New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 419 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 402 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (461 fő) Pént. Okt. 18 2024, 17:19-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Harvey Irvine
tollából
Ma 18:11-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 18:11-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 17:48-kor
Millie Crawford
tollából
Ma 17:47-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 17:07-kor
Lyall Bradbury
tollából
Ma 16:57-kor
George Tolkin
tollából
Ma 15:41-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 15:16-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 13:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

we're just friend - Mini
Témanyitáswe're just friend - Mini
we're just friend - Mini EmptyMa 15:41-kor
Minetta Woodware
Szabad

Play by
Taylor Hill
Születési hely
valahol Amerikában, de szabadon alakítható
Kor
24-29 között képzelem Őt el
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Hetero vagy Bi
Családi állapot
?
Csoport
Munkások / Hivatal / Egészségügy
Történetünk
Amikor először találkoztunk, az egyik barátnőm párjaként mutattak be téged. Volt benned már akkor is valami, ami erősen megfogott és azóta sem akart engedni az érzés. Nem olyan fából faragtak, aki minden előzmény nélkül kikezd a másikkal, főleg, hogy annak van valakije. Már azt sem tudom hogy lettünk jóban, úgy igazán. Vagyis de, voltak jelek, hogy mi elég jól egy hullámhosszra kerültünk. Az első az volt, hogy eljöttél velem falatmászni, kicsiny társaságunk egyik tagja sem tudta rávenni magát, pedig te és én is tudjuk milyen jó buli, barátok lettünk, jó barátok, és a mai napig ez töretlen. Sokan járunk el szórakozni, általában a baráti társaságunkkal, a mi barátságunk kimerül a közös hibbikban, amiből mindig találunk újat.
A kapcsolatod kívülről szinte hibátlannak, hat, de egyszer egy közös mászás után kibújt a szög a zsákból, és megtudtam, hogy Leo megcsalt, egyszer történt, elmondása szerint nem jelentett semmit és te megbocsátottál neki. Leo előbb volt a barátom, mint te mégsem azt éreztem, hogy mellette kellene állnom. Igyekeztem elnyomni azt a kis hangot, ami első pillanattól a fejemben csengett, főleg, hogy Ev emléke még élénken a fejemben élt, a menyasszonyom volt, 3 éve halt meg, és azóta nem volt komoly kapcsolatom bár az egyéjtszkásoknak sem voltam annyira híve, de az búfelejtőnek olykor jó volt. Te ezeket mind tudod rólam, ismersz, mint a többiek, nem jobban, pedig sok időt töltünk együtt, mégis általában felszínes beszélgetéseink vannak, van egy sejtésem miért, lehet benned is ott lakozik valami, aminek nem engedsz, és én sem lehetek az aki megkér rá. Túlságosan is tisztelem a kapcsolatotokat, annak ellenére, hogy megvetem, amit Leo tett veled, de a te döntésed az amit meghoztál, és ezt elfogadom teljes mértékben.
Azt mondtad, hogy jól lesztek, azt mondtad, hogy megoldjátok, mert szereted, és furcsa módon ezek voltak a szavak, ami a temetés óta a legrosszabbul estek, és mégis mosolyogtam és annyit mondtam, hogy tudom, hogy megoldjátok.
Nem mondom, hogy ez szerelem, de a kötelék adott, és ezt te is egészen biztos érzed, a barátságunk törhetetlen, a sok közös élmény, amit gyűjtünk ott lesz nekünk, mint barátok.

Ui.: A név, csoport stb. megbeszélés kérdése, PB-t nagyon szeretem, és örülnék neki, de ha van más opciód akkor mond és én átgondolom 😀
Amit mindenképpen szeretnék, hogy barátok legyenek a későbbiekre majd rátérünk a játéktéren, hogy ezek után együtt marad e Leoval, vagy egy idő után szétmennek, vajon lesz köztük valami? Ezek mind olyan kérdések, amikre igazából én sem tudom a választ, mert függ a lány userétől és a karakterek közti kémiától is. Derítsük ki, siess!



livin' in new york

mind álarcot viselünk
George Tolkin
Új tag
ranggal rendelkezem
★ :
we're just friend - Mini C22ff775e80f4f863925523704b10f86
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ play by ★ :
Tim Schaecker
★ szükségem van rád ★ :
we're just friend - Mini 112f02945671486eab509b73acc5f4260e0ad9a2 Mini
★ hozzászólások száma ★ :
4
 
we're just friend - Mini
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My Best Friend Boy
» Maddie & Jake - Mini date
» Best friend
» Friend or Foe?!
» The Best Friend

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: