New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Jackie Wingrave
TémanyitásJackie Wingrave
Jackie Wingrave EmptySzer. Ápr. 12 2017, 00:20

Jackie Wingrave

Aww, c'mon...


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Jackie Wingrave
Becenevek: Jackie, Sis', Seggfej
Születési hely, idő: USA, Manhattan; 1992. július 23.
Kor: huszonnégy
Lakhely: Manhatttan
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: no comment
Csoport: törvényszegő
Végzettség: (nem túl fényes) érettségi
Munkabeosztás: drogdíler
Lássuk be, hogy a legtöbb ember számára az első pillantást követően nem, hogy nem vagyok szimpatikus, de bizalmat gerjesztő sem, amin a második pillantás sem változtat semennyit – bár, a sokadik sem, hanem még inkább ront a helyzeten, amikor megszólalok. Nyers. Lezser. Vulgáris. Nem szokásom köntörfalazni vagy bájcsevegni akárki fia borjával, mivel értelmetlen időhúzásnak vélem, mint ahogyan a szükségtelen finomkodást is. Tény, nem vagyok éppen nőies típusú nő, de a nem túl pozitív benyomásom ellenére sokan fordulnak hozzám a problémájukkal - nem értem mi végre -, a legtöbben azt gondolhatják, addig panaszkodhatnak, míg cserepesre nem szárad szájuk, a sok bolond pedig automatikus bólogatásom és fejrázásom közepette valóban elhiszi, hogy minden figyelmemet nekik szentelem, mintha egyfajta Buddha vagy Teréz anya volnék, csakhogy picit eltájolják magukat… Megesik, hogy az esetek túlnyomó részében azon töprengek, mikor mostam le legutóbb a szemhéjtust, vagy mikor látott a lakásban rohadó gaz napfényt. Fel sem tűnik nekik, hogy máshol járok – feltételezem azért, mert vaktában is úgy látszik, hasznos tanácsokkal látok el másokat. Hihetetlen. A legtöbben sportot űznek néha abból, hogy kihozzák belőlem az elmebeteget – amihez nem kell több, minthogy idegesítő, logikátlan kérdéseket tegyenek fel irritáló személyek. Nem nehéz feladat, mert bármin képes vagyok felhúzni magam és mivel nem vagyok túl emberközpontú beállítottságú, könnyű olyat találni, akit szívesen rúgnék arcon fél perc után. Hát szóval... bekaphatják; Ronnie az egyetlen olyan élő entitás ezen a rohadt bolygón, akiért tűzbe tenném a kezem. Minimum. Annak idején mi is kamaszokba oltott hurrikánok voltunk, hiperaktivitásra felírt gyógyszerekkel, ajtócsapkodással. (Manapság is van egy-két ilyen, csak mert tiszta hülye.)
A bajt meg alapvetően nem kell keresnem, a baj talál engem – rendszerint belekeveredek a lehető legkellemetlenebb helyzetekbe, ami többségében csak elnyel. Nem vagyok hajlandó senkitől sem segítséget kérni vagy elfogadni, előfordult, hogy nem vetettem meg a kenőpénzt, bizonyítékot is hamisítottam már, mindezek mellett kerekedett olyan sztori is, hogy segédkeztem embercsempészetben. Marad általában az a verzió, amikor kétségbeesett fiataloknak adok el drogot, ez a főprofil, jelenleg nincs más.
Egyszer hallottam magamról olyasmit, hogy a világ a saját, különbejáratú laboratóriumom. Végülis, nem éppen a legkedvesebb vonásom, de megesik, hogy ‘kísérletezem’ másokon, tesztelek, belelököm az embereket, figyelem, miként működnek, hogyan reagálnak. Ronnie szavaival élve, dögivel vittem haza a pasinak titulált tulajdonképpeni játékszereim. Átjáróház voltunk egy darabig, anyám az őrület határán, apám felvette a 'nekem már ugyan mindegy' hozzáállását; mondjuk, a szakítószöveg sosem nekem fájt.


...what's the worst that could happen?

A rozoga kocsiban partra vetett halként vergődve, egyre inkább nyakatekert pozícióban próbáltam megtalálni a lehetőségeimhez mérten a legelviselhetőbb pozíciót. Értelemszerűen nem találtam meg, viszont arra hamar rájöttem, hogy a nyakam reggelre rohadtul be lesz állva és örülhetek majd annak, hogyha nagyjából harminc fokos szögben el tudom fordítani. Izmaim fáradtan adták meg magukat a kényelmetlen póznak. Rendellenes volt, amibe belekényszerültem; fejem az ajtónak támasztottam, egyik lábam a vezetőülésnek támasztva – ez relatíve kényelmesnek tűnt – míg a másik a csomagtartóba lógott; ha a képet akarnám leírni egyszerűen csak annyit mondanék, hogy jelen pillanatban olyan kiszolgáltatott vagyok, mint bármelyik nő a nőgyógyásznál – csak éppen rajtam volt gatya. Időnként sikerült elbóbiskolnom, viszont a pillanatnyi mélyálmokból rendszerint hirtelen ébredtem ráadásul irdatlan baromságokat álmodtam és a világ semmi kincséért nem jött volna előbb a hajnal, hogy valamit kezdhessek végre magammal. Dehogy. Az este még jóformán el sem kezdődött. Tizenegy óra volt és mindenféle idióta haladt el a kocsi mellett. Ordítottak. Hangoskodtak. Mindent csináltak, amihez rendszerint nem volt idegem. Az emberek többsége alapvetően idegesített, viszont valljuk be, hogy ez az érzés kölcsönös volt; előszeretettel űztem hobbit abból, hogy túlfeszítsem a másiknál a húrt és jelentős sikerek álltak a hátam mögött, mert egyszerűen zseniális módon találtam meg azt, hogy kinek hova és mikor kell szúrni. Kopóösztön vagy valami kísértetiesen hasonló marhaság. Lustán elnyúlva bámultam a villódzó fényeket. Nem mondanám, hogy megbabonáztak, viszont a monotonitása leragasztotta a szempilláimat újra és újra – végérvényben eredménytelenül, ezért is fészkeltem magamat a vezetőülésbe és hajtottam valamivel arrébb, mert amennyire altatóan hatott, annyira idegesített is. A dagonyázásomat legalább hat méterrel arrébb folytattam és különösebben nem zavarta lelki világomat az sem, hogy nagyjából közvetlenül előttem állt egy oszlop a parkolni tilos jelzéssel. Ezen gondolatok között elmerülve a filozófia sötét bugyraiban éreztem, hogy az álommanók újra eljöttek, hogy baszkuráljanak – ezúttal sem hagytak békén; nevetséges képekkel jutalmaztak, mint például rózsaszín egyszarvú vagy éppen éneklő sütemény. Nem szívtam sokat – jelen helyzetben sem tartott több vissza, mint a lustaság és az elmúlt napokban megszokottá váló szemetem; minden, amit az elmúlt napokban használtam itt volt, mert egyszerűen nem jutottam el oda, hogy… kidobjam. Szétestem, egy egészen kicsit. Akármennyire is nehezemre esett elismerni, zavart a tény, hogy céltalanul lézengtem és egész álló nap… a hátsó felemet kapirgáltam; ez a mélypont. Innen már nem volt lejjebb. És míg valahol tudatom legmélyén már árkon-bokron túl jártam, hangos petárdára emlékeztető zaj és egy reflektorral felérő lámpa fénye égette át a retinámat. A kurva életbe... Megölöm azt, aki velem genyózik éjnek évadján!
- Szép estét, nyúzott hercegnőm!
A tulajdon öcsém kikent ábrázatával, hovatovább vitriolos vigyorával néztem farkasszemet az ablaküvegen keresztül... S így sanszos, hogy a végén még eltekintek az előbbi kijelentésemtől. Habár lassacskán ágyazódott be fülembe a háttérből dübörgő tuc-tuc, és hunyorogtam meg alaposan Ronnie hiányos bőrszerkóját, ideje volt rádöbbennem a nyilvánvalóra, miszerint a kakukktojás ezen a szentül meleg helyen csak jómagam vagyok.
A beragadt ajtónak nekifeszülve próbáltam kijutni a járműből, eredménytelenül. Hamar beláttam, hogy reménytelen küzdelmet folytatok, szóval feladtam. A lábam alatt békésen pihenő sörös dobozokat felrugdosva és lesöpörve az anyósülésről próbálkoztam meg a másik oldallal; éppen úgy éreztem magamat, mint amikor Ace Ventura arra kényszerült, hogy egy orrszarvú anyuka gyermekeként lásson napvilágot. Hasonlóan szerencsétlenül – de legalább ruhában (!) – ismerkedtem meg az aszfalttal, amikor az ajtó engedett az erőszaknak. Átkozott, ócska fémdoboz! A szüntelen dühöngés ellenére mégsem volt szívem eladni ezt a szart. Annyit szenvedtem már ezzel a tragaccsal… nem tudtam egyszerűen csak megválni tőle, mellesleg rengeteg időt töltöttem benne – az ember el se tudja képzelni, mennyit.
Feltápászkodtam.
- Szerencséd, hogy nem vagy zsernyák... És hasonlóan csodásat neked is, Cicafiú - arcomon elfojthatatlan mosoly terült szét és noha nem voltam teljesen tiszta állapotomban, nem tagadom, a talajjal való találkozás egy adag józanító csapást mért rám, nem beszélve az azt követő rapid ölelésről; mert hiányzott már, mint egy falat kenyér - Nem pasi ügy, mielőtt kérdeznéd...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jackie Wingrave
Jackie Wingrave EmptyPént. Ápr. 14 2017, 12:17

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Jackie! Very Happy
Juj, már vártam, hogy Ronnie nővérkéje megérkezzen, hiszen én is imádom a közös sorozatukat, ahogy Tatiana Maslanyt is, mert az a csaj nagyon durva, hogy mit művel a képernyőn #omfg #tejóég Jackie Wingrave 3874598021
De nem pofázok fölöslegesen, inkább rátérek a lapodra, mert ezért vagyunk itt :vigyori: Nagyon tetszik, ahogy írsz, laza és olvastatja magát, a jellemed is bőséges volt, el tudtam képzelni általa, hogy milyen is lehet a karaktered és szerintem tökéletesen illesz a testvéredhez, nálatok menőbb párost keresve sem lehetne találni Razz
A szerepjátékpéldád is tetszett, főleg, hogy kiderült, mennyire rossz helyre tévedtél. Pontosabban mondva inkább nem rossz, hanem nem neked való khm khm :nyál: Igen, jót nevettem rajta, meg az éneklő sütiken is Very Happy Nem semmi, hogy milyen dolgok járnak az ember fejében, ha van némi anyag a szervezetében, igaz? :pls:
Nagyon várom már, hogy milyen bajokba keveredsz majd az oldalon és hogyan mászol ki a slamasztikákból, arról meg nem is beszélve, hogy láthatóan Ronnie meg te lesztek az oldal legimádnivalóbb testvérpárosa, sosem fogtok unatkozni, ahogy az olvasóitok sem, ezt úgy érzem Jackie Wingrave 3673325056 Látogasd meg a foglalókat, aztán szaladj is játszani, már biztos van pár kétségbeesett emberkénk, akire rásózhatsz némi anyagot Razz


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Jackie Wingrave 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Jackie Wingrave
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jackie Bonneville
» Y.O.L.O. - Karin & Jackie
» Jackie Monroe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: