New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 89 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 1 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roy McMillan
tollából
Ma 14:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 13:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 13:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 13:10-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:50-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

have a dinner ✮ Hwan && Hailee
Témanyitáshave a dinner ✮ Hwan && Hailee
have a dinner ✮ Hwan && Hailee EmptySzomb. Aug. 17 2019, 19:06


Hwan && Hailee

Onnan tudom, hogy jó szíved van, hogy abban a pillanatban, hogy megismertelek, harcolni akartam érte.
- Bosi, bocsi, bocsi... és még egyszer bocsi – mondtam talán a kelleténél egy kicsit hangosabban, ahogyan a copfomból elszabaduló kis babahajakat igyekeztem serényen a fülim mögé tűrni – Történt egy kis... Baleset a reggel.
Persze a fülemig pirulva vetettem le magam a székemre és húztam magam alá azt, rögtön elcsendesedve. Nem akartam, hogy az irodában tartózkodó összes ügyvéd hallja azt, amit éppen Hwannak magyarázok. Alapvetően elég ferde szemmel néztek rám, amiért le mertem tegezni, és ennyire közvetlenül bántam vele a korom és a posztom ellenére, de... Ő engedte meg! Innentől kezdve én magam is azt gondoltam, hogy senkinek semmi köze hozzá.

„Reggel nem indult a kocsi, szóval a vontatóra bíztam, és buszoznom kellett Brooklynból. Többet nem fordul elő!”

Szerencsém, hogy ez volt az első eset, amikor elkéstem, mert nyilvánvalóan nem tolerálta volna, ha ezt hetente eljátszom vele... És bár most hazudtam szemérmetlenül az arcába, úgy ítéltem meg, hogy a féligazság célravezetőbb most.
Még a reggel vettem észre egy elég gyanús alakot a házam körül ólálkodni, aki eléggé közeledett felém, ezért biztonságosabbnak ítéltem meg a buszmegállót. Az arcát nem láttam, de eléggé megrémített a fekete csuklya, amit a fejébe húzott. Viszont ez nem éreztem úgy, hogy a munkahelyemre való téma lenne, és egy kicsit reménykedtem benne, hogy már elment onnan.
Ettől függetlenül egy határozott mozdulattal csaptam le a laptopom, amikor Hwan bejelentette a munkaidő végét, és elég lassan kezdtem el szedelőzködni. Kissé kényelmetlenül éreztem magam, de végül csak rávettem magam arra, hogy elkapjam a karját, és megkeressem a tekintetét.
- Nem akarok pofátlan lenni – szögeztem le már rögtön az elején, és az ajkamat beharapva szorítottam rá egy kicsit az öltöny anyagára, hogy maradásra bírhassam és jelezzem, hogy szükségem van a teljes figyelmére – De nos... Szeretném megkérdezni, hogy... Mivel úgyis hétvége lesz... Nos, ha nem terveztél semmit az estére, akkor nem vinnél esetleg haza? Egy ideje már átköltöztem Brooklynba, és sötétedés után nem szívesen gyalogolnék a buszmegállótól hazáig. Hálából pedig megvendégelnélek egy kiadós vacsorával, mit szólsz hozzá?
A mondatom végére egy halvány kis mosolyt is költöztettem az arcomra, és reménykedtem benne, hogy nem habogtam úgy előtte, mint egy idióta. Próbáltam a szemébe nézni és tényleg valamennyire elengedni a történteket, de néha kifejezetten nehezemre esett, és hát... A mostani helyzet is ilyen volt, ahogyan egyenesen a szemembe nézett, és a lámpa teljesen megvilágította az arcát. Megint imádkozni kezdtem azért, hogy bárcsak gusztustalan lenne, és ne hozna zavarba a közelsége... Ettől függetlenül igyekeztem tartani magam.


400 szóban || remélem tetszik  have a dinner ✮ Hwan && Hailee 3874598021  || ruha



I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me
mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwuHyhu
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee Jwu3ga4
TémanyitásRe: have a dinner ✮ Hwan && Hailee
have a dinner ✮ Hwan && Hailee EmptySzer. Aug. 28 2019, 13:55



to: Hailee

Felvont szemöldökkel nézek végig rajta, első körben raktározva el – annál nehezebben emésztve meg – a látványt magamban, ha már ilyen hirtelenséggel és szabadkozások egész sorozatával robbant a színem elé. Az első néhány másodpercben felfogni se volt időm a történteket, így kénytelen vagyok az idő alatt felvenni a jelen helyzet fonalát, hogy ő szóra nyitja a száját. Viszont csak azután sikerül a szavaira is figyelnem – azt nem mondom, hogy minden megmarad -, miután tüzetesen végiggusztálom a cipőjének orra hegyétől egészen a feje búbjáig.
- Nem kell itt szívbajt kapni. Itt vagy nem? Ez a lényeg – eresztek meg felé egy jókedvű mosolyt, elvégre ez számít nem? Nem történt baj, egyben van, itt van. Másrészről pedig nem állok egy vérengző felettes hírében, ergo velem aztán bőven lehet alkudozni vagy éppen megbeszélni az aktuális problémákat. Az már megint egy másik kérdés, hogy valamivel kegyesebben állok az ő személyéhez, mint máshoz. Talán a jó néhány hónapja, vagy éve itt dolgozó srác esetében nem lennék ilyen elnéző. De minden bizonnyal az is közrejátszik, hogy ha akarom titkolni ha nem, ha homokba dugom a fejem ha nem, azóta, hogy Lee Na meghalt, ő az első ember az életemben, akire valamilyen oknál fogva képes vagyok nőként tekinteni… eltekintve természetesen attól a bizonyos éjszakától, melyre minél inkább haladunk az ismertségünk ösvényén, egyre tisztábban emlékszek. Viszont az első személyes, igazi találkozásunk, mikor mindketten józanul voltunk képes beszélgetni, már elegendő volt ahhoz, hogy az a bizonyos „valami” a tudatom legmélyén életre keljen. Zsenge kora ellenére értelmes, okos és éltre való. Megvan mindenről a saját véleménye melynek egy része ha szembe is megy az én véleményemmel és elveimmel, akkor is képesek vagyunk zöld ágra vergődni. Jó munkaerő, jól csinálja azt, amit csinál. Én pedig ténylegesen beleestem abba a hibába, hogy nőként – is – tekintek rá, nem szimplán munkatársamként, alkalmazottamként. Tanoncomként.
És talán pont emiatt is – na meg a piszkosul jó emberismerő készségemnek köszönhetően, valamint az arcok elemzésének hála – sikerül emlékeztetnem magam arra, hogy rejtőzik itt a kimondott sorok között némi füllentés is. De ennek miértjére most nem fogok rákérdezni, hiszen egy irodányi ember a fültanúja a beszélgetésünknek.

Munkaidő letelte után még néhány papírt kénytelen vagyok elrendezgetni az asztalomon, valamint a többiekére letenni egy-egy mappát a következő ügyeket illetően, némi biztató, köszönetet kinyilvánító sorral a jó munkájukat illetően.
Az utolsó asztalra letéve a mappát, határozottan noszogató érintésre fordulok a mögöttem álló Haileere, arcomba lógó tincseimet eligazgatva onnan.
- Brooklyn? – csípem el a lényeget – van a lakásomtól nem messze egy kiadó. Beszéljek neked a tulajjal? Eleve onnan bejárni, plusz tényleg…. Hailee, az nem neked való környék – szentelem neki teljes egészében a figyelmemet, testsúlyomat az asztal szélére helyezve.
- De persze, szívesen. Remélem a reggeli kis „baleset” nem valami ehhez hasonló dologhoz köthető – ugrik egyet a szemöldököm, ezzel is jelezve, hogy belátok ám a színfalak mögé és vannak megérzéseim.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: have a dinner ✮ Hwan && Hailee
have a dinner ✮ Hwan && Hailee EmptyHétf. Szept. 30 2019, 14:43


Hwan && Hailee

Onnan tudom, hogy jó szíved van, hogy abban a pillanatban, hogy megismertelek, harcolni akartam érte.
Annak ellenére, hogy Hwan viszonylag jól kezelte a késésemet, kissé kipirult arccal, feszülten ültem le mellé, a fülem mögé igazítva a copfomból kiszabadult kis babahajakat. Örültem neki, hogy viszonylag lazán kezelte az ügyet, de ettől függetlenül még éreztem néhány kollégámnak a vesémig hatoló, szúrós pillantását. Én magam nagyon szerettem volna azt gondolni, hogy Hwan egyáltalán nem kivételezik velem, csak túlságosan kedves férfi, aki... Kicsit elveszettnek gondol ebben a környezetben? Néha úgy is éreztem magam, amiért alapvetően egyátlalán nem illettem bele az itteni emberek közé, és voltak páran, akik az én véleményemre nem is feltétlenül adtak a tapasztalatlanságom miatt. Igazából ez még kevésbé zavart. Az sokkal inkább zavaró tényező volt, hogy az irodában a drága főmukinkra túl sok nőszemély csorgatta a nyálát – állíthatnám azt, hogy én nem voltam közöttük, de azért ez nem teljesen igaz – ami miatt már azért utáltak páran, hogy egyáltalán mellette vertem tábort arra az időre, amíg befejezem a szakmunkámat. Viszont én magam is tudtam, hogy ennél többről egyszerűen nem lehet szó, mert mi csak... Csak munkatársak vagyunk nem? Bár igazából butaság lett volna a homokba dugni a fejem és azt gondolni, hogy számomra az a bizonyos éjszaka nem jelentett semmit, mégis ezt éreztem a legbiztonságosabb megoldásnak. Éppen ezért igyekeztem is csak a munkáról beszélgetni vele, de még így is... Párszor csak úgy rajtafelejtettem a pillantásom egy-egy másodpercre, amit nem lett volna szabad csinálnom.

*

Pont ezért nem is feltétlenül akartam megzavarni, miközben a kis mappákat pakolgatta az asztalokra. Egy ideig csak figyeltem a mozdulatait, majd csak utána pattantam fel, hogy meg tudjam szólítani... Hazavitethettem volna magam mással is, én magam is sejtettem, hogy pár jelölt lett volna erre, de felettébb rosszul érezném magam, ha kihasználnám azt a helyzetet. Így meg csak magamnak okozok némi kínlódást.
- Igen, Brooklyn – válaszoltam határozottan a kérdésére – De egy jobb környék. Kedves tőled, hogy felajánlod, de... Nem akarok megint átcuccolni valahova. Túl sok lenne már a költözködésbl.
Meg persze a fejemben is megszólalt a vészcsengő azzal kapcsolatban, hogy közelebb költöznék hozzá. Lényegében pont ez volt az a dolog, amitől a leginkább tartottam. Éppen elég úgy végigülni mellette egy teljes munkanapot, hogy közben próbálok barátságosan viselkedni vele, szóval mondhatni nekem Brooklyn tökéletes hely.
- Nem, nem, semmi köze hozzá – hazudtam rögtön a dolgot, és csak reménykedtem benne, hogy a nyakamon nem kezdtek el megjelenni vörös foltok, amik lebuktathattak volna – Tudod elég régi a kocsim már, használtan is vettem, ami miatt vannak vele kisebb nagyobb problémáim, de amíg megy, nem igazán akarom lecserélni, meg amúgy is szeretem.
Mindezt mondjuk sikerült pont egy szuszra elhadarnom, de nagyon szerettem volna, ha hisz nekem... Mert igazából semmi oka nem volt arra, hogy ne tegye meg. És egyáltalán nem voltunk egyelőre olyan viszonyban, hogy elmeséljem neki a dolgot. Amúgy is, simán lehet, hogy csak én reagálom túl.
- De akkor mehetünk? Út közben meg is álmodhatod a menüt – meg sem várva a reakciót, inkább csak összeszedtem a táskámat, és már masíroztam is kifelé a helyiségből, mert feltételeztem, hogy követni fog. Amúgy meg borzalmasan hazudok, szóval kellett az a pár pillanat, amíg nem éreztem magamon a tekintetét és össze tudtam magam kapni, így amire beért, már egészen készségesen tudtam rámosolyogni.
- Komolyan nem kéne aggódnod értem, mert tudok vigyázni magamra. Kiütöttem egy akkora embert, aki nálam vagy kétszer nagyobbnak számít – Nem is igazán tudtam, hogy őt vagy saját magamat akarom megnyugtatni... Mindenesetre talán egy kicsit jól esett az, hogy próbál törődni nekem, de egyelőre betudtam annak, hogy... A húgára emlékeztetem, ez pedig csak még inkább elcseszte a szituációt, de... Még mindig jobb, mintha elhinném, hogy az a bizonyos éjszaka neki is jelentett  valamit.


594 szóban || remélem tetszik  have a dinner ✮ Hwan && Hailee 3874598021  || ruha



I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me
mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwuHyhu
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee Jwu3ga4
TémanyitásRe: have a dinner ✮ Hwan && Hailee
have a dinner ✮ Hwan && Hailee EmptySzer. Okt. 23 2019, 18:39



to: Hailee

Soha nem akartam plusz koloncot a nyakamba. Úgy is lehet mondani, hogy pont elég dolgom, bajom van nekem ahhoz, hogy még egy tanoncot is magam mellé vegyek… és bevallom, a mai napig nem vagyok biztos abban, hogy mi ütött belém aznap, mikor rábólintottam Haileere. Talán ama kellemetlen kis háttér sztori lenne a ludas, amit a magunkénak tudhatunk arról a bizonyos, delíriumos éjszakáról? Esetlegesen szeretnék ilyen-olyan módon bevágódni a fejeseknél, hogy „na nézzétek senkiháziak, ebben is a maximumot tudom nyújtani! Kinevelek egy „tanulót”, ügyvédet faragok belőle!” Talán… de ami a legnyilvánvalóbb az az, hogy a saját magam fiatalkori elszántságát és eltökéltségét láttam benne. Ő is tettre kész, tanulni és fejlődni vágyó fiatal. Törtető, határozott, céltudatos csak éppen rossz ember indította el a pályán, ami így-vagy, úgy de meghozta a maga valamelyest mérgezettnek nevezhető gyümölcsét.  Eleinte féltem attól, hogy mit fogok látni, mit fog csinálni és mit fognak szólni hozzá a többiek, hiszen mindannyian tisztában voltak azzal, hogy ha valaki, akkor én soha nem fogok mentor feladatokat vállalni. Nincs nekem szükségem erre a nyűgre csak azért, hogy plusz pontokat zsebelhessek be a vezetőségnél.
… aztán nézzétek meg! Úgy apáskodok a lányka felett, mintha kötelező lenne… már, ha az a fajta törődés, amit tanúsítok az irányába, az apáskodásnak nevezhető. Nem vagyok vak, hülye pedig főleg nem… szemrevaló, csinos lány és csak egy dolog tart féken azt illetően, hogy valóban előnyargaljon belőlem a „kan”… a felettese vagyok… azt már figyelembe se veszem – pedig talán illene -, hogy jóval fiatalabb nálam.
- Ja, hogy ja… Brooklynnak van olyan része is amire azt mondjuk, hogy „egy jobb környéke”? – húzom pimaszkodó mosolyra a szám szélét, pillantásommal mindvégig az arcát fürkészve – akkor talán ideje lenne lehorgonyoznod valahol, nem gondolod? Mit gondolsz majd a barátnőd olyan sokáig fogja viselni a sok rózsaszín, bojtos, bolyhos, „űbercuki” nyavalyáidat? – megjegyzésemet a korábban már alaposabban áttanulmányozott mániájának szánom, mert hát nem kevés helyeske kis dolgot láttam már rajta és körülötte is. Ezek alapján pedig eltudom képzelni, hogy miféle lehet a járgánya is – amúgy meg a szeretem és a praktikusság, működőképesség nem barátjai egymásnak. Szereted az autódat, de lépten-nyomon lefullad, a lengéscsillapítója katasztrófa, a kipufogójáról nem is beszélve, de nem cseréled le egy újabbra csak azért mert szereted? Félre ne érts, fogalmam sincs mi baja a kocsinak, csak példa volt – persze, példa egy olyantól, aki érzelmileg képtelen tárgyakhoz ragaszkodni. Én nem tartozok többek között azon pasik körébe se, akik a szívükhöz kapnak egy kő felverődés hallatán, jó ég mi lesz a fényezéssel vagy a szélvédővel. Használati tárgy, emberek ami A-ból B-be viszi el a seggünket csak, hogy ne kelljen huszonnyolc tömegközlekedési masinára felszállni. De az, ha annyira se képes, hogy egy háztömbnyit rotyogjon alattunk, megfontolandó egy új négykerekű, vagy bérletváltás metróra, esetlegesen buszra.
- Ó, az én álmaimnak baromi nehéz eleget tenni, szóval ne akard… bármit megeszek – igazgatom meg a felsőmet, miközben nyújtott léptekkel elindulok utána, halkan húzva be magam után az iroda ajtaját. Nem szeretem nyitva hagyni. Talán nem intim szféra, de én is azon emberek közé tartozok, akik számára biztonságot jelent az ajtó, mint olyan. Kint tartja akinek nem kellene ott lennie.
- És mi lesz holnap? Most hazaviszlek, reggel pedig jön a hívás, hogy mivel a világ végén hagytad az autódat, menjek érted és hozzalak be? – sandítok át a kocsi felett, minek után az halk, csiripelő hanggal jelzi, hogy feloldottam a zárakat rajta – az pedig nem jelent semmit. Talán csak a meglepetés ereje volt, de tagadhatatlan, hogy talán mindenkinek szüksége van egy egészséges mértékű önvédelmi tudásra. Beírassalak valamire? Karate, aikido, hapkido és még sorolhatnánk? – ugráltatom szórakozottan a szemöldökömet, jólesően süppedve bele a volán felőli ülésbe, lassan gyújtást adva a csodás kis duruzsoló négykerekűnek – merre is van az a brooklyni jobb környék?



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: have a dinner ✮ Hwan && Hailee
have a dinner ✮ Hwan && Hailee EmptySzomb. Nov. 09 2019, 08:16


Hwan && Hailee

Onnan tudom, hogy jó szíved van, hogy abban a pillanatban, hogy megismertelek, harcolni akartam érte.
Én a magam részéről eléggé örültem annak, hogy bár ajánlással, de sikerült kifognom magamnak ezt az irodát. Tény és való, hogy az elvárások magasak, és néhány hülye picsa ügyvédcsaj hajlamos arra, hogy kinézzen magának csak azért, mert nekem egyelőre nem telik mondjuk Chanel kosztümökre – meg amúgy sem költenék annyi pénzt néhány rongyra – de ettől függetlenül a pénz jó, én pedig igyekszem jól dolgozni. Mindez pedig talán ténylegesen összejöhetett, mert még itt vagyok, és Hwan sem szokott panaszkodni a munkámra. Lényegében ez az, ami nekem számít, mert nem bratyizgatni jöttem ide, hanem dolgozni.
- Ha már ténylegesen hazaviszel, majd te magad is meglátod – rántottam egyet a vállamon. Brooklynnak az a területe, ahol Kenzievel élünk még mindig jobb, mint példának okáért Bronx bármelyik lakóegysége, ahol az embernek ténylegesen minden alkalommal szednie kell a lábát annak érdekében, hogy ne kössenek bele – És mivel nő... Hát nem tudom, elég jól bírja az übercuki hülyeségeimet tekintve, hogy neki is van pár hasonló holmija. Ha úgy van, még cserélgetjük is őket.
Ez persze nem feltétlenül volt igaz, csak húzni akartam az agyát. Eddig maximum olyan fordult elő, hogy egymás kiegészítőit vagy ruháit kölcsönvettük a hasonló magasságunk és alkatunk miatt.
- Azért nem cserélem újabbra, mert pazarlásnak érezném azt – jegyeztem meg összevont szemöldökkel – Eddig tökéletesen kiszolgálta az igényeimet, akkor miért kukáznám le? Simán előfordulhat, hogy meg lehet csinálni.
Nem kifejezetten volt kényelmes a téma tekintve, hogy lényegében az arcába hazudtam, ami miatt a mondat végét egy kicsit elharaptam és az alsó ajkamba is belecsíptem a fogammal. Csak reménykedni tudtam abban, hogy annyira még nem ismer, hogy ezeket a dolgokat megfigyelje, vagy ha mégis, akkor imádkoztam azért, hogy ne emlegesse fel a dolgot... Mert nincs miről beszélni ezzel kapcsolatban, ott volt valaki, aki gyanúsnak tűnt, én pedig csak nyugodtabb lennék abban az esetben, ha ma este egy férfi fuvarozna haza. Simán lehet, hogy én is csak túlreagálom a dolgot, és bár elég furcsa maga a helyzet, amibe Hwannal keveredtem, ettől függetlenül nem kell törődnie velem.. Mert csak a beosztottja vagyok akkor is, ha számomra néha vannak nehéz pillanatok. Tisztában voltam azért azzal, hogy mekkora korkülönbség van közöttünk, szóval valószínűleg egy jó este maradok neki a jövőben is. A kajálásával kapcsolatos dologra csak bólintottam, és gyorsan át is pörgettem az agyamban, hogy vajon miféle alapanyagok vannak otthon, például egy jó kis texasi chilihez.
- Nem foglak ugráltatni, majd megoldom a saját magam problémáit – rántottam egyet a vállamon. Ha jót akartam magamnak, akkor én is tudtam, hogy valamennyire távolságot kell tartanom tőle, szóval pont nem segített rajtam a tény, hogy most be fogok ülni mellé egy kocsiba, de hát... Igyekeznem kellett valamennyire lazának mutatkozni előtte. Pár oldalpillantást azért megengedtem magamnak, miután az övet a helyére kattintottam és úgy ítéltem meg, hogy nem figyel rám, mert a motor indításával van elfoglalva éppen.
- Mi ez az aggodalom? – mosolyodtam el halványan – Csak plusz munka vagyok a nyakadban, Hwan. Amúgy meg két férfi között nevelkedtem, szóval tudok magamra vigyázni. Az egyik egy túl kanos és idegbeteg negyvenes, a másik pedig hát... Mondhatni ugyanez csak tizenhét éves formában, szóval határozottan pofátlan is. Egy szem lánygyerekként meg kellett védenem magam közöttük.
A család téma soha nem került elő közöttünk, maximum annyit halhatott, amikor az ebédszünetben éppen apámnak próbáltam elmagyarázni, hogy jól vagyok, nem, nem vagyok beteg, eszek rendesen, meg hasonlók, illetve, amikor úgy ötpercenként rezgett a telefonom Henry miatt, mert küldte a hülye meme-eket, amiken az osztálytársaival derült. A kérdésére egy kicsit elmosolyodtam, aztán a mobilom gps-én beállítottam a pontos címet, mert egyszerűbb mind a kettőnk számára a dolog.
- Janetől vagy Petertől szeretnéd hallani az instrukciókat? – tettem fel a kérdést, majd amint megkaptam a választ, el is indítottam a programot. Nem mintha nem lenne teljesen mindegy, de hát ha már felkínálta az app a lehetőséget, akkor hadd válassza ki a dolgot.
- Kicsit nyúzottnak tűnsz – mondtam neki pár perc csend után, ahogyan szemügyre vettem a vonásait – Nem mintha sok közöm lenne hozzá, de talán pár nap szabadság rád férne.
Lényegében amióta itt vagyok ő nos... Nem hiányzott. Elég komolyan veszi a munkáját, és mivel sosem esett szó arról, hogy mit csinálhat azon kívül, nekem elképzelésem sem volt a dologról. Tapintatlan nem akartam lenni, szóval sosem kérdeztem rá arra, hogy ennek mi oka van, ő pedig felnőtt ember, el tudja dönteni azt, hogy mi a jó neki... De ettől függetlenül zavart, hogy engem pedig agaaszt, hogy rossz bőrben van. Mert ezzel is átlépem azt a bizonyos határt, amit felállítottam magamban.


735 szóban || remélem tetszik  have a dinner ✮ Hwan && Hailee 3874598021  || ruha



I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me
mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwuHyhu
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee Jwu3ga4
TémanyitásRe: have a dinner ✮ Hwan && Hailee
have a dinner ✮ Hwan && Hailee EmptySzomb. Nov. 09 2019, 20:01



to: Hailee

- Ó jézusom – szakad ki belőlem. Soha nem elleneztem a nők – és lánykák – mániáját a cuki, bolyhos dolgok értelmében. Szerintem sok férfiember kapcsolja azokat automatikusan hozzájuk, van, hogy sokkal előbb mint holmi domina jelmezeket. Így hát nem lep meg senkit ha kis plüss nyuszikkal, szőrös lábbelikkel, pamacsban végződő tollakkal és undorító, puncs rózsaszínben riszáló fenékkel élik mindennapjaikat elszabadulva a földhöz ragadtak világában. Ez volnék én… egy földhöz ragadt, kicsit talán maradi díszpinty, aki eddig akárhány nőt közel érzett magához – történetesen a jelenlévővel együtt kettő ilyenről van tudomásom – mindketten a „cukik” világát élték és részesítették előnyben. Csak tudnám, hogy miért? És miféle idióta perverzióm az, hogy az ilyeneket találom meg magamnak? Vonzás törvénye?
- Inkább nem mondok semmit – jegyzem meg aztán sejtelmes kis mosollyal. Nekem aztán holt mindegy, hogy kinek mi a fixa ideálja ha divatról és stílusról van szó. Ha nekik ez a jó, a bojtocska és puha, cuki dolgok, ki vagyok én, hogy ezt ellenezzem vagy nemtetszésemet fejezzem ki?
- Ühüm, de minél tovább cserélgetik, javítgatják az adott rossz alkatrészeket, annál többször fog megint tönkremenni, ledögleni, bedögleni. Márpedig addig amíg egy kocsi nem áll készen arra, hogy az utakon használják, megette a fene a létezését. Még téged is megbüntethetnek azért, mert életet és a „közt” veszélyeztető négykerekűn robogsz null-huszonnégyben.  Ha így történik, ha nem. Lehet, hogy a következő vizsgán nem fog átmenni, mikor viszed… - vonom meg a vállam enyhén flegmán, ezzel is jelezve, hogy „én csak mondom, nekem tök mindegy, hogy mit csinálsz… de később nehogy az legyen belőle, hogy én megmondtam”. Azt hiszem elég nagylány már ahhoz, hogy tudja mit kell csinálni vagy, hogy mit akar csinálni. Önálló, felnőtt, jól kereső nő. Ha neki nem éri meg új kocsit venni, mert pazarlásnak számít egy olyan járgányra kiadni dollár ezreket, amivel biztonságban haladhat A-ból B-be, akkor nem éri meg. Végül is inkább furikázzunk ide-oda egy rozoga vacakban, mint egy normális, működőképes autóban, amiben ígyis-úgyis mindennapi veszélynek vagyunk kitéve. A baleset bármikor utolérhet bennünket, ugyebár.
- Jól van, te tudod – keresem meg a pillantását a visszapillantó tükörben – és a számomat is – csak egyféle bizonyosság azt illetően, hogy ha szüksége van a segítségre, egy esetleges fuvarra akkor csak visítania kell, én itt leszek. Majd elindulok egy kicsit korábban otthonról, nem ezen fog múlni.
- Már az is baj, ha valaki bajtársias, esetleg segítőkész akar lenni? Tényleg nem értelek benneteket nőket. Baj ha közvetlen az ember és segíteni akar, de az is, ha nem figyelünk oda rátok. Ez esetben máris bunkó barmok vagyunk. Most akkor mit csináljunk, hogy jó legyen? – mintha legalábbis tényleg zokon venném a tényét annak, hogy felesleges aggodalomnak titulálja a kérdésemet. De szó se róla, szeretek segíteni másoknak. Ha már kapóra jön egy fuvar lehetőség, miért vonnám meg tőle? No meg tagadhatatlan, hogy tényleg érdekel ő maga is.
- Közöttük? Ezt úgy mondod, mintha csupa gonosztevővel nőttél volna fel. Így volt? – cukkolom, játékosan forgatva ki a szavait.
- Harmadik opcióként ha elmondod az utca nevét meg egy fő irányt, megtalálom magam is – maradi gyerek vagyok, vakon eltalálok bárhova, csak mondani kell. Maximum egy pillantás egy térképre, de ezen túl mit nekem a GPS meg a gépi Jane és Peter?
- Azt mondják a nagyok, hogy pihenni majd a sírban is tudunk eleget. Majd rájössz te is idővel, Hailee, hogy ez nem az a munka amikor kedvedre hátradőlhetsz. Lehet, hogy alapjáraton nem hétfőtől péntekig szól jelentős esetben a munkaidőnk, de ettől függetlenül a hét minden napján dolgozunk főleg ha olyan ügyeink vannak, amik nem tűrnek halasztást. Gyakornokként ez talán még nem érint, de hamar eljön a te időd is, akkor majd ugyan ilyen nyúzott leszel – az már más kérdés, hogy mennyit vesz ki az emberből ha olyan ügyekbe ártja magát, amihez amúgy semmi köze nem lenne és még egy sokadik személy is a nyakunkba akaszkodik.
- Ne aggódj értem. Majd ha már földön csúszva érkezek reggelente, akkor gyanakodhatsz, hogy baj van – vigyorodok el. Félek, hogy csakhamar el fog jönni ennek az ideje.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: have a dinner ✮ Hwan && Hailee
have a dinner ✮ Hwan && Hailee EmptyKedd Nov. 26 2019, 07:32


Hwan && Hailee

Onnan tudom, hogy jó szíved van, hogy abban a pillanatban, hogy megismertelek, harcolni akartam érte.
Csak egy szégyenlős kis vigyort ejtettem meg arra, amit mondott nekem. Alapvetően igyekszem mindig makulátlanul és visszafogottan kinézni ha dolgozni jövök, illetve az esetek nagyrészében elég hivatalos a külsőm is. A legtöbben ezt úgy vették le, hogy igyekszem beilleszkedni a „nagyok” közé, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Elég előítéletesek voltak velem, amiért rögtön megkaptam a Hwan melletti széket és könnyen közvetlen viszonyba kerültünk. Nem mondom, tuti ment a sutyorgás, de erre a dologra igyekeztem nem odafigyelni, mert lényegében a korábban történt kis incidensünkből semmit sem hoztam be az irodába... Nem akaszkodtam rá, igyekeztem önállóan megoldani az ügyes bajos kis gondjaimat, ellentétben a szőke, harmincas ügyvédcsajjal, aki folyamatosan az asztalomon támaszkodva tette-vette magát neki. Nekem az egész helyzetről meg volt a véleményem, de nem éreztem úgy, hogy mindezt kinyilváníthatom. Illetve elég visszásan jönne ki, ha elkezdeném arrébb taszigálni a csajt, vagy az asztalhoz csapkodnám a cuccaimat.
Viszont lényegében tagadhatatlan tény volt, hogy behoztam magammal azért egy puha, - szigorúan pasztellrózsaszín – pokrócot, amit akkor terítettem magamra, ha a sok túlóra miatt elbóbiskoltam volna. Illetve volt bent pár rózsásabb árnyalatú szövegkiemelőm, meg a táskámból valamiért mind pink vagy lila árnyalatban fogó tollak kerülnek elő, viszont mindez... Részletkérdés.
- Akkor nézek majd valami újat – vontam meg a vállam, miközben rápillantottam – Most rendben volt vele minden. Azért annyit még nem sikerült összespórolnom, hogy gond nélkül vehessem az autókat.
Nem mintha az anyagiak bármikor szóba kerültek volna a beszélgetéseink során, viszont úgy éreztem, mintha ő hajlamos lenne megfeledkezni arról, hogy nem ugyanazokban a körökben mozgok. Tény és való, hogy nem a mélyszegénységből jövök, de nem is éltünk jobban az átlagnál, szóval az egyetemi tanulmányaim, a lakás, amit apától kaptam, meg a kocsi is sok év spórolgatás és némi hitel segítségével volt megvásárolható számomra. Nekem pedig van egy öcsém, akinek szintén nem ártana továbbtanulni, és mivel felnőtt nő vagyok, segíthetek annyival a családomnak – főleg ha már elég jó fizetést kapok – hogy ezeket a javakat én próbálom meg biztosítani Henrynek. Nekem jelenleg könnyebb ez, mint apának, akinek el is kell tartania azt a tökfejet, aki pont abban a korban van, amikor az igényei csak úgy száguldanak a megvalósíthatatlan felé.
- Köszönöm – bólintottam egy aprót arra, amit mondott. Azért eléggé jól esett, hogy igyekezett valamilyen szinten gondoskodni rólam, de ugyanakkor tartottam magam ahhoz, hogy tudok gondoskodni a dolgaimról. Brooklynnak amúgy is egy kevésbé vészes negyedében béreljük a lakást, ahol elég sok kisgyerekes ember él, ennek meg mindössze annyi oka van, hogy nem tudnak megfizetni egy lakás Manhattanben, és Queens sem nevezhető sokkal olcsóbbnak lakhatás szempontjából... Bronx mellett pedig Brooklyn már majdhogynem ártatlannak számít, amiért csak egy két zűrösebb negyede van.
- Oh, ilyen rossz tapasztalataid vannak? – vigyorodtam el, miközben enyhén felvontam az egyik szemöldököm – Talán időzíteni kéne megtanulnotok, és működne a dolog. Illetve női betegség, hogy mindenki hajtja a rosszfiúkat, aztán utána rinyál, amiért átverik őket, szóval... Talán az a probléma, hogy túl jók vagytok a nőkkel, és rosszul időzítetek? Nem tudom...?
Azt már nem akartam hozzátenni, hogy a férfiak lényegében sokszor picsásabban tudnak viselkedni, mint a legtöbb nő, mert hisztiznek, pletykálnak, izgalomba jönnek egy szerszámkészlet vagy sportkocsi láttán, a betegségek elviseléséről pedig még nem is ejtettünk szót. Mondjuk én pont nem tartoztam azon nők csoportjába, akiket említettem neki, ezért is taglózott le egy kicsit a Noellel történt incidens meg a vonzódás is, amit a velem szemben álló férfi iránt éreztem. Mert a volt vőlegényem egy barom, ez nem kérdés, viszont nem gondolnám jófiú kategóriának azt sem, aki random síró nőket lényegében a farkának felajánlásával vígasztal meg.
- Szeretnél találkozni velük? – tettem fel a kérdést – Melyiket ismernéd meg? A negyvenes kujont az apám személyében, vagy a 17 éves, kanosodó és bajkeverő öcsémet? Illetve lehetőségként pedig még ott van a fél szomszédság is, akik csak buzdítják őket a hülyeségeikben, tiéd a választás.
Sokan mondják, hogy erősebbek azok a lányok, akik több férfi között nőnek fel. Ez az én esetemben nem tudom mennyire következett be, de az is tény, hogy sosem kezeltek hercegnőként. Apám elég fiatal volt, amikor megszülettem és nem voltam várt gyerek, a haverjai ugyanúgy... A nagyszüleim meg elég korán meghaltak, szóval lényegében ő volt nekem és csak azt látom amikor hazamegyek, hogy Henry is romlik el folyamatosan... Talán nekem kéne megnevelnem azt a kölyköt?
- Az első tippem az, hogy mondjuk fordulj ki a parkolóból, persze csak ha hallgatsz rám – jegyeztem meg, miközben eltettem a mobilom – Aztán kifele indulsz az Upper East Sideról, a Wall street felé, onnan meg egyenesen, amíg eléred a Dahill Roadot. Nem is tudtam, hogy ennyire ismerős vagy Brooklynban.
Legalábbis nem néztem volna ki belőle, hogy egy általa veszélyesnek titulált helyre betenné a lábát. Elég megfontolt férfinak tűnt, aki ennyi idősen már nem feltétlen keresi a bajt magának. Mondjuk én meg nem tudom pontosan, hogy mióta van itt, de ha annyira régóta lenne, már felvett volna egy könnyebben kiejthető nevet az biztos, mint ahogy az itteni amerikai koreaiak teszik a legtöbb esetben... Persze ez jelentheti azt is, hogy nem marad itt sokáig, én pedig pont ezért igyekeztem állítani magamon és az érzéseimen is.
- Ez tény, de ettől függetlenül neked például már bőven van lehetőséged válogatni – pillantottam rá – Nem lennél köteles ennyire hajtani magad, legalábbis én ezt vettem észre. Nem véletlenül vagy te a legnyúzottabb az irodában... Szóval ha valamit elbírnék a te ügyeid közül, párat szívesen átvennék.
Mert nagyon mást úgy sem csinálok. Igazából amióta ennyire be vagyok osztva, lényegében senkivel sem volt esélyem találkozni a barátaim közül. Talán ez elég elszomorító, de így alakult, ez most egy ilyen időszak, én pedig elfogadtam.
- Nem hinném, hogy annyira messze állsz ettől, ha érdekel az őszinte véleményem – mondtam neki, miközben néhány szúrós pillantás kíséretében szemügyre vettem – Legalább próbálj meg normálisan enni, és... És aludni. Meg pihenni, ha tudsz. Meccset nézni, a barátaiddal tölteni az időt. Mit tudom én mivel töltik a korodbeli férfiak az idejüket...
Engem is meglepett az a pici él a hangomban, ami túlságosan is kiérezhető volt. Lényegében most komolyan lecsesztem a főnökömet azért, amiért képtelen magára vigyázni... Ez pedig elég zavarbaejtő volt, szóval igyekeztem inkább az ablak felé fordulni, hogy még véletlenül se vegye észre az enyhén rózsaszínban játszó arcomat.


soksoksok szóban || remélem tetszik  have a dinner ✮ Hwan && Hailee 3874598021  || ruha



I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me
mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwuHyhu
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee Jwu3ga4
TémanyitásRe: have a dinner ✮ Hwan && Hailee
have a dinner ✮ Hwan && Hailee EmptyKedd Nov. 26 2019, 16:42



to: Hailee

A spórolás szót hallva korábbi gondterhelt pillantásom és grimaszom egy pillanat leforgása alatt válik semmissé, s váltja át a helyüket egy játékos, bazsalygás. Tekintetem kíváncsian keresi meg az övét, majd elnyomva egy feltörni kényszerülő sóhajt, megcsóválom a fejem.
- Nyugtass meg, hogy nem vagy olyan felületes, mint az a sok nőszemély odabent az irodában. Valld be Hailee, nem olvastad el azt a nagy paksamétát, amit a kezedbe nyomtam az első napunkon, igaz? – ezen a ponton már nem vagyok rest az arcát fürkészni teljes odafigyeléssel, immáron felé fordulva, nem pedig a visszapillantóból leskelődve rá – oh, igaz is talán én voltam túl naiv, mikor azt gondoltam, hogy el fogod olvasni. Igazad van, el is mondhattam volna… akár… - beszélek nagy talányokban,sokkal inkább magammal beszélve meg a dolgokat, mintsem ő vele. Gyakorlatilag lehetőséget se adok arra, hogy válaszolhasson, úgy csapongok a mondatok között.
- Tizenhatodik oldal, ötödik bekezdésének harmadik paragrafusa… amennyiben az adott jogász/ügyvéd/ügyész nem rendelkezik saját járművel, esetlegesen igénybe venné a közlekedés könnyítésének szempontjából, a cég három hónapon belüli elbírálást követően, céges autót ad, amennyiben úgy ítélte az adott dolgozó helyzetét – darálom el neki az általam ismerteket, mintha csak egy tökéletesen hangos könyv volnék.
- Márpedig az, hogy te Brooklynból jársz be, azt hiszem tökéletesen nyomós ok arra, hogy a kezedbe nyomjanak elbírálási időn belül egy slusszkulcsot. Ez esetben minden kötelező vizsgát, koccanásos baleseteket, karcolásokat, kőfelverődést, más-más és különböző sérüléseket a cég nevére kell íratni számlázásnál, amennyiben arra kényszerül a tulajdonos, hogy elvigye egy szakihoz. A benzin egy bizonyos százalékát is a cég állja, de mondd csak?! Te tényleg úgy olvasod el ezeket mint kisdiák a kötelezőket? Minden második vagy harmadik oldalt, hogy nagyjából fogalmad legyen a dolgokról? Mintha nem a te érdemedet szolgálná a dolog… komolyan – rázom elégedetlenül, nyomokban szórakozottságot rejtő grimasszal a fejemet. Azt hiszem itt lesz az ideje ráncba szedni a kisasszonyt és az ő érdekeit szem előtt tartva én magam fogom beadni a jelentkezést egy használható, gurulásra és közlekedésre alkalmas járműre.
- Tévedés! Normális nő soha, semmilyen esetben se vágyik a rossz fiúkra… miféle oltári baromság ez? Megvagytok ti húzatva? – hörrenek értetlenül. Valamiért nem tudom elképzelni, hogy normális emberi teremtésnek nevezhető az a valaki, aki az úgymond „rossz fiúkért” rajong, mert ja hát igen… titokzatosak, és megszelídíthetőek. Na meg persze. Aztán majd görbülhet a szájuk mikor kiderül, hogy se nem titokzatosak, se nem szelídítésre vágyó tigrisek, annál is inkább pszichopata állatok.
Talán pont ez a meglepettségem és értetlenségem uralkodik el felettem akkor is, mikor a családjáról kezd el beszélni, s ennek okán nem is vagyok hajlandó reagálni rá. Félő, hogy a végén valami olyat mondok amit nem lenne szabad, márpedig jelen esetben se számít feltett szándékomnak az, hogy vérig sértsem. Őt pont nem akarom magamra haragítani.
Mikor viszont rátér az útmutatásra, apró bólogatásokkal már indítom is a járgányt, s odafigyelve az irányra, rá is térünk a főútra.
- Nem mondanám, hogy ismerős vagyok itt, de számtalan esetben kellett már kalandoznom ezen a környéken korábbi ügyek kapcsán, szóval érintőlegesen akár még ismerhetem is bizonyos szegleteit. Amúgy meg nem szeretem mikor a kedves telefonba zárt hölgyecske a bájolgó hangjával két percenként nekiáll nyöszörögni, hogy hol van torlódás, milyen veszély van az útszakaszon előttem és még sorolhatnám. Boldogulok magam is – tér vissza a jól ismert lágyság a hangomba. Tekintetem rendszeresen elidőz valamelyik visszapillantó tükrön, ezzel az előzési lehetőségeimet biztosítva, vagy éppen a kötelező követési távolságot. Tapasztalt sofőr vagyok, de ettől függetlenül jobb szeretek óvatosabb lenni főleg a késő esti órákban mikor a sok taknyos kiszabadul az apuci által megvásárolt, kisebb vagyonokat érő lóerő csodájával. A mai napig kísértenek álmaimba a Lee Na életét követelő baleset képei…
- És mégis hogyan venné ki magát, ha rangidősként csak lógatnám a seggemet egész nap, mert megvan az a csodás előnyöm, hogy nekem jogom van megválogatni az ügyeket sőt, nem is kell annyit vállalnom mert már letettem valamit az asztalra? – teszem fel a találós kérdést – amúgy meg jobb szeretek folyamatosan dolgozni, addig is eltudom terelni bizonyos dolgokról a figyelmemet és nem kerget a megőrülés szélére a saját magam mumusa. Én így működök sajnos. Vagy mással foglalkozok, vagy teljesen becsavarodok saját magam miatt.
Nem akarom őt a saját életemmel és a magam hülyeségeivel kínozni, ezért se mentem bele mind eddig komolyabban a témába, miért is hajtom annyira az igát null-huszonnégyben.
- Igenis, anya! Mostantól kezdve jól fogok enni, megeszem a spenótot is amit a mai napig utálok.. szóval ha tetszik ha nem, megy a tányér szélére. Megnézem azokat a fránya focimeccseket és pattogatott kukoricát fogok zabálni egész este. Talán kezdhetnénk együtt ezt a kis „pihenést”. Azt mondtad, hogy pasik között nőttél fel, tehát a meccsek se állhatnak távol tőled, ugyebár…




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: have a dinner ✮ Hwan && Hailee
have a dinner ✮ Hwan && Hailee EmptyPént. Dec. 06 2019, 07:33


Hwan && Hailee

Onnan tudom, hogy jó szíved van, hogy abban a pillanatban, hogy megismertelek, harcolni akartam érte.
Egyáltalán nem tartozom a bátortalan nők köreibe, viszont nem tudok elmenni az a tény mellett, hogy Hwan kislitániája eléggé megijesztett. Hatalmas szemeket meresztve igyekeztem feldolgozni azt az információhalmot, amit rám zúdított, miközben csak folyamatosan az járt a fejemben, hogy talán egyszerűbb lett volna megmondani neki az igazat... Olyan szempontból legalábbis biztosan, hogy akkor nem keveredtem volna egy ilyen hazugsághálóba. Csak nagyokat pislogva igyekeztem feldolgozni azt, amit mondott nekem, bár lényegében arra is képtelen voltam, hogy a lényeget kihalljam belőle, ugyanis folyamatosan a következőn kattogott az agyam: miként kéne kimásznom ebből? Mit kellene mondanom annak érdekében, hogy ő most... Megnyugodjon az autómmal kapcsolatban, aminek amúgy az égvilágon semmi baja nincs?
- Majd... Majd elolvasom – mondtam neki az arcom előtt hadonászva a kezeimmel – És átgondolom, hogy mit kéne tennem az üggyel kapcsolatban, mondjuk úgy... Holnapra? Akkor beszélhetünk majd erről.
Reménykedtem benne, hogy mindez elég volt ahhoz, hogy lehűtsem a frissen feltámadt Teréz anyát benne, de tartottam tőle, hogy még egy két kört hajlandóak leszünk lefutni a témával kapcsolatban. Mindenesetre félig így is beadtam a derekam és az, hogy holnap mit kell mondanom erre az egészre... Az részletkérdés. Majd valamit kitalálok, ami miatt úgy néz ki, hogy sikerült ténylegesen okoznom magamnak egy álmatlan éjszakát.
- Sok nőben van egy tévképzet arról, hogy képesek megszelidíteni egy rosszfiút, és ez izgalmas feladatnak tűnhet, gondolom – rántottam egy aprót a vállamon – Nem tudom, sosem éltem ilyen tévképzetekkel.
Mert meggyőződésem szerint a jófiúk is tudnak éppen elég rosszak lenni. Példának okáért ott van Noel, akivel 5 évig éltem együtt és apám imádta. Mert udvarias volt, és látszólag tisztelt engem, aztán közben megcsalt egy másik picsával, meg jó ideje már a szex sem volt olyan, mint régebben. Követelőzővé és önzővé vált, pedig én magam őt tartottam életem nagy szerelmének. Kifejezetten népszerű diáknak sem mondtam volna az egyetemen, nem ment bele az ilyen csatározásokba, szimplán csak kedves és segítőkész volt mindenkivel szemben, aztán... Egyszerűen csak megváltozott. Éppen ezért már nem is igazán vagyok biztos abban, hogy a velem szemben álló férfi hova tartozik. Nem ismerem még annyira, hogy ezt magamban helyre tudjam rakni.
Igyekeztem viszonylag kényelmesen hátradőlni a kocsiban, de nem kifejezetten éreztem magam úgy. Az arca lényegében vonzotta a tekintetemet, én pedig minden erőmmel azon próbáltam lenni, hogy ne bámuljam úgy, mint egy kis tinilány, pedig pontosan így éreztem magam a szituációban. Igyekeztem eleget mondogatni magamnak, hogy csak egy kislány vagyok a szemében semmi több, és a végére már én is el tudtam hinni annyira, hogy egy cseppet kevésbé feszengjek mellette.
- Jaj, igen válogatós vagy a mai este folyamán. Szerintem a biztonság kedvéért berendelek majd egy pizzát, nehogy elkezd kipiszkálni a zöldségeket a kajából, mint a rossz gyerekek – csóváltam meg a fejemet rosszallóan, mintha legalábbis annyira zavarna ez az egész történet a gps-el, pedig szó sincs a dologról, igazából kifejezetten szórakoztatott a helyzet.
- Nem kell lógatnod a segged – rntottam a vállamon egyet – Persze te tudod, hogy hogyan kezeled a problémáidat, de szerintem ígyis úgyis csak leszedálod magad.
Nem hinném, hogy a véleményem ténylegesen érdekelné, de a fizikai terhelést sem szabad túlságosan félvállról venni. Nálam ilyen volt például az edzés, ami valahogy vissza kéne iktatnom a mindennapjaimba, mert bár egy dekát nem híztam, de ettől függetlenül is érzem, hogy az izmaim elgyengültek.
Pár pillanatot ki kellett várnom, amíg ténylegesen meg tudtam találni a hangom, amiért sikeresen saját magamat is zavarba hoztam a mostani kis megnyilvánulásommal. Mondjuk ezzel az egésszel egyedül lehetek az autóba, mert a hangjából ponthogy azt sikerült inkább kihallanom, hogy őt mennyire szórakoztatja ez az egész helyzet.
- Ott fordulj le – mutattam az egyik kis kereszteződésre, hogy valamelyest kibújhassak a válaszadás egyik része felől – Úgy néz ki kicsit beporosodhattak az emlékeid Brooklynnal kapcsolatban. Amúgy meg igen, eléggé szeretem a focimeccseket például. Meg a baseballt. Ja és az utca végén lesz majd a tömb amiben lakunk.
Egyre inkább kezdtem magam úgy érezni mellette, mint egy semmit sem látott, kis szűzies lányka. Épphogy fenn tudtam tartani a magabiztosságom látszatát, és egy hajszál választott el attól, hogy nekiálljak rendezgetni a nadrágomon keletkezett kis redőket... Mert a magam részéről nem voltam teljesen biztos abban, hogy működőképes az, hogy mi ketten egy kanapén nekiállunk meccset nézni.
- De először enni fogsz, ha már úgyis anyukává avanzsáltál az előbb... Már egy hete figyelem a rendszertelen étkezésed, szóval ezt a láncot itt és most szeretném megszakítani – mert ha valamire, akkor a kajabevitelre figyelni kell... Az már más dolog, hogy olykor én is le tudok adni a súlyomból, de amint észreveszem a változást, már igyekszem is kompenzálni a helyzetet.


745 || remélem tetszik  have a dinner ✮ Hwan && Hailee 3874598021  || ruha



I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me
mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwuHyhu
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
have a dinner ✮ Hwan && Hailee Jwu3ga4
TémanyitásRe: have a dinner ✮ Hwan && Hailee
have a dinner ✮ Hwan && Hailee EmptyPént. Jan. 03 2020, 14:21



to: Hailee

A visszapillantó tükörben van szerencsém látni azt a mérhetetlen kétségbeesést és pánikot, amit mind idáig igyekezett elrejteni előlem. Tudom jól, hiszen nem vagyok hülye, ráadásul nem most jöttem le a falvédőről, hogy több ponton leledzik itt füllentés. Talán a kocsi is csak egy ürügy volt valamire, mint ahogy a korábbi határozott kiállása is, miszerint igen, átolvasott mindent azon iratok közül, amit a kezébe nyomtam kötelezőként. Nem akarom ezzel kihullatni az összes hajszálát, vagy elérni azt, hogy ideje előtt távozzon a környezetemből… mégis élvezem az idegtépő társalgást.
- Jól van. Most már igazán nem kell összetörnöd magad miatta. Ha eddig mindegy volt, mostantól is legyen „mindegy”. Én csak felvázoltam, hogy mennyi mindenről nem tudsz – piszkálom még egy kis ideig minden szégyenérzet nélkül, most viszont határozott komolyságú maszkot segítségül hívva. Ha csak egy pillanatra is engedném, hogy láttassa magát a jókedvű mosolyom, elestem… hol maradna a szigorú felettes mintája?
- Aha… tévképzet ide vagy oda, akkor is butaság és felelőtlenség – és ezen a ponton elgondolkozok azon, hogy én magam megszelídítésre szoruló személy vagyok, vagy pedig maga a megtestesült tünemény? Félek valahol a kettő között járhatok.
- Hé! – csattanok. Már ha az elégedetlen duruzsolás csattanásnak nevezhető, s a következő pirosnál féloldalasan felé fordulok – nincs nekem semmi bajom a zöldségekkel, efelől biztosíthatlak. Amennyiben van mellette kellő mennyiségű hús. Tudod, valahol azt olvastam, hogy minél több szín van a tányéron, annál egészségesebb valami. Na most eszerint élve a vöröshús mellett mindig van a tányéron paradicsom, ami ugyebár piros… zöld mint saláta vagy uborka. Sárga ami mustár és egy kis barnás árnyalatú valami, ami lehet akár hamburger buci is. Ez már van öt szín is nem? – vázolom fel a tányérom tartalmát, bár tagadhatatlan, hogy az utóbbi időkben még ez a csodásnak tűnő, kiadós hamburger menü is megbukik. Mert hajlamos vagyok megfeledkezni arról, hogy enni kell. Futtában egy-két falatot bekapok – ami aztán ott rohad meg ahova letettem – esetleg egy műzli szelet, vagy pár kocka csokoládé, hogy a látszatát adjam annak, mégis csak rágtam valamit és nem üres gyomorral kezdtem neki valaminek. El vagyok havazva, én kérek elnézést.
- Ühümm – bólintok miközben indítok – egész életemben rossz szokásom volt túlvállalni magam, és nem volt olyan ember aki visszafogott volna. Dae Won is munkamániás, és L… - akadok el egy pillanatra, majd egy apró köhintéssel fedve azt, hogy tulajdonképpen nevén igyekeztem nevezni valaki, folytatom – és lehet, hogy emiatt soha nem fogok tudni kinőni belőle. Ez a mi „családunk” sajátossága – még ha nem is vagyunk vérszerinti rokonok. Én legalábbis messze nem tartozok közéjük főleg ha a származásomat nézzük. Mégis ők jelentették számomra nem csak a barátokat de a családot is. És pont amilyen munkamániás például Dae Won, az unokaöccséről is elmondható mind ez, csak az ő esetében meglehet fűszerezni azzal is, hogy mellette felelőtlen bolond is. A szellemiségünk viszont egy és ugyanaz.
- Nem is értem mi bajod a Brooklynt illető ismereteimmel – utasítására fordulok is az adott kereszteződésnél, pár száz méteren belül pedig ahol lehetőségem van, le is parkolok. Kíváncsian hajolok előre, ezzel kicsit nekifeszítve mellkasomat a kormánynak – igazán bájos. Ezt nevezed „nem túl veszélyes” környéknek? Hát… - húzom el a számat az éppen út végén elsétáló, fiatalokból álló sötét elegyet látva – ők is biztosan csak a játszótérre igyekeznek – fűzöm hozzá, s már húzom is ki a kulcsot a helyéről.
- Nem vitatkozok veled. A rendszertelen étkezési szokásaimat akkor innentől kezdve rád bízom. Írj nekem egy megfelelő listát napi háromszori étkezéssel, és majd megyek hozzád üres tányérral buksi simiért, amiért megettem még a répát is. Anyuci - teszem hozzá szarkasztikusan. Kíváncsi vagyok, hogy hova fog kifutni ez az este és, hogy mi lesz velünk az elkövetkezendő időszakban? És megint csak azt kérdezem: hogyan legyek a felettesek mintapéldánya az irodában?
Elfogják hinni innentől kezdve, hogy én aztán tényleg nem táplálok Hailee irányába gyengéd érzelmeket? Egyáltalán... én magam elhiszem ugyan ezt?
- Csak utánad - intek az ajtó felé, elvégre én idegen vagyok itt.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: have a dinner ✮ Hwan && Hailee
have a dinner ✮ Hwan && Hailee Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
have a dinner ✮ Hwan && Hailee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hwan & Hailee - The second meet
» Dinner for two
» The dinner guest
» Please don't accept our dinner invitation!
» Balu & Minnie - what's for dinner?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: