New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Delroy LeBlanc
tollából
Ma 08:37-kor
Lyall Bradbury
tollából
Ma 00:30-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 23:48-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:30-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:09-kor
Duncan Weaver
tollából
Tegnap 22:56-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 21:59-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:34-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Tegnap 21:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

Keith Dawson
TémanyitásKeith Dawson
Keith Dawson EmptyHétf. Júl. 29 2024, 19:09
Keith Dawson
I am the human version of tangled headphone cords

Karakter típusa
Saját.
Teljes Név
Keith Dawson.
Becenév
Keith.
Születési hely
London, UK.
Születési idõ
2006.11.20.
Kor
17.
Lakhely
Harlem, New York.
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális.
Családi állapot
Egyedülálló.
Tanulmányok
Trinity School
Sport tagozat
Sport ösztöndíj
Foglalkozás
Diák.
Munkahely
-
Hobbi
Gitár, ének, amatőr dj, videojáték, edzés, futás, házibulik.

Csoportom:
Diák.

Jellem
"Keith egy pöcs. Mindenki odáig van a Dawson ikrekért, de náluk nagyobb szemétládákat én még életemben nem pipáltam. Komolyan azt hittem, hogy haverok vagyunk és az a paraszt lefeküdt a húgommal. Heath-re igazából csak azért neheztelek, mert ő meg próbálta fedezni a Keith-t. Leszarom, igazából egyiket sem bírom... sunyi gecik."
-Daniel Holst, 18, Trinity gimi.

Igazából Heath is lefeküdt Clauval nem csak én, de mindegy hagyjuk, én nem köpöm be, az tuti. Egyébként sem segítene nagyon a helyzeten, meg magasról teszek rá, hogy ki-miért utál. Bocs, Dan. Ja nem.


"Az ikrek? Hát izé.... hihihi...."
-Claudia Holst, 17, Trinity gimi.


"Keith és Heath elég megosztó szereplők a suliban. Őket lehet imádni meg gyűlölni... a kettő közti átmenettel vagy semleges véleménnyel még soha nem találkoztam velük kapcsolatban. Én nagyon bírom őket, mindig történik körülöttük valami, nem szeretik a nyugit, kivéve amikor szívnak... az összes buliban ott vannak, szóval nehéz elkerülni a Dawson jelenséget."
-Elodie Harland, 19, Trinity gimi.

Eddig ez volt a legpontosabb leírás, amit valaha olvastam magunkról. Mi nem vagyunk simulékonyak. Olyanok vagyunk amilyenek és ez vagy tetszik vagy nem. Csak azért nem fogunk máshogyan viselkedni, hogy másik gyomra könnyebben bevegyen minket.


"Külsőre van azért különbség a két srác között, de belsőre ctrl+c ctr+v leduplikálta őket az anyjuk. Kissé egoisták, de cserébe kurvára beképzeltek tudnak lenni, az önbizalom egyikből sincs kispórolva. Elég idegesítőek tudnak lenni, amikor szándékosan rátesznek egy lapáttal erre az ikres szarságra.. miattuk forgolódok néha álmatlanul éjjelente azon töprengve, hogy vajon létezik-e telepátia.."
-Beatrix Benson, 16, Trinity gimi.

Az elejét semmiképpen sem tudom és nem is akarom tagadni. A végéről pedig sajnos nem nyilatkozhatok. Államtitok.


"Keith és Heath? Miért kérdezel róluk? Mit műveltek már megint?!"
-Annabeth Davies-Dawson, 41, fedőneve anyu.


"A fiúk? A feleségem nincs a közelben ugye?.. Őszintén szólva szerintem elég jól sikerültek.. mármint... borzasztó sok panasz érkezik rájuk, de emellett jól tanulnak és élsportolók. Keith zseniálisan baseballozik, Heath pedig valami döbbenetesen tehetséges amerikai focista. Ami pedig a magatartásukat illeti.. hát Isten bocsássa meg, de inkább legyenek ilyenek, hogy a két kis mocsok a jég hátán is képes legyen megélni, mint hogy minden héten behívjanak a suliba azért, mert bántják őket. Tudtommal fizikailag sosem bántottak senki... mármint nem ők kezdték."
-Kenneth Dawson, 42, fedőneve apu.



Avataron:
Griffin Gluck.

Múlt
2006 novemberének huszadik napján születtem meg Annabeth Davies-Dawson és Kenneth Dawson első gyermekeként. 16 perccel később pedig megérkezett az ikertestvérem Heath. Példásan jó testvérek voltunk egészen addig, amíg meg nem tanultunk beszélni és járni, onnantól kezdve pedig a Dawson ház békéje örökre megszűnt. Ha éppen nem egymást ütöttük, akkor biztos, hogy az időszakos egyetértésünk valamilyen bajhoz vezetett, hiszen kétség sem fér ahhoz, hogy valami rosszban sántikáltunk.
Minél nagyobbak lettünk annál komolyabb kárt tudtunk tenni a közvetlen környezetünkben, de héé... nézzük a dolog pozitív oldalát... Heath és én igazi jó tesók lettünk, mert rájöttünk mire is jó egy iker. Volt aki bakot tartson, amikor anya azt gondolta, hogy kellően messzire tette a sütit az asztalon és hiába nem mi voltunk a legnagyobbak a játszótéren, mi mindig ketten voltunk. Minden nézeteltérésünk ellenére szentül hittük, hogy csak mi emelhetünk kezet egymásra.
Az általános iskola javarészt eseménytelen volt. Akkoriban még nem voltunk súlyosan balhésak, leginkább csak a szárnyainkat próbálgattunk kisebb, ártalmatlanabb húzásokkal, persze ez nem jelenti azt, hogy nem volt velünk gond. A szüleink rendszeres látogatói voltak az igazgatói irodának, hogy elbeszélgessenek velük, vagy éppen közösen az egész családdal.
Középiskola előtti nyáron költöztünk Angliából az Államokba. Édesanyánk egy ügyvédi irodában az egyik vezető titkárnője. Amikor a főnökét áthelyezték a New York-i részleg élére olyan ajánlatot kapott, ami miatt megérte az egész családot megmozdítani. Apánk munkásember. Burkolóként dolgozik és mivel összesen két alkalmazottja volt Londonban, így neki sem jelentett problémát a váltás.
Sulikezdés előtt felvételiztünk a Trinitybe, ahol mindketten sportösztöndíjat kaptunk. Brit létünkre amerikai sportokban jeleskedtünk, így talán mi nyertünk a leginkább a költözéssel, hiszen így lehetőségünk nyílt arra, hogy akár ilyen irányú karrierben gondolkozzunk a jövőben.
Azt gondolom, hogy mi igazán ebben a városban kezdtünk el kibontakozni. Kurva jól megvoltunk Londonban is, de New Yorkban egyszerűen szintet lépett az egész életünk. A Trinity a mi igazi ugródeszkánk, a dzsungelünk. Társasági élet, házibulik, haverok, sport és zene. Nincs megállás, hiszen a hétköznapokat elfoglalja a tanulás és az edzés , egy aránylag erős átlagot kötelezően fent kell tartaniuk a sportolóknak is, így nem elég a pályán felmutatott teljesítmény. A hétvége szigorúan a lazulásé, amikor éppen nincs meccs. Eléggé állat módon meg tudunk indulni ilyenkor, ez tagadhatatlan. A szüleink sokat utaznak, így a ház gyakran a miénk. Ez pedig egyet jelent.. buli Dawsonéknál.... jössz?

livin' in new york

Fauna Kelley ölelést küldött

Manuel Valderrama, Deborah Winchester, Bradley R. Fitzgerald, Elena Forbes and Maya Matthews imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Keith Dawson
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Keith Dawson B3f6d2f365b95ecc8577a613a34bffb28bf6c96f
Keith Dawson 536729cce9ce928cbd938931d4d39f0544946acd
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
Prince not too Charming.
★ családi állapot ★ :
Nuh-uh.²⁴
Keith Dawson C2227080cee7d80801a86e1f89a1231e81f54f4f
It's okay to date a younger guy, sweetheart.

We never grow up anyway.
★ lakhely ★ :
Harlem.
★ :
Keith Dawson 342b705d5a41218611e8be95cf0a0fcbc88a042a
★ foglalkozás ★ :
Student.
★ play by ★ :
Griffin Gluck.
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
Keith Dawson 595d717f9db1748282de828760851de676709dbc
TémanyitásRe: Keith Dawson
Keith Dawson EmptyHétf. Júl. 29 2024, 21:14
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Keith!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon menő lehet az, ha az embernek van egy ikertestvére, főleg, ha annak a tesónak nem az a szerepe, hogy állandóan bosszantson, és ott tegyen neked keresztbe, ahol csak tud. Mivel Ti két teljesen egyforma jellemmel lettetek megáldva, úgy gondolom, hogy nem csak ti, de a környezetetek sem igazán unatkozhat. A jellemzésedet viszont olvasva, azt hiszem, hogy sokan gondolhatják azt, hogy belőled még egy is sok, na de kettő...?  Laughing  Viszont az én fejemben inkább az a kérdés fogalmazódott meg, hogy a szüleiteknek véletlenül nincs-e valami varázserejük? Mert ahogy elképzeltelek benneteket kisgyerekként a lakásban szuperhősöset játszani, azt hiszem, hogy atom idegrendszerrel rendelkezhetnek.   Laughing  Szóval le a kalappal előttük.  Keith Dawson 3673325056  Mégis szerintem egy igazán szerethető srác vagy, olyan tipikus kamasz, akinek az a legnagyobb problémája az életében, hogy milyen zene felhozatal legyen a következő megszervezett házibuliban. Csak azt bánom, hogy nem vagyok legalább 12 évvel fiatalabb, mert eskü kedvem lenne egy ilyen bulihoz, ami Dawsonéknál zajlik. Imádtam a lapodat Keith Dawson 2624752903
Színt és rangot majd egy admin fog adni neked, de addig is érezd jól magad! Köszönöm, hogy olvashattalak Keith Dawson 2624752903  szívecske

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

Keith Dawson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Keith Dawson Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Keith Dawson 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Keith Dawson Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
271
★ :
Keith Dawson Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Keith Dawson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Melrose Dawson
» Tate Dawson
» Emily Dawson
» Betsy V. Dawson
» Mabel Dawson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Diákok-
Ugrás: