New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Beatrice Jane Holbrook
TémanyitásBeatrice Jane Holbrook
Beatrice Jane Holbrook EmptyVas. Feb. 05 2017, 21:12

Beatrice Jane Holbrook

Az idő mindent elrendez, a kitartók megkapják a jutalmukat.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Beatrice Jane Holbrook
Becenevek: Bea, Trixie
Születési hely, idő: Hartford, Connecticut - 1990. 05.18.
Kor: 26
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: alakulóban van valami
Csoport: Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: NYU + Ápolástani kollégium (befejezte, de más szakmát keresett magának)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:  pultos
Ha dolgozik// Munkahely: The Dining Room (bár)
Hobbi: teniszezés, cukrászkodás, filmnézés, kagylógyűjtés, képregénygyűjtés, kertészkedés, festés és meditáció.
B, mint barátságos: Nem valószínű, hogy ez a viselkedése tetszene, valamint nem vennél észre semmi hátsó szándékot emögött. Mert azt hiszed, hogy mindenki aki úgy közeledik hozzád, ahogy ő annak valami hátsó szándéka van, egyszerűen nem létezik. Pedig ha hiszed, ha nem ő tényleg ilyen kedves és akkor is az marad, ha te gorombán viszonyulsz először hozzá, mert az alaptermészetei közé tartozik a másik fél felé irányuló feltétlen szeretet.
E, mint engedelmes: Jobb ha jól megválogatod a szavaidat és tényleg olyat kérsz tőle, amit szeretnél ha be is teljesülne. Ha például azt kéred vigyázzon a gyerekedre, mert neked valami gondod akadt és hálás lennél neki érte, akkor tényleg vigyázni is fog. Még a boltba se biztos, hogy elviszi vagy a parkba, de annyi szent, hogy tőle épségben fogod visszakapni. Tehát tényleg azt tesz amit kérsz tőle, és úgy ahogy kéred.
A, mint alkalmazkodó: Régebben nehezebben alkalmazkodott másokhoz, az elvárásokhoz, mostanra viszont teljesen megváltozott ez a hozzáállása. Pusztán más szemmel kell néznie a világra és ahhoz, hogy nem mindig neki kell irányítania és másnak alkalmazkodnia hozzá, hanem ennek a szerepnek változnia is kell. Ezért se esik kétségbe, ha újdonság éri őt, mert ha nem is pillanatok alatt de felveszi azt a bizonyos ütemet, amit az új dolog megkövetel.
T, mint tréfás: Értékelhetetlen viccei vannak, ez tény, de ha úgy dönt, hogy megtréfál akkor ne ijedj meg. Pusztán így próbálja felvonni magára a figyelmet, mert alapjáraton komoly és valami változást akar, amitől biztos megváltozik róla a véleményed és rájössz, hogy van benne is némi rosszaság.
R, mint rettenthetetlen: Gyakran úgy tűnhet, hogy nem fél semmitől, pedig igen csak még senki se jött rá, hogy mi az ami megfélemlíti őt. Ebből kifolyólag a barátai és családtagjai is úgy hiszik, hogy akármi is kerül az útjába nem fog félni, hanem bátran szembenéz minden egyes problémával. Ez gyakran így is van, viszont nem tökéletes és bizony számára is adódik olyasvalami vagy valaki aki miatt képes meghátrálni. Erről viszont senki sem tud, tehát akárki néz rá úgy hiszi valóban nem rettenti őt meg semmi sem.
I, mint igazságos: Mindenről megvan a véleménye, gyerekkorában és most felnőtt korában is megesik, hogy neki kell lenni a bírónak, a rokonai vagy barátai körében. Átlát a hazugságon és különben sem szereti az egy mindenkiért és mindenki egyért büntetési elvet, ami például az iskolában ment, szerinte szenvedjen csak az aki elkövette a galibát, ne az egész osztály például. Viszont sok tanár úgy hiszi ez jó példa, holott dehogy az. Csak ugye ő nem tanár és nem is akar az lenni.
C, mint csöndes: Van olyan pillanat amikor megered a nyelve, viszont legtöbbször hallgatag és csak  úgy harapófogóval kell kihúzni belőle az információkat, amiket tudni akarunk róla. Gyerekkorában is ilyen volt, ez felnőtt korára se változott semmit, most sokkal határozottabban és ellenszenvesebben véli azt, hogy hallgatni arany, ezért mérlegel előbb, majd csak utána beszél, ha kell vagy ha kérdezik.
E, mint együttműködő: Sose kell azon aggódnod, hogy nem fog a te pártodon állni, ha megkéred rá vagy nem segít abban, hogy előre juss. Pusztán el kell mondanod neki mi az amit vársz tőle és készséggel veti alá magát a feladatnak. Csapatjátékosnak látszik, bár igazából határozottan magányos típus, de ha az kell, akkor képes megmutatni milyen erős ha csapatban dolgozik.

J, mint jól informált: Kérdezz tőle bármit, az időjárást, hogy ki kivel szakított vagy jött össze ő biztosan tudni fogja. Vagy ha nem is, akkor megvan a megfelelő köttetése, hogy rájöjjön arra amit tudni akarsz. Esetleg valami tudományos dolgot, ami foglalkoztat téged, mert arról is megvan a véleménye ha rákérdezel. Emellett lényegtelen emlékekre is emlékszik, ami talán a te fejedben már teljesen elfoszlányosodott és abban sem vagy biztos, hogy tényleg mellette élted meg azokat a dolgokat, de ő, akárcsak egy elefánt visszaemlékszik rá.
A, mint alkotó: Szeret barkácsolni, kertészkedni de ezt jól titkolja. Rendszerint azt állítja magáról, hogy utálja a virágokat és a kertékszedést magát, úgy ahogy van. Viszont ha egyszer odateszi magát akkor csodákra képes. Ugyanez a helyzet a festészettel is, nem mindig van ihlete, néha hetekig hozzá se ér az ecsethez, de ha egyszer elhatározza magát akkor valami igazán csodásat alkot.
N, mint nosztalgikus: Gyakran hihetjük róla, hogy a múltban rekedt, hogy olyasmire vágyik ami nem lehet már az övé. Ettől a jellemvonásától nem kell megijedni, pusztán ilyen, szeret visszagondolni, visszaemlékezni azokra az időkre, amikor még nem neki kellett gondoskodnia saját magáról és a világot is teljesen másnak látta. Most tisztán lát és ha a múltbéli önmagával beszélhetne, biztosan lebeszélni egyes dolgokról vagy rábeszélni egyes dolgokra, hogy azok máshogyan alakuljanak.
E, mint energiatakarós: Lassúnak és ráérősnek nézed amiért minden mozdulatát kimérten teszi. Ezért biztos le is nézheted, de ha képes vagy átlátni azon, hogy ő nem lusta csak egyszerűen néha energiaszegény s, így próbál vigyázni minden energiájára. Ami feldobja őt az a reggeli kávé, plusz energiát ad neki egy ideig, amit nem használ ki azonnal, hanem a maga ráérős és kimért módján használja fel. Legyen szó a munkájáról vagy a magánéletében történő dolgokról is. Nem valószínű, hogy ezt a kényelmességet egyszer valaki kedvéért megváltoztatná. Ha meg rászólsz, semmit sem érsz el vele, kivéve ha te vagy élete értelme, mert az más lapra tartozik.

H, mint humoros: Kevés olyan dolog van amivel ne tudna megnevettetni valakit, legyen szó egy ártatlannak tűnő bevásárlásból ő abból is képes nevetség tárgyát faragni. Csak a megfelelő személy kell hozzá, mert ha nem érted meg, hogy így igyekszik emlékezetessé és viccessé tenni a napod, akkor bizony te nem is vagy az igazi barátja. Sértőnek hiheted, hogy talán pont direkt cukkol ilyesmivel, de nem. Csak mélyen a lelkébe kellene nézned, ami ugye nehéz, tekintve, hogy nem igazán láthatod a szemeit. Kerüli a szemkontaktust.
O, mint okos: Nem az a szuper okos fajta, aki csuklóból kirázza az összes helyes választ amit felteszel neki. De ha tanulásról van szó – lassan ugyan – de amit egyszer megjegyzett azt nem felejti el. Ezért nem kell megijedni, ha például olyan alap dolgokról kezd el beszélni, amit te már régen elfelejtettél, mert másra összpontosítottál, nem pedig arra, hogy megjegyezd azt amit ő. Szeret olvasni, fejleszteni önmagát, te talán nem, ezért tűnhet fejlettebbnek, még ha nem is az. Csak jól használ minden információt amit megjegyzett.
L, mint lelkes: Gyermeki odaadással ugrik neki olyan dolgoknak, munkának, amit te nekifutásból kikerülnél vagy átugornál csak azért, hogy ne kelljen szembe nézned vele. Ő nem ilyen, hanem éppen ellenkezőleg. Ha kell akkor nyakig sáros lesz, mint egy nagy gyerek és addig nem nyugszik, amit valamit amihez éppen hozzá kezdet véghez nem visz. Ez számodra zavaró lehet, ha éppenséggel pont nem érted honnan van neki hozzá ekkora ereje, ekkora lendülete. A válasz nagyon  egyszerű: sehonnan. Pusztán tiszta szívből cselekszik, ennyi az egész.
B, mint bátorító: Ha támogatásra van szükséged, mert mindenki ellened fordult, nem kell megijedned, hogy majd ő is így tesz. Melletted fog állni, hinni benned, mert látja azt a különlegességet a lelked mélyén, amit te talán még nem veszel észre. Jó megfigyelő és tudja mi az ami egy reménytelen helyzetben lévő vagy bátortalan személynek kell. Támogatás. Ez mindaz amit képes adni.
R, mint ravasz: Olyan akár egy róka, aki behízelgi magát a kegyeidbe és amikor nem számítasz rá, ha éppen megbántottad őt, akkor az információt amit tud rólad ellened fordítja. Vagy felhasználja a gyengeséged és ott üt ahol a legjobban fáj neked. Tehát ha két lehetőséged adott, akkor inkább választ azt, hogy nem fordítod őt magad ellen, mert barátnak jó, de ellenségnek még rosszabb.
O, mint odaadó: Ha tényleg sikerült megkedveltetned magad vele, akkor bizonyára feltétel nélkül szeretni fog téged. Gyakran elvakultként viselkedik, szent lehetsz a számára, olyannak láthat amilyen valójában nem vagy és olyasmiért is szerethet, ami nem te vagy. De ha megismer, ha felfeded előtte az igazi lényedet se kell csüggedned, mert ezt a bizalmad jelének veszi és még inkább, még intenzívebben fog kötődni hozzád. Már ha akarod, hogy kötődjön hozzád, ha nem, akkor ne áltasd feleslegesen.
O, mint optimista: Mindenben igyekszik a jót látni előbb, pedig ennek véletlenül vagy szándékosan az ellentétét szokta. Ez persze nem jelenti azt, hogy pesszimista lenne, holott lehetne, de nem az. Csak mindennel számol és miután ez megvan, ráébred, hogy lehetett volna rosszabb is a helyzet annál ami éppenséggel bekövetkezett. Ezért igyekszik derűlátóan nézni a jövőre vagy olyan új dolgokra amikkel még nem volt eddig dolga. Hisz abban, hogy nem minden váltózás rossz.
K, mint kíváncsi: Ha egyszer belekezdtél valamibe ne hagy abba, fejezd be a mondatodat. Esetleg sikerült felkeltened az érdeklődősét és gonosz mód nem mondasz el neki valamit. Amit érte kapsz, az végtelen nyaggatás amíg meg nem nyílsz előtte. Az egy dolog, hogy aki kíváncsi hamar megöregszik, de ha nem lettek volna kíváncsi emberek, akkor még a tüzet se fedezik fel az ősemberek. Szóval ha teheted, akkor ne csigázd fel az érdeklődését és talán békén hagy egy életre. Ha meg sikerült neked, akkor készülj fel a legrosszabbra, mert a nyakadon fog csüngni, mint egy kis majom.


Az idő nem gyógyít, de elérzéstelenít.


Hetekkel ezelőtt:


Az unokahúgom matematika tanára. Ki nem állhatom a matematikát. Az unokahúgom tanárát sem. Ma nekem kellett érte jönnöm és mit add az ég, pont a matematika tanárát kellett megkérdeznem, hogy véletlenül nem tudja merre találom őt. Milyen lelkesen közölte, hogy ismeri és tanítja őt. Én meg ostobán visszakérdeztem, hogy mire, mi az ő tantárgya. A matematika szó hallatán, már kedvem lett volna hátat fordítani és úgy futni a kijárat felé, hogy azt higgye, csak szellemet látott. Viszont a bátyám megkért, hogy lepjem meg a kicsikét, tegyek valami olyat amire nem számít és vigyem én haza. Szeretem Anita-t, olyan mint amilyen én voltam gyerekként, kivéve, hogy ő egy fokkal jobban szereti a mateket, mint én. Kezdem megérteni miért. Az aki elmagyarázza neki a számok világába vezető utat sokkal normálisabb, mint az én néhai tanáraim. Nem akartam beszélni ezzel az alakkal, sőt a tekintetemmel igyekeztem az éppen kiérkező diákok hadát figyelni, talán megpillanthatom a lányt és végre elhúzhatok a tanára kérdőn kíváncsi szemei elől. Olyan a nézése, mint aki képes volna a vesémbe látni és megállapítani, hogy esetleg nem is azokkal van a baj, hanem a májammal vagy mit tudom én. Szóval zavart, már most zavart, pedig alig beszéltem vele pár szót.
– Oh, ott jön Anita! Azt hiszem jobb ha megyek! Viszlát! – elindultam, nem figyeltem arra, hogy mit mondott még a tanár, talán valami olyasmit reméli még viszont lát vagy csak egy sima viszlát lett volna amit én félre halottam… Mindegy is! Aki most számított az az unokahúgom volt. Ő is észre vett. Úgy megiramodott felém, mintha én lennék az édesanyja, én meg kitártam a karjaim és vártam, hogy beleugorjon az ölelésembe, mint egy kis párna. Anita azonban már nem kicsi, ami meg azt illeti nem is olyan puha, mint egy párna. Ha csapódik, annak ára van. Persze nem elsőre, hanem utólag érzi meg az ilyesmit az ember, mondjuk olyankor amikor lepihenne és nem tudja eldönteni miért fáj a mellkasa egy jó kicsit. Nem vagyok férfi, ezzel egyetemben hű de erős sem, ettől eltekintve igyekeztem felkapni, kevés sikerrel, ezért inkább maradtunk mindketten a földön.
– Hát szia kis bogár! – üdvözlöm, puszit adok az arcára és magamhoz ölelném, ha tudnám. Anita túl lelkes ahhoz, hogy ilyesmit most megengedjen nekem.
– Trixie! – ugrándozni kezdett mint egy béka, talán pont a tanára előtt, aki nem is volt olyan hű de messze tőlünk, bár lehet tévedek és semmit sem lát. Az volna a legjobb ha szépen elment volna. Viszont nincs elég erőm arra, hogy hátra forduljak és megnézzem.
– Olyan jó, hogy te jöttél értem! Ma egész nap játszani fogunk? – kérdezett kíváncsian és megbillentette a fejét is, hogy jól látható legyen mennyire kíváncsi ő valójában.
– Nem tudom. Viszont azt igen, hogy apukád megkért…
– Mit mondott apa?
– Nagyon vár téged, meg az anyukád is. Szóval mit szólnál ha mennénk is? – reménykedtem abban, hogy igent mondd, és gond nélkül fogunk hazamenni kettesben. Neki azonban mindig támadnak hihetetlen ötletei. Úgy ahogy most is.

Azután négy nappal:

Mesélt neki rólam. Elárulta a nevem. Azt is hozzá tette, hogy mennyire szeret és bárcsak én nevelném őt. Meg, hogy egyedül vagyok. Egy csomó olyan információt osztotta meg vele, amit én sose tettem volna meg. Egyrészt, mert irtózom minden matek tanártól, másrészt az unokahúgom tanára. Még ha ismerős is az arca, nem tudok rájönni, hogy honnan. Mindegy. Úgyse ezzel kell most foglalkoznom, hanem a szülői értekezlettel. Gabe megfog ezért még fizetni, ez holtbiztos, semmi kedvem sincs megismerkedni Anita osztályfőnökével. Éppen elég volt a matematika tanárral összefutni. De nem. Újabb kifogással álltak elő a csodaszülők és megint az én szabadnapom vágták sutba. Az a baj, hogy semmi jó emlékem nincs ami az iskolával kapcsolatos lehetne. Ha esetleg így próbálnának kigyógyítani a "betegségemből" akkor elég rosszul kezdtek bele a dologba. Van, amit még én sem tudok kitörölni az érzéseimből, meg nem történté tenni az egészet. De felfogadtam, hogy erős leszek és megmutatom a bátyámnak, meg a feleségének, hogy nem tudnak túl járni az eszemen. Elmentem arra a szülői értekezletre. Óriási hiba volt. A gond ott kezdődött, hogy a matematika tanár nem szimplán csak matematika tanár, hanem Anita osztályfőnöke is. Azok a felfuvalkodott szülők meg csak hab voltak a tortán. Egész idő alatt beszéltek, hogy az ő gyerekük milyen ügyes és milyen jó mit tudom én melyik tantárgyból. Szenvedtem. A kiállhatatlan szülőkről nem volt sehol sem egy említés. Azt is megtudtam most már, hogy nem Anita osztálytársaiban van a hiba, hanem a szüleikben, akik rávetítik a gyerekeikre az elképzeléseiket és ezt nevelik a gyerekükbe. Ettől olyanok, amilyenek. Ha esélyem lett volna rá, én minden bizonnyal meg se szólalok egész idő alatt. De ez a csodatanár minden szülőt szépen és sorjában beszéltetni kezdett. Az új diákokat akarta megismerni, akik valamilyen oknál fogva átjöttek más iskolákból az ő osztályába. Emellett a többieket is megkérte, hogy meséljenek az ő gyerekeikről, hogy az új szülök megismerjék a régi szülőket és blablabla. Aztán rám került a sor. A többi anyuka és apuka mellett akik eljöttek, túl fiatal voltam ahhoz, hogy tizenéves gyerekem legyen. Biztos megfordult a fejükben, hogy irtóra fiatalon szültem és nem szégyellem magam közöttük vagy mit tudom én. Bármit kinézek a szülőkből.
– Anita Holbrook nagynénje vagyok, nagyon örülök, hogy megismerhetem önöket, bár több mint valószínű, hogy a sógornőm vagy a bátyám fog eljönni a további szülői értekezletre, én csak a pótszülő vagyok. – próbáltam humoromnál lenni, valahogyan oldani a bennem lévő feszültséget. Szerintem több kevesebb sikerrel, mert nem mindenkinek jutott el a tudatáig, hogy mit próbálok közölni ezzel. Nem is számít. Nem égethetem le az unokahúgomat, se a bátyám meg a sógornőmet. Szóval csak szépen folytatom tovább a dolgot.
– Az unokahúgom nagyon kedves, bárkivel kijön, még a legrosszabb személyiségű gyerekkel is ha arról van szó. Tehát se az új se a régi diákokat nem féltem tőle, mert esetleg rossz hatással lenne másokra és beszélne az órán. Azonban szüneteken biztos nagyon kommunikatív és minden pillanatot megragad arra, hogy beszéljen. – és a többi és a többi hülyeség amit el kellett mondanom róla, a tanára meg csak figyelt, a többi mérgezőtekintetű szülővel együtt, hogy az ostoba nagynéni mégis mit hablatyol össze-vissza az unokahúgáról. De utolsóként kénytelenek voltak meghallgatni engem is, elvégre rákényszerítettek erre a csodálatos helyzetre. Végül valahogy lejárt. Éppen mentem volna amikor a tanár visszahívott. Értem én, hogy nagyon kíváncsi mik igazak abból amit mondtam, vagy amit Anita mesélt neki teljesen véletlenül. Nagyon nincs kedvem hozzá, tényleg.
– Kedves öntől, hogy eljött. Tény, hogy nem számítottam rá, pont egy szülői értekezleten látom viszont. – mosolyogni kezdett, valami felettébb fura módon. Most ismételjem meg én is ugyanazt amit mondott, hogy én se számítottam rá. Azt hiszem inkább nem. Azzal biztos csak tönkre tenném a jó kedvét.
– Semmiség. Csak azt teszem amire a bátyám megkért. Ennyi. Ha most megbocsát én… Megyek is. Biztos nagyon fáradt lehet és a felesége is nagyon várhatja már. – esetleg barátnője, teljesen mindegy. Valaki biztos várja őt.

Egy héttel ezelőtt:

Nem kíváncsiskodtam. Se a bátyámat, se a sógornőmet, se az unokahúgomat nem kezdtem el faggatni. Igen, félreértenék a helyzetet és olyasmi jutna a végén az eszükbe, amiről szó sincs. Ezért is vagyok most távol tőlük, a munkahelyemen, hogy még véletlenül se legyen alkalmam  kérdezősködni tőlük. Tudom, ott a mobilom ha nagyon feszélyezve érezném magam a bőrömben és kitörne belőlem az a rengeteg kérdés, ami érdekel. Viszont nem érdekel. Nem érdekelhet. Mégis mintha egész nap ezen kattogna az agyam. Pedig csak szépen át kellene siklanom felette, mint a többi tényezőn az életemben. Több kevesebb sikerrel. Azt hiszem tényleg megkedveltem. Nehéz beismerni, de akárhányszor összefutok vele az utcán – mert nincs az az istenség aminek köszönhetően ennek az ellentéte következne be – mindig utolér a mosolyoghatnék, még ha semmi kedvem sincs éppen vigyorogni. Váltunk néhány szót – anélkül tovább se enged – én meg rendszerint kifogás mögé bújva próbálok elillanni tőle. Helyes. Bolond lennék, ha nem venném észre. Csak nem az én súlycsoportomhoz való. Vagyis azt hiszem, nem értek én az ilyesmihez. Miután lejárt a műszakom újra kőszikla nehezedik az egész lényemre. Persze, hogy attól tartok ismét összefuthatok a tanárok mintaképével, nekem meg semmi kedvem sincs beszélgetni vele. Bár, hogy egész pontos legyek senkivel sincs kedvem beszélni munka után. Még ha a legszebb csodákat ígéri a beszélgetésünkből kifolyólag, akkor se. Fáradt vagyok. Ilyenkor könnyen elkalandoznak a gondolataim, a szemeim látnak, a testem meg megy oda ahová kell és megáll ha szükséges, de lélekben nem itt vagyok.
Ismét azon kattogok miért nem lettem ápolónő és azon, hogy a szüleim miért nem fogadták el saját döntéseim is lehetnek, nem csak az amit ők akarnak. Egy pillanatra se bántam meg, hogy nem folytattam, viszont szembe kellett néznem azzal ami rám várt. Ami minden nap rám várna, ha még mindig ott laknék velük. De nem, már külön élek. Különben se lenne kedvem azt hallgatni, hogy mennyivel könnyebb lenne az életem, ha azt a szakmát választom. Ja biztos, ők úgy hiszik képes volnék csendben titkolózni a szomorkodó családtagok előtt és nem mondanám el, hogy a családtagjuk állapota menthetetlen. Idegileg roncs lennék, azt meg nem akarom. Nekik erről meg egyáltalán nem tudok beszélni, azok után meg főleg nem, hogy valóban volt valami köztem és aközött a srác között akit ők sokkal jobban megkedveltek, mint én. Csak ugye nem minden aranyalma ragyog belül úgy ahogy mi elképzeljük, ahogyan az a srác se volt a tökéletesség mintaképe. Nem illetünk össze. Bármennyire próbáltak összeboronálni minket. Még én is próbáltam hitegetni magam, hogy talán meg tudnám kedvelni, de nem így lett. Szóval örülök, hogy vége van. Meg igazából emiatt nem vagyok képes most a kedvesen közeledő tanár felé fordulni se, mert számomra mindenki olyan, mint az a fiú volt. Csak a kihasználási lehetőséget látja minden nőben, ha meg nem így van, akkor oda nagy csoda kell, amiben én nagyon ritkán hiszek.
Ezt így azonban még a bátyámnak se tudom elmondani, nemhogy a szüleimnek. Nem értené meg. Amúgy is különböznek a nézeteink, holtbiztos, hogy szemberöhögne, őt ismerve képes lenne rá. Szóval nem.
– Beatrice… – hűvöskés kéz landol a vállamon, amitől rögvest az illető irányába pillantok.
– Annyira örülök, hogy utolértem. Haza tart? – ezt úgy hangsúlyozta ki, mintha üldözött volna és neki nagy erőfeszítésbe került a nyomomba eredni. Rémes.
– Talán. – válaszolok röviden. Elhiszem, hogy ezzel rejtélyesnek tűnők előtte, de cseppet sem érdekel.
– Hm, az nagyszerű. Tudnánk közben beszélgetni? Ahogy elnézem, most egy darabig ugyan abba az irányba megyünk. – ahogy elnézte, tényleg mert egyenesen előre vezetett az utunk jó darabig. Kimerítő beszélgetésnek nézünk elébe és kínosnak, tekintve, hogy nem fogok egy pillantást se vetni rá ha nem muszáj.
– Ha ragaszkodik hozzá, hát persze. Miről szeretne beszélgetni? – bárcsak ennek az ellentétét tudtam volna mondani és nem megint belemenni a vele való beszélgetésbe. Hiszem, hogy képes volnék elárulni önmagam, nem a válaszaimmal, hanem a testbeszédemmel, a gesztusaimmal, ahogy mindenre reagálnék.
– Mindenről ami nem a munkánkkal kapcsolatos. Tudja arra gondoltam, hogy esetleg ha lenne kedve és ideje hozzá, normálisabb körülmények között is beszélgethetnénk egyszer. Mondjuk amikor nem siet valahová.

 

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Beatrice Jane Holbrook
Beatrice Jane Holbrook EmptyVas. Márc. 12 2017, 23:58

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Trixie! Very Happy
Remélem nem vártál rám túl sokat, nagyon megindult a kész lapok áradata, mi pedig nem vagyunk kiborgok vagy bármi más mesterséges kütyü, hogy gyorsan végigérjünk mindenkin Very Happy
A lapod nagyon terjedelmes és információdús. Mindig örülök, ha a jellemzéseket ne a szokásos novellaszerű írásmódban láthatom, hanem valamelyik ötletet felhasználva, hiszen azokat ezért is tettük be oda a sablonba, hátha lesznek vállalkozószelleműek Very Happy
Mosolyogva vettem észre néhány olyan jellemvonást vagy szokást a karakteredben, ami rám is jellemző, ilyenkor mindig úgy érzem, hogy már is ismerem az adott karaktert. Trixie egy nagyon összetett, kiforrt személyiség, erős karakter, biztos élvezetes lesz vele játszanod Smile
A kialakuló szerelmi szálad érdekesnek ígérkezik, aranyos, hogy ennyire nem akarsz belevágni egy kapcsolatba, valamint az is nyílt kérdést hagy maga után, hogy miért érzed őt olyan ismerősnek, idővel biztos mindenre választ kapunk Razz
Szökkenj foglalózni, aztán vesd bele magad a játéktérbe! Smile


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Beatrice Jane Holbrook 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Beatrice Jane Holbrook
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Beatrice Grimes
» Beatrice Atkins
» Jane Moriarty
» Tobias Holbrook
» Tobias Holbrook

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: