New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 140 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 127 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Frida & Dave - Avenue u
TémanyitásFrida & Dave - Avenue u
Frida & Dave - Avenue u  EmptyCsüt. Márc. 16 2017, 19:36



Sosem kedveltem túlzottan Brooklyn-t. Nem csak azért, mert az életem legfontosabb mozzanatait mind Manhattan-ben éltem át, hanem azért sem, mert valamilyen érthetetlen okból kifolyólag azt az énemet juttatta az eszembe, amelyet jóideje próbálok elásni magamban. A múltamat. A tévedéseket. A tragédiát. Azon szörnyűségeket, melyeket felelőtlen tiniként elkövettem. De mégsem tudok távol maradni New York ezen részétől. Hogy miért? Mert a nálam 5 perccel idősebb bátyám itt lakik. Bár, azóta, hogy leérettségiztem, majd egyetemre mentem eltávolodtunk egymástól, időről időre mégis rászánom magamat a meglátogatására. Ő az ikertestvérem. Bármennyire is gyűlölöm a hacker életvitelét, ő mégiscsak a testvérem. Ilyen gondolatok vezéreltek ezúttal is, s mint általában a mai nap során is pont a várható forgatókönyv szerint alakultak az események.
Pár órával később, kilépve a lepukkant panel lakásból, épp az autóm fele indultam el, mikor hirtelen neki ütköztem egy velem szembe tartó pasinak.
- Upsz. Elnézést. - Sietek gyorsan bocsánatot kérni, habár nem vagyok biztos benne, hogy teljesen az én hibám miatt történt meg a koccanás. De alighogy felnéztem a férfire, majd találkozott a tekintetünk, mintha valami megfagyott volna bennem, olyan érzés kerített abban a pillanatban a hatalmába. Bár, sokat változott és megférfiasodott, a pillantására mégis egyből ráismertem. Akkor, ott azon az estén csak egy random pasiként maradt meg bennem.. és azóta sem akartam kideríteni lényegében miért is pont ő vezette azt az autót.. Vajon benne is ugyanúgy megmaradtak traumaként az aznap esti események? Vagy sikerült könnyen túltennie magát a dolgokon? Azt hiszem, az elsőt valószínűbbnek tartom.. mindenesetre nem neki kellett a napokban azt megtudnia, hogy annak a lánynak az egykori pasijával jött össze, akit azon az estén 7 évvel ezelőtt megöltünk.
- Ezt a váratlan meglepetést. - Nézek rá kissé hitetlenkedve. - Nem hittem volna, hogy valaha újból látni fogjuk egymást. - Vallottam be neki, hiszen valóban így gondoltam.

Remélem elmegy kezdőnek!  :pls:


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Frida & Dave - Avenue u
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stella && Jensen - 5th Avenue, Stockton lakás
» Frida L. Gutiérrez
» Frida & Valentine
» Frida & Lina || kocsma
» Frida & Magda / randi a vidámparkban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: