New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:38-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Tegnap 23:36-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 23:26-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 23:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:23-kor
Caesar Harlow
tollából
Tegnap 23:10-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:09-kor
Jasper Whitmore
tollából
Tegnap 22:52-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 20:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
47
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
36
21
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
235
218

Maya Matthews
TémanyitásMaya Matthews
Maya Matthews EmptySzer. Júl. 31 2024, 20:12
MayaMatthews
Only the brave choose to teach.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Sajátos
Teljes Név
Maya Matthews
Becenév
Maya, M&M
Születési hely
New York
Születési idõ
2000.05.17.
Kor
24
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
New York University (NYU)
Steinhardt School of Culture, Education, and Human Development - Pedagógiai kar, Angol szak (TESOL - Teaching English to Speakers of Other Languages)
Foglalkozás
Diák, diákmunkák vagy néha korrepetál és angol órákat tart.
Hobbi
Aktívabb napokon kirándulás, séta, futás, bármi ami a szabadban van és nem a négy fal között. Lustább napokon olvasás, videójátékok, netflix & chill, pletyka a csajokkal, forrócsokizás. Hétvégéken koleszes bulik körbejárása, koktélozás, valami őrültség kiötlése, mint amilyen a szobatársam elráncigálása egy random esküvőre és úgy tenni, mintha a násznép része lennénk.
Moodboard

Diák
csoporthoz tartozom

Jellem

Maya az a fajta lány akit mindenki jófejnek tart, de valójában csak nagyon kevesen ismerik őt. Lehetséges, hogy egy bulin megiszik veled egy koktélt vagy egy sört, mert igen, Maya nem fog finnyáskodni, ő megissza a sört, még műanyag pohárból is. Ő az aki simán beszáll egy beer-pongba is és simán legyőzi a pasik kilencven százalékát, mégis észnél marad (vagy hát nézőpont kérdése). Ő az akire a legtöbben csak azt mondják "menő" csaj. Mindeközben pedig Maya csupán egy átlagos lány, akinek fontosak a barátai, az ismeretségi köre, egy jó buli, ugyanakkor a tanulmányaira is összpontosít és próbál azokra nagy hangsúlyt fektetni. Éppen ezért hozta be saját magának az elsőszámú szabályt: Buli csakis kizárólag hétvégéken. Ezzel szabályozza saját magát és egyben próbál eleget tenni a szüleinek is, akik csak folytonos harcok után voltak hajlandók a lányt elengedni, hogy lakjon Queens egy háromszobás lakásában, két másik - kizárólag - női lakótársával. Csupán néhány hónappal ezelőtt költözött ide be, de azóta máris rengeteget tanult az élettől és attól, hogy nem minden olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik. Családdal élni teljesen más, mint két teljesen idegennel, akik közül egyikük folytonosan meglopni próbál, a másik pedig éjjel-nappal csak bulizni akar, amit persze alkalomadtán - hétvégéken - ki is használhatsz te magad is.
Maya szeret a mának élni, szereti azt gondolni, hogy bármelyik nap lehet az utolsó nap és amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra, mert holnap már lehet egy teherautó alatt kötsz ki. Nem adrenalinfüggő, de imád hülyeségeket csinálni, imád kisomfordálni a komfortzónájából, felrázni a saját életét és egyben a körülötte lévőkét is. Imád új dolgokat tanulni, okosodni, okosabbnak lenni másoknál (igen okoskodni is, de ezt nem vallja be). Szereti bemutatni, hogy ő mennyire intelligens, a versenyszellem nagyon magas benne, nem tud veszíteni. Csípi a furcsa embereket, a sorozatgyártmányokat már kevésbé. Maya él-hal a zenéért és a táncolásért. Nem ám valami romantikus tangóra gondolok itt, sokkal inkább a fejrázós-ugrálós techno rave stílusra. Szereti megörökíteni a szép pillanatokat. Alapjáraton kedves még ha kicsit zárkózott is, ugyanakkor szeret vitatkozni. Túlságosan is. Veszélyes ha azokon a napokon közelíted meg. Sokan azt mondják, hogy jobb lett volna ha a politológiát válassza a pedagógia helyett. Szereti a gyerekeket, ő maga is szívesen állapítana családot... egyszer. Majd ha megkomolyodott és beért a feje lágya.

Jenna Ortega
arcát viselem

Múlt
Hogy mi az egyik legnagyobb hátulütője a saját magamról való gondoskodásnak? Hát ha tippelnem kellene, akkor nyilvánvalóan az, hogy amíg én azt gondolom csak saját magamról kell gondoskodnom, folytonosan kiderül, hogy ez valójában nem így van. Hogy amikor vacsorát főzök és azt gondolom ebből lesz még két napra való, másnap reggel már csalódnom kell, mert kurvára nem maradt egy falat sem belőle. És az még hagyjál, hogy nem maradt, de az üres tálat ott tudta hagyni a tolvaj, hogy aztán még a takarítást is rám hagyja. Legalább mosná el és tenne úgy, mintha soha nem is létezett volna. Morcosan csapom be a hűtő ajtaját miután kimartam onnan az üres tálat, majd pedig kopogás nélkül robogok is be June ajtaján, hogy aztán az üres műanyag tárolót az ágyára dobhassam. Mert igen, annyi eszem legalább van, hogy ne a lényéhez vágjam és esetlegesen megsérüljön, aztán a végén még azt is rajtam verné le.
- Már megint megetted?! Most komolyan!? - Kiáltok rá, de mit sem számít mindez, June számára, aki csak fejhallgatóval a fején tátog, mintha semmit sem tehetne annak érdekében, hogy esetlegesen meghalljon. - Basszus June... - Szemforgatva adom meg magam, mert jól tudom, hogy nincs időm a vitatkozásra, még ha ténylegesen szívesen is mennék most bele egybe.
Tudom, hogy nem vagyok tökéletes. Azzal is tökéletesen tisztában vagyok, hogy önző vagyok és fogalmam sincs milyen testvériesen osztozni dolgokon, hiszen egyke vagyok és sohasem volt szükség ilyesmire. Azonban szerintem semmilyen okkal és semmilyen formában sem helyes mások dolgait elvenni, vagy éppen megenni. Komolyan el kellene gondolkoznom, hogy beszerzek magamnak valamiféle minihűtőt, amelyet zárni is lehet, mert őszintén szólva, ez így elég idegesítő.
- A hétvégén egy ottalvós buli lesz Hills-éknél. Van medence is! Jössz? Kérlek gyere! Ott lesz Jackson is, ő meg tudod... - Egy kétkedő pillantást vetek a lányra, aki igen... tudjuk, hogy baromi szerelmes Jacksonba és valószínűleg csak arra van szüksége, hogy fél éjszakán át tartsam nekik a gyertyákat, amíg össze nem szedi a bátorságát, hogy lesmárolja vagy valami. A legszomorúbb az egészben az, hogy már párszor eljátszottuk ezt, de minden alkalommal olyan részegre isszák magukat, hogy a végén semmire sem emlékeznek és tulajdonképpen ugyanazokat a köröket fussák le minden áldott alkalommal. Vagy egyszerűen csak eljátssza a csávó, hogy nem emlékszik semmire, mert így tudja, hogy nem kell elköteleznie magát. Franc tudja. Igazából nem értem a pasikat. Holott én sem tervezem magam elkötelezni, legalábbis nem ilyen hülyegyerekekkel, mint amilyen ez a Jackson is, vagy éppen valamelyik haverja.
- Nem. - Mondom csak, majd már veszem is fel a kabátot. Vagyis venném, de ekkor April elkapja az egyik karomat és húzni kezdi azt, még a kiscica tekintetet is beveti. - Komolyan. Nem! Esélytelen. Aztán megint otthagysz az idiótákkal. - Rázom a fejem szinte már kétségbeesetten, mert tényleg nem akarok menni, de...
- Kérlek! Kérlek-kérlek-kérlek! Eskü ez az utolsó! Aztán egy hónapig én főzök neked. - Óhh! Na ez már ajánlat. Ezzel már tudok működni. Utálok főzni, bármit megtennék azért, hogy ne kelljen megcsinálnom. Leszámítva a napi rendelést, ami rohadt drága a városban és én sokkal szívesebben költök egy sörre, mint kajára. Egyetemista élet, most mit mondjak? A havi keretem meg általában a hónap közepén lefogy, aztán már csak a szentlélek tart életben, meg a plusz diákmunka és esetleges korrepetálások, mivel anyáéktól egy centtel nem tudok többet kikönyörögni, mint amennyit nekem szántak egy hónapra. Szerintük az bőven elég. Már ha nem járnék el bulizni és nem verném el a pénzt. Ami igaz is, dehát basszus!
- Oké. - Felelem szemforgatva. - De most mennem kell, késésben vagyok. - Mondjuk én mikor nem vagyok késésben?

livin' in new york

Caesar Harlow, Keith Dawson and Elena Forbes imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Maya Matthews
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Maya Matthews E15fdb76a496fcb4133792c809588e2d0b14f512
Maya Matthews SFHY2
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
“Even though you’re growing up,
you should never stop
having fun.”
♫ :
Genuine happiness comes
from within, and often it comes
in
spontaneous feelings of joy.
★ családi állapot ★ :
you're cute, can I keep you?
Maya Matthews 6e518dec85f89b3cd421b89aa88ac74bbf45e1d9
nuh-uh x17
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Maya Matthews SFHfC
★ idézet ★ :
“When you work hard
it’s only fair that you
party hard.”
★ foglalkozás ★ :
Student
★ play by ★ :
Jenna Ortega
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
Maya Matthews SFHfJ
TémanyitásRe: Maya Matthews
Maya Matthews EmptyCsüt. Aug. 01 2024, 00:22
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Maya!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hadd mondjam el, hogy szerintem sok minden vagy csak átlagos nem. Önállóságra törekedsz és arra, hogy felelősségteljesen megtartsd az egyensúlyt a tanulás és a szórakozás között.... arról nem is beszélve, hogy random esküvőkre belógni, mint hobbi szerintem kicsit sem hétköznapi vagy éppen szokványos. Imádom, egyszerűen zseniális.  Maya Matthews 3874598021
Nem félsz a saját határaidat feszegetni mégis úgy érzem, hogy az embernek semmi oka téged félteni, vigyázol te magadra. Összességében szerintem nagyon érdekes és sokszínű vagy.  Maya Matthews 2451935670
Másokkal együtt élni sosem egyszerű, főleg ha a lakótársak így megnehezítik az ember dolgát és lépten nyomon csak bosszúságot okoznak. Végül is azt írtad, hogy szeretnél majd családot és gyerekeket, szóval akár tekintheted a kis csajbandádat gyakorlásnak. (A minihűtő a saját készletnek egyébként sok fejfájástól megmenthet, ne vesd el az öletet.)  Maya Matthews 38843181
Van egy olyan érzésem, hogy sok kaland vár itt rád, így nem is tartalak fel tovább. Érezd jól magad.  Maya Matthews 4146035580

Színt és rangot admintól kapsz majd, a foglalókat és a játékteret azonban máris beveheted. New York már a tiéd is!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Maya Matthews imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Maya Matthews 3f403e40e1a52de6f3d7f70aca1fb0ae1c86f400
Maya Matthews 8908979c91924f0e3c875a8b6d0fb4633085e0e7
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Maya Matthews Dc1ad63382219f33f92a13ceba3637205ed64c1c
★ családi állapot ★ :
hers..
Maya Matthews 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Maya Matthews 18cbb1f0da7ae5015e571ed5b462114ddce379af
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
489
★ :
Maya Matthews E2283e2b581cb5fe1543489847d55efb335e199e
 
Maya Matthews
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ryan Matthews
» Ronnie Gray Matthews
» it's not for you that I'm like this // Maya && Craig
» Is this a sin? Maya & Keith
» Maya Mills

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: