New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 97 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 07:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 07:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 06:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Sean Devlin
TémanyitásSean Devlin
Sean Devlin EmptySzer. Feb. 14 2018, 18:55

Sean Devlin

Ide jön az idézet


Karakter típusa: Keresett
Teljes név: Sean Devlin (Daniel Freeman)
Becenevek: Don (a bátyó hívja így)
Születési hely, idő: New York, 1992. Sep. 03.
Kor: 25
Lakhely: Bronx
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Szoknyapecér
Csoport: Törvényszegő
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: már végzett (toxikológia-volt medikus)
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Pincér és Profi Irat hamisító, tolvaj (illetve szüzesség licitáló)
Ha dolgozik// Munkahely: ahol épp munkát kap legálisan vagy illegálisan
Hobbi: műszaki cikkek bütykölése, szerelése, átépítése, tervezése, ejtőernyőzés, számítógépes játékok
Ez így nem teljesen tiszta. Ha magamról mesélek, akaratlanul is elfogult leszek, nehéz lenne objektíven megítélni magamat. Persze az sem lenne teljesen reális, amit mások mondanak rólam. A barátaim bizonyára pozitív jelzőket aggatnának rám, a haragosaim pedig elhordanának mindennek.
Van, aki ridegnek gondol, hisz csak kevesen lehetnek tanúi, mikor önfeledten boldog vagyok. Van, aki erőszakosnak ítél, hisz az ökömmel remekül bánok, a gyengébbik nem előjogaira való tekintet nélkül. Van, aki munkamániásnak képzel, hisz szeretem, amit csinálok. Más csak egy beképzelt tuskót lát bennem.
Nem vagyok egy romantikus típus, mint az már kiderült. Ha a szerelem valóban egy mindent elsöprő érzelem, ahogy azt mondják, akkor én még soha nem voltam szerelmes. Nem is vágyom rá, nekem erre nincs szükségem. Egy-két napos barátnők pont kielégítik az igényeimet és a szükségleteimet. Szeretem a nőket. Szeretek játszadozni és csábítani. A nők szeretik a rossz fiúkat.


Ébren tart a vágy, az izgalom, a szenvedély.


Mit mondhat biztosan az ember a múltjáról? Ahogy öregedünk, úgy változik az ideológiánk, s ebben biztos vagyok.
Diákéveim alatt minden tantárgyból kiemelkedő, átlagon felüli teljesítményt nyújtottam, személyes kedvencem a nyelvtan óra volt. Már akkor is megmutatkozott intelligenciám és gyors észjárásom, amely kiemelt a többiek közül. Természetesen rengeteg barátot szereztem, nem szállt fejembe a dicsőség, nem kérkedtem képességeimmel és eredményeimmel. Mindenkit megajándékoztam barátságommal, aki kiérdemelte azt. A tanárok elégedettek voltak velem, a tanulmányi eredményeim jók és az esetek többségében nem is volt rám panasz. (Persze ez nem azt jelentette azt, hogy nem vagyok benne a jó bulikban, de azért mindennek voltak határai.)
Végül elcsesztem azzal, hogy nekimentem az egyik tanárnak, mert olyat mert mondani, természetesen kivágtak egyből.
Otthon ezt nem fogadták kitörő örömmel, sokat veszekedtünk. De jobbnak láttam lelécelni otthonról. Azt mondtam, majd a bátyám befogad. Ott legalább szívesen látnak. Mennyi lehettem? 14? 15?
Azt már nem ecsetelném el, hogy sikerültek-e a terveim, vagy megbuktam.

Ugorjunk az elmúlt 3 évre.
Mert azóta csinálhatom a legnagyobb bulikat a városban. Licitálok a szűz lányokra. Ha olyanok, akkor sokat ajánlok fel értük, hogy megtegyék az első lépésüket a nagyvilágba.
Az igaz szerelem nem létezik...
Éveken át hittem benne, ráadásul úgy éreztem, rátaláltam. Egyszer, hogy pontos legyek.
Különben ezért változtattam nevet. Nem akartam, hogy a bátyámon essen csorba ez miatt. Ő rendőr, szóval nem lenne szép tőlem, ha ilyenbe keverném.

- HÁT ITT VAGY, CUKORFALAT!
Ezek voltak az első szavak abból a csábos szájából. Nagy baj, mert ahogy végigmér, máris forrongok… és nem a jó értelemben. Cassandra a kocsinak támaszkodik, napszemüveget visel, a haja vörösesbarna, a pimasz vigyor a képén meg nyilván az összes rajongói farkat megkeményíti. Szerencsémre jó pár dögösebbnél dögösebb csajjal találkoztam az elmúlt hónapokban, így ez már nem hat meg különösebben.
Miközben kezet nyújtok, az ajkát biggyeszti, és feltolja a napszemüvegét. Döbbenetes, smaragdzöld szempár néz rám.
- Nocsak! Semmi csók?
Felvonom a szemöldökömet, karomat összefonva, határozottan állok előtte.
- Most komolyan?
Fejét hátraveti, lekapja a szemüveget, és rágcsálni kezdi a szárát. Ismét végigmér.
Pislogok párszor, hogy biztosan tudjam, ébren vagyok-e már, vagy még álmodom az útra bekapott altató miatt. Általában csak egy gyors numerára hozom el magamhoz a csajokat, ha már szűztelenítést akartak…de ez a csaj…
- Egy igazi díszpéldányhoz van szerencsém, nem igaz?
A csaj ámuló tekintetét széles mosoly kíséri, szétterül azon az idegesítően tökéletes arcán. Magas arccsont, kis gödröcskék, vibráló, huncut szempár.
Hozzám lép, karja a nyakam köré fonódik, és leheletnyi csókot kapok a halántékomra.
Eltolom magamtól, csak hogy ne legyen már az arcomban.
- Nézd…
- Hát ez nagyon jó! - gúnyolódik.
Összeszorítom a fogamat, és visszatartom a lélegzetemet. Ha most megharapnám, biztosan kettéválna a nyelvem. Irritáló ez a csaj! És sokat fizettem érte. Remélem megéri a pénzét.

+ 18

Ez komoly kihívás lesz, az már biztos. Bunkó, őrülten szexi, öntelt, őrülten szexi, irritáló, felkavaró, őrülten szexi, gyerekes, eszement szexi. Kihagytam volna valamit? Ja, igen! Pokolian szexi.
Kioldotta a nadrágomat, és végre letolta rólam. Péniszem máris nedves, ahogy kiszabadult a farmer rabságából.
- Kapd be a végét, hogy benned lehessek végre.
Előttem térdelt, kezem a hajába markolt, és egy finom lökéssel kitöltöttem a száját. Mélyen, egészen a torkáig engedtem.
- Ez a kezdés, drága, tökéletes volt.

- Mindig is szerettem a cicákat. Főként a puncicákat!
Két test. Egyértelműen a csajra hajoltam és hátulról, erőteljesen belé hatoltam. Fel sikított a fájdalomtól, sajnos nem lehettem vele kíméletes. Ez ezzel jár. Gyors numera az egész.
- Mennyire szűk vagy, istenem!
Végigsimítottam a gerincén, és belekapaszkodtam a hajába, Ütemesen mozgott azzal a csinos kis fenekével, jómagam pedig a vállába kapaszkodva, újra és újra löktem egyet.
- Az enyém vagy. Most már az enyém vagy… - morogtam mély, dübörgő hangon. Tudom jól, hogy ezek után már semmi közünk egymáshoz, de jó húzni az agyát. Általában ezt teszem, aztán csalódhatnak. Legalább nem hisznek majd a szerelemben pár szép szó miatt.

Jó pénzt kapok egy egy ilyen alkalomért, szóval elég gyakran hívnak el ilyen eseményekre, főleg ha akad olyan, aki a fogamra való. Általában a 14-17 évesek azok, akik lázba hoznak. Most is akadt egy ilyen, már majdnem megkaparintottam...de jött érte két tagbaszakadt ember, szóval ennyi volt. Fizettem érte, végül elvitték. Mondjuk nem fogom feladni, megkeresem és teljesítem kívánságát. Mindenhol magamon akarom tudni az illatát.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sean Devlin
Sean Devlin EmptyCsüt. Feb. 15 2018, 10:20

Gratulálok, üdv nálunk!

Sean!

Te aztán nem vagy egy egyszerű eset, és ezt valahol a női nem képviselői tapasztalhatják meg igazán, akik élnek az általad nyújtott szolgáltatásokkal. Smile Ha már itt tartunk, érdekes egy hobbit választottál magadnak vagy bulitémát, igazából ötletem sincsen milyen kategóriába sorolhatnám ezt, de úgy veszem észre, eléggé megdobta a népszerűségedet, holott az eszeddel is tudtál volna hódítani, mint ahogyan az a történetedből kiderült. De manapság ki értékeli azt, nem?  Sean Devlin 3673325056 Mindenesetre úgy veszem észre, hogy ez a verzió számodra sokkal szórakoztatóbb és kifizetődőbb is, mint csak a józan paraszti eszedre hagyatkozni, így összefoglalva talán jó döntést hoztál. Very Happy Nincsenek magyarázkodások, kötöttségek, hiszen mindenki tudja mire vállalkozni, és valahol szerencsésebb is, ha nem agyalunk túl mindent, csak élvezzük az életet meg annak pozitívumait, amíg csak lehetőségünk van rá. Ezt figyelembe véve nem is szaporítom tovább a szót, hiszen magamat ismerve addig tudnék pofázni, hogy egy plusz 10 évet biztos öregednél, így még arra kérlek, hogy járd végig a foglalókat, aztán keresd meg a csajt és dobd be magad nála. Üdv itt! Very Happy






mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Sean Devlin A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Sean Devlin D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Sean Devlin 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Sean Devlin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sean Devlin
» Amy Devlin
» I am here again - Seb and Sean
» Sean St. Vincent
» What am I doing? - Bambi & Sean

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: