New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

devil with a halo -〖 Cleo & Bray 〗
Témanyitásdevil with a halo -〖 Cleo & Bray 〗
devil with a halo -〖 Cleo & Bray 〗 EmptyVas. Május 12 2024, 15:48

Cleo & Braylen
Összességében egyáltalán nem rendelkeztem olyasfajta ambíciókkal, ami ahhoz kellett volna, hogy hasznos tagja legyek az egyetemen működő hallgatói önkormányzatnak. Hiába szerettem én lenni a vezető egy csapatban, valójában csak azzal a csapattal voltam hajlandó együttműködni, akiket kedveltem. A probléma pedig itt kezdődik és valójában véget is ér. Mert rengeteg olyan ember volt HÖK-ös, akikhez nem akartam hogy bármiféle közöm legyen, végképp utáltam volna, ha keti több órát velük kell töltenem, hogy megbeszéljünk ilyen-olyan részleteket a következő aktuális szakos buli, vagy egyetemi program kapcsán. A szórakozás része érdekelt, a kötelesség oldala viszont egy az egyben taszított. Nem mintha térden állva könyörögtek volna nekem, hogy csatlakozzam közéjük, mindenki teljesen meg volt elégedve azzal a munkával, amit Finn végzett. Nem akarok nagyképű lenni, de ezen a ponton senkinek nem szabadna elfelejtenie, hogy Finn az én egyik legjobb haverom. Márpedig aki ezt a titulust birtokolja, az rossz ember nem lehet. Mint ahogyan senki nem is volt baromarcú, akivel az időmet szeretem tölteni. Gondolom erre szokták mondani, hogy az ember nem választja meg a családját, hanem megtalálja őket, mert sokkal szívesebben lógtam Lix-el, Finnel, Cleoval, Layvel, vagy az aktuális párjaikkal és az ő barátaikkal, mint bárki mással. Nyilván lenne még jó pár név ezen a listán, de Yenával folytatni valószínűleg nem lenne túl jó döntés, mert nála kihúztam a gyufát. Egy egész dobozzal. Aztán ott van Dan, akit ugyanolyan szívesen vittem volna el inni, mint Cleot, de Dant drágább lett volna leitatni és kiszedni belőle azokat a dolgokat, amiket ő annyi idősen művelt, mint mi, így azt egy másik napra kell halasztanom. Akkor is, ha a pénz a mi családunkban amúgy sem jelent akadályt.
Úgy volt, hogy csak rövid ideig húzom Cleo idejét, és azután, hogy meglátogattunk néhány üzletet, hazaviszem őt, hogy maradjon ideje a tanulásra, de olyan szép nap volt ma - amúgy kurvára nem, mert az eget keretező szürke felhőknél undorítóbb dolgot keveset látni még New Yorkban is -, hogy más irányba fordultam a frissen szervizelt Bugattival, mint kellett volna és ezt egészen addig tettem, amíg nem találkozott a pillantásom egy kifejezetten értetlen Cleoéval, aki egészen eddig az anyósülésen nyomogatta a telefonját, abban a hitben, hogy lovagabb lovagja leszek a saját bejáratú tanáránál. Ilyesmi viszont nem létezik egyik alternatív univerzumban sem, szóval csak egy vigyorral feleltem a kérdő pillantására. - Épp elrabollak - jegyeztem meg könnyedén, mindenféle ellenvetést nem tűrve, amiről neki is tudnia kellett, hogy így van. Mindketten tudjuk - de leginkább én -, hogy ha valami nem úgy történik, mint ahogyan én azt kitaláltam, akkor addig csinálom a balhét, amíg nem hajlik az egész világ az akaratom szerint. Azt gondolom ez csak és kifejezetten azért lehetséges, mert már anyám hasában sem voltam egyedül és részben megfosztottak azoktól a jogoktól, amik egy 4D ultrahangos képen is csúnya kis babát illetnek. Szerencsére mióta kijutottam onnan, csak egyre jobban nézek ki.
- Leparkolok itt, aztán átsétálhatunk két sarokra abba az utcába, ahol a legjobb a forralt bor az egész városban. - Számomra ez kifejezetten jó ötletnek tűnt. Aztán ha majd haza akarunk menni, vagy hívunk egy taxit, vagy egy sofőrt, akinek minden bizonnyal élete lehetősége lenne, ha vezethetné a több millió dolláros autómat. Vagy Finnel kellene dealelnem, ha nem a csajában... csajával van épp, ő amúgy is annyira vágyik rá, hogy minden lehetőséget megragadjon, amikor a kezébe adom az autóm kulcsát.
- Nézd... - Ezen a ponton épp a záróbeszédemet adtam elő neki, azzal az aprócska hiányossággal, hogy nem egy tárgyalóteremben voltunk. - A vizsgaidőszak az agyadra fog menni és amúgy is tök ciki mindenből elsőre átmenni. - Én csak tudom. Örülök, ha van kit megfizetnem, aki megcsinálja helyettem az idióta házikat, Finn még így is rávesz arra, hogy én is öljek energiát az egyetembe. - Te is tudod, hogy így felöltözni nem éri meg ha nem mutatod meg legalább két helyen, hogy mennyire jó nő vagy. - Az állammal felé böktem, miközben a szemeimet végig járattam az enyémnél jóval több energiabefektetéssel elkészült outfitjén. De én a nagybátyáimnál voltam előző este, ezért mondhatni korlátozottak voltak a lehetőségeim, hacsak nem akartam Dan valamelyik öltönyét magamra venni, ami nem működött volna. Dannak megvan a maga stílusa és nekem is. És az enyém az, hogy a vizsgaidőszak kellős közepén inni megyek a barátaimmal.

693 | öltözék | A$AP Rocky - Praise The Lord | királyság van devil with a halo -〖 Cleo & Bray 〗 1842050612 |


In the backseat In New York, in the fall
You look to your left and you ask Is it possible to be happy? Due to chaos and the bruises you get on the way down And I think I'm addicted to pain now Tell me you love me, I love how you sound But the city's so loud that our voices get drowned I can't hear you right now
mind álarcot viselünk
Braylen Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
devil with a halo -〖 Cleo & Bray 〗 448f5ce09e0f832f6ba3b5912170ed37639d77ba
devil with a halo -〖 Cleo & Bray 〗 Dca1071da9b6346d4712d9bdfe7af3878c705059
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Legendary swag, Young God , stay drippin'
Spillin' champagne on a boat, big pimpin'

Life is but a dream, look bitch, stop trippin'
You know what it is, you know what it isn't
♫ :
you got me ; waterfall ; 해금
★ családi állapot ★ :
Ay girl, what it do do
If you got friends, Cool bring a few through No fun if the homies can't have none Goddamn, girl you so fine, I'd fall in love again Gettin' faded is my favorite rush
You ain't got to say less
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
devil with a halo -〖 Cleo & Bray 〗 3cb1628c2904340bc90dcbefbde0a5e07000cab7
★ foglalkozás ★ :
〖 építészmérnök hallgató 〗
★ play by ★ :
〖 Hwang Hyunjin 〗
★ szükségem van rád ★ :
devil with a halo -〖 Cleo & Bray 〗 Ccb73a075363a21437d64ba2493bb60c0a56d9a4
She would always Pick Me Up when I break down
I knew her secrets, we both from the same town

She was the only one down for me, whoa
You get her number, better call her, damn
★ hozzászólások száma ★ :
136
★ :
devil with a halo -〖 Cleo & Bray 〗 D14b1c32259b8601a4e23a33b254e1a714056a67
 
devil with a halo -〖 Cleo & Bray 〗
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cleo Ballos
» somewhere along the way; Cleo & Nate
» Cleo A. Ballos
» Courteney && Cleo
» can't you see me ♛ Noah & Cleo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: Múlt és jövõ-
Ugrás: