New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Tobias Holbrook
TémanyitásTobias Holbrook
Tobias Holbrook EmptyCsüt. Ápr. 06 2017, 22:23

Tobias Holbrook

It's not "bad" if it's for a greater good.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Tobias Holbrook
Becenevek: Holbrook
Születési hely, idő: Brooklyn, New York, 1992. 03. 16.
Kor: 24 év
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: bűnüldözés
Ha dolgozik//Munkabeosztás: rendőr
Ha dolgozik// Munkahely: Rendőrkapitányság, Brooklyn
Hobbi: kosarazás

Tobias a jó zsaru, ha éppen ezt a szerepet kell eljátszania. Nem szégyelli az érzéseit, ugyanakkor nem is mutatja ki mindig és mindenkinek, hogy ő bizony érez, szeret, utál, van, ami fájdalmat okoz neki. Nem azt mondom, hogy érzéketlen kődarabként viselkedik, de tudja, mikor kell tartania magát és mikor mutathatja meg, mi van a felszín felett. Nagyon fegyelmezett tud lenni, gyerekkorából adódóan, hiszen az apja mindigis fegyelemre és rendszerezettségre nevelte; ezek nem maradtak benne a mindennapjaiban, de itt-ott könnyen észrevehető.
Alapból szociális ember, bár nagyfiú már és elvan magában is, jobban szereti a társaságot. Otthon elülni képtelen, mindig megy valamerre, keresi, mit csinálhat, a lehetőségeket kimozdulni, nem kedveli a négy fal látványát. Karrierista, bár nem durván törtet, de a munkája borzasztóan fontos neki és jelenleg foglalja el az első helyet a fontossági listáján.
Tobias jó barát is; ő az, akire bármikor számíthatsz, ha ki kell mozdulnod otthonról egy korsó sörre vagy éppen valakinek a kanapéján kell aludnod. Megbízható, megtartja a titkokat, és még sorolhatnám a pozitív tulajdonságait. Mégis van benne egy csepp önzőség; más miatt a saját jólétét nem áldozná fel semmiképpen, semmilyen körülmény között. Jó életet akar, és bármi, ami ebben megakadályozhatná, felejtős.


Célok nélkül élni és halottnak lenni egy és ugyanaz.

- Az életedben mindig magadat kell az első helyre tenned – ez most nem egy volt a szokásos apja-fia beszélgetéseknek; ez a konyhában zajlott, nem a nappaliban, nem ment alapzajnak a tévé és nem söröztünk. Apám most halálosan komolyan gondolta, amit mondott. – Miután ez megvan, már foglalkozhatsz másokkal is, de a saját jólétedről sose feledkezz el. Értetted?
Összeszűkült a szemem, mikor rájöttem, mire céloz, aztán halk sóhajjal bólintottam. Nem akartam beismerni, de igaza volt; ők sem élnek örökké, és bár sose terveztem úgy az életemet, hogy a szüleimre támaszkodjak, mégis jobb lesz biztosan megalapozott jövő felé haladni, mint makacskodni és fejest ugrani valami kevésbé biztosba.
- Értettem.
- Egyébként is, ennyi idősen kell kiélned magad. Nem akarom azt látni, hogy öt éven belül elválsz, mert félrekeféltél.
Szóra nyitottam a szám, aztán befogtam és a vállrántást is visszatartottam. Apámnak nem lehet nemet mondani.
- Pakolj – állt fel, a konyhából kifelé menet megveregette a vállam. – csak a legjobbat akarom neked.

***

Gyorsan áttúrtam a hajam, hogy megszabaduljak az esőcseppektől, amik azalatt telepedtek bele, mialatt egyik pubból a másikba jöttünk; egy csapat rendőrakémiáról szabadult, igencsak részeg pasas. Nem tudom, pontosan hogyan jutottam el az egyik asztalig, de ledobtam rá magam és hátradöntöttem a fejem, a plafon vad köröket rótt, amint lehunytam a szemem, a terem vad hullámzásba kezdett.
Meg nem mondanám, mennyi idő telt el, míg a legjobb barátom lecsapott elém egy korsó sört, még egy korsó sört, magának, majd hátrébb lépett és előreengedett két szintén egyetemistának tűnő leányzót, hogy közénk üljenek.
- Holbrook, nézzed, kikkel – csuklás – hozott össze a – csuklás – a sors – részeg vigyor, a mellette ülő szőke vállát átölelte és sörszagú csókot nyomott a hajába.
Habozva mértem végig a közben hozzám jóval közelebb csúszó barátnőt, majd egy vigyorral a szemébe néztem.
- Ezzaz végre! Vége a – csuklás - depressziónak, pihenhet a tenyered, ö – csuklás - öcsém! – kiáltott vigyorogva Dan, majd beleivott a sörébe, a felét magára öntve.
Igen, határozottan vége a depressziónak.

***

- Baszódj meg, Holbrook! – kiáltja Stewart, majd felém veti magát, az utolsó pillanatban térek ki az útjából. Meg se kottyan, a pulzusom kicsit megugrott; ez minden, a hatalmas reakció, amit kiváltott belőlem. Újból megindul felém, most jobbra kerülöm ki, koncentrálok, célzok; a labda csont nélkül beletalál a kosárba.
A csapattársaim ujjonganak, Stewart köp egyet és káromkodik mellé, a fejét ingatja, majd ő is megenyhül és visszatér egy kézfogásra.
- Szép volt, zöldfülű – szúr még egyet oda, mielőtt azt hinném, teljesen kedves lesz velem; kijavítanám, hogy nem vagyok teljesen zöldfülű, de inkább egy szót se szólok, egy hónapja dolgozok csak itt, egyelőre még bőven kiérdemlem, hogy zöldfülűnek és minden szinonimájának hívjanak.
Elveszem a pálya melletti padról az üvegemet, nagy kortyokkal tüntetem el a vizet, majd a táskám a vállamra dobva indulok meg a kocsim felé; napsütés, New York zsongása, sokkal ritkábban üti meg a fülemet valami rosszféle brit akcentus, és a munkámon kívül semmiféle kötöttségem; szép az let.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Tobias Holbrook
Tobias Holbrook EmptyHétf. Ápr. 10 2017, 22:08

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Tobias! Very Happy
Nagyon sajnálom, hogy ilyen sokat kellett várnod az elfogadásra, sajnos közbeszólt nekem egy kicsit az egyetemi life és nem volt éppen túl sok időm, így csak most jutottam el eddig. Remélem, ez azért még nem szegte kedved és megbocsájtasz majd nekem ezért :pls:
A keresődet is én fogadtam el, így külön öröm volt olvasni a lapodat, s látni azt, milyen is a kisfiú édesapja, bár te erről még nem is tudsz, szóval inkább lakat a számon Rolling Eyes Tudod, elég önző dologra tanított téged az édesapád és ez nem annyira jó dolog, de az is érthető, hogy csak a legjobbat akarta neked. Ki tudja, mennyire maradt volna tartós a kapcsolatotok? Talán mindenkinek jobb volt így, hogy nem tudtad meg az egész gyerekügyet és elmentél, ezzel kimutatva azt, hogy a saját jóléted a legfontosabb számodra és ezzel tulajdonképpen semmi baj, teljesen érthető hozzáállás Tobias Holbrook 1640380074
A lapod teljesen rendben volt, örülök, hogy több különböző szituációban is megismerhettünk, hogy hogyan viselkedsz és kíváncsian várom, merre sodor majd az élet. Látogasd meg a foglalókat, ha még nem tetted volna, aztán pedig irány a játéktér! Razz


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Tobias Holbrook 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Tobias Holbrook
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tobias Holbrook
» Tobias Snyder
» Beatrice Jane Holbrook
» Tobias
» Juliette & Tobias

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: