már haladunk is felfelé. Ha nem szálltak volna be többen is, nem biztos, hogy csak a kezét fognám.
A szobához érve engedem, hogy előre menjen, én pedig gondosan bezárom magunk mögött az ajtót. Az ágy helyett az asztal felé kezdem el tolni, hogy aztán felültessem őt arra, ezáltal kerülve egy magasságba vele. Csók helyett azonban kezemmel arcára simítok. – Most állíts le, vagy később már nem fogsz tudni! – mondom neki mosolyogva, félig nevetve is közben. Viszont nagyon remélem, hogy erre nem fog sor kerülni. Ha már eddig eljutottunk, és mindketten ennyire ki vagyunk készülve…
Ha nem érzek felőle meghátrálást, akkor újfent ajkaihoz hajolok, hogy ott folytassunk mindent, ahol a bárban abbamaradt. Kezem lassan újra megtalálja a helyét, miután pár másodpercig a combját cirógattam, időközben így tűrve egyre fentebb a ruhát is. Itt azonban már nem csak a fehérneműje anyagát akarom érezni, hanem őt magát is, ezért néhány pillanatnyi simogatást követően be találok tévedni alá. Mindeközben ajkaimmal elszakadok tőle és a fülétől kezdve a nyakáig haladok csókjaimmal. Míg lent felajzottságát megnézve simítom végig ujjaimat az egész nőiességén, és a csiklóját érintem meg, majd kezdem el lágyan ringatni ujjperceimet rajta, addig szabad kezemmel a ruha pántját kezdem el lefejteni Miláról. Fura ezt így kigondolni is. Hogy mindezeket nem egy vadidegen nővel teszem, hanem vele. Azzal, akit már 9 éve ismerek és korábban egy csókon kívül nem történt semmi sem köztünk. Most viszont olyan egyszerűséggel szántom ujjaimat a legérzékenyebb pontján, mintha már számtalanszor csináltuk volna ezt korábban.

credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptyPént. Dec. 27 2019, 15:30
18+


arthur       emilia
Félek a következményektől, amik futó gondolatként újra és újra megjelennek a fejemben, de igyekszem minél hamarabb megválni tőlük, hogy helyettük inkább a stresszmentesebb és százszorta kellemesebb pillanatokra tudjak koncentrálni. Sok éven át azért türtőztettem magam, mert féltem attól, hogy vajon mit fognak gondolni mások arról, ha kiderülne, kihez vonzódom ennyire. Még magam előtt is próbáltam tagadni, hogy az Arthur felé irányuló érzéseim és vágyaim nem többek tinédzserkori hormontúltengésnél. Csak aztán észrevettem, hogy hiába teltek az évek, az én érdeklődésem iránta kicsit sem lankadt, sőt mintha inkább felerősödött volna. Amikor pedig tegnap megláttam, tudtam, hogy elérkezett a most vagy soha pillanat, amikor tiszta vizet kell öntenünk a pohárba. Mert tudtam, képtelen lennék még egy családi ünnepet túlélni úgy, hogy olyan után vágyakozzak, aki mindössze egy karnyújtásnyira ül tőlem, de bebeszéltem magamnak, hogy sohasem érhetem Őt el. Annyi jelet küldtünk már egymásnak, annyi lopott pillantását elkaptam már, hogy úgy éreztem, az Ő részéről is több kell, hogy legyen ebben. Voltaképp emiatt mertem beválalóssabb lenni és most tagadhatatlanul boldog vagyok, amiért úgy tűnik igen csak jó éjszaka elé nézünk.
Kínzásnak és kész örökkévalóságnak éreztem a taxiban töltött időt és ugyan megfordultak a fejemben különböző trükkök, amikkel biztosíthattam volna Arthur érdeklődésének a fenntartását  - a sofőr túlságosan sokatt látott abból a hülye visszapillantó tükréből, így inkább csendben idegeskedtem a helyemen. Azonban egy magabiztosságot kicsit sem sugárzó kérdést mégis sikerült felvetnem és már szinte vártam az elutasítást. De az szerencsére nem érkezik, helyette egy újabb szenvedélyes csókkal bizonyítja még mindig fennálló vágyakozását. Csak a tarkómat simítja meg, de ebbe is belebizsergek, én viszont a biztonság kedvéért, kapaszkodóként fogom meg a vállát, még mielőtt olyan helyekre tévedne a kezem, ahová jelen pillanatban nem szabadna. Igaz időm se nagyon marad rá, mert mire jobban belemelegednék a csókba, erős fékezéssel adja a tudtunkra a sofőr, hogy megérkeztünk az úticélhoz. Óvatos vagyok  - és kissé talán paranoiás is  -, ezért nem nyúlok Arthur keze után, de a szívemnek mégis jól esik, hogy Ő bizony kézen fog és nem ereszt, még a liftben sem. Olyan pezsdítő érzés ez, mintha nem akarná, hogy bármi is elsodorjon tőle, és habár ez egy apró gesztus csak, nekem mégis a világot jelenti.
Belépek az ajtón és gyorsan végignézek a szobán, miközben kibújok a kabátomból és azt az egyik szék karjára fektetem. - Szép szoba.  - visszafordulok felé és mosolyogva veszem észre, hogy mennyire közel jött. Óvatosan tolni kezd az asztal felé, fel is ültet rá, és immár egy magasságban nézünk farkasszemet egymással. Most én vagyok az, aki szavak helyett tettekkel válaszol a másiknak. Felhúzom a lábaimat, hogy a dereka köré kulcsolhassam őket, így húzva Őt közelebb magamhoz. Kezemet az övének a csattjába akasztom és azzal is segítem azt a folyamatot, hogy minél közelebb kerüljön hozzám. Boldogan csókolom vissza, feledkezek bele az édes ajkakba, közben kihúzom a betűrt ingjét és elkezdem kigombolni, hogy mielőbb megszabadíthassam a feleslegessé vált ruhadaraboktól. Igaz még a zakója sem került a földre, de csupán azért, mert pillanatnyilag semmi esetben se szakítanám meg a kezei ténykedését azért, hogy kibújhasson a ruháiból. Belesóhajtok a csókba, beleremegek az érzésbe, mikor a fehérneműm alá nyúl és mindenféle zavaró anyag nélkül élvezhetem a kényeztetését. Széthúzom rajta az ingjét, miután végig kigomboltam és kezeimmel végigsimítok az egész felsőtestén, vágyakozva arra, hogy minden apró milliméterét elhalmozzam majd a csókjaimmal. De megvonja tőlem finom csókjait, amiért már majdnem meg is haragszom, viszont puha ajkait a nyakamra tapasztja, ujjaival pedig a legérzékenyebb pontomat izgatja, így könnyű szerrel megbocsátok neki. Egy hangosabb nyögést is hallatok, mintegy visszajelzést adva neki arról, mennyire ügyesen játszadozik az ujjaival. Leejtem a vállaim, hogy a ruha pántja könnyebben lecsússzon rólam, majd ki is bújok előbb az egyik, majd a másik pánt szorításából, csípőmet pedig előrébb lendítem, hogy még jobban érezhessem odalent az ujjainak játékát. Hangosan nyögdécselek, kifejezve az élvezetemet, majd kezemmel a hajába túrok és úgy próbálom meg elérni, hogy feljebb emelje a fejét és pár pillanat erejéig újra elveszhessek a vággyal fűtött csókjaiban. Bármennyire élvezem a kényeztetését és bármennyire önző akarnék lenni, kiélvezni, hogy csak velem foglalkozik és átadni magam ezek az érzéseknek, amiket kelt bennem... túlságosan régóta vágyom már rá ahhoz, hogy most távol tudjam tartani tőle a kezemet. Éppen ezért nem is várok tovább, szabad kezemet az ágyékához simítom és kezdem el lassú mozdulatokkal ingerelni a férfiasságát előszőr még csak így, nadrágon keresztül. De örömmel tölt el és rengeteg önbizalommal, hogy néhány simítás után is már érzem, ahogy keményedni kezd az ujjaim között. Nem is tétlenkedek tovább, az övét kicsatolva majd a nadrágját kigombolva becsúsztatom kezemet az alsónadrágjába, hogy végre így is megtapinthassam Őt. Mindeközben az én nyögéseim se hagynak alább sőt, inkább sokasodnak. Jólesően beleborzongok a gondolatba, hogy mindezen reakciókat Ő váltja ki belőlem, de őszintén imádom a helyzetet és alig várom, hogy még többet kaphassak belőle.
De hogy mindez valóra válhasson, kénytelen vagyok leállni egy rövid időre. Átmeneti búcsúzásként még szorosan végigsimítok a férfiasságán, mielőtt kihúzom a nadrágjából a kezem és éppen csak egy centire elhúzódom tőle. - Ezek már nem kellenek.  - suttogom neki, miközben elkezdem letolni róla a zakóját, aztán ha hagyja, akkor az ingjét is, majd hogy mindez ne legyen elég, a nadrágján is lehúzom a sliccét, és azt is lejjebb tolom. Ha mindennel sikerrel járok, akkor kijjebb csúszok, az asztal szélére, hogy könnyebben elérjem Őt. Elhalmozom csókokkal az állát, a nyakán pedig óvatosan fogaim közé csípem a bőrét és finoman megszívom, mindeközben kezeim visszatalálnak a férfiasságára és egyre gyorsuló mozdulatokkal simogatják és ingerlik tovább, előkészítve mindazokra az élvezetekre, amit perceken belül a számmal kívánok okozni neki. De félő, hogy nem is fogok most, első körben eljutni az igazi kényeztetéséig, mivel annyira sikerült már felizgatnia, hogy másra se vágyom, csak arra, hogy végre magamban érezhessem Őt és kiélhessük az évek alatt felhalmozódott vágyainkat.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia EmptyPént. Dec. 27 2019, 21:18


Emilia & Arthur

+18

Jelenleg nem akarok a holnapra vagy az azt követő napokra gondolni. A hatalmas csend miatt a taxiban máris elkezdtem komplikálni mindent, de nagyon gyorsan elhessegettem bármi józan gondolatomat. Akarom őt, és szeretném a lehető legjobb élményekben részesíteni. Közben pedig remélem, hogy nem fog negatív következménye lenni annak, hogy mindenre hallgatok, csak az eszemre nem. De szinte kérnie se kell, mikor kérdését felteszi, akkor is szinte automatikusan hajolok hozzá közelebb. A bárban annál a csóknál minden eldőlt. Azóta egyre csak többet akarok belőle, és olyan helyeken is kalandozni az ajkaimmal, ahol korábban még gondolataimban sem merészkedtem, ha Miláról volt szó.
Egy teljesen másik üzemmódba kapcsolok át a szobába érve, mint ami eddig jellemző volt rám. Határozottan, akaratlagosan tolom közelebb az asztalhoz hogy felültessem rá és elkezdhessem kényeztetni. Egy percet sem tétovázok, ujjaim gyorsan szántani kezdik a legérzékenyebb pontját, miközben ajkaimmal bejárom az arca környékét.
Ő sem tétlenkedik, és nem zavartatva magát kezdi el az ingem gombjait kicsatolni és lezseren megszabadítani engem a ruháimtól. Mire a végére kerülünk, már lényegében minden csak lóg, csüng rajtam. Szerencsére az ő esetében még ennyi ruhával sem kell bíbelődnöm. A pántjait lehúzom, mivel együtt hamar a felsőtestét is képes vagyok felszabadítani. Ha épp nem a vállát és kulcscsontját csókolgatnám, hátrébb is húzódnék, hogy megnézhessem magamnak. Akármennyire is vágyok arra, hogy érezhessem, látni is szeretném őt teljes valójában. Bár nem kizárt, hogy azzal csak még jobban elvesznék. Mindezt a folyamatot ő még azzal előzi meg, hogy fentebb húzza a fejemet és az ajkaimat keresve újra csókolni kezd. Szabad kezemet az egyik mellére teszem, és finoman ismerkedni kezdek vele, lágyan masszírozva azt. Már ennél a mozdulatnál is felsóhajtok, annál nem kevésbé, mikor a nadrágon keresztül megérinti a férfiasságomat. Nem kell sokat dolgozni, már így is kellően fel voltam izgulva, pár érintés után pedig már egyértelműen kényelmetlenné válik a nadrágom. Nyögéseit az én mély sóhajtásaim teszik duetté, ujjaimmal pedig abbahagyom csiklója kényeztetését, de szinte pillanatokat sem várva csúsztatom még lejjebb, hogy a hüvelyébe vezethessem és kezdhessem el mozgatni őket. Kicsit erőteljesebben sóhajtok fel és szalad is ki a számon pár szó, mikor a nadrágommal kezd el bíbelődni és kezét bevezeti az alsóm alá. Még az a szerencse, hogy a boxer nem a feszülős fajtából való, mert akkor még ennyire sem lenne kényelmes, így viszont… - Ó, bassza meg… - sóhajtom a szájába, ahogy megérzem a kezének mozgatását is.
Még egy ujjamat belé vezetem időközben, tovább csókolom őt és játszok a mellével, mellbimbójával, mikor megszólal. Elmosolyodom szavain, és készségesen részt veszek a ruháim megfosztásában. A zakó, az ing is egyaránt mellénk kerül a földre, amint pedig a sliccet lehúzza és a nadrágot tolni kezdi, nincs nehéz dolgom a lábammal tovább folytatni ezt, miután a kezei már nem érnek. A boxeremtől már én szabadulok meg, és mielőtt bármit tehetne, őróla is le(/fel?)húzom a ruhát, amit vele ellentétben én nem csak úgy eldobok, hanem az asztal melletti székre teszem. Melltartóval (gondolom) nem kell foglalkozni, és miután a ruhától megszabadítottam, egy pillanatig végignézek rajta, beiszom minden egyes centiméterét, ami fedetlen. Mert igen, van még fedett része, a bugyit ugyanis egyelőre még meghagyom rajta. Főleg, hogy látom, milyen szexi darab van rajta. Gondoltam, hogy nem készül a buliba, de hogy még ilyen téren is próbált kitenni magáért, azért ahhoz le a kalappal előtte. - Bocsáss meg, csak… muszáj befogadnom a látványt - jegyzem meg neki erre az egy pillanatra mosolyogva, a többiben pedig úgy tekintek rá, mint mikor egy műértő figyeli a szebbnél szebb képeket. Műértőnek nem mondanám magam nők terén, csak egyéb hasonlat híján…
Egy kisebb reszkető sóhajjal térek vissza hozzá, már-már kezét én magam vezetve rá az erekciómra. Most azonban ahelyett, hogy ujjaim visszatérnének az előző helyükre, egy kicsit én is élvezkedek, hagyom hogy elhalmozzon a csókjaival. A harapásánál viszont újfent elveszek. Szeretem, ha a nő az ágyban játékos és vad. Ő rá pedig le merem fogadni, hogy mindkettő igaz.
Miután kiélveztem pár másodpercre a csókjait és odalent a kényeztetését, fejemmel más irányokat közelítek meg. Lentebb haladok, közelebbről vizsgálva meg a mellét és gondos figyelemmel szántom körbe a nyelvemet a mellbimbója körül. Ezt jó párszor megismétlem, majd ajkaimat körbe zárom körülötte, és megszívom, nyelvemmel továbbra is ingerelve ott, miközben felpillantok rá, akár csak azért hogy tekintetünk találkozzon, vagy akár csak azért, hogy láthassam a reakcióját erre, hogy tetszik-e neki vagy sem. Ismertem pár nőt, akik egyenesen ki nem állhatták, ha valaki ilyen kényeztetésben részesítette őket, illetve olyanokat is, akik már csak ennyitől el tudtak élvezni, más stimuláns nem is igazán kellett nekik.
Miután végeztem az egyikkel, és látszólag pozitív reakciót váltottam ki belőle, kezét elveszem a férfiasságomról, mielőtt még idő előtt érne el az orgazmus, majd áttérek a másikra és ott is hasonló figyelemben részesítem a mellét, mellbimbóját, mint az előzőekben.
Közben az asztalon található egyik dobozkát felnyitom, amiben megtalálható az óvszer. Őszintén szólva nem szívesen akarnám használni, mert teljes egészében akarom érezni, azonban megérteném, ha ő úgy gondolná, hogy szükséges. Épp ezért is vezetem oda az eddig engem kényeztető kezét, hogy ő döntse el, akar-e kezdeni vele valamit. Válaszát megvárva cselekszem, félrerakva a sajátos gondolataimat és csak az ő döntését részesítve előnyben.
Elszakadok a felsőtestétől és egy újabb csókban részesítem őt, miközben kezeim a bugyija két szélét fogják meg, ezzel jelezvén, hogy kicsit emelje meg a csípőjét, hadd szabaduljak meg ettől az anyagtól is. Amint ez megtörténik, a ruhájára dobom a fehérneműt és aztán ujjaimat látványosan benedvesítve simogassam meg odalent, szemeimmel is követve ezt a cselekvéssorozatot. Túlságosan is tetszik ez a látvány.
Nem kínzom sokáig az ujjaimmal, helyette közelebb húzom a csípőjét magamhoz, és én magam is csökkentem a távolságot közöttünk, hogy aztán gondosan vezethessem belé férfiasságomat, gondosan ügyelve arra, hogy fokozatos legyen az egész, ne siessünk el semmit, hanem legyen ez életünk legjobb éjszakája. Így hát lassan elkezdem mozgatni a csípőmet, minden egyes behatolásnál valamennyivel jobban feszegetve a határait és egyre beljebb nyomulva. Őszintén szólva, ha ilyen lassan haladunk, nem kizárt, hogy még gyorsabban el fogunk érni a célvonalig. Legalábbis saját magamból és a jelenlegi állapotomból kiindulva.


credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drinks bring back all the memories | arthur & emilia
 drinks bring back all the memories | arthur & emilia Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
drinks bring back all the memories | arthur & emilia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» bring back memories || mitch & peter
» Bring me back to life | Hayden & Liza
» Aziel & Candace || A few drinks after work
» Emilia Tate
» Adore You - Kevin & Emilia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: