New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dorian J. Lester
tollából
Ma 10:46 pm-kor
Wade Sanders
tollából
Ma 10:35 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 10:03 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 9:10 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 9:06 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 9:04 pm-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 8:47 pm-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 8:10 pm-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 7:59 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Scott & Lucille McGrath
TémanyitásScott & Lucille McGrath
Scott & Lucille McGrath  EmptySzer. Jan. 16, 2019 7:56 pm
Scott McGrath


Play by:
Taylor Kinney(de alkudható)
Születési hely:
Rád bízom
Kor:
28-33
Lakhely:
Rád bízom
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
Bűnüldözés (és elhárítás)
Történetünk:

Mr. Naptár, avagy a pasi, aki villámként csapott le az életemre. Igazából a társam, Lucille bátyja vagy, és tűzoltó. Mindig hívatlanul jelensz meg a helyszíneken, mert annyira félted a húgod. Eleinte még nem zavart, de most már kissé sok, mert nehezíted az én, és a húgod munkáját is. Egy dolog, hogy természetedből kifolyólag mindent irányítani akarsz, de ez már sok. Egy befolyásos képviselő egyetlen fiaként nem volt könnyű dolgod a tűzoltóságnál, de Te mindent önerőből értél el. Ezt becsülöm is benned, de a természeted már kevésbé. Makacs, határozott, segítőkész ember vagy, és bár utóbbi igen elismerésre méltó, nem könnyíted meg a munkám. Nem beszélve arról, hogy kettőnk között ott az erős kémia, amivel én sem vagyok képes megbirkózni. Egyik felem idegesítőnek tart, a másik pedig annyira vonzódik hozzád, hogy mindig elgyengülök a közeledben. Akárhányszor csak látlak, összezavarsz, és nem tudom, mihez kezdjek veled, és az állandó felbukkanásaiddal a gyilkossági helyszíneken.



Lucille McGrath


Play by:
Rád bízom.
Születési hely:
Rád bízom
Kor:
23- 25
Lakhely:
Rád bízom
Szexuális beállítottság:
Rád bízom
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
Bűnüldözés (és elhárítás)
Történetünk:

Az én új társam, és igaz barátom vagy. Nemrég végezted el a rendőr akadémiát, és az helyett, hogy járőrözni, vagy a szokásos próbaidőre küldtek volna, azonnal beosztottak mellém a gyilkosságiakhoz. Mindenki azt hiszi azért, mert az édesapád egy befolyásos képviselő, és igen, eleinte én is köztük voltam, de ma már tudom, hogy a tehetségednek köszönheted mindezt. Életemben nem láttam nálad ügyesebb rendőrt. Igazán megbízható, ügyes és rátermett vagy erre a munkára, én pedig habozás nélkül rád merném bízni az életem. Te sem örülsz annak, hogy a bátyád hívatlanul megjelenik a helyszíneken, de nem is nagyon tudsz ellene mit tenni, hiszen te is tudod mennyire makacs. Mégis remek kis csapat lettünk, én pedig örülök, hogy a társam lettél, és együtt szállhatunk szembe New York mocskával, megvédve az ártatlanokat, és igazságot szolgáltatva azoknak, akik védtelenek.


Nos, ennyi lenne az alap a két karakterhez. Smile  A név, és a PB-k változtathatók!  Smile
Szép számban van ötletem a játékokra, és természetesen a Ti ötleteik is várom már! Sok mindenben  alkudhatunk, amin esetleg változtatni szeretnétek! Az ET-mben is szerepelnek, ITT!
Mindketten fontos részei Alyssa életének szóval nagyon várom már őket! Kérlek gyertek gyorsan! Scott & Lucille McGrath  2624752903 Ha pedig itt vagytok, dobjatok meg egy- egy pm-el!  Scott & Lucille McGrath  87422597  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Scott & Lucille McGrath
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Genevieve Lucille Dumarché
» Lucille Agatha Bremer
» Mia Scott
» Scott Norton
» Bailey Scott

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: