New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Noel Jude Bartlett
TémanyitásNoel Jude Bartlett
Noel Jude Bartlett EmptyVas. Feb. 18 2018, 17:11

Noel Jude Bartlett

~~~


Karakter típusa: saját
Teljes név: Noel Jude Bartlett
Becenevek: Noel
Születési hely, idő: Manhattan, 2000. 01. 01
Kor: 18
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: homoszexuális
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: gimnáziumba jár
Hobbi: zenélés, olvasás, írás
Dolgok amiket nem árt ha tudsz Noelről:
-a jövőjét tekintve nagyon sok minden érdekli egyik pillanatban orvos szeretne lenni a másikban atomfizikus a harmadikban pedig zongoraművész.
-három hangszeren játszik az anyukájának hála: zongorázik, hegedül és dobol, mégsem gondolt még sohasem arra, hogy beálljon valamilyen együttesbe, jobb szeret a saját szórakozására zenélni, és mindig a hangulatához megfelelő hangszert választja.
-édesanyja az egyik helyi középiskolában tanít zenét és az egyetemen pedig óraadó tanár
-édesapja menedzser vég tulajdonos, zenészekkel, írókkal, művészekkel foglalkozik, mindig keresi az újdonságokat és reméli, egyszer majd Noel átveszi majd tőle a vállalkozást.
-Anyukájától kapta a Noel nevet, apukájától a Jude-ot, mivel nem tudtak megegyezni a névválasztásnál, és ez a mai napig kitart, mind a ketten azon a néven hívják a fiukat amit ők adtak neki.
-kevés közeli barátja van
-még sohasem volt komoly kapcsolata, igazából semmilyen párkapcsolata sem volt még
-jelenleg munkát keres amit suli után esetleg esténként vagy hétvégenként tudna végezni
-fotografikus memóriával rendelkezik


~~~

„Az évezred első babája a Manhattani Lenox Hill kórház szülészeti osztályán látta meg a napvilágot, egészen pontosan 0 óra 1 perckor. A kisfiú a Noel Jude Bartlett nevet kapta, 51cm és 3206grammal jött a világra, szülei Josh Bartlett és Jane Bartlett első gyermekeként. Az újdonsült anyuka és a kisbaba is jól vannak. „

A rövid cikk végén egy kép is található a boldog szülőkről és a pólyába bugyolált rózsaszín nyugodtan alvó babáról. A cikk be lett kereteztetve és azóta is a lépcső melletti falon lóg a házban, anyukám pedig ezer örömmel mutogatja mindenkinek, hiszen akkor mi híresek lettünk igaz csak öt percre, de az nem igazán érdekli. Benne volt a sajtóban, sőt azt hiszem, hogy még valamelyik hírműsor is készített akkor velük riportot, pedig nem igazán tettek semmit sem a hírnévért. Én igen, nekem 6 órán keresztül kellett szenvednem állítólag, még szerencse, hogy nem emlékszem semmire sem, csak a számtalan történet elmesélés alapján tudom szinte percről percre pontosan azt, hogy hogyan is jöttem a világra. A mocskos részletekkel inkább nem untatok senkit sem, még nekem is beletelt pár évbe mire feldolgoztam, hogy pontosan hogyan is indult meg a szülés. Bárcsak eltitkolták volna a részleteket!
Nem szeretem ezt a cikket, mindig emlékeztet arra, hogy a szüleim milyen sok mindent vártak el tőlem, én voltam az új évezred első babája, biztosak voltak abban, hogy valami különleges dolgot fogok véghez vinni, de eddig csak csalódást okozhattam nekik, ugyanis teljesen átlagos vagyok. Iskolába járok, vannak balhéim, mégis megvan az elvárt 4.6-os tanulmányi átlag. Igaz utóbbiért nem teszek szinte semmit sem, csak mázlista vagyok és rám az iskolában a koszon kívül más is ragad, és nem csak melegedni járok be oda a hideg hónapokban, hanem ha már ott vagyok akkor tanulok is valamit.
- Jude szedd már a lábad, szegény Allie nem hajlandó bejönni ezért kint fagyoskodik… már negyed órája! - kiabál fel apám az emeletre, a fejem körül pedig szinte megjelennek a kérdőjelek. Mi a fenét keres itt Allie hajnali ööö fél tízkor? Ráadásul a téli szünetben? Felrángatok magamra egy nadrágot és egy pólót, majd a lemegyek hozzájuk.
Apám szigorúan néz rám és látszik rajta hogy nem csak az az egy problémája, hogy a fia egy lusta dög amiért ilyenkor még az ágyban heverészik.
- Ha végeztetek családi kupaktanácsot tartunk. - Közli, majd becsukja az ajtót miután kimentem Alliehoz. Alacsony lány, amolyan manós kinézete van, igazán aranyos, és már óvoda óta a legjobb barátom, legalábbis én csak annak tartom, lehet hogy ő többet lát a dolgok mögé, de remélem nincs így.
Mint kiderült csak felköszönteni jött, tudja, hogy ma ünneplem a 18. születésnapomat, vagyis számos országban már nagykorúnak számítok ezért kaptam tőle egy alkoholos üvegbe jó nagy adag meleg teát. Nem merne bemenni egy italboltba, még a végén elkapnák érte, szóval csak így oldotta meg a dolgot, de én már ezért is imádom, bár a teától nem fognak sajnos keresztbe állni a szemeim, sebaj, majd megoldom máshogy a dolgot.
Allie nem sokáig van nálunk, először is azért mert szegény már szinte teljesen szétfagyott, másodszor pedig mert apám kinyitotta az ajtót és közölte, hogy nem ér rá egész nap, beszélnünk kell.
- Jude, ülj le. - igazán szigorú, amolyan őrmesteres és ezt nem szeretem, ilyenkor biztos lehetek abban, hogy valami nagy gáz van, miután leültem a kanapéra elővesz a zsebéből egy kis zacskót, amiben számos színes kis bogyó található.
A. büdös. francba. Megtalálta a bogyóimat és most megkapom majd a hegyi beszédet.
- Megmondtam, hogy nem érdekel mit csinálsz amíg jó az átlagod, de ez azért már tényleg túlzás nem gondolod? Ahhoz ez kevés hogy díler legyél, pedig még annak örülnék a legjobban, az azt jelentené, hogy van annyi eszed, hogy nem szeded ezeket a vacakokat, de nem… - figyelek rá és próbálok olyan arcot vágni, mint aki éppen mélyen magába száll, de ez igazán nehéz főleg hogy épp ellentmond saját magának.  Szerintem a „nem érdekel mit csinálsz” és az „elment az eszed” nem igazán illenek össze. Egy rossz szavuk sem lehet rám, néha eljárok bulizni és néha kicsit fel kell pörögnöm ahhoz, hogy élvezni tudjam a helyzetet, de nem ment el az eszem.
- Jövő héttől kezdve négyen lakunk majd a házban. - Mondja, és mielőtt még elkezdhetnék örülni, hogy végre megkapom az oly régóta áhított kiskutyát folytatja.
- Az egyik ismerősöm fog ide jönni, hogy megismerje a várost és ihletet kapjon a következő művéhez. Te igyekszel majd nem láb alatt lenni és segíteni ha azt kéri. Ha ez így lesz… akkor nem szólok anyádnak a bogyóidról. - fejezi be végül és az ölembe hajítja a kis zacskót, majd otthagy én meg csak nézek a színes tablettákra. Ez meg mégis mi a franc volt?

 

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Noel Jude Bartlett
Noel Jude Bartlett EmptyVas. Feb. 18 2018, 20:29

Gratulálok, üdv nálunk!

Noel? Jude? Te magad melyiket bírod jobban? Very Happy

Egy könnyed történet formájában ismerhettünk meg téged, amit az átmeneti hírneved elmesélésével bolondítottál meg. Szerintem ez elég jó dolog. Mármint ha szigorúan vesszük, akkor mondhatjuk azt, hogy uralkodójává váltál annak az évnek. Smile Fel kellene kutatnod azokat az embereket, akik még ugyanabban az évben születtek és megmutatni nekik ki volt itt az első. Very Happy Bár ez őrültség csak azért mondom, hogy lásd milyen kiváltságokkal is rendelkeznél, ha egy kicsit elszabadulna a fantáziád. Smile
Elég normális szülőkkel rendelkezel, mint ahogyan azt a leírtak is mutatják, akik nem feltétlenül állnak az utadba, amíg egy bizonyos határon belül mozogsz és az egész bogyós incidensen kívül te magad vagy a földre szállt angyal. Very Happy Szerencséd volt, hogy ebből is lazán kitudtál mászni, habár azért érzek én ebbe némi sántítást is, ami az új lakótársat illeti. Kétlem, hogy ez a titokzatos valaki éppenséggel megkönnyíti majd az életedet és talán pont ezért úsztad meg ennyire egyszerűen. Mindegy is, úgy vélem ez majd ki fog derülni, én meg sok szerencsét kívánok neked, hogy ebből is ilyen könnyen kivágd magadat...Very Happy
Mielőtt még ez kiderülne, foglald le az arcod/neved, majd irány játszani. Üdv itt!  






mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Noel Jude Bartlett A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Noel Jude Bartlett D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Noel Jude Bartlett 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1706
 
Noel Jude Bartlett
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ethan Bartlett
» Jude-Abraham
» Jude Cowen
» Lorie x Jude - You are in trouble
» Mr. Wonder; Noel & Nathan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: