New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Soraya Fitzgerald
tollából
Ma 21:59-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:34-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 21:10-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

My sweet, mentally unstable fiancée
TémanyitásMy sweet, mentally unstable fiancée
My sweet, mentally unstable fiancée EmptyHétf. Júl. 08 2024, 14:31
Maeve ... (soon to be Duval)
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
pl.: Elle Fanning
Születési hely
New York
Kor
24-27
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero valószínűleg
Családi állapot
eljegyezve általam
Csoport
oktatás, üzlet, média, hivatal vagy diák
Történetünk
Őszintén, te vagy a legrosszabb dolog az életemben. Ennek ellenére este mellettem alszol el, és reggel velem ébredsz ujjadon az eljegyzési gyűrűvel, amit én húztam fel szabad akaratomból...
Mégis, hogy jutottunk akkor idáig? Ezt a kérdést én is megannyiszor felteszem magamnak nap, mint nap. A rövid válasz az, hogy jogilag is megkérdőjelezhető hibáim sorozata kényszerített bele a helyzetbe. A hosszabb és kimerítőbb válasz, pedig rólad szól, csak is rólad:
A rohanó metropolis, New York azon szegletében születtél, amin a modern nagyvárosi életforma még nem hagyta rajta teljesen az ujjlenyomatát. A szüleid mélyen vallásosak, a munkájuk és a jókora vagyonuk is köthető az egyházhoz. Nem csodálkoznék, ha pont az apád lenne a new york-i egyházmegye püspöke… Téged is a hit és Isten szeretetének elvei alapján neveletek. A ti családotokban nem volt választható opció a templomba járás, inkább kötelezettségként, alapelvként kezelték az istentiszteleteken való részvétel. Talán nem meglepő, hogy a tanulmányaid is egyházi magániskolák kísérték végig. Azonban te sose voltál az a pedáns, mintaként lefesthető hívő, aki önként jelentkezett volna a kórusba énekelni, habár az apád ebbe is bele kényszerített, akárcsak a többi "szabadidős" tevékenységbe (pl. komolyzene?). A sok mentális nyomás, és a kötelezettségek korán, már 16 éves korod környékén felszínre hozta a mindig is benned bújkáló borderline személyiségzavart. Az évek során megannyi pszichológus és pszichiáter kezelt téged, míg végül Dr. Abbott-hoz nem kerültél, aki idős kora ellenére nagyszerű szakember, legalábbis a szüleid szerint mindenképp, a te véleményed sohasem kérdezték. Már három éve voltál rendszeres látogatója a rendelőnek, mikor én odakerültem a doktor úr oldalára. Néhány páciensét átvettem, mert az egyre romló egészsége miatt egyre kevesebbet tudott dolgozni, és ezek között a beteg közt voltál te is. Nem volt szisztematika a betegek vagy a betegségeik között, akik hozzám kerültek, így puszta véletlennek fogtam fel a veled való találkozást, de lehet már régebben kiszúrtál magadnak, és kapva kaptál a lehetőségen, hogy én kezeljelek.  Úgy érzem, nem állna messzed tőled a kártyák kedved szerint forgatása. Ugyanis az orvosaidnak se mindig mondtál el mindent, bármennyire is a biztonságos közeget kellett volna jelentenie a rendelő négy falának, féltél, hogy a szüleid elé tárják a valódi éned, azt akiről tudni lehetett, hogy a szüzességi fogadalma a kilencedikes hittantáborig tartott, hogy a betegség irányítása alatt bárkire szépen lebegtetted a pilláid egy kis figyelem reményében, hogy esténként a biblia olvasása helyett a minősíthetetlen bulikban tölötted az időd.  Lehettem volna én az áttörés, akinek kiöntheted a szíveid, azonban te inkább szexuális értelemben szúrtál ki, én pedig nem ellenkeztem, habár utólag visszagondolva, nagyon is tiltakoznom kellett volna. Így a szüleid által fizetett óráinkat ahelyett, hogy a te lelkeden könnyítettünk volna, inkább a ruháktól szabadítottuk meg egymást. Persze, pechemre, valahol hiba csúszott a rendszerbe, és terhes lettél. Túl későn derült ki, így az abortusz se játszhatott, na meg a te családi háttered amúgy se engedte, hogy egy magzatot meggyilkolj. A szüleid is tudomást szereztek róla, mert az anyád igen rendszerezetten követte az orvosi aktáidat. Konkrétan nem hagytak nekem más lehetőséget, minthogy elvegyelek feleségül, különben egy olyan pert zúdítottak volna a nyakamba, amit esélyem se lett volna megnyerni, mert természetesen a házasságon kívüli gyerek se volt opció a te esetedben.
Szóval hozzám költöztél, és a családdod az anyámmal karöltve szervezgeti az akasztásom… mármint az esküvőnket, aminek muszáj meglennie mielőtt túl nyilvánvalóvá válna a rokonságod meg az egyházközösség számára a várandósságod. Én pedig eközben meg se próbállak szeretni, túlzottan dühít a helyzet, hogy nincs választásom, és hogy katasztrofális döntéseket hoztam.

Mindenképp nézz rá az ET-mre, mert gyakorlatilag a múlt rész Maeveről szól. Amúgy egy aranyos, de erős akaratú és kicsit felelőtlen lányt képzeltem el, aki úgyszint belekényszerült a helyzetbe, de ő legalább igyekszik megtalálni a komfortját benne. Na meg folyton küzd a számára szigorú vallási szabályok, a saját elképzelései és igényei, meg a betegsége szeszélyeivel. A játéktéren szerintem sok van bennük Lucassal, a leányzó megpróbálhatja elérni, hogy közelebb kerüljön hozzá Luke, hogy ne csak páciensként tekintsen rá, mert most eléggé el van hidegülve ettől a házasság témától. Akár rajta kaphatja a vőlegényét, hogy megcsalja. Ugyanakkor Lucas segíthet neki kicsit kiállni a családjával szemben, persze ahhoz először meg kell nyerni mr. egot magának. És még több ötletet kitalálhatunk közösen. Szeretnék kicsit szabadkezet adni, PB és név is variálható, a személyiségével is abszolút kompromisszumkész vagyok. Várlak nagyon  My sweet, mentally unstable fiancée 2624752903

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Lucas Duval
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
My sweet, mentally unstable fiancée Ezgif-5-db24441b68
My sweet, mentally unstable fiancée 2b0348ad32b5b3ea4bfa0512528aed6402fc7060
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
engaged, feeling like a bird in a cage
My sweet, mentally unstable fiancée Tumblr_oxcu44s1DP1s6udhqo2_500


★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
Truth will always be truth, regardless of lack of understanding, disbelief or ignorance.
★ foglalkozás ★ :
pszichiáter
★ play by ★ :
Nicholas Hoult
★ hozzászólások száma ★ :
23
★ :
My sweet, mentally unstable fiancée Ezgif-3-f677938f9e
 
My sweet, mentally unstable fiancée
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ... Panborne. My sweet sis.
» Sweet Mistake
» too sweet, too pure...
» She's sweet, but a psycho
» My sweet husband

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: