New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Zain & Tana | flying high and falling low
TémanyitásRe: Zain & Tana | flying high and falling low
Zain & Tana | flying high and falling low EmptyVas. Márc. 24 2024, 19:51
Zain.
flying high and falling low
- Most, hogy mondod... - értek egyet, ahogy a belassult agyammal lassan felfogom, mit is mond. Hát komolyan, Scotty, többet érek a vacak kis próbálkozásodnál, meg annál a szar cuccnál, amit rám sóztál. - Kapd be, Jefferson! - nézek rá enyhén felháborodva a kábaságom ködén át is, amiért azt feltételezi, hogy egy-két ócska piruláért máris szétteszem a lábam valakinek. - Tudom, hogy elég rossz a hírem manapság, de nem vagyok olyan könnyen kapható, mint sokan hiszik. - Amúgy is, mi ez a számonkérő hangsúly meg tekintet tőle? Már ő is a bátyám szerepére pályázik? Álljon szépen sorba! - Azért édes, hogy így aggódsz értem - görbülnek ajkaim gúnyos mosolyra. Bár ha jobban belegondolunk, néha tényleg jól jönne egy testvér, vagy barát, aki még ilyen ritka picsogós hangulatban is képes engem elviselni.

- Ó, fogd már be, vagy esküszöm, mindjárt hozzád vágom ezt! - emelem fel fenyegetően a vizet, mintha valóban készülnék dobni. Azért komolyan nem kéne ennyire túldramatizálni, hogy egyszer az életben könnyekben törtem ki! De aztán visszateszem az ölembe. - Biztos azok a hülye bogyók tehetnek róla - ingatom a fejemet, mert hát sokkal könnyebb az ismeretlen eredetű drogra fogni, hogy sírok, mint elismerni, hogy ennyire szarul vagyok. Persze a cigit ellenvetés nélkül elfogadom. - Kösz - bólintok egy kisebbet, és kihúzok egy szálat.

- Figyelmeztetlek: nehogy elmondj ebből akár egy szót is Wallace-nak, mert én kinyírlak. Lassú... fájdalmas halálod lesz. Ezt nyugodtan veheted fenyegetésnek! - küldök a srác felé egy szigorú, sőt, halálos pillantást. A friss levegőtől és az újjáéledő haragtól az exem iránt kezdek egészen magamhoz térni. - Különben sem számít, hogy szeretem-e vagy sem, mert mi soha a büdös életben nem leszünk újra egy pár. Nem vagyok hülye, elég volt egyszer megégetni magamat. Tanultam belőle, soha többet. - Se vele, se mással igazából... legalábbis erősen kétlem, hogy a közeljövőben képes lennék bárkivel komolyabban elköteleződni. - Nem is értem, te meg Aali minek kínozzátok magatokat folyton. - Rendesen elbaszott az ő kapcsolatuk is, de ők mintha direkt ezt élveznék. Ők tudják, persze, de szerintem jobban járnának egymás nélkül. Vagy ha belátnák, és beletörődnének, hogy nem érdemes csak egymásra pazarolni a kizárólagos idejüket.

- Azért még tisztában vagy vele, hogy a haverodról beszélünk, ugye? - húzódik egy kisebb, halovány mosoly az arcomra. - Ha kutyaszart pakolok az ágyára, elmondhatom neki, hogy tőled jött a díjnyertes ötlet? - Erre már-már vigyorgok, kábán még ugyan, de már kevésbé érzem magam szánalmasnak. - Azért nem mondasz nagy hülyeségeket. Simán megérdemli, hogy alaposan megkeserítsem az életét. Valószínűleg az ajtóm előtt nyüszítene a kangörcstől, ha tudná, hogy egy csajjal hancúrozom éppen a szobámban - nevetgélek a gondolatra, mert már szinte látom is magam előtt. Beleszívok az időközben meggyújtott cigibe, majd amíg kifújom, lassan hátradőlök, és kissé elgondolkodva pillantok Zainre. - Tetszik a ravasz észjárásod - ismerem el egy sóhajjal. - Ki gondolta volna, hogy az ördögi énem pont benned talál bajtársra. - A kézfejemmel megtörölgetem a szemeim alatt a szétfolyt festéket, bár valószínűleg ez nem sokat segít az összképen. Aztán meglepetten pillantok fel.

- Heh? Épp most dicsértem meg a gondolkodásodat, erre te előállsz egy ilyen programmal? - húzom fel az orromat fintorogva, mikor jön a jacuzziban csobbanás ötletével. - Szerinted mégis hány pletyka kelne szárnyra rólunk holnapra, ha az iskolatársaink azt látnák, hogy kettecskén fürdőzünk? - Pláne, hogy bikinit sem hoztam magammal, ugyebár. Úgy meg nehéz volna okosan megoldani. - Hallottam róla, miket művel az őrült picsa csajod azokkal, akikkel szóba hoznak. Bocs, de nem szeretném magamat kitenni ilyesféle veszélyeknek. Megvan nekem a magam baja – ingatom a fejemet halk, keserű nevetéssel. Arról nem is beszélve, hogy én már így is épp elég rosszat tettem a kapcsolatukkal, amiről ők nyilván nem tudnak, de akkor sem akarom tovább növelni a számlámat feléjük. Beleszívok még egyet a cigibe, aztán felállok, és visszanyújtom Jeffersonnak a dzsekijét, ha már annyira fázik. - Inkább lépjünk le, és együnk valamit. Valószínűleg segítene kijózanodni. Meghívlak! - teszem a végére, hátha ettől csábítóbb az ötlet. A lovagiassága után amúgy is ennyi lenne a minimum.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Zain & Tana | flying high and falling low 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Zain & Tana | flying high and falling low E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Zain & Tana | flying high and falling low Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Zain & Tana | flying high and falling low
Zain & Tana | flying high and falling low EmptyVas. Márc. 24 2024, 15:27


tana

what's been happening, what's been on your mind?


Kíváncsian vonom fel szemöldököm, amint azt ecseteli, hogy milyen apropóból kaphatta Scottytól azt a kotyvalékot, ami így szétcsapta.
-Ez sok mindent elmond arról a kis hugyosról. Ha már annyira áll a pecke rád, valami drágább, minőségibb dologgal is próbálkozhatott volna. - Jegyzem meg, az arcomon az undor létező összes nyomával. Aztán végre úgy igazán leesik, amit az előbb mondott...
-Deee ugye nem sikerült levennie a lábadról pár gyógyszertári szar keverékével? - Kérdőn, a faszt! Inkább számon kérően ugranak fel ismét szemöldökeim, és akkorára nyitom szemeimet, hogy mindjárt kiesnek a gödrükből. Na, nem mintha bármi közöm lenne hozzá, hogy kinek miért cserébe adja oda magát, lefosom nagyívből, de az önmagában sok mindent elmondana Tana jelenlegi lelkiállapotáról, ha kiderülne, hogy ennyi is elég neki ahhoz, hogy valakit beengedjen a lábai közé. Szezám tárulj!
Fingom sincs miért érzem így, de megdöbbentő ennyire a padlón látni a mindig magabiztos, látszólag stabil lábakon álló szöszkét. Sose beszélgettünk mi ketten, pláne nem komolyabb témákat érintő dolgokról. Pedig bármikor elmondtam volna neki -ahogy Ezrának is köntörfalazás nélkül a képébe vágtam-, hogy Wallace egy fasz. És most itt nem kell az unalmas, sajnálkozó "nézd meg mit veszítettél" szar sablon dumákra gondolni, mert nyilván találhat jobbat Tanánál, na de ahhoz tényleg világi idiótának kellett lennie, hogy egy zsúfolt, ismerősökkel teli buliban csalja meg. Nyilván másképp nézett volna ki az egész, ha nem bukik le, és valami kamu dumával dobja a csajt. De ha őszinte akarok lenni, nem nagyon rendített meg a szakításuk. Mind a ketten megérik a pénzüket.
Valójában mindenre számítottam, de erre az őrült érzelmi hullámvasútra, amire Tana jegyet váltott, és a jelek szerint engem is maga után húzott, egy percig sem. Éppen ezért, amint könnyekben tör ki, megrökönyödve hátrébb hajolok, mintha attól félnék, hogy elkaphatok tőle valami fertőző szarságot. Nem vagyok a szavak embere, akkor meg egyenesen halál kínosan érzem magam, amikor valakinél előttem törik el a mécses. Hát most mégis mi a kis faszomat csináljak?! Ahhoz nem állunk elég közel, hogy a mellemre vonjam, és megpaskolgassam a hátát, hogy "minden rendben lesz", de még asse' tudom, hogy mit illik ilyenkor mondani. Szóval egyszerűen csak döbbenten kibukik belőlem:
-Te most bőgsz? - Ennél az is jobb lett volna, ha kussban maradok. Na baszd meg. Mindenesetre, hogy a balfasz szitut tovább növeljem, lejjebb is hajolok, így jobban rálátva az arcára, amin a szétfolyt szemfestéke már önmagában árulkodó jel lehet.
-Na jó, figyu! Először is, vegyél egyet. - Próbálkozom meg újból a dologgal, ezennel már a zsebemben kissé meggyűrődött cigis dobozom után kutatva, amit gondolkodás nélkül hajítok felé. Ebbe most kivételesen semmiféle szintetikus szarság nincs, sima dohány.
-Másodszor pedig, épp az előbb mondtad a saját száddal, hogy Ezra egy címeres seggfej. Akkor mégis mi a faszt keseregsz rajta?! - Ezt a kérdést nekem is feltehetné valaki, amikor egy hónapon belül tízszer szakítunk Aali-val.
-Én nem toom mi folyik a csajok fejében, szerintem sose akarom átélni azt a hormonális vihart, ami ott bent zajlik nálatok. - Kocogtatom meg homlokomat, mintegy jelzés értékűen, hogy pontosan mire is gondolok, majd azért folytatom.
-De ha már így alakult, én tuti, hogy azon lennék, hogy megkeserítsem az életét. - Kezdek bele, és közben egy gyújtóval odahajolok hozzá, ha elfogadta a cigit, és készségesen meggyújtom neki a végét.
-Mit tudom én, mondjuuuk... van kutyád? Ha van, biztos szokott szarni. Azok a dögök imádnak tojni. Én tuti, hogy raknék a munícióból Ezra ágyába, vaaagy mászkálj előtte tangában. Ááá a tangás dolgot inkább felejtsd el! Azzal nem basznál ki vele. Épp ellenkezőleg. - Legyintek a második, szarnak bizonyuló ötletemre, kezemben a félig leégett cigivel.
-De tudod mivel tudnád kiakasztani? Ha néha haza vinnél valakit, amikor ő is otthon van és látja. Nem muszáj, hogy pasi legyen. Te gerjedsz a csajokra is, nem? - Teszem fel a kérdést rendkívül tapintatosan, és finoman.
-Szerintem az jobban kiakasztaná, ha csajjal állítanál haza, és ő nem hogy nem társulhatna be hozzátok, de még csak mozijegyet sem válthatna a műsorra. -  Ha más nem, ez a szar poén remélem legalább egy kicsit jobb kedvre deríti. Annyira nem tudok mit kezdeni a síró nőkkel.
-Úgy látom felszabadult a jacuzzi, nem csobbanunk egyet? Lefagy a tököm. - Fúrom kezeimet olyan mélyre farmerom zsebeiben, összekoccanó fogakkal, hogy kishíján le is rántom magamról a gatyát. A félreértések elkerülése érdekében, nem próbálok a Scotty féle amatőr módszerrel behatolni a lábai közé, kajak csak fel akarok melegedni. Meg hát nekem aztán kurva ritkán adatik meg, hogy egy kicsit élvezhessem a gazdagok világát.  

BEE






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Zain & Tana | flying high and falling low 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Zain & Tana | flying high and falling low EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: Zain & Tana | flying high and falling low
Zain & Tana | flying high and falling low EmptyVas. Márc. 24 2024, 13:36
Zain.
flying high and falling low
Nem akarom, hogy Zain beváltsa a fenyegetését, és mentőt hívjon rám, kórházba küldjön, az annyiféleképpen rossz lenne, hogy jelenleg igazán el sem tudom képzelni. Szóval próbálom megerőltetni magam, összeszedni magam, miközben válaszolok a kérdéseire, és vele tartok a friss levegőre. Mi tagadás, az tényleg jól esik. És inkább legyek másnapos holnapra, minthogy egy gyomormosásból lábadozzak anyám rosszalló pillantásának kereszttüzében. Bár néha nem is igazán tudom, miért is érdekel még, mit gondol anyám, hogy mi a véleménye rólam, vagy hogy miket vár el tőlem. Én sem érdeklem őt. Nem eléggé. Szerintem sosem voltam elég jó neki, és nem is leszek. Csak egy kötelező projekt vagyok a számára. Voltak olyan pillanatok közöttünk apám halála után, amikor azt hittem, lehet esélyünk közelebb kerülni egymáshoz, hogy megérthet, hogy talán végre én leszek az első a számára. De azzal, hogy épp az exem apjához akar hozzámenni, másfél évvel apám halála után, azt hiszem, egyértelművé tette, hogy hol vannak a prioritásai, és hogy mennyire számítanak neki az érzéseim. És mégis... ennek ellenére sem akarok holnap szembe kerülni a haragjával, a lesajnálásával, a csalódottságával. Még ezek gondolatától is összeszorul a gyomrom.

- Nem vettem... kaptam – vonok vállat esetlenül. - Szerintem a bugyimba szeretett volna bekerülni vele – nevetek halkan, de gúnyosan. Nem mintha bárhogy is lenne esélye nálam annak az idiótának. És igen, elismerem, hogy el sem kellett volna fogadnom azt a szart, amit a kezembe adott, de... amilyen fosul éreztem magam, akkor még nem igazán érdekelt, hogy az otthon kotyvasztott bogyójáért akár más módon is súlyos árat fizethetek.  

A szabad levegőn helyet foglalva, és kortyolva néhány kisebbet a Zain által szerzett vízből kezdek tényleg kicsit magamhoz térni. Legalább már nem forog velem minden annyira, nem vagyok annyira erőtlen sem már, és a kép előttem kevésbé van összemosódva. - Ebben igazad lehet. Nem ismerlek... - bólintok lassan, óvatosan. Valamikor azt hittem, ismertem. Míg Ezrával jártam, szerintem egész jóban is voltunk. De aztán megváltozott ő is, ahogy szerintem mindannyian. Minette-tel direkt rossz hatással vannak egymásra. Persze én nem ítélkezem. Aligha lenne jogom, csak rám kell nézni, basszus.

- Ugye... ugye milyen felfoghatatlan? - tárom szét a két karomat teljes beleéléssel értetlenkedve. A szüleink meghülyültek. Az egy dolog, hogy bennünket, tiniket így megbolondít a szerelem, de hogy negyven felett is ekkora a gáz, az szinte sokkoló. És ha már a szerelemnél tartunk... Hát Jefferson könyörtelenül belekérdez a tutiba. Én azonban válasz helyett először csak elkezdek nevetni... ami végül átvált sírásba. Fasza! Asszem tényleg nagyon szépcsaptam magam. Ritkán mutatom ki az érzéseimet mások felé. Bőgni meg aztán pláne nem szoktam. - Te mégis mire tippelsz? - kérdezem pillanatokkal később könnyes szemmel nevetve. - Nem mintha számítana bármit is, mit érzek! Ezra egy utolsó seggfej, aki sosem fog változni. És innentől még csak meg sem szabadulhatok tőle, meg sem próbálhatom elfelejteni, mert együtt fogunk élni egy nagy boldog családként... - és újra sírós, hisztérikus nevetésben török ki. - Cheers! - tartom fel az üveg vizet Zain felé, aztán meghúzom. Mondjuk, ha vodka lenne, jobban esne, de mindegy.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Zain & Tana | flying high and falling low 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Zain & Tana | flying high and falling low E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Zain & Tana | flying high and falling low Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Zain & Tana | flying high and falling low
Zain & Tana | flying high and falling low EmptyVas. Márc. 24 2024, 07:43


tana

what's been happening, what's been on your mind?


Tana mindig is egy talány volt számomra. Egy megfejthetetlen kirakós. Amióta szakítottak Ezrával, játssza az agyát, hogy ő milyen egy rendíthetetlen, érzéketlen díva, mégis az utóbbi időben mintha teljesen kifordult volna önmagából. A szerelem öl, butít és nyomorba dönt. Hát ilyen ez a rohadt popszakma! Mindenesetre sose néztem volna ki a gimi jégkirálynőjéből, hogy egyszer ennyire mélyre fog süllyedni egy fasz miatt. Amióta szakítottak, Ezra több pinát látott, mint egy nőgyógyász, és bár nem beszélünk Tanával, attól még látom amit látok, és sokszor gázabb állapotban vánszorog be a gimibe, mint én... arról meg ne is beszéljünk, hogy minden buliban más sráccal látom, akiknek talán még a nevüket se tudja. Ezidáig még nem sikerült megfejtenem, hogy miért játssza a trinity ügyeletes prostiját, de néha azt hiszem, hogy a botrányos viselkedésének köze van Wallacehoz. Ha megélem a felvételit, lehet pszichológia szakra kéne jelentkeznem...
-Faszom kis Scotty! Egyszer elkapom egy sikátorban és felütöm az állát a homlokára! - Puffogok idegesen orrom alatt, miközben igyekszem Tanát nagyjából egyenesben tartani. Scotty apja gyógyszerész, néha besegít neki a patikájában, olyankor lenyúl minden kábító és fájdalomcsillapítót amit talál, és otthon valami általa kitalált, szerinte pazar módon összekeveri őket és ezt árulja -hogy az ő szavaival éljek-, hangulatfokozó gyanánt. Jah baszd meg, csak épp az arány rohadtul nem mindegy! Na, de mégis ki vagyok én, hogy mások felett pálcát törjek, amikor én is abból tartom fenn magam, hogy gimnazistákból drogfüggőt csinálok?
-De te is hogy lehetsz ekkora idióta, hogy tőle veszel bármit is? És egyáltalán minek keversz mindent mindennel?! - Lehetne még a kérdésen órákig meditálni, de ha pörgök a dolgon, tulajdonképpen nem leszünk előbbre, és Tana állapotán sem fog segíteni egy hangyafasznyit sem, tehát innen már csak arra kell koncentrálni, hogy minél hamarabb kimenjen belőle ez a sok szar, különben kurvaisten, hogy én magam viszem be a legközelebbi sürgősségire. Ha a hajánál fogva kell őt becibálnom, akkor is megteszem.
-Mert nem is ismersz. - Röhögök fel röviden miután vállára terítettem a kabátom, és átadtam neki a vizet, ezzel megelőzve a kiszáradását. Többé kevésbé. Az meg már csupán mellékes, hogy kajak nem ismer.
-Mi van? Milyen hírekbe? Most már lökjed, ha belekezdtél! - Ezen a ponton hosszabbakat, mélyebbeket szívok a cigimből, hogy a bennem támadt feszültséget visszafojthassam.
Aztán az újdonsült hírek hallatán kishíján belefulladok az utolsó slukkba, és miután a tüdőmet is kiköptem, újabb szálra gyújtok, mert hát ezt csak úgy karba tett kézzel hallgatni nem lehet.
-Oké, engedd, hogy a suta agyam ezt először feldolgozza. - Kérem tőle, s kínomban felnevetek. E rövid idő alatt arra a következtetésre sikerül jutnom, hogy ha nem fűznék még mindig ahhoz a világi baromhoz gyengéd szálak, akkor normális esetben nem szabadna, hogy ezen az egészen annyira kiakadjon, hogy a túlvilágra drogozza magát. Ezek a nők és az érzéseik... Pszichopata mind!
-Na jó szöszi, meg kell kérdeznem, most úgyis őszintén fogsz válaszolni, mert be vagy állva. Te még mindig szerelmes vagy Wallaceba? - És most őszintén nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek.

BEE






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Zain & Tana | flying high and falling low 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Zain & Tana | flying high and falling low EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: Zain & Tana | flying high and falling low
Zain & Tana | flying high and falling low EmptyCsüt. Márc. 21 2024, 21:51
Zain.
flying high and falling low
Minden furán hullámzik körülöttem, és így elég nehéz megállapítani, hogy hol is vagyok, vagy kik vesznek körül, felállni és tovább haladni pedig egyenesen lehetetlennek tűnik. Annyira szeretnék friss levegőhöz jutni, hogy képes lennék kúszva elindulni, ha tudnám, merre kellene mennem. Megpróbálom ismét feljebb emelni a tekintetemet, és akkor végre felismerek valakit, aki egyre közelebb jön, majd a karomat átemelve a vállán fel is húz a földről. A derekamat átkarolva szorosan tart, ami nagy szerencse, mert így a gumivá vált lábaimra nem sok súly nehezedik. Ennek ellenére én azért megpróbálom egyiket tenni a másik után, ahogy megindulunk.

Zain beszélni kezd hozzám, de a szavai csak lassan, némi fáziskéséssel kezdenek értelmes mondatokká formálódni a fejemben. - Öhm... - Nos, a választ megfogalmazni legalább ennyire bonyolultnak bizonyul először. Mintha újra rá kellene jönnöm, hogyan is kell felnőtt ember módjára kommunikálni. - Te... amit te adtál... és aztán Scotty... Kaptam tőle valami... pirulát... valami... Nem emlékszem, mi volt az. Annyira jófejnek tűnt, de... valószínűleg jobb lett volna azt már nem elfogadni, ugye? Nagyon... furcsán érzem magam... - Igyekszem a tőlem telhető legértelmesebben elmagyarázni, mi is történt, főleg mert semmiképpen sem szeretném egy mentőben vagy gyomormosáson végezni, és reggel egy kórházban ébredni. Jelenleg meg sem tudnám számolni, az hány okból is lenne nagyon kellemetlen.

Mire a mondandóm végére érek, már kinn is vagyunk a szabad ég alatt, egy erkélyen, majd Zain egy fotelhez irányít, ami valljuk be, jóval kényelmesebb, mint a folyosó padlója korábban, és a friss levegő is egészen jól esik. - Köszi - pillantok előbb a rám terített dzsekijére, majd a kezembe adott üvegre is. - Nem is tudtam, hogy ilyen lovagias is tudsz lenni – jegyzem meg felfelé ránduló ajkakkal, egy mosoly kísérletével, de amilyen kába vagyok még mindig, fogalmam sincs, hogy néz ki a dolog kívülről. Lecsavarom a víz tetejét, és kortyolok belőle néhányat.  

- Komolyan kérdezed? A haverod nem avatott be a hírekbe? - emelem meg kissé a szemöldököm, majd a tekintetem elkalandozik egy pillanatra a Zain tüdejét elhagyó füst útját követve a levegőben.  - Ezra és én testvérek leszünk - nevetek fel röviden, de enyhén hisztérikusan. - Anyám és az apja tegnap bejelentették, hogy ők egy boldog párt alkotnak, és hamarosan összeházasodnak - egészítem ki a közleményemet keserűen.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Zain & Tana | flying high and falling low 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Zain & Tana | flying high and falling low E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Zain & Tana | flying high and falling low Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Zain & Tana | flying high and falling low
Zain & Tana | flying high and falling low EmptyVas. Dec. 31 2023, 16:21


tana

what's been happening, what's been on your mind?


Néz. Amióta betettem ide a rohadt lábamat, bámul. Mégis mi a fasz van már, mi az, ami ennyire érdekes a kibaszott pofámon?!
Alapvetően nem vagyok valami szégyenlős ember, de már kezd frusztrálni, és jobb ha bele se gondolok, mit láthat, aki legközelebb beesik ide. Két gimis szarházi áll a piszoároknál a pöcsükkel a kezükben, az egyik lefagyva bámulja a másikat. Én is félreérteném, de hát ki vagyok, hogy ítélkezzek?
-Zain...? - Unottan körbe forgatom a szemeimet, olyan jó volt ez a csönd, de kajak!
-Mi van?! Hugyozok, nem ér rá utána? - Mégis mit vár? Hogy még a retyón is üzletelni fogok, mert kifogyott a kokóból?!
-De de! - Dadogja ijedten, és hátrébb is hőköl. Hála az égnek! Nem bírom, ha brunyálás közben belemásznak a képembe. A számból kikandikáló csikket belepöccintem a piszoárba, majd lehúzom, és egy jól irányzott mozdulattal a mosdók felé fordulok. Néha még mindig meghökkenek a tükörképemtől, pedig már lassan egy hete, hogy Eddie elkente a számat a folyosón a Kershaw csaj miatt. Kényes ügy, szívom is miatta a fogamat. Kurva életbe! A szemem körül húzód karikák a lila, kék árnyalatokból néhol már kezdenek zöldre, sárgára váltani, de a felhasadt számszéle még mindig mocskosul fáj. Rohadj meg Rivera, alig tudom szívni a cigit!
-Khm... most már mondhatom? - Lép mellém faszomsetudjaki.
-Lökjed, mi kéne? - A tükörből farkasszemet nézünk.
-Egy kis liszt. Kábé négy-öt gramm. - Úgy mondja, mintha fosna tőlem. Tényleg ennyire szar hírnevem van a múltkori medencés buli óta, vagy szimplán csak a bucira vert fejem borzasztja el?!
-Olyan nincs, hogy négy-öt gramm. Három, hat és tíz grammos zacsijaim vannak. Szerinted konyhai mérleggel járok bulizni?! - Röhögök fel röviden, gúnyosan.
-Akkor hat grammot kérek.
-Fasza! Harminc dodó, és nincs árengedmény meg ilyen szarságok. - Az a helyzet, hogy Tigerék sokkal jobban a körmömre néznek, mint Sáskáék. Azt is megmerném kockáztatni, hogy rám állítottak valakit a csapatból a tisztességes üzlet megvalósulásának érdekében.
-Tessék, tartsd meg az aprót. - Nyújtja át a pénzt, amit gyors, gyakorlott mozdulatokkal átpörgetek, a visszajárót pedig bevágom farzsebembe. Először ő lép le, én várok néhány percet, hogy kevésbé legyünk feltűnőek, majd magam is kilépek a hugyoldából. Nem tudom, hogy ez most valami szülinapi, vagy csak egy szimpla házibuli, de az biztos, hogy nem valami vendégmarasztaló a közeg, szal' rövid távú céljaim között szerepel, hogy kiszórom a maradék narkót, ami még nálam van, és utána szépen felszívódok. Feltéve, ha a szűk folyosón összegyűlt tömeg ebben partner lesz...
-Hé... - Szólok oda kurtán, és ahogy közeledem, egyre több ismerős trinitys arcot tudok beazonosítani, s hamarosan az is nyilvánvalóvá válik, hogy mi a fasztól vannak így bezsongva. Mint kiéhezett hiénák az elesett vadat, úgy állják körbe a földön ülő szőkét, akit hirtelen be sem tudok azonosítani, pedig az életemre esküszöm, nem vagyok betépve! Kivételesen nem. Aztán a csaj kisvártatva megemeli a fejét, a nevemen szólít, és... Tana?!
-Hé, tipli van! - Ezennel indulatosabban dörren a hangom, és kicsavarok egy telefont az egyik seggfej kezéből, aki épp kamerázni készült. A faszom kivan már ezekkel az amatőr paparazzókkal de komolyan! Könnyedén török át a tömegen, és ha már ezek itt a segítség helyett inkább katasztrófa turistáskodnak, én magam veszem kézbe a dolgokat, jobban mondva Tanát, kinek egyik karját átemelem nyakam fölött, hogy megtámaszkodhasson, kezeimmel szorosan karolom derekát, hogy ha a lábai nem bírnák, ne terüljön ki megint a földön, mint a gyalogbéka.
-Mit szedtél be? Ha el tudod mondani, akkor nem hívom rád a mentőt, hanem szépen haza viszlek és kialszod. - És most halál komolyan beszélek, nincs alkudozás meg mellé beszélés. Úgy néz ki, mint aki most élt túl egy repülőgép szerencsétlenséget. Kétszer. Egymás után.
-Ezt kérem, kösz! - Nyújtom ki karom a hátsókertre nyíló erkélyajtó felé tartva, s marok el az éppen utamat álló csajtól egy üveg ásványvizet. Úriemberként húzom el Tana előtt az erkélyajtót, egyik kezemmel őt, másikkal az üveget tartom. Odakint egy tágas, a végtelenbe nyúló erkélyre jutunk, ami szinte belecsatlakozik egy több személyes jacuzziba, ahol most csupán egy pár nyalja-falja egymást.
-Csüccs! - Ezzel lekényszerítem őt egy Rattan fotelba, s hogy lássa kivel van dolga, farmer dzsekimet a vállára terítem, az üveget pedig átnyújtom neki, előtte azért meglazítva rajta a kupakot. Nem látszik rajtam, de valójában rohadt pipa vagyok, mert vagy túltolta a cuccot, vagy valaki beletett valami szintetikus szart a piájába, amikor nem figyelt, vagy szimplán olcsó, fos anyagot vett, ahelyett, hogy szólt volna nekem... Nem is kéne igazából, hogy érdekeljen, megtehetném, hogy csak úgy itt hagyom, aztán majd kijózanodik, és reggel haza megy, ahogy akar, de akár Aali is kerülhetett volna ebbe a helyzetbe.
-Mi történt? - Vetem még oda, ha nem lenne elég nyilvánvaló, hogy miért is vagyunk itt, majd idegességemben rágyújtok egy szálra, egyik vállammal közben a Tanával szemben lévő díszes oszlopnak támaszkodom.

BEE






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Zain & Tana | flying high and falling low 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Zain & Tana | flying high and falling low EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásZain & Tana | flying high and falling low
Zain & Tana | flying high and falling low EmptyPént. Dec. 29 2023, 20:10
Zain.
flying high and falling low
- Hé! - kapok lomha mozdulattal a kéz után, ami éppen elhalad az arcom előtt. - Nem... segítenél? - furcsán akadozva, már-már érthetetlenül formálódnak ajkaim között a szavak, és mire megfogalmazom a rövidke kérdésemet, a kéz, annak tulajával együtt, tovább is áll. Aztán újabb és újabb alakok sétálnak el mellettem, bár leginkább csak a lábaikat látom. Ha feljebb emelem a fejemet, szédülök, a kép pedig összemosódik. Azt sem tudom, hol vagyok. Legfeljebb sejtem. Egy folyosó. Néhány lépésre egy mosdótól. Bár az utóbbit tényleg inkább csak tippelem, mert eredetileg oda indultam. Egy kis vizet lötykölni az arcomra, hogy felfrissüljek. Már a tánctéren is nagyon forgott velem a világ, és hányinger kerülgetett. Azonban valahol félúton a lábaim különösen kezdtek viselkedni, minden lépés után egyre inkább gumivá váltak. Érzésre legalábbis. De azt sem tartom kizártnak, hogy ténylegesen ez történt, abból kiindulva, ahogy alám csavarodott mindkettő. A szoknyám két oldalt mindkét combomon felcsúszott egészen a fenekemig. A korábban olyan nagy gonddal beszárított és kivasalt tincseim kócosan, csapzottan hullanak az arcomba. Van egy olyan érzésem, hogy egyedül a hátam mögött húzódó fal tart egyben, de legalábbis ülő helyzetben, és nem merek megmozdulni, hogy ezt megcáfolhassam. Segítség nélkül semmiképpen sem.

Őszintén szólva nem tudom, hol és mikor csúsztak szét ennyire a dolgok. Még sosem történt velem ilyen. Volt már párszor, hogy kicsit túlzásba estem... nem figyeltem a mértékre, a határokra, de ennyire szarul még sosem voltam. Persze ha abból indulunk ki, hogy lelkileg pont ilyen szarul voltam, amikor eljöttem ma otthonról, és milyen kétségbeesetten próbáltam jobban érezni magam... Jó, hát ez most nem jött össze, de így legalább mostanra a testem pont olyan pocsék állapotba került, mint ahogy lelkileg éreztem magamat már tegnap óta, anyám nagy bejelentése óta. Kibaszott élet!  

Nem kellett volna elfogadnom Scotty-tól azt az utolsó pirulát.

Egyszerre tudnék sírni és röhögni, és először azt hiszem, hogy pontosan ezt teszem, de aztán rájövök, hogy csak valami fura nyöszörgő hang hagyja el a torkomat. Áh... Ki kell jutnom innen. Ki a friss levegőre. Ismét felemelem a fejemet, hátha ezúttal sikerül megpillantanom valakit, aki innen felszedhet... - Jefferson? - Miért lett két feje ennek a szerencsétlennek?  




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Zain & Tana | flying high and falling low 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Zain & Tana | flying high and falling low E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Zain & Tana | flying high and falling low Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Zain & Tana | flying high and falling low Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Zain & Tana | flying high and falling low 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Zain & Tana | flying high and falling low
Zain & Tana | flying high and falling low Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Zain & Tana | flying high and falling low
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tommy & Eddie | flying high
» High. {Tana x Levi}
» Zain's drug lab
» Welcome to my funeral. Zain & Ezra
» Zain Marcus Jefferson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: