New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 4:53 pm-kor
Owen Grady
tollából
Ma 4:44 pm-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 4:42 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 4:14 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 4:08 pm-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 3:34 pm-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 2:17 pm-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 1:32 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

My fault is your fault
TémanyitásMy fault is your fault
My fault is your fault EmptyHétf. Ápr. 15, 2024 1:12 pm
CasperDelgado
Szabad

Play by
Josh Beech
Születési hely
New York
Kor
31
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
sohasincs egyedül
Csoport
üzlet, törvényszegő?
Történetünk
A titkom vagy, amelyet féltve őrzök mélyen bezárva egy lakat néküli dobozban, hogy még az álmaimban se mondjam ki véletlenül se a neved. Túl veszélyes lenne. Együtt, egymásra is veszélyt jelentünk. Te vagy számomra a víz, amitől fuldoklok, én pedig a te számodra a tűz, ami még csak téged éget, de ha kitudódik minden, akkor a világod is lángokba borul. Mert egymás elcseszett titkai lettünk. Amikor először láttuk egymást, még csak nem is gondoltunk ebbe bele. Te gyűlöltél - talán most is gyűlölni szeretnél inkább - amiért olyan fiatalon hozzá mentem feleségül az apádhoz, nekem pedig nem voltál szimpatikus csak a puszta megjelenésed miatt. Mert furán hangzik, de már az elején láttam benned valamit, ami felkeltette az érdeklődésem irántad. Ez miatt haragudtam talán a leginkább rád. Mert a létezésed megnehezítette azt, hogy érzések alakuljanak ki bennem az apád iránt, aki annak ellenére vett feleségül, hogy tudta: piszkosul fiatal vagyok hozzá és csak idő kérdése lehet, hogy a szárnyaim kinyíljanak és egy nap elrepüljek mellőle is. Maradtam. Még mindig a feleségeként, a te mostohádként. Gyűlölöm ezt az állapotot.
A vétkem vagy, akit sosem szabadott volna közel engednem magamhoz. Sem az első, sem pedig a sokadik alkalom után. Ahogyan neked sem lett volna szabad közeledned, és távolodnod kellett volna, amikor én közelítettem. Mindketten elszúrtuk, mégsem akarunk változtatni rajta.
Az átkom vagy, mert olyasmit érzek irántad, amit az apád iránt kellene. Ő évek óta próbálja elérni azt, amit neked szinte egy pillanat alatt sikerült. Hiába próbáljuk elkerülni egymást, hosszú távon nem megy. Téged zavar, ha azt látod, hogy az apád virágot hoz, vagy épp egy csókot lehel az ajkamra, én pedig féltékeny vagyok minden egyes alkalommal, amikor mindenféle nőcskéket hozol el hozzánk, hogy be mutasd. Egymást egy olyan bűnbe sodortuk, amiből jól semmiképp sem fogunk ki jönni. A kérdés csak az, hogy meddig leszünk képesek egymással ezt a macska egér játékot játszani?

Semmit sem szeretnék kőbe vésni a fiatalember életét illetően, csak a kapcsolatuk az, amihez ragaszkodok, szerintem sok izgalmas játékot lehetne ki hozni kettejükből. A pb csak egy tipp, bárkire cserélhető, ahogyan a keresztnév is megváltoztatható, nekem csak ez jutott eszembe így hírtelen. Ha itt vagy kérlek jelezd és ott megbeszélünk majd minden mást. Nagyooon várlaak My fault is your fault 4146035580 My fault is your fault 3874598021  

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Cosette Delgado
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
My fault is your fault Tumblr_inline_p9dfbq6aRz1sib9ui_250
My fault is your fault Tumblr_inline_p9dfbtJIcI1sib9ui_250
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Story of my life
★ családi állapot ★ :
unfaithful
My fault is your fault Tumblr_inline_p9dfd5JK161sib9ui_250
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
My fault is your fault 15060046
★ idézet ★ :
I can be surrounded by a sea of people and still feel all alone. Then I think of you.
★ play by ★ :
Anna Spechart
★ szükségem van rád ★ :
My fault
My fault is your fault Tumblr_inline_p7g6pmzrNH1s90aqq_540
★ hozzászólások száma ★ :
12
★ :
My fault is your fault Tumblr_inline_npxtm1v72d1szaa83_250
 
My fault is your fault
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» It was your fault
» 'cause it's all my fault?
» she is my fault...
» I know it's accident, not your fault | Rora & Kai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: