New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jacob Cohen
tollából
Ma 19:01-kor
Wang Weiguang
tollából
Ma 18:59-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 18:54-kor
Jacob Cohen
tollából
Ma 18:38-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 17:55-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 17:50-kor
Audrey Peyton
tollából
Ma 17:22-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 15:59-kor
Dustin O’Donnell
tollából
Ma 15:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
37
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
37
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
22
25
Összesen
229
216

Verena Tolliver
TémanyitásVerena Tolliver
Verena Tolliver EmptySzer. 2 Okt. - 14:03
Verena Tolliver
Don’t fucking bark if you can’t fucking bite.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Verena Iris Tolliver
Becenév
Vera, Rena, Verona
Születési hely
Beaufort, South Carolina
Születési idõ
1989.01.26.
Kor
35
Lakhely
Brooklyn, NYC
Szexuális beállítottság
Nyitott
Családi állapot
Özvegy
Tanulmányok
NYU, Marketing
2005-2008
Foglalkozás
CEO at VERENA; Owner of Seven Sins; Vállalkozó
Hobbi
Ismeretlen
Moodboard

Üzlet
csoporthoz tartozom

Jellem

VÍZÖNTŐ - Független, nyughatatlan, spontán, egyedi, közvetlen
“A vízöntők életét áthatja a dolgok és a világ megreformálásának igénye, mindig bátorkodnak megkérdőjelezni a korábbi ismereteket és szabályokat. Találékony, idealista beállítottságukkal képesek a jövőt építeni, hiszen ellene vannak minden igazságtalanságnak és előítéletnek, felháborítja őket minden, amit az emberi szabadságjogok ellen követnek el.
A vízöntők könnyen megtalálják a közös hangot másokkal, vonzódnak minden különleges dologhoz, egyediek, folyamatosan az élményeket vadásszák, nehezen tűrik a rutint és az állandóságot. Az izgalmakért élnek, folyamatosan új, spontán időtöltéseket keresnek, fontos számukra a szenvedély, ha úgy érzik, birtokolni akarják őket, függetlenségük védelme érdekében inkább továbblépnek.” - www.getintozodiacs.com

KISVÁROSI LÁNY - Alkalmazkodó, barátságos, merész, kockáztató
"Vera mindig is imádta az itteni életet. Kiskorától kezdve minden egyes reggel korán kelt, hogy ő etethesse meg az állatokat, később már traktort szeretett volna vezetni, az utolsó pár évben pedig szinte főnökként magasodott a fiúk fölé. Sose félt bepiszkolni a kezét, kockáztatni, reggeltől estig dolgozott, ha kellett. Mindig azt mondta, hogyha felnő, egyszer neki is lesz egy tanyája, ahova szegény sorsú állatokat visz majd, hogy meggyógyíthassa őket." - “Verena Tolliver édesanyja nyilatkozik: Vera mindig is egyszerű lány volt” (www.scandal.com)

ÜZLETVEZETŐ - Intelligens, stratégikus, csapatjátékos, sikerhajhász
“Egy jó vezető rendelkezik önismerettel és alázattal, őszintén és nyitottan kommunikál a hatékony csapatmunka érdekében, felelősséget vállal a saját és az alkalmazottjai tettéért, hatalmas önbizalommal rendelkezik, bízik magában és a képességeiben, empatikus a munkatársai felé, következetes, szabályokat, kereteket, rendszert alkot a munkahelyen.” - www.theguidetobesuccessful.com

ÖZVEGY - Kimért, szolid, ingadozó, bizonytalan
“Verena Tolliver sikere megannyi kérdést rejt magában. A harmincas éveiben pancsoló fiatal hölgy egykori férjének halálán túlzottan gyorsan lépett tovább, ami sokakban kételyt keltett őszinte gyászát illetőleg. Egyesek szerint az üzletasszony keze is benne lehet Cornelius Rotschild tragédiájában, hisz a 2 évtizeddel idősebb férfi pompás egészségnek örvendett, New York City egyik legbiztonságosabb telkén lakott, több tucat őr vigyázta, mégis életét vesztette pitiáner kisfiúk betörésének köszönhetően? Jól gondolják, az eset több szempontból is bűzlik, Mrs. Tolliver nem nyilatkozik az újságoknak, a hatóságok lakattal a szájukon őrzik a bűntény részleteit, miközben az üzlet, ami egykoron üzletemberek karrierjét építette, mára már Verena Tolliver arcképével reklámozza magát.” - “Verena Tolliver a csúcsra tör, a sárba tiporva volt férje nevét” (www.thesecretlivesofthefamous.com)

ALVILÁGI - Óvatos, körültekintő, bátor, erős
?





Charlize Theron
arcát viselem

Múlt
VERENA TOLLIVER TÖRTÉNETE, AVAGY HOGYAN VÁLT EGY KISVÁROSI LÁNY NEW YORK EGYIK LEGBEFOLYÁSOSABB ÜZLETASSZONYÁVÁ?

Verena Tolliver neve olyannyira népszerűvé vált az elmúlt 5 évben, hogy az ember ha keresne se találna olyan vállalkozót a Nagy Almában, aki ne ismerné őt. A fiatal polihisztor megannyi intézményt, szórakozóhelyet és márkát ural New York Cityn belül, kezdve a róla elnevezett VERENA céggel, mely az utóbbi időben már ruhadarabokat, valamint kozmetikai termékeket is forgalmaz, mindezt a fiatal üzletasszony képmásával népszerűsítve. A vállalkozást Verena egykori férje, Cornelius Rotshchild alapította, nászajándéknak szánva házasságuk ünnepléseképp. A páros összedolgozva, együttműködve építette fel a sikeres üzlet imázsát, megannyi jövedelmező évet tudva maguk mögött, ezzel elérve, hogy cégük a legjobbak közé tartozhasson. Az olyannyira fontosnak ítélt cél érdekében számos kétes ügybe is keveredtek, hisz a VERENA megannyi, később a rácsok közé ültetett alaknak nyújtott segítséget karrierjük csiszolásában, akik ezért cserébe busás összegekkel támogatták a hely működését. Mindezen tényezők vezettek el a helyi hatóságok nyomozásához, akik később Mr. Rotschild-ot pénzmosás és csalás gyanújával őrizetbe is vették. Bár az ügyet később elsikálták, így az nem jutott el a tárgyalásokig, a szóbeszéd mégis megtette a hatását, az üzlet hatalmas veszteségekkel kellett, hogy szembe nézzen, melyet nem sokkal később a megsebzett férfi rejtélyes halála követett, így az akkor még csupán 28 éves Verena Tolliver 100%-os cégtulajdonossá vált amellett, hogy jelentős vagyont örökölt házastársa után. Az ifjú özvegy rövid, aligha pár hetes gyászidőszakot követően kezébe vette az irányítást, majd a vállalkozás teljes imidzsét megváltoztatva saját személye köré építette a cég arculatát, nevével szerezve státuszt annak, mely így hála a stratégiájának újból a legnagyobbak között díszeleghet.
A fiatal üzletasszony sikere máig egy megkérdőjelezett jelenség, számos összeesküvés-elmélet született Tolliver személyével kapcsolatosan, de az egyik legkiemelkedőbb köztük Cornelius Rotschild halálesete, mely jelentősen megrázta a társadalmat annak rejtélyes mivoltával majd a közel 20 évvel fiatalabb hölgy felemelkedésével.
Annak érdekében, hogy a bennünk felvetődött kérdésekre választ kaphassunk, interjút készítettünk Mrs. Tolliverrel, aki szerencsénkre szívesen mesélt üzleti stratégiájáról, magánéletéről, volt házasságának körülményeiről és a VERENA alapítójának halálesetéről.
A következő pár sorban összefoglaljuk beszélgetésünk legfontosabb részleteit.

Kérdező: Mrs. Tolliver, tudomásunk szerint egy New York-tól alig pár órányira lévő kisvárosban nőtt fel. Kérem eltudná árulni nekünk, hogy milyen okból kifolyólag jött a nagyvárosba?
Verena Tolliver: Beaufort-ból származom, de ezt annyi újság leírta már, hogy kétlem, hogy megleptem volna magukat. - nevet - Édesanyám nem szerette volna, hogy elköltözzek, véleménye szerint New York érzelemmentessé teszi az embereket, a maga nagyságával megbabonáz mindenkit, kiölve belőlük mindent, én azonban minden áron az NYU-ra akartam jelentkezni a gimnázium után, ahova szerencsémre fel is vettek. Itt pénzügyi tanulmányokat folytattam, marketing szakon végeztem, ami után különböző cégeknél helyezkedtem el, akiknek segítettem felépíteni az arculatukat.

Kérdező: Maga és Mr. Rotshchild hogy ismerkedtek meg?
Verena Tolliver: Cornelius minden évben tartott egy hatalmas záróbulit, ahova kizárólag a legbefolyásosabb vállalkozókat hívta meg, hiszen már akkor is az üzleti szféra egyik legelismertebb alakja volt. Emlékszem, akkoriban csak hallomásból ismertem őt, de szerencsémre az egyik cég tulajdonosát pont az a megtiszteltetés érte, hogy elmehetett erre a rendezvényre, valamilyen okból kifolyólag pedig úgy döntött, hogy a marketingesét viszi magával kísérőnek. Ott találkoztunk először, a főnököm ódákat zengett rólam neki, ő pedig láthatóan annyira kíváncsivá vált a meséitől, hogy kóstolgatni kezdett, vajon tényleg olyan kemény lány vagyok-e, mint ahogy állítják rólam. Nem sokkal később részt vettem az egyik cégének az állásinterjúján, ekkor még kollegiális viszony volt kettőnk között.

Kérdező: Tudna mesélni nekünk a férje büntetőügyéről?
Verena Tolliver: Nem lepődött meg egyikünk se, hogy őszinte legyek. Ez egy ilyen szakma, a versenyszférán belül mozgunk, az üzleti élet pedig kemény, így eltaposnak, ha te nem teszed. Akkoriban mi sem voltunk elég körültekintőek, naivan bíztunk az emberekben, akik ezt kihasználták. Leginkább csak azt sajnálom, hogy egy pletyka elég volt ahhoz, hogy a cégünk lába alól kicsússzon a talaj, amiből csak nagy nehezen tudtunk visszaállni. Ha arról kérdez, hogy szerintem ártatlan volt-e a férjem, akkor szerintem tudja rá a választ. A VERENA legális keretek között is mindig a legjobbak között volt, ez most sem változott.

Kérdező: Cornelius Rotschild halála megrázta New York társadalmát. Az eset körülményeire máig nem derült fény, ugyanis a hatóságok és a magazinok feltűnően figyeltek rá, hogy bizalmasan kezeljék a helyzetet. Kérem, ha nem túl személyes, tudna nekünk mesélni arról, hogy mi történt?
Verena Tolliver: Elárulhatom, hogy a magazinok és a hatóságok is azért maradtak csendben, mert erre kértem őket. Manapság mindenki szeret csámcsogni mások tragédiáin, én azonban nem gondolom úgy, hogy Corneliust vásári majomként kellett volna magazinok címlapján látni. A férjem egy betörés áldozata lett. Habár én külön kértem a rendőrséget, hogy ne mutassák őt meg nekem, annyit így is megtudtam, hogy számos szúrást találtak a testén. Rettenetes volt.
Kérdező: Biztosan tud róla, de az eset után elindult magáról egy pletyka, miszerint köze lehet Mr. Rotschild halálához. Ez hogyan érintette önt?
Verena Tolliver: Az emberek nehezen viselik el, ha két ember őszintén, mindenféle érdek nélkül szereti egymást. Biztosan a kor- vagy a sikerekben mért különbségek miatt röppenhetett fel a pletyka, hogy semmi másra nem használtam a férjemet, mint saját magam népszerűsítésére, ezt követően pedig mikor lehetőségem adódott, eltettem őt láb alól. Kérem, ne legyünk ennyire elrugaszkodottak. Semmi más ez, csak rosszindulat.

Kérdező: Miért döntött úgy, hogy a férje halálát követően megváltoztatja a VERENA cég imidzsét?
Verena Tolliver: A VERENA cég Cornelius halála előtt leginkább azzal foglalkozott, hogy fiatal, feltörekvő vállalkozásoknak segítsen az arculatuk kialakításában. Különféle támogatási programokat indítottunk el, pályázatokat tettünk fel, hogy együttműködhessünk olyan személyekkel, akiknek innovatív ötleteik voltak és foghassuk a kezüket, hogy a csúcsra törhessenek. Ez azonban egy szűk szektor volt, amit mindenképpen szerettem volna kibővíteni. Addigra már volt egy olyan fajta státuszom, hogy mertem kockáztatni és a saját személyemet is belevinni az üzletbe, így elkezdhettünk külön fókuszálni a nőkre is, amellett, hogy az eredeti célok is megmaradhattak. Mostanra már az egész világ ismer minket, nem csak New York City.

Kérdező: Mit üzenne azoknak a kisvárosi nőknek, akik szeretnék követni az Ön példáját?
Verena Tolliver: Legyenek merészek, bátorkodjanak kockáztatni. Ebben a szektorban nem játszhat az ember biztonságosan, különösen nőként, akkor eltapossák. Mutassák meg a fogaikat, bizonyítsanak, hogy harapnak ha kell, ez fogja őket előrevinni az életben.
Kérdező: Ezek szerint úgy gondolja, a nők elnyomással néznek szembe az üzleti szektorban?
Verena Tolliver: Sajnos igen. Nekem szerencsém volt, hisz a sors összehozott egy sikeres vállalkozóval, aki végig segítette a karrieremet, így nem a nulláról indultam, amikor függetlenedni kezdtem, viszont tudom, hogy ez az esetek többségében nem így van. Tökösnek kell lenni, hogy az ember bírja a gyűrődést.

Az interjú további részleteit megtalálják a www.celebritiesontherise.com oldalon.

livin' in new york

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Verena Tolliver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Verena Tolliver 0e1d2a97cd27d5ef36923010f5d403f5
Verena Tolliver SBLqx
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Özvegy
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Verena Tolliver SBLqw
★ idézet ★ :
No one can steal your thunder,
when you are the fucking
Storm.

Verena Tolliver SBLq3
★ foglalkozás ★ :
Vállalkozó, a VERENA cég tulajdonosa
★ play by ★ :
Charlize Theron
★ hozzászólások száma ★ :
8
TémanyitásRe: Verena Tolliver
Verena Tolliver EmptyCsüt. 3 Okt. - 13:40
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Verena!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem is tudom mivel kezdjem! Nagyon sok minden megfogott a karakterlapod olvasása közben, az első talán a névválasztás volt, amit muszáj egy kicsit megdicsérnem, mert csodálatos! Verena Tolliver 2624752903 Aztán a második és egyben talán leglényegesebb a karaktered maga. A története, de egyben a jelleme is, amit nagyon szépen megálmodtál, majd pedig csodásan fel is építetted azt. Ugyan nem sokat láthattam egyelőre még a karakterből, de máris úgy érzem, hogy sikerült megismernem és egy szép képet kapnom a nőről. Ugyanakkor ami a legérdekesebb, hogy hiába érzem úgy, hogy megismertem őt, mégis annyi titokzatosság lengi körül a nőt, hogy valójában fogalmam sincs, hogy jól ismertem-e meg. Nagyon-nagyon tetszik az ahogyan felépítetted a karaktert, hogy igazából semmiben sem lehetünk biztosak, talán csak abban, hogy egy kisvárosból jött és egy jól menő cég igazgatója. Ám ha jól sejtem ebben a bizniszben - és az alvilágban is - szükség van a titokzatosságra arra, hogy ne nyitott lapokkal játssz mindenhol, hogy meg tudd lepni az embereket, hogy jól tudj irányítani mindent magad körül. Hát úgy érzem ebben te csodálatos leszel és őszintén szólva kíváncsi leszek, hogy mire viszed még. Verena Tolliver 690269075
Viszont nem szaporítom tovább a szót, már így is lyukat beszélek itt a hasadba, szóval szabadon engedlek, hogy menj, csináld amihez értesz, de csak hogy tudd... figyelek ám! Verena Tolliver 2703332305
New York már a tied is, sok szerencsét a továbbiakban!

Színt és rangot majd valamelyik csodás admin ad neked, addig is nyugodtan foglalózz és irány a játéktér!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



Jayda


Winters

Verena Tolliver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Verena Tolliver Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Verena Tolliver NQ5U54a
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Verena Tolliver 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Verena Tolliver 0VyzYwH
★ idézet ★ :
“You must never be fearful about
what you are doing when its right.
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
387
★ :
Verena Tolliver KPxvVeZ
 
Verena Tolliver
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: