New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 1 Bot
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Frida L. Gutiérrez
TémanyitásFrida L. Gutiérrez
Frida L. Gutiérrez EmptyCsüt. Jan. 12 2017, 15:50

Frida L. Gutiérrez

if you think, you're right, you're wrong


Karakter típusa: saját
Teljes név: Frida Laurel Gutiérrez
Becenevek: csak Frida, vagy a barátnőimnek Lulu
Születési hely, idő:Manhattan, New York; 1994. január 06.
Kor: 23
Lakhely: Upper East Side, Manhattan
Szexuális beállítottság: bi
Családi állapot: bonyolult
Csoport: Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Columbia Egyetem - jogi kar- ösztöndíjas
Ha dolgozik//Munkabeosztás: ---
Ha dolgozik// Munkahely: ---
Hobbi: szórakozás, divat, naplóírás, vezetés, mások titkainak kiderítése, bajba kerülés, kocogás, box edzés
Belső:
Fantáziadús; azaz hihetetlenül kreatív ötletekkel tud előállni, akár még az utolsó pillanatokban is. Igazi Blair Waldorf volt a középiskolában, ami nem is csoda, hiszen a családja gazdag felmenőkkel rendelkezik már évtizedek óta. Rengeteg lány köszönheti neki a népszerűségét, mert Blair-el ellentétben ő előszeretettel segédkezett más lányok divat érzékének kialakításában is.
A kreatív lénye a jogi ügyekkel kapcsolatos felkészültségekben is a javára válik, sokszor vesz észre olyan jeleket, ami mellett a szaktársai lazán elsétálnak.
Rámenős; kiváltképpen azon alkalmakkor, ha nagyon akar valamit. Emiatt is emlegetik gyakran fel előtte a szülei, hogy remek ügyvéd lesz majd belőle.
Igazságos; azaz nem szeret másokon túlgázolva eljutni a céljához. Inkább lyukat beszél az emberek fejébe, de akkor sem vetemedik olyan eszközökhöz, amelyeket a későbbiekben megbánhatna.
Derűlátó; vagyis optimista. Igyekszik az emlékezetében tartani azt, hogy minden éremnek két oldala van, ahogyan a rossz dolgokat is mindig jó szokott követni. Viszont, ha eltörik nála a mécses, akkor akár napokig is be tud zárkózni a szobájába anélkül, hogy bárkivel két szót is váltana.
Alapos; próbál két lábbal a földön maradni, valamint a jövőjére koncentrálni, a múltja miatt is, és azért, mert fiatalabb korában rengeteg hülyeségen esett át. Tudja, hogy ami egyszer felkerült az internetre, az ott is marad, tehát ebből kifolyólag bármikor előkerülhetnek majd róla is nem kívánatos képek. Emiatt is törekszik annyira, hogy sikereket érjen el, mert a sikeres embereknek mindent elnéznek.. plusz pénzel bármit el lehet tusolni.
Külső:
Zöldes árnyalatú, érdekes íriszek, sötétbarna, már-már feketébe átmenő hosszú egyenes hajzuhatag, csinos testalkat, stílusos megjelenés. Körülbelül ezekkel lehetne a legkönnyebben jellemezni Frida-t. Kócosan őt maximum otthon, egy szombat délutánon szúrhatod ki, amikor egyedül - vagy a családjával van a négy fal között.


do it with passion, or not at all

Naplóírás. Az egyike azon kevés hobbinak, amit gyerekkorom óta űzök és véleményem szerint soha nem is fogok felhagyni vele.  Hogy miért? Őszintén megmondva, jó érzés - vagy épp ellenkezőleg nagyon is rossz, de tanulságos - visszaolvasni a régi emlékeket. Én pedig az eddigi életem során egyáltalán nem bizonyultam restnek a vegyes emlékek gyűjtésében. Piszok rossz kislány voltam. Az a fajta, aki mindig megkapta amit akart, és egyáltalán nem számítottak neki a következmények.
Másodszülöttként a szüleim mindig igyekeztek a kedvemben járni, megvásárolni a legszebbet és a legjobbat, amire egy kislány csak vágyhat. Én pedig hát.. idővel a fejükre nőttem. Ahelyett, hogy értékeltem volna, amim volt, többet és többet akartam. A baráti társaságom kiválasztásánál sem azt helyeztem fontosnak, hogy megbízzak a közelemben levőkben, hanem sokkalta inkább azt, hogy egy jót tudjak szórakozni a mellettem levőkkel. Egészen a 16. születésnapom környékéig ezt az életmódot élveztem. Ekkor ugyanis bekövetkezett az a pont az életemben, ahonnan nem volt többé visszaút. S a legrosszabb az egészben, hogy nem is emlékszem mindenre az aznap estéből.

- Lulu, gyere már, jó móka lesz. - Bíztatott Amy. Hallottam a hangját, így tudtam, hogy a közelemben lehet valahol.. de többet nem voltam képes felfogni a külvilágból. Bármit is szívtunk, túl erős volt ahhoz, hogy én ma este egyedül képes legyek hazajutni. Ahogyan ez a többiekre is ugyanúgy jellemző. Részegek vagyunk és mindennek a tetejében még be is áltunk rendesen. Hívnom kellene a bátyámat, hogy elém jöjjön. Ha nem teszem meg, baj lesz. A zsigereimben érzem. Viszont túl nehéznek éreztem a karjaimat, így ahelyett, hogy a telefonom után nyúlnék, inkább beszédre nyitottam az ajkaimat.
- Oké, jövök. Hol is vagytok? - Kezdek el vihorászni kissé kínosan. Egy erős kar erre megragadott, majd húzni kezdett maga után. Nem tudtam hová megyünk, hová visznek, az egész "megbeszélésből" egy szót sem voltam képes felfogni, de nem is érdekelt túlzottan. Mentem velük. Aztán.. beütött a fejemben az áramszünet. A következő emlékem egy villanás volt. Miközben egy autóban ültünk mindannyian. Én elől, az anyós ülésen, valami random pasi a volánnál, a többiek meg hátul négyen. Aztán ismét magával ragadott a sötétség.. a következő pillanatban pedig már a korházban feküdtem. Nem értettem, hogy kerülhettem oda, de az első ötletem az volt, hogy minden bizonnyal a szervezetemben levő alkohol- és kokain mennyiség miatt juthattam ide.  De nem. A barátnőimmal - és azzal a random sráccal - megöltünk egy embert, miközben beálva vezetve neki mentünk egy velünk szembe jövő autónak. A szerencsétlen egy nő volt, a 20-as évei elején járhatott, legalábbis ezt mondták nekem. A szüleim persze kihúztak a bajból. Nem érdekelte őket a történttek, sőt meg sem kérdezték mit csináltunk, csak intézkedtek. Talán túlságosan is nyílvánvaló volt nekik a dolog. Megértem őket. Akkoriban egy csődtömegnek éreztem magamat.  De mielőtt a tárgyalóterembe mentünk volna, maguk elé állítottak és kötöttek velem egy alkut. Nem haboztam, határozottan beleegyeztem, nem csak azért, mert pocsékul éreztem magamat az egész miatt, hanem azért is, mert nem akartam ilyen módon elpocsékolni az életemet. Mai napig emlékszem a szavakra, amik akkor elhagytok az apám ajkait.
- Nem akarunk több hasonlót, hallod? Ha kihúzunk ebből az egészből, meg kell ígérned nekünk valamit. Nincs több balhé! Ez az utolsó eset, mikor  megmentsük a hátsódat a javítótól, értetted? Továbbá, ahogy kilépünk a tárgyalóból, megszakítasz minden kapcsolatot a mostani baráti köröddel, leszoksz mind a piáról és a drogokról, minta diák leszel, majd leérettségizel és utána egyetemre mész. Ösztöndíjas leszel. Megegyeztünk?

Én pedig rábolintottam. Nem volt más választásom, de nem bántam meg, mikor beleegyeztem ebbe. A szüleim nem csak engem, de a bátyámat, Elliot-ot is ki kellett már ráncigálniuk a bajból nem egyszer, de őt velem ellentétben főként a hacker hobbija miatt. Attól a naptól kezdve, hogy életmódot váltottam a bátyámtól is eltávolodtam. Már nem tudtam értékelni a hülyeségeit, hanem inkább meg akartam győzni őt arról, hogy amit tesz az illegális és abba kell hagynia, persze feleslegesen jártattam a számat, semmit nem értem el a sok beszéddel. Elliot attól a perctől még inkább magába fordult. Addig elválaszthatatlanok voltunk, ikertestvérekként mindig is törődtünk egymással. Alig öt perccel született előttem.
Azonban, a leérettségizésem, valamint a jogi egyetemi éveim megkezdése után sem csökkentek a bonyodalmak az életemben. Rá kellett döbbennem arra, hogy hiába fordítok hátat a történteknek, a múltam újra és újra visszajön hozzám kísérteni. Alig fél évvel az egyetem kezdetét követően, összejöttem egy nálam jóval idősebb sráccal, aki a tanárunknak dolgozott. Minden jól alakult köztünk, megvolt a kémia.. boldogak voltunk, míg a napokban ki nem derült, hogy Ő annak a nőnek a párja volt, akit a barátaimmal 16 évesekként csúnyán elgázoltunk. Neki minderről tudtommal nincsen tudomása, de nem tudom, ezek után, hogyan leszek képes a szemeibe nézni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Frida L. Gutiérrez
Frida L. Gutiérrez EmptyVas. Márc. 12 2017, 18:37

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Frida! Very Happy
Először is szeretném megköszönni a belénk vetett bizalmadat, hiszen te voltál az első kívülálló az oldalunkon, ezt nem felejtettem el, jó érzés volt már akkor látni az érdeklődést <3
Remélem nem vette el a játékkedvedet, hogy csak most jutottunk el a nyitásig és emiatt csak most tudlak elfogadni, ugyanis a karaktered nagyon érdekesre és példamutatóra sikeredett. Nem egyszerű életmódot változtatni, főleg ilyen nagy ívben és neked mégis sikerült megtenned ezt, mikor fejbe csapott a felismerés, hogy muszáj lesz. Muszáj lesz, mert különben tönkreteszed az életedet, de szerencsére ugyebár sikerült rátérned a helyes útra.
Mondanám, hogy biztos nehéz volt megemészteni a baleset történéseit, de te is említetted, hogy nem emlékszel rá, én pedig nem akarom feltépni a már begyógyult sebeket még jobban. Pont elég neked most az, hogy a férfi, akit szeretsz, korábban azt a nőt szerette... Nem lesz ez könnyű, talán el se kéne mondanod neki, de a kapcsolatokban fő az őszinteség, így én is tanácstalan vagyok a helyzeteddel.
Kívánom a legjobbakat, menj foglalózni ha még nem tetted, aztán hódítsd meg a játékteret! Very Happy


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Frida L. Gutiérrez 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Frida L. Gutiérrez
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sonia Gutiérrez
» Ana Sofía ​​Gutiérrez de Navarro
» Frida & Valentine
» Frida & Dave - Avenue u
» Frida & Lina || kocsma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: