New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Ines Garcia
TémanyitásInes Garcia
Ines Garcia EmptyPént. Feb. 01 2019, 02:43
Ines Frida Garcia


Karakter típusa:
keresett/saját <- ebben a sorrendben
Teljes név:
Ines Frida Garcia
Becenevek:
Ines
Születési hely, idő:
1995. október 4.
Új-Mexikó, Santa Fe
Kor:
23
Lakhely:
Manhattan
120 East 12th Street
Founders Hall NYU kollégium
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:

Columbia University
Orvostudományi Kar
negyedév

New York University
(College of Arts and Sciences)
Történelemtudományi kar
harmadév
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
egyetemi RA (New York University)
Ha dolgozik//Munkahely:
nincs ideje rá, ritkán spanyol-angol fordítómunkákat vállal
Hobbi:
Sok cukorral inni a kávét tej nélkül, és makulátlanra fehéríteni az elszíneződött zoknikat. Három tanulmányt olvasni egyszerre, két kutatást végezni, zárthelyit javítani és vizsgát felügyelni, HÖK-öt intézni, mobilon mindig elérhetőnek lenni. To do list-re írni, hogy "megírni a To do list-et", kipipálgatni, ami kész van. Határidőnaplót vezetni, naptárat (falon csüngőt és telefonosat), beállítani az ébresztőt esténként lefekvés előtt. Mindig mindent megtenni önmaga előrehaladásáért.
Play by:
a csodálatos Tashi Rodriguez

Jellem

Apja temperamentuma vegyült anyja szelíd természetével. Ő valahol a kettő közötti vékonyka mezsgyén egyensúlyozik, hol az egyik oldalra, hol a másikra lépve. Édes tud lenni, mint egy kanálka kristálycukor, de érdes, ha az ember rögtön lenyeli, és nem várja meg, hogy elolvadjon a szájban. Humoros, ha értik a humorát, kedves, ha nem kedvtelen, szeret beszélgetni, ha van rá ideje. Törtető, és örökké a maga dolgával törődő, mert hát másokra nem jut idő.
Édesapja különben mexikói, anyja Új-Mexikóban találkozott vele, amikor egy indiánrezervátumban tanított általános iskolás korú gyermekeket. Mrs Garcia ugyanis tanítónő. Az apja akkoriban fegyverkereskedő, de ez régi történet, miután ő megfogant, a házasság mellett döntöttek, és az apja építőmunkásnak ment New Yorkban. Talán Bronx poros levegője, az átlagosnál egy vékonykával szegényebb életmódjuk váltotta ki belőle, hogy ő hatalmas sikerekre vágyott.
Gyermekkorában kezdődött olthatatlan szomjúsága a tudásra, örökké kérdezett. Mi az. Mi az az eper. Miért ez az eper.
Első szava "lámpa" volt, első plüssmackójának neve Houston (akkoriban asztronauta szeretett volna lenni, nézzük el neki). Később varázsló szeretett volna lenni a Roxfortban, de miután nem érkezett meg a levele tizenegy éves korában, letett aurori álmairól. Könyvmoly volt, iskolaelső, a Kis Okos verseny győztese. Gimnáziumban diákelnök, a biokémia szakkör oszlopos tagja, és az Elsősegély verseny lelkes első helyezettje. Osztálya (és az eggyel és kettővel felette járóké is) állandó jegyzet-bányája, korrepetitora, óra előtti öt percben a tananyag leadója. Egyetemet kettőt is elkezdett, az orvostudomány volt a fő irány, a történelemtudomány afféle hobbi, és a vágy, hogy megcáfolja a hiedelmet, miszerint orvosi mellett nem lehet semmit sem csinálni.
Ines, hogy az orvosi mellett tudjon végezni még egy egyetemet, ahol tanársegédként is funkcionál, hogy közben figyeljen az egészségére és a hajápolásra, hogy ne felejtse el találkozóit és a fontos dátumokat, hogy legyen ideje barátaira és párkapcsolatára, levinni a szemetet, kifizetni a számlákat, nőgyógyászhoz menni, megetetni a macskát, főzni, mosni, olvasni, telefonálni, elmenni érte, elvinni, elhozni, felvenni, lerakni, Ines mindent - nagybetűvel MINDENT - percről percre előre megtervez. Nem híve a spontaneitásnak és a régimódiságnak, nem híve a dohányzásnak és a drogfogyasztásnak, nem híve a pontatlanságnak és feledékenységnek, nem híve a teendők elhalasztásának, mert amit megtehetsz ma, azt ne halaszd holnapra, ne halaszd holnapra, ne halaszd holnapra.
Azt. Ne. Halaszd. Holnapra.
Magadat sosem teheted a második helyre, kedvesem, senki sem fogja elérni a céljaidat helyetted.
 
Múlt


Ludwig Van Beethoven D-dúr hegedűversenye.
Elsőként az Allegro ma non troppo, és ha beledöglök is, nem várom meg a Larghettot.
Szemöldököm a magasba szalad, s aláereszkedik, kényelmetlen kis ráncban gyűlik össze orrnyergem és homlokom találkozásánál, mutatva Beethovennek tagadhatatlan ellenérzéseimet. Nem nézek Finley felé, a telefonom kijelzőjére meredek, egyszerre öt emberrel tárgyalok bőszen, kettővel a Columbiáról, holnap vizsga, kettővel az NYU-ról, a tárgyfelvételen megy a vita, egy meg az anyám. Azt kérdezi mikor látogatok haza és én tudom, hogy következő pénteken este hat órakor.
Olyan soká?
Olyan soká. Az az idő nálam mintha fél nap alatt szaladna el.
Sajnálom, még van két vizsgám orvosin, NYUn pedig tornyokban állnak a HÖK-ügyek. De aznap otthon is alszom, mit szólsz?
És kiradírozom az agyamban tartott noteszemből a péntek esti és szombat reggeli programot, mert valójában nem így terveztem, de anyut rémesen érintené, ha közölném, hogy csak este nyolcig érek rá. Rémesen, mondom.
- Fin!? Nem baj, ha mégsem megyek péntek este arra az... izére? - Azt sem tudom mire, csak azt tudom, hogy neki ígérkeztem el, és telefonom naptárában keresem az eseményt. - Tudod mire, na. Anyu azt szeretné, ha otthon aludnék. De figyelj, ha szeretnél, utána gyere át oda és együtt alszunk.
Közben a New York-i Filharmonikusok az első darab végén járnak, ideje indulnom.
- Fin? Hallod? - pattanok fel az üres lakásnak meg Beethovennek kiáltozva, a táskámba suvasztom a kis készüléket, és forgolódok kettőt-hármat. Sehol senki. Elment volna? Vagy csak bevonult a szobájába? Nem, nekem nincs időm vele bújócskázni, amikor jól tudja, hogy holnap fontos vizsgám van, amikor így is szó nélkül leróttam kötelező köreimet a magasztos kiállításán, amikor belegebedek a tennivalóba, és mintha én volnék az anyja, még mielőtt eltűnök, felveszek néhány földre hullott ruhadarabot, és káoszból csak enyhe rendetlenséget varázsolok, útközben bedobom őket a szennyestartóba és kiesek az ajtón.
Nem köszönök el és ő sem köszön el.
Csak Beethoven vonyít. Nem szeretem Beethovent, csak a Für Eliset, de az neki mainstream. Mintha legalábbis bármelyik klasszikus mainstream lehetne 2019-ben. És ha az is volna, mintha legalábbis rögtön megrohasztaná az embert, ami mainstream, de a cigaretta, az persze nem mainstream. Az csak tényleg meg is rohaszt.
Zenélő bejárati ajtaját nézem fél perc hosszan, nehéz sóhaj tör ki belőlem, szomorúságomnak rövidke időt hagyok csupán, de akkor őrült mód tör rám. Sírni tudnék ha közben nem pittyenne megállás nélkül a telefonom. Előkotrom, sebesen olvasom a fejleményeket, mire megcsörren, felveszem, és közlöm Adriana Calloway-el, hogy tudom, hogy még nem érkezett meg a következő félévi szociális támogatása, mert a Columbia tegnap tette közzé, hogy egy hetet késnek a fizetésekkel.
- De... én... az NYU-ra járok, Ines.
- ... Mi?


   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ines Garcia
Ines Garcia EmptyPént. Feb. 01 2019, 19:09
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Ines!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

...de a cigaretta, az persze nem mainstream. Zseniális vagy! Very Happy Végigmosolyogtam az egész lapot, beleértve a kevésbé humoros részleteket is, mert Ines már első pillanattól (kezdve a hobbival) annyira kedvelhető karakternek tűnik. Olyannak, aki csak pörög, megy a saját feje után, állítása szerint "csak magával törődik", mégis a puszta lényével megmosolyogtat mindenkit maga körül. Nagyon tetszik ez a könnyed humor, ami átitatja a karilapot, Ines kissé különc stílusa, és ezt teljesen jó értelemben mondom. De szerintem nyugodtan nevezhetjük különcnek azt, aki pusztán azért kezd orvosi mellett egy teljesen eltérő szakon tanulni, hogy megmutassa, ilyet is lehet. A választott név és play by pedig tökéletesnek tűnik ehhez a karakterhez. Nem szaporítom tovább a szót, amúgy is kétlem, hogy egy ilyen folyton elfoglalt nőszemélyt túl sokáig fel lehetne (vagy szabadna) tartani. Very Happy Ines Garcia 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Ines Garcia Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Ines Garcia Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Ines Garcia Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Ines Garcia Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Ines Garcia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nova Garcia
» Willie W. Garcia
» Angelína Aurelía García
» Diego Vásquez García - soon
» antonio manuel garcia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: