New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Tegnap 23:44-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:18-kor
Caspian E. Lincoln
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Caspian E. Lincoln
tollából
Tegnap 22:21-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Tegnap 21:29-kor
Lisandro Mendez
tollából
Tegnap 21:22-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 21:05-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Tegnap 21:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
45
30
Egészségügy
26
14
Hivatal
7
11
Média
42
30
Munkások
32
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
36
Üzlet
25
23
Összesen
211
198

Just f*****g kidding me?! Cale & Cora
TémanyitásRe: Just f*****g kidding me?! Cale & Cora
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora EmptyTegnap 18:55-kor



Cale & Cora




original.gif



S

ok minden szaladt át az agyamon az elmúlt pár percben, azt tudom, hogy elfutni nem tudok, van egy olyan érzésem hogy ha csak megpróbálnám a vállamról a nyakamon akadna meg a tenyere, és bár sok mindent szeretek egy férfiban, azt ha nem kapok levegőt nincs köztük, valamint azt is tudom, hogy tartanom kellene a szám, de nem vagyok egy egykönnyen megijedő fajta, így amíg a vér rajtam nem a sajátom, nos nem fogok kocogó fogakkal azon bőgni, hogy engedjen el, sokmindent megtanultam már az évek alatt, és tudom, hogy kell bánni valakivel aki bármikor elmetszené a tokodat, bármily hihetetlen is, láttam már egy s mást, és nekem sincs mindig kedvem cukinak lenni.
- Értem, nos akkor úgy érzem szerencsésnek mondhatom magam, amiért még élek. Bár kétlem, hogy ezt előre tervezted volna...
Nevetem el magam, és húzom össze a nyakam ahogy megérzem a levegőt amit kifúj miközben megszagol.
- Hé, ez csikis volt. Egyébként miért van olyan érzésem, hogy te vezetted azt az autót? Még szerencse, hogy nem futok nyílt terepen. Valahogy nekem is le kell vezetnem a feszültséget.
Vonom meg a vállam és vele ellentétben én nem tervezem elvágni senki torkát, bár pár ember néha megérdemelné, hogy alaposan összeverjék.
- Ha nem Winnetou vagy, akkor szabad tudni még is kit is takar ez a név? Nem féltem a nyelvem, erősen tudok harapni.
Ha már így volt alkalmam mondhatni szembe jönni vele az utcán.
- A "majd" azt hiszem enyhe túlzás.
Bukott ki belőlem egy nevetés, ami még engem is meglepett, de az jobban, hogy miért nem félek? Pedig tudom, hogy kellene...
- A hullaházat kihagynám, nem szeretem a hideget, bár egész jól sminkelek. A többihez meg először is tiszta ruha kellene, mert ebben elég feltűnőek vagyunk.
Bökök a vérfoltok felé. azt hiszem ezt dobhatom ki, soha többet nem fog kijönni belőle, tudom, ez legyen a legnagyobb problémám, először éljem túl ezt a cseppet sem váratlan fordulatoktól mentes napot.







I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f
mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
98
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
TémanyitásRe: Just f*****g kidding me?! Cale & Cora
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora EmptySzomb. Jún. 29 2024, 20:26

Dangerous friendships

   
- Neeem. Nem kéne. Nincs itt semmi dolguk, csak kötekednének, meg bilincset lóbálnának. A halottak meg majd lebomlanak - vontam meg a vállaim és kuncogtam is hozzá egyet. - Jaj, hát én nem utáltam őket. Igazából azt se tudom kik voltak, csak jó buli volt - nevettem és végtére is ez volt az igazság. Nem ismertem őket, csak vicces volt megölni őket. Szerettem gyilkosságokkal szórakoztatni magam.
- Egy kis izzadtság nem ölt meg senkit, de az edzésekkel vigyázni kell. Ismertem valakit, aki futás közben halt meg. Igaz, sokat segített az autó is, ami elgázolta - kacarásztam. - Tudod, hogy hal meg a hosszútávfutó? Kiszalad az életből! - nevettem.
- Ugyan, én fetrengeni? Nem. Nem - feleltem és gondolkodtam is kicsit. - Nem, nem tudom elképzelni. Amúgy sem akarnálak megskalpolni. Nem vagyok én Winteou - vigyorogtam. - Amúgy is, mire van akkor a fodrász? Majd helyre hozza. Én a helyedben jobban félteném a nyelvem - kuncogtam.
Nem értettem miről magyaráz a barátság terén, csak mosolyogtam, mintha felfognám. Igazából egy szavát sem értettem, de annyit le tudtam szűrni, hogy nincsenek barátai. Bizonyára ezt akarta közölni, csak nagyon körülményesen írta le.
A nyakához hajoltam és megszimatoltam őt.
- Nem is vagy büdös, miről beszélsz? - legyintettem. Nők...
- Én egész jól barátkozom. Tudod az emberek szeretik a bűvészeket. Majd meghalnak tőlem, olyan profin űzöm az ipart - kacarásztam és visszafelé mutogattam, amerre a hullák voltak, amíg el nem jöttünk onnan.
- Jaj, hát azt még én sem tudom, csak úgy megyek valamerre. Cukrászda, mozi, múzeum, hullaház. Neked mihez lenne kedved? Rugalmas vagyok, mint a hajgumi. Te mit szeretnél?
   Outfit || Zene: Friends || Tag:  @Adriana Corazon Carrillo  ||


The most delightful lunatic
Fame is not so impossible for people with charisma, passion and talent. Being famous just means you have fans, and even one or two is enough to make you someone special.
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
616
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
TémanyitásRe: Just f*****g kidding me?! Cale & Cora
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora EmptySzomb. Jún. 29 2024, 16:26



Cale & Cora




original.gif



A

zzal kezdeném a gondolatmenetem, hogy nem a megszokott napi rutinom közé tartozik a kártyatrükkök meglesése aluljárókban, és az utána következő véres részletek meg főleg nem, igazából annyira megdöbbentem, hogy csak álltam, mint akinek földbe gyökerezett a lába és nem értettem, hogy én mégis, hogy a fenébe keveredtem ebbe az egész buliba bele? Tény, hogy nem kezdek el sikoltozni és elfutni, azzal szerintem csak rosszabbat tettem volna, valamint Mexikóban nőttem fel, apám drogfutárnak használta az egész családot, én már nagyon nem lepődök meg egy leszámoláson, mikor öt évesen már segítettem anyának embereket összefércelni, ez is valami hasonló, csak itt nincs itt a Mamá, hál Istennek...
Egy dologban azonban biztos vagyok, hallgatnom kellene az ösztöneimre, hogy ne álljak meg futás közben...
- Corazon Carrillo.
Pislogtam értetlenkedve, részint mert én voltam az egyetlen akin egy karcolás nem volt, másrészt meg hát érted, csak úgy odajön hozzád valaki aki az előbb mészárolt le egy kisebb falut, jogos a feltevésem, hogy mi a franc van?!
- Öhm, oké. Csak úgy kérdezem, hogy nem kellene hívni a 911-et? Persze, mindig van pár ember aki megérdemelne hasonlót, de ennyi embert nem utálhatsz egyszerre.
Miközben követem többször is átszáguld az agyamon, hogy vajon hova a pokolba fogunk most menni? Mármint, szó szerint a pokolba?
- Hát ha nem zavar, hogy izzadt vagyok, mivel épp edzeni indultam. Amúgy, ugye tudod, hogy eltaláltad volna a hajam valószínűleg te is fetrengenél most?
Nevetem el magam, bár nem értem miért akarom vágni magam alatt a fát, de valamiért úgy érzem, hogy ha ártani akart volna már nekem, akkor most nem sétálnék éppen sehova.
- Rossz vagyok a barátkozásban, valamit mindig elszúrok benne, és többségében pont azt amiért két embert barátnak lehet nevezni.
Talán Nova most az egyetlen közeli barátom, valahogy mindig rossz vége lesz kapcsolataimnak, valószínűleg én vagyok ebben a közös nevező.
- Amúgy szabadna tudnom most hova is viszel? Csak, hogy csomagoljak e három napi hideg élelmet.
Hogy én miért nem tudok soha csendben maradni?!







I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f
mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
98
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
TémanyitásRe: Just f*****g kidding me?! Cale & Cora
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora EmptyPént. Jún. 28 2024, 18:38

Dangerous friendships

   
Az aluljáró mindig is remek hely volt arra, hogy az amatőr művészek fellépjenek némi zsebpénz reményében, mint mondjuk a hegedű művészek, akik meseszép dallamokat játszottak, cserébe a járókelők pénzt dobáltak a hegedű tokjába. Persze én nem voltam amatőr bűvész, ahogy anyagilag rászorult sem voltam, mert profi voltam és gazdag, de néha kaptam az alkalmon, hogy produkáljam magam a kíváncsi embereknek. Persze meg volt az esélye, hogy felismerjenek, hiszen ország szerte ismert sorozatgyilkos voltam, de sosem zavart, ha esetleg lebuktam, hogy ki is vagyok, mivel mindig voltak nálam trükkök, amikkel ki tudtam vágni magam.
Ma is az egyik Manhattani aluljáróban loptam a napot és trükkökkel szórakoztattam a mit sem sejtő népet. Elég komoly trükkökkel, amiket talán még Dynamo sem tudna megfejteni, hogy csináltam és az álarcos mágus sem tudna leleplezni, de ez így volt rendjén. Igazán profi voltam, ciki lenne ha lebuknék, hiszen majd harminc év volt már mögöttem, amit a varázslatok világában töltöttem el.
Egyre nagyobb tömeg gyűlt össze, így elérkezettnek láttam az időt, hogy a szórakoztatás után egy kis horrort vigyek az emberek életébe. Megkevertem a paklit, majd a hagyományosnál is élesebb lapokat elkezdtem dobálni a közönség felé, a kártyák pedig sorra kezdték el elvágni az emberek torkát, kiszúrni a szemüket, vagy épp más módon megsebesíteni, megölni őket, majd kilőttem a lapokat egymás után, ezzel még több ember halálát és sebesülést okozva, majd két röhögés között szemet szúrt nekem egy lány a tömegben, aki még épségben volt. Mi szerencse? Oda is léptem hozzá.
- Ooo, helló kislány - mosolyogtam. - Cale Braxton szolgálatodra - kuncogtam és átkaroltam a vállai felett. - Gyere, keressünk egy csendes, nyugodt helyet - mondtam, hiszen itt nagyban zajlottak még a sikoltozások és a halálhörgések. - Amúgy is, nemsokára jön a rendőrség is. Ne legyünk útban nekik... - legyintettem. - Mi járatban erre, mesélj? Olyan kis magányosnak tűnsz - vigyorogtam. - Van kedved barátkozni?

   Outfit || Zene: Friends || Tag:  @Adriana Corazon Carrillo  ||


The most delightful lunatic
Fame is not so impossible for people with charisma, passion and talent. Being famous just means you have fans, and even one or two is enough to make you someone special.
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora 3e536e2b4783292c20e638928f3c53fc0a0ee050
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora 017895fa7b9efe8bbd8ed81e1993c3bd84bb2a17
I am a forest, and a night of dark trees:
but he who is not afraid of my darkness,
will find banks full of roses under my cypresses.
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_p330neskXb1ws8x6wo1_540
Fun, insanity and aggression
Murder, magic and comedy
It is all
Cale Braxton
♫ :
My dark disquiet playing such eerie harmonies
Making waves and diving under
Lightning to the sound of thunder
My dark disquiet singing such haunting melodies
So white, so still, so bright, it's almost too painful now
I'm ready to fight, to run from the light
And here now comes the sweet corrupting reality
While now I'm free, will I once cease to be
★ lakhely ★ :
Long Island
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_p40r410u8S1ws8x6wo2_r2_400
Night, the world, it's mine,
with nobody else out here
★ idézet ★ :
You are enough to drive a saint to madness or a king to his knees
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Marko Saaresto
★ szükségem van rád ★ :
My bestie bad boy
★ hozzászólások száma ★ :
616
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_od90l2RajF1u9hjfao2_r1_400
We're the softest murmur of voices
Without names we're fantasising
Dancing like flames, mesmerising
TémanyitásJust f*****g kidding me?! Cale & Cora
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora EmptyPént. Jún. 28 2024, 14:50



Cale & Cora




original.gif



A

z ember azt hinné ha rendeződni látszik az élete már kevesebb gondolat fog kavarogni a fejében, nos egy igazi nő tudja, hogy ennél nagyobbat nem is lehetne tévedni, mert mindig van egy újabb dolog amiből tudunk nem kis problémát generálni saját magunknak, és amíg illegális kést vágni az ember hátába, addig azt hiszem az edzés az egyetlen olyan tevékenység amiben le tudom vezetni a felesleges energiát, amit az a stressz okoz amit saját magamnak okozok.
Csak pár kilométerre van a terem ahova járok, így általában futni szoktam odáig, tökéletes kardió bemelegítés, felvettem a szokásos kis fekete futó nadrágom és egy sport melltartót, futó cipő, fülembe dugtam a fülesem, ami természetesen a karomra volt erősítve, aki futott már valaha is, tudja mennyire kényelmetlen más formában, szeretem a dallamos ír kocsma zenét és időnként a poprockot, általában ezekre edzem mert egyszerre felpörget és dühössé tesz, bármilyen fura is ezt így hallani, de ezeket előhozva magamból tudom igazán levezetni a felgyülemlett stresszt.
Minden nap keresztül futok a parkon, ott kevésbé bámulnak meg valakit aki mozog, nem tudom miért, ott természetesebbnek veszik ezt, mintha csak úgy az utcán futkorászol, mint egy eszetlen, ott nem hiszik, hogy azért futok mert valaki kerget, nem viccelek, volt, hogy megállítottak, hogy baj van e, és nem értették, hogy akkor még is miért futok, nincs kedvem leállni vitatkozni, mert nos hát, nemigen tudok mindig parancsolni az indulataimnak ha idióták vesznek körül.
Az egyik kis aluljárónál meglehetősen nagy tömeg gyűlt össze, meg is ragadta a tekintetem, mivel egy oda igyekvő majdnem fel is lökött, értetlenkedve pislogtam, hogy valaki meghalt, hogy ennyi szájtáti van?
Komolyan érdekelni kezdett a dolog, így gondoltam megnézem magamnak, hát nem bírtam ki, hogy ne nevessem el magam.
- Ezt még van aki beveszi?
A szúrós tekintetekből úgy érzem ezt hangosan mondtam ki.
- Ó, most komolyan, mondják, hogy pénzt nem tettek fel...
Azt hiszem ezzel most pár ember tyúkszemére léptem, mondtam már, hogy nekem nem szabad megállnom futás közben?







I don't believe the Rules
Never listen the gossip, just smile and everybody f*** *f

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Adriana Corazon Carrillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora MTIwOTcyNA
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Just me and I
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora NPuM78

-.-.-.-.-.-.-.-

Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_py3j45g4iI1rmivwfo3_400
★ play by ★ :
Sara Orrego
★ szükségem van rád ★ :
My dear Volcano!
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to7_540
★ hozzászólások száma ★ :
98
★ :
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora PAdZY3

-.-.-.-.-.-.-

Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Tumblr_p0czw5jJU01vcsd5to4_540
TémanyitásRe: Just f*****g kidding me?! Cale & Cora
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Just f*****g kidding me?! Cale & Cora
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Are you kidding me? August & Cora
» Bai & Lyn - Are you kidding me?!
» Everything sucks... just kidding - S&H
» Emily & Lenore – Are you kidding me?
» Are you just kidding me? Alfonso & Kira

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Utcák és parkok :: Central Park-
Ugrás: