New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 11:59-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 10:48-kor
Levi Thatcher
tollából
Ma 09:18-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 07:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Aziel & Candace || A few drinks after work
TémanyitásAziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyCsüt. Feb. 29 2024, 12:09


To; Aziel




Hajnali kettő az a pont, amikor azért már érezni szoktam a fájdalmat a testem bizonyos pontjain. Mondanám, hogy a korral jár, de ez inkább a munkával járó éjszakai életre vezethető vissza. Tudom én is jól, hogy az emberi szervezetet mennyire meg tudja viselni az éjszakázás, na meg az emberi kapcsolatoknak sem tesz valami jót az, ha te akkor vagy ébren, amikor a másik fél alszik. Ennek ellenére még mindig azt mondom, hogy egyáltalán nem bántam meg, hogy nem a nővérem által szervezett állásinterjúra, hanem idejöttem el hat évvel ezelőtt.
– Nem unalmas minden estédet itt tölteni és azt nézni, hogy mások jól érzik magukat? – egy kezemen nem tudnám megszámolni, hogy Steve, aki lassan már az egyik berendezési tárgya lehetne a helynek, hányszor jutott már el arra a pontra, hogy ezt megkérdezze tőlem. Én pedig mindig egyszerű, tömör és lényegre törő választ szoktam adni neki, mégpedig azt, hogy nem. Azt gondolná az ember, hogy a hajnalhoz közeledve ezzel bárki beérné, de most kivételesen azt látom rajta, hogy nem tudja ereszteni a témát. Ám még mielőtt tovább szőné a kérdései halmazát, én teszek fel neki egyet.
– Neked nem unalmas, minden másnap jönni ide? – kissé megdöntöm a fejemet, hangomban nem játszik semmi megvetés, csilingel, mint máskor is szokott, mellette pedig arcomon ott táncol egy mosoly, mely még ilyenkor is ugyanolyan, mint nyitáskor. Nem sértegetni kívánom, csak felnyitni a szemét, hogy a kérdést magának is feltehetné, hiszen majdnem annyi időt tölt itt, mint én. Ám választ nem ad, inkább csak legyint, mintha tudná, hogy felesleges belemennie egy ilyen szópárbajba, mert esélye sincsen. Én pedig otthagyom az italával és a kusza gondolataival, hogy egy kis friss levegőt szívjak magamba, a tíz perces szünetemben.
– Kimentem – veszem le a fekete kötényemet, melyet a pultra dobok, nincs benne semmi, amire odakint szükségem lenne, mert én nem a dohányzók és zugívók táborát erősítem. Kifelé viszont csak akkor indulok meg ténylegesen, mikor visszacsatolást kapok arról, hogy valakihez eljutottak a szavaim és egy üveg vízzel, meg a telefonommal a kezemben sétálok ki, hogy egy kicsit eltávolodjak a zajtól.
A kinti, friss levegő arcon csap, mikor az ajtót kinyitom. Gyakorlatilag felér azzal, mintha arcon öntenének egy pohár vízzel. Szükségem is van rá, mert az agyam a tiszta oxigént belélegezve olyan, mintha újra indulna, ezzel talán átlendítve a közeledő fáradtságon. Meglepetésemre nem egyedül választottam éppen ezeket a perceket a kint létre, melynek tényétől egy pillanatra meg is torpanok.
- Bocs, nem akartalak zavarni – nem figyeltem rá, hogy Azi is kiindult, annyira mókásnak találtam odabent, hogy ahogyan az egyik srác próbálta éppen befűzni az egyik lányt. Pedig azért azt be szoktam tartani, hogy ha néha kilépek, akkor senki más ne legyen kint. Nem azért, mert utálnám a társaságot, hanem azért, hogy odabent ne legyen hiány.
– Jól vagy? Elég szarul festesz mostanában – megszokhatta már tőlem, hogy őszinte vagyok. Néha talán túlságosan is, ezért nem fogom szépíteni a szavaimat. Feltűnt, hogy mostanában búval baszottabb, mint korábban volt. S bár nem szoktunk lelkizni, azért mégis odafigyelünk a másikra. – Iszunk valamit, ha bezártunk? – én munkaközben sosem szoktam alkoholt fogyasztani, csak azt a trükköt alkalmazom, amit egy filmben láttam, ha ragaszkodik hozzá egy vendég, hogy meghívjon. Kitöltöm az italt, lehúzom, aztán egy sörös üveget emelek a számhoz és abba visszajuttatom. De ez nem azt jelenti, hogy néha-néha nem iszok meg én is valamit a többiekkel, ha úgy van. Most viszont a kérdésem arra irányul, hogy ő és én, hátha tudok neki segíteni valamiben.

BEE


Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Candace Romano
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 884d68083124302b1e1d769a7fcb5fdd119db1f4
Aziel & Candace || A few drinks after work 4861e36a31ed8cbc7e9043956c10441fb224984c
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
She’s just a girl and she’s on fire
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 027963cce722aec3195779003347f2edd95cbcba
★ foglalkozás ★ :
Felszolgáló - pultos
★ play by ★ :
Camila Morrone
★ szükségem van rád ★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_inline_oq9mdeyobV1t284ng_540

★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyCsüt. Feb. 29 2024, 15:03


Nem akartam otthon maradni, mert majdnem felrobbant az agyam attól a ténytől, hogy már nem csak az apám, de az öcsém is szektás lett. És ott volt még Alex holtteste is, a szaga, az egész... elbaszott helyzet. Azt gondoltam, hogy majd a tél, az új év egy sokkal jobb időszámítást hoz, de nem így lett. Az a nyomorult házasságérvénytelenítés is nehezebb volt, mint számítottam rá, aztán ott volt Remington húga. Meg közben Alex felszívódott, de nem gondoltam volna, hogy ez lesz. Vagyis... reméltem, hogy nem így végezte. Jó lett volna, ha kicsit viseltesen ugyan, de előkerült volna élve, egészben, nem patkányok meg mindenféle kukacok által megrágva. Agyrém az egész.
Hajnali kettőig bírtam a tömeget, a levegőtlenséget, a hangos zenét, míg végül kiverekedtem magam, hogy elszívjak egy... oké, egy pár cigit, és ledönthessek valami hideget és ütőst. Az épület falának döntve a hátamat, behunyt szemmel fordítottam az arcomat az ég felé, amikor összerezzentem az ismerős hangra.
-Nem zavarsz. Elég nagy ez a hely kettőnknek. -nyitottam ki végül a szemeimet, megdörzsölve őket, hogy kicsit éberebb legyek, mint voltam. A szavaira aztán egy halk sóhajjal egybekötött, fáradt nevetés hagyta el a szám. Mindig a kezembe vettem a telefont, de sosem írtam végül Remy-nek, mert nem akartam zavarni. Végre kikapcsolt, pihen egy kicsit, eszemben sem volt megzavarni ebben. A nyomorom akkor is itt lesz, ha hazaért. Vagy ki tudja, talán addigra már nem is lesz mit újságolni neki.
-Igen? Te aztán tudod, hogy bókolj nekem, drágám. -ráztam meg a fejemet egy hitetlen vigyorral.
-Nincs baj, csak fáradt vagyok. Szerintem többet vagyok ébren, mint egészséges. -tettem még hozzá gyorsan, hogy aztán a kérdésére csak bólinthassak.
-Mhm, benne vagyok. Amint kidobtátok a vendégeket, és elmentek a többiek is, csörgess meg az irodában, és lejövök. -mehetnénk fel is, de a kanapé miatt kicsit túl dilidokis lenne a helyszín, a pia ellenére is.
-Menj majd be, mielőtt megfázol. -léptem közelebb hozzá, hogy finoman végig húzhassam az ujjaimat a karja előtt a levegőben, hogy aztán eldobva a csikket bemászhassak egy nagy sóhajt követően a tömegbe.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Candace Romano imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyCsüt. Feb. 29 2024, 16:56


To; Aziel





- Hazudhatnék, de minek?- vigyorogva nézek rá. Tudnám úgy forgatni a szavakat, hogy azok mézes mázasak legyenek és a kifejezetten rossz színét sokkal jobban tüntessék fel. De nem gondolnám, hogy ezt várja el tőlem, ismer már jó ideje, ezert tudja, hogy inkább a nyers és őszinte igazságot választom.
- Felajánlanám a vállam, mint párna, de hidd el, elég csontos - ergo kényelmetlen. Bárki más valószínűleg egyből rákérdezne, hogy miért nem alszik vagy neki állna kifejteni azt, mennyire egészségtelen lehet az, hogy többet van ébren, mint alszik. De szerintem az ilyesmit nem tízperces szünetek között kell kibeszélni magunkból, ezért hozakodok elő a munka utáni itallal.
Normál esetben tennék egy megjegyzést arra, hogy a kislányos lelkemet mennyire sérti, hogy még csak meg sem érdemlem az irodát, pedig mennyien igen. Persze csak viccnek szánnám, de látva a fáradt tekintetét, jobbnak látom ezt most elnapolni. - Vettem főnök - fejemhez emelem kezemet, azzal is jelezvén, hogy értettem és majd keresem, ha már elpateroltuk az utolsó vendéget is.
- Ugyan, egy kis tüdőgyulladás sem akadályozna meg abban, hogy a hónap dolgozója legyek, ne aggódj - kell a pénz lakbérre meg ételre, szóval valószínűleg még a halálos ágyamon fekve is majd papírokat rendezek és számokat egyeztetek, mert a temetés is drága manapság.
Nem maradok kint sokáig, nem csak az intelme végett, hanem mert a tíz perc is hamar eltelik. Nekem azonban arra pont elég, hogy visszatérve a helyemre, ne érezzem azt az öreg emberekre jellemző fájdalmat, ami elért még Steve szavai közepette. Szóval a további két óra már szinte úgy röppen el, mintha csak pár perc lenne, hiszen nincsen semmi fennakadás, illetve kellemetlenség.
Ám nem telefonálok egyből, hiszen azért az utolsó vendég távozta után van még bőven tennivaló, amiből nyilván kiveszem a részemet. - Ezt már megoldom, menjetek nyugodtan- nem sok minden maradt hátra, azokat pedig már fel lábbal is megoldaná bárki, így felesleges a többieknek maradni. A telefonomat felemelem a pultról, a világító kijelzőn megjelenő számok pedig egészen meglepnek. Majdnem fél órába telt eljutni eddig az állapotig, ami csak azért kellemetlen kicsit, mert nem akarnám Azielt felkelteni, ha véletlen sikerült beájulnia. De hát ő mondta, nem?
Sóhajtok egyet, s a hívás helyett az üzenet küldést választom, mert ha véletlenül álom jött szemeire, talán a pittyenés nem kelti fel. Én meg még úgyis itt leszek, hiszen van némi teendő, így bőven ráérek arra, hogy Azi leér-e vagy sem.

BEE


Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Candace Romano
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 884d68083124302b1e1d769a7fcb5fdd119db1f4
Aziel & Candace || A few drinks after work 4861e36a31ed8cbc7e9043956c10441fb224984c
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
She’s just a girl and she’s on fire
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 027963cce722aec3195779003347f2edd95cbcba
★ foglalkozás ★ :
Felszolgáló - pultos
★ play by ★ :
Camila Morrone
★ szükségem van rád ★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_inline_oq9mdeyobV1t284ng_540

★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyPént. Márc. 01 2024, 12:00


Miután felküzdöttem magam az irodámba, még gyorsan leellenőriztem a készleteket, lecsekkoltam a szobákat, hogy minden rendben van-e mindenkivel, aztán nekiálltam pötyögni a telefonomon. Írtam az öcsémnek egy üzenetet, hogy kicsit később érek haza, így ha esetleg felkelne hajnalban, és nem vagyok még otthon, akkor nem elvesztem, csak bent maradtam. Nem tudom, hogy jelenleg mit csinál, van-e valami melója, így nem tudom, mikor kel. Most van az első olyan nap, hogy nálam alszik, szóval nem tudom, hogy kellene mennie a dolgoknak. Még sosem laktam ilyen értelemben együtt senkivel, szóval ez nekem is új volt.
Lehunytam a szemeimet, hogy ne haljak meg a durva fénytől, amit a monitorom vetített rám. Fogalmam sincs, hogy fél, vagy egy óra telt-e el, de a pittyenés elég egyértelmű jelzés volt. Ránéztem a kijelzőre, és amint megláttam Candy nevét, összekaptam magam, hogy levánszorogjak. Előtte még gyorsan bemásztam az irodámhoz tartozó fürdőbe, kivarázsoltam a kontaktlencséimet a szemeimből, aztán el is indultam.
-Elnézést kisasszony, egy dupla whisky-t szeretnék jég nélkül. –villantottam rá egy fáradt mosolyt, felpakolva magamat a pult tetejére. Lerúgtam magamról a tornacipőimet, hogy felhúzhassam magam alá az egyik lábamat, a lábfejemet a combom alá bújtatva.
-Nem balhézott senki ma, ugye? –emeltem a poharat a homlokomhoz egy pillanatra, aztán belekortyoltam a keserű italba, de aztán szarozás nélkül döntöttem magamba a whisky-t, hogy elkunyerálhassam az egész üveget tőle.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Candace Romano imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyPént. Márc. 01 2024, 12:58


To; Aziel





Mire Aziel leér, én látszólag mindennel készen vagyok. Még a pultot is sikerül letakarítani és a felseprés is megvan körülötte, amit éppen az ég felé nyújtózkodva igyekszem levezetni, mikor meghallom az érkező hangját.
– Mondanám, hogy szolgáld ki magad, meg tudod hol van, de egye fene, erre a körre a vendégem vagy – és lépek is vissza a pult mögé, hogy kiöntsem neki a kért italt, amit egy négyzet alakú szalvétára letéve tálalok elé.
– Nem volt semmiféle probléma – egyébként talán egy kezemen meg tudom számolni azt, hogy az elmúlt évek során hányszor volt nagyobb gond. Ez nem egy késdobáló, ahol a lealjasodott emberek egymásnak esnek, ezért is nem értem meg, amikora nővérem ismeretlenül a szájára veszi. Egyszer sem tette be a lábát, mondjuk nekünk addig jó, mert hetekig szellőztethetnénk a kibírhatatlan pacsulija illata után.
– Hé, lassíts – és kezemet az elvett üveg felé nyújtottam. – Látszik rajtad, hogy mennyire fáradt vagy, nem tudlak a hátamra venni, ha totál kiütöd magad – megpróbálnám, de azt hiszem, hogy egy lépés után esnék össze, mert ugyan nem vagyok egy nádpálca és szoktam erősíteni, ha éppen olyan kedvem van, de azért akkora ErőBenő nem vagyok, hogy felcipeljem az emeletre. Ahhoz meg nincs kedvem, hogy itt őrködjek felette, ennyi talpalás után már kényelemre vágyik a testem.
– Kérdezgessek, mint egy jó terapeuta vagy elég azt mondanom, hogy mesélj? – én nem a pultra ülök fel, hanem a kassza mellé, így szembe kerülve Azival és érdeklődve vizslatom arcát, rezdüléseit és tekintetét, hátha már azokból is nyerhetek némi információ morzsát az állapotát illetően.

BEE


Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Candace Romano
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 884d68083124302b1e1d769a7fcb5fdd119db1f4
Aziel & Candace || A few drinks after work 4861e36a31ed8cbc7e9043956c10441fb224984c
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
She’s just a girl and she’s on fire
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 027963cce722aec3195779003347f2edd95cbcba
★ foglalkozás ★ :
Felszolgáló - pultos
★ play by ★ :
Camila Morrone
★ szükségem van rád ★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_inline_oq9mdeyobV1t284ng_540

★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyPént. Márc. 01 2024, 15:48


Elgondolkozva vezettem a tekintetemet hol a nálam lévő üvegre, hol Candy kezére, miközben úgy szorítottam magamhoz a drága whisky-t, mintha az életem múlna rajta, vagy legalább ez lenne az én „dráááágaszágom.” Szükségesnek éreztem, hogy leigyam magam a sárga földig, mert addig sem gondolkoztam volna azon, hogy mekkora egy kurva az élet, a sors, minden. Hogy amikor azt hittem, valami talán jobb lehet, egy kis része talán megváltozhat, újra belém rúgott egy hatalmasat a kibaszott világ. Már rohadtul kezdtem unni.
-Akkor csak hagyj itt a pulton, zárj be, aztán majd ha felébredtem, kiengedem magam. Kell nekem. Én barátom. –simogattam is meg párszor az üveget, de végül aztán felé nyújtottam.
-Vagy kérsz belőle? –mert akkor adok, de nekem most kell a töménytelen alkoholmennyiség.
-Neeee, terápiát ne. Köszönöm szépen, nekem erre megvan az emberem. Meg… nincs semmi, csak... –ráztam meg a fejemet egy fintorral, kitöltve magamnak a pohárba még italt, majd egy grimasz kíséretében emeltem meg felé, jelezve, hogy jó gyerek leszek, és nem üvegből fogom inni a töményet.
-Érezted már úgy, hogy a világ ellened van és kurvára nem tudod, hogy mi a jó fenét kezdj a helyzeteddel? Amikor nem tudod eldönteni, hogy csak sodródj a szarjaiddal, vagy megpróbálj tenni ellene? Úgy érzem, hogy bármit csinálok, csak egyre mélyebbre süllyedek a szartengerben és lassan bele fogok fulladni. –néztem őszinte tanácstalansággal a kasszánál ülőre, de aztán csak legyintettem egyet.
-Felejtsd el, neked is megvan a magad baja, nem kell az enyémeket hallgatnod. –sóhajtottam lemondóan, elpusztítva a poharam tartalmának felét.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Candace Romano imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyPént. Márc. 01 2024, 20:36


To; Aziel





- Hogy is ne - rázom meg kelletlen a fejem, némi ciccegés közepette. - Nem gondolod, hogy miután feltakarítottam, itthagynálak, hogy esetleg összehányd a csillogó pultot és padlót, ugye? - teszem fel kérdésem, melynek végén szinte nevetek. Mert nyilván nem ez a fontos, s nem ezért nem hagynám itt. Amilyen csodabogár tud néha lenni, tuti leesne és összetörné magát, nekem még nincs kedvem kérdésekre felelni, mint tanú vagy mit, aki utoljára látta a balesete előtt.
- Sajnos nem vagyunk pajtik - ez pedig még régről eredő vita, amiről mesélnék én szívesen, de nem igazán emlékszem rá. - Maradok a sörnél a biztonságod érdekében - ha véletlenül megesik, hogy a csajokkal elmegyünk valahova, akkor koktélozni szoktunk. De fenének sincs kedve neki állni bármit is keverni. Jó lesz az üveges kenyér is, azt legalább biztos, hogy nem fogja a gyomrom kivetni.
- Ahogy gondolod - vonom meg a vállaimat. Én aztán nem fogom erőltetni, mert én se szeretem, ha valaki azért is ki akar húzni belőlem valamit. Szeretem, ha kivárnak, ha teret adnak és én is úgy viszonyulok az emberekhez, ami úgy tűnik most is jó taktika, mert Azi magától kezd el beszélni, ráadásul nem is keveset.
- Minden hónapban 3-4 napig érzem ezt - nem kellene valószínűleg elviccelni, hiszen ha ennyire foglalkozatják ezek a dolgok, akkor biztosan komoly dolog van mögötte. Így még mielőtt szerencsétlen értetlenül nézne rám, vagy esetleg leesne neki, hogy miért havi szinten van ez a helyzet, tovább beszélek
- Aziel.. ha nem érdekelne, akkor nem ajánlottam volna fel, hogy üljünk le dumálni - nézek rá egy bátorító mosollyal az arcomon. - Neked pedig, ha nem lenne szükséged arra, hogy kibeszéld magadból, akkor nem fogadtad volna el az ajánlatot - sőt, azt gondolom, hogy ha nem lenne a dologra szüksége, akkor nem is vettem volna észre rajta, hogy valami nem stimmel. De már napok óta érzékeltem a dolgot, csak nem akartam egyből letámadni.
- Nyilván nem a helyről beszélsz, mert azt tudom, hogy itt nincs gond.. Család? Barát? Nő? Adj valami támpontot, mert ha rébuszokban beszélsz, akkor nehezen leszek jó pszichomókus - tudom, tudom hogy nem azt kért és hogy van erre embere. Ezért is merem elviccelni, hogy értékelje, én biztosan más végéről fogom még a dolgokat, mint a megszokott. Segíteni szeretnék, de ehhez többre van szükségem.


BEE


Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Candace Romano
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 884d68083124302b1e1d769a7fcb5fdd119db1f4
Aziel & Candace || A few drinks after work 4861e36a31ed8cbc7e9043956c10441fb224984c
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
She’s just a girl and she’s on fire
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 027963cce722aec3195779003347f2edd95cbcba
★ foglalkozás ★ :
Felszolgáló - pultos
★ play by ★ :
Camila Morrone
★ szükségem van rád ★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_inline_oq9mdeyobV1t284ng_540

★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptySzomb. Márc. 02 2024, 08:15


-A francba, pedig ez volt a tervem. Micsoda szép lennék, ahogy magamból kivetkőzve, lealjasodva vergődnék a saját hányásomban… -ráztam meg a fejemet egy jót mosolyogva a gondolaton. Nem vagyok már annyi idős, és annyira felelőtlen, hogy ilyesmiket csináljak. Jól bírom a piát, nem erről van szó, de már csak elvből sem iszom annyit, mint korábban. Már vannak… kötelezettségeim, amiknek eleget is akarok tenni. A zene minden, amire szükségem van.
-Aaaw, hát ez szomorú. De akkor majd elpusztítom, és megvédelek tőle. –engedtem meg magamnak egy ártatlan, angyali vigyort. A sör mindig jó választás, így csak bólintottam, hogy ő annál marad. Nekem az most valahogy nem lenne elég. De szerintem ez az üveg whisky sem. Fogalmam sincs, mit kellene csinálnom, hogy ne érezzem ezt a… ezt.
Először csak értetlenül pislogtam rá a megjegyzése hallatán, aztán a tenyerembe temettem az arcomat és jót nevettem azon, hogy ő minden hónapban így érzi magát pár napig. Hát ezzel nem tudtam volna vitába szállni, és valahol hálás voltam neki, hogy nem vette túl komolyan a dolgot. Legalábbis nem ilyen értelemben. Jobban szerettem én is elütni a dolgok élét, nem tudomást venni róluk, de egészen eddig ezt csináltam, és semmi sem lett jobb, sőt. Szerintem csak egyre rosszabb.
-Én… jó, ebben van valami. –húztam össze a szemeimet megjátszott gyanakvással. Nem vagyok hozzászokva, hogy Remington-on kívül bárkit is őszintén érdekelnének a problémáim. Engem az emberek sosem akartak meghallgatni, megismerni, és nem kíváncsiak arra, mit gondolok. Én tipikusan annak az esete vagyok, ha emberek közelébe kerülök, hogy meg ne szólaljak, csak szép legyek. És ezt általában hozom is, mert nekem is kényelmesebb.
-Mindegyik, és valahol… egyik sem. Aaaazt hiszem azt már említettem, hogy egyébként nekem volt egy… feleségem. Majdnem annyi ideje ismertem őt, mint téged, de én azt hittem, hogy Lena-nak hívják, de kiderült, hogy nem, hanem Charlotte-nak. És emiatt kellett többet helyettesítened, mert ügyvédekhez mászkáltam még délután, illetve este is. Év végén sikerült érvényteleníttetni ezt az egészet. Igazából… nem tudom, hogy szerettük-e egymást. Kedveltem őt, de kár tagadni, hogy nem voltam hozzá hűséges, de ő sem volt itt, hanem főleg Franciaországban élt. Amikor ideköltözött, akkor sem szólt, hanem véletlenül futottunk egymásba. Nem konkrét veszteség az életemben, de… ha ő szeretett engem, akkor nem kellett volna… megpróbálnia megmenteni a házasságot? –nem vagyok jó ezekben, így őszinte kétségbeeséssel néztem Candace-re.
-Aztán találkoztam Remington húgával, Ottiline-nel. –azt tudja, hogy a Saxomuch-ban zenélek, amit mi alapítottunk az említett sráccal, aki talán egyébként az egyetlen tényleges barátom.
-Tipikusan az esetem volt a lány, külsőleg mindenképp. És érdekesnek tartottam a belső tulajdonságait is. Jól elvoltam vele egy rave party-n és még az imádott bőrkabátomat is nála hagytam. És hát végül… egy koncertünk után megint találkoztunk. Ő a mondhatni, legjobb barátom húga, így már azzal is messzire mentem, hogy megcsókoltam őt, aztán felajánlotta, hogy akár végződhet az este egy hotelban is, ahol ő épp megszállt, de ezt visszautasítottam. Szívesen beszélgettem volna vele, vagy ismerkedtem volna, vagy valami, de nekem többet ér egy majdnem tíz éves barátság, mint pár óra szórakozás. Elmondtam Remy-nek, aki beszélt vele, és kisült, hogy ez valahol csak… valami fura tesztje volt annak, hogy milyenek az őt körülvevő emberek. Az óta nem találkoztunk csak ketten, a várost sem én mutattam meg neki, ahogy eredetileg terveztük, és nem volt affinitásom visszakérni a kabátot sem. –szóval arra a ruhadarabra már keresztet is vetettem.
-Ez a dolgok… nő része. Eddig sem voltam a komoly kapcsolatok híve, de így meg már főleg nem. Minek? Úgysem akar tőlem egyik sem semmit. Inkább legyenek pillanatnyi örömeim és a másik félnek is, mint ennyi szopást, akár évekig… -inkább gyorsan magamba döntöttem a maradék alkoholt is, hogy aztán újabb után nyúlhassak.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Remington Fellowes ölelést küldött

Candace Romano imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptySzomb. Márc. 02 2024, 10:35


To; Aziel





- Ühm. Várj. Ehhez tényleg kell valami erősebb - csúszok le a kassza mellől, hogy vodkáért nyúljak, amiből kitöltök két pohárkával. No, nem az övé az egyik, hanem az enyém, szóval ha átfutna a fején a gondolat, hogy ki akarom csinálni az italok keverésével, nem kell félnie, mert az egyiket el is tüntetem egyből, a másikkal a kezemben meg visszamászok a kassza mellé.
- Szeretném előre leszögezni, hogy a romantikus kapcsolataim egytől egyig katasztrófával végződtek, szóval olyasmivel nem tudok szolgálni, amely esetleg átlendít azon a nézeten, hogy ugyan mi szükség van rá - jó listát tudok ám felmutatni. A tini szerelem, aki végül is csak plátói maradt, mert nyilván nem a fogszabályozós, kissé duci szürke szamarat választja. Aztán volt részem abban, amelyik gyakorlatilag képes lett volna a fehérneműmet is eladni, csak, hogy legyen pénze cigire és még sorolhatnám az ilyen katasztrófákat. De azzal szerencsétlen Aziel nem lenne előrébb.
Szóval lehúzom a másodikat is, hátha abba van némi okosság az egészet illetően.
- Nos, legalább nem valami halálos kor támadott meg és nem orvosokhoz járás miatt kellett helyettesíteni - biztos, hogy senki nincs a világon, aki így kezdene neki bármiféle segítségnek. De lássuk be, sok minden megfordult a fejemben, kivéve az amit most mond. - Meg se merem kérdezni, hogy részegen házasodtatok-e - valahogy nem érti, hogyan ment át az említett nő a papírozáson, meg a hivatali dolgokon más nevet használva, mert ehhez az agyam ilyenkor már túl fáradt. - Azon felesleges gondolkozni, hogy szeretted-e, mert ha így lett volna, nem csalod meg - és ezt nem úgy mondom, hogy leszúrás lenne vagy bármi megvetés a hangomban. Ez csak egyszerű tény közlés. Lehet tolni a dumát arról, hogy az ember nem monogám, el is hiszem. De azt is, ha valakit szeretünk, akkor nem kúrunk félre, ha azt megtesszük, akkor már nem szeretjük a másikat igazán. - Volt lehetőséged feltenni neki a benned lévő kérdéseket?- mondjuk ez hülyeség. Ha lett volna rá alkalma, akkor most nem merül fel a dolog. Legyintek is, jelezve, hogy ne is foglalkozzon ezzel a kérdésemmel. - Hiába váltatok el, olyan mintha nem kaptál volna rendes lezárást? - mert nekem ez jön le. Nőként tudom, hogyan szoktuk az ilyeneket csinálni, de fogalmam sincs, hogy a férfi agy miként működik ebben a helyzetben.
- Ahhh. Te tuti halni akarsz, ha egy barátod húgát nézted ki - nevetek fel halkan, de ez hamar alább is hagy, ahogy halad előre a sztori. - De, minek? Mármint mire volt ez neki jó? Bocsánat, tudom, hogy valami okosat kéne mondanom, de nem értem, hogy Remy húga miért teszteli az őt körülvevő embereket - ez eléggé kattosnak hangzik, amit inkább nem mondok ki hangosan, mert ha a csaj tényleg külső belső szempontból bejött neki, távol álljon tőlem a sértegetése. - Add meg a címet, én visszaszerzem neked - és ez nem holmi üres szavakkal dobálózás. Én simán elmegyek azért a kabátért, ha ezen múlik a boldogsága és mindenféle balhé nélkül hozom el, csak egy szavába kerül vagy ötbe, ha hosszú a cím.
- Gondoltál már arra, hogy nem benned van a hiba?- nézek rá talán az eddigi percek legkomolyabb ábrázatával. - Nem te verted át a feleséged, nem te költöztél el. Nem te tesztelted Remy húgát, sőt.. a szavaidból azt veszem ki, hogy tényleg érdekelt- és teljesen mindegy kinek a kije a lány, félre lehet tenni a barátságok olyan aspektusát, ami tiltaná az ilyesmit, főleg ha tényleg fontos nekünk a barátunk.
- Nem fogok arról papolni, hogy de igenis van valaki, aki te rád vár és az milyen jó lesz, mert képmutatás lenne a részemről - és nevetve emelem számhoz a sört, amiből egy nagyobbat kortyolok. - Ha most úgy érzed, hogy a pillanatnyi örömökre van szükséged, hajrá. Emiatt aztán senki nem törhet pálcát feletted - én sem fogok, amíg nem azt látom, hogy olyan színre aljasodik le, hogy már kezelhetetlen a helyzet. Akkor én leszek az első, aki helyre pofozza majd, az biztos.
- Viszont, ne legyél vakegér. Simán lehet, hogy már rég ott a tudatalattidban az a valaki, aki miatt a világod majd fenekestül fordul fel - bármi megeshet, csak nyitottabbak kell lenni.


BEE


Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Candace Romano
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 884d68083124302b1e1d769a7fcb5fdd119db1f4
Aziel & Candace || A few drinks after work 4861e36a31ed8cbc7e9043956c10441fb224984c
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
She’s just a girl and she’s on fire
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 027963cce722aec3195779003347f2edd95cbcba
★ foglalkozás ★ :
Felszolgáló - pultos
★ play by ★ :
Camila Morrone
★ szükségem van rád ★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_inline_oq9mdeyobV1t284ng_540

★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptySzomb. Márc. 02 2024, 18:28


A vodkás dolgon egy jót mosolyogtam. Na ugye, hogy ehhez valami töményebb kell.
-Ez még csak a kezdet… lehet, hogy az is bújkál bennem valahol… -és Thelema-nak hívják. Aminek csak a neve hangzik viccesen, az, amit képvisel, amit okoz, az kurvára nem az. Egy elbaszott szarság az egész, amiből nincs kiút. Vagy teljesítesz, vagy elbuksz és elásnak a picsába. Vagyis még csak azt sem, hanem otthagynak valahol és várják, hogy szétrágjanak a mindenféle bogarak és patkányok.
-Nem, nem voltunk részegek. És nem is Vegas-ban volt. De hamis papírokat szerezni nem olyan nehéz, főleg, ha tehetős vagy és egy egész kamu életed van valaki oldalán. –ráztam meg a fejemet lemondóan, a kezeim között, a tenyereimmel forgatva a whisky-s poharat.
A szavai aztán elég szép ütést mértek rám, mivel teljesen igaza volt ebben az egészben. És ezt én is tudtam magamról, hogy egy percig sem szerettem ezt a nőt. Kedveltem, okosnak és műveltnek tartottam, izgalmasnak és manipulálhatónak, akit kedvemre formálhatnék, de ennyi. Nem voltam belé szerelmes, ahogy soha senkibe sem. Nem éreztem még azt sosem, hogy valakit szeretnék megtartani, tenni azért, hogy az enyém legyen, mellettem maradjon. Az én életemben a nők és férfiak mind csak egy végeláthatatlan, érzelmektől mentes massza képét formálták.
-Igen, valami… olyasmi. Igazából… szembesítettem azzal, hogy lebukott a kettős életével, és tudni akartam, hogy miért hazudott nekem. Engem nem érdekelt volna a neve, vagy az, hogy az apjának nem tetszett volna a dolog. Inkább az zavar, hogy én azt gondoltam, hogy ő szeretett, de lehet, hogy nem így volt. –inkább olyan, mintha ő is csak kihasznált volna engem. Én voltam a kikapcsolás, az angol-amerikai fiú. Hisz még a szülővárosomat, az országot sem szerette, elvégre esős, hideg és ködös. Pedig nem mindig, és rengeteg szép hely van odahaza.
-Akkor még nem tudtam, hogy Linnie Remy kishúga! Ha tudtam volna, eleve nem keveredek vele ilyen szituba! –vagy legalábbis akkor egyből mondtam volna, hogy üljünk le beszélgetni normálisan, vagy valami. De nem taperoltam volna a táncparketten csak úgy, és nem simultam volna hozzá annyira, hogy szinte éreztem a ruháján átütő, tűzforró bőrét.
-Ők elég sajátosak, túlgondolósak család szinten, szóval gondolom ezért. Nyilván valami védelmező ösztön, amit én nem érthetek. –tekintve, hogy nincs húgom, az öcsém meg… hagyjuk is. Sosem voltunk igazán jó tesók, szoros kapcsolattal.
-Mi?! –pislogtam rá hatalmas szemekkel, és majdnem lezakóztam a pultról, ahogy ez a mondat elhagyta a száját.
-K-komolyan?! De miért? Mármint… nem a te dolgod lenne visszaszerezni a kabátomat. –hanem az enyém, de semmi kedvem hozzá. Candace és én ugyan amolyan munkahelyi barátok voltunk, de sosem lógtunk együtt munkahelyen kívül. Mert munka után, vagy előtt igen, de akkor is a Luciferben, és ennyi.
Elgondolkozva, félredöntött fejjel néztem rá, majd megráztam a fejemet.
-Nem tudom, hogy van-e olyasvalaki az életemben jelenleg, aki tökéletes lenne a számomra, csak eddig valahogy szemellenzővel néztem az egészet. Egyébként sem vagyok sem igazán romantikus, sem pedig érzelmes, érzelgős fajta. Honnan tudjam, hogy az az ember az, ha lehet, hogy nem is létezik, vagy nem tudatosan van jelen a fejemben? –nekem ez túl bonyolult. Inkább meg is ráztam a fejemet, hogy leugorhassak és a whisky-t egy sörre cserélhessem, legalábbis ideiglenesen.
-De van még tovább is ez az egész. Ők voltak a… kisebbik baj. A család… na a család az már egy sokkal zűrösebb téma. –vágtam túlzottan is szenvedő képet, de minden egyes momentuma igaz volt. Elegem van már, szerintem egy évre.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Candace Romano imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyVas. Márc. 03 2024, 12:52


To; Aziel





Sosem fogom egérteni azokat az embereket, akiknek jó az, ha másnak adják ki magukat. Pontosítok, vannak azok, akiket megértek, mert nyilván menekülni kell, más személyazonosság kell a védelem miatt. De azok, akik csak úgy megteszik, mert van pénzük és megtehetik, azokról úgy gondolom, hogy odabent tutira nincs rendben valami.
– Az a baj, hogy tőlem még a gondolata is messze áll annak, hogy valakit ilyen szinten megtévesszek, hogy nem is tudom, milyen szavakkal tudnék ebben segíteni neked – én szeretek tiszta és nyílt lapokkal játszani, illetve azt adni, amit kapok másoktól. De a színészkedés nem az én területem, a gyomrom nem tudná befogadni azt, ha eljátszom, hogy másként hívnak, más életem van, mint ténylegesen.
– Áááá így már világos – gondoltam én, hogy nem akkora barom, hogy csak úgy rámenjen a barátja húgára. Mondjuk a lány elég érdekes forma lehet, ha ilyen teszteket csinál, hirtelen nem is tudom, hogy zseni-e vagy inkább csak őrült. – Nos, Remyt nem kérheted meg, mert gondolom, tök ciki lenne. Te nyilvánvalóan nem mehetsz érte, így ki marad? Az, akit nem ismer és aki értelmes nőként visszatudja szerezni. Nem nagy dolog ez – vonom meg a vállaimat lezserül. Miért ne mehetnék én? Nem vagyunk puszipajtások, de nem gondolom egyszerű ismeretlennek sem magunkat. A legjobb választás vagyok erre a feladatra, csak rá kell nézni a bűbájos arcomra.
– Majd megkérek mindenkit, hogy menjenek el előtted holnaptól úgy négyszer ötször, feltűnően pislogva meg kelletve magukat neked, hátha beüt az érzés –nevetve nézek rá, mert elképzelem, ahogy tényleg többen is beleállnak ebbe a dologba és neki állnak meló közben illegetni magukat neki. Fantasztikus hangulat lenne, ebben egészen biztos vagyok.
– Engedd el a dolgot egy időre. Ha kell jön, addig meg tök felesleges görcsösen gondolkozni ezen. Nézz meg engem, én tök jól érzem magamat így, hogy nem feszülök rá – tény, hogy egy kissé frusztráló már az, hogy folyamatosan idiótákba botlok, de ettől még nem akarok macskás nővé válni. Ha az élet nem tartogat nekem valakit, hát ez van. Nem leszek tőle kevesebb.
– Óóó. Akkor lehet, hogy az a két vodka nem lesz elég? – vakarom meg a tarkómat arcomon némi kínnal. Túlságosan elhamarkodott döntés volt a tömény, ha ez csak a kisebb baj. Na mindegy, átvészeljük majd valahogy.
– Családi szarságokban tök pöpec vagyok. Ne kímélj – és ez nem hantázás. Nyilvánvalóan van és lehet nálunk sokkal rosszabb. De azt hiszem ez sokkal inkább az asztalom, mint a szerelmi élet. Bár nem tudom, hogy az én szánalmas és haszontalan tanácsaimmal egyébként megy-e valamire szerencsétlen. Ha másra nem, arra legalább jó leszek, hogy kimondjon néhány dolgot, amit mostanában magába tartott. Majd este nevetve be is nyújtok neki egy csekket.


BEE


Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Candace Romano
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 884d68083124302b1e1d769a7fcb5fdd119db1f4
Aziel & Candace || A few drinks after work 4861e36a31ed8cbc7e9043956c10441fb224984c
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
She’s just a girl and she’s on fire
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 027963cce722aec3195779003347f2edd95cbcba
★ foglalkozás ★ :
Felszolgáló - pultos
★ play by ★ :
Camila Morrone
★ szükségem van rád ★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_inline_oq9mdeyobV1t284ng_540

★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyVas. Márc. 03 2024, 16:59


-Ennek már amúgy is mindegy. Elbaszott egy dolog volt, de már vége. -hivatalosan is. Csak nekem kell túllendülnöm a tényen, hogy ugyanúgy megvezettek, ahogy én másokat. Nem mindegy, hogy az ember egy Lena nevű, törékeny, kedves, barátságos, manipulálható, naiv nőt vesz el, vagy valakit, aki a Dupont cég itteni székhelyének kirendelt vezetője.
-Öhm... köszi. Tényleg. Majd... meghálálom. -valahogy. Semmi sincs ingyen, és neki nem kellene ezt tennie értem, vagy a kabátomért. Candy-nek semmi dolga nem lenne ezzel, mégis... simán felajánlotta, hogy visszaszerzi nekem azt a kabátot. Már nagyon régóta megvan. Mások órát, meg ilyeneket kérnek ajándékba, ha elvégezték a sulit. Én ezt a kabátot akartam.
-Ugh. Rosszul is lennék. Az az egy biztos, hogy illúzióromboló lenne. Ottiline is igazából... addig volt érdekes számomra, amíg fel nem ajánlotta, hogy lehet az ismeretségünk egyéjszakás kaland is. Ettől elveszítette a különlegességét. -aki komolyan érdekel, az nem lehet egy magát illegető, szánalmas, könnyűvérű ribanc, mert az elveszi a varázst, az értéket, ami fontos. Nem vagyok sem romantikus, sem pedig érzelgős, de ha valakiből hiányzik az, amitől ő több, mint bárki más, már nem érdekel és a fejemben ugyanoda kerül, mint a többi, semmi értéket nem adó kurva.
-Nem akarok görcsösen nőt magamnak. -ráztam meg a fejemet.
-Nem erről van szó, hanem arról, hogy utálom, amikor átvernek, amikor csalódnom kell valakiben, aki nem olyannak tűnt. Gyűlölöm ezt, mert úgy érzem, hogy csak elpazarolt idő az, amit rá, vagy rájuk áldoztam. -és azokat az időket nem adja már vissza nekem senki és semmi. Legyen az fél óra, fél, vagy hat év.
-Hát az kurva isten. -hogy az a két vodka kevés lesz. Meghúztam a sört, aztán újabb whisky-t töltöttem magamnak. Nem tudom, hogy a francba kellene ebbe belekezdenem. Remy-vel valaogy sokkal... könnyebb volt.
-Igazából ott kezdődik a sztori, hogy... azt tudod, hogy angol vagyok. -ebben nincs semmi új.
-Viszont igazából nem, vagyis... régen nem Aziel Waylen Darkbloom-nak hívtak, hanem Joshua Woods néven születtem, London-ban. Az apám alkoholista és agresszív volt, aki gyakran bántotta szóban, de leginkább tettekben a feleségét, és a fiát is. -vagyis engem.
-A tizedik születésnapomon az anyám elejtette a tortát, amikor megjelent nálunk a bátyja, így az öcsémmel együtt beterelt minket a szobába, hogy zárjam be az ajtót. Azt gondoltam, hogy ez egy újabb veszekedés lesz, vagy verekedés, de amint vége, kijöhetünk és ennyi volt. Viszont valami más volt. Hallottam egy hangos dörrenést, aztán egy csattanást, majd mindezt újra. Sokáig nem mertem még lemenni megnézni, hogy mi a helyzet, de amikor lementem, a szüleimet az étkezőnkben találtam, mindketten halottak voltak. -húztam le a töményet, idegesen babrálva a nadrágom szárával.
-A rendőrség és a mentők is kijöttek, megállapították, hogy az apám lelőtte az anyámat, aztán saját magát is. Végül minket bedarált a rendszer. Elég sok árvaházban megfordultunk, pedig csak négy évig éltünk abban a szutyokban, míg Oxford-ban kötöttünk ki, ahol Darkbloom-ék, egy gyerektelen pár örökbe fogadott minket az öcsémmel, Chesterrel. Abban a tudatban nőttem fel, hogy az apám egy gyilkos, az anyám pedig egy gyenge, magáért és a gyerekeiért kiállni képtelen áldozat volt. De... -fújtam ki a levegőt, a zsebemből előhalászva az öngyújtót, hogy kattogtatni kezdhessem.
-De kiderült, hogy... nem így történt...

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Candace Romano imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyVas. Márc. 03 2024, 20:15


To; Aziel





Értetlenkedve nézek Azielre, mikor azt mondja, hogy majd meghálálja. - Ugyan minek? – legyintek egyet, mert ez teljesen abszurd. Nem azért ajánlottam fel, hogy majd cserébe kérjek valamit. Én nem vagyok ennyire sekélyes. Szerintem nem azért kell valakinek segíteni, hogy majd egyszer, ha szükség van rá, akkor emlékeztessük, hogy tudod, akkor, ott és azt tettem. – Csak mondd meg, hova menjek, aztán ennyi – nyilván nem ennyi, mert majd azért valami normális és kivitelezhető tervet kitalálok, de az majd még a jövő zenéje lesz. Még csak azt sem fogja tudni, hogy mikor, nehogy valamit elbaltázzon nekem.
– Ugye tudod, hogy ezzel most nagyon nagy labdát adtál nekem? – vigyorogva néz a másikra. Hát azzal, hogy látom rajta mennyire nem tetszene neki és még hangot is ad rá, biztos, hogy egyszer a saját szórakoztatásom végett betolom ezt. Olyan jó lesz az arcát figyelni, egészen addig, míg ki nem rúg érte. Oké, akkor majd csak akkor játszom be ezt, ha véletlenül felmondani készülök. Az nem mostanában lesz, nem kell félni.
– Mindenki így érzi, szerintem – legalábbis még nem találkoztam olyannal, aki örülne annak, ha megvezetik, bár biztosan vannak olyan mazoisták, akik még élvezik is az ilyesmit. – Én nem azt mondtam, hogy n őt akarsz görcsösen, hanem azt, hogy a gondolataiddal vagy ráfeszülve arra, hogy te nem vagy jó. Miért ne lehetnél jó? Oké, volt pár retek szar szituáció, kapcsolat és helyzet, de ebben a kettőben, amit említettél, nyilván nem te voltál a szar. Szóval, kérlek. Ne ezekből indulj ki – mosolyogva nézek rá, ami leginkább annak szól, hogy most látok először férfit ilyesmiben. Eddig csak a csajokkal kellett az idióta faszikról, azok vétkeiről, meg a lányok földbe tiport önbecsüléséről csevegni. Még jó, hogy viszont velük több évnyi lelkizős, sírós tapasztalatom van, bár kétlem, hogy Aziellel fagyisbödön tömésig jutnánk.
Egy kissé meglep a káromkodós, de őszinte mondata, szóval egy újabb korty sörrel szívom fel magam arra, ami következik. De ahogy halad előre a történetében, rá kell jönnöm, hogy mennyire nem volt eléggé kifejező az a pár szó, amivel felvezette az egészet.
S én még azt mertem mondani, hogy jó vagyok családi szarságokban. A fenét. Ehhez képest még tojáshéjon belül növekedő csibe vagyok, ez pedig arcomra is kiül. Na meg az is eléggé beszédes lehet a számára, hogy elsőre nem is tudom, hogy mit mondjak. Ez pedig nagyon ritkán fordul elő velem, mert mindig mindenre van valami válaszom. Ám erre mi lenne? Sajnálom? Azzal ugyan mire menne?
– Kiderült, hogy nem így történt? – emelkedik meg a szemöldököm, mikor végre képes vagyok valamit is szólni.


BEE


Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Candace Romano
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 884d68083124302b1e1d769a7fcb5fdd119db1f4
Aziel & Candace || A few drinks after work 4861e36a31ed8cbc7e9043956c10441fb224984c
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
She’s just a girl and she’s on fire
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 027963cce722aec3195779003347f2edd95cbcba
★ foglalkozás ★ :
Felszolgáló - pultos
★ play by ★ :
Camila Morrone
★ szükségem van rád ★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_inline_oq9mdeyobV1t284ng_540

★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyHétf. Márc. 04 2024, 12:19


A kérdésére sikerült visszatérnem a gondolataimból és kissé meglepve, nagyokat pislogva néztem rá. Valamiért azt vártam, hogy közli, hogy neki ez túl sok infó, nem érdekli, inkább hagyjam békén vele. Arra nem számítottam, hogy szeretné hallani a folytatást, vagy legalábbis kíváncsi lesz rá.
-Nem. -ráztam meg a fejemet.
-Kiderült, hogy akit én az anyám bátyjának gondoltam, mert azt mondták, hogy ő az, valójában egy teljesen idegen ember volt. Vagyis... majdnem. Nem is olyan régen felkeresett egy nyomozó, aki az itteni gyilkosságiaknál dolgozik. Emmalynn Larson. Elmondta, hogy a szüleim nem gyilkos-öngyilkosság áldozatai lettek, hanem mindkettőt megölték. Akkor még nem mondott igazán semmit, csak kérdezgetett dolgokat tőlem, amikből azt raktam össze, hogy szerinte a szüleim szektások lehettek. Végül pedig ki is derült, hogy így volt. Nem olyan régen bevittem hozzá pár naplót, amiket a szüleim halála óta írnom kellett, és kölcsönösen akartunk mondani egymásnak dolgokat. Én azt, hogy megtaláltam Alex Freling, az író telefonjának helyét, ő pedig azt, hogy kiderült, hogy a szüleimet Alex apja ölte meg, mivel a saját apám képtelen volt családirtósat játszani. Minket már nem volt képes eltenni láb alól, de a szüleinket igen, és úgy állította be, mintha a már említett módon haltak volna meg. És... -ráztam meg a fejemet, az ujjaimmal a homlokomat, a halántékomat dörzsölve.
-Most kiderült, hogy az öcsém, akit szerettem volna megvédeni ettől az egésztől, akit megtaláltam és aki hozzám költözött, szintén ennek a szektának a tagja. A nyomozó szerint veszélyesek, és akár az is benne lehet, hogy Chester meg akar ölni, de... valahogy nem tudom róla elhinni, hogy megtenné. Egyáltalán azt sem értem, hogy pontosan hogy került velük kapcsolatba. Ő nem emlékezhet a szüleinkre, mert abban az évben született, amikor meghaltak. Én sosem beszéltem neki róluk és megkértem a rendőröket, hogy ha nem muszáj, ne zaklassák azzal, hogy mi a helyzet jelenleg. Fogalmam sincs, hogy mi a jó francot csináljak... -dőltem hanyatt végül a pulton, egy pillanatra lehunyva a szemeimet.
-Ráadásul Alex Freling is meghalt. A szektások ölték meg, mert túl közel került hozzájuk... az óta sem tudok érdemben aludni, mert akárhányszor behunyom a szemem... a hulláját látom.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Candace Romano imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyHétf. Márc. 04 2024, 12:40


To; Aziel





Az agyam próbálja tartani a lépést azzal, hogy feldolgozza az információ áradatot, amit Azieltől kapok. Mikor felajánlottam az italt, meg a beszélgetést, gondoltam elröhögünk valami kínos szitun, ami csak azért tette ennyire taccsra, mert.. mert nem is tudom miért vagy, hogy igazából mit vártam. Nos, azt biztosan nem, amikkel szolgál.
– Végül is, ez jó. Mármint, nem jó, de az igen, hogy teljesen más megvilágításba helyezi a szüleidet, nem? – oké, tekintsünk el attól, hogy szegény embert más az anyja is becsapta és ne keressünk még véletlenül sem párhuzamot azzal, hogy a nőkbe vetett bizalma már ezen a ponton is sérült. Próbálom az egész negatív halmazból kiemelni az apró pozitívumokat – melyek kevesen sorakoznak fel jelenleg -, hogy ne csak a sötétet lássa a sztoriban.
– Hogy jön ehhez Alex Freling? Mármint, miért kerested a helyét vagy.. nem értem, bocsánat – azt értem, hogy az ő apja ölte meg Aziel és a testvére szüleit. Ez így oké, de azt a szálat valahogy elveszítettem, hogyan került Alex a képbe. Ráadásul most már ő is halott? Nem mondom ki, ami elsőre eszembe jut, mert azért van bennem annyi empátia, hogy felfogjam, mikor nem szabad viccelni. De azt azért be kell látnom, hogy Aziel jól beleugrott a szar tengerbe és nem csak nyakig van benne, hanem a fejetetejéig.
– Megtaláltad az öcsédet? Nem együtt nevelkedtetek? – úgy érzem magam, mint egy hosszútávfutó, aki a verseny kezdetekor elesett és most próbálja behozni a lemaradását. Aziel rengeteg információt oszt meg, amiért kifejezetten hálás vagyok, hiszen ezzel azt sugallja, hogy a bizalmába fogadott már olyan szinten, hogy ilyesmiket boncolgassunk. Viszont zúdít, nem kertel és miközben én még le vagyok ragadva annál, hogy a nők becsapták, már ott tartunk, hogy amikor behunyja a szemét valaki halott testét látja.
– A hulláját? Miért látod a hulláját? Mi a fene Aziel? – összeszűkülnek a szemeim, de ze nem olyan kiakadás, amit bárki produkálna. Nincs bennem félelem, nem gyanakszom rá semmiért, de azért egy ilyet csak úgy bedobni, nem szerencsés egy fáradt elmének.


BEE


Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Candace Romano
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 884d68083124302b1e1d769a7fcb5fdd119db1f4
Aziel & Candace || A few drinks after work 4861e36a31ed8cbc7e9043956c10441fb224984c
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
She’s just a girl and she’s on fire
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 027963cce722aec3195779003347f2edd95cbcba
★ foglalkozás ★ :
Felszolgáló - pultos
★ play by ★ :
Camila Morrone
★ szükségem van rád ★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_inline_oq9mdeyobV1t284ng_540

★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyHétf. Márc. 04 2024, 15:35


-Nem tudom. Ettől még az apám nem volt jó ember, szektás volt. És attól, hogy a családját nem ölte meg, még gyilkolhatott másokat. Az anyám meg... ő ugyanúgy egy gyenge nő marad, aki nem mert kilépni egy bántalmazó, mindenkit veszélyeztető kapcsolatból. Nem igazán tudom, hogy álljak ehhez az egészhez. -mert tény, hogy nem gyilkos-öngyilkosság volt, ettől még nem lettek jó emberek, csak még szánalmasabbak. Az apám belement valamibe, amiről azt se tudta, micsoda, és végül nem tudott teljesíteni, így beledöglött. Teszem hozzá, hogy én nem sírom vissza az öreget, még az árvaházak szar szutyok szobái is jobbak voltak, mint az agresszív fellépései.
Meglepve pislogtam rá, de aztán csak bocsánatkérő mosolyra húztam a szám, amikor tudatosult bennem, hogy ő nem ismeri a dolgok minden aspektusát, és nem is biztos, hogy én most elmondtam neki.
-Alex Freling megkeresett még egy saxo fellépés után. Úgy tudta, hogy a szülei autóbalesetben haltak meg, de nem így volt. Őt is felkeresték rendőrök, akik azt állították, hogy megrendezték az egészet, és szándékos emberölés volt. Az egyik aktán meglátta a nevemet, és beszélni kezdtünk erről. Aztán megbeszéltük, hogy segítek neki, amiben tudok, mert engem is érdekelt ez az egész. Nincs futó rendőrségi ügyem, ezzel a névvel pedig soha nem is volt velük dolgom, maximum a klub kapcsán, de abból sem lett semmi soha. De eltűnt, és nem válaszolt a hívásaimra sem. Van egy... ismerősöm, aki képes lenyomozni akárkit és bárkit, és ő bemérte a telefonját. Nem aggódtam érte, de arra gondoltam, hátha a szekta elkapta, vagy ilyesmi. És igazam is lett. -szóval ezért kerestem a helyét a srácnak.
-De, igen. De amióta Amerikába jöttem, nem tartottuk a kapcsolatot. Majdnem tíz éve nem tudtam róla semmit kb., így azt sem, hogy még mindig otthon él-e, vagy valahol máshol. Szóval ugyanazzal az ismerőssel, akivel Alexet is felkutattam, megkerestük Chester-t, akiről kiderült, hogy Brooklyn-ban él. Végül bekopogtam hozzá, és megbeszéltük, hogy nálam lakik majd. -ami szerintem még mindig jó ötlet. Ha azt látja, hogy fontos nekem és magam mellett tartom, talán otthagyja ezt az egész baromságot.
-Mert mi találtuk meg a nyomozóval. Átmentem vele arra a szigetre, ahol a telefonja jelzett, és végül már csak a több napos, megrágott, oszló hulláját találtuk meg. Láttam már durva dolgokat, a szüleim holttestét is láttam, de ez sokkal... másabb volt. Nem számítottam sem a látványra, sem a szagokra, sem... semmire, ami ő volt ott és akkor. Nem tudok aludni, nem tudok pihenni, egyfolytában kattog az agyam mindenen... -ültem fel végül, felhúzva a lábaimat magam alá törökülésben.
-Annyira nagyon fáradt vagyok... -támasztottam meg a könyökeimet a lábaimon, hogy az arcomat a tenyereimbe temethessem.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Candace Romano imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyCsüt. Márc. 07 2024, 12:29


To; Aziel





– Tiszta krimibe illő dolgok ezek – bukik ki a számon az első gondolatom, amiért egy halk bocsánatot is elrebegek. Egy kissé egyébként ijesztő az egész, amibe Aziel keveredett. Azt hiszem, ha az én életemről lenne szó, akkor nem tudnám így befogadni vagy beszélni róla, ahogyan ezt ő teszi. Valószínűleg a sötét szobában ülnék és próbálnám kitalálni, hogy az erkélyen vessem-e le magam vagy inkább vonat elé lépjek. - Rohadt erős ember vagy – mert biztos vagyok abban, hogy amiket mond, azokat nem sok egyszerű halandó lenne képes így kiadni, feldolgozni, létezni vele. Nem tudom, hogy szüksége van-e ilyesfajta megerősítésre vagy egyáltalán elhiszi-e, hogy tényleg így gondolom. De ezt nem csak amolyan lelkisegély címén közlöm vele, valóban ezt látom rajta.
– Reméljük, hogy mindkettőtöknek előnyös lesz az együttélés – húztam félszeg mosolyra az arcomat. – Talán jó hatással leszel rá – már, ami a szektát illeti. Az pedig, hogy Azielnek kell-e az öccse bármiféle változásban, igazából nem tudom. Én, amit láttam eddig belőle, azzal szerintem nincs gond, mert teljesen helytáll. Szóval, ha csak ezen oldalát nézzük, akkor nincs semmiféle ráhatásra szüksége senkitől.
– Jézusom, ez.. ez rémesen hangzik –és nagyot kell nyelnem, mert az én gyomrom olyan, hogyha csak beszélnek mellettem ilyesmiről, attól már felfordul. Ha még át is kellett volna élnem, azt gondolom, hogy napokig nem láttak volna utána, annyira rosszul lettem volna. – Így már értem miért nem alszol – néztem rá egy és tekintetemben egyszerre csillant aggodalom és sajnálat. Mert hiába nem vagyunk puszipajtások, attól még aggódhatok érte, főleg, ha ilyen állapotban járkál be dolgozni.
– Gyere, ágyba teszlek – és nem kell itt semmi rosszra sem gondolni, mert semmiféle hátsó szándék nincsen a mondatomban. – Hazavigyelek, vagy az irodában dőlsz inkább le? – nézek rá kérdőn, miközben lecsúszok a pultról és a kezemet nyújtom felé, hogyha kell segítsek neki. - Ne aggódj, nem akarlak megerőszakolni vagy bármi ilyesmi. Csak segítek elaludni – egyébként nem gondolom, hogy magyarázatra szolgálna az ágyba teszlek kijelentés, viszont jelenlegi állapotában nem biztos, hogy kapcsol, hogy én aztán nem vagyok olyan, aki ilyen ajánlatokat tenne. Tényleg segíteni szeretnék neki, ha kell olvasok neki valami rém unalmas mesét vagy csak elmesélem neki az életem egy egyhangú pontját, ami elég altató lehet. De van ennél egy jobb ötletem is, csak vízszintesbe kell kerülnie.


BEE


Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Candace Romano
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 884d68083124302b1e1d769a7fcb5fdd119db1f4
Aziel & Candace || A few drinks after work 4861e36a31ed8cbc7e9043956c10441fb224984c
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
She’s just a girl and she’s on fire
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 027963cce722aec3195779003347f2edd95cbcba
★ foglalkozás ★ :
Felszolgáló - pultos
★ play by ★ :
Camila Morrone
★ szükségem van rád ★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_inline_oq9mdeyobV1t284ng_540

★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyPént. Márc. 08 2024, 11:13


-Nem kell bocsánatot kérned, mert szerintem is olyan. Ha nem velem történt volna, lehet, hogy el se hinném, hogy ilyen van. Mármint... az, hogy valakinek bekattan az egyik szülője és mészárolni kezd, sajnos nem olyan ritka. Rengeteg árva gyerek van, aki hasonlóan veszítette el a szüleit. Ha nem halt meg mind a kettő, akkor az egyik, a másik pedig sitten van. -undorító a világ, és amikor egy-egy árvaháznak adakozom, mindig szembesülök vele, hogy mennyire.
Nem érzem magam erősnek, legalábbis ebben a helyzetben baromira nem. Általában figyelek arra, hogy mások ne lássanak szétesettnek, ne érezzék rajtam, hogy valami nincsen rendben. Mindig összeszedett és koncentrált vagyok, de a dolgokhoz hozzá tartozik, hogy eddig még soha nem is találkoztam olyan helyzettel, amiben szembesülnöm kellett volna a ténnyel, nem bírok el a helyzetemmel. Általánosságban elmondható, hogy mindig nálam volt az irányítás, de ez az utóbbi 1 év annyira szürreálisan szar volt, hogy kezdett baromira elegem lenni.
Csak egy hatalmas levegővétel és annak kifújása volt a reakcióm arra, hogy már érti, miért nem alszom.
Meglepve pislogtam rá, ahogy megszólalt, majd fel is kelt az eddigi helyzetéből, és a kezét nyújtotta nekem. Elfogadtam a gesztusát, de továbbra is értetlenül néztem rá.
-Pedig az biztos segítene elaludni. -jegyeztem meg ennyit egy elég gyenge, erőtlen félmosollyal, majd némi gondolkozás után az irodám felé böktem a fejemmel.
-Itt jó lesz. Nincs kedvem hazamenni. -ráztam meg a fejemet egy sóhajjal.
-Na és hogy akarsz segíteni nekem elaludni? Csak szólok, hogy sosem rajongtam az estimesékért. -indultam el vele felfelé, hogy minél előbb ledőlhessek.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Candace Romano imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptyPént. Márc. 08 2024, 12:18


To; Aziel





Tudom én jól, hogy az élet nem fenékig tejfel, mégis olyankor, mikor mélyebb és komolyabb családi drámákkal kell szembesülnöm, mindig rájövök, hogy tulajdonképpen az én életem teljesen normális és már-már bosszantóan átlagos. Persze ez nem panaszkodás, hiszen sokan megadnának bármit azért, hogy elcseréljék az életük egy-egy aspektusát, hogy nyugodtabban éljenek, inkább csak tényszerű megállapítás és figyelmeztetés magamnak, hogy ne dramatizáljak annyit, mert sokkal rosszabb is lehetne.
Az ajánlatom teljesen komoly és még akkor sem vonom vissza, mikor elsőre az értetlenség ül ki az arcára. Kissé suta, ám mégis értékelendő replikájára egy mosolyt villantok felé, majd nyugtázva azt, hogy nem hazafelé vesszük az irányt, elindultam az irodája felé.
– Hála az égnek, mert szörnyű mesemesélő vagyok – belekezdek én, ha kell, de az biztos, hogy a történetet végig kommentálom, így akár egy öt perces mesét, fél órásra is képes vagyok kerekíteni. Nem csoda, hogy az nővérem gyerekei nem kérik már, hogy meséljek, ha véletlenül itt vannak.
– Alvás technikával – volt időszak, amikor rendkívül nehezen aludtam el és kellett valami, amit alkalmazva viszonylag gyorsan képes az ember elaludni. Kipróbáltam én sok mindent, alvás segítő párnát, krémet, olajt, tapaszt mindenféle sziriszart, aztán inkább olvasni kezdtem. Mai napig nem értem, hogy miért nem ezt csináltam elsőre is.
- Sharon Ackerman könyvében olvastam már évekkel ezelőtt arról, hogy a katonák miként alszanak el. Ha nem jön be, akkor elringatlak – nevetem el magamat halkan, majd az irodába érve én az egyik széket céloztam meg magamnak. – Csak találd meg azt a helyet és helyzetet, ahol aludni szeretnél, utána pedig majd csak figyelj arra, amit mondok – akár sokáig is tarhat, lehet be se jön, ha nem tudja azt csinálni, amit kérek. De egy próbát megér. Van egyébként nehéz tárgy az irodában, kupán is vágom, ha az segít.
– Az arcod lesz a kulcsa annak, hogy mindent lelassíts, szóval tekints úgy rá, mint az érzelmeid epicentrumára – szólalok meg végül akkor, mikor látom, hogy sikeresen elhelyezkedett. – Csukd be a szemed és lélegezz lassan, mélyen – bár nem látja, azért prezentálom neki, hogyan is kellene, de nem csinálom sokáig, mert elég ciki lenne, ha én itt a székben elaludnék, ő meg egyébként nem tudna átlépni álomországba. – Lazítsd el minden arcizmodat, homlok ráncolás és hunyorgás nélkül, próbálj meg elengedni mindent – és nem mondom egyelőre tovább, mert tudom, hogy sok mindenről van szó, amit el kellene engednie és az biztos, hogy nem megy egyik pillanatról a másikra. Én pedig ráérek, most ő a fontos.


BEE


Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Candace Romano
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 884d68083124302b1e1d769a7fcb5fdd119db1f4
Aziel & Candace || A few drinks after work 4861e36a31ed8cbc7e9043956c10441fb224984c
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
She’s just a girl and she’s on fire
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 027963cce722aec3195779003347f2edd95cbcba
★ foglalkozás ★ :
Felszolgáló - pultos
★ play by ★ :
Camila Morrone
★ szükségem van rád ★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_inline_oq9mdeyobV1t284ng_540

★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptySzomb. Márc. 09 2024, 09:05


-Alvás technikával? Mint a lélegezz mélyeket és meditálj? Csak mert azt nem akarok. –elég volt a meditációs izékből és ehhez hasonlókból. Ebből indult ki ez az egész baromság. „A szülei szoktak meditálni?” Mhm, meg embereket kihasználni is, de erre a kérdésre sosem akartam volna választ kapni. Arra meg főleg nem, hogy az öcsém is szektás zakkant lett-e vagy sem. Miért nem lehet valami értelmes hobbija? Focizzon, sakkozzon, krikettezzen, vagy valami. De neeeeeem. neki szektás faszomtudjának kellett állnia, ami akár mindkettőnk életébe is kerülhet, ha nem vigyázok. Csodálatos, az élet egy kurva.
-Ooooh, ezt kár volt. Most már csak azért se fogok elaludni. –néztem rá egy vigyorral, de aztán amint felértünk, kihalásztam egy pokrócot a szekrényemből, ledobtam magam az irodában lévő kanapéra. Lerúgtam magamról a cipőimet, aztán betakartam magam. Próbáltam követni azokat, amiket mondott, lélegezni, nem pofázni, lazítani, de elég nehéz volt elengedni dolgokat, amikor zakatolt az agyam. Kezdtem azt érezni, hogy gyárilag képtelen vagyok már erre, annyi minden cikázott át az agyamon.
-Nem kaphatok inkább még egy kis piát? Simán álomba iszom magam, aztán had szóljon. Naaaa? –tekertem ki magam, hogy ránézhessek, de már sejtettem a választ, így inkább visszagömbölyödtem, és behunytam a szemeimet. Elnyomtam egy ásítást, hogy laposakat pislogva meredhessek magam elé.
-Szerintem csak hagyj itt, aztán majd lesz valami. Nem kell ezt csinálnod. Menj haza, Candy. Neked is aludnod kell. –ráztam meg a fejemet, behunyva a szemeimet, véve pár mélyebb levegőt. Ne gondolj semmire… ne gondolj semmire. Aaaaaaargh. De így meg erre gondolok…

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



Candace Romano imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptySzomb. Márc. 09 2024, 12:47


To; Aziel





- Muszáj lecsillapítani az elmédet, mert elkezd belülről felemészteni. Kár lenne érted - nő vagyok, tudom jól, hogy milyen az, mikor az ember fejét különböző gondolatok marcangolják szét újra és újra. Tény, hogy ennyire sötétekkel még nem találkoztam, melyek valószínűleg őt nyomják, de azt tudom, hogyan nem errsztjük el őket lassacskán, akkor megtörnek és önmagunkat is elveszítjük.
- Több leszel attól, ha leiszod magad a sárga földig?- mert nem hinném, hogy az ember az ilyesmivel bármit is képes lenne megoldani. Persze vannak pillanatok, amikor éppen azt hisszük, hogy sokkal jobb így. De aztán jön a csúfos fejfájás, meg az epekedés, végül a kukába dobható órák, napok, mert hasznavehetetlenek voltunk az ivászatot követően.
- Aziel, te rosszabb vagy, mint egy kisgyerek - morgom halkan, majdnem nevetve. Ezt így tényleg nem lehet véghez vinni, pedig látom rajta, hogy mennyire fáradt.
Sóhajtok, végül mozdulok, annak ellenére, hogy tudom jól, mennyire valótlan az ötlet, mely az elmémbe furakodott. Mindenféle hirtelen mozdulatot mellőzve, mellé érkezem és leguggolok. Nem mászok bele az arcába, mert én se örülnék neki, ha valaki ezt tenné, de nem is vagyok annyira távol, hogy kiabálni kelljen.
- Ha elaludtál, hazamegyek - és ez lehet ígéret vagy felfoghatja úgy is, hogy rajta múlik, alszom-e ma. Én biztosan kitartok amellett, amit most mondtam és ezt nyomatékosítandó, a guggolásból az lesz, hogy leülök mellé és kezemmel nyúlok felé, hogy fejét kezdjem simogatni, ahogyan otthon a gondoskodó anyai kezektől kaptam, mikor nem tudtam elaludni.


BEE


Aziel W. Darkbloom imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Candace Romano
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 884d68083124302b1e1d769a7fcb5fdd119db1f4
Aziel & Candace || A few drinks after work 4861e36a31ed8cbc7e9043956c10441fb224984c
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
She’s just a girl and she’s on fire
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work 027963cce722aec3195779003347f2edd95cbcba
★ foglalkozás ★ :
Felszolgáló - pultos
★ play by ★ :
Camila Morrone
★ szükségem van rád ★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_inline_oq9mdeyobV1t284ng_540

★ hozzászólások száma ★ :
16
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work EmptySzomb. Márc. 09 2024, 13:58


-Aw, a végén meghatódom. –kár lenne értem… lehet, hogy ezzel sokan vitába szállnának. Nincs magammal bajom, tudom, hogy ki vagyok, tudom, hogy honnan hova fejlődtem, jutottam. Tudom azt is, hogy kezelések, Redmond, és egyébként Remy nélkül mi lett volna belőlem, de kezdtem azt érezni az utóbbi időben, hogy a tökéletesen felépített világom darabjaira hullik. És én rohadtul utáltam ezt. Ha tönkreteszed az életem, akkor imádkozz mindenhez, és kezdj el kurva gyorsan futni, nehogy utolérjelek, mert egy konyhakéssel belezlek ki cserébe. Vagy szavakkal, anyagilag, és erkölcsileg foglak tönkre tenni. Bosszúálló fajta vagyok, abból is a legrosszabb.
-Nem az a cél, hogy most kevesebb legyek? A pia elűzi a gondolatokat. –legyeztem párat jelzés értékkel, hogy mellőzze a szent beszédet, mert nem érdekel. Nem old meg sok dolgot a pia, de átmenetileg kurva jó. Én pedig egy gyarló emberi lény vagyok, aki be akar baszni, ha az élet szívás. Ha ő nem partner benne, majd berúgok egymagam, vagy szerzek más társaságot hozzá. Gondolom lenne önként jelentkező. Újabb felszínes, alapjaikban romlott nők, akiket csak a csillogás, és a könnyű numera vont. Candace nem ilyen, ő ezt nem értheti. Néha kell az, hogy teljesen szétessünk.
-Nem iiiiis. –csak fáradt vagyok, álmos, végtelenül kifaszult és kurvára elegem volt mostanság mindenből is. Utáltam nem tudni dolgokat, nem irányítani, másra hagyni magam és a dolgaimat. Gyűlöltem ezt az egész helyzetet és már alig vártam, hogy végre vége legyen. De egy szektát nem két perc felszámolni, ráadásul most, hogy Alex meghalt…
Figyeltem, ahogy közelebb jött, majd leült mellém. A nekem hirtelennek ható érintésére összerezzentem, majd elernyedtem és fáradtan nyújtóztam ki egy kissé, mintha csak egy macska lennék. A simogató érzések kellemesnek tűntek, és eszembe juttatták a gyerekkoromat, azt, amikor az anyám próbált meg simogatásokkal kibékíteni és azt is, ahogy Darkbloomék próbáltak meg nagyobb vigyázni ránk, még a rossz álmoktól is féltettek bennünket. Már értem, hogy miért.
-Candace… köszönöm. –dörmögtem neki még félálomban, bár már inkább csak reflexből, mielőtt átfordultam volna a másik oldalamra és elaludtam volna.

BEE




I’m working on my music a lot, like folk singing, guitar.
It’s sort of rocky, folky, alty, angsty. I’m putting a lot of energy into that.

-J.C.B.



mind álarcot viselünk
Aziel W. Darkbloom
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_ntjpo5AnZw1srq2dko4_250
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nfeppn2hEi1srq2dko4_250
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
Skeletons in the closet
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Tumblr_nf3or37fa61srq2dko1_250
★ idézet ★ :
I feel responsible for certain fans, but I've never said I'm a role model
★ foglalkozás ★ :
★ stinky shit énekese ★ klubtulaj ★
★ play by ★ :
Jamie Campbell Bower
★ hozzászólások száma ★ :
236
★ :
Aziel & Candace || A few drinks after work Aa2f1b186fca5fd5c0b1aac94235bc3c6773aeda
TémanyitásRe: Aziel & Candace || A few drinks after work
Aziel & Candace || A few drinks after work Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Aziel & Candace || A few drinks after work
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Valerie & Caroline ~ Work, work, work
» Candace Romano
» Candace 'Candy' Romano
» Kai & Rosie // mix drinks and smoke rings
» Nick & Chris: Drinks at Firefly

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: