New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 59 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. 13 Szept. - 7:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 17:57-kor
Charlie Hawkins
tollából
Ma 17:52-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 17:49-kor
Sterling Voit
tollából
Ma 17:36-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 17:21-kor
Charlie Hawkins
tollából
Ma 17:19-kor
Lucas Duval
tollából
Ma 16:58-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 16:54-kor
Jack W. Kershaw
tollából
Ma 16:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

bang bang bang bang
TémanyitásRe: bang bang bang bang
bang bang bang bang EmptyTegnap 23:23-kor
kiss and tellIn my defense, I was left unsupervised.
Ujjaim között szorgosan váltják egymást a cigaretták. Egyik a másik után és a füst keveredik a nyelvemen az alkohol ízével. Érezni valamit... vagy nem érezni semmit. Mindkettőt próbálom egyszerre, pontosabban egymás után. Először tompulni akarok, hogy a sok indulat, ami viharként kavarog bennem elveszhessen a fátyolos homályban és valami mást is megtapasztalhassak a torkomat szorongató keserűségen, tehetetlen dühön és tehetetlenségen kívül. Bármit megadnék, hogy legalább csak néhány órára a mosolyom ne megjátszott, színlelt legyen. Kábítás, tettetés az egész. Már a napját sem tudom, hogy mikor csúszott ki minden ennyire a kezeim közül. Csak azt akarom, hogy vége legyen. Így az alkoholba menekülök és könnyed beszélgetésekbe. Most épp Mickey-vel, aki régi barátnak ugyan nem nevezhető, de egy könnyed társaság és nekem abszolút rokonszenves az, hogy nem pontos másolata az összes többi srácnak.
Posy hangjára felvont szemöldökökkel pillantok fel megakadva a mondatom közepén, bár már én is elvesztettem miről magyaráztam éppen körülbelül két gondolattal ezelőtt.
-Mi az?-kérdezem unottabban, mint szerettem volna az irányába fújva a füstöt. Magam sem tudom megmondani, hogy miért nem bírok vele legalább egy kicsit kedvesebben bánni. Talán azért, mert tudom, hogy ha valaki, akkor ő meghallgatna.. megértene és ezt nem akarom.
-Hát ha Manuel-t nem látod és Kee-t sem akkor valószínűleg benne... vele van.-javítok gyorsan. Alapvetően nem fájna ilyesmit mondani, de csak nem keltem már itt a barátnőm rossz hírét így mindenki előtt.
-Igazából a többieket sem nagyon követtem. Kicsit elfoglalt vagyok.-biccentek a beszélgetőpartnerem felé.
-Ihatnál valami erősebbet és akkor talán nem úgy néznél ki, mint egy elveszett kiskutya.-csak tippelek, hogy valami minden mókától mentes lehet a poharában és valószínűleg pont ez a baja.
-Ő Mickey. Mickey, ez a kis zsebibaba itt Posy.-integetek a két fiú között hanyagul, miközben rohadtul büszke vagyok magamra, hogy ilyen illedelmesen bemutattam őket egymásnak.  


She is not fragile like a flower;

She is fragile like a bomb.

Posy Forrester ölelést küldött

Manuel Valderrama and Michael K. Wilde imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Elodie C. Harland
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
bang bang bang bang 22968d4ff73c8d57b1e01508357494573c370a33
bang bang bang bang Tumblr_inline_pbinxqRVIK1uicdr7_540
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
I'm nice as f*ck.
So, if you see me being
mean to someone,
They earned that sh*t.
♫ :
We are the lifeless stars,
Shining in the dark
We all have teenage scars,
Defining who we are.
★ családi állapot ★ :
My soulmate is out there somewhere.
Pushing a pull door..
I just know it.
★ lakhely ★ :
Yorkville, Manhattan
★ :
bang bang bang bang Tumblr_inline_pp78n1Yf8L1uicdr7_540
★ idézet ★ :
bang bang bang bang 1b7f62b4b3fa86f73b4d0644d94fd24d
★ foglalkozás ★ :
Tanuló, babysitter
★ play by ★ :
Katie Douglas
★ hozzászólások száma ★ :
46
★ :
bang bang bang bang Tumblr_inline_pb1xmzkgqE1uicdr7_540
Témanyitásbang bang bang bang
bang bang bang bang EmptyTegnap 21:00-kor
bang bang bang bang

A buli már javában tart, a zene hangosan dübörög a házban, és minden sarokban emberek nevetnek, mintha a füst és az alkohol ködében lassan elvesznének. Te egy csendesebb zugban állsz a kert ajtajánál, ahol a virágok között töltöttél egy kis időt, és onnan figyeled a zajos eseményt, de nem igazán érzed magad részének ennek az egész forgatagnak. Szokás szerint semmit sem ittál, és a cigarettafüst kellemetlenül kúszik az orrodba. Elodie valahol bent van, talán Cassieval beszélget, Manuel pedig már rég eltűnt a tömegben. Valószínűleg Felixszel vagy Keegannel van.

Egy ideje csak álldogálsz, próbálod kitalálni, mit tegyél. Végül úgy döntesz, hogy megkeresed valamelyik barátodat. Legalább egy kis beszélgetés elterelné a figyelmed a hangzavarról és a túlzsúfoltságról. Elindulsz befelé, átvágva a nappalin, ahol a kanapén többen elnyúlva beszélgetnek, üvegek és poharak hevernek szanaszét. Az emberek figyelmen kívül hagynak, ami nem is zavar – nem vagy az a típus, aki keresné a figyelmet.

Amikor végül a konyhához érsz, egy papírpohár vízért nyúlsz a csapnál, és a sarkodon megfordulva észreveszed Elodiet. Az ablaknál áll, egy ismeretlen fiúval beszélget, és cigarettafüstöt fúj a levegőbe. A szemeid automatikusan rátapadnak. Még ha Elodie néha távolságtartónak vagy barátságtalannak tűnik is, az olykor hűvös szavai nem hatolnak át rajtad, és mindig úgy érezted, hogy valójában több van benne, mint amit mutat magából.

– Ellie! – lépsz oda hozzá mosolyogva, kortyolgatva a vizedet, ignorálva a félig már üres alkoholos üveget a pulton mellette. – Manuelt láttad valahol? Esetleg Cassiet? Az este kezdete óta elvesztettem mindenkit.


Of all flowers:
y o u.

Manuel Valderrama ölelést küldött

Elodie C. Harland and Michael K. Wilde imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Posy Forrester
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
bang bang bang bang 1gAZuF2
bang bang bang bang PBij0yH
★ kor ★ :
19
★ elõtörténet ★ :
everything you do is full of flowers
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ foglalkozás ★ :
ápolástan hallgató (részidős virágkötő)
★ play by ★ :
louis partridge
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
bang bang bang bang Soi5t9W
 
bang bang bang bang
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek-
Ugrás: