New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kazimir Smirnov
tollából
Ma 00:41-kor
Eilis V. Blanchet
tollából
Tegnap 23:58-kor
Marion Arceneaux
tollából
Tegnap 23:46-kor
Milo Salazar
tollából
Tegnap 23:42-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Tegnap 23:40-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Tegnap 23:34-kor
Eilis V. Blanchet
tollából
Tegnap 23:32-kor
Grayson Connor
tollából
Tegnap 23:15-kor
Tristen Woo
tollából
Tegnap 23:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
24
Diákok
46
30
Egészségügy
26
14
Hivatal
7
11
Média
42
30
Munkások
30
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
35
Üzlet
25
22
Összesen
210
195

Project Redemption
TémanyitásRe: Project Redemption
 Project Redemption EmptyVas. Jún. 16 2024, 15:03
Asli and Clara
“I've been known to miss a red flag.”

Nem jellemző rám, hogy ilyen szinten magába szippant a technika, és el sem tudok szakadni a telefontól, de most nehezemre esik letenni, amikor már Ben utolsó üzeneteit olvasom harmadjára végig. Észre sem veszem, milyen széles mosoly terül szét az arcomon, miközben a kijelzőt nézem. Az utóbbi időszak, pontosabban, amióta erőt vettem magamon, és félre tudtam tenni a kétségeimet és a félelmeimet, hogy esélyt adjunk annak a valaminek, ami miatt pattanásig feszültek az idegeink, de bizonyos gátak miatt mégsem ment olyan könnyedén, nagyon sok mindenért kárpótolt. Azt hiszem, hosszú idő után valaki mellett jól, egyenesen boldognak érzem magam, és saját magam legjobb verziója lehetek. A háromszori kopogás pillanatok alatt észhez térít és kirángat abból a buborékból, amiben ezidáig méláztam, és ami miatt teljesen elveszítettem az időérzékemet. Elkapom a tekintetem a telefonom kijelzőjéről, a számítógép képernyőjének sarkában lévő órára pillantok. Azonnal kapcsol az agyam, a mobilomat az asztal szélére rakom lefordított képernyővel, ahogy szoktam, és kedves mosollyal az arcomon állok fel a székemből, amikor a fiatal nő belép az irodának használt helyiségbe.

- Nem, egyáltalán nem - ingatom a fejem, miközben megkerülöm az asztalt. - Épp ellenkezőleg, már vártam. - Anthony nevének hallatán határozottan bólintok. A napokban nem is egyszer beszéltem a férfival, aki mindennel kapcsolatban biztosra akart menni, és egy találkozó időpontját is egyeztettük, csak nem éppen vele, hanem az előttem álló fiatal nővel. - Igen, beszéltem vele, nagyvonalakban felvázolta a helyzetet. - A felém nyújtott kezet természetesen elfogadom. Megragadom az alkalmat, hogy egy kicsit jobban megnézhessem magamnak a velem szemben állót. Talán még nálam is fiatalabb lehet, az ittléte és a pontos megjelenés azt sugallja, komolyan veszi a munkáját, lelkiismeretes és becsületes, az ilyenek pedig mindig pozitív benyomást kelt. - Clara - mutatkozom be végül én is, szabad kezemmel pedig a már Sally által kiszemelt szék felé intek, megadva neki a zöld lámpát.

- Valóban? - kérdezem kíváncsian, a szemöldökeim egy pillanatra összeszaladnak a kijelentését hallva, és őszintén szólva egy picit értetlenül is állok előtte, mert ha valóban valaki olyanhoz akartak volna fordulni, aki már eleget letett az asztalra, biztos más ajtaján kopogtattak volna először. Az asztalt megkerülve ülök vissza a helyemre, helyezkedem el szemben Sallyvel, hogy száz százalékosan rá tudjak koncentrálni.

- Igen, Ben… - halvány mosollyal az ajkaimon ejtem ki a nevét, egy pillanatra elszakítom a tekintetem Sallytől, hogy rendezni tudjam a vonásaimat. Nem tehetek róla, amióta megtört a jég, a kapcsolatunk pedig más irányba fordult, már csupán a neve hallatán is kénytelen vagyok mosolyogni, ahogy a gyomromban a pillangók elszabadulnak. - Ben esete teljesen egyedi volt. De a gyógyulását leginkább saját magának és a kitartásának köszönheti. - Szeretem azt hinni, hogy nekem is volt Ben gyógyulásához közöm, de az a fejlődés, amit elért, és amiért nap mint nap keményen megdolgozik, az ő érdeme. Ő fekteti be azt a rengeteg energiát, aminek végre megvan a gyümölcse, ezért pedig senki más nem arathatja le a babérokat. Bármennyire is szívesen beszélnék meg Benről, aki munkán kívül - és időről időre munka közben is - kitölti a gondolataim nagy részét, most nem miatta vagyunk itt. Veszek egy mély levegőt, kihúzom magam, és visszatérek az ittlétünk pontos okára. - De talán térjünk vissza Lawrence-re. Minél előbb tisztázunk mindent, minél előbb elkezdjük a terápiát, annál gyorsabb és jobb eredményeket érhetünk el. - Az eddigi benyomásom alapján Sally precíznek és pontosnak tűnik, éppen ezért már jó előre szép sorjába vett mindent, amiről tudnom kell Lawrence kapcsán. Ha a megérzéseim nem csalnak, akkor a férfi nagyon jó kezekben van. - Viszont, ha lehet, akkor innentől tegeződjünk.
BEE



I got that
sunshine in my pocket, got that good soul in my feet. I feel that hot blood in my body when it drops I can't take my eyes up off it, moving so phenomenally.
mind álarcot viselünk
Clara Monahan
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
 Project Redemption 5c5bfea0ad0c6344e8e0cc3ce8e952b508e504c0
 Project Redemption 45bad6fcc156d57dffaa40efce5efbefe1a3fcbf
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
The best things in life are sweet
♫ :
I'm gonna break down your walls
★ családi állapot ★ :
Who can say where the path will go?
 Project Redemption 742ae34f61646c3532f823f6c4b6ac965573fbd3
Philosophers guess but they just don't know
★ lakhely ★ :
☆ Brooklyn
★ :
 Project Redemption D63063a7d42cdc8b26e6157804a8e56398611390
★ idézet ★ :
Just one ray of sunshine
Is enough to dispel
Millions of shadows
★ foglalkozás ★ :
☆ gyógytornász
★ play by ★ :
☆ Tiera Skovbye
★ szükségem van rád ★ :
mom #1 & mom #2

brothers and sisters

Antonio
★ hozzászólások száma ★ :
124
★ :
 Project Redemption 8baf9fa26ce158791b2cc68417a0c3a0c8400374
Témanyitás Project Redemption
 Project Redemption EmptySzer. Jún. 12 2024, 19:11

“I'm taking everyone out for a ride, I promise it won't take long, It's such a silly disguise that you're hiding behind, But don't take it wrong”
To Clara




Bízd csak rám.
Bizonygattam Lawrencenek, akit nyilván nem annyira érdekelt az én véleményem a sérülésével kapcsolatban, de mivel a Kaliforniai orvos, akihez első körben vinni akarták őt, végül úgy döntött, hogy valami nevesebb kosárlabdázóval foglalkozik kizárólagosan, így maradt az én ajánlatom. Sikerült Tonyt is meggyőznőm róla, hogy ésszerűbb, ha Lawrence biztos gyógyulására koncentrálunk, ahelyett, hogy méregdrága orvosokat fizetünk és olyan rehabilitációs helyekre és programokra nyomjuk be, ahol csak nyomás helyeződik rá a média miatt. Lawrence egész jól kezelte a figyelmet, de érezhetően kezdett neki sok lenni. Talán még jól is jön neki egy kis pihenés a sérülése miatt, a kamerák előtt pedig ugyanúgy megtud jelenni, csak épp a rehabilitációja alatt eldughatjuk őt a figyelő szemek elől.
Igyekszem a kórház kissé kellemetlen hangulatát kizárni az enyémből. Kellemetlen emlékeket és érzéseket idéznek bennem a falak és fehér ruhás alakok. Azonban még így is eszembe jut: mennyivel jobb, könnyebb dolga volt itt, mint nekem. Eddig. Ironikus, hogy bár lábra tudott állni és az elmondása szerint ez egy új kezdetet is jelent, mégis … ahogy lábra állt, össze is fog esni. Lawrence meggyógyul majd, így vagy úgy. Ő gyógyul, Ben pedig szenved. Egyensúly, azt hiszem.
- Üdv! Nem zavarok? – kérdezem barátságos mosolyt varázsolva az arcomra, ahogy benyitok háromszori kopogtatást követően az ajtón. – Úgy tudom, hogy Anthony Morrisonnal beszélt korábban már Lawrence Hall miatt vagyok itt – mondom tovább, ahogy belépek az irodába. Alig volt nagyobb a lakás, amiben felnőttem.
Tehát ő lenne az. Az újrakezdés, a megváltás.
- Hívjon csak Sallynek, mindenki így hív – nyújtom a kezemet bemutatkozásképp, majd az asztalával szemben lévő székre pillantok, hogy szabad-e. – Nem tudom, hogy Anthony mesélt-e rólam, én foglalkozom Lawrence … személyes dolgaival, mondhatni. Illetve, nem magam mellett beszélve, de … én erősködtem, hogy Lawrence-t bízzuk az Ön szakértelmére – magázom egyelőre, de valószínűleg majd úgy is felajánlja, hogy tegeződjünk. – Ezért is jöttem, hogy megbeszéljük a részleteket. Bizonyára nem ismeretlen, ha ismertebb emberekkel kell foglalkoznia – ahogy nekem se. Bár nem ebbe a közegbe születtem, de Ben mellett, majd Lawrence mellett megtanultam, hogyan mozogjak köztük. Hogy tűnjek odavalónak. Őszintén szólva, sokkal inkább tartozom oda, mint azok az életképtelen senkik, akik a kapott előjogaikat használva élősködnek a jómódú felmenőiken. Még csak ezt sem tudják jól csinálni.
- Van az az író, egy időben rengeteget beszéltek a gyógyulásáról. Ben…? Talán, de segítsen ki nyugodtan – legyintettem felnevetve. – Egészen lenyűgözött a története és utána is néztem, hogy ki az pontosan, akinek annyira hálás a gyógyulásáért. Lenyűgöző. Megmentett egy életet lényegében – bár az nem sokkal korábban kis híján elvett egyet. Az enyémet. De mint mindig, én csak a lábjegyzet vagyok a papíron, ami végül még csak nyomtatásba sem került.
 Mikor megtudtam, hogy Önnek köszönhető és kicsit jobban utánakérdeztem a munkájának … egyből eszembe jutott, mikor Lawrence … sose jó az ilyen, de az ő helyzetében erre sajnos mindig fel kell készülni.

BEE



Clara Monahan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Asli Cakir
Média
ranggal rendelkezem
★ :
 Project Redemption 9f176c11dbf7aab2dd31b25769efefae0edf96b2
★ elõtörténet ★ :
gray clouds come for me
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
 Project Redemption E0c2a8cb4cd7476b91f65c0ae7362f7ea631f671
★ idézet ★ :
Sometimes there is absolutely no difference at all between salvation and damnation
★ foglalkozás ★ :
personal assistant
★ play by ★ :
Bensu Soral
★ hozzászólások száma ★ :
4
★ :
 Project Redemption 5d71d6992f08288706264651c01fc3e09c8592f5
 
Project Redemption
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sins and Redemption // Sebastian & Jeremiah
» And You Don't Even Know It - - JJ Project
» For the Record - - JJ Project
» Project X - Lily & Shane
» Rookie project under progress

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Presbyterian Hospital-
Ugrás: