New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 17:43-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 17:26-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 17:04-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 17:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 16:58-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 16:53-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:45-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 16:33-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 16:27-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

vio & teddy // salsa lessons
Témanyitásvio & teddy // salsa lessons
vio & teddy // salsa lessons EmptySzomb. 18 Május - 21:58

- Hé csajszi.. - Könyökölök a pultra, és hosszan nézem ahogyan Violet a kasszánál babrál, különös figyelmet engedek meg neki, nem is igazán azt nézem amit csinál, mélységesen hidegen hagy a hely pénzügyi vonzata, sokkalta inkább őt figyelem, az arcának rezdüléseit ahogyan megfontoltan matat itt-ott.- Arra gondoltam, hogy ne menjünk még haza. - Ellököm magamat a pulttól, s nedves rongyért nyúlva kerülöm meg a mixerpultot, hogy a bárszékeket félretolva sebes mozdulatokkal törölgethessem az italtól ragacsos fa felületet, de egészen hamar megunom. A nedves rongyot a pultra dobom, lépteimet pedig a lány felé irányítom, s nemes egyszerűséggel megállok előtte, a pultjának a szemben lévő oldalán, könyökeimmel éppen úgy, mint az előbb, megtámaszkodom a fa burkolaton, fejemet a kezeimbe helyezem, pillantásom izgatottan falja a lány finoman fehér bőrét. Gátlástalanul legeltetem rajta a pillantásomat, izgatottan pislogok párat ugyan, de a tekintetemet akkor sem kapom el, ha esetleg zavartan pillant félre. - Mármint, tudom, hogy azt hiszed viccelek, de én ezt egészen komolyan gondolom. Mi ketten úgy sem igazán buliztunk még együtt. - Találomra elveszek egy tiszta poharat a pultról és forgatni kezdem az ujjaim között. - És teljes mértékben úgy gondolom, hogy egy olyan lány, mint te, megérdemli a férfiak egyedüli figyelmét, és tekintve, hogy elég sok melónk volt.. nem is tudtam rád koncentrálni, amiért elég rosszul érzem magamat. - Biggyesztem le bánatosan az ajkaimat, és ebben a pillanatban tényleg egészen bánom, hogy még csak felé sem pillanthattam, pedig a gyengébb napokon sokszor kapom el egy jó csevejre. Violet az a fajta lány akiben egészen könnyen meg tudnék bízni, s látszólag meg is teszem. A kokain hatására megnyílok, könnyen és gyorsan kötök új ismertségeket, órákig tudnék beszélni, de még ez sem elég ahhoz, hogy beavassam mindenbe. Azért egy-két dologba szívesen beavatnám, de szerencsétlenségemre egészen távolságtartóan viselkedik, s habár kéretlen bókjaimra rendszerint kedvesen elmosolyodik, azért finoman mindig visszautasít. Egy kósza és tanácstalan pillanatomban úgy gondoltam, hogy biztosan nem vagyok már olyan vonzó, mint azelőtt. Az esetek nagy többségében a szemem alatt mélyebb a fekete karika, mint maga a Grand Canyon , egy kicsit fogytam is az utóbbi időben, és a kábítószertől a szemem tompán csillog.
- Megfognád? - Nyújtom komisz mosollyal felé a telefonomat.- Van valahol egy jackdugó ott a pultban, ha lennél olyan kedves és összeillesztenéd a telefonommal, akkor nem is tudom, hálám jelél megcsókolhatlak? -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
vio & teddy // salsa lessons
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ködfátyol - Teddy&Mirabell
» Teddy Listája
» Teddy Coper
» Teddy & Frannie
» One Hour ~ Teddy & Olivia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: