New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Soraya Fitzgerald
tollából
Ma 21:59-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:34-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 21:10-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

Frank Ames
TémanyitásFrank Ames
Frank Ames EmptySzomb. Jún. 22 2024, 07:59
Frank Ames
All you need is that perfect song on that perfect drive to feel infinite.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Frank Ames
Becenév
Ames, Frank
Születési hely
New York City, New York, USA
Születési idõ
1978. július 26.
Kor
46
Lakhely
Staten Island, New York
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
Egy éve kapcsolatban egy orosz nővel.
Az apucija ugyan simlis, de a csaj, Nastya egy dögös modell.
Tanulmányok
A középiskolát New York-ban végezte.
Nem tanult tovább.
Foglalkozás
személyi testőr
időnként kidobó
Munkahely
szabadúszó
Hobbi
késdobálás, lövészet, vezetés/motorozás, harcművészetek, kutyákkal játék, sziklamászás, méhészkedés, haverokkal lógás, lustálkodás, meg amire épp rákap. Imád élni!

Csoportom:
Munkások

Jellem
Ő az a férfi, aki mindig tele van energiával, élni akarással, szabadságvággyal. Gyűlöli, ha megpróbálják korlátok közé szorítani, és azonnal lázadni kezd.
A könnyed stílusa, a lezser jelleme magával ragadja azokat, akikkel találkozik. Mindig ő a társaság közepe, a figyelem középpontja, nem lehet nem észrevenni, ha felbukkan valahol. Általában az emberek keresik a társaságát, a barátságát. Nagypofájú, mindig kimondja, amit gondol, imád hangosan és jókat nevetni, de ennek ellenére feleslegesen nem szószátyár típus. Nem jellemző rá a ferdítés. Nem akar másnak látszani, mint aki.
Alapból rámondanád, hogy nem egy álompasi, de mégis van benne valami. Talán az jön át a kisugárzásából is, hogy mennyire nagyon hiú, aki mindig ad a külsejére, még a legrosszabb napjain is. Ebből kifolyólag meglehetősen felszínes, sokszor csak a látszat, a csillogás érdekli. Az érzelmek mellett többek között ezért is jár most egy fiatalabb, dögös, orosz modellel. Őt előbb meg lehet fogni vizuális ingerekkel.
A munkájában hanyag, lusta benyomást kelthet, de olyan kockázatokat is képes bevállalni, amit mások még legmerészebb álmaikban sem. Igazi hazárdjátékos, aki nem veti meg a szerencsejátékokat, a fogadásokat, extrém helyzeteket. Bármit képes eljátszani, legyen az pénz, szerelem. (Korábban szerencsejátékfüggő is volt, amit kezeltetnie kellett.) De nem érdekli és egy percig sem bánja. Ő egy adakozó típus, aki imád ajándékokkal elhalmozni másokat, és ezeket a bukásokat is a kegyességeként fogja fel.
Rá is igaz, hogy a zord, motoros külső mögött egy érző szív lapul. Nyitott, kedves, jószívű és a végletekig lojális. A hűtlenséget nem tűri mástól sem. Magas fokú igazságérzettel rendelkezik. Mindig tisztán játszik. Rá mindig mindenben lehet számítani, legyen az bármilyen extra szívesség. Csak megvonja a vállát, és máris veheted elintézettnek. Amennyire komolytalanul könnyen veszi az életet és képes kockáztatni, legalább annyira biztonságban vagy mellette. Nem egy alvilági kapcsolata van, de a bűnöző lét sosem szippantotta be.
Amilyen jó barát, annyira borzalmas munkatárs, nem véletlenül dolgozik egyedül, szabadúszóként. Természetesnek hat a viselkedése, a modora, könnyű kijönni vele, de nagyon domináns, és e mellé mindennek úgy kell lennie, ahogy ő akarja. Az ellenkezés, az értetlenkedés puszta gondolata is azonnal kihozza a sodrából. Retteg a kudarcoktól, de sosem hagyja, hogy ezek maguk alá temessék. Mindig megpróbál győztesként kijönni minden helyzetből. Hirtelen haragú, hajlamos a kegyetlenségre, de amilyen gyorsan felkapja a vizet, olyan hamar meg is bocsát. Nem haragtartó.
Szereti az otthon biztonságát, kényelmét, a természetet, a napsütést. Igazi lustálkodó. De szeret sportolni, kimozdulni, haverokkal iszogatni, vetélkedni, és naná, hogy nyerni. Mindent a dicsőségért tesz. Szereti, ha elhalmozzák babérokkal, bókokkal, elismerésekkel.
Tüzes, érzéki, örök szerelmes és folyton elégedetlen. Öreg róka nem vén róka!! Szereti a gyönyörű nőket, de a szépségük mellett elvárja, hogy intelligensek, ápoltak, kedvesek, életvidámak és még szerények is legyenek. Elvből elítéli a könnyű nőcskéket. Úgy véli, bármit akar, az a helyes, neki mindenhez és bárkihez joga van, ha olyan kedve van. Nincs tekintettel semmiféle társadalmi, rangi különbségre, minden nővel egyformán viselkedik. Felőle aztán lehetsz a miniszter asszony is, le se szarja. Ugyanolyan nő vagy a szemében, mint bárki. A felesleges hitegetést nem viseli el. Nagyon féltékeny, így előtte nem lehet csak úgy másokkal flörtölgetni. Minden megjegyzéstől kiakad. Az a nő, akit magának választ, érezze megtisztelve magát. Cserébe viszont a tenyerén hordozza.
Imádja a harcművészeteket, az extrém sportot, a vezetést, a motorozást (az autó vezetést jobban!!!), a veszélyt, a száguldást. Mondhatni adrenalinfüggő. Veszélyes? Kit érdekel! Halálos? Neki ne mondja meg senki se! Majd ő azt tudja. Egyszer élünk.

Avataron:
Keanu Reeves

Múlt
McKenna-nak és Delaney-nek (hála a szent szarnak!) más programja volt, így ma csak a vének tanácsa ült össze egy átlagos szombat esti sörözgetésre. Sharkey-val és Dave-vel mindhárman staten island-i faszfejek vagyunk, így van egy jól bejáratott itteni törzshelyünk Bob-nál. Ááám oda most nem mehettünk, mert felújítja a kerthelyiséget a nyárra, vagy mi a szarról hadovált. Végül is nem gond, legalább nem akarja ránk tukmálni azt a lóbaszó kotyvalékot, amivel múltkor KO-ra itattuk még azt a gyökér Reilly-t is.
Így hát ma jobb híján Mike-hoz jöttünk, aki a lányával, Adaline-nel viszi a kis kocsmájukat. Annyira nem szeretjük, mert az utóbbi időben túl sok mai kefefejű pöcs jár ide, akiket annyira nem tolerálunk. Jobb volt, amíg hozzánk hasonló kaliberű régi arcok voltak, de tök mindegy. Jobb mint a semmi, vagy otthon ülni. (Na nem mintha ne tudtam volna valami fasza kis programot elképzelni Nastya-val ma estére.) Így hát nem volt újdonság az a pár balhézós, nagypofájú, fiatalabb, faszkalap, tapló suhanc, akik belekötöttek szerencsétlen pultos kiscsajba. De ahogy kivettük a szövegelésükből, más vendégekbe is, akik próbálták leállítani őket.

[- Naa! Gyere ki a pultpól, cica.
- Ilyen szép csajt még nem láttam, mint te. Gyere na, jó lesz.
- Kösz, de nem. Jó nekem itt. Üljetek le valamelyik asztalhoz, légyszi, zavarjátok a többi vendéget.
- Elküldenél? Ilyen kis szívtelen vagy? Pedig mi csak udvarolunk neked.
- Hagyjátok már békén! Mit nem értetek azon, hogy nem akar tőletek semmit!?
- Ne ugass bele, kutya!]

Nem a mi dolgunk volt, akadt ugyanis sokkal fontosabb megbeszélnivalónk is, mint pár baromarcú, akik nem férnek a gatyájukba.
- Eljött a te időd, "Dave bácsi". Sharkey-éknál esedékes lesz a ház felújítás.
- Bevetheted azt a híresen nagy tudásodat, öcsipók-helyettes.
- Felőlem. De mégis mire gondoltatok? A felújítás elég tág fogalom.
- Inkább azt kérdezd, mire nem. - forgattam látványosan a szemeimet. Ebből Davidson már sejthette, hogy itt bizony fél éves gebasz lesz.
- A tető és a külső szigetelés kivételével minden kell.
- Nyertetek a lottón, vagy mi a fasz? - meresztgette a szemeit.
- Nem, te baromarcú. Összespóroltuk. Amúgy is nem mindegy az neked? Jönnél kunyerálni, mi?
- Kell a fasznak a pénzed, sugar daddy. Szóval! Mit akartok?
- Jó lenne kifesteni, nem csak a falakat, hanem az ajtókat, ablakokat. Burkolatokat cserélni, csempe, járólap, ilyenek. Az ezer éves bútorok cseréje is megérett, amit eddig halogattunk, például konyha. Evan szerint már nem menő a szobája. Amy szerint a fürdőt is fel kellene újítani, ha már úgyis szétbarmolunk mindent. És gondolom Aly-ben is megfogalmazódott már a három kívánság.
- Ismerős. Csak nálunk az asszony a lámpacseréért és a teraszra nyíló tolóajtóért volt meghülyülve. Mintha a pénz meg bokron teremne, érted.
- Faszom. Ne engedjetek megnősülni.
- A kis finom orosz modell bige már rágja a füledet, mi? - Sharkey elégedett, gonosz vigyorral a pofáján vonogatta a szemöldökeit.
- Hát ha csak a fülemet rágná, öregem.... - emeltem a számhoz a sörös üveget.

[- Naaaa!!! Ne kéresd magad! Gyere na! Vagy bemenjek hozzád én?
- Ide nem jöhettek be! Menjetek ki! Ne már!!
- Hagyjátok már békén azt a lányt! Kifelé!!!]

Eddig nem akartunk beleszólni, de már mindhármunknak a fasza kivolt velük, ahogy ott kínlódnak.
- Nem lehetne már bekussolni!?
- Takarodjatok a francba, kis szarcsimbókok, ha nem tudtok viselkedni.
- Amíg még szépen kérjük.
- Nem azért jöttünk, hogy a tahóskodásotokat hallgasuk. Akadjatok le a személyzetről, és a többi vendégről is.

Ezek az egysejtűek kurvára nem értettek a szép szóból. Ugyanúgy bemászkáltak a pult mögé, és elkezdték fogdosni az itt dolgozó csajt az engedélye nélkül. Az egyik vendég aztán megunta a szájtépést, bement utánuk, és megpróbálta elrángatni onnan azt a fő vadbarmot, hogy álljon le.
- Na, ennek se lesz jó vége.
- Kinek mi. Én már úgy vágytam egy klasszikus kocsmai csépelésre. Baszki. Az a rohadt Reilly sajnálhatja, hogy lemarad.
- Azok alapján, amit Sierra mondott, nem hinném.
- Ááááhh. Szarrá verhetné őket a kisöcsi. Olyan ez, mint a karácsony! Ejj, fiam, nem tudod, mit hagysz ki.

Én nem tudom, ezek miféle tömegbunyót kezdtek el produkálni ott a pultnál, de valahogy az egyik balfasz tag a mi asztalunkra dobott egy hasast, leverve a söreinket.
Hát akkor sajnos nincs más hátra, mint ideje lesz beszállni. Beszarás, hogy már nyugodtan iszogatni se hagyják szegény öregeket.

Az asztalunkon landoló latino tört angollal bocsánatot kért, és humorosan megjegyezte, hogy csak pihen kicsit. Meg is engedtem magamnak egy vigyort. Szórakoztatónak találtam a kölyköt is, de leginkább azt, hogy gondolatban már betörtem néhány orrot. Amilyen hirtelen érkezett a faszikám, ugyanolyan gyorsan "távozott" is, na nem önként. Két felspannolt csávó képes volt utána jönni, hogy aztán felnyalábolják. Valószínűleg abban reménykedtek, hogy bokszzsáknak használhatják, de nem jöttek be a számításaik. Az egyiket ügyesen megfejelte, viszont a másik már résen volt, így bemosott neki egy akkorát, hogy az már szinte nekem fájt.
- Úúú, ez csúnya volt. - húztam el a szám kamu-együttérző, sokkal inkább kárörvendő grimaszra.
Csak fél füllel figyeltünk rájuk ugyan, de a latino töki valószínűleg ugyanaz, akit korábban hallottunk spanyolul hablatyolni a sok kis pöcsnek. A pultos csajnak segíteni akart ő is, nem molesztálta, mint a többi barom. Így hát úgy döntöttünk, hogy az ő oldalán szállunk be a buliba.
Három seggfej közelített felénk nagy mellénnyel. Fasza. Pont nekünk való csemege. Dave-vel ellentétben én imádok taknyosokat megruházni, mert ha már az apjuknak nem sikerült, kénytelenek vagyunk mi kiosztani pár atyai pofont. Vagy rosszabbat.
Az említett Dave elkapta az egyik karját, majd kicsavarta. Azzal a lendülettel ráfordította az egyik asztal lapjára, majd jól orrba könyökölte.
- Ezt meg Reilly küldi. - a tenyere tövével gigán vágta.
Sharkey behúzott egy tisztességeset a kiszemelt áldozatának, hogy az kellő távolságba tántorodjon, aztán jól gyomorszájba rúghassa. Ahogy a földre görnyedt, szeretetből belerúgott még egyet útravalónak.
Én meg csak klasszikusan szétvertem a pofájukat, minek cifrázni alapon.
- Gyeeere, te kis szarcsimbók! Téged is kipicsázlak. - Sharkey szívesen bemosott még néhány hülyének. Valószínűleg az motiválta, hogy a pultos lány akár a lánya is lehetne. Alynne-re pedig ritka kényes volt. Nem úgy néz ki, mint egy tipikus minta apa, de nagyon is az.
Én azzal szórakoztattam magam, hogy az egyik hülyét körbedobáltam darts nyilakkal. Majd bepisált a kis görény.
- A következő a szemedbe megy, ha nem takarodtok el innen!
Úgy tűnt, hogy kezdik végre kapisgálni, hogy túlerőben vagyunk velük szemben. Reméljük... az ő érdekükben persze. Én még szívesen folytattam volna.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Frank Ames
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Frank Ames 59bcbdea68f5d480eb14c4c7034ee92892598183
Frank Ames Tumblr_inline_ox4lfgFV7Z1txm9sv_540
★ kor ★ :
46
★ elõtörténet ★ :
You are the writer of your life.
♫ :
I'm gonna' grab your throat
I'm gonna' take your worth
I'm gonna' tell you something
Something you've never heard
★ családi állapot ★ :
Frank Ames Tumblr_n7rz3nWy3C1rc7xs7o8_400
Kapcsolatban: Nastya
(spoiler alert: még)
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
Frank Ames Vc3On5F
No friendship is an accident.
★ idézet ★ :
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl is simply not giving the kiss the attention it deserves.
★ foglalkozás ★ :
Személyi testőr/kidobó
★ play by ★ :
Keanu Reeves
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
Frank Ames NegativeHauntingGrouse-size_restricted
TémanyitásRe: Frank Ames
Frank Ames EmptySzomb. Jún. 22 2024, 21:32
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Frank!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy nagyon kedvelhető karaktert hoztál közénk, aki érthető módon minden adandó alkalommal a társaság közepe.
A karaktered a maga hanyagsága és lazasága mellett olyan pozitív kisugárzással és valami megmagyarázhatatlan aurával rendelkezik, ami akaratlanul is bevonzza az embert. Talán pont azért, amit te is említettél; nem játssza meg magát, nem tettet, ami a szívén, az a száján, hangos és feltűnő jelenség. Titkon szerintem mindenki szeretne egy kicsit ilyen lenni, vagy a sok irigylésre méltó tulajdonság közül legalább egyet-kettőt magáénak tudni, pontosan ezért olyan népszerű.
A kemény, határozott külső mögött ott rejlik még sok-sok érték, amit nagyon remélem, hogy a fiatal kis orosz csajszi megbecsül. :bajod:
A kocsmás jeleneten nagyon jókat mosolyogtam. Smile Hiányoznak a mindennapokból az ilyen figurák, mint a ti fogatotok, akiknek a helyét kezdi szép lassan átvenni az új generáció. Nem, mintha velük olyan nagy baj lenne, mert igenis vannak köztük is rendes arcok, de a ti fajtátok már kihaló félben van sajnos. Laughing Az a pár srác biztos megtanulta, hogy még csak a kilométeres közelébe se menjen annak a bárnak, ha másnap szeretnék megismerni a saját tükörképüket. Laughing
Remélem, hogy a jövőben is olvashatunk tőled hasonlóan szórakoztató sorokat, mert a lapodat az elejétől a végéig imádtam.  Frank Ames 2451935670

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de addig is utadra engedlek.Frank Ames 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Frank Ames ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Frank Ames Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Frank Ames Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Frank Ames D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
852
★ :
Frank Ames Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Frank Ames
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» technicolour beat | nana & ames
» just like the white winged dove | nana & ames
» Frank ---- // Pasim
» Frank Larkin
» So many years...- Frank & Miranda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: