New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Friend or Foe?!
TémanyitásFriend or Foe?!
Friend or Foe?! EmptySzer. 12 Ápr. - 13:31
Ezra (ha akarsz 2. nevet) ....
Szabad

Play by
Tyler Posey?
Születési hely
Rád bízva
Kor
17-18
Lakhely
New York valamelyik puccosabb negyede
Szexuális beállítottság
Heteró
Családi állapot
Bro, meg akarod dugni a csajomat, nem érzed cinknek?!
Csoport
Törvényszegők
Történetünk
Kettőnk története tényleg az őskorba nyúlik vissza. Egy óvodába jártunk, ahol egy első látásra verekedésből életre(?) szóló haverság lett. Bár vannak testvéreim, kettő is, mégis te vagy az, akit a leginkább a bratyómnak tekintek. Egy masszív, törhetetlen kötelék ez közöttünk. Nincs olyan nap, hogy ne lógnánk együtt. De kajakra! Egy másik életben tutibiztos, hogy lelkitársak voltunk, vagy valami hasonló, nyálban tocsogó kapcsolat volt kettőnk közt. Szinte belelátunk egymás fejébe. Hogy bekerültem Manhattan egyik legelitebb gimijébe, azt egyedül a faterodnak köszönhetem, aki a Trinity gimi egyik tanára, többek között a kosárlabdacsapat edzője. És ha már itt tartunk, jómagad pedig a kapitány vagy. Na de! Sok mindenben hasonlítunk. Te is betegesen rajongsz az extrém sportokért, imádod a száguldást, a kocsikat, bár csapnivaló sofőr vagy, én legalábbis mindig úgy szorítom melletted a rinyavasat, mintha a kicseszett életem múlna rajta. Egy az érdeklődési körünk, mind a drogok, egyéb káros szenvedélyek, és újonnan a csajok terén is. Hallottam már egy-két szárnyra kapott pletykát. Hogy amikor Aali-val épp mosolyszünetet tartunk, állítólag te vigasztalod őt. Láttam már egy-két lopott, vágyakozó pillantást a részedről, sunyi kacsintást amikről talán azt gondolod, hogy nem tudok. De még nem verem ki a balhét. Egyenlőre kivárok. Már csak az a kérdés, hogy tényleg jól látom amit látok, esetleg nyilvánvalóbb, komolyabb lépéseket is teszel majd Aaliyah felé, vagy mindent csak beképzelek a beteges féltékenységem miatt?! Egy biztos! Ha beigazolódik a gyanúm, koporsóba raklak az anyád mellé. Csak szólok.

A karakter múltját, a családi helyzetét rád bíznám, attól a két kis részlettől eltekintve, hogy Ezra apja elég tehetős (szabad kezet adok kitalálni, hogy honnan a sok lóvé, hiszen egy gimis tanár azért nem keresi degeszre magát) és hogy az anyja meghalt. Ezra egyébként elég extrém, igazi party huligán, aki szereti feszegetni a saját, és mások határait. Mindebben természetesen Zain is partner, mert hát miért ne?! Laughing Játékostársad biztos, hogy akad bőven, kapásból fel tudok sorolni négy létező karaktert, akik szintén a Trinitybe járnak (és ebben a négyben nincs benne Zain, és a barátnője Aaliyah). Szerintem izgalmas plotot alakíthatnánk ki, főleg az miatt a csavar miatt, hogy Ezra a legjobb haverja barátnőjére pályázik.

livin' in new york

Eddie Rivera, Melita Kershaw and Wheezie Aaliyah Minette imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Friend or Foe?! 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Friend or Foe?! 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Friend or Foe?! EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Friend or Foe?! Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Friend or Foe?! Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
 
Friend or Foe?!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Best friend
» The Best Friend
» my friend ◿ Sue & Ye Na
» the best friend
» My best friend

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: