New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 10:05-kor
Lumienne J. Earshaw
tollából
Ma 09:44-kor
Leigh Blackwood
tollából
Ma 09:24-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 09:07-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 09:07-kor
Mitchell R. Thompson
tollából
Ma 09:06-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:04-kor
Lucas Duval
tollából
Ma 08:08-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
45
31
Egészségügy
26
15
Hivatal
7
11
Média
44
30
Munkások
32
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
36
Üzlet
25
23
Összesen
213
200

Qadir & Grace - Bumpy road ahead
TémanyitásRe: Qadir & Grace - Bumpy road ahead
Qadir & Grace - Bumpy road ahead EmptyVas. Jún. 30 2024, 11:18
"There is no greater thrill than the hunt; but the most dangerous game is the one where the hunter becomes the hunted."

Félelem. Olyasmi amit már nem egyszer éreztem az életem során. Mégis ez a mostani teljesen másnak tűnik. Talán már halálfélelemnek is nevezhetném. A láng amit Qadir szemében láttam néhány pillanattal ezelőtt, egy olyan láng volt ami azt hittem, hogy bizonyára fel is fog perzselni. Ahogyan a csuklóimra szorított. Az ütés, ami ugyan átkozottul fájdalmas volt, ám abban a pillanatban nem a fájdalmon járt az eszem. Sőt, a fájdalom maga már jóval később jutott el az agyamig. Ténylegesen elhittem, hogy itt most bizony vége mindennek és ezzel az ostoba viselkedéssel nem csak magamat, de talán húgomat is feláldoztam. Kegyetlen érzés tehetetlennek lenni. Azt érezni, hogy semmit nem tehetsz, már változtatni sem tudsz, egyszerűen csak valaki olyan kezébe kényszerül az életed, aki nyilvánvalóan az utolsó szuszt készül belőled kiszorítani. Egyre szorosabban és szorosabban tapadnak az ujjai a nyakad köré, te pedig egyre kétségbeesettebben igyekszel azokat lefejteni magadról, persze az esélyeid meg a nullával vetekednek. Ennek ellenére mégis próbálkozol, mert élni akarsz. Ez egy ösztön. Az életre való ösztön, ami minden élőlényben ott van, legyen az ember, vagy más.
Az igazi fájdalom csak akkor üt be, mikor már leültet. Ha leültet csak nem készül megölni… Gondolom én. Bár magam sem tudom, hogy miben hihetek. A hitem most mindenképpen megingott. Benne. Magamban. A világban. Az alkuban. Először csak a mentális fájdalom ér el. Az amelyikben be kell ismernem, hogy naiv voltam és még ha nem is én húztam meg a ravaszt, bizony az én hibám, hogy ők megtették és én meg még csak meg sem próbáltam megállítani, mert… mert egyszerűen olyan naiv voltam, hogy elhittem, ha engem nem ölnek meg, akkor Jack-et sem. Kérdeznem kellett volna, ugyanakkor ott, a lakásomban… Talán még ha tudatalatt is, de direkt nem kérdeztem rá. Mert pontosan tisztában lettem volna a válaszával és egyszerűbb volt arra nem gondolni, csak elhessegetni a rossz gondolatokat és hagyni, hogy megöljék a barátomat. Egy újabb pofonként ér ez a felismerés amit gondolatban én adok saját magamnak. Csak ez után kezdem el érezni az ő pofonjának az utánzengését is, a sajgó fájdalmat, a vért, amit már percek óta nyelek, az émelyítő fémes ízt, amit a fogaimnak köszönhetek. Bár azt valóban megköszönhetem, hogy legalább a fogaim a helyén maradtak. A felhasadt szám széléből szivárgó vért jobb ötlet híján a kézfejemmel törlöm le, aztán igyekszem arra összpontosítani, hogy a fejem sem zúgjon tovább és képes legyek odafigyelni a szavaira. És bár amikor még mindig ingerülten kérdez vissza, ismételten összerezzenek, mégsem érzem már a korábbi halálfélelmet. Félek tőle ugyan, de már nem hiszem el, hogy megölni készülne. Mégsem válaszolok… ahhoz túlságosan szégyellném a válaszom. Holott jól tudom, hogy ő pontosan tisztában van vele.
Legszívesebben olyan apróra húznám magam össze, amilyenre csak tehetném. Megpróbálok kitérni a pillantása elől, még akkor sem tudok a szemébe pillantani, mikor ránézek. Azt kívánom bárcsak láthatatlan lennék. Még a menekvés gondolata is átfut az agyamon, végül mégsem próbálkozom meg vele. Ugyanakkor eldöntöm, hogy ezt a találkozót olyan rövidre fogom, amennyire az csak lehetséges lesz. Végre megtalálom a hangom, a merszem is ahhoz, hogy újra kérdezni merjek, még annak ellenére is, hogy a beszéd igencsak fájdalmasra sikeredik. Hagyom, hogy válaszoljon nekem, nem szólok közbe… őszintén nem is mernék, inkább csak örülök, hogy beszél hozzám, hiszen néhány pillanattal ezelőtt még nem ezt képzeltem el a lelki szemeim előtt. A kezeim remegésére leszek újra figyelmes, amit aztán igyekszem is elrejteni előle, legalábbis addig ameddig a pohárért nem nyúlok. Úgy festek, akárcsak egy idős asszonyka, aki még egy poharat is alig képes megtartani. Tökéletesen tükrözi a jelenlegi lelkiállapotom. És bár őszintén kívánom azt az italt, ha másért nem is, de azért hogy kiöblithessem vele a fémes ízt, most mégis inkább úgy döntök, hogy visszahelyezem a poharat az asztalra mielőtt még egy újabb poharat sikerül összetörnöm és egy újabb pofont bezsebelnem érte. Vagy éppen bebizonyosodna, hogy még inni sem tudnék és szégyenszemre magamra önteném a löttyöt. Bizonytalanul pillantok rá. Értem amit mond, de nem hiszem el, hogy nem lett volna más megoldás. Mégis igyekszem most megválogatni a szavakat.
- Ez… badarság! - Igen, érzékelheti, hogy a nyelvem hegyén egy egészen más szó volt. Egy sokkal kevésbé kedvesen hangzó szó. És sokkal tiszteletlenebb is. Mégis most volt annyi lélekjelenlétem, hogy megváltoztassam azt. Nem úgy, mint korábban. - Nem igaz, hogy nem lehetett volna jobb megoldást találni! - Jelentem ki hitetlenkedve, holott tényleg értem amit mond. Mégsem lennék képes beismerni, hogy igaza van. - Nem lehetett volna őt is megijeszteni? Megfélemlíteni? Megzsarolni? Velem működött… Vele miért ne működött volna? Megpróbálta? - Talán mostmár túlzottan is kezdem megtalálni a hangom. Ezek a kérdések pedig tökéletesen tükrözik azt is, hogy milyen naivan gondolkodom még arról a világról, amelyikbe  most belecsöppentem. Az alvilágról. Én jóhiszeműen elhihetem, hogy mindig van egy kedves és jó út, de talán igaza van és néha nincs. Talán Jack tényleg nem állt volna le és tovább vájkálódott volna. Sok kérdést teszek ugyan fel, ám ezek a kérdések kevésbé számonkérő kérdések, sokkal inkább csak egy értetlen arc párosul hozzájuk. Talán az utolsó volt számonkérés. Mert egészen biztos vagyok abban, hogy Qadir szart sem próbált mielőtt aláírta Jack halálos ítéletét. Néhány pillanat erejéig arcomat a még mindig remegő tenyereimbe temetem, próbálom elrejteni a bennem tomboló érzéseket, legfőképpen iránta, de magam iránt is. Próbálok pár mély levegőt venni, majd kifújni. Minden erőmet beleadom abba, hogy ne veszítsem el újra a fejem. - Családja van… volt… Tudta? - Rákérdezek ugyan, de őszintén nem tudom, hogy mi lenne erre a jobb válasz. - Az a kislány apa nélkül fog felnőni… - Nyitva hagyom a mondat végét, de csak egy pillanat erejéig. - Miatt…miattunk. - Ahogy kimondom hangosan, mintha egy tőrt döftem volna a saját mellkasomba. Fizikai fájdalmat érzek, ami ismét haragot kelt bennem, hiába próbálom magam nyugtatni. Kézfejeim most ismét ökölbe szorulnak arcom előtt, olyan erővel, hogy szinte az összes eret látni lehet a bőröm alatt és lassan már saját magamat is megijesztem. A tekintetem párás, a könnyeimmel küzdök és fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek magammal. Ismételten zúzni lenne kedvem, de most nem tehetem meg. Elveszettnek érzem magam. Nem nézek Qadir szemeibe, hülye lennék. Úgy teszek, mint az elbújni vágyó gyerekek. Ha én nem látom őt, ő sem lát engem… ugye? Francokat!
- Mindketten tudjuk, hogy nem hagyott volna besétálni a rendőrségre, szóval ez hülyeség! - Mordulok rá megint ingerültebben, ám mégsem mozdulok. Nem ugrok neki újra, megtanultam a leckét… amennyire lehetséges. De egyszerűen nem tudom mivel vezethetném le a bennem felgyülemlett haragot. Ami immáron tényleg nem ellene van. Sokkal inkább magam ellen és legszívesebben a fejemet kezdeném el ütni az ökölbe szorított kezeimmel. Ehelyett megint csak próbálom rá hárítani a felelősséget, mert azt könnyebb elfogadni, hogy ő a vétkes, mint azt, hogy én lennék. - Mit csináljak? - Kérdőn nézek most rá, bár még mindig zavartan pillantok szemébe, mintha rosszat tettem volna. Amit tettem is. Tőle várom a választ, mert a saját ítélőképességem nyilvánvalóan nincs a helyén. - Talán mégsem leszek elég erős ehhez a világhoz… Az ön világához. Mi van ha nem leszek elég erős? - Valahol reménykedem benne, hogy felajánlja, hogy bontsuk az alkut és minden megy vissza a helyére. De az önzőség lenne tőlem. Ő pedig nyilván ostoba lenne ilyen könnyen elengedni. Főleg ha arra tekintünk, hogy mennyi mindent tudok róla és azokról akik neki dolgoznak. - Könnyebb lesz egyszer? - Hogy tud együttélni magával? Hogy tudta olyan egyszerűséggel az arcomba kiáltani, hogy igenis megölte a barátomat. Szívtelen kijelentés volt, ami talán csak azért volt, hogy engem bántson, mégis… Fájó belegondolni, hogy talán egyszer én is ilyen leszek. - Én nem akarok meghalni… - Jelentem ki némileg határozottan, mert tudjuk, hogyha nem tudok elég erős lenni akkor valószínűleg nem sok haszna lesz belőlem, veszélyes is leszek azzal amit tudok és… ugyanaz a sors fog rám is várni, mint Jack-re. Ezt nem akarom. - Szeretnék megerősödni, de nem tudom, hogyan. - A szándék már valami, nem? A szándékot már lehet értékelni. Ha tud nekem egy irányba mutatni, amelyikben erősödni tudok, gondolkodás nélkül indulok majd meg arra. De segítsen, könyörgöm!
Qadir & Grace
BEE



When the road gets bumpy and rough you must buckle up and go for the ride.

Qadir Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Grace O'Connell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 8e928f8365b06bde4104e908aa6a7402e62d5144
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 258eb09cf52306072e098c94ca735f60cc9c1f0f
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Be someone's rainbow today.
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 261fd1eb498f81994f45ed11acca496e5b82ab68
★ idézet ★ :
“Life is like a river.
It flows, sometimes slowly,
sometimes swiftly,
but always forward.”
★ foglalkozás ★ :
Nurse
★ play by ★ :
Emilia Clarke
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 737ba45974803c1da61bff22aa4ec603c5a9722b
TémanyitásRe: Qadir & Grace - Bumpy road ahead
Qadir & Grace - Bumpy road ahead EmptyPént. Jún. 28 2024, 13:53

Az régen rossz, ha Qadir haragból reagál mert olyan hatalom van a kezében, amit, ha kihasznál, saját maga is rettegni kezdene a tetteitől. De most nem is haragszik Grace-re, érti ő, mit miért tesz a nő. Viszont, ha harag nem is, de a düh annál inkább kirobban belőle is, miután felfogja, hogy ez a kis csitri kilökte kezéből a poharat, majd pofán is merte vágni. Nem azért dühös, mert megtette, hanem mert egyáltalán egy pillanat erejéig is megfordult benne a gondolat, hogy megtegye, ráadásul, ha nem állítaná meg ökleit, képes lenne bokszzsáknak használni a főnökét. Azt a főnökét, aki nem kirúgással fogja megbosszulni, ha elveti a sulykot. Égnek a szemei, az arca is a nő tenyerétől, vagy sokkal inkább a fokozódó szívverésétől, aminek energiáját egy kijózanító ütéssel fejti ki Grace arcán. De még így is van elég lélekereje ahhoz, hogy a csuklóját markoló karjával elengedje az ütés közben, hogy a nő magatehetetlenül essen hátra és így az ütés következtében nem törje se nyakát, se állkapcsát. Márpedig Qadir keze is elzsibbad annyira, hogy biztosan csontot is találtak az ízületei.
Nem ez az első eset, hogy így kényszerül fegyelmezni. Alapból olyan családból származik, ahol az apjuk őt és bátyát is rendszeresen ütötte meg nevelő célzattal és saját magán is tapasztalhatta, hogy mennyire hatékony tud lenni. Ha sértegették szavakkal, annak ellent tudott állni, vissza tudott szólni, de ha megverték, akkor annak mentális ereje is jobban fájt Qadirnak gyerekkorától kezdve. De ez ő. Ez talán működik nála, működött bátyjánál, ahogy Tigerre, Todra és még sok nagypofájú férfira is hatott. De Gracet még nem ismeri és tudja azt is, hogy a nők fizikai fájdalomküszöbe teljesen máshol van, mint a férfiaké. De persze nem ezért lép közelebb hozzá és ragadja meg nyakát. Ezen a ponton már Qadir is dühös rá és meg akar győződni arról, hogy soha többet ne merjen újra kezet emelni rá Grace.
Kimondja, amit várt tőle, eredetileg sem akart neki hazudni, de ha ilyen agresszív módon kéri számon, hát akkor agresszív választ is kap. Jól is teszi Grace, hogy nem mer visszafeleleselni neki, ezzel együtt pedig látja Qadir a szemeiben már jócskán megmutatkozó félelmet is. Tényleg ez kellett neki? Qadir olyan kedves módon akarta fogadni, hogy nem csak félelme, de egy cseppnyi rossz érzése sem lehetett volna, erre most itt vannak szemtől-szemben és Qadir ujjai lehámozhatatlanoknak bizonyulnak Grace nyakáról. Minél jobban erőlködik a nő, Qadir (hogy ellenálljon neki) annál erősebben szorítja nyakát, szinte már tenyerén át is érzi Grace lüktető artériáját. De természetesen nem fogja megfojtani. Eszében sincs, hiszen Grace is csak egy naiv, a saját világában elveszett ember, akit helyre kell tennie így a kezdetek kezdetén. Általában kell egy pofon (kinek fizikai, kinek mentális) az embereinek, hogy megtalálják a helyüket és felfogják, hogy ténylegesen is hogyan kellene a vezetőkkel szemben viselkedni. Tiger is kapott, talán ő a legtöbbször, mert a fiú gyakran kisiklott a megfelelő sínről. Ha pedig így vesszük, Grace igazán szerencsés, hogy Qadirnak van már bőven tapasztalata a fegyelmezésben. Jó emberismerő és ha az alvilági ügyletekről van szó, akkor részlegesen jó pszichológus is. Ezért lehet még életben. Ha nem tisztelik őt, nem is engedelmeskednek neki, ha pedig nem fogadnak szót, nem is fogja tudni megvédeni őket. Vannak szabályok, amiket be kell tartani, ennyi az egész.
Aztán ahogy érzi, hogy a kiáltása és az elhangzott figyelmeztető szavak célba érnek a nőnél, kezével a kanapé felé vezeti, majd amint érzékeli az együttműködést, elengedi, hogy Grace maga üljön le a kanapéra. Figyeli arcát, látja, hogy nem mer ránézni és egy kicsit most örül is ennek, mert úgy tűnik, hogy az előbbi cselekedeteivel sikerült Graceben elérnie a megfelelő hatást, a tartást. Mert ez az egyik legfontosabb ebben a világban: tartsa a száját, tartsa a gerincét, a hátát, a titkokat és a hűséget. És ha ehhez az kell, hogy ráijesszen, hát akkor ráijeszt.
Mielőtt Grace azt gondolná, hogy minden csak Qadir hibája, szembeállítja azon keserű ténnyel, hogy mindezen kérdéseivel Grace elkésett. Most gondol Jackre, csak most? Hol volt a nagy barátsága és aggodalma az újságíró felé, amikor a részletekről döntöttek? Legutóbb még egyenrangú felekként állhattak egymás mellett, kezet is fogtak, de akkor nem volt fontos neki a férfi.
- Mit, Grace? Mégis mit hittél? - kérdi még azért némi agresszióval a hangjában, de fokozatosan kezd ő is visszaállni a természetes nyugodtságra. Persze nem vár választ, csak széttárja karjait érthetetlenül, hogy éreztesse vele, bizony az “azt hittem hogy” dolgokat azonnal le kell vetkőznie, ha jót akar.
Látja, hogy az ajtó felé tekintget Grace, feltételezi, hogy azért, mert legszívesebben menekülne, de még biztosan nem engedi távozni innen Qadir. Még beszélniük kell, mert ha már összehozták a találkozót, akkor ne csak bokszzsákként legyen hasznos Grace számára, hanem bizony intézzék el a kötelező információcseréket is. Persze amennyiben túljutnak Jacken.
Egyelőre nem ül le, de hallja Grace ezúttal jóval óvatosabb kérdéseit, a visszafogott hangja pedig Qadirt is valamelyest lenyugtatja. Megkerüli az üvegszilánkokat, mintha az egykori poharának darabjait már örökké ott akarná hagyni a földön, hogy az épülettel együtt rohadjanak el, majd a lánnyal szemközti vitrinből kivesz még egy ugyanolyan poharat, mint amit összetört Grace az imént.
- Nem azért tettem, mert túl sokat tudott. - Szándékosan nem kapkod, adni akar pár másodpercet Gracenek, míg háttal beszél hozzá, így a nő is összeszedheti magát anélkül, hogy Qadir tekintetével kellene küzdenie. - Amit mondasz, az tényleg igaz. Számomra te vagy a veszélyforrás és nem ő. Legalábbis elsőre így tűnik. - Aztán amilyen lendülettel a vitrinhez lépett, olyan lendületesen ér vissza a kanapéhoz és teszi le a poharat az asztalra, majd leül Grace-szel szemben. - Viszont nem kezelhetlek titeket ugyanúgy, mert te csak apád haragos lánya vagy, és makacsul próbáltad lejáratni őt a politikai karrierjében, miközben Jacknek olyan információkat ültettél el a fülében rólam, amiknek akkor is utánajárt volna, ha te lefújod ezt a játékodat. - Nem néz rá, hanem kitölti az újabb Whiskyt az újonnan hozott pohárba, majd átnyújtja azt Gracenek. Noha testmozgásán még látható, hogy felbosszantotta őt a nőt, de cselekedete - az, hogy a viselkedése ellenére is hajlandó ismét megtölteni egy poharat a részére - tükrözi, hogy kész az alkujuknak megfelelően folytatni ezt a beszélgetést. Meg talán jobb is, ha Grace iszik, remélve, hogy nem rossz hatással lesz rá az alkohol. Bár a jelenlegi viselkedése után már aligha lehet bármi is rosszabb hatással rá. Aztán folytatja.
- Te csak a jelenlegi helyzetet nézed, de nekem lépésekkel kell mások előtt járnom. Elraboltuk őt, hogy befolyásoljunk téged vele és ha te ezután lefújod apád lejáratásának ügyét, akkor szerinted egy neves lap újságírója majd csendben bólint és örökre elfelejt mindent, ami történt? - Míg elgondolkodik a válaszon, addig Qadir szájához emeli a saját (a kezdetekben még Gracenek szánt) poharát és belekortyol.
- Az ilyen újságírók nem féltik annyira az életüket, vagy ha mégis, akkor is megtalálják a módját, hogy szép összegért mégis valahogy végigvigyék és megjelentessék a megszerzett információkat. Volt már velük gondom párszor, ismerem őket - sóhajt is egyet, mert tényleg rémálmai vannak már tőlük, kezdve a saját lányával, aki történetesen pont újságírást tanul. Mintha a sors akarta volna büntetni Qadirt a lánya pályaválasztásával. Hát sikerült. - Vagyis végsősoron nem te vagy rám veszélyes, téged bármikor el tudtalak volna hallgattatni, mint ahogy ezt percek alatt el is értem nálad. - Csak a nő saját leghőbb vágyát tette mérlegre, ami súlyosabbnak bizonyult, mint az apja lejáratása. - Úgy is fogalmazhatnék, hogy nekem nem a megbízó személyét kell kiiktatnom, hanem azt, akinél a fegyver van. - Ez a fegyver pedig jelenleg az újságíró ujja és a billentyűzet találkozása, de vehetné példának a nyomozókat is, akik feltehetőleg majdnem mindent tudnak róla. Esetükben sem a nyomozókat kell megölnie, hanem azt kell meggátolnia, hogy eszköz kerüljön a kezükbe, amivel Qadirt megvádolhatják és lecsukhatják.
Mindvégig szép lassan beszél Qadir, hagy időt mindenre, hogy Grace feldolgozza és fel is fogja a hallottakat. Ő kérdezte, hogy mit miért tesz és bár elég komplikált a helyzet, de Qadir megosztja vele azt, hogy hogyan működnek a dolgok az ő fejében. Ez egyébként elég ritka bánásmód tőle.
Az igaz, hogy Grace is veszélyes Qadir számára, elvégre Grace az információk forrása, ő rengeteg fegyverrel rendelkező személyt tud ártalmassá tenni Qadir számára, így kétségtelenül tart a nőtől is. Nem véletlenül próbált vele korrekt játékot játszani és kedvesen hozzáállni. Csak hát ugye… nem így alakult. Enyhén előredől és figyeli Grace vonásait, miközben meghullámoztatja a kezében lévő pohárban lévő folyadék felszínét. A kételkedő kérdésére elmosolyodik, nem erősen, épp csak fellelhetőek ajkain a vigyor jelei. Jogos a kérdés.
- Nem, nem csak annyit. - Még mindig nem fog szemébe hazudni és reméli, hogy Grace értékeli az őszinteségét. - De mint mondtam, több lépéssel előre kell látnod a dolgokat. Ha megkérdezted volna, mi lesz Jack sorsa, elmondtam volna, hogy megölöm és akkor te újra gondolhattad volna, hogy ennek fejében is belemész-e az alkuba. Ha pedig nem, minden jogod meglett volna besétálni a rendőrségre és bejelenteni az újságíróval történteket, beleértve az én vétkemet is. - Azt nem állítja, hogy sikerült is volna neki, ezt már sosem tudják meg, lehet igen, lehet nem. Ezúttal hosszasan csendben marad, ad időt Gracenek, hogy eldöntse, ettől most mégis milyen érzések kavarognak benne. Bárhogy is, jogában állt volna máshogy dönteni. Ha gondolt volna akkor és ott Jackre, akkor most biztosan nem beszélgetnének itt. De nem gondolt és ezzel viszont nem vádolhatja Qadirt. Ami pedig az afgánt illeti, ő személy szerint úgy gondolja, hogy Grace semmiképpen sem tudott volna jól kijönni abból a találkozóból, de ilyen az, ha valaki Qadirral akar üzletelni.

-- Qadir & Grace



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Grace O'Connell imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Qadir & Grace - Bumpy road ahead F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 5d0fd3a4ab677a9b2c0f1565e97d61e4bc506f4e

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :
We are living in the era of the perfect
crime and premeditation
. Criminals are
no longer helpless children who plead
love as their excuse. They are adults
and have the perfect alibi: philosophy,
which can be used for any purpose.

★ foglalkozás ★ :
" Üzletember "
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
150
★ :

I'm not afraid of death; I just don't
want to be there when it happens.


Qadir & Grace - Bumpy road ahead 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
TémanyitásRe: Qadir & Grace - Bumpy road ahead
Qadir & Grace - Bumpy road ahead EmptySzomb. Jún. 22 2024, 13:19
"There is no greater thrill than the hunt; but the most dangerous game is the one where the hunter becomes the hunted."

Nem tudom, hogy mire számítottam mikor berontottam ide. Őszintén nem tudom, hogy mire számítottam, mikor lekevertem egy pofont olyasvalakinek, mint amilyen Qadir is. Sőt, ha jobban belegondolok, azt sem tudom, hogy egyáltalán mit akartam elérni ezzel az egésszel. Kétségtelen, hogy dühből reagáltam, hagytam magam elragadtatni, nem láttam ki az a bizonyos köd alól, ami letelepedett rám. Csak akkor kezd el motoszkálni bennem annak gondolata, hogy esetlegesen hibát követek el, mikor már Qadir a kezeimet megragadva néz velem farkasszemet. Az az a pillanat. Amikor meglátom a tekintetét és szinte azonnal rájövök, hogy ebből baj lesz. Amíg csak egymást bámuljuk és értelmezzük a történteket. Nem tart ugyan sokáig, de éppen elég ahhoz, hogy a riadalom már ott ébredezzen bennem. A szélcsend egy óriási vihar előtt.
És már-már számítok az ütésre, szemem sarkából látom is, hogy lendül a keze, mégsem vagyok elég gyors ahhoz, hogy kitérjek előle. Fájdalmamban és egyben meglepődöttségemben felnyekkenek az ütésre, aztán hátra is tántorodom, majd pedig az egyensúlyérzékemből teljesen kibillentve, el is esem. Nem szólalok meg. Csak meredek rá mérgesen, a tekintetem szinte villámokat szór, mintha nem épp ugyanezt tettem volna én is vele… talán kicsivel gyengébben. Ugyanakkor még ha a dühöm nem is csillapodik, mégis józanító hatással van rám az ütés. Legalább abból a szempontból, hogy rájöjjek, rohadtul meggondolatlan volt. A kérdésére nem válaszolok. Sőt, szemmel láthatóan ajkamba harapok, mielőtt még olyasmit mondanék, amit aztán még jobban megbánnék. Pedig szívesen mondanám meg neki, hogy mit is gondolok róla jelenleg. Hogy képes csak így az arcomba köpni azokat a szavakat? Semmi megbánás. Abszolút semmi lelkiismeret nélkül. A szavai fájnak, talán sokkal jobban is, mint a pofon. Haragosan nézek fel rá a földről, ügyelve arra, hogy most ne szóljak vissza, már így is érzem, hogy túllőttem a célon és az a félelem amiről korábban annyira megfeledkeztem, most visszatér. Épp ugyanolyan ködként telepszik le rám, mint ahogyan a haragom is. Egymásba folyik a kettő. Jobbik kezemet az arcomhoz emelem, megdörzsölöm vele azt, fájdalmasan húzom el a szám. Tudom, hogy ennek még nyoma marad.
Ahogy a férfi megindul felém, én ugyanazzal a lendülettel kelek végül fel a földről, majd pedig kezdenék is elhátrálni tőle, de nem jutok egy-két lépésnél tovább. A tekintete szinte lángol, a frászt hozza rám, a pulzusom az egekbe szalad, megijeszt és mikor a torkom után nyúl már tényleg kezdem elhinni, hogy itt a vég. Elcsesztem. Végem. Nincs tovább. Még mindig nem szólalok meg. Kényszerít ugyan, hogy szembenézzek vele mégis most jobbnak látom a némasági fogadalmat. Csak némán hallgatom őt, pislogok, mint hal a szatyorból, miközben kezeim most reflexszerűen tapadnak rá a nyakamat szorító karjára, hogy megpróbáljam azt lefejteni magamról, majd pedig mikor elkiáltja magát, egy szempillantás alatt rezzenek össze. Oké, ha rám akart ijeszteni… sikerült. Csak apró bólintásra futja arra, hogy világos-e, még mindig nem igazán találtam meg a hangom, de mindenképpen tudtára akarom adni, hogy értettem amit mondott, még ha ez nem is tesz túl boldoggá. Inkább legyek boldogtalan, mint halott.
A kanapéra ülök, nem próbálkozom tovább, már azzal a pofonnal bőven kiütötte belőlem az összes merészséget, amit a haragomból gyűjtöttem össze. Ahogy beszél, nem nézek fel rá. Nem akarom, hogy láthassa arcomon, hogy mennyire betalál ezekkel a szavakkal. A tekintetem akaratomon kívül is üvegesedik, küzdök a könnyeim ellen… Valóban csak ennyi lett volna? Belefoglalni őt az alkuba? Önző lettem volna? Az én hibám? Én öltem őt is meg? A kérdések csak úgy záporoznak rám, egyre jobban megtörve a haragom és átalakulva bennem valami mássá. Bűntudat? Nem tudom mit mondhatnék neki. Részben mert még véletlenül sem akarnék olyasmit, ami esetlegesen rontana a helyzetemen. Részben pedig mert egyszerűen nem tudom erre mit mondhatnék anélkül, hogy beismerném, hogy minden az én hibám.  
- Én azt hittem… - Kezdenék bele, de magam sem tudom, hogy mit hittem. Nem értem miért gondoltam azt, hogy ha hallgatást ígérek neki, ez automatikusan Jack-et is megmenti. Még mindig nem nézek rá, még mindig csak lecsapott fejjel figyelem a korábban általam összetört pohár darabjait. Nem akarom, hogy lássa a gyengeséget az arcomon, a megtörtéséget, a rettegést. Ugyanakkor szégyellem is magam. Azért amit tettem. Nem tudom mi ütött belém. Még soha senkit nem ütöttem így meg, erre pont vele kezdem.  - Én nem… - Nem tudok egy értelmes mondatot sem befejezni. Az ajtó irányába kezdek tekintgetni, latolgatni az esélyeimet esetleges menekvésre. Megszökhetnék. Megfutamodhatnék a felelősség alól. Az alkunk elől. Talán még sikerülne is elhagyni a lakást… talán. De aztán? Lenne időm a várost is elhagyni?
Hosszú másodperceken át latolgatom a lehetőségeimet, de jól tudom, hogy olyan nincs. Már nincs. Három nappal ezelőtt még lett volna. Csak mert ha sikerülne elhagyni ezt az épületet - már ha! - még nem szabadulnék meg tőle. Az egyezségünk köt. Örökké. Akkor is ha mindenkit megöl körülöttem. Ami ezek szerint jó eséllyel megtörténhet. De legalább a valódi okát tudnám… hiszen tényleg én vagyok az aki mindent tud. Nem Jack. Hosszú szünet és az ajtó felé tekingetés után veszem végül a bátorságot, hogy újra megszólaljak. - Miért? - Teszem fel újra a kérdést, ezúttal semmiféle agresszióval a hangomban, sokkal inkább félve. Nem számonkérőn. Még mindig nem nézek rá, a tekintetem ismét megállapodik a szilánkokon. - Én csak… Nem értem. De meg akarom érteni. - Halkan csendül a hangom, nyugodtan. Főleg a korábbi vehemenciához hasonlítva. - Ha azért tette mert túl sokat tudott, akkor én miért vagyok még itt? - Még csak azt sem mondhatja, hogy azért mert a szolgálataim fontosabbak, elvégre a találkozásunk elején arról még szó sem volt. Már az alkudozásunk előtt sem állt szándékában megölni engem. Talán ezért is gondoltam, hogy Jack is életben marad, csak zsarolási alap volt. - Én veszélyesebb vagyok. Sokkal. Ezzel szerintem ön is tisztában van, mert szerintem nem ostoba. Sokkal többet tudok. Talán sokkal többet, mint kellene. - Most felnézek rá, de csakis azért, hogy láthassa, nem fenyegetésképpen mondom. Semmi fenyegető nincs a hangomban, az arcomon pedig végképp nem az tükröződik. Csupán egy megállapítás volt, amivel mindketten tisztában vagyunk, tehát semmi újat nem mondtam vele. - Tényleg csak annyit kellett volna tennem, hogy a szerződésbe foglalom őt is? Az megmentette volna? - Cseles kérdés. Nyilvánvalóan ezt részben azért kérdezem, hogy könnyíthessek a saját lelkemen, ami mostanra már szinte fizikai fájdalommá alakult át bennem. Naiv voltam, hogy hittem. Ennek most meg is iszom a levét.  
Qadir & Grace
BEE



When the road gets bumpy and rough you must buckle up and go for the ride.
mind álarcot viselünk
Grace O'Connell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 8e928f8365b06bde4104e908aa6a7402e62d5144
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 258eb09cf52306072e098c94ca735f60cc9c1f0f
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Be someone's rainbow today.
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 261fd1eb498f81994f45ed11acca496e5b82ab68
★ idézet ★ :
“Life is like a river.
It flows, sometimes slowly,
sometimes swiftly,
but always forward.”
★ foglalkozás ★ :
Nurse
★ play by ★ :
Emilia Clarke
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 737ba45974803c1da61bff22aa4ec603c5a9722b
TémanyitásRe: Qadir & Grace - Bumpy road ahead
Qadir & Grace - Bumpy road ahead EmptyCsüt. Jún. 20 2024, 19:34

Tudja ő, hogy Grace milyen állapotban rakja le a telefont és reméli, hogy lenyugszik a találkozásuk idejéig és képes lesz normálisan kommunikálni. Ha már ilyen korán megejtik az újbóli találkozást, akkor szól is az informatikusának (az egyiknek), hogy sürgősen készítse el a Grace-nek szánt titkosított telefonszámot, amit a jelenlegi mellett kell majd használnia és bár nem sok ideje van a srácnak mindent elvégezni, de hajnali fél egy óra tájékán mégis sikeresen kézhez kapja Qadir a fontos eszközöket.
Ez a boríték jelenleg ott pihen a nappali közepén elhelyezett dohányzóasztalon, amire aztán Qadir üres pohara is kerül, míg újra tölti az alkoholt. Látja Grace szemeiben a dühöt, sőt, azt kell mondja, egészen megviselten is néz ki a nő és van egy sejtése, hogy ez mi miatt lehet. Lényegében miatta, de ezt a vádat azért előre elutasítja.
Épp kezébe veszi újratöltött poharát és felegyenesedik Grace felmordulására felpillant rá és figyeli, ahogy a nő megindul felé. Izmai reflexből feszülnek be az agresszív közeledésre, de mégis meglepődik azon, hogy a vártnál közelebb mer lépni hozzá és egy váratlan mozdulattal kilöki kezéből a poharat. Egy pillanat erejéig a földre hulló és ott szilánkosra törő pohár után les, hallja a csörömpölő hangokat fülében és látja a szőnyegen szétterülő alkoholt a jégkockákat. Alig tud hinni szemeinek, ebből adódóan kijózanítóan fájdalmasan éri arcát a csattanás. Sokkolja a pofon. Nem a fájdalom, persze nem esik neki jól, de ennél sokkal nagyobb fájdalmakat is elszenvedett már, sokkal inkább az, hogy Grace ezt meg merte vele tenni.
Nem szólal meg, kínos csend ül a lakásra, amit végül Grace újabb számon késő hangja zeng be és erre már Qadir is felfogja a történeteket, eddigre már az ő pulzusa is ugrásszerűen szökik az egekbe.
A védekező ösztönei csettintésre kapcsolnak be. Régebben annyiszor akarták megverni, megkínozni, hogy azok a félelmei és emlékképei még mindig nem halványultak el sem fejében, sem izomzatában, így ahogy újból lendülnek Grace öklei, Qadir reflexből emeli fel kezeit, hogy a rendkívül szemtelen nő ne tudja elérni mellkasát. Elkapja és megragadja Grace csuklóit, majd erősen szorítja meg azokat. Ezúttal nem finomkodik vele, elvégre az úriemberséget az előbbi tettével elég gyorsan kiölte belőle Grace. Szikráció szemeivel farkasszemet néz a nővel, így eltelik pár pillanat, míg mindketten felfogják, hogy mi történt, aztán függetlenül attól, hogy Grace megijed, vagy valahogy menekülni próbálna, a másodperc tört része alatt tenyerének külső élével, visszakézből lekever neki egyet, nem kis erővel. El is engedi közben, hogy ha a lendület viszi a nőt, akkor távolodjon is el tőle jó gyorsan, mielőtt újra csillapítani akarná a benne kirobbant haragot egy újabb ütéssel.
Ahogy ismételten nagyobb távolság lesz köztük mint egy lépés, Qadir még mindig lángoló tekintettel figyeli a nő arcát, de vesz néhány levegővételt, hogy valahogy lenyugtassa magát annyira, hogy ne veszítsen el egyből mindent, beleértve az orvost és az alkut is.  
- Jobb lett volna az előtt, nem gondolod? - kéri számon és bár idegesítően nyugodt a hangja, a harag azért rekedtség és a mély hanglejtés formájában megmutatkozik rajta. Megmozgatja ujjait, mert még az ő keze is belesajgott ebbe az ütésbe. - Nem gondolod, Grace, hogy bizonyára le kell volna ülnöd mielőtt a szemedbe mondanám, hogy megöltem a barátodat? - Ezúttal ő kezd közeledni felé és el sem engedi a tekintetét. Mit képzel? Hogy majd beleszól és számonkérheti Qadirt a tetteiről? Ezzel a viselkedésével csak magára is veszélyt hoz, a halottat már nem fogja megmenteni vele. Persze, feltételezi, hogy Grace kérdése sokkal inkább egyfajta remény volt. Hogy ugye, ugye nem ölte meg?
De. Megölte.
Most ő lép Grace elé, hallva újabb pofátlan kérdését megragadja nyakát. Nem fuldokolóan szorosan, de azért nem is épp erőtlenül.
- Tisztázzunk valamit! - húzza közelebb magához a nő arcát a nyakánál fogva. - Nem az a valaki vagyok, akivel ezt megteheted. Világos? - folytatja már-már suttogó hangon, majd az utolsó szóra elüvölti magát, hogy ne csak fizikailag, hanem mentálisan is ráijesszen Gracere. Eredetileg úgy akart volna rá vigyázni, mint legbecsesebb értékeire, de ezek után hamar átírta a jövőjét Grace. De mondjuk úgy, ötven-ötven, Gracetől benyelt egy pofont, aminek következtében Qadir is megmutatta neki, hogy milyen érzés, mikor kis híján elveszti az eszméletét. És akkor most legyen vége. Most legyen!
Ezt követően nyakánál elkezdi a kanapé felé terelni és ha a nő nem ért a szép szóból, akkor belelöki, részben azért, hogy a dohányzóasztal miatt kevésbé legyen lehetősége szabadon mozogni és esetlegesen újra megindulni Qadir felé.
- Néztél már tükörbe az elmúlt napokban? - Ezúttal hangereje normális, de korántsem nyugodt. - Egy szóval sem mondtam se előtte, se utána, hogy mi lesz Jack sorsa. Kötöttünk egy alkut. Felsoroltam a pontokat, amik alapján kezet fogtunk. - Emlékszik? - Mindent számonkérhetsz rajtam, amit akkor megígértem neked, de mást nem! - Bizonyára érti már, hogy mire akar utalni, de biztos, ami biztos, Qadir elmondja érthetően is. - Én nem raktam bele a szerződésünk pontjai közé, hogy élve hagyom Jacket és te sem kérted, hogy tegyük bele, pedig megtehetted volna. Mondd csak, megfeledkeztél volna róla? Azokban a perceken, amikor annyira meg akartad menteni a húgodat, miért nem volt ennyire fontos neked Jack élete? - Nézzen hát tükörbe. Milyen naiv! Megmenthette volna őt Grace. A „de én azt hittem, hogy…” esetének igencsak fájdalmas tanulsága ez most neki. Vagyis jelenleg ezzel a teherrel bünteti Qadir, leginkább a pofonért, hiszen nyilvánvalóan sosem létezett ilyen opció, mert Qadir mindenképpen megölte volna a férfit és nem ment volna bele egy ilyen egyezségbe. De ez most mellékes. Ez még Gracet nem tisztítja meg a sarától. Szó mi szó, ha rákérdezett volna akkor, hogy mi lesz Jack-kel, akkor Qadir megmondta volna és ha nincs alku, akár még rendőrségre is mehetne Grace a Qadirtól szerzett információkkal. Ilyen módon, a döntése után mi jogból mer így beszélni vele? A főnökével? Örülhet, hogy ennyivel megúszta.

-- Qadir & Grace



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Grace O'Connell imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Qadir & Grace - Bumpy road ahead F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 5d0fd3a4ab677a9b2c0f1565e97d61e4bc506f4e

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :
We are living in the era of the perfect
crime and premeditation
. Criminals are
no longer helpless children who plead
love as their excuse. They are adults
and have the perfect alibi: philosophy,
which can be used for any purpose.

★ foglalkozás ★ :
" Üzletember "
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
150
★ :

I'm not afraid of death; I just don't
want to be there when it happens.


Qadir & Grace - Bumpy road ahead 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
TémanyitásRe: Qadir & Grace - Bumpy road ahead
Qadir & Grace - Bumpy road ahead EmptySzer. Jún. 19 2024, 21:50
"There is no greater thrill than the hunt; but the most dangerous game is the one where the hunter becomes the hunted."

A férfi hangja hallatán esküszöm még a szőr is feláll a hátamon. Ha pár nappal ezelőtt még lett is volna bennem bármilyen jó érzés a férfi irányába, vagy hála, vagy bármi... annak helyét most gyűlölet vette át. Olyan szintű gyűlölet, amit csak nagyon kevesek iránt éreztem az életem során. Képes lennék-e megölni őt? Talán? Gondolatban biztosan. Még szerencse, hogy az emberek nem képesek a gondolatukkal gyilkolni, akkor nyilván nem sokan lennénk már ezen a földön. Ugyanakkor tudom, hogy nem szegülhetek ellene. Már azzal is tisztában vagyok, hogy ki ő és... még ha haragos is vagyok, tudom, hogy le kell nyelnem a békát. Az már más kérdés, hogy számon fogom-e kérni és ha kell erőszakkal szedni ki belőle az igazságot. Válaszokat kell kapnom, különben megőrülök... beleőrülök. Tudnom kell, hogy miért tette, hiszen egyáltalán nem volt rá szüksége. Miért őt ölte meg, miközben én voltam a fő bűnös, ő csak... közvetítő lett volna. Arról nem is beszélve, hogy Jack fele annyival sem volt tisztában, mint amennyivel én, jelenleg is. Mert nem felejthessük el azt az aktát. Lehetséges, hogy elvitte magával, de a memóriámból nem tudja kitörölni. Már tudok róla. A tudás pedig talán az egyik legnagyobb hatalom a világon.
A telefonbeszélgetés után, ami igencsak rövidre sikeredett, nem tagadom, elgondolkozom, hogy melyik egy óráról is beszélünk. Mégsem kérdezek rá, ahhoz túlságosan haragos vagyok és jobbnak látom inkább nem megszólalni többet, különben félő lenne, hogy nem tudom a számat tartani. Egészen addig pörög az agyam a kérdésen, ameddig nem érkezik egy üzenet is a telefonomra. Fellélegzem. Őszintén kezdtem aggódni, hogy majdnem egy egész napot váratni fog. Az alvás miatt meg egyébként sem aggódnék, hiszen nem számítottam arra, hogy tudtam volna akár egy percet is pihenni. Tény, hogy nem sokat sikerült aludnom az elmúlt pár napban, ezt pedig a szemem alatti párnák is bizonyítják. Na meg valószínűleg az ingerültségem is részben ennek köszönhető.
Örülök, hogy címet is küld. Őszintén nem örültem volna annak ha ismételten ide jönne. Nem csak azért mert a legutóbbi találkozásunk mély nyomot hagyott bennem, de azért is, mert nyilván azt hinné, hogy máris megőrültem ha meglátná az otthonomban dúló vihart. Fene... még én is kezdem azt hinni, hogy megőrültem. Miközben jól tudom, hogy valójában csak egy jó alvásra lenne szükségem, talán egy kiadós étkezésre és arra, hogy ne legyen halott a barátom. Egyikben sem jeleskedtem az elmúlt napokban. Nem mintha rajtam múlt volna. És bár nagyon próbálom magam összeszedni, mégis átkozottul nehezemre esik, főleg a hétköznapi teendők mellett, amiket muszáj elvégeznem, hogy ne keltsek feltűnést. Elmenni munkába, majd úgy tenni, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, talán a legnehezebb feladat a világon. Úgy mosolyogni emberekre, hogy közben legszívesebben megfojtanék mindenkit. Még ha csak képletesen is.
- Bassza meg! - Kiáltom el magam ismét, mintha már mást mondani sem tudnék, majd a telefonomat is földhöz vágom. Csak hosszú percekkel később ellenőrzöm le a készüléket, hogy még egyben van-e. Ezúttal megúszta... aránylag. Azt nem mondanám, hogy karcolás nélkül.
A következő néhány óra talán életem leghosszabb néhány órája lehetett. Az ember azt gondolná, hogy sikerült magamat lenyugtatni ennyi idő alatt, talán ez volt Qadir célja is a várakoztatásommal, mert rohadtul nem hiszem el, hogy ez lett volna az egyetlen megfelelő időpontja számára. Mindenesetre... nem. Nem nyugodtam meg. Sőt! Sokkal inkább jobban felhergeltem magam. Ne hagyj egy majdhogynem szétrobbanó embert, egymagában ücsörögni a lakásában órákon át. Hol a sírás kerülget, hol pedig a törni-zúzni vágyás. Nem tudom irányítani a bennem tomboló dühöt és szomorúságot, amik együttesen túlságosan erős párost alkotnak.
Végül mikor elérkezik az idő, a beszámíthatatlanságomnak köszönhetően jobbnak látom a taxi ötletét. Nem vagyok benne biztos, hogy épségben meg tudnék-e érkezni a helyszínre amit Qadir küldött át nekem, vagy két utca után egy villanypózna tetején kötnék ki. Első ránézésre átlagosan nézek ki. Másodikra... cseppet sem. Ha az ember jobban megfigyel, valójában tökéletesen láthatja a mentális állapotom, ami most sokkal rosszabb, mint néhány nappal ezelőtt. Akkor még erős voltam, tartottam magam, maszkot vettem fel, de most? Most semmit sem leplezek. Nem is tudnék.
A helyszínre érkezve nyugtalanul várok. Próbálom magam emlékeztetni, hogy ki is ő valójában és mennyire össze kellene szednem magam mielőtt farkasszemet nézek vele, hogy aztán egy sokkal nyugodtabb hangnemet tudjak megütni. Ennek ellenére ez a gondolat egy pillanat alatt száll ki a fejemből mikor megpillantom a férfit. Egy szempillantás alatt forr fel ismételten az agyam, remegni kezdek, minden porcikám... ezúttal a bennem lakozó visszafojtott düh és harag miatt, félelem egy szál sem maradt bennem. Aztán esélyesen búcsút intve az életemnek, úgy rontok neki a férfinak, akárcsak egy vadmacska.
- Foglaljak helyet?! - Mordulok fel cseppet sem kedvesen, jóval hangosabban, mint azt normális esetben megengedtem volna magamnak vele szemben. Aztán ahogyan közelebb kerülök hozzá, természetesen gondolkodás nélkül egy mozdulattal lököm ki kezéből poharat. Komolyan azt gondolta, hogy barátságos iszogatásban lesz része velem? Még jó, hogy ma már elég jól belejöttem a törés-zúzásba, aztán pedig ugyanezzel a lendülettel keverek is le neki egy pofont. - Mármint az előtt, vagy az után, hogy bevallja: Megölte a barátomat?! - Nem kevergetem a forró kását, azonnal bele a közepébe és ezúttal viszont már kiabálok vele. Még csak meg sem próbálom magam visszafogni. A kezeim ökölbe szorulnak, olyan erősen, hogy szinte érzem ahogyan körmeim saját bőrömbe fúródnak, de még ez sem érdekel. - Miért!? - Mordulok rá ismételten, miközben ezúttal ökölbe szorított kezeimmel, hacsak nem akadályozza meg, egy igencsak nőies mozdulattal mellkasába vágok, ám ebbe a mozdulatba mégis beleadva az összes erőmet. Talán többet is, mint amire számított tőlem. - Nem kellett volna! A kurva életbe mégis mit gondolt? - És ugyan kezet emelek rá, mégsincs ebben a mozdulatban gyilkolási szándék, nem jelentek rá veszélyt. Ez csupán düh, harag és szomorúság keveréke bennem.  
Qadir & Grace
BEE

mind álarcot viselünk
Grace O'Connell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 8e928f8365b06bde4104e908aa6a7402e62d5144
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 258eb09cf52306072e098c94ca735f60cc9c1f0f
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Be someone's rainbow today.
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 261fd1eb498f81994f45ed11acca496e5b82ab68
★ idézet ★ :
“Life is like a river.
It flows, sometimes slowly,
sometimes swiftly,
but always forward.”
★ foglalkozás ★ :
Nurse
★ play by ★ :
Emilia Clarke
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 737ba45974803c1da61bff22aa4ec603c5a9722b
TémanyitásRe: Qadir & Grace - Bumpy road ahead
Qadir & Grace - Bumpy road ahead EmptySzer. Jún. 19 2024, 19:23

A beszélgetés vége felé közeledve Qadirnak nagyon vegyes érzései vannak. Kezdi azt érezni, hogy Grace vagy már most megbánta az alkut (de akkor minek ment bele?), vagy egyszerűen elfáradt az érzésekben, a félelemben és a tárgyalásban. Ez egyáltalán nem lenne Qadir számára meglepő, hiszen ő is érzi a bőrén, hogy mennyire fárasztó tud lenni, ő is legyakrabban akkor fárad el igazán, amikor a vállalatának ügyeiért kell kiállnia és egyeztetéseket lebonyolítania hosszú órákon át.
Mindenesetre kezet fognak és amennyire tőle telik, érezteti Grace-szel, hogy ez maximálisan az ő döntése, olyannyira, hogy Qadir eleve más szándékkal lépett be az ajtón és más végeredménnyel akart is volna távozni. Egy ennél Grace számára sokkal barátibb megoldással.
Persze hazugság lenne azt állítani, hogy ezután minden remek lesz. Már csak azért is sejti, hogy lesz még gondja Grace-szel, mivel politikus családból származik és velük azért mindig vannak gondok, ennek megfelelően máshogy is kell hozzájuk állnia Qadirnak. Hazafelé menet Brooklynból elgondolkozik azon, hogy miként kezelje a nőt, hova tegye őt fejben, de mire leáll a kocsi motorja, addig nagyjából megszületik fejében a válasz. Egyelőre úgy fog vele viselkedni, mint az ügyvédjeivel, akiket lényegében aranytálcán hordoz, annyira vigyáz rájuk. A többit pedig majd kialakítja az élet, pontosabban maga Grace a saját viselkedésével.

Az otthonában nézi végig a mappa tartalmát, elszöszöl vele majdnem egy órát is már jócskán az éjszakába nyúlóan, de minden betűt elolvas. Egészen lesokkolja, hogy mennyi mindent össze tudott gyűjteni Grace. Egy majdnem teljes korrupt politikusokból álló listát hozott létre, néhol tényleg olyan bizonyítékokkal, amik ellen Qadir a legjobb ügyvédjével sem tudna védekezni. Végigfut hátán a hideg, nem is egyszer, de talán a legjobban akkor dermed le, mikor Arya apját fedi fel a következő papírlap. Tudja, hogy egy helyen dolgoznak, talán ismerik is egymást, ezt a baljós esze valamiért egészen biztosan ki meri jelenteni, melytől felfordul a gyomra és néhány pillanat erejéig le kell raknia a lapot, hogy megdörzsölje az arcát. Olyan már előfordult, hogy egy új, még nem teljesen megbízható tag veszélyesen közeli információkat tudott Qadirról, de hogy Aryaról tudtak volna bármit, az még nem. Lényegében Marcosék sem tudnak a főorvosnőről és a köztük lévő tulajdonképpen baráti kapcsolatról, erre itt ez a Grace és most tört nyom Qadir bordái közé ezzel. Nem tudja, mitől fél jobban, hogy majd kikotyog valami féligazságot Aryanak Qadirról és a politikus kapcsolatairól, így elront mindent, vagy pedig Arya épségét veszélyeztetné azzal, hogy tud valamit róla, amit, ha más nem kívánatos személyek kiszednek Graceből, az súlyos következményekkel járna. Márpedig azt az érzést nem hajlandó elviselni Qadir, ha Arya miatta kerülne veszélybe. Ez a félelem annyira megrészegíti ott az íróasztalán ülve őt, hogy két másodperc erejéig még azon is elgondolkozik, hogy Gracet is meg kellene ölnie emiatt a mappa miatt, de aztán iszik egy kortyot a kitöltött whiskyből, aminek hidegsége szó szerint lehűti a felforrt agyát és visszarántja normális üzemállapotba. Nyilván nem fogja megölni Gracet, hiszen kell nekik, kell az embereinek. Meg amúgy is… csak egy naiv nő, aki rossz üzletet kötött.

A következő napokban azért figyeltette Gracet, nem feltűnően, nem is belemászva a magánéletébe, de tudni akarta, hogy mit művel, nemhogy a végén még Qadirnak akarna ártani, netán besétálna a rendőrségre. Öngyilkosság lenne a részéről, de mindenre gondolnia kell, mert nem ismeri még.
Megkapja az üzenetet, hogy Grace a halott újságíró lakásánál volt, ahogy azt is, hogy a szerkesztőségre is befáradt. Qadir tudja, hogy miért teszi mindezt, nyilván tudja, de úgy van vele, hogy nem számít, inkább ezt tegye Grace, mintsem zsaruk, vagy más politikusok társaságát élvezze. Így hát mikor cseng az üzleti telefonja, a kijelzőn a már előre elmentett Grace nevével és számával, nagyjából sejti, hogy miről lesz szó, mondjuk a stíluson még így is meglepődik.
- Szia, Grace! - köszön vissza neki kissé szebb modorral. - Egy óra körül tudok rád időt szakítani, ha ez megfelel - feleli pofátlanul nyugodt és magabiztos hangon, de ezen kívül érzelmek nem igazán lelhetők fel a szavaiban. Valóban a hajnali egy óra a leghamarabb időpont, amikor ráér és bár át tudná szervezni a napját, ha vészhelyzet lenne, de szeretné azt éreztetni Grace-szel, hogy nem hajlandó csettintésére ugrani még akkor sem, ha a nő hallhatóan ideges állapotban van. Ellenben hajlandó ma sem aludni, mint ahogy az elmúlt hónapban már krónikusan kevésszer adatik meg neki az értékelhető formában és ez bizony őt is megviseli. Ezután Qadir kinyomja a hívást függetlenül attól, hogy Grace akar-e valamit mondani neki, majd közel tíz perc múlva egy másik telefonszámról érkezik a nő telefonjára egy üzenet, melyben nem többet és nem kevesebbet talál, mint egy helyszínt az időponttal.

Hajnali egy óra előtt már a lakásra ér Qadir. Odafelé menet még beszáll mellé az autójába egy vékony, alacsony fiú, aki átad neki egy nagyobb borítékot, majd néhány utcával később ki is száll.  
A Bronxban található téglaépület hangulata azért különbözik a Manhattan Belvárosában található üvegfalú felhőkarcolók világától, de most az ottani lakás tűnt kifizetődőnek, hogy Grace-szel beszéljen. Az szigetelt és kevésbé sűrűn lakott. Az utcafront és a lépcsőház önmagában elég régies, az épület körül sok autó parkol, melyek gazdái feltehetőleg alszanak.
A lakás az épülettel ellentétben egész modern, noha érezhetően vastagok a falak és nem túlságosan belakott. Leginkább a fekete, fehér és a rozsdabarna színek dominálnak, noha így a halvány világításban a fekete válik legdominánsabbá. Hiába húzta le Qadir a sötétítőt, szeretné, ha minél kevesebb fény szűrődne ki a lakásból, ezért nem vakítja el magát és a nappalinak kinéző helyet. Mikor Grace jelt ad, hogy megérkezik, Qadir telefonján ránéz a kamerafelvételre és miután meglátja Gracet, megnyom egy gombot a távirányítón, minek következtében az ajtózár három helyen is kattan egyet, így már semmi sem akadályozza meg Gracet, hogy lenyomja a kilincset.
Qadir egyedül van ezúttal. Ha baj lenne, a szomszédban van az egyik embere, úgyhogy gyorsan segítségére tudnának jönni, viszont maga ragaszkodott ahhoz, hogy négyszemközt beszéljenek. Egyik kezét zsebre dugja, míg szembenéz a nővel és tesz felé pár lépést, hogy a másik kezében szorongatott, alkoholt már csak egy ujjnyi mennyiségben tartalmazó poharat lehelyezze a jelenleg kettejük között található kisasztalra.
- Szia, gyere, foglalj helyet - hangzik belőle az úriember, noha most nem öltönyben van, hanem egyszerű farmernadrágban és egy bordó pólóban. Ebben a félhomályban sokkal jobban kirajzolódnak arcán az öregedés, vagy épp az életmódja adta stressz jelei, igaz, a póló alatt húzódó izomzata is.
Kitölt neki is némi whiskyt (újabban ez lett a kedvence), majd a saját poharát is újra tölti. Egyelőre igazodik Gracehez, ha a nő leül, ő helyet foglal vele szemben a fotelben, ha viszont állna inkább, akkor Qadir sem ül le. Nem kezd bele semmibe, felesleges, ráadásul kíváncsi, hogy Grace mivel áll elő, pontosabban inkább, hogy hogyan, végtére is, ő akarta ezt a találkozót.

-- Qadir & Grace



Game of chess
To win you have to make a move. Knowing which move to make comes with in-sight and knowledge, and by learning the lessons that are acculated along the way. Life is like a game of chess.

Grace O'Connell imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Qadir Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead Fa3e42fa66b9acb717238bac7c1e95fb8668ba3f
Qadir & Grace - Bumpy road ahead F507aace4e1174c718d1af3c6b9ee02f42df63d7

Those who know - do not speak
Those who speak - do not know
.
★ kor ★ :
53
♫ :

Every single one's got a story to tell
Rather be the hunter than the prey

★ családi állapot ★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 3bdd4502da73a5e16173c57d5f1dd219610f7bb7

YOU asked me if I felt that, and I did
but not only in the past, now I still do.

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 5d0fd3a4ab677a9b2c0f1565e97d61e4bc506f4e

"Aut viam inveniam aut faciam"
I will find a way, or I will make one

★ idézet ★ :
We are living in the era of the perfect
crime and premeditation
. Criminals are
no longer helpless children who plead
love as their excuse. They are adults
and have the perfect alibi: philosophy,
which can be used for any purpose.

★ foglalkozás ★ :
" Üzletember "
★ play by ★ :
Oscar Isaac
★ hozzászólások száma ★ :
150
★ :

I'm not afraid of death; I just don't
want to be there when it happens.


Qadir & Grace - Bumpy road ahead 28baaf51bf38d70cbc4580d45e8dbe2bb9e51cab
TémanyitásQadir & Grace - Bumpy road ahead
Qadir & Grace - Bumpy road ahead EmptySzer. Jún. 19 2024, 11:05
"There is no greater thrill than the hunt; but the most dangerous game is the one where the hunter becomes the hunted."

Mondat, mondat után jön, amelyekre mindre csak bólogatással válaszolok, már-már úgy érezve magam, mint azok a bólogatós állatkák, amelyiket évekkel ezelőtt mindenki az autóba tett ki. Szerencsére hamar kimentek a divatból, főleg miután az emberek rájöttek, hogy az a szerencsétlen állat akkor is kitartóan bólogatott, mikor a tulajdonos csúnya baleset után, meghalt. Igazán reménykedek abban, hogy az én sorsom nem ez lesz. Nem fogok belekényszerülni egy olyan szituációba, amelyikben soha nem lesz választásom és mindenre csak igennel felelhetek, miközben mindenki elhullik és meghal körülöttem. Mert csak most jövök rá arra is, hogy ezzel az alkuval mennyivel meglehetetlenítem a magánéletem is. Ha hívnak, mennem kell, pontosan úgy ahogyan a férfi is mondta. Ez talán nem lesz olyan könnyű, mint azt én először gondolnám. Mindig készenlétben kell majd állnom, nem lesz mese. Talán ha szerencsém van, idővel, ha már a bizalom felépült kettőnk között, lesz alkalmam "szívességeket" kérni, de kétlem, hogy ez a közeljövőben jönne el.  Nem félek attól, hogy gyógyítanom kell. Szeretem amit csinálok, de... ez más lesz.
- Rendben. Ezt muszáj volt hallanom ahhoz, hogy döntést tudjak hozni. - Válaszolom, miközben azért kíváncsi lettem, hogy mit ért következmény alatt. Azonnal lelő? Vagy először figyelmeztetést kapok? Mi van ha csak ők - nem hozzáértők - gondolják, úgy, hogy megmenthető lett volna a sérült? Persze ez már csak túlgondolás, nyilvánvalóan megnyugtat a válasza, levesz rólam néhány jókora súlyt. Annak pedig kifejezetten örülök, hogy nem is értette félre a kérdésem. Tudta, hogy mire gondolok. Éppen úgy ahogyan korábban a hátbaszúrós kijelentésnél is. Ha apámmal megteszi, nincs garancia arra, hogy velem nem fogja. Őszintén fogalmam sincs, hogy miért szúrja hátba Alexandert... miattam. Persze, van pár értékes információ a kezemben és esélyesen ki tudok venni pár nem túl komplikált golyót, meg be tudok kötni pár sebet... De valóban értékesebb vagyok? Amikor belekezdtem ebbe, tényleg nem gondoltam volna, hogy eljutunk az alkuig. Mégis egyre jobban közeledünk.
- Köszönöm. - Hálálkodok akárcsak egy idióta, csak mert nem tervez elvenni tőlem mindent. Magam sem értem miért köszönöm ezt meg neki. Talán mert nem szeretnék ez a rohadt hosszú nap után még ezzel is törődni. Már előre tudom, látom, hogy nyugalomra lesz majd szükségem. Nem követem figyelemmel ahogyan kipakolják a táskám, jobb ha nem látom, már így is bőven kiszolgáltatva érzem magam. Nem jó érzés, de tudom, hogy hamarosan vége lesz.
A férfi arcát és tekintetét vizsgálva néha úgy tűnik, mintha ő maga sem akarná, hogy belemenjek az alkuba. Ennyire rossz üzletet hoznék, hogy még ő is sajnál érte? Vagy ő nem lenne biztos abban, hogy megéri neki elveszíteni apámat? Nem biztos a képességeimben? Nem tudom mit látok az arcán, de semmiképp sem segít a döntéshozásban, végül mégis sikerül választ adnom. Azt hittem, hogy amikor kiejtem a szót, megkönnyebbülök. Ám nem így lett. Szörnyen érzem magam, hiszen ezzel az egyetlen szóval belőlem is gyilkos lett. Együtt tudok ezzel élni? Megéri? Nem tudom. Ezt az is bizonyítja, hogy nem csattanok ki az örömtől, még egy mosolyt sem sikerül elengednem, a tekintetem még mindig viharos, az érzelmek csak úgy cikáznak bennem és legszívesebben már páros lábbal rúgnám ki mindannyiukat, hogy aztán végre megengedhessem magamnak, hogy összetörjek, még ha csak egy éjszaka erejéig is. Ugyanakkor nem teszem. Nem mintha merném. Mikor a férfi kezét nyújtja, nem habozok túl sokáig, értem, hogy mire vár, így aztán hamar állok is fel, hogy végül egy kézfogással pecsételjük meg a sorsom. Egy halvány és igencsak vérszegény mosolyt engedek el, de az sem tart sokáig. Nyilvánvaló lehet számára, hogy egyelőre még nem vagyok biztos, hogy jól döntöttem. Ténylegesen az ördöggel üzleteltem. Viselnem kell hát a következményeket is. Ugyanakkor mindennek ellenére, érzékelem, hogy végül megadja nekem az egyenrangúság esélyét, még ha csak erre az egy pillanatra is. Érezteti velem, hogy ez az én döntésem volt, nem lettem belekényszerítve, mint korábban minden másba. Hálás vagyok érte, hogy végül legalább ezt nem vette el tőlem, hiszen tudta milyen fontos ez számomra... még ha jól tudom is, hogy később nem leszek olyan boldog emiatt. De legalábbis lesznek olyan pillanatok, amelyikben azt fogom kívánni, bárcsak ő erőszakolt volna bele ebbe az egyezségbe.
- Minden kristálytiszta. - Válaszolok egy újabb bólintás kíséretében. A korábbihoz képest most hallgatag vagyok, nincs több kérdésem, ténylegesen csak azt akarom, hogy elmenjenek és vége legyen mindennek. Legalább mára. Már csak akkor pillantok a kezembe kapott névjegykártyára mikor az ajtó csukódik mögöttük én pedig egyedül maradok.
Qadir Abbar. Basszus... A felismerés szinte pofon vág. Eskü még a fájdalmat is érzem az arcomon. Nem mondom, hogy nem jöhettem volna rá erre, ha sikerült volna az egész puzzlet kiraknom, de most mégis felsóhajtok. Felsóhajtok, mert tudom, hogy ez sokkal rosszabbul is végződhetett volna és erre ő maga is rá fog jönni, amint belenéz a tőlem kapott - elvett - mappa tartalmába. Hiszen nem kevés volt benne róla is.
***

A névjegykártyát ugyan a kezembe fogom, de mégsem tárcsázom a számot. Még. Mert fogalmam sincs, hogy mit mondjak neki, főleg nem anélkül, hogy azonnal a fülébe ordítanám: gyilkos. Mert tudom, hogy az. Talán nem tudom, de mindenképpen érzem. Az elmúlt napokban igyekeztem felkeresni Jack-et. A hívásaim nem találtak válaszra, az üzeneteimet még csak olvasásra sem méltatta. Gondoltam ezt először. Valahol talán megértettem, hiszen nem kis ijedelemben volt része. Aztán mikor már a második nap telik el bármiféle életjel nélkül, már kezdek aggódni. Nem érdekel, ha úgy dönt, hogy soha többé nem akar velem beszélni... De életjelet muszáj adnia. Ha nálam nem is, hát valaki másnál. És bár jól tudom, hogy az a bizonyos egyezség után nekem már semmi keresnivalóm nem lenne egy újságíró otthonában, én mégis vállaltam a kockázatot és elmentem hozzá. Abban reménykedve, hogy nem tudom... talán csak bujkál. Nem így volt, a ház üresen állt. Így tehát a következő utam a munkahelyére vezetett, ahol kiderült, hogy immáron a harmadik napja ott sem járt és természetesen nem hívott senkit, nem jelentett beteget... semmi. Csak csend.
Idegesen viharzottam ki az épületből, olyan haraggal bennem, amilyet már nagyon rég nem éreztem. Legszívesebben felrobbantam volna. Mintha egy kést döftek volna a hátamba. Átvert. Tudta, hogy soha nem áldoztam volna fel Jack-et. Megölte. Tudom, érzem. Már csak arra van szükségem, hogy ezt az ő szájából hallhassam, az ő szavaival. Magam sem tudom, hogy az miben segítene, hiszen aligha tehetek ellene bármit is, de legalább tisztában lennék az igazsággal és a képébe dörgölhetem, hogy ő egy szörnyeteg. Biztosan meghatja majd...
A lakásom ajtaját hangos durranással csapom be magam mögött. Az egész ház beleremegett. - Kurva élet! - Kiáltom el magam, majd a konyhapulthoz megyek és mérgemben bele is boxolok abba. Ami után fájdalmasan szisszenek fel, mégsem törődök a fájdalommal, nem állok meg, megragadom az ott tétlenkedő poharat és a falhoz vágom azt. - Bassza meg! - A  mellette lévő piszkos tányért is utána repítem, majd pedig a többi ott heverő magam elől. Legszívesebben mindent szétszúznék... Talán az arcát is ha most itt lenne. Úgy vetem le magam a fotelbe, akárcsak egy rongybaba. Természetesen nem abba a fotelbe. Ahhoz nem nyúltam az a bizonyos este óta. Tulajdonképpen nem sok mindenhez nyúltam. Nem vitt rá a lélek. Azóta semmire sem visz rá a lélek, legfeljebb a saját sebeim nyalogatására. Mégsem akar jobb lenni, sőt. Ahelyett, hogy jobban érezném magam, minden egyes nappal csak rosszabb és rosszabb lesz. A lakásom már napok óta fest úgy, akárcsak egy háborús övezet lenne és néhány bomba robbant volna itt. Ez pedig nagyban tükrözi jelenlegi lelkiállapotomat. Úgy érzem bennem is bomba robbant. És nem elég, hogy a saját döntéseim következményével meg kell tanulnom most együttélni, hogy tulajdonképpen aláírtam a családom egy részének kivégzését, hogy eladtam a lelkem egy olyan embernek, aki nyilvánvalóan mindent úgy tesz ahogy neki jó. Őt nem érdekelte Jack. Pedig ártatlan volt, ellentétben apámmal... vagy velem. Már csak az a kérdés, hogy akkor én miért érdekeltem? Igyekszem elterelni a figyelmem és néhány mély levegőt venni. Levegőt be, levegőt ki. Elismétlem ezt a cselekvést még néhányszor, kényszerítem magam arra, hogy lenyugodjak, hogy egy nyugodtabb hangnemet tudjak megütni amikor végre tárcsázom a számot... kisebb-nagyobb sikerrel.
- Itt Grace. - Semmi köszönés, semmi jópofizás, a korábban tőlem már talán megszokott diplomatikus és tisztelettudó beszédnek és hangnemnek most nyoma sincs, holott tényleg próbálkozom. Hát még milyen lennék ha nem próbálkoznék? Legalább nem kiabálok vele. Pedig szívesen tenném. Érezheti, sőt tudhatja, hogy gond van. Pontosan úgy ahogyan én is érzem és tudom, hogy megölte Jacket, anélkül, hogy kimondta volna. - Beszélnünk kell!  Mihamarabb! - Nem magyarázom neki, hiszen még most is fülemben cseng a figyelmeztetése. Megértettem, semmi kompromittáló beszélgetés ezen a számon. És bár majd szétvet az ideg és forr bennem a harag, az eszemet még nem veszítettem el. Nem akarok én is meghalni. Bár lehet jobb lenne. A telefonba nem mondok többet. Csak némán szuszogok, ami jelenleg talán jobban hasonlít egy veszett kutyára, mint emberre. Nem hiszem, hogy többet kell mondanom. Egészen biztos vagyok abban, hogy érteni fogja miért hívom. Főleg ha ténylegesen megölte Jacket. Tudja, hogy tudom. Ő sem ostoba.
Qadir & Grace
BEE

mind álarcot viselünk
Grace O'Connell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 8e928f8365b06bde4104e908aa6a7402e62d5144
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 258eb09cf52306072e098c94ca735f60cc9c1f0f
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
Be someone's rainbow today.
★ családi állapot ★ :
Divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 261fd1eb498f81994f45ed11acca496e5b82ab68
★ idézet ★ :
“Life is like a river.
It flows, sometimes slowly,
sometimes swiftly,
but always forward.”
★ foglalkozás ★ :
Nurse
★ play by ★ :
Emilia Clarke
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
Qadir & Grace - Bumpy road ahead 737ba45974803c1da61bff22aa4ec603c5a9722b
TémanyitásRe: Qadir & Grace - Bumpy road ahead
Qadir & Grace - Bumpy road ahead Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Qadir & Grace - Bumpy road ahead
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» It's time to stop | Grace & Qadir
» Camilo & Kenneth // go ahead touch it
» On the road...
» We're on a road to nowhere
» On the road / Jax & Vio

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx-
Ugrás: