New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 15:42-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:31-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:28-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:07-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:07-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 14:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Leo & Flor
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásLeo & Flor
Leo & Flor EmptyVas. 30 Dec. - 9:55

Leo ✫ Flor

Azt hiszem, most végre kezd helyre állni a rend az életemben. Az a néhány nap, amit Tíoval töltöttem otthon Washingtonban, feltöltött és kikapcsolt. Jól esett oly’ hosszú idő után végre ismét vele lenni. Ryan nagyon a szívemhez nőtt, és feltétel nélkül bízok benne, és tudom, hogy legalább annyira meg tud védeni, mint Tío, de akkor is, az a kapocs, ami köztem és Tío között van, nem pótolható vagy helyettesíthető. Ő volt, aki tíz évig mellettem volt, aki befogadott és otthont adott nekem. Igazi otthont, családdal, ahova tartozhatok, ami egy árva számára elképesztően sokat jelent, sőt, mondhatni a Mindent. Bár már Ryan is olyan, mintha a családom lenne, a bátyám, de ez mégis másabb.
Az elmúlt egy év elképesztően káoszosra sikerült, de túl vagyok rajta, bár annyira mégsem lehetek nyugodt, hogy ezen túl minden rendben lesz. A katonai elit egységekben van egy mondás, ami sajnos egyre jobban igaz az én életemre is, amit elég nehezen viselek el: „Az egyetlen könnyű nap tegnap volt”. Mégis, bízom abba, hogy ez az évem jobb lesz, hiszen a remény hal meg utoljára, az idő pedig kihozza azt, amit kell. Erre hétre letudtam a munkát, és végre ma nem kell csinálnom semmit, főleg nem olyat, ami kötelező lenne. Nagyon besűrűsödtek a benti teendők, hiszen az új évre vonatkozó jelentéseket most kell előkészíteni, meg kell tervezni milyen ellenőrzéseket fogunk majd elvégezni, ami nem kis munka. Viszont ma szombat van, ki kellene zárnom ezt a sok kötelességet a fejemből, de az már biztos, hogy itt a négy fal között ez nem fog sikerülni, így veszem is a jó meleg ruháimat, a két telefonomat, a kulcsot és némi költőpénzt, majd már lakáson kívül is vagyok, miután beírom a riasztó kódját az ajtó melletti kis panelbe. De régen is volt, amikor Ryan ezt beszerelte… már egészen hozzám nőtt a kamerákkal együtt pedig először hogy tiltakoztam ellene…
A Flushing Meadows-Corona Park nem éppen a kedvencem, mert nekem ez valahogy annyira… letisztult és mesterséges, de ez viszonylag közel van hozzám, így még ha el is szalad az idő, nem kell attól félnem, hogy nagyon rám sötétedik, amíg haza érek. Bár azért a biztonság kedvéért dobok egy SMS-t Ryannek, hogy ha random ellenőrizné, hogy hol vagyok, ne kapjon idegrohamot, hogy már megint nem szóltam neki a kiruccanásomról.
Bármennyire is idegen tőlem ez a hely, így télen még ez a táj is lenyűgöz, ahogy mindent vastag hó-paplan fed. Ez a téli csoda még a mai napig lenyűgöz, mintha kislány lennék, bár gyerekkori emlékeim nincsenek a hóról, hiszen San Juanban soha sem havazni. Ott túl meleg van ehhez, hiszen még télen sem megy tizenöt Celsius fok alá a hőmérséklet.
Már jó ideje sétálok a többi emberrel együtt, akik láthatólag nem fáznak annyira, mint én. Jó, hogy gyönyörű, de miért ilyen hideg? OKÉ, ez hülye kérdés, de akkor is, kezdek megfagyni. Már éppen azon kezdek agyalni, hogy keresni kéne valami meleg helyet, ahová be lehet ülni, vagy indulnom kéne haza, amikor egy gyönyörű husky kutyus szalad felém, mondhatni a semmiből.
Sosem volt kutyám, bár mindig is szerettem az állatokat, de kegyetlenség és önzőség lett volna tartanom, hiszen nálam nem túl ritka, hogy akár tizenkét órát is lakáson kívül töltök. A kutyák viszont társas lények, így nekik az kínzás, ha ennyi időre magukra hagyjuk egy üres lakásban őket. Arról meg nem is beszélve, hogy itt New Yorkban, albérletben lakom, és nagyon megnehezítette volna a keresést egy kis kedvenc, így lemondtam róluk. Viszont D. C-ben nem egy barátomnak van kutyája, akik mindig megjegyezték, hogy néhány óra alatt rám jobban hallgatnak, mint rájuk, vagy könnyebben és gyorsabban tanítok nekik trükköket, mint ők. Ebből adódóan látom, hogy nem támadó jelleggel rohan felém, így nem is ijedek meg tőle, de azért betartom a velük szemben alkalmazandó protokollt, tehát megállok egyhelyben, és próbálok egyelőre nem a szemébe nézni, nehogy támadásnak vegye. Be is jön az elméletem, mert ő is lassít, ahogy közeledik hozzám, majd szinte a lábamnál áll meg. Egy labda van a szájában, tehát nem valószínű, hogy kóbor kutya. Meg amúgy is túl jól ápolt és még nyakörve is van.
- Hát, szia, te gyönyörűség - hajolok le hozzá lassan, a kezemet az orrához emelve, hogy meg tudjon szaglászni. - Honnan keveredtél ide egyedül? - kérdezem tőle kedvesen, miközben megsimogatom a fejét, amit hagy is. - És a gazdit hol hagytad? - érdeklődöm tovább miközben felállok, hiszen tudom, hogy tőle úgy sem kapok választ. Nem épp a legközelebb meg is látok egy srácot, aki talán felénk közeledik, de még nem vagyok biztos abban, hogy tényleg hozzá tartozik a kutyus. Viszont, ha mégis, akkor, hogy ne kóboroljon el megint, ismét lehajolok, és egy kicsit játszok vele, hogy lekössem a figyelmét. - Hogy én most, hogy irigyellek ezért a jó meleg bundádért! - beszélek közben a felemásszemű szépséghez, miközben az ujjaimat meleg bundájába fúrom várva, hogy a gazdája megtaláljon minket.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyVas. 30 Dec. - 20:03


Flor § Leo




A reggel kellemesen telik. Ma hétvége és végre nem kell bent ülnöm, nagy koponyákkal társalogni, újoncokat folyamatosan betanítani és megmondani azt amit tök logikus ők meg hajukat tépik, hogy mégis hogyan csinálom ezt. Nem fárasztó egyáltalán és szeretem a munkám nem is panaszkodni akarok de a legjobban akkor is a szombatokat szeretem. Akármilyen idő van vagy bármilyen kedvem is ez mindig segít ezért csak ha nagyon muszáj akkor halasztom ezt a dolgot félre. Brutusz az ágyon fekszik és szinte mindig egyszerre kel fel velem. Ő is imádja ezt a napot. Egész nap kint leszünk, sétálunk és este 8-ig haza se jövünk. Amerre csak lehet elmegyünk sétálva, busszal. Télen csak a biciklimet nem használom de nem bánom. Szeretek sétálni főleg ha futok is egyet Brutuszzal. Azt mindketten nagyon élvezzük. Néha úgy érzem Brutusz sokkal többre tanít engem mint amit én valaha megfogok neki. Nem a jól nevelt kutya tanulásra gondolok, hanem leginkább arra, hogy ő sokkal boldogabb tudd lenni mint én valaha leszek. Pont ezért szeretem a kutyámat. Ahogy fel ülök az ágyba felemeli a fejé én pedig kinyújtva kezemet simogatom meg kutyámat ő pedig boldogan csóválja nagy lompos farkát. Halkan nevetek és üdvözlöm a reggelben. A fürdőbe megyek itt elintézem pár dolgomat majd Brutuszt megreggeliztetem és én is iszok egy kávét meg eszek egy melegszendvicset. Felöltözök, leginkább kirándulós ruhát veszek magamra, jó vastag sálat és sapkát bár tudom, hogy a sálban majd nagyon melegem lesz de viszek táskát is szóval el tudok pakolni is ha arról lesz szó. Felrakom Brutuszra a nyakörvet és a fekete hámját. Viszem a száj kosarat ha esetleg olyan helyre mennénk ahol kötelező a viselete. Teszek el egy csomó jutalom falatot, a vizes tálját és egy nagy palack vizet. Ahogy megvagyok kiengedem a lakásból és ő előre megy én pedig addig bezárom a lakást majd az épület főbejárata előtt szépen ücsörögve, boldog lihegéssel vár engem. Megsimogatom a fejét dicséret képen. Imádom milyen okos kutyám van. Rá teszem a pórázt majd kinyitom a főbejáratot és egymás mellett kimegyünk a város hatalmas utcáira és kezdetét veszi a kaland. Mindig a szombatokat várjuk a leginkább. Pont ezért. Talán már azt is elhiszem, hogy egész New Yorkot körbe jártuk...Sok séta, kutyás parkokban szabadon engedés és labda dobálás. Új trükkök tanulása, kutya barát helyen megállni és enni valamit amiből persze Brutusz is kap bőven. Egyszerűen tökéletesek ezek a napok. Néha pár kutyással összefutunk és Brutusz végre találkozhat régi barátaival. Ilyenkor kicist elbeszélgetek de a kutyám hamar jelez, hogy menjünk tovább én pedig nem ellenkezek. Aztán végre megtaláltuk azt a helyet amit Brutusz nagyon szeret és legalább 2 órát itt el szoktunk tölteni. Most sincsen másképp. Kutyám élvezi a havat én pedig minél messzebb dobálom neki a labdát. Van, hogy eltűnik a látó körömből és olyankor füttyentek neki, mire nem sokkal már száguld vissza akármekkora a hó is. Most is eltűnik és fütyülök, de nem érkezik a kutya. Lassan elindulok a nyomban amiben szaladt. A domb tetejére felérve látom meg a kutyám egy lány társaságában. Boldogan ül előtte én pedig mosolyogva indulok el feléjük. Pár méterre már oda jön hozzám Brutusz és néz fel rám miközben a lányhoz érek, aztán ismét a lányra néz mire én is.-Mi az nagy fiú? Beszéljek helyetted?-kérdezem ahogy vissza nézek rá halkan nevetve.-Bocsi, ha megijesztett. Nagyon közvetlen kutya és aki színpatikus neki azt szereti megközelíteni.-mondom ahogy leguggolok kutyámhoz és bele túrok bundájába ő pedig lassan leteszi maga elé a labdát és boldogan liheg ahogy rám néz. Halkan nevetek mire elkezdem dögönyözni ő pedig boldogan dől el és hagyja magát, elégedett morgásokat kiadva magából. Halkan nevetek és pár perc kell mire feleszmélek, hogy most nem csak én és a kutyám vagyok. Felállok és kihúzom magam a lány előtt.-Oh, milyen figyelmetlen vagyok...Szia! Leo vagyok ő pedig Brutusz a kutyám.-mondom széles mosollyal majd kezet nyújtok felé.

X   • X • ™️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyHétf. 31 Dec. - 9:11

Leo ✫ Flor

Itt a hófehér parkban valahogy teljesen kikapcsoltam, és sikerült kizárnom a munkát. Ahogy viszont egyre tovább vagyok kint, úgy kezdenek a kesztyűn keresztül is egyre jobban lefagyni az ujjaim. A szobám melegében, a gép előtt, a neten szörfözve néha elgondolkozok, hogy milyen jó lenne egy-egy gyönyörű helyet meglátogatni, ahol télen gyakoribb a hó, és kipróbálni néhányat a téli sportok közül, például a snowboardot, vagy csak simán elutazni egy kis időre például Norvégiába. Ott még a fővárosban is rengeteg fa van, mondhatni a fák közzé épültek a házak, és nem olyan betondzsungelek a nagyvárosok, mint itt. De itt kint, a hidegben ezeket valahogy könnyű szerrel elhessegetem a gondolataim közül, mert ott még lehet nyáron is fáznék. Nekem már azt is nehéz megértenem, hogy az itteniek, hogy nem fagynak meg, vagy, hogy én hogy nem tudtam még ennyi idő után sem megszokni ezt az időjárást.
A hozzám csatlakozott kutyusnak bezzeg jó meleg bundája van, és őt simogatva még kesztyűn keresztül is érzem, hogy ő miért is nem fázik. Most én irigylem, nyáron meg gondolom ő minket, mert mi le tudjuk venni a bundánkat ő viszont nem. Mivel egyértelmű, hogy tartozik valakihez, így kezdek kicsit aggódni, mert én nem hallok semmi arra utaló hangot, hogy valaki keresné, de rajta sem látom, hogy bármi ismerős, hívó jelet észrevett volna. Ami persze nem azt jelenti, hogy nem is keresik, hanem lehet, csak oda se bagózik rá. De legnagyobb örömömre a srác, akit az előbb kiszúrtam valóban a gazdi, mert, ahogy pár méterre van tőlünk, újdonsült bundás barátom már ott is hagy, hogy üdvözölje őt. Bár úgy látom, kicsit vacillál, hogy vissza jöjjön-e hozzám. Az állatokkal valahogy könnyebben összebarátkozok, valószínűleg azért, mert tőlük nem kell félnem, hogy csapdába csalnak és bántani akarnak. Vagy legalább is van előjele, ha támadni szándékoznak.
Jó hallani, hogy mennyi szeretettel beszél a fiú kedvencéhez, amit mosolyogva figyelek. - Nem történt semmi, nem ijedtem meg - nyugtatom meg azonnal. - Igen, ez látszik is rajta. Jól nevelt és játékos kutyus - ismerem el a tanítási módszerét. Ahogy lehajol hozzá játszani abból is látszik, mennyire szeretik egymást, és hogy tényleg ért a kutyákhoz. Sokszor látni, hogy egy ilyen után a gazdi megbünteti kedvencét, pedig ennyi idő elteltével a kutyák már nem képesek összerakni, hogy miért is kapták a büntetést, és azt hiszik az utolsó cselekedetük volt rossz. Általában az emberek szeméből szoktam megállapítani, hogy milyen ember leht, ami nálam már egyfajta reflexszé fejlődött, de az is sokat elárul valakiről, ahogy a kutyájával bánik. Ez alapján viszont ezt a srácot azok közzé sorolom, akik nem ártó szándékkal közelednek felém, és mivel eddig azt hiszem egész jók voltak a megérzéseim, így bízok abban, hogy most sem hagynak majd cserben. - Semmi baj, engem is elvarázsolt egy pillanat alatt - hárítom bocsánat kérését. - Nagyon örvendek, Leo! Flor vagyok - fogadom el a felém nyújtott jobbot miután leveszem a kesztyűmet. - Szóval Brutusznak hívnak - hajolok le hozzá is, hogy megsimogassam a fejét.- Gyakran jártok erre? - érdeklődök kedvesen Leotól miközben felegyenesedek és visszaveszem a kesztyűmet, mielőtt még tényleg lefagynának az ujjaim.
Brutusz viszont úgy tűnik, nem tűri jól, hogy most egy kicsit mellőzve van, amikor az előbb mind a ketten rá figyeltünk, és ezt úgy jelez, hogy bakancsomra teszi a szájában lévő labdát. - Nem baj? - érdeklődök bizonytalanul Leora nézve, ahogy óvatosan kiveszem a kutyus szájából a játékot, hogy nem tartja-e gondnak, ha játszok vele egy kicsit. Nem minden gazdi szereti, ha egy vadidegen ennyire közel kerül a kutyájához, mert akkor esetleg később bajok származhatnak a dologból. Én sosem tennék ilyen, de hallottam már olyanról, hogy később így raboltak ki lakást, vagy mérgezték meg a kutyát, mert az barátként kezelte az illetőt. Ha engedélyt ad, akkor eldobom a lasztit, ha nem, akkor átnyújtom neki a játékot.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyHétf. 31 Dec. - 15:56


Flor § Leo




Felegyenesedve hallgatom a lány válaszait és kellemes eddig a társasága. Általában olyanokat fogunk ki akik nincsenek oda a nagy kutyákért és" jaj kösse pórázra a nagy dögjét", vagy "félek a nagy kutyáktól" és egyéb ilyesmik. Megkönnyebbülök ahogy azt mondja nem ijesztette meg sőt még örül is a kutyámnak. Brutusz mindig tudja ki jó és ki nem. Kiben bízhat meg ő és kiben ne. Nagyon is különbséget tud tenni emberek között és ezért mindig is hálás voltam a kutyámnak. Néha azt is megérzi kit nem kedvelek én. Azzal néha csak az a baj, hogy ő ki is mutatja ellenszenvét.-Oh, hála az égnek. Csak tudod a "farkas" bunda miatt néha megijeszti az embereket. De mindig azokhoz megy oda akik neki színpatikusok.-mondom ahogy lenézek kutyámra akinek tekintete köztünk cikázik és boldogan csóválja farkát a hóban.-Köszöni a dicséretet, és én is. Igyekeztem jó kutyát nevelni belőle pedig ő az első kutyám és sokan mondták, hogy gyakorlásnak nem egy husky kéne...de igazból a kutya választja a gazdáját.-rántok vállat.-Meg aztán nem bántam meg egy pillanatra sem, hogy az én kutyám lett.-mondom mosolyogva ahogy figyelem Brutuszt majd vissza tekintek a lányra.-Igen, van neki egy varázsa az biztos.-nevetek csendesen majd ahogy bemutatkozunk szélesen elvigyorodom felé.-Örvendek Flor!-mondom lelkesen ahogy szemeibe pillantok. A kérdésre bólintok majd megsimogatom kutyám fejét.-Ez a kedvenc parkja, valamiért. Nagy a tér és könnyedén tud a labdájával játszani itt. Meg nincs akkora veszélye, hogy ledobok valakit, vagy ő elgázol valakit mert nem figyel oda.-gondolok bele és erre kicsit ismét elnevetem magamat.-De téged még nem igazán láttalak erre...vagy csak én rossz megfigyelő vagyok.-mondom ahogy vállat rántok. Jobb később mint soha végül is. Ahogy Brutusz morgással és labda elejtéssel jelzi, hogy nem rá figyelünk lenézek rá. Flor előbb mozdul mint én szóval ő veszi fel a labdát. Bizonytalanul megkérdezi szabad-e de én csak megerősítve bólintok, hogy nyugodtan. Én csak örülök, és Brutusz is ha valaki egy kis ideig elviseli a társaságunkat a közelében.-Neked is van kutyád?-kérdezem.-Mert azért látszik, hogy valamennyire te is értesz hozzájuk.-figyelem majd nézem ahogy az eldobott labdáért bele veti magát Brutusz a hóba és szaladni kezd. Leginkább csak a hó repkedését kehet látni lábai alól. Amikor meg felugrik, hogy elkapja a labdát olyan mintha kiugrana a nagy havas tengerből egy pillanatra. Nagyon bírom a kutyámat, főleg mikor előadja magát.


X   • X • ™️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyKedd 1 Jan. - 9:21

Leo ✫ Flor

Látom a srác tekintetében az enyhe megkönnyebbülést, amit valószínűleg az váltott ki, hogy nem kaptam frászt egy elszabadult, viszonylag nagy testű kutyától. Nem egyszer találkoztam már hirtelen „feltűnő” kutyákkal, amiktől azért általában megijedtem egy pillanatra, de sose azért, mert esetleg nagy testű volt, vagy csak, mert kutya volt. Nem félek tőlük, csak megleptek, hiszen ki számít, mondjuk arra, hogy kinyitva egy liftajtót a lába mellett egy barna valami oldalaz el. Ilyen esetben minden gazdi első reakciója, hogy „nem bánt”, amivel én tisztában vagyok, és mindig mosolyogva válaszolom, „Tudom, csak nem számítottam rá”. - Pedig nem is hasonlít farkasra - mondom nevetősen mentegetőzésére. - A kutyák általában jó emberismerők, csak sokszor az emberek nem ismerik őket eléggé, és csak azt látják, hogy egy feléjük tart egy nagy valami, aminek éles fogai vannak - gondolom végig hangosan egy másik oldalról a dolgot. Ahogy elmeséli, hogy is kerültek össze csak kedvesen nézek rájuk. Tényleg egymásra találtak, ami nagyon fontos. - Ezt a megfogalmazást még nem hallottam, de nagyon tetszik - lepődök meg a dolgon. „A kutya választja a gazdáját”, érdekes gondolat, bár lehetnek néha kivételek, mint minden szabály alól. - Azért vannak sokkal nehezebb esetű kutyák is - jegyzem meg. - Én azt hallottam, hogy az akiták a legmakacsabb kutyák, és őket tényleg mindenki csak tapasztalt gazdáknak ajánlja, viszont önfejűségüktől eltekintve talán a világ leghűségesebb kutyái, - fűzöm közbe gondolatomba - ha attól intenek óvva, azt esetleg még meg is értem. - Itt most arra most a Japánban történt esetre gondolok, amikor a kutya gazdája elé ment minden nap vasútállomásra, és ott várta, ahol elváltak éveken keresztül, még az után is, hogy a gazdája elhunyt. - De szerintem nem feltétlen van ez a dolog fajtához kötve, mert mindegyik egy egyéniség, és nagyban eltérhetnek fajtán belül is. Ha megértitek egymást, akkor egyébként lényegtelen, hogy ki mit mond - bíztatom, hogy jól tette, hogy nem hallgatott a kishitűekre, hiszen szemmel láthatóan nagyon jó munkát végzett a tanításával.
Meglepődök, hogy szereti ezt a parkot, bár ő biztos, hogy nem olyan szemmel nézi, mint én. - Volt már rá példa? - nevetek én is, ahogy elképzelem, hogy valakit ledönt a lábáról, bár tudom, hogy nem szép dolog, de nekem ilyenkor az szokott eszembe jutni, amikor engem borított fel egy ismerősöm kutyusa, és úgy volt vele, ha már úgy is ott vagyok lent, akkor alaposan össze is nyalogat. - Nem, nem vagy rossz megfigyelő. Nekem ez a park valahogy… - keresem a megfelelő szót - túl mesterséges. Én jobban szeretem azokat, amelyeken kevésébe látszik az emberi kéz nyoma - magyarázom meg, hogy általában, miért nem járok erre. - De most ezzel a vastag hótakaróval, ezt el tudom felejteni - mosolyodok el a végén.
Mindig olyan aranyosnak találom, ahogy a kutyák kikövetelik maguknak a figyelmet, és mindig felháborodok, ha a körülöttük lévő emberek nem adják meg nekik ezt. Hozzánk hasonló módon, ők is szereik, ha törődnek és foglalkoznak velük, amitől szerintem kegyetlenség megfosztani őket. Amikor Leo engedélyt ad rámosolygok köszönetképpen, hogy én is játszhatok Brutusszal, és eldobom a labdát viszonylag messzire. - Nem, sajnos nálam elég gyakori, hogy csak aludni járok haza, és kegyetlenség lenne, ha annyi időre magára hagynám egy üres lakásban. Meg albérletben lakom, és valljuk be, a főbérlők általában nem szeretik, ha kisállatokat visznek magukkal a bérlők - mondom el neki őszintén, hogy miért nincs kutyám. Arról persze már nem teszek említést, hogy még nincs is fél éve, hogy több hétre egy katonai kiképző központban tengettem napjaimat, mert ott biztonságosabb volt, mint bárhol máshol. Abban az időben mit csináltam volna vele? Rae-re, a lakótársamra, nem bízhatom, hiszen ő mentős, tehát van, hogy egy teljes napig haza sem megy, mert dolgozik. - Szeretem őket, és gyakran nézek olyan ismeretterjesztő filmeket, ahol a nevelésükkel foglalkoznak. Valahol titokban talán abban reménykedek, hogy egyszer alkalmas feltételeket tudok biztosítani egy kutyusnak - és azt hiszem, talán most először fogalmazódik meg ez így bennem is. Viszont valahol sejtem, hogy ez sose fog bekövetkezni, mert hiába a feltételek, mi lenne vele, ha velem történne valami, aminek nálam nagyobb a valószínűsége, mint más embereknél, de erre most nem is akarok gondolni.
Időközbe Brutusz is visszatér hozzánk, és gazdijához megy oda, mintha csak azt akarná jelezni, hogy „Most már Te is foglalkozhatnál velem”, amit én csak mosolyogva figyelek. - Mióta van nálad? - érdeklődök kedvesen Leotól.
Nincs olyan ismerősöm, akinek huskyja van, de mindig kíváncsi voltam, hogy szokták-e magukat húzatni velük például szánkón. Ez más kutyánál talán túlzás lenne, de a huskyk szánhúzók, és szükségük van erre a fajta edzésre is, így győz a kíváncsiságom, és talán nem fog megsértődni. Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy megadja-e neki a megfelelő mozgást, hanem az érzésre, hogy milyen kutyaszánnal utazni. - Lenne egy fura kérdésem, és remélem, nem értesz majd félre - kezdek bele bizonytalanul a témába. - Szokott téged szánkóval húzni? - kérdezek rá, és a szemem is kíváncsiságról árulkodhat csupán és nem elítélésről. - Én mindig kíváncsi voltam, hogy milyen érzés lehet - magyarázom érdeklődésem okát.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyKedd 1 Jan. - 22:03


Flor § Leo




Csendesen hallgatom Flort, és most jól esik, hogy valakivel beszélgethetek. Hogy néha valóban nem csak a magány az egyetlen társam emberek terén. Mert teljesen magányos végül is nem vagyok. A kutyám velem van de olykor az embernek emberre van szüksége. Legalábbis bele lehet bolondulni a magányba. De engem az ilyen helyzetek mint most Florral való találkozásaim tartanak vissza attól ami voltam mikor elsüllyedtem abba a mélységes sötétben. -Pedig messziről hasonlítanak, csak sokkal kisebbek tőlük és persze arányosabban színesek mint a farkasok.-mondom ahogy finoman simogatom kutyám fejét miközben válaszolgatok a kérdésekre.-Igen, erről én is hallottam, főleg meg láttam azt a filmet arról az akita kutyusról. Hát...ha valami megható hát az az állat őszinte szeretete.-mondom ahogy lenézek Brutuszra aki vissza fel rám én pedig megpaskolom az oldalát majd vissza egyenesedek és Florra nézek.-Hát persze ez teljesen így van. Brutusz nagyon közvetlen a számára színpatikus emberekkel, de ugyan akkor akitől fenyegetést észlel azt nem szívleli ennyire. Meg a részeg embereket nagyon nem kedveli.-mondom ismerve kutyám minden mozdulatát és rezdülését. Brutusz egy megbízható kutya és tudom, ha ő rosszat érez az bizony rossz akármi bármit mondjon. Nevet velem és ez jól esik majd ahogy rá kérdez kicsit kínosan félre nézek és a tarkómat kezdem vakarni kínosan.-Igen sajnos már volt. Az volt a szerencsém, hogy jó fej volt az illető, és kutyás.-mondom ahogy vissza emlékezek arra, hogyan dobtam fejbe a srácot, majd tarolta le a kutyám, hiszen közte és a labdája között állt. -Való igaz nem ez a legszebb park amivel valaha találkoztam a városba de tény, hogy nagy a szabad tér és Brutusznak tetszik, így képtelen vagyok itt megállni vele.-mosolygok ahogy körbe nézek és halkan szusszanok egyet.-De ha a kutyámmal lehetek és azt hiszem ő is velem számunkra tök mindegy végül is a helyszín.-rántok vállat ahogy visszatér a tekintetem Florra. A kérdésemre, hogy miért nincs kutyája válaszol nekem pedig kicsit, elhalványul a mosolyom.-Oh...teljesen érthető...mondjuk az én bérlőm se kedveli az állatokat, így vannak bizonyos feltételek amiket be kell tartanunk szigorúan Brutusszal de eddig nem volt ránk panasz.-vigyorodom el ahogy figyelem Flort, hogy dobja el a labdát a kutyám pedig vadul utána veti magát a hatalmas hó tengerben.-Remélem minél előbb így lesz veled, és lehet végre egy hű, igaz barátod...-Leo, Jesszus...úgy mondod ezt, mintha ő is tök magányos lenne mint te. Közben meg lehet annyi barátja van amennyi neked az életben nem lesz. Hiszen csinos, kedves, aranyos, és őszinte mosolya van. Nem mint ez a sok mű vigyor ami az utcákon fogad.-2 éve.-válaszolom ahogy figyelem, hogy száguld vissza hozzánk és elvigyorodom ahogy felugrik mancsait a mellkasomnak nyomja és felém tolja a fejét, szájában a labdájával, hogy most vele kell foglalkoznom. Nevetek és hatalmas bundájába túrok kezeimmel nevetve és össze borzolom újra. Ahogy leszáll rólam nyújtom a kezem és "Kérem" felszólítással leteszi a labdát a kezembe. Megdicsérem és megpaskolom ő pedig lihegve néz fel rám. Felegyenesedek és hatalmas lendülettel eldobom neki a labdát ő pedig ezerrel fut is utána. Ahogy Flor ismét kérdez száguldó kutyámról leveszem a tekintetem és felé nézek kék szemeimmel.-Oh...hát...ő valóban olyan mamától és papától származik akik szánhúzók voltak, de soha nem láttam rajta, hogy ezt igényelné én pedig nem igazán gondoltam arra, hogy szánkóztassam. Tudod leginkább sétálni és biciklizni szeret. Mármint az, hogy túrázik velem, és üldözhet miközben én megyek előre a biciklivel valahogy elégedetté teszi. De lehet, ha egyszer adódik egy szánkóm, meg egy alkalom rá akkor kipróbálom mit reagál rá.-mondom ahogy elgondolkodom és olyan "miért ne?" fejet vágok.-Lehet élvezné..-mondom és fütyülök egyet mire nem sokkal ismét feltűnik kutyám szájában a labdával és ahogy oda ér leül közénk én pedig ismét lehajolva hozzá kezdem őt megint simogatni, becézgetni és dicsérni.


X   • X • ™️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptySzer. 2 Jan. - 16:40

Leo ✫ Flor

Nem tudom, nekem valahogy egyértelmű, hogy husky vagy farkas, bár azt nem szabad elfelejtenem, hogy nem mindenki bolondul annyira az állatokért, mint én. Ennek a fényében viszont lehet alapja az összetévesztésnek, főleg, ha valaki alapból fél a nagyobb kutyáktól. - Lehet, de rajta határozottan látszik, hogy nem farkas - mosolyodok el kedvesen, és ösztönösen hajolok le én is, hogy megsimizzem a fejét. - Te láttad filmet is? - kérdezem kicsit meglepődve. - Én még nem bírtam rászánni magam, hogy megnézzem. Viszont láttam egy másik igaz történeten alapuló kutyás filmet, ami után lehet, ezt végig se bírnám nézni - nézek magamba. Az a film pont huskykról és két malamutról szólt, ráadásul a kedvenc színészem szerepelt benne. Nem láttam sokszor, mert mindig szinte végigbőgtem az egészet, és nagyon utálok sírni. Bár ettől függetlenül rengetegszer elkap a sírás, és főleg az előző évben volt ez nagyon jellemző. - Valóban, és annyira sajnálatos, hogy az emberek nagy része nem képesek az ilyen feltétel nélküli, őszinte szeretetre - szomorodok el a gondolatra.
Kedves mosollyal hallgatom, ahogy Leo Brutuszról beszél. - Reméljük sosem fog csalódni az ösztöneiben, valamint, hogy nem esik soha túlzásba az ellenséges emberekkel szemben sem - kívánom őszintén. Sajnos a harapós kutyákat el kell altatni, gyakran függetlenül a körülményektől. A részeg emberekhez való hozzáállásán viszont meglepődök. Talán valami rossz élménye lehetett régebben, vagy valami teljesen más húzódhat a háttérben tűnődök gondolatban. Nem minden részeg egyforma, hiszen igaz, hogy ritkán, de néha velem is előfordul, hogy többet iszom a kelleténél, de például agresszív sosem voltam. Ha egy kicsit iszom többet, akkor az ismerőseim szerint „aranyosra” iszom magam, szerintem meg „gázra”, de legrosszabb esetben is, csak depisre, ahol az éppen aktuális és publikusnak mondható bajommal kapcsolatban fakadok ki. Erre viszont nem térek ki hangosan, mert lehet olyan ok e mögött, ami nem tartozik rám, és nem akarok tolakodó lenni, hiszen lehet nem is Brutusz fél tőlük, hanem más valakit félt tőlük.
El tudom képzelni milyen kellemetlen lehetett, amikor Brutusz elgázolt valakit és sajnálkozóan össze is húzom a szemöldökömet, majd meghallva, hogy nem lett belőle túl nagy baj elmosolyodok. - Lehet már neki is volt hasonló élménye a saját kutyájával - elmélkedek hangosan, kicsit bíztatva, hogy ez nem lehet annyira kirívó eset. Majd játékosan lehajolva megdorgálom az elkövetőt. - Hát ilyen rossz kiskutya is tudsz lenni, hogy elgázolsz másokat - és közben meg is dögönyözöm egy egészen kicsit, hogy tényleg játéknak fogja fel, amit úgy reagál le, hogy megnyalja a kabátom ujját. - Jól van, okos kutya - simogatom meg a fejét, majd felállok ismét.
Valóban, ha van melletted valaki (vagy valami), akkor nem feltétlen a környezet köt le, hanem a társad. Vannak ismerőseim és barátaim, de velük általában nem egy parkban sétálunk, max. csak áthaladunk rajta, így én általában egyedül vagyok ilyen helyeken. Ami mindössze csak azért gáz, mert az én kedvenc helyeim elvileg tiltott területnek számítanak számomra, csak néha nehéz ezt betartanom, mint most is. - Valóban, ha nem egyedül vagy, akkor még itt s másabb - értek egyet Leoval, hiszen most engem sem zavar ez a műkörnyezet. Nem tudom miért, de valahogy az jut eszembe, ahogy hallgatom, hogy magányos lehet, de lehet, hogy csak a jelenlegi érzéseimből indulok ki.
Válaszom valamiért letörli az előző mosolyt az arcáról, pedig nekem ez az életvitel, amolyan túlélési mechanizmus, így nincs időm túl sokat gondolkozni a valóban aggasztó gondjaimon. - De legalább megengedte, hogy vele együtt költözz be - nézek a huskyra. - Sokan egyáltalán nem kompromisszumképesek ilyen dolgokban - próbálom kicsit a naposabbik oldaláról megközelíteni a dolgot számára. - És biztos, így is marad - bíztatom, hogy ha eddig nem olt gond, ez után sem valószínű, hogy lesz.
- Köszönöm - nézek rá hálásan. A freudinak hangzó elszólásra meg nem reagálok, mert részben igaz, hogy magányos vagyok, de ezt első sorban magamnak köszönhetem, pontosabban a múltamnak. De bennem nem hiszem, hogy ennyire könnyen tudna olvasni, mert nekem már meg kellett tanultam eltitkolni a gondolataimat, és nem elszólni magam, ami általában sikerül is. De vajon mi lehet a gond Leonál, hogy magányos, hiszen egy nagyon kedves, közvetlen és aranyos srácnak tűnik.
Két éve. Az hosszú idő, de ez látszik is rajtuk, ahogy összecsiszolódtak. - Akkor körülbelül kölyök kora óta veled van, igaz? - nem nézem olyan túl öregnek, ahogy követem én is Leo tekintetét, ahogy az a kutyájára téved, hiszen Brutusz még mindig elképesztően mozgékony és játékos. Ellágyult mosollyal figyelem, ahogy együtt játszanak. Annyira jó már csak nézni is, hogy mennyire szeretik egymást, és hogy Brutusz mennyire szófogadó.
Látom a tekintetén, hogy nagyon megleptem a kérdésemmel, bár lehet tényleg elég extrém ötlet, de nem alaptalan. Nem értek annyira a kutyákhoz, a huskykhoz meg pláne nem, de úgy rémlik, hogy kifejezetten ajánlják, hogy a szánhúzó kutyák húzzanak valami nehezebb tárgyat az izmaik karbantartása miatt, és az már miért ne lehetne egy szánkó. Figyelmesen hallgatom, hogy milyen közös programokat is szoktak csinálni, de furcsállom, hogy erre a mozgásra nem találok utalást, de talán elültettem a bogarat a fülébe, legalább is a gesztusaiból ezt szűröm le. - Szerintem biztos, de lehet, hogy már azt is kielégíti, amikor más dolgokat húz maga után, de lehet az még jobban élvezné, ha te is közvetlenül ott lennél vele - nézek rá kedvesen. Egy állatorvos meg biztos megmondja, hogy is kell ezt a fajta edzést beépíteni az életükbe, de ezt már biztosan ő is tudja, így nem is említem meg neki.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyCsüt. 3 Jan. - 20:57


Flor § Leo




Egyre csak játszom Brutusszal miközben igyekszem figyelni Flor minden szavára, de egyes szavak megjegyzésével tudom mit szeretne kérdezni, vagy mondani nekem. Megszerezve Brutusz labdáját cik-cakban távolodok kutyámtól aki pedig követ én pedig megtorpanva hirtelen nézek le rá ő pedig játszó terpeszbe dobja magát előttem ahogy farkát csóválja és liheg. Pár percig csak figyelem majd megszólalok.-Ül.-mondom ahogy felegyenesedek és felmutatom jobb kezemet tenyérrel felé. Engedelmesen követi a parancsomat.-Figyel.-mutatok magam felé mire a lihegést is abba hagyja és csak engem néz. Elmosolyodom majd kicsit felé dőlve játékosan megszólalok.-Ugass!-utasítom mire pufog egyet aztán hangosan felém ugat. Ismét felmutatom tenyeremet felé mire abba hagyja.-Jó kutya.-dicsérem meg megsimogatva a fejét mire ismét lihegni kezd és farkat csóválni. Elengedem, majd a labdát hátra lendítve dobom el ismét kutyám pedig mint a golyó repül utána. Nevetve figyelem majd zsebre teszem kezeimet és vissza fordulok Flor felé.-Többször is. Nagyon sok kutyás, macskás, papagájos, meg minden féle állatos filmeket láttam. A fiúk nagy része, horrort akciókat néz, én....Agymenőket, Állatos filmeket, meg elgondolkoztató filmeket.-mondom ahogy vállat rántok és nem sokkal ismét feltűnik kutyám a hóban rongyolva felénk.-A kedvencem a 7 husky akik az északi sarkon ragadnak és próbálnak túl élni. Az egy nagyon szép történet.-mondom és ahogy visszaér hozzánk Brutusz megsimogatom és leültetem magam mellé majd a nyakörvére teszem a láncot és ismét a lányra nézek.-Lehet ez egy kis pofátlanság hirtelen szóval nyugodtan mondhatsz nemet. De mindig megszoktuk ejteni egy sarokkal lejjebb azt a kis kávézót Brutusszal mielőtt tovább indulnánk. Nagyon finom sütiket és kávékat adnak. Nem tartasz oda velünk?-kérdezem ahogy mosolyogva nézek rá és kutyám is lihegve néz Flor felé boldog farok csóválással.-Bízom Brutusz megérzéseiben. Hozzád sem jött volna ennyire közvetlenül, ha nem tudná jó ember vagy. Sok mindent tanított nekem ő is ez alatt a két év alatt amit együtt töltöttünk. Szóval hiszem, hogy tudja mi a helyes.-mondom és valóban bízom a kutyámban. Brutusz tudom, hogy ért engem. Számomra ez pedig elég.-Igen. Bár ha nemet is mondott volna akkor kiköltözök és keresek más lakást. A kutyám nélkül már lassan csak a munkába megyek.-nevetek csendesen ahogy megsimogatom a fejét és újra a lányra nézek.-Igen. Bementem az állatkereskedésbe, hogy veszek vagy egy hörcsögöt vagy egy papagájt esetleg halat. Ahogy nyitottam az ajtót hangos csaholás és ahogy megfordultam, hogy megnézzem mi az egy kis kölyök husky rágta a nadrágszáramat. Az eladó csaj azt mondta ő maradt már csak az alomból és nem jött érte az aki lefoglalta. Ha nem viszi el valaki menhelyre kerül. Így hát arra eszméltem fel, hogy otthon vagyok és próbálok rá jönni mit eszik egy ilyen kis kölyök.-gondolok vissza a pillanatra majd halkan elnevetem magam.-Majd kitalálok valamit erre a dologra, még nem igazán hallottam erről, hogy ilyesmit kell velük csinálni, és jelét sem adta, hogy neki erre szüksége lenne.-mondom ahogy Flor felé nézek kék szemeimmel.


X   • X • ™️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyPént. 4 Jan. - 14:52

Leo ✫ Flor

Ahogy Leo a kutyájával játszik azt még nézni is öröm, és ilyenkor mindig feléled bennem az irigység, hogy nekem, a kutya érdekében, soha nem lehet ilyen társam. Viszont azt is érzem, hogy most Leo valahogy elrejtőzni akar előlem, valamit titkolni, pedig most nem érzem, hogy túlságosan bele láttam volna a magánéletébe. Ha meg mégis, semmi olyat nem láttam, éreztem, amit szégyellnie kellene. Engem nem érdekelnek olyan dolgok, mint a legtöbb embert, mert nekem csak az számít legelőször, hogy tartanom kell-e tőle vagy sem. A többi nem érdekel, ha nem gyilkol, árul drogot vagy veszélyeztet bárhogy máshogy életeket, engem nem érdekelnek az „egyéb tényezők”. Ritkán ítélem el az embereket, de ha mégis, akkor annak nagyon nyomós indoka van, például bántja a nála gyengébbeket.
Testtartása, ahogy ismét rám figyel, arról árulkodik számomra, hogy most már egyáltalán nem magabiztos, amit nem tudok hova tenni. Mellettem általában nem szoktak így viselkedni, mert általában próbálok úgy viselkedni és fogalmazni, hogy ne legyek túl elnyomó személyiség, főleg ne az első találkozás alkalmával. Azt vettem észre, ha így viselkedek, akkor az esetleges ellenségeimet könnyebben meg tudom téveszteni, így hamarabb rájövök, hogy mi a valódi céljuk. A mondandója meg enyhén defenzívnek hat. - Hm… nem tudom, nekem vannak olyan fiúismerőseim, akik egyáltalán nem néznek horrort, akciót is inkább akkor, ha az sci-fi - tűnődök hangosan, nem igazán értve mirért reagál így. - Nekem is, de csak hat husky, a mási kettő malamut, ők vannak a számhoz a legközelebb, mert ők erősebbek, nagyobb a teherbírásuk, mint a huskyké - helyesbítek kedvesen mosolyogva, hiszen, ha szereti az ilyen jellegű filmeket, akkor ezekre az infókra is vevő lehet. Legalább is én ebből indulok ki. - Nekem az a film túl… szomorú ahhoz, hogy gyakran megnézzem - vallom be hangosan is.
- Egyáltalán nem érzem pofátlanságnak - mosolygok rá kedvesen. - Szívesen csatlakozok hozzátok - válaszolok kérdésére. - Egyébként én is terveztem, hogy valami melegebb helyre kellene már mennem. Nekem nincs ilyen vastag bundám - nézek Brutuszra mosolyogva. - Köszönöm, hogy bíztok bennem - mondom őszinte hálával. - A kutyák olvasnak bennük, mert figyelnek ránk azóta, hogy háziasítottuk őket, és ők még nem felejtették el hogyan kell a testbeszédet és a hangszínt értelmezni. Mi már általában csak a szavakra figyelünk, mert értjük a beszélgető partnerünk nyelvét. Jobbik esetben persze - mondom szélesen elmosolyodva. - Ezt mi is meg tudjuk tanulni, csak idő kérdése, de egyáltalán nem lehetetlen. Lényegében a pszichológia bizonyos ága is ezen alapszik - árulom el Leonak, mert én úgy látom, ő ezt még annyira nem sajátította el, de a segítségére lehetne, hiszen Brutusz nem lehet mindig ott vele, hiszen nem mehet be mindenhova.
- Egy igaz barátot egy lakás miatt nem is szabad elveszíteni - jegyzem meg lágyan. Brutusz jó kutyának tűnik, de megértem a főbérlőket, hiszen vagyon sok gazdának nem való kutya, mert nem tudják rendesen irányítani, tanítani őket, ilyenkor pedig rengeteg kárt tudnak okozni. Egy lakást kereső személy, meg, ha ezen múlik, hogy legyen fedél a feje felett, nem valószínű, hogy bevallja, a kutya sok kárt csinál a bútorokban, és/vagy zavarja a szomszédokat az állandó ugatásával.
Mosolyogva hallgatom hogyan is került Brutusz Leohoz, és egy kicsit meg is lepődök a dolgon. - Háát, akkor nem voltál nagyon felkészülve egy kutyára - nézek rá enyhén nevetősen. - Lehet, hogy én ezért kerülöm az állatkereskedéseket? - tűnődök hangosan. - Bár lehet, én az egész boltot megvenném - nevetem el magam a végére.
- Én azt javaslom, hogy előtte beszélj az orvosával, hogy nehogy véletlen túlterheld, valamint, hogy adjon tippet, hogyan is kezdjetek hozzá - javaslom kedvesen. - Lehet nem is tud erről vagy csak nem tudja, hogyan is mutassa meg neked, mert még az előtt választották el az anyjától, hogy ezt láthatta, tapasztalhatta volna - tűnődök hangosan. - De én úgy vélem nagyon élvezné - bíztatom, és meggyőződésem, hogy ebben most nem járok tévúton. - Ha meg mégsem látod úgy, hogy élvezi, akkor abbahagyjátok - nézek kék szemeibe. Beszélgetés közben pedig követem Leoékat a kávézó felé.
- Egyébként mivel foglalkozol? - kérdezek rá - Az előbb már említetted, hogy már dolgozol, és nem tanulsz - indoklom meg, miért így kérdeztem rá a dologra.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyVas. 6 Jan. - 13:43


Flor § Leo






Hallgatom és lehet furának tart. Legalábbis a levegőben mindig ez érezhető a legjobban. De igyekszem úgy csinálni mintha nem éreznék semmit az egészből és ezt könnyen játszom mint mindig.-A kivételek erősítik a szabályokat.-mondom ahogy finoman mosolygok és figyelem ahogy Brutusz lassan jön a jobb oldalamon mellettem. A póráz laza a kezemben, nem az a rohanós kutya, ha rajta van. Betartja a tempómat amit diktálok. Lassan sétálok Flor mellett miközben válaszait hallgatom és elmélkedéseit. Olykor ha rám néz biztatóan rá mosolygok, hogy figyelek.-Malamut, igaz...igyekszem de kutya szakértő nem vagyok csak Brutuszt értem igazán.-mondom mire kutyám fel néz rám és megcsóválja a farkát ahogy minket figyel én pedig ismét megsimogatom a fejét.-Igen, ezt én is tudom.-bólogatok párat a testbeszédről való véleményre.-A bátyámmal sokat alkalmaztuk egymás között amíg együtt éltünk és néha a testbeszéddel kommunikáltunk, hogy az apánk ne tudja meg mire is készülünk.-mondom ahogy tekintetemet az útra szegezem finom mosolyt tartva az arcomon. Nathanról mindig jó emlékek jutnak eszembe. Nathan egy jó, tiszta ember és tudom, hogy még most is az. Akárhogy is alakult.-A kutyám mozdulatait értem, ettől nem is tartok, de mivel nem vagyok valami nagy társasági lény az emberek olykor homályos lények a világomban.-mondom ahogy fél mosollyal pillantok rá majd vissza a járdára.-Nem valóban nem voltam felkészülve egy kutyára.-nevetem el magam ahogy megvakarom a tarkómat.-De nem tudtam ott hagyni. Brutusz engem választott én pedig hittem neki. És jó csapat vagyunk szóval nem bántam meg semmit ez ügyben.-mondom ahogy megpaskolom a kutyám oldalát az pedig boldogan bújik hozzám kicsit.-Legközelebbi vizsgálatkor rá kérdezek ő mit fog erről gondolni.-mondom végül erre a szánhúzásra válaszul a gondolataimat. Meg aztán ez az egész a kutyámon múlik, hogy ő mit szeretne csinálni igazán. Pár perc sétával meg is érkezünk a kávézóhoz amiről Flornak beszéltem. Előre engedjük kutyámmal, majd követve őt köszönök a pincérlánynak aki már ismerősként köszön vissza és kicsit dögönyözi meg Brutuszt aki boldogan veti alá magát a figyelem oltárának. Ahogy szabadulunk egy 2 üléses asztalt javaslok magunknak és ha Flor bele megy oda telepedve a pórázt a székemre akasztom Brutuszt pedig leültetem magam mellé. A lány megjelenik mellettünk én pedig megvárom amíg Flor kér valamit majd utána a szokásosat kérem, magamnak egy forró csokit és egy túrós sütit, Brutusznak pedig egy tál vizet. Ahogy a pincér magunkra hagy megigazítom a szalvétát magam előtt és eszembe jutva a kérdése nyitom a számat, hogy feleljek.-Fizikus vagyok. a Staten Island-i kutató labor "Felfedezők" tagja vagyok.-mondom ahogy rá nézek kék szemeimmel szélesen elmosolyodva.-Neked mi a munkád?-kérdezem kíváncsian ahogy figyelem pislogva.


X   • X • ™️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyHétf. 7 Jan. - 17:55

Leo ✫ Flor

- Valóban, de én kedvelem, ha valaki nem akar átlagos lenni, ha ki mer tűnni a tömegből - adok hangot a véleményemnek. Bátorság és erő kell ahhoz, hogy valaki ne az általános elvárásokat elfogadva éljen. Lassan sétálunk, és látom rajta, hogy figyel, még akkor is, ha nem néz rám.
- Nem is kell kutyaszakértőnek lenned - mosolyodok el kedvesen - bőven elég, ha Brutusszal megértitek egymást, és ahogy látom, azzal nincs baj - bíztatom egy kicsit, hogy nincs azzal semmi baj, ha nem ismer minden kutyát.
Ahogy beavat abba, hogy van egy testvére, meglepődök, bár lehet, nem magamból kellene kiindulni. Viszont az is tény, hogy már nekem is van egy bátyám, de erről csak nem régen szereztünk tudomást, tehát a mi helyzetünk egy kicsit másabb. - Van testvéred? - kérdezek rá, mert még mindig szeretem hallgatni az ilyen testvéres, családos dolgokat, és elképzelni, hogy milyen is lehet igazi családban felnőni. - Mesélj róla, miket csináltatok? - kérem kedvesen, és bízom benne, nem feszegetek kellemetlen témát. Valahogy nem igazán fordul meg most a fejemben, hogy másnak is lehet hozzám hasonlóan szomorú történte.
Most úgy cserélnék vele, hiszen én jobban igénylem a társaságot, mint azt nekem szabadna, de nekem valahogy nem megy, hogy kerüljem az embereket, legalább is hosszú távon nem, utána meg jön a lelkiismeret-furdalás, hogy mi van, ha miattam esik majd baja. - Sajnos ez így egy ördögi kör, mert minél jobban elhatárolódsz tőlük, annál nehezebben fogsz tudni kiigazodni rajtuk - mondom szomorúan. Többet viszont nem mondok a dologról egyelőre, mert nem hiszem, hogy pont nekem kellene életmódtanácsokat adnom, hiszen én sem úgy élek, ahogy azt nekem kellene.
- Örülök, hogy így látod. Valószínűleg én sem tudtam volna otthagyni, de tudom, hogy nem tudtam volna megadni neki azt a figyelmet és törődést, amit megérdemelne - mondom teljesen őszintén. Persze ez tényleg nem azt jelenti, hogy nem szeretném s kutyámat, csak… hát, na… nem tudok annyi helyen lenni, mint ahány helyen szeretnék.
- Háát, mondjuk lehet, kíváncsi lennék, hogy jó tanácsot sikerült-e adnom - mosolyodok el kedvesen. Bár nem tudom, hogy találkozunk-e még, de én szeretnék még Leoval összefutni, mert nagyon kellemes társaságnak bizonyul.
Szinte észre sem veszem, már meg is érkeztünk a kávézóhoz, ahol a fiúk előre engednek. - Köszönöm - mondok hálát a kedves gesztusért, és egy kicsit rátartok az ajtóra, ahogy belépek. - ¡Hola! - csúszik automatikusan spanyolul a számra a köszönés, amit a pincérlánynak szánok, de nekem fel sem tűnik, hogy nem angolul szólalok meg, mert egy kicsit meglepett, hogy a lány így fogadja a kutyust, de nem is értem magam, hiszen valószínűleg én is így reagálnék, ha nem most ismerkedtünk volna meg. - Én egy presszót és egy sima muffint szeretnék kérni - választok én is a kínálatból, amikor már a kétszemélyes asztalnál ülünk. - Ritka szakma nem? Vagy csak nekem tűnik annak? - érdeklődök, amikor Leo elárulja mivel is foglalkozik. - És mi a kutatási terület? - kérdezek rá, mert valahogy a névből erre tudok csak következtetni, hogy új dolgokra próbálnak rájönni a fizika valamely területén. Nem vagyok egy nagy fizikus, de nem is vagyok belőle teljesen sötét. Ráadásul ez azon témák egyike, ami, ha nem is munkaszinten vagy túl sok szakzsargonnal, de mindig is érdekelt. - Én környezetvédelemmel foglalkozok Manhattanben - válaszolom meg én is a kérdését végül én is.
- Egyébként tényleg nagyon kellemes hely - állapítom meg, ahogy egy kicsit jobban körülnézek. - Lehet én is gyakrabban meg fogok most már itt fordulni, mert ezt a helyet még nem ismertem - gondolkozok el a dolgon, pedig lassan egy éve itt lakok a környéken. Nincs is annyira messze tőlem, tehát elképzelhető, hogy ide is beugrok majd egy-egy sütiért, és akkor nem kell mindig Manhattanből hazaegyensúlyozom az édességet munka után.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyKedd 8 Jan. - 17:03


Flor § Leo





-Hát azt az egyet elmerem magamról mondani, hogy furább vagyok a többieknél.-mondom ahogy elnevetem magam hangosan és megvakarom a tarkómat ahogy a kávézó kis kínálatlapjára nézek.-Én is így vagyok vele. Brutusz a mindenem és nekem már nem is kell más.-mondom ahogy le nézek a kutyámra és nem sokkal meg is hozzák a tál vizet neki. Boldogan felül és mikor leteszik elé lehajolva kezd lefetyelni. Kicsit hangosan és kiloccsan a tál körül de ismerve már a helyet elnézik ezt a kis apróságot tőle. A testvéremre kíváncsi és hirtelen látom a szemében a vágyakozást de elhalványodik a mosolyom ahogy lenézek a kezeimre.-Nem volt hosszú a testvéri világunk....Nincs is túl sok emlékem mert elválasztottak minket egymástól. Nem éppen jó családban nevelkedtünk...-mondom beismerve ezt Flornak és felnézek rá kék szemeimmel.-Azzal nyugtatom magamat, hogy boldog életet kapott. Lehet egyszer még találkozok vele.-pislogok párat ahogy lenézek a kezemre és szusszanok egyet.-Neked van testvéred?-kérdezem ahogy ismét felnézek rá és azonnal elhessegetem a bátyám emlékét, hogy ne kapjon el a szomorúság bármilyen formája. [color=#000099]-Hát, lehet így van de szerintem mások is egyre elhatárolóbbak velem. Lehet a kettő így kiegészíti egymást.-mondom ahogy figyelem és a kutyára szélesebb és biztatóbb a mosolyom felé. -Hidd el idővel biztos lesz egy kutya aki magadhoz tudsz venni. Nem kell semmit sem elkapkodni, minden megtörténik a maga idejében. A nevelőapám mindig ezt mondta és hiszek a szavainak.-vigyorodom el és halkan nevetek ahogy felemlegetem mentoromat. -Ha még találkozunk biztosan beavatlak a dologba. Sőt ha valóban szánt fog húzni majd húzatlak vele egy kicsit.-nevetek csendesen ahogy szemeibe pillantok és szélesen vigyorgok felé.-Igen valóban ritka szakma...Nem sokan ragadnak le a fizikánál, 30 emberből átlagosan 2 foglalkozik ilyesmivel. Fizikusként, csillagászati, fizikai feladatokkal és kísérletekkel foglalkozunk, új elméleteket igyekszünk alátámasztani tudósok által ha a kamara engedélyezi. Amúgy pedig a nem túl ismert filozófiai fizikákat próbáljuk fizikailag felfedezni.-mondom ahogy magyarázok neki kicsit a dolgainkról és igyekszem érthetően elmagyarázni neki. Olykor képes vagyok bele lendülni és végére semmi farka nem marad a magyarázatomnak de most figyelek erősen, hogy Flor valóban megértse amit mondok.Ahogy elmondja mit dolgozik bólintok egy nagyot.-Ne vedd sértésnek de igaz ez, hogy kint álltok az erdőben és megölelitek őket? Biztos vannak ilyen elvetemültek de, átlagosan csak nem csináltok ilyeneket.-nevetek csendesen ahogy figyelem és rá támaszkodok az asztalra könyökeimmel.-És végül is mit csinál egy természetvédő? Úgy amúgy?-kérdezem kíváncsian ahogy figyelem őt mint egy kisgyerek.-Igen én is szeretem ezt a helyet. Van egy hangulata és nagyon finoma forró csokijuk.-dicsérem a helyet és nem sokkal meg is jelenik a pincér lány és leteszi elénk a rendelt italokat és sütiket majd távozik én pedig bele szimatolok a bögrébe amit nekem hoztak. Élvezem a finom csoki illatot ami eljut hozzám és elégedett mosollyal hunyom le a szemeim.-Isteni.-mondom boldogan és kezembe veszem a villát ahogy a sütimbe illesztem a villát és bele kóstolok.


X   • X • ™️
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyCsüt. 10 Jan. - 20:22

Leo ✫ Flor

Rámosolygok válasza miatt, de nem igazán értem mire is célozhat, így zavarára se nagyon van ötletem. Sok emberrel találkoztam már, hiszen az az idő, amíg Miamitól Washigont D. C-ig eljuttottam gyalog és stoppal, vagy a sok kávézó és bár, ahol a sulik alatt dolgoztam, nem kevés embert sodort az utamba, mint ahogy az árvaházi vagy az iskolai és munkahelyi közeg sem. - Lehet nekem sem kéne más, ha ő lenne az én kutyám - mondom kedvesen, és követem Leo pillantását, ahogy Brutuszra néz. Ez nem olyan hely, mint ahol én dolgoztam Manhattanben, de talán éppen ez a hely bája. Nem hiszem, hogy a sok üzletember az Upper East Side közepén elnézte volna, ha bevisznek egy kutyát is oda.
Akaratom ellenére mégis sikerült érzékeny témára tapintanom ezzel a testvértémával, és már meg is bánom, hogy tényleg rákérdeztem. Időt hagyok neki, hogy egy kicsit összeszedje magát. - Sajnálom, hogy rákérdeztem - mondom neki őszintén, mert eggyütt érzek vele, ami szerintem látszik is rajtam. - De nálad még legalább él a remény, hogy újra találkozhatsz vele, - és akaratom ellenére eszembe jut, hogy én már sose fogom újra látni azokat, akiket annyira hiányolok: a szüleimet. - És nagyon bízom benne, hogy ez mihamarabb meg is történik - mosolygok rá bíztatóan, és tényleg remélem, hogy így is lesz. - Hát igazából van, de a mi kapcsolatunk nagyon más, mint normál esetben - kezdek bele, és úgy érzem az előzőek miatt érdemel annyit, hogy tudja, nincs egyedül a „nem jó családi” háttérrel. - Féltestvérek vagyunk és még nincs is egy teljes éve, hogy abszolút véletlenül rájöttünk erre - gondolok most arra a bizonyos estére, amikor az akkori főnököm megtalálta a nyakláncom medálját, amiben ott voltak a szüleim képei. Az édesanyámé, az édesapámé, aki nevelt öt éves koromig, amíg meg nem haltak mindketten, és azé a férfié, akitől a DNS-em fele származik, és ami megegyezik Benével.
- Talán. Egyszer. Majd valamikor - mondom tagoltan, ahogy végig gondolom azt a lehetőséget, hogy egy nap talán én is normális életet élhetek, mint a többi ember. De szép is lenne, bár igazából talán már nem is nagyon tudom milyen az, régen voltam már ilyen helyzetben. Tío mellett talán igen, de a szinte állandó felügyelet és aggodalom, folyamatosan ott van, amióta csak eljöttem a mostohacsaládomtól, hiába vannak/voltak börtönben. - Szereted a nevelőapukádat, igaz? - kérdezem kedvesen. Ő talán egyből jó helyre került velem ellentétben, bár nem tudom miért választották a testvérétől.
- Megbeszéltük, és én benne vagyok - vigyorodok el én is a gondolatra, hogy talán tényleg találkozunk és, hogy egyszer kipróbálhatom milyen a kutyaszán.
Figyelmesen hallgatom, ahogy a szakmájáról beszél, és még kíváncsivá is tett. - A fizika sosem állt tőlem olyan nagyon messze, bár túl részletesen azért nem tanultam soha - vallom be őszintén. - Viszont ez a filozófiai fizika most eléggé… - és itt gondolkozok a megfelelő szón - kínainak tűnik - vigyorodom el kicsit zavartan. - Ez mit takar pontosan? - kérdezek rá őszinte kíváncsisággal.
- Hé-hé! Azok a greenpeace-esek - mondom egy kis tettetett sértettséggel. - Na, jó ez vicc volt - ismerem el dolgot. - Őket értem, hogy miért „ölelik át” a fákat élő láncot alkotva egy irtás területen. Olyanokat viszont nem ismerek, akik csak úgy ölelgetik a fákat - gondolkozok el ezen a dolgon egy kicsit. - Kikre gondolsz most pontosan? - kérdezek rá a dologra, mert tippem sincs, hogy most ezt kikre érti.
- A környezetvédelem nem teljesen egyenlő a természetvédelemmel, mert amíg természetvédők csak a vizet, földet, levegőt, a növényeket és állatokat védik, addig a környezetvédők az épített, mesterséges környezetet is. Tehát mi értünk a zaj-, és rezgéselleni védelemhez is, vagy, ha olyan helyen dolgozunk, akkor a savasodás elleni védelemhez, ami mondjuk, tönkre teszi a szobrokat, műemlékeket, vagy bármely más épület vagy építmény szerkezetét is - magyarázom el, hogy mivel is foglalkozunk, bár ezt persze nagyban befolyásolja, hogy ki hol dolgozik.
- Köszönöm - mondom egy kedves mosollyal a pincérlánynak, ahogy elém helyezi a kért kávét és sütit. - Lehet, legközelebb, ha erre járok azt is kipróbálom - fordulok Leo felé, ahogy a forrócsokit dicséri. - Nagyon ritkán iszok, mert valahogy mindig a kávé mellett maradok - gondolkozok el a dolgon. Nem is tudom mikor ittam utoljára forrócsokit, még kakaót sem, pedig az otthon is van a szekrényben. - Jó étvágyat! - mondom, ahogy én is nekiállok a muffinomnak. - Ez nagyon finom - szólalok meg, amikor lenyelem az első falatot.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyVas. 13 Jan. - 17:23


Flor § Leo




Hallgatom a szavait és a reményt halva kicsit felvonom a szemöldököm. Úgy mondja, mintha neki semmi esélye nem lenne javítani a dolgain. Nem szeretem az ilyesmit. Mindig kell valaki akinek rosszabb kell, hogy legyen?-Köszi...talán majd egyszer megtaláljuk egymást.-mondom halovány mosollyal ahogy Nathan arcát felidézem. Nem hiszem, hogy már olyannak látnánk egymást mint akkor. De abban biztos vagyok, hogy azonnal felismerném. Tudom, milyen volt a bátyám. Tudom és megérezném ha ő lenne. Elmosolyodom, ahogy a testvéréről beszél.-De van neked valaki Flor. Ha még nem is ismered úgy a testvéred és idővel nagyon is fontos ha van valaki aki a rokonod és él még.-fonom össze ujjaimat a bögrén és lassan ajkaimhoz emelem mikor nevelő apámra kérdez rá. Lassan elveszem ajkaimtól a poharat és rá pillantok kék szemeimmel egy szélesebb mosollyal.-Talán ő volt életem egyik legkedvesebb embere. Nagyon jó apa, tanár és barát volt. Szeretem őt és amikor tehetem beszélek vele. Ő egy jó ember..ritka jó ember.-gondolok bele és leveszem a lányról a tekintetem majd a sütimre nézek és egy újabb falatot vágok belőle majd emelem ajkaimhoz a villát. Ahogy a munkámról kérdez lassan leteszem a villát és megvakarom a tarkómat, elgondolkozva hogyan is magyarázhatnám el neki a legegyszerűbben.-Nos ugye vannak az ilyen elméleti fizikusok akik csak bizonyos képleteket találnak ki, vagyis logikai műveletek alapján bizonyos emberek által még fel nem fedezett törvényeket. Mi vagyunk az a kutató csoport akik ezeknek a képleteknek a fizikai testét alkotjuk meg. Kipróbáljuk a képletet, a saját képleteinket vagy már létező képleteket próbálunk tovább fejleszteni, hogy vajon van-e valami más is a számok mögött vagy az elméleti arányosságok között. Szóval....tudóskódunk.-nevetek csendesen ahogy kicsit oldalra bólintok a fejemet majd ismét megemelve a bögrémet kortyolok bele. Ahogy ismét kérdez kicsit elhúzom a számat és megrázom a fejemet.-Nem tudom pontosan, hogy is hívatják magukat. Lehet csak hippik akik túl sok drogot szívnak magukba vagy lövik szét a karjukon át a testüket. Vagy csak elborult vallási csoportok akik így próbálnak valami egy mondatos szöveget kiragadni a Bibliából és azzal hadonászni az emberek felé. A könnyen átverhetőek pedig  bedőlnek és  kezdenek majd egyre többen lenni.-rántok vállat ahogy elgondolkodom. Nagyokat bólogatok ahogy elmagyarázza, hogy a környezetvédelem miben is más a természetvédelemben.-Köszönöm az infót, nőt 2%-kal az IQ szintem.-nevetek csendesen és ismét a sütimet kezdem majszolni.-De ez tök jó dolog, ha ilyesmivel foglalkozhatsz...Ezzel szerettél volna foglalkozni egyébként?-kérdezem kíváncsian ahogy rá szegezem ismét tekintetemet. Megmosolyogtat, hogy dicséri a helyet és örülök, hogy feldobhattam a napját. Ezért már megérte felkelni a mai nap során.


X   • X • ™️




 
Csillagok alatt alszik a Föld
Lehet, hogy egyedül én vagyok ébren.Suhognak körben a zajmadarak.Társtalanul fekszem az éjben.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptySzomb. 19 Jan. - 14:30

Leo ✫ Flor

Őszintén remélem, hogy mihamarabb újra találkoznak a testvérével. Én sosem tapasztaltam, milyen, ha van egy olyan személy melletted, aki születése vagy születésed óta végig ott van melletted, és aki majdnem ugyan úgy látja a világot, mint te. Nem felnőtt módjára, hanem gyerek módjára, és már a kezdetektől fogva van köztetek egy eltéphetetlen kapocs. Ben a bátyám, de nincsenek közös gyerekkori emlékeink, ráadásul tudom, láttam rajta, hogy milyen fájdalmat érzett, amikor kiderült, hogy én létezek. - Csak bennem mindig ott van, hogy lehet, a családja egyszer választás elé állítják, hogy vagy ők, vagy én, és számomra nem kérdés, hogy nem fogom neki engedni, hogy engem válasszon, és én lépek ki az életből - mondom el neki őszintén, amit érzek, ha Benre gondolok. Apa rólam lényegében tudomást sem akar venni, bár ez kölcsönös, hiszen engem sem érdekel, hogy mi van vele. Sosem volt velem, így számomra ő idegen, és úgy gondolom, hogy úgy a legjobb, ha a továbbiakban sincs egymáshoz közünk.
Megnyugodva és örömmel hallgatom, ahogy a nevelőapjáról beszél, és akaratlanul is Tío jut eszembe, aki tizenhét évesen örökbe fogadott, bár akkor még kényszerből, de azóta már család lettünk. És keresve sem találhattam volna jobb embert, mint őt. - Szerencsés vagy, hogy Neked is van valakid, akivel számíthattok egymásra, és aki feltétel nélkül szeret. Minden nevelőszülőnek ilyennek kellene lennie. - Nem is tudom, hogy hogyan fogadhat olyan örökbe, aki kínozza a gyereket, bár én nem voltam már gyerek, amikor én kerültem először mostohacsaládhoz. Ez a téma mind a kettőnknek olyan, amiről láthatóan nehéz beszélnünk, de a munkával kapcsolatban már ő is szívesen eltársalog.
Figyelmesen hallgatom a magyarázatát, és azt hiszem, hogy a fizikának talán a legérdekesebb részével foglalkozik. Ha egy kicsit jobban megragadna bennem is ez természettudományi ág, akkor valószínűleg én is ezt a területet választottam volna. - Köszönöm, így most már van elképzelésem, hogy mivel is foglalkozol pontosan - mosolygok rá kedvesen. - Érteni meg valószínűleg csak akkor érteném, ha lenne lehetőségem jobban elmélyedni benne és látni, tapasztalni a dolgokat. - Nekem néha nehezen állnak össze a fejemben a dolgok, ha fizikáról van szó, de ha rájövök, hogy mi miért és hogyan, akkor nem szoktam elfelejteni, de ez mégis nagyon messze áll ahhoz, ahogy Leo ért a fizikához, bár szerintem ő meg így van a biológiával, ami meg rám ragad úgy, mint a ragasztó.
Nem tudom, hogy pontosan kik ölelgetik csak úgy a fákat, de úgy látom Leo sem beszélgetett még el velük jobban. - Végül is lehet, de szerintem mindegy, hogy mi vezérli őket, a lényeg, hogy ezzel nem ártanak, és ha ennyire szeretik a fákat, akkor talán kivágni sem vágják őket, sőt még újakat is ültetnek, hogy ellensúlyozzák a mások által okozott károkat - jön elő a természetvédő énem, bár ez sosem lapul túl mélyen. Sőt, néha erőnek erejével kell visszafognom, hogy ne mondja meg a magamét azoknak, akik pusztán „hobbiból” pusztítják azt a helyet, ami az életet biztosítja számukra, és minden is élő számára is.
Ahogy megköszöni, hogy elmagyaráztam a szakmámat, egyből széles mosolyra húzódnak az ajkaim. - Igazán szívesen - nevetek vele én is, hiszen tudjuk, hogy azért ebben jócskán volt túlzás az ő részéről. Kérdésén el kell gondolkoznom, hogy hogyan is kerültem erre a pályára. - Őszintén szólva, nem is igazán tudom, hogy hogyan is kerültem erre a szakra. Amikor befejeztem a középiskolát, csak az volt a biztos, hogy olyan helyre akarok menni, ahol a biológia fő szerepet játszik a tanulmányaimban - futtatom végig történések ebben a témában. - De nem bántam meg, hogy így történt - mondom végül széles mosollyal. - És nálad? Hogy jött ez a szakam? - kíváncsiskodok én is.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyVas. 20 Jan. - 19:43


Flor § Leo




Hallgatom és le pillantok az asztalra. Érdekes kapcsolatuk van. Rideg s ismeretlen. De ez nem azt jelenti, hogy esélytelen. Mégsem folytatom a témát hiszen semmi jogom nincs rá. Még talán akkor se lenne, ha gyerek korunk óta barátok lennénk. A nevelő szülő témára elmosolyodom.-Igen, azt hiszem szerencsés voltam vele...Bár neki is igazából szüksége volt valakire. Nem volt felesége se fia. Hát örökbefogadott egyet. Túl jó ehhez a világhoz...-mondom csendesen halovány mosollyal az arcomon majd Florra pillantok kék szemeimmel. Elmesélem mit is melózok ő pedig hálásan megköszöni, hogy válaszoltam rá.-Hát...nincs mit. Nem mindig sikerül elmagyaráznom úgy, hogy más is értse.-nevetek csendesen ahogy a bögre fülébe akasztom ujjamat de nem emelem meg csak a forró csoki levet kezdem nézni kék szemeimmel.-Talán majd ha egyszer lesz időd szívesen megmutatom neked a labort. A munkatársaim jó fejek szóval nem szólna senki azért mert megmutatom neked a dolgokat. Persze ha érdekel annyira a dolog, hogy megnézegesd ezeket a még nem túl biztos fizikai képleteinket.-mondom ahogy felnézek és szélesen vigyorgok rá.-Úgyis mind mi kockák nem sokszor tudunk csajozni...vagyis ők többiek akik a munkatársaim azok nem tudnak csajozni. De nem rá menősek ne izgulj leginkább meg fognak szeppenni, hogy egy lány be jön a laborba.-mondom ahogy nevetek és megemelve zavaromba kicsit a forró csokit bele kortyolok. Leteszem a poharat és figyelem végig hallgatva mindenre a válaszát.-Hát valószínűleg erre hasznosak. Vannak furcsák és még furcsább emberek. Én nagyon furcsa vagyok azt tudom.-mondom mosolyogva ahogy bele gondolok a dolgokba-Az a lényeg, ha élvezed azt amit csinálsz. Legalábbis szerintem ez egy eléggé pozitív dolog az életben. Én biztos bele bolondulnék, ha nem csinálhatnám azt amit mindig is akartam.-rázom meg csendesen a fejemet.-Oh, hát a nevelő apám professzor volt. Sok könyvet olvastam általa, a csillagászat érdekelt mindig a legjobban aztán a világegyetem kialakulása a bolygók meg ilyesmi és hopsz nem sokkal eljutsz a fizikához. Átlag feletti IQ és hamar bepótoltam mindent a velem korúakkal szemben.-rántok vállat ahogy a bögrémet nézem.-Ezek után meg nem igazán volt kérdés, hogy mit szeretnék csinálni ha felnőtt leszek.-mondom és közben végül befejezem a sütim elpusztítását magam elől így már csak a csokim marad de abból is már csak pár korty. Jól is esett a kinti hideg után ezek a finomságok.


X   • X • ™️




 
Csillagok alatt alszik a Föld
Lehet, hogy egyedül én vagyok ébren.Suhognak körben a zajmadarak.Társtalanul fekszem az éjben.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyHétf. 21 Jan. - 18:39

Leo ✫ Flor

Egy kicsit ismerős, hogy a nevelőapjáról beszél, hiszen én is ilyen kapcsolatban vagyok Tíoval. A különbség talán csak annyi, hogy ő tapasztalta milyen egy szerető feleség és kislány, aki isteníti az apját. Az elvesztésüket soha nem dolgozta fel igazán, mint ahogy én sem a szüleim halálát. De, ha nem is azt az űrt töltjük be egymás életében, amit a szeretteink elvesztése okozott, akkor is ott vagyunk egymásnak, még most is, hogy ennyi mérföld választ el minket egymástól. - Jó, hogy egymásra találtatok - mosolyodom el, és talán valahol észrevehető egy kis keserédesség az arcomon, ami mindössze annak szól, hogy nem a születésétől van vele a mostohaapja, és meg kellett tapasztalnia egy sokkal rosszabb élethelyzetet ezelőtt.
- Lehet nem is a magyarázatoddal van baj, hanem azzal, akinek magyarázol - tűnődök hangosan. - Sok embernek olyan megfoghatatlanok a reáltárgyak, hogy bármilyen magyarázatot adnak nekik, nehezen értik meg, hogy mit is takar a gyakorlatban a szóban forgó dolog. Nálam ez az irodalommal volt így, amikor elkezdték elmagyarázni, hogy egy vers mit takar pontosan, és hogy ott mire gondolt a költő - próbálom megfogni a dolgot egy másik irányból. Sosem voltam humán beállítottságú, így nekem ezek a tantárgyak olyan megfoghatatlanok voltak, hogy azt el sem tudom mondani. Le van írva a szöveg, és mindenkiből kivált egy érzést, amikor olvassa, mit kell ezen magyarázni vagy elemezni?
- Vigyázz, mert a szavadon foglak - mondom nevetve. - Hálás lennék érte, mert tényleg érdekel a fizika, főleg ha valamilyen formában testet is ölt mondjuk egy kísérlet formásában - mosolygok rá kedvesen. - Igaz, hogy mostanában az én munkához annyira nem tartozik hozzá a fizika, de mi is sokat tanultunk róla, hiszen ez mindent körbevesz, már csak akkor is, ha csak a rezgésekből vagy a gravitációból indulunk ki - futtatom gyorsan végig azokat a fizikai jelenségeket, amikkel hosszabb távon foglalkoztunk, és ami több tárgyunkat is érintette. Csak most nem olyan területen dolgozok, ahol ezek előtérbe kerülnek. A megjegyzésére, miszerint a kollégái zavarba jönnének, ha bemennék hozzájuk látogatóba elmosolyodom, mert megjelenik előttem a kép, hogy éppen egy kísérlet közben dermednek meg, ahogy besétálok és Leo elárulja, mit is keresek ott. - Akkor majd valami fiús szerelést veszek magamra, hogy megkönnyítsem nekik a dolgot - adok ötletet, hogy hogyan is lehetne elősegíteni számukra a találkozást, persze, már ha egyszer sort kerítünk rá. - Mondjuk, ha nagyon sok időt töltenek a laborban, akkor alapvetően nem nagyon van lehetőségük ismerkedni, mert nem sok lányt érdekel a fizika olyan mélységekben, mint ahogy Ti foglalkoztok vele - gondolok arra az esetre, amikor a fizikatanszéken vártuk, hogy a terem, ahol leszünk, kiürüljön, és fullosan telt teremből egyetlen lány sétált ki.
- Mondjuk azért az is változó kinek mi a furcsa - gondolkozok el a dolgon. - Sokak számára én is furcsa vagyok, főleg, amikor látszólag ok nélkül kezdek el spanyolul „karattyolni” - teszem idézőjelbe az utolsó szót az ujjaimmal. - De valamiért Te is annak tartod magad, bár én látom, hogy az lennél - mondom neki kedvesen. - Ha azt csinálod, amit szeretsz, akkor igazából talán sosem kell dolgoznod, legalább is nem úgy fogod felfogni, mintha tényleg dolgoznál - értek egyet ezen meglátásával.
- Ő is fizikus? - lepődök meg egy kicsit. - Szerencsés vagy akkor, mert volt bőven közös program - mosolyodom el végül. Én valamiért kicsit fiúsabb vagyok az átlagnál, hiszen mindig érdekelt a barkácsolás, és a szerelés, így gyakran építettünk és javítottunk dolgokat együtt Tíoval. Persze, ha volt időnk a munka és a tanulás mellett. Azon kívül nekem meg kellet tanulnom az önvédelmet is, meg a fegyverhasználat sem volt utolsó helyen a listán, amit egy idő után szintén megszerettem. Közben már én is az utolsó falat sütiket fogyasztom el, de a kávét már kivégeztem. Jó tett, hogy bejöttünk ide, így talán még nem is kell hazamennem olyan gyorsan, mint a találkozásunk előtt tervezgettem, persze, ha Leot nem zavarja a társaságom. - Úgy látom Neked is jót tett a forró csoki, és átmelegedtél egy kicsit - jegyzem meg mellékesen. - A kollégákkal szoktatok közös programokat csinálni? - kanyarodok vissza egy korábbi témára, mert kíváncsi vagyok, hogy miket szoktak csinálni a szabad idejükben. Nekem a munkám a természethez kötődik, és szeretek is minél több időt ott tölteni, csak nem nagyon van rá lehetőségem, mert figyelnem kell arra, hogy emberek közelében legyek, úgy talán kevésébe vagyok veszélyben. De, hogy egy fizikus csapat milyen helyeket válasz kikapcsolódásnak arra tényleg kíváncsi vagyok.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyPént. 25 Jan. - 20:35


Flor § Leo




Hallgatom és jó, hogy most van kivel beszélgetni. De az utolsó kérdésére kicsit megakad a mozgásban a kezem ami a villát szépen igyekszik letenni a tányérra. Mintha egy világ fordulna meg bennem és ezt Brutusz is tudja milyen helyzet így azonnal felül és mancsát a combomra teszi én pedig elmosolyodva simogatom meg a fejét ő pedig lába mellé hajtja combomra. Lassan elengedem a villát vissza térve a mozgáshoz amit eddig terveztem.-Vannak de...nem mondanám magamat a csapat nagy tagjának...Vagyis munkában közösen nagyon jól eldolgozunk és nem is félek ettől a dologtól sőt szeretek velük dolgozni. Meg persze vannak csapat építő tréningek meg kocsma túrák meg ilyesmik...csak tudod én meleg vagyok. Ezt pedig ők is tudják és ritkán hívnak magukkal ez miatt.-ismerem be neki ahogy felnézek rá kék szemeimmel.-Amit teljesen megértek, hiszen nem tudják, hogy is zajlik ez a dolog és persze, hogy tartanak ettől. Nem bántanak és nem piszkálnak miatta, dolgoznak velem csak...nem mondanám azt, hogy barátok is vagyunk.-mondom miközben Flort figyelem és lassan simogatom kutyám buksiját aki halkan felnyüszít. Mindig tudja mikor milyen érzések kavarognak bennem. Néha egy áruló ezzel de néha meg ő tudja legjobban mi kell nekem. Ahogy a nevelő apámról beszél szélesebben elmosolyodom.-Hát nem is fizikus inkább fizika és matek tanár Dániában egyetemi tanár. Régen ő is kutatott de őt az univerzumot kutatta leginkább. Gyerekkorában űrhajós szeretett volna lenni.-nevetek csendesen ahogy vissza gondolok mentorom meséjére. Bólintok egy nagyot ahogy furcsaságokról beszélünk.-Akkor te sem vagy amerikai ezek szerint. A nevedből gondoltam, hogy nem vagy az de akkor most már bizonyossá vált. Én dán származású vagyok.-mondom ahogy vigyorgok és kihúzom magam a székben ahogy figyelem Flort.-Hát nem is ezzel van a baj, hogy sok időt töltünk a laborban...inkább az, hogy mindenki egy luzer volt a suliban akinek csak az esze miatt vannak sikerei. Szóval nem igazán érdekeltek a csajok körében szegények.-mondom ahogy oldalra billentem kicsit a fejem és Brutuszt kezdem figyelni miközben simogatom a homlokát és lehunyt szemekkel élvezi a kezem érintését.-Nyugodtan szavamon foghatsz szerintem idővel élveznék a társaságod és felszabadulnának.-mondom ahogy rá nézek.-Talán kicsit Agymenők stílusban fogunk felsorakozni előtted.-nevetem el magam ahogy bele gondolok a jelentbe ahogy a fiúk felsorakozva amint Flor megjelenik a laborban és mindegyik elfelejt beszélni én pedig állok az ajtóban és nem tudom nevessek hangosan vagy fojtsam el.


X   • X • ™️




 
Csillagok alatt alszik a Föld
Lehet, hogy egyedül én vagyok ébren.Suhognak körben a zajmadarak.Társtalanul fekszem az éjben.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptySzomb. 26 Jan. - 13:53

Leo ✫ Flor

Örülök, hogy Leo komolyan gondolja ezt a „bevisz a laborba” témát, mert nagyon felkeltette a kíváncsiságomat, és egyből el is nevetem magam, amit szóba hozza azt a sorozatot. - Attól meg lehet, én jönnék zavarba - pirulok el egy egészen kicsit, ahogy jobban belegondolok a dologba. Nem szeretek sok ember figyelmének a középpontjában lenni, mert attól sebezhetőnek érzem magam. Ha nem ismerősök vesznek körbe, amikor egy témához hozzászólok, akkor mindig ideges leszek és automatikusan a kiutat keresem, bár, ha előadást kell tartanom, akkor még néhány barát előtt is képes vagyok ezt a zavart produkálni.
Ahogy arról beszél, hogy ők elnyomva éltek a középiskolában, és lehet előtte is, elgondolkozok azon, hogy milyen lettem volna, ha nem úgy élem meg ezt az időszakot, ahogy. Ha nem a mostohaszüleim „nevelési” módszerének vagyok az áldozata, és nem csak azért írattak volna be normális iskolába, mert a hatóság felfigyelt volna arra, ha magántanuló leszek, vagy ha utána nem rettegtem volna mindentől és mindenkitől, ami és aki körbevesz, vajon akkor is annyira örültem volna, hogy a háttérben maradhatok? Vagy akkor engem is annyira zavart volna a kiközösítés, mint őket. - Lehet, csak rossz helyen keresgélnek - tűnődök hangosan a lányokra vonatozó megjegyzésére. Az az utolsó félmondat viszont megüti a fülemet, de egyelőre nem tudom miért: „nem igazán érdekeltek a csajok körében szegények”, ezek szerint ő nem tartozik ebbe a körbe. Van valakije, vagy volt csak még nincs túl rajta, vagy teljesen másról van szó?
Elmosolyodom, ahogy arra utal, hogy nem vagyok amerikai. Viszont azt is elárulja, hogy ő Dániából származik, ami bizonyítja, hogy nem feltétlen a fülemmel van baj, hanem tényleg van egy egészen apró, szinte észrevehetetlen akcentusa, amit más valószínűleg nem vesz észre, de én az elmúlt tíz évet jórészt FBI ügynökök körében töltöttem, így jobb megfigyelő vagyok az átlagnál. - Nálam ez egy kicsit összetettebb, mert én Miamiban születtem, így én kettős állampolgár vagyok - magyarázom meg kicsit a helyzetemet. - De ez a hivatalos verzió - mosolyodom el hamisan. - Privátban inkább valóban Puerto Ricóinak szeretem vallani magam - fűzöm hozzá büszkén. - Mikor költöztél az USA-ban? - kérdezek rá kedvesen. - Mert, mintha egy egészen kicsi akcentust éreznék rajtad - nézek rá kérdőn. - De ezzel egyáltalán nincs semmi baj, csak magamat tesztelem, hogy mennyire vagyok jó megfigyelő - magyarázok gyorsan a dolgon, mielőtt azt hiszi, hogy ez engem zavar. Engem nem érdekel, hogy ki honnan jött, mert szerintem ez lényegtelen, az a fontos, hogy milyen ember, ennek meg nem feltétlen van köze a származáshoz.
Ellágyult arccal hallgatom, ahogy a nevelőapjáról mesél. - Szerintem sok kisfiú szeretne űrhajós lenni, és ha nem is úgy, ahogy akkor képzelte, de nem került olyan messze az álmától. Ráadásul ez egy sokkal biztonságosabb foglalkozás, mint az űrhajózás - gondolom át a reális oldalról. Ha teljesül az álma, akkor talán Leo sosem kerül hozzá, ami nagy veszteség lehetett volna mind a kettőjük életében, de Leoéban biztos. - De akkor Ő nem is jött veled? - kérdezek rá hirtelen a dologra.
Ahogy a közös programokra kérdezek rá, Leo megdermed a mozdulata közben, amit nem tudok hirtelen hova tenni, mert most nem érzem úgy, hogy olyan témát érintettem volna, ami kényes lehet. Bár ez azért elég relatív lehet, hiszen engem a szüleimre irányuló kérdések feszélyeznek, ami másoknál egy teljesen hétköznapi dolognak számít. Brutusz megérzi Leoban a változást és egyből oda is bújik hozzá, hogy támogassa gazdiját, amit elképesztően aranyosnak és meghatónak találok. Tényleg nagyon össze vannak szokva. Hozzá hasonlóan én is leteszem a villát, hogy rá tudjak figyelni, és ne vonja el semmi a figyelmemet a mondandójáról. Amit viszont megoszt velem, nagyon meglep és valahol fel is háborít. A szexuális beállítottság mindenkinek a saját ügyének kéne, hogy legyen, ami miatt nem kellene senkit megkülönböztetni. Az meg, hogy tartanak tőle, az szerintem teljesen felháborító, hiszen nem kiskorúakat zaklat, vagy erőszakkal közelít meg másokat. A homoszexualitás nem törvénybe ütköző, akkor miért kell kiközösíteni őket? - Sajnálom, nem akartam érzékeny témára tapintani. Engem soha nem érdekelt, hogy valaki melyik nemhez vonzódik. Ez csak akkor okoz kicsit kellemetlenséget, ha egy lány engem, vagy egy srác a páromat próbálja meg felszedni, de ha tisztázzuk a helyzetet utána általában semmi gond nincs - mosolyodom el kedvesen, ahogy visszagondolok egy ilyen incidensre. - Nekem van néhány meleg ismerősöm, de ez sosem volt gond köztük, de még csak téma se nagyon - gondolok itt arra a meleg párra, akiket egy táncos buliban ismertem meg még DC-ben. Nagyon jól kijöttünk, csak szétváltak útjaink, és megszakadt a kapcsolat. Egyszer került tényleg szóba ez a téma, amikor rákérdeztem, hogy a párját nem fogja-e zavarni, ha meglátja, hogy másik lánnyal táncol, erre megmutatta, kivel van együtt. És ennyi volt, tudomásul vettem és kész. - Mondjuk, az egy intelligens környezetben kirívó lenne, de furcsállom, hogy ők sem tudják ezt kezelni - adok hangot a meglepettségemnek, ahogy arról beszél, nem bántják, de kitaszítják maguk közül. Leo nagyon kedves, és úgy szeretnék neki ebben segíteni, de nem igazán tudom, hogyan is lehetne, vagy, hogy egyáltalán szeretné-e ha segítenék neki. - Ha úgy érzed, hogy tudnék neked ebben a helyzetben segíteni, akkor szólj - ajánlom fel neki mégis, hiszen ez egy feszült munkahelyi légkörnek hangzik számomra, ami nagyon meg tudja törni az embert, hiszen néha a munkahelyen több időt töltünk, mint a bárhol máshol. Nem mondom, hogy rossz emberek a kollégái, lehet, tényleg csak arról van szó, hogy nem találkoztak még ilyen helyzettel, és nem szocializálódtak annyira, hogy ez le tudják reagálni, amit egyáltalán nem tartok kizártnak, főleg annak a fényében, amit korábban mondott. De bántani is sokféleképpen lehet valakit, mondjuk például azzal, ha kihagyják a közös programból.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyVas. 27 Jan. - 17:04


Flor § Leo




Halkan nevetek a gondolatra ahogy mindkét fél kissé zavarba jön a másiktól.-Hidd el a tudós lepcses szák hirtelen dadogó kisfiúkká fognak változni, mert ne vedd rossz néven nem az a szándékom, de egy nagyon szép, kedves lány vagy és a kockáknak nem igen akad ilyen lány társaságuk.-mondom ahogy vállat rántok.-Nekem azért más mert most már tudod mi a beállítottságom és én bárkivel el tudok beszélgetni, de ha valaki mondjuk megtetszik akkor ugyan ott tartok mint a munkatársaim..-mondom bele képzelve magam a fiúk helyzetébe és egyáltalán nem irigylem őket. Mondjuk én az átlag férfiaknál is sokkal könnyebben ki tudom mutatni az érzelmeimet. Még ha ez nem is látszik rajtam igazából...-Ez is lehet...igazából nem tudom, hogy szoktak csajozni.-mondom ahogy megemelem a kezeimet ártatlanul, hogy fogalmam sincs mit kell csinálni ilyenkor. Vagy mondani. Vagy tenni...Hallgatom és ő is megfejtette, hogy én sem vagyok amerikai aminek valamilyen szinten örülök, hogy még nem olvadtam be az átlag amerikaiak közé. Pedig már 6 éve élek itt egyedül...-Hmm akkor neked végül is így könnyebb. Hát én is kettős állampolgár lettem a munkám miatt de 6 éve élek itt hivatalosan. Ugyan akkor én is szívesebben mondom eredeti hovatartozásomat.-mondom halkan nevetve ahogy Brutusz fejét simogatom közben.-Hát igen még van egy kis akcentusom, de már gyerek korom óta beszélem az angolt, szóval eléggé profi vagy, hogy így is kihallottad. Szerintem ez már halálomig velem marad.-nevetek csendesen ahogy rá pillantok kék szemeimmel. Ahogy vissza térünk Liamra csak elmosolyodom Flor gondolatain. Ha tudná az igazságot nevelőapámról és annak egyetlen fiának történetéről. Az igazi fiáról...de nem kezdek bele. Liam titka, az övé. A kérdésre megrázom a fejemet.-Ő Dániában született és ott is élte le az életét. Vagyis Angliába néha elutazott mert az anyja angol származású volt de ő igazából ízig vérig dán maradt. Én viszont...nem éreztem ott teljesnek magam szóval ide jöttem. Ő pedig elengedett. Az ünnepekkor szoktuk egymást meglátogatni, vagy telefonon beszélni.-mondom, hogy is tartjuk a kapcsolatot nevelőapámmal. A kérdéséért pedig bocsánatot kér és tovább beszél majd ahogy befejezi pár perc csönd ül közénk. Megrázom a fejemet és szélesen rá mosolygok.-Semmi baj Flor nem tudhattad, rájuk pedig nem haragszom, furcsa ez számukra és lehet nem is találnám meg úgy a helyemet közöttük. Ők is kitaszítottak nem biztos, hogy valaha is éltek ilyen helyzetbe amit kezelni is tudnak...majd talán idővel máshogy alakulnak a dolgok.-nézek szemeibe és szélesen rá mosolygok biztatóan.-Nagyon kedves vagy de a munkahelyen ezeket a dolgokat könnyen félre tudjuk tenni mint munkatársak.


X   • X • ™️




 
Csillagok alatt alszik a Föld
Lehet, hogy egyedül én vagyok ébren.Suhognak körben a zajmadarak.Társtalanul fekszem az éjben.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyHétf. 28 Jan. - 17:47

Leo ✫ Flor

Leo halkan felnevet, amikor elárulom neki, hogy a kollégái zavarától, figyelmétől én is zavarba jönnék, amit meg is értek, hiszen külső szemlélőként ez tényleg muris lehet. Egy csapat zseni fizikus és csaj egy teremben némán méregetik egymás, és nem tudják mit is mondjanak egymásnak. - Köszönöm a bókot - jövök zavarba ismét. - Lehet ott Te lennél a megmentő - jegyzem meg kedvesen, hiszen ő lenne az egyetlen, aki ki tudna rángatni minket a kínos csendből. - Ismerkedni valóban nem egyszerű - mondom elgondolkozva. A különböző helyzetek más-más reakciót igényelnek, aminél néha csak azon múlik, hogy meg tudod-e ragadni a pillanatot, mert ha túl sokat merengsz a dolgon, elszáll, és ehhez gyakorlat kell.
Elmosolyodok, ahogy mentegetőzik, hogy ő nem szokott csajozni, így nem tudja mik is ilyenkor a szokások. - Szerintem nem lehet nagy különbség a között, hogy fiúval vagy lánnyal próbálsz ismerkedni, de ebben azért én sem vagyok teljesen biztos - gondolkozok, mert habár mind a kettőnket ugyan az a nem vonz, a „szabályok” még sem lehetnek teljesen ugyan azok.
- Az utóbbi években olyanok vettek körbe, akik abból élnek, hogy mennyire jó megfigyelők, és rám is ragadt valami ebből, meg persze tanítgattak is, amiért hálás vagyok nekik. Sokat segít kiigazodni a világban - gondolok itt Tíora és a kollégáira az FBI-nál, valamint Ryanre, aki katona. Arra már persze nem térek ki, hogy korábban is sok múlt azon, hogy ezt alkalmazni tudjam, de akkor inkább ösztön volt, mint tudatos cselekvés, most már viszont inkább reflexnek mondanám, aminek tudom hátterét.
- Én úgy gondolom, hogy nem szabad feledni a múltunkat, és büszkének kell lennünk arra a helyre, ahonnan származunk. Hat év nem olyan hosszú idő, hiszen én tíz éve élek itt, de néha erősen kell figyelmen, hogy ne az anyanyelvemet használjam, bár én születésem óta tanulom az angolt is - gondolok arra, hogy anyu évekig szinte csak angolul beszélt hozzám. - És én ezt nem is szeretném elveszíteni - jegyzem meg, ahogy átfut az agyamon, hogy félkómásan először ne spanyolul jönnének ki a számon a szavak, és olyan érzésem támad, mintha az nem is én lennék.
- Nem lehetett egyszerű egyik lépést sem meghozni. Sem azt, hogy ott hagyd, sem azt hogy elengedjen. Én is eljöttem otthonról, de nem ilyen messze, így viszonylag könnyen haza tudok ugrani - bár nem olyan gyakran, mint eredetileg terveztem, de nem csak ünnepekkor, hiszen a főváros nincs olyan messze, mint Dánia. Lehet, én vagyok túl szentimentális, de számomra nem egyszerű elfogadni, hogy egyszer majd Tío is meghal, és én nem voltam annyit vele, mint kellett/szerettem volna. - Te is jártál már Angliában? - érdeklődök, és ha igen a válasza, akkor kérdezek is róla. - Merre jártál, és milyen ott az élet? Nagyon más ott, mint itt vagy Dániában? - és ezzel egyúttal rákérdezek a dániai életre is. Én még csak két helyen jártam, de az a kettő merőben különbözik egymástól, szinte össze sem lehet őket hasonlítani.
Leo jó ember, talán ő is túl jó, és én tényleg nagyon bízom abban, hogy csak arról van szó, hogy a kollégái azért nem tudják kezelni ezt a dolgot, mert még idegen neki ez a terület, de egyszer majd, ez nem lesz köztük akadály. - Örülök, hogy ez a munkában nem akadályoz benneteket - viszont érzem a szavain, hogy magányos, hiszen most is kiemelte, hogy „munkatársak”, tehát mint barát nem jöhet össze velük. Minden esetre én úgy érzem, hogy ha szeretne velem még találkozni, akkor egészen jól össze is barátkozhatunk. Feltéve, ha nem szólnak közbe az életemben jelenlévő sötét árnyak, amelyektől jobb, ha a lehető legtávolabb marad.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptySzer. 30 Jan. - 22:01


Flor § Leo




Hallgatom és szélesen mosolygok felé.-Lehet, pedig általában én szoktam kínos helyzetekbe kerülni igazából.-mondom ahogy felvonom a szemöldököm és vállat vonok majd halkan elnevetem magam.-Hát nem igazán..-szusszanok egyet.-Oh, dehogynem...teljesen más.-mondom nagy bólogatva.-Vagyis nem volt még barátom komoly kapcsolatként de ahogy eddig találkoztam fiúkkal ez úgy gondolom köztünk sokkal durvábban zajlik mint egy lánnyal szemben. Mármint a lányok sokkal érzelmesebbek és ugyan fiú létemre én is az vagyok de a férfiak nem igazán szeretik kimutatni egyből amit éreznek. Persze ezt lehet csak én gondolom így de szerintem ez már egy hatalmas különbség közöttünk. Bár szerintem így szép az ember és a nő kapcsolata. Ugyan én nem tudom úgy értékelni a nőket ahogy eredetileg kéne de néha számomra sokkal jobb beszélgető partnerek mint egy bandázó férfi részleg.-ismerem be Flornak a dolgot magamról miközben figyelem kék szemeimmel.-Ez végül is számodra egy hatalmas pozitív dolog, hogy tudsz ilyesmiket. Jobban kiismered az embereket mint mások.-mosolygok rá szélesen.-Én sem szégyellem a származásom, de én nem szoktam dánul beszélni...-nevetem el magam.-Az agyam egy önműködő karóra amit én állítgatok úgy ahogy akarok. Inkább szoktam sokszor hangosan képleteken gondolkozni mint dánul beszélni. Ez is már idegen nyelv az embereknek..-rántom meg a vállam és ismét elnevetem magamat.-Nem valóban nem volt egyszerű...de Liam mindig azt mondta nekem, hogy arra menjek amerre a szívem húz. Az életben való döntésekhez nem mindig az agyamat kell használnom. És ez egy nagyon hosszú idő volt mire megtanultam...de ebben is igaza volt mentoromnak.-mondom széles mosollyal az arcomon ahogy rá tekintek újra.-Igen voltam Angliában. Szép vidékek és leginkább falun érdemes élni o min a városokban. Mondjuk London is csodálatos volt de amikor Liam megmutatta a farmot ahol az édesanyja élt egyszerűen ott akartam maradni. Sokat voltam ott legtöbbször nyaralni voltunk szóval igazából bejártuk nyáron évente egy hétig Angliát. Élhettünk volna ott is de Liam...nem akart ott élni. Én meg az öreg tapasztalt sziget helyett inkább a kamasz pattanásos kisgyerek kontinenset választottam.-mondom vállat vonva és széles vigyor csúszik az arcomra. -Hát vannak különbségek bőven Dánia lazább ország Anglia meg angol.-mondom ahogy kicsit elnevetem magam.-A munka szent és sérthetetlen és ezt a szabályt mindannyian betartjuk. Magánéletet és gondokat tilos behozni a laborba. -mondom ahogy bólogatok párat.-Amúgy lassan, elindulhatnánk tovább a sétára. Velünk tartasz?-kérdezem ahogy kihúzom magamat és széles mosollyal figyelem.


X   • X • ™️




 
Csillagok alatt alszik a Föld
Lehet, hogy egyedül én vagyok ébren.Suhognak körben a zajmadarak.Társtalanul fekszem az éjben.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyPént. 1 Feb. - 21:15

Leo ✫ Flor

Figyelmesen hallgatom végig, ahogy elmondja a tapasztalatait az ismerkedésekről. - Ebben azért annyira nem vagyok biztos, bár az tény, hogy én inkább olyan melegekkel találkoztam, akik már régóta párkapcsolatban voltak, de ott a tapasztalatom szerint mind a két fél érzékenyebb volt, mint a nagyátlag heteró pasik. Ráadásul ismerek, nem is egy, olyan lányt, nőt - javítok egy kicsit a kor miatt -, aki érzéketlenebb, mint sok pasi. Így viszont nem feltétlen igaz, hogy ha fiúval ismerkedsz, akkor „durvábban” - használom az ő szavait - zajlik egy találkozó - fejtem ki álláspontomat, bár elismerem, hogy azért annyira sok meleg férfit nem ismerek, mint heterót, de eddig nagyátlagban jobbak a tapasztalataim. - A bandázó férfiaktól én is szeretem magam távol tartani, ha nem ismerem őket, de én is lemondhatom magamról, hogy általában jobban érzem magam fiú társaságban, mint lányokkal. Valahogy velük könnyebben szót értek, és több a közös téma is - gondolkozok el hangosan. Hosszú távon engem nem köt le „haj, köröm, ruha, gyerek, esküvő” témakör. Sokkal hamarabb csatlakozok egy olyan beszélgetéshez, ahol a szerelés vagy a kocsik a téma, bár az utóbbihoz nem tudok hozzászólni, de ha már hallgatom és tanulok belőle, akkor is jobban érzem magam. Bár igénylem a barátnői beszélgetéseket is, de valahogy a barátnőimmel nem annyira kerülnek előtérbe a „női” témák. - Te máshogy látod a nőket, és talán valahol ez frusztrálja a legtöbb heteró férfit, hogy Te jobban megérted őket, és ezért előtted jobban meg mernek nyílni - gondolkodok el a dolgon.
- Tényleg előny - mosolyodom el, ahogy pozitívnak gondolja az emberekben való olvasást -, de ha szeretnéd, akkor beavathatlak ebbe, ha nem is feltétlen most - ajánlom fel neki a segítségemet, amivel akár később is előhozakodhat. Most annyira nem biztos, hogy megfelelő lenne kielemezni bárkit is itt a kávézóban, ráadásul egy számítógép előtt lehet még képeket, videókat is találunk, ahol jól megfigyelhetőek az egyes mimikák vagy mozdulatok, amikből olvasni lehet, hiszen ott ki lehet merevíteni a képet.
- Most nem is rád gondoltam - szúrom közbe, mert akartam arra utalni, hogy ő talán szégyelli, hogy dán. Ahogy szóba kerülnek az „idegen” nyelvek, vele együtt nevetek én is. Legyen az szakzsargon vagy más ország beszélt nyelve, ha nem a megfelelő környezetben vagy, tudnak rád úgy nézni, mintha bolygót tévesztettél volna. - Jó neked, én, ha ideges vagy fáradt vagyok, valahogy könnyebben a számra jönnek a spanyol szavak, és gyakran észre sem veszem, csak ha szólnak, vagy ha nagyon nagy szemekkel, értetlenül bámulnak rám - osztom meg vele tapasztalataimat, bár ezt sosem veszem sértésnek. Jó, hogy ő tudja kontrollálni ezt, nekem valahogy még ennyi év után sem megy. Bár lehet ehhez az is hozzájárult, hogy Tío is beszél spanyolul. - A szaknyelv meg tényleg olyan, mint egy másik nyelv - tűnődök, mert legyen az fizika, vagy bármely más szakterület egy olyan személy számára, aki nem ezt tanulta, olyan egy-egy szöveg, mintha kínaiul lenne a másik.
Mosolyogva hallgatom, ahogy az angliai útjaikról mesél. Jó lenne egyszer meglátogatni mind a két helyet, bár a londoni, angliai hideg, esős idő nem annyira az én világom, de egyszer látni kéne. - Jól gondolom, hogy inkább a nyugodtabb, csendesebb kisvárosokat szereted? - érdeklődök kedvesen. - Angliában sok az a tradíció, ami már nem feltétlen lenne szükséges - értek egyet vele, hiszen ezek az elvárások feszülté teszik a benne élőket, ami gyakran rányomja a bélyegét a mindennapokra.
- Persze, szívesen veletek tartok - válaszolok kérdésére, és visszamosolygok rá, miközben belenézek kék szemeibe. Szívesen beszélgetek még vele, és most már kellőképpen át is melegedtem, így nem kell attól félnem, hogy jéggé fagyok menet közben.
- Jó, hogy Ti ki tudjátok zárni a magánéleti dolgokat a munkahelyről - folytatom az előző témát, ahogy elkezdünk készülődni az induláshoz. - Nekem sajnos nem mindig sikerül, - ismerem be, mert volt rá példa, hogy annyira maga alá temetett a sok magánéleti gondom, hogy képtelen voltam teljesen kizárni a munkahelyről - bár ismerek sok olyat is, aki teljesen kibeszéli a saját életét a munkahelyén - osztom meg vele, és kíváncsian várom, hogy Neki erről mi a véleménye, akár az én esetemről is, akár a másikról.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyVas. 3 Feb. - 16:45


Flor § Leo




Elgondolkodom és figyelem kék szemeimmel majd kicsit fointorgok.-Nem randiztam olyan sokat életem során…-inkább voltam az egy éjszakás kalandok embere…elfelejtette és ment tovább mert ők…akik eddig voltak nem igazán akarták felvállalni, hogy a fiúkat is szereti, de ezt inkább nem köti Flor orrára nem hiszi hogy annyira érdekelné a dolog.-De a kivétel talán erősíti a szabályt.-mondom vállat vonva és halkan elnevetem magam.-Lehet így van de nem igazán szoktam ilyesmin gondolkodni. Csak beszélgetek és ennyi azt hiszem.-mondom válazsul arra, hogy a lányok jobban megbíznak bennem. Nem igazán szoktam ebbe belegondolni, hogy ki mennyire bízik bennem vagy ilyesmi.-Rendben benne vagyok, ebben a kiismerés témás dologban. Szeretek tanulni szóval nem lesz gond.-vigyorodom el szélesen felé és hallgatom a továbbiakban amit mond nekem.-Hát igazából minden az agyadon múlik. Vannak dolgok amiket az érzelmek irányítanak bennük való igaz de bizonyos érzelem mentes mechanikákat magunkban könnyedén megtanulhatunk irányítani és elszokni tőle, hogy reflex szerű legyen. Persze nem túl könnyű de az agyunk igazából csak egy óra. Mi állítjuk be senki más.-Bólogatok erre, hogy valóban egy másik nyelv de nem is baj. vannak akik legalább értik…-Igen. Mindig is falun szeretem volna élni. Nyugis, csendes és sok mindent magadnak is megtermelhetsz általa. Meg nincsenek idegesítő szomszédaid ha az erdő közepén laksz egyedül.-nevetek csendesen.-Hát nekünk a fizika az életünk így ha bárhol szóba kerül olykor talán túlságosan vissza folyunk belé.-rántom meg a vállamat. Meg azt nem teszem hozzá, hogy nincs is nagyon külön élete a csapatnak. Oké nekem van egy kutyám de rajta kívül nem járok el se bulizni meg se semmi. Az egy éjszakás kalandok pedig megszűntek Brutusz miatt is. A társaim pedig…ők is inkább otthon maradnak hiszen nem igazán találják ők se a helyüket a világban. Szóval effektíven nincs miről beszélnünk a fizikán kívül. Intek a kiszolgálónknak és fizetek, és persze Florét is kifizetem meghívva őt a mai sütizésre. Lassan felállva veszem fel a kabátom Brutusz pedig felül a székem mellett és csóválni kezdi a farkát várva, hogy akkor menjünk tovább felfedezni. Bevárom Flort és elbúcsúzva a kávézó kiszolgálóitól lépek ki az utcára miután a lányt előre engedetem és kilépek kutyámmal a havas utcákra.-Jó volt ez a süti, most még adott energiát.-mondom ahogy elindulok tovább Florral és a kutyámmal aki engedelmesen jön a lábam mellett és örül az új falka tagnak.


X   • X • ™️




 
Csillagok alatt alszik a Föld
Lehet, hogy egyedül én vagyok ébren.Suhognak körben a zajmadarak.Társtalanul fekszem az éjben.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor EmptyKedd 5 Feb. - 22:23

Leo ✫ Flor

- Ha az igazat meg akarom vallani, akkor én sem - mosolyodom el kedvesen, ahogy beavat abba, hogy nem volt még túl sok randija. Én általában elég nehezen engedek fel egy idegen férfi táraságában, persze tisztelet a kivételnek, mint például Leo, de mielőtt általában találkoztam volna valakivel, mindig infókat gyűjtöttem az illetőről. Ez mások számára ijesztő lehet, de számomra a legmagától-értetődőbb dolog a világon. Viszont mentségemre legyen szólva, csak annyit akartam mindig tudni, hogy nincs-e kétes háttere neki, vagy egy hozzá nagyon közel állónak. A többit pedig az időre hagytam, majd kiderül, aminek ki kell, viszont, ha attól tartasz, hogy rossz emberek vannak a sarkadban, akkor nem úgy viselkedsz, mint mások.
- És talán pont ezzel teszed azt, ami a legtöbb nőnek szokatlan egy férfival kapcsolatban - mosolyodom el kedvesen. Csak beszélget, ahogy mi is most, de más férfiakkal ez nem mindig ennyire egyszerű, mint vele.
- Megbeszéltük - mosolyodom el, ahogy rábólint a tanulós dologra. - De erre egy kicsit nekem is készülni kell, így ezt toljuk el a legközelebbi találkozóra, ha nem baj? - kérem kedvesen az engedélyét. Kell néhány képet és rövid videó-filmet találnom, ahol jól el lehet különíteni a gesztusokat. A való életben nagyon sok infó ér minket egyszerre a környezetből, így nem mindig lehet egyértelműen következtetni, főleg, ha valaki most kezdi ezt a fajta kommunikációt jobban elsajátítani.
Figyelmesen hallgatom, ahogy az agyról beszél, és egyet is értek vele, hiszen minden agyban dől el, ráadásul azt is ugyan úgy karban kell tartani, mint bármi mást. - Ez igaz, mégis, én úgy érzem, hogy nálam ez olyan dolog, amit nem igazán szeretnék elveszíteni - gondolom át még egyszer a saját oldalamról. Arról meg már nem teszek említést, hogy néha nemhogy az agyam beszédközpontját nem tudom irányítani, de még a testemet sem uralom, főleg, ha elkap egy pánikroham. - És nem gondolod, hogy ha túl sok minden állítasz be óramű pontossággal, akkor az érzéseidet, vágyaidat zárod ki? - kérdezem tőle őszintén. Hiszen én valahol talán ettől félek, ha megtanulom irányítani a „latin amerikai énemet”, akkor mellékesen egy olyan részemet is elveszítem, ami eddig a feltel nélküli szabadságot jelentette, az önfeledt, latin életérzést a táncban, vagy azt az életérzést, ami a délebben élő emberek sajátossága. Őket valahogy jobban az érzelmeik, a vágyaik vezérlik, és sokkal életvidámabbak és lazábbak, mint az északabbi társadalmak.
- Jól gondolom, hogy ezek szerint vannak idegesítő szomszédjaid? - kérdek rá hozzá hasonlóan nevetve. - De, ha mindent, vagy sok minden - javítok egy kicsit - magadnak akarsz megtermelni, akkor mi lenne a fizikával, a kísérletekkel? - kérdezek rá kíváncsian, hiszen egy ilyen farmon nagyon sok munka van, szinte reggeltől estig, és ha azzal foglalkozik, akkor a labormunka szorulna háttérbe. Vagy arról le tudna mondani a csendért és a nyugalomért örökre?
Leo jelzi a pincérlánynak, hogy végeztünk, és kérnénk a számlát. - Köszönöm a meghívást - mondom kedves mosollyal, ahogy az én részemet is kifizeti. Majd én is elkezdem magamra venni az a körülbelül fél szekrénynyi ruhát, amit akkor vettem le, amikor helyet foglaltunk az asztalnál. - Köszönöm - mondom, ahogy az ajtóban ismét maguk elé enged. - Igen, - értek egyet vele szélesen elmosolyodva - és a forró kávé át is melegített, és felélénkített. És most merre? - érdeklődök, hogy merre terveznek tovább menni, hiszen nekik már biztos van valami tervük, velem ellentétben.

mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Leo & Flor Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Leo & Flor Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Leo & Flor Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Leo & Flor Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Leo & Flor
Leo & Flor Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Leo & Flor
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ben és Flor
» Flor & Ben & Lyn
» Flor x Leo
» Rae & Flor - SMS
» Eli & Flor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: