New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Ma 10:03 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 9:10 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 9:06 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 9:04 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 8:47 pm-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 8:10 pm-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 7:59 pm-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 7:30 pm-kor
Dean Calver
tollából
Ma 7:21 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Yang lányok
TémanyitásRe: Yang lányok
Yang lányok EmptyKedd Jún. 09, 2020 10:00 pm
Jesie Yang - elkelt

Play by:
Hwang Yeji
Születési hely:
Las Vegas, Nevada
Kor:
20
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
oda bízom
Csoport:
diákok
Történetünk:

Tudod, ha lett volna beleszólásom, tuti nem kérem, hogy Te legyél az ikertestvérem. Sőt, ikret sem kértem volna magam mellé, mert túlságosan szeretem a figyelmet.

Melletted állandóan én voltam a rossz gyerek, akinek járt a tasli, csak mert amikor megkérdezték, hogy ki húzta meg a lányok copfját a játszótéren, a te kezed gyorsabban lendült felém. Meg amúgy is, ki hinné el, hogy egy akkora kislány, mint te, terrorizálja a szomszéd kölyköket? Pedig téged sem kell ám félteni, Jeszörnyeteg. Mindketten tudjuk, hogy te voltál a hunyó.

Lehet, hogy én rábeszéltelek, hogy egyél homokot, mert a közel-keleti országokban is ezt csinálják és finomságnak számít, de te sem haboztál, hogy rám kend, hogy lelöktelek a mászókáról, amikor valójában magadtól estél le. Ha rajtad múlt volna, több időt töltök szobafogságban, mint óvodában. Sőt, személy szerint úgy gondolom miattad van, hogy nem nőtt még be a fejem lágya, mert amennyit kaptam a fejemre miattad, hát nem is történhetett volna meg.

Kis korunkban külön-külön is olyanok voltunk, mint két kisördög - akik közül az egyik angyalnak adja ki magát, ami talán még veszélyesebb -, de ahogy felnőttünk, rá kellett jönnünk, hogy együtt még erősebbek vagyunk. Néha magam is megijedek, hogy mennyire hasonlítasz rám. Olyan, mintha egy aggyal gondolkoznánk, csak te lány testet kaptál az ördögszarvacskáid mellé.

Válogatottabban káromkodsz, mint egy kocsis, rendszeresen legyőzöd a haverjaimat Fifában - mert nekem már van annyi eszem, hogy nem állok ki ellened, csak melletted -, alig éred el a vidámparkban a megfelelő magasságot, de jobban tudsz verekedni, mint illene. Tuti, hogy nem cseréltek el a kórházban, mert túlságosan hasonlítunk, igaz hugicám?

// Ezen kívül nem nagyon szabnék meg semmit, a lényeg, hogy egy nagyszájú és rosszcsont lányról van szó, aki mellé nem kell testőr, hogy megvédje magát, két lábbal áll a földön és mindenről megvan a maga véleménye, nem mellesleg élvezi is az életét.
A PB a hasonlóság miatt tök jó lenne, ha maradna, komolyan, nézz rájuk.
Ha esetleg megtetszett a karakter, ne habozz beregisztrálni, én nagyon-nagyon várom a leányzót! Bármilyen egyéb kérdés, óhaj, sóhaj, ötlet kapcsán nyitott vagyok. Yang lányok 2648614545

mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Yang lányok 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
Yang lányok Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Yang lányok 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Yang lányok B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
Yang lányok 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
TémanyitásYang lányok
Yang lányok EmptySzomb. Nov. 16, 2019 11:22 am
Mona Yang - elkelt

Play by:
Bae Suzy
Születési hely:
Szöul, Dél-Korea
Kor:
25
Lakhely:
rád bízom (valószínűleg Manhattan)
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
valami menő
Történetünk:

Ha Jesie meg én vagyunk a család ördögfiókái, te vagy a mi szöges ellentétünk, kedves nővérem.

Mintapéldája vagy a sikernek a millió diplomáddal és jól menő állásoddal, meg a házassággal, ami bár javarészt el volt rendezve számodra a kedves anyós meg após által, a szüleink teljes mértékű támogatásával, mégis mindig azzal villogsz, hogy milyen sokra vitted.

Szereted megmondani nekünk, hogyan kellene élnünk az életünket, valószínűleg azért, mert a színfalak mögött korántsem vagy boldog azzal, ami kijutott neked. Intelligens vagy és rettentő jólelkű, ezért sem kellett volna hagynod, hogy elintézzék neked a házasságodat. Sokkal többre vihetted volna, ha nem mész férjhez, így ugyanis hiába vagy jó a munkádban, nem leszel több puszta feleségnél.

Rettentő jó anyuka lesz belőled, ha úgy alakul, hogy gyerekeid lesznek, de személy szerint úgy érzem, te többre vagy hivatott, mint hogy sárgarépapürés bemelegítőben rohanj a lurkóid után a játszótéren, miközben a férjed két naponta látogat csak haza, mert "sok a munkája".

Esküszöm kibírom, hogy tíz percenként valamilyen kritikát vágsz a fejemhez az életvitelemmel kapcsolatban, csak térj már észhez a saját házasságoddal kapcsolatban, jó?

// Az ikrekkel ellentétben itt tényleg egy céltudatos, komoly lányról van szó, aki a foglalkozását tekintve intelligens, de a magánéletében segítségre szorul. Bray előszeretettel a kisördög a vállán a válással kapcsolatban, de eddig nem igen járt sikerrel a kampánya.
Mást nem igen szabnék meg konkrétan a karakterrel kapcsolatban, sőt ha bármilyen egyéb kérdés, óhaj, sóhaj vagy ötlet felmerülne, azokat szívesen várom PM-ben, ha megérkezett a leányzó.
Addig is nagyon-nagyon várom! Yang lányok 3719483937
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Yang lányok 44808c9ec5844680c9181e8aa8841a3d74336484
Yang lányok Da832d4afaf3c24842c6087a14afe1b1fce1772e
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Trapped inside the narrowed ideals
I better run, better run Please don't care about me, it's okay Let's go crazy until the sun rises I wanted to forget, I wanted to erase I run away, run away, run away, yeah
♫ :
f*ckboy ; off ; decapitation ; criminal ; lit
★ családi állapot ★ :
Yang lányok 79eade63a983ecccf863762c99975fbf3154b354
We can take it fast or slow
Sit back and enjoy the show Come to my party Say "BRB" to me once more You, only you, be my VIP You, going B-I-G with me anyway If it is unavoidable, let's D-I-E together
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Yang lányok B7f4495af92a98023963b50a7881abcc063e5d45
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ hozzászólások száma ★ :
133
★ :
Yang lányok 30ff5b500ccb6fa6a48e06fdde39e45ae0a9bf50
 
Yang lányok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yang lányok
» Na Tae-yang
» Yang Jian Yi
» Thomas Yang Jr.
» Braylen Yang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: