New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 01:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 01:07-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:42-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 00:36-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:09-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Tegnap 23:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 22:15-kor
Wang Weiguang
tollából
Tegnap 21:24-kor
Jeffrey Collins
tollából
Tegnap 19:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
36
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
214

Olivia Davidson
TémanyitásOlivia Davidson
Olivia Davidson EmptyKedd Jún. 04 2024, 20:32
Olivia Davidson
"Call me the weaker sex so you can sleep"

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Olivia Davidson
Becenév
Olivia, Via
Születési hely
Buffalo, Erie megye, New York állam, USA
Születési idõ
1984. január 07.
Kor
40 év
Lakhely
Staten Island, New York
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Házas, két gyerekkel
@Maurice Davidson
TANULMÁNYOK
New York-ban járt középiskolába, és egyetemre is (végzett)
Foglalkozás
irodai dolgozó (NEM titkárnő)
Munkahely
Amerikai Vám- és Határőrség
Hobbi
kirándulás, motorozás, zenehallgatás, családjával lenni, a többi "focista feleséggel" lógni, sportolás

Csoportom:
Bűnüldözés

Jellem
Nyugodt, nagyon türelmes, mondhatni sosem ideges. Alaptermészetéből fakadóan mindenki felé figyelemmel és odaadással fordul, azonban ő maga nehezen viseli, ha beleszólnak a dolgaiba, és szinte képtelen segítséget kérni. Gyűlöli a tétlenséget, a felesleges időhúzást, ha valaki túlságosan is túlgondol valamit. Ő a tettek, nem pedig az átgondolások híve. Egy kifinomultabb, racionálisabb, logikusabb világot képvisel, két lábbal a földön jár.
Elsőre távolságtartónak tűnhet, bizalmatlannak, azonban csupán elővigyázatos. Nem adja könnyen a bizalmát, viszont ettől függetlenül barátságos másokkal, segítőkész és gondoskodó. Akiket a bizalmába fogad és megkedvel, azokért bármire képes, magát is háttérbe szorítja, ha kell, elengedve az önös érdekeket. Törtető és céltudatos, újabb és újabb kihívásokat, tanulási lehetőségeket keres, hogy képezze magát és előbbre jusson a tényleges, vagy a saját maga által kialakított ranglétrán.
Nehéz elérni nála, hogy szerelmessé, érzelmessé váljon, ha valakinek azonban ez sikerül, egy életen át tartó kapcsolatra és végtelenül hűséges társra lel mellette, a személyében. Végtelenül romantikussá válik, és elragadják az érzései. Nem adja könnyen magát, őt tényleg meg kell hódítani, enélkül lehetetlen hosszabb ideig fenntartani az érdeklődését. Odaadó, érzéki, ugyanakkor domináns is. Szerencsére a férjében megtalálta a számára tökéletes partnert, akivel kiegészíthetik egymást, nem mennek egymás idegeire és nem akarják korlátozni a másikat.
A gyerekei a legfontosabbak számára, bármit megtenne értük és megadna nekik, ami az erejéből telik. Családcentrikus, és ugyanolyan jó háziasszony, anya és feleség, mint amilyen precíz és odaadó a munkájában.

Avataron:
Teresa Palmer

Múlt
A mai volt az "isten hozott itthon, Reilly" nap, szóval az esti rutint egyedül nyomtam le a gyerekekkel. Imádtam őket, de mire az ember az ágyba imádkozza őket, addigra szerintem Bruce Willis párszor megmentette volna a világot és drágán adta az életét. Amikor már harmadszor akarnak mesét, vagy épp jönnek azzal, hogy szomjasak, elgondolkozom, hogy mennyire hangzana keresztényien, hogy "amikor a nap újra felkel, csókolhassuk egymást reggel. Aki kijön, megy a zuhany alá." De egyébként alapvetően nincs velük nagy baj, és miután elnyugodtak, hamar kidőlnek, mint az a bizonyos zsák krumpli.
Volt még dolgom a laptopon, mivel akadt egy-két túltartózkodó, aki próbálta menteni a menthetőt és mindenféle e-maileket küldözgetett a központi címünkre. Csak nem figyelt, nem gondolta, hogy már ennyire elszaladt az idő, stb. Egyébként sem tudtam volna csak úgy lefeküdni aludni, amíg Dave nem ért haza. Nem gondolom, hogy baja esne, és hiába egy rakat idiótáról van szó, tudnak vigyázni magukra, egymásra, és nem keverednek olyan balhéba, ami súlyos következményekkel járna. Legalábbis a saját érdekében reméltem ezt. De ettől még nyugodtabb voltam, ha láttam és tudtam, hogy hazaért.
Felvont szemöldökkel pillantottam, csupán fél szemmel a nyíló ajtó irányába. Az elégedett képét látva és azt hallva, hogy "Megjöttem, asszony. Örvendj és adj innom!" csak még magasabbra szökött a szemöldököm. Más biztos megsértődött volna ezen, vagy nem értené, mi folyik itt, de...
-Micsoda megtiszteltetés. És még tisztán beszélni is tudsz. -ráztam meg a fejemet hitetlen, apró mosollyal, lecsukva a gépem tetejét, amit át is pakoltam az éjjeliszekrényre. Figyeltem, ahogy ledőlt mellém, majd hagytam, hogy magára húzzon.
-Szomjazom a szádra. -és pont emiatt nem tudtam sem magamra venni, sem valami hülye szövegnek értelmezni a kijelentését. Inkább csak viszonoztam a csókját, az egyik kezemmel megtámaszkodva a feje mellett az ágyon, míg a másikkal végigsimítottam az arcán, beletúrva a hajába.
-Mhm, mondtad. Nem is téged vártalak, hanem dolgoztam. -böktem a fejemmel a laptop felé egy ártatlan mosollyal, és még a vállamat is megrántottam volna egy hanyag mozdulattal, ha nem támaszkodtam volna mellette.
Érdeklődve, a tekintetét fürkésztem, ahogy kijelentette, hogy Reilly tényleg felmondott. Az alsó ajkamba harapva, elgondolkozva néztem le rá tovább.
-Akkor ezek szerint jól sikerült az Atlanta-ba való kiruccanása Larson-nal. Akkor ez jó hír. Mármint nekik. Úgy is attól féltél, hogy a nejed fejbe lövi magát már az oda vezető úton. Nem történt meg. -minden jó, ha a vége jó.
-Te meg majd túléled a sok hülyét a munkahelyen. -ültem fel rajta, hogy lófarokba köthessem a hosszú tincseimet, aztán a kezeimet a mellkasára simíthassam.

livin' in new york





"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.”

Maurice Davidson ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Olivia Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Olivia Davidson Tumblr_inline_phys3zBatB1rvmmrv_540
Olivia Davidson Tumblr_inline_physelMj931rvmmrv_540
★ kor ★ :
40
★ elõtörténet ★ :
I like to keep my personal life to myself.
♫ :
And my mama said
Go get all that you're after
And my mama said

That love's all that matters
★ családi állapot ★ :
Olivia Davidson 0c823f105406ed1534cc3727d3c1cd8f7df7f29a
★ lakhely ★ :
Staten Island, New York
★ :
Olivia Davidson Tumblr_inline_phys8w8edO1v7dwos_540
★ idézet ★ :
I always have those feelings
- lucky and blessed -
and I don't know if they'll ever go away. I really hope they don't.

I think it keeps you grounded.
★ foglalkozás ★ :
irodai dolgozó (Amerikai Vám- és Határőrség)
★ play by ★ :
Teresa Palmer
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Olivia Davidson Teresa-palmer
TémanyitásRe: Olivia Davidson
Olivia Davidson EmptyCsüt. Jún. 06 2024, 22:40
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Olivia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy igazán szimpatikus nőt mutattál be nekünk, aki elsőre talán megtévesztheti azokat akikkel találkozik, de ha időt hagynak neki, akkor ràjöhetnek, hogy mennyi minden lakozik a felszín alatt. Érthető az óvatosságod másokkal szemben, hiszen nem mindenki érdemli meg azt a fajta bizalmat és törődést, amivel te tudod megajàndékozni a màsikat. Aki pedig olyan, úgyis kitartóan keresi majd a tàrsasàgodat, hogy kiérdemelje azt az èned amit kevés embernek mutatsz meg.
Megmosolyogtatott a történeted folytatàsa. Tök jó volt, hogy egy kis betekintést nyerhettünk abba az otthoni káoszba, amit egy család idézhet elő. Olivia Davidson 4146035580
Kedveltem a történeted és a karaktered is. Olivia Davidson 2451935670
A folytatáshoz pedig kívánok neked sok játékot és örülök, hogy olvashattalak!  Olivia Davidson 1987965242

(Mellékesen megjegyezném, hogy nagyon tetszik a névvàlasztàsod. Olivia Davidson 2624752903 )

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





Olivia Davidson ölelést küldött

Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Olivia Davidson A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Olivia Davidson 69b3735478064c9e37951b326e7b14d7030cfbbe
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Olivia Davidson 477d5a1f914ac1562563843cf8487e02f2b133ba
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1781
 
Olivia Davidson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tyler Davidson
» Maurice 'Dave' Davidson
» Olivia & Lena
» Olivia Monaghan
» Olivia Holland

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Bûnüldözés-
Ugrás: