New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rafaela Garza
tollából
Ma 20:15-kor
Cassiopia Boschello
tollából
Ma 20:07-kor
Owen Grady
tollából
Ma 20:06-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:44-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 19:44-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:19-kor
Salvador Ario
tollából
Ma 19:11-kor
Hugo Navarro
tollából
Ma 19:04-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Zain & Tiger - new position
TémanyitásZain & Tiger - new position
Zain & Tiger - new position EmptyCsüt. 20 Ápr. - 12:21

Zain & Tiger
Don't spend time beating on a wall, hoping to transform it into a door.
Napszemüveggel a szememen dőlök hátra a vezetőülésben. Nehezen aludtam, ha egyáltalán sikerült elaludnom este és nem csak gondolatok sokaságát hallucináltam be félig ittasan és képzeltem azt, hogy álmodok. Még nem sikerült felfognom Dominique terhességét, hiába öntöttek el az érzések, ép eszem még nem dolgozta fel ezt a tényt és egyelőre teljesen meg vagyok lőve, hogy most akkor mi van. Nyilván semmi. Mármint egyelőre semmi, van bőven hónapom arra, hogy tudatosítsam ezt magamban.
Az utóbbi egy hetes utunk után kifejezetten örültem, hogy az elkövetkező napokban nem kell Tod és Sáinz arcát látnom és hogy lényegében pihenésként foghatom fel azt, hogy egy srácot kell követnem. Már figyeltem őt két hete is, úgyhogy nem az a kérdés, hogy megismerem-e a gimi előtti parkolóból pislogva, mikor elhagyja a sulit, hanem az, hogy ébren maradok-e.
Az órámra nézek. Nem tudom, mikor végez, de lassan vége egy órának, ez pedig újabb reményt ad arra, hogy talán megmozdíthatom a kocsim kerekét. A maradék tíz-tizenöt perc alatt előveszem a telefonomat és pötyögni kezdek. Teljesen meg vagyok lőve, nem tudom, kinek, mikor és hogyan kellene említenem, hogy Domi terhes. Egyik pillanatban úgy érzem, hogy mindenkinek csak akkor mondanám el, amikor már nyilvánvaló, másik pillanatokban pedig izzad a kezem és szétfeszít egy belső erő, ami késztet rá, hogy mindenkinek szétkürtöljem a hírt.
Végre rányomok a küldés gombra és elküldöm az üzenetet Qadirnak. Egyelőre csak neki, ezt sem bonyolítom túl, egyszerű és tömör: „Domi terhes.” Arab betűkkel, természetesen.
Aztán mozgolódások sorára kapom fel a fejemet. Vége a sulinak, ezek szerint, én pedig sorra pásztázom a fejeket azt remélve, hogy ma nem döntött úgy, hogy máshol kényelmesebb az élet, de végül kiszúrom azt a gyereket. Lebököm a kesztyűtartót, amin ott a pofája, stimmel, szóval fasza, még helyén van az emlékezetem. Nézem kivel beszél, mennyit és hogyan, hogy őszinte legyen, kurvára unalmas egy munka és még csak azt sem várom, hogy bármi gyanúsra rábukkannék, hagyom is, hagy menjen anélkül, hogy feltűnően követném. Az sem érdekel különösebben, ha észrevett, néztünk mi már farkasszemet és még csak azt sem hiszem, hogy ne tudná, hova tartozom.  

A nap többi részén nem vagyok teljes mértékben szemlélője az életének, ettől függetlenül kaptam egy fülest Olivertől, az infós csávótól, hogy ötkor találkozik valakivel a Grand Concourse-i McDonald’sban és mivel megkaptam az engedélyt, hogy fizikailag is megkörnyékezzem, ezért makacs módon azt mondom, hogy ezúttal akkor velem fog ott találkozni és nem… mondjuk egy csajjal? Ez így elég szomorú történet valóban, de ha azt vesszük, hogy én pénzt hozok a számlájára, a csaj meg biztosan pénz venne el, akkor már nem olyan nagy tragédia az én pofám sem.
Látom ahogy bemegy a gyorsétterembe, de mivel az épület oldalánál bagózok, így ezúttal talán ő nem szúrt ki engem. Nem sietek, elszívom a cigarettám kényelmesen, miközben újra megnyitom a Qadirral való üzenetváltást. Látta. Azt jelzi ki, hogy látta és mégis baszik válaszolni. Mondjuk én is így reagáltam a hírre elsőre, egy hosszú csenddel, de azért most már igazán hozzám vághatna egy bazdmeget. Nem várok nagy dolgot, meg a véleménye sem kifejezetten számít, azt sem tudom, családtagként, vagy főniként akarok tőle bármit, de szerintem most inkább előbbi.
Tekintve, hogy ez veszett fejsze, megindulok a bejárat felé, útközben elnyomom a cigit és még egyszer lezárom az autót. Elég tömött a meki, de legalább el tudok vegyülni benne. A sok ember egyúttal védelmet is jelent.
Kiszúrom a srácot, még egyedül van, úgyhogy legalább nem kell parasztnak lennem, hogy elküldjek mindenkit mellőle. Leülök vele szemben, végigmérem, megy a farkasszem, meg minden ilyen kötelező farokméregetés, de nem szeretem húzni az időt és felesleges köröket futni.
- Bizonyára tudod, ki vagyok. - Nem kérdezem, mondom, mert nekem ilyen információm van, de attól még rám cáfolhat, ha nem így lenne. - Hogy is hívják? Sáska? - gondolkodom el azon a fickón, akitől elvileg tudhat rólam. Utálom az ilyen beceneveket, de üsse kő, ha Sáska, akkor Sáska.
- Szóval dolgoznál nekünk? - térek a tárgyra, nem vagyok hangos, de eléggé hallható a hangom ahhoz, hogy ne legyen gond a kommunikációval, mindenki más körülöttünk pedig annyira zajos, hogy meg sem próbálnak ránk figyelni. Mindenki el van foglalva a saját baráti társaságával. Én is elkényelmeskedek a széken, terpeszben játszok lábfejemmel az asztal sarkával, miközben alkarommal az asztalt nyomom. Kezdek éhes lenni.
- 702 szó // hello -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Zain & Tiger - new position Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Zain & Tiger - new position
Zain & Tiger - new position EmptyHétf. 24 Ápr. - 14:51

Tig&Zain
Illegal business

Gimisnek lenni kurva gáz, főleg ha a tanárok rád vannak szállva, ha bukásra állsz majdnem az összes tantárgyból, a pályaválasztási tanácsadó kínosan, tanácstalanul bámul rád, ugyanis a pontjaid alapján nem tud egy ép-kézláb javaslatot tenni, már ami a továbbtanulásod illeti.
És akkor is kurva stresszes gimisnek lenni, ha az anyád a nyugtatók, antidepresszánsai miatt többször van önkívületi állapotban, mint amennyit józan, így szinte kötelességednek érzed gondoskodni a testvéreidről még mielőtt a gyámügy és a hatóságok szagot foghatnának.
A mai napom is pont ugyanúgy telt, mint a többi. Muszáj volt betolnom a seggem a rohadt suliba, még egy hiányzás és kihajítanak, mint macskát szarni. Egy újabb megoldásra váró probléma. Ha ezt elcseszem, akkor fog csak igazán a nyakamba ömleni az a bizonyos szar cunami, és abból már senki, és semmi nem fog tudni kihúzni, bele fogok fulladni. Ha kirúgnak, Ezra apja rohadt pipa lesz, nem kevés idejébe, energiájába telt, hogy bejuttasson ide, a gyámhatóságról pedig ne is beszéljünk. Mi lenne jobb indok egy családlátogatásra, ha nem az, hogy egy, a gyerekeit egyedül nevelő, munkanélküli anya tinédzser fiát kirúgták a gimiből?! Jolly Joker!
-William Shakespeare az angol drámaírás és a világirodalom egyik legnagyobb alakja. Születésének pontos dátuma ismeretlen, ezért... Mr.Montgomery, Mr.Ford, ha még egyszer rá kell szólnom magukra, mehetnek mind a ketten az igazgatóhoz! Miss.Clark, azonnal rakja el azt a cigarettát! - Madame Pompadur -igazi nevén, Mrs.Pratt-, az egyetlen irodalom tanár az egész rohadt Trinityben, nem csoda hát, hogy csórónak már a nap elején kivannak az idegei teljesen. A végzős osztály -alias Mi-, enyhén szólva kiborítóak vagyunk, nem meglepő, hogy szerencsétlen nő idő előtt őszülni kezdett.
-De hát tanárnő, ez csak e-cigi. - Nora nyávogásától feláll a szőr a hátamon, legszívesebben ipariragasztóval tömném be a száját, hogy többé ne szólalhasson meg, de ezúttal hagyom őt kibontakozni. Mrs.Pratt sosem a hatékony fegyelmezési módszereiről volt hírhedt, így kábé egy perc alatt valódi őskáosz alakul ki a tanteremben. Ezt kihasználva, a pad alatt megírom üzenetben Aalinak, hogy az utolsó órája után jöjjön a Grand Concourse-i mekibe, utána meg átmehetnénk hozzá, ha a faterja nincs otthon, meg hogy nyelvvel tenném kómába. Csak hogy ne legyen oka ezredjére is a fejemhez vágni, hogy nem vagyok elég romantikus.
Miután befejeztem a hízelgést, visszadugom a telefont a zsebembe, és kilopódzok a teremből, Mrs.Prattnek fel se tűnik a hiányom az osztály által generált feszkó közepén. Bár a tanórák még javában zajlanak, azért óvatosan, kellő körültekintéssel közlekedek a kihaltnak tűnő folyosókon. Akkor lélegzem fel, amikor beteszem magam mögött a budi ajtót. Ha droghasználó vagy, sosem lehetsz elég óvatos, így rögtön az utolsó fülkébe megyek, gondosan ráfordítva a reteszt az ajtóra. Azért elvétve akad egy-két jó dolog ebben a szaros iskolában. Például az, hogy a takarítók minden becsöngetés után makulátlanul tisztára nyalják a retyókat, így igazából nem is gondolkodom túl sokat, sürget az idő. Lehajtom az ülőke tetejét, kiszórom rá az utolsó zacskó kokaint, és az összeset felszívom. A következő óra úgyis valamelyik kézműves faszomság, nem fog feltűnni a tanárnak ha egy kicsit be vagyok tépve valahol a leghátsó padban.

Aaliyahnak ma több órája van, mint nekem, és mivel a kokótól mindig rohadt éhes leszek, előre megyek. Mennék, ha Jax, a suli nagy kutyája nem állítana meg.
-Mizu Zain? - Szipogva megtörli az orrát, majd akkorát köp valahova az úttestre, hogy ha az valakit fejbe talált volna, tuti nem éli túl...
-Semmi. Tépek haza. - Tudom mit akar. Hogy a faszba ne tudnám?! Ha nem fűznék hozzám önös érdekek, esze ágába se lenne leereszkedni a magamfajta senkiházi suttyók szintjére.
-Csak azt akarom kérdezni, hogy van még belőle? Tudod, amit múltkor is vettem. - Csak azután válaszolok, hogy elhaladtunk egy, épp a kutyáját sétáltató nő mellett.
-Nincs már nálam semmi.
-Semmi?!
-Semmi.
-Egy kis fű, vagy krekk se?!
-Mi van Jax, kihagy a trafó?! Most mondtam, hogy nincs már nálam semmi! - Szűröm fogaim között halkan, hogy biztosan csak hozzá jussanak el a szavaim.
-De figyu már...
-Hagyjál baszd meg! NINCS! - Hangom az eddiginél jóval erélyesebb, indulatosabb hangszínt üt meg vele szemben. Lerázom vállamról a kezét, felteszem a kapucnit a fejemre, és gyorsítok a lépteimen. Még hallom, ahogy elküld a picsába, de már nem foglalkozom vele. Bedugom a lopott Airpods-okat a fülembe, felszállok a buszra, majd a metróra, és mire Eminem a Rap God végére ér, én is megérkezem az úti célhoz. Mindjárt éhen döglök!
Odabent a szokásos déli tömeg fogad, így mire sorra kerülök, már rendesen csillagokat látok az éhségtől, szóval ki is kérek rögtön tizenkét darab hambit. Én tuti benyomok kapásból ötöt, Aali meg gyanítom úgyis valami mást fog burkolni, a maradékot meg haza vihetem anyáméknak. Gondolom úgyse főzött... Egy félreesőbb asztalhoz ülök és már szaggatom is ki az első szendvicset a zacskójából, lábaim mindeközben nyughatatlan járnak a szék alá húzva. Hülye szokás ez.
Mikor elérem a sajtburger "kritikus részét", ahova azt az undorító uborka szeletet szokták pakolni, elkezdem rétegeire szedni, hogy az oda nem illő undormányt kihalásszam. Ekkor már látom szemem sarkából, hogy valaki hót' nyugodtan helyet foglalt velem szemben.
Már kezdenék valami otromba, bunkó szövegelésbe, de a srác -srác?!-, megelőz, és Sáska említése hallatán jobbnak látom inkább behúzni azt a bizonyos kéziféket.
-Ja, valamit böfögött, hogy majd fogtok keresni, de nem gondoltam, hogy ilyen hamar.. - Hozzá hasonlóan én magam is visszább veszek a hangerőből, és már koránt sem érdekel annyira a sajtburgerem kurkászása.
-Aha. Sáska. Én meg Szöscske. Faszom, bocs, megszokás. Zain vagyok. - Mutatkozom be, bár van egy olyan sejtésem, hogy már a cipő méretemet is tudja.
-Hűha, máris fejest ugrunk itt a dolgok közepébe? Na jó, nem bánom. - Vonok vállat, és mivel a felboncolt sajtburgerhez már nem igazán van több gusztusom, egy újabbért nyúlok, majd fejemmel a közöttünk tornyosuló szendvicsek felé bökök.
-Vegyél. - Kínálom meg teliszájjal.
-Mennyi idő lesz? Csak azért, mert elvileg jön suli után a barátnőm, de lerázom, ha kell. Még egy hiszti már nem oszt, nem szoroz. - Azért ez nem teljesen igaz, mostanában egyre nehezebb Aalit megbékítenem.
-Mit kell tudnom? -

Wheezie Aaliyah Minette imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tiger - new position 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Zain & Tiger - new position 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Zain & Tiger - new position EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Zain & Tiger - new position Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Zain & Tiger - new position Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: Zain & Tiger - new position
Zain & Tiger - new position EmptyKedd 13 Jún. - 21:24

Zain & Tiger
Don't spend time beating on a wall, hoping to transform it into a door.
Nem mondom, hogy egy gimist követni annyira jó buli lenne, még akkor sem, ha egy potenciális tagról van szó, akinek van vér a pucájában és talán nem is kellene csak egy sima gimisnek neveznem, viszont én alapvetően sosem tettem különbséget a bandán belül idősek és fiatalok között, mert a tapasztalat egy dolog, de gyakran az idősebbeknek van több veszítenivalójuk és kegyelemért esedeznek, míg a gyerekek simán lefűrészelik a fejünket a helyéről. Ilyen tekintetben nem veszem félvállról ezt a feladatot, viszont szó mi szó, kétszer is elgondolkozok, hogy mit keresek én egy iskola előtt. Aztán pedig azon is, hogy mennyire gáz, hogy az iskola is a banda egyik állomása, de hát baszki, nem mai dolog ez már. Mindenki tudja, hogy egy gimiben rohadt sok drog fogy és az ottani dílerek eléggé jó zsebpénzre tesznek szert. Anno én is imádtam, hogy dől a lóvé. Most is imádom.
Elszívok még egy cigit és ezúttal megfogadom, hogy utoljára nézek rá a telefonomra az elkövetkező pár órában, mert kezd tényleg marhára idegesíteni, hogy a nagybátyám nem mond az égvilágon semmit. Nyilván felhívhatnám, de nem akarom. Nem igazán tudom, mit mondjak azonkívül, amit leírtam neki kb. két szóban. Domi és terhes. Egyszerű és világos. Bár nem is értem, mit várok tőle. Nyilván az egyetlen ember, akinek számít most a véleménye annak fogalma sincs, milyen az, ha gyereke lesz. Erre a gondolatra meg annyira felbaszom magam, hogy elnyomom a cigimet és lendületesen nyitom ki a McDonald’s ajtaját. Némi keresgélés után megpillantom a fejét, ahogy épp túrja a burgerét, úgyhogy célba veszem és lehuppanok az előtte lévő székre.
Végigmérem a csávót, látom szemeiben, hogy eleinte nem tud hova tenni, de mielőtt megismerném a "kedves" oldalát, pár másodpercnyi farkasszem során leszögezem neki, hogy most nekünk talán érdemes lenne nem baszogatnunk egymást úgy igazán parasztos módon.
Kinyögöm a szavakat, amik alapján beazonosíthat és látom szemeiben, hogy érti miről beszélek, ami jó érzéssel tölt el, mert sokan szeretik hülyének tettetni magukat, meg szerintem engem is és túlságosan fosnak ahhoz, hogy ilyen nyilvános helyen beszéljenek. Legalább Zain nem beszari, eddig minden fasza.
- Egyikünknek sem jó, ha húzzuk egymás agyát a lényeggel, nem? - A vállvonás ezúttal elmarad, de nagyjából olyan semlegesen halk hangsúllyal mondom a szavakat, mintha csak apámmal beszélnék az éttermében az új receptjéről, ami engem marhára hidegenhagy általában. A neutrális pofámból aztán a bemutatkozása ráz ki, a két ízeltlábú hallatán a szám pár pillanat erejéig vigyorba lendül. Csak viccesen hangzik, ennyi. Kedvem lenne megkérdezni, hogy miért pont Szöcske és Sáska, de ez ezen a ponton teljesen mindegy. Majd, ha sűrűbben találkozunk, egy sör mellett rákérdezek.
- Én Tiger. - És rá bízom, hogy ezt minek hiszi, fedőnévnek, vagy igazinak, mindenesetre én is korrekt vagyok vele és a valódi nevemen mutatkozok be. Ami azt illeti, már egy ideje nem dílerkedem és így nem viselem a fedőnevemet.
- Hogy őszinte legyek, ha nem közös a célunk, akkor nem húznám az időmet azzal, hogy itt dumáljak a sajtburgerekbe nyomott uborkadarabokról, hanem mennék tovább, gondolom megérted. - Egy mosoly is megjelenik tőlem a végére, a hangom pedig nem kötözködő, hanem inkább bajtársias. Ő is tudja, hogy megy ez a dolog és ha nem mondja ki, hogy közünk lesz egymáshoz a jövőben, akkor jobb, ha nem ismerjük inkább egymást.
- Lehet két perc is, de akár húsz is, nem tudom. Kérdés, mennyit akarunk pofázni - És itt már egyértelműen az ismerkedés részére gondolok, miközben magam elé húzok egy hambit a felkínált közel tíz közül. - De ha tüzes a csaj, szívesen megkíméllek egy hisztirohamtól, tudom, hogy mennyire kaotikus lemondani egy randit. - Dehogy tudom. Nem szoktam randizni. Azokat a csajokat, akik ezen hisztiztek, eleve nem is hívtam randira, maximum dugtam velük. De már ez sem mai történet, sőt, leginkább a gimi utáni időszakomat eleveníti fel bennem, amikor én is elkezdtem dílerkedni. Ettől függetlenül pipálom ki magamban a szempontokat, amik fontosak a srácomat illetően. Ilyen például a hozzáállása is a melóhoz, úgyhogy a harmadik ilyen pipa után kezdek én is ellazulni. Kérdésére átnyújtok neki egy egyébként nem mindennapi SIM-kártyát, kész csoda, hogy eddig nem veszítettem el, amilyen kicsi.
- Erre a számra kapsz majd üzeneteket - kezdek bele, de nem szeretek teli szájjal beszélni, úgyhogy lenyelem a falatot. - Töröld őket, amint nem kellenek már. Ha tippelnem kellene, én foglak majd leginkább basztatni, de ha egy bizonyos Sáinz, vagy Tod nevű fazon ír, akkor se lepődj meg. Nehogy elhagyd, vagy ellopják a telód, mert a főnök agyvérzést kap. - Újabb harapást teszek a hamburgerbe, ami van annyira kicsi, hogy ezzel nagyjából már meg is ettem a felét. De nem gáz, ez most így életmentő, mert kurvára éhes voltam amúgyis.
- A lényeg, hogy legyél pontos, ne lopj, semmit se lopj, oké?! Ez nem csokigyár, hogy a nap végén megtömött zsebekkel távozzanak az emberek. - Ez szokott lenni a legnagyobb probléma az új tagoknál, legyen szó pénzről vagy akár cuccról. - Ha pontos vagy és precíz, nagy bulik lesznek, ezt megígérhetem. - Vigyorgok rá, mint valami barom, aki már kapott a jóból. Egyébként tényleg kaptam is, nem vakon beszélek itt neki faszságokat.
- Ha meg valami gáz lenne, keress engem. Vagy mit tudom én, akivel tartod majd a kapcsolatot. Segíteni fogunk. Nagyjából ennyi a lényeg. A többi menet közben úgyis kiderül. - Nem akarok olyan irányba elmenni, hogy de mi van akkor, ha valamit elbasz, vagy ha köp, vagy mit tudom én. Gondolom ő is tudja a következményeket, nem kezdő már tudtommal, úgyhogy nem csesztetem velük, mert alapvetően nem célom a fenyegetődzés. Most úgy néz ki, társak leszünk, munkatársak, bajtársak, hívjuk ahogy tetszik, úgyhogy nem kellenek a negatív hullámok.
- Ismered amúgy a mexikóiakat? - A mexikóiakat. Kicsit sem általánosítva.
-922 szó // hello -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Zain & Tiger - new position Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Zain & Tiger - new position
Zain & Tiger - new position EmptyKedd 12 Szept. - 16:23

Tig&Zain
Illegal business

Hát, nem mondom, hogy beszartam, de... azért egy kicsit mégis csak kondenz csíkos lett a hamisított armani alsóm.
Ha drogokban utazol, sose tudhatod, mikor fognak lekapcsolni. Vagy a zsaruk, vagy épp egy ellenséges banda tagjai törik rád az ajtót, és talán túl sem éled... Ha nem került volna szóba Sáska neve, egészen biztos felállok, hogy eltűnjek innen a kék eres faszba. A csávó egyértelműen idősebb tőlem, és pont úgy néz ki, mint aki már számtalan szarba belekeveredett, minimum háromszor lepörgetett egy Orosz rulettet a kaszással, szóval biztos valami nagy kutya lehet. Ellentétben velem, aki koránt sincs benne olyan rég az illegális bizniszben, hogy sikeresen menthessem a szaros seggem, amennyiben arra kerülne sor... De azért próbálok magabiztosnak, halál lazának tűnni. Igazából Aalitól még mindig jobban fosok, hogy mit fogok kapni azért, ha ezt a mai találkát is lemondom. Az erő legyen velem!
Amikor belekezdtem ebbe az egész árusításba, gondoltam, hogy nem lesz az egész egy könnyed sétagalopp, és ez igazából akkor tudatosult bennem a legjobban, amikor Sáska benyögte, hogy vége, rajtuk ütöttek, a zsaruk mindenüket lefoglalták, és most mindenki -akire még nem rúgták rá az ajtót egy meleg hangulatú, vasárnapi családi ebéd kellősközepén-, menti az írháját. Hát nem mondom, azért volt egy-két álmatlan éjszakám nekem is, de valamennyi reménnyel töltött el a Sáska által elszórt infó, miszerint máshonnan hamarosan keresni fognak. Hát ő lenne az. Tiger. Igazán találó név. Vajon hányan szopathatták érte a gimiben?! Már ha tényleg ez a neve... Ki a faszt érdekel?! Csak ne keveredjek miatta szarba.
-Ja, persze, frankó! - Olyan megható ez az egész, a belém vetett bizalma, mindjárt elcsöppenek, de tényleg. Na jó, nem, igazából még mindig fenntartásokkal, gyanakvással kezelem az egész kialakult helyzetet, mindazok ellenére, hogy nem én vagyok a legélesebb kés a fiókban, azért óvatos, és megfontolt próbálok lenni, ami teljesmértékben ellent mond heves vérmérsékletemnek, de hát valahol meg kell húzni azokat a bizonyos határokat.
-Tök mindegy! Ha nem azon hisztizik, hogy megint lerázom, akkor majd úgyis kitalál mást amivel túráztathatja az agyam. - Vonok vállat némiképp flegmán, majd az egyik majonézt kibontva, túrni kezdem azt egy szál sültkrumplival.
-Vannak dolgok, amik fontosabbak, mint nyálasan osztozkodni egy McFlurryn. - Sandítok fel az arcára, pontosabban, a szemeibe. Egész biztos vagyok benne, hogy tudja mire gondolok, és ettől egy, az övéhez hasonló, alig észrevehető félmosolyba rándul szám egyik széle. Nyélbe ütni egy üzletet, ráadásul egy ilyen üzletet, számtalan buktatóval jár, de valamiért úgy érzem, nem fogom megbánni, ha most erre igent mondok. Vagyis, később lehet, de mégis ki nem szarja le, hogy mi lesz holnap, vagy azután vagy épp azután?! Mindig is a mának éltem, egy drogos anya mellett nem igazán van választási lehetőséged. A hosszútávra szőtt terveket meg egyenesen felejtsd is el a rákba.
Hunyorogva közelebb kell hajolnom, hogy egyáltalán meglássam, mi a bánat az amit átnyújt nekem az asztal fölött. Amint megkaparintom, olyan erősen szorítom két ujjam begyei közé a szokásostól jóval kisebb SIM kártyát, hogy lassan elszublimál. Eszembe se jut, hogy zsebre vágjam, vagy egyéb, nem túl biztonságos helyekre tegyem, szóval jobb híján csak előkapom a törött kijelzőjű iPhoneomat, tüstént szétoperálom a sültkrumpli halom között -csak higiénikusan-, s mivel dual SIM-es, így a régi kártyámat se kell tűzre dobnom. Furcsa érzésem támad, amint a telóm érzékeli az újdonsült kártyát. Egyszerre válok izgatottá, mégis feszültség lesz úrrá egy részemen. Ezzel tulajdonképpen aláírtam a nem létező munkaszerződésemet, innentől kezdve éles a dolog, és én még csak azt se tudom kik ezek, melyik kartellhez tartoznak, megbízhatok-e bennük... De gyanítom, hamarosan mindenre fény derül.
-Törlés, amint elévül a dolog. Sáinz, Tod. - Ismétlem közvetlenül utána a lényeges információkat, és megpróbálom memorizálni is őket, bár lehet jobban jártunk volna mind a ketten, ha előre szól, hogy jönni fog, én meg jegyzetfüzettel, tollal készülök, mint egy szorgalmas kis író deák...
-Bocs, még meg kell szoknom az új rendszert, Sáskáéknál másképp működtek a dolgok. - Mentegetőzöm, bár gyanítom, Tiger még csak le se fossa, hogy mi volt ott. Őt csupán egy dolog foglalkoztatja. Hogy ne basszam el. Hát öreg, nem ígérhetek semmit...
-Úgy nézek én ki, mint aki képes lenne meglopni a munkaadóját? - Kérdezem egy aljas, pofátlan vigyorral képemen, majd szipogva megpöckölöm mutatóujjammal orrcimpámat, ami egy kurva rossz, és szemfülesek számára árulkodó jel lehet, egyfajta beidegződés a túlzásba vitt kokó használatról. Azért szemeim reménykedve, mohón felcsillannak burkolt megjegyzésére.
-Az jó, eddig csak olyan helyen dolgoztam, ahol járt jutalék annak, aki jól végezte a melót... - Rákacsintok, hogy biztosan vegye a célzást, bár szerintem ő az az ember, akinek aligha kell magyarázni, mire is gondolok pontosan. A körülöttünk nyüzsgő emberraj meg jobb, ha abban a hitben marad, hogy ez csak valami unalmas állásinterjú, szigorúan legális munka ügyben...
-Ha megvan a kellő motiváció, egész biztos, hogy nem baszok el semmit. - Húzom fel jelzés értékűen egyik szemöldököm. Mikor a segítség nyújtásról beszél, némán bólintok, ezzel tudomásul véve az információt, ami egyébként elég megnyugtató, tekintettel arra, hogy amikor Sáskáéknál elkezdtem a bulit, ő azt mondta, ha nagyon szorul a hurok, mindent töröljek ki, ami felkeltheti a zsaruk, vagy egy ellenséges banda figyelmét, és semmi esetre se beszéljek róluk... Az úgynevezett mexikóiak említésére felkapom a fejem, majd egy torokköszörülés után megszólalok.
-Ha nem kell több, akkor ezt elpakolom, és utána mit szólsz egy cigihez? Bagózol? Olyannak tűnsz. - Fejemmel a kijárat irányába biccentek, közben belesüllyesztem szakadt hátizsákomba a maradék kaját, és már azelőtt túrni kezdem zsebeimet a cigis dobozom után, hogy kilépnénk az ajtón.
Előkotrok belőle egy szálat, aminek egy jókora darabot le is tépek a végéből, hogy aztán ildomosan behajítsam az egyik csatorna fedélbe, és ameddig a kifogyóban lévő gyújtómmal szarakodok, átnyújtom Tignek a dobozt. Már ha egyáltalán cigizik.
-Beülhetünk a verdádba, hogy meg tudjuk beszélni a többi szart? - Kérdezem teliszájjal, közben a cigi a szavaimmal azonos ritmust diktál fogaim közé szorítva, kezeimet pedig mélyen begyűröm koptatott farmerem zsebeibe. A slusszkulcs, amit odabent egy pillanatra megvillogtatott, lebuktatta... Ha rábólint, úgy követem őt a kocsijához, kissé félve ülve be. Még mindig fosok, hogy ez valami csapda, a kocsi alatt pedig el van rejtve egy pokolgép, és amint bezárul az ajtó, röpülünk.. Amennyiben nemet mond a romantikus, kocsis andalgásra, úgy az étterem mögötti, kinti asztalokhoz kalauzolom magunkat, ahol ebben az időszakban még nem szoktak tolongani a vendégek.
-Sáska csak annyit mondott róluk, hogy soha, semmilyen körülmények között ne akarjak velük szarba keveredni, mert úgyis én húznám a rövidebbet. Meg hogy ők az egyik legnagyobb hal a vízben, mexikóba rajtuk kívül más kartellnek esélye sincs, és ha valaki próbálkozik, aki nem hozzájuk tartozik, arról utána többet senki sem hall. Elvileg elkezdték már bevenni New Yorkot, az usában állítólag New York a legnagyobb falat, ha itt megszerzik a teljhatalmat, a többi utána már sétagalopp lesz. - Levezetésként mélyet slukkolok a cigiből, és attól függően, hogy hol táboroztunk le, lehamuzok. Amennyiben a kocsijában, úgy remélem, hogy dohányzó autó és nem kapok akkora tockost, hogy beleépüljön a fejem a műszerfalba.
-Miért? Kell tudnom még valami róluk ezen kívül? Amire jó lenne odafigyelnem? -






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tiger - new position 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Zain & Tiger - new position 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Zain & Tiger - new position EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Zain & Tiger - new position Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Zain & Tiger - new position Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: Zain & Tiger - new position
Zain & Tiger - new position EmptySzomb. 21 Okt. - 12:31

Zain & Tiger
Don't spend time beating on a wall, hoping to transform it into a door.
Valószínűleg most azt gondolja rólam a srác, hogy minden információt tudok róla és olyan sugárzásbiztos tervvel jöttem hozzá, hogy bármit is tesz, vagy mond, arra én fogok tudni megfelelően reagálni, hogy még a pofámat se érje ütés. A helyzet viszont nem ez, bár frankó, ha esetlegesen ez virítana rólam, merthogy marhára kevés infót kaptam a kölyökről, a lényeget tudom róla, meg mivel figyeltem az elmúlt időkben, ezért én magam is összeszedtem róla néhány infót. Úgy jöttem be a gyorsétterembe, hogy majd lesz valami, nincs stratégiám, nincsenek elképzeléseim sem, egy feladatom van, behúzni őt a sárba, mert elvileg nem fog ellenkezni, én pedig egy kicsit elhittem, hogy valóban könnyű eset lesz. Mondjuk eddig az, nyilván megy a szódobálás, meg a tesztoszteronnal áztatott kommunikáció, de eddig semmiféle negatívumot nem látok benne.
Mivel lényegében megbeszéljük, hogy a barátnőjének megjelenése nem fogja feltúrni a beszélgetésünket, ezért lényegében zöld utat látok magam előtt. Furcsa egy ilyen helyen dumálni arról a témáról, ami miatt megkerestem, de tudom, hogy épp ezek azok a helyzetek, amikor legjobban el lehet vegyülni. Ráadásul a körülöttünk lévők pont leszarják, miről dumálunk, az embereket egyszerűen nem érdekli más, csakis saját maga és tudom, hogy ez igaz rám is.
Átadom neki a SIM kártyát. Ezzel és a hozzá fűzött információkkal kvázi készen is lehetnénk, mert lesznek utasítások, amit végre kell hajtani - melyik munkában nincsenek? -, amik erre a számra fognak érkezni, azokat végre kell hajtani és ennyi. Nem egy nagy meló, majdnem, mint valami ételfutár, leszámítva a pikantériáját. Mert bármikor történhetnek szar dolgok. De úgy sejtem, ő ebben tapasztalt. Betúrok pár sültkrumplit, amíg végignézem ahogy szétszereli, majd össze is a telóját. Tetszik, hogy nem tétovázik és nem ad lehetőséget magának a hibázásra azáltal, hogy mondjuk zsebre tenné azt a pici szart és simán elhagyhatná. Látom, hogy komolyan veszi, mindent megjegyez, szóval úgy összességében jobb érzésem van vele kapcsolatban, mint mondjuk azzal az Ezra gyerekkel, akit úgy kellett kínzással kivallatni, majd rávenni, hogy innentől nekünk dolgozzon. Na azokat a perceket nem élveztem annyira, mint ezt itt. Pláne, hogy elég sós is a burgonya.
- Hogy működtek nála a dolgok? - kérdezek vissza egyből, csak mert én is összetettebb képet kapok, ha tudom, hogy eddig milyen rendszerhez volt hozzászokva. Nem különösebben érdekel, hogy ki hogyan oldotta meg a dolgait, de mivel nekünk, csempészeknek is az az érdekünk, hogy az áru vevőkhöz kerüljön a dílerjeink által, így valamennyire én is felelek azért, hogy jól be tudjon illeszkedni Zain a csapatba. Kell, hogy ugyanazon szó alatt ugyanazt értsük és gyakran nincs idő arra, hogy regényekkel bombázzuk egymást.
- Ne légy hülye, nem találkoztam még olyan árussal, aki ne kísérelte volna még meg. - A díler szót akartam volna használni, de úgy voltam vele, hogy itt inkább nem dobálgatom ezt a kifejezést. Enyhén oldalra döntöm a fejemet, hogy mélyebben a szemébe nézhessek, majd az ördögi vigyort az én arcomon is megjelenik. - Én is csórtam be anno kis mennyiséget, de el tudtam sunnyogni. A társamat, Todot viszont kis híján felakasztották miatta. - Igaz, Tod nagyobb mennyiségekkel játszott már. Ezzel bevallom, hogy én is voltam díler, meg csináltam sok baromságot, amit amúgy nem bántam meg. A helyes megfogalmazás az, hogy lehet lopni, csak ne lehessen pénzben kimutatni, márpedig amilyen kis adagok vannak itt, tényleg ügyesnek kell lenni. De mindegy is, a szabályt tudja, remélem nem lesz belőle is gond, hogy büntetni kelljen. Ha valakit büntetni kell akkor pont nem a saját bandám tagját akarnám.
- Akkor remélem, motivált tudsz maradni - felelem érezhetően úgy, mintha ez az ő dolga lenne és nem a miénk, mert nem akarom hajára kenni, hogy milyen jó dolgokban lehet része, ha jól végzi a munkáját és ennek történetesen csak annyi az oka, hogy nem ígérhetek semmit, mert mi van, ha jövőhéten felszámolják a bandát. Az mondjuk közel lehetetlen lenne, de a zsaruktól ilyen szempontból azért tartok. Mindenesetre én bízom ebben a kölyökben, mert értelmesnek tűnik és nincs vele az a baljós érzésem, mint néhány másik dílerünknél volt első látásra.
Nyilván adunk is, nem csak követelünk, úgyhogy azzal, hogy nekünk dolgozik, mi cserébe megvédjük őt. Hogy kiktől is, na igen, ez egy kényes téma és ezen a ponton újra körülnézek pár krumplival a számban, hogy kiszúrok-e ismerős alakokat. Nem, tehát halkan említem meg őket.
Látom, ahogy megváltozik a testbeszédje és Zain is érzékeli, hogy lehet ezt nem itt kellene. Szóval ismeri őket. És akkor komolyan is veszi őket, remek.
- Lassan tizenöt éve - felelem, miközben felállok a székből. Emlékszem, tizennégy éves korom körül még tök menőnek éreztem magam, hogy én vagyok a rossz fiú, amiért a srácokkal befűztük a boltost, hogy adjon nekünk is dohányt. Még személyit is képesek voltunk hamisítani érte.
- Nem, kösz - forgatom a fejem, majd láthatja, hogy az én zsebem is meg van tömve minden széppel és jóval. Jobban szeretem a saját cigimet szívni, mert már nem hoz lázba az, hogy kipróbáljuk egymásét.
- Ennyire be vagy fosva? Vagy érdekel az a bizonyos verda valamiért? - Jelzem neki, hogy ezt vehetném nyomulásnak is, mert mit tudom én, mit akarhat elrejteni oda míg nem figyelek, nyomkövetők elég ígéretesek ilyen alkalmaknál, de mivel nem az én kocsim és amúgy is gyakran cseréli a banda, ezét úgy vagyok vele, hogy majd innen egyenesen Rafehez megyek, hogy ízekre szedje és átvizsgálja a kocsit belülről. Egy erős szemkontaktussal jelzem felé, hogy ha bármit tervez, azt megbánja, de néhány másodperc után rábökök a kocsimra.
- Na gyere… - adom meg neki a bizalmat, vagyis nem, nem adom meg, mert ennyire nem lehetek felületes meg jóhiszemű, de legalább próbálom annak a látszatát kelteni, hogy mi hiszünk benne. Szóval beülünk a kocsiba. Kicsit szar rám nézve, hogy a fegyver az az anyósülés előtti kesztyűtartóban van, de ilyenkor örülök, hogy a vezetőülés mögötti huzatba is el van rejtve egy. De alapvetően nem arra készülök, hogy használni keljen.
- Nem, ezek így nagyjából igazak - fújom ki a füstöt, miközben próbálom még megszokni, hogy egy szűk zárt térben vagyok a kölyökkel, akit eddig nem ismertem. Ez - mivel idegenről és velem azonos neműről van szó - majdnem felér nálam egy intim kapcsolattal. - Miután bevették a nyugati partot, felbátorodtak annyira, hogy elhiggyék, New Yorkban is van keresnivalójuk és még nem fogták fel, hogy erről a városról lekéstek. - Azt kérdezi, hogy mit érdemes még tudni, arra egyértelműen az a helyes válasz, hogy „mindent”, de nem tudom most ezt a sokmindent megosztani vele, ennyi időnk nincs és túl sok is lenne egyszerre. Majd ha jóban leszünk és sokat fogunk dumálni, megosztom vele azokat, amiket én tapasztaltam a mexikóiakkal kapcsolatban, de ehhez kell még bizalom. Újat szívok a cigimből, ami Domi szerint büdös, nem tudom Zain mennyire szimpatizál a szagával.
- Az utóbbi években eléggé elmérgesedett a viszony a két csoport között, úgyhogy nem árt óvatosnak lenni. Ha megfogadsz egy tanácsot… ne törekedj arra, hogy elhitesd velük, hogy nem velünk vagy. Már holnap tudni fogják, ezt nem lehet kivédeni - pillantok rá, mert érdekel az arckifejezése. - Szerintem praktikusabb annak látszatát keltened, hogy nem érdemes téged baszogatni, mert nagyobb kárt okoznak maguknak azzal, ha téged eltesznek láb alól. Erre egyrészt itt leszünk mi is neked, de ez nem lesz elég. - Nem tudjuk megvédeni, ha ő nem teszi bele a munka ráeső részét. Nem akarom szétterrolizálni a srácot, de van egy olyan érzésem, hogy tudja, mit csinál és ezek a gondolatok nem fogják őt befosatni. Elvégre van már tapasztalata ebben az iparágban.
- Mit tudom én… az sosem baj, ha olyan emberekkel veszed körbe magad, akik meg tudnak védeni és nem feltétlenül sárosak. Én úgy vettem észre, hogy nem akarnak mostanság több olyan akciót végrehajtani, ahol túl sok civil halna meg túl látványosan. - Az egy dolog, hogy engem is lecsuktak az egyik ilyen összetűzésben és loholnak utánam azóta is a zsaruk, de ez ugyanúgy igaz a mexikóiakra is, ha nem még jobban. Ők is sok tagot vesztettek és bizony tényleg szorul náluk az a bizonyos hurok, úgyhogy visszább vettek a nyilvános akciókból. Így tettünk mi is, ami lényegében jót tesz New Yorknak.  
- 1326 szó // hello -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Zain & Tiger - new position Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Zain & Tiger - new position
Zain & Tiger - new position EmptyVas. 5 Nov. - 15:08

Tig&Zain
Illegal business

Sokáig nem voltam képes elhinni, hogy Sáskáék üzletét kajak felszámolták a zsernyákok. Volt néhány álmatlan éjszakám, amikor attól paráztam, hogy mikor fogják ránk rúgni a terrorelhárítók az ajtót, hogy engem is elvigyenek, így inkább mindig készenlétben voltam. Valójában azért nem aludtam, mert úgy benyomtam magam extasyval, hogy csodálom, nem állt le a kibaszott szívem. A sporttáskámat telepakoltam olyan cuccokkal, amik -ha olajra kéne lépnem-, bárhol, bármikor jól jöjjenek. Most így visszagondolva, nem is értem, hogy miért hittem egy percig is azt, hogy egy ilyen, magamfajta, szaros kis kölyök megtudna lógni a bűn őrei elől. Bár, a langaléta lábaimnak köszönhetően talán lett volna némi esélyem, úgy sprintelek, mint Usain Bolt! Az első öt méterig... Utána felböfögöm a kátrányban úszó tüdőmet, és csak vonszolom magam, mint valami zombi. Na, de faszom... Szóval, Sáskáék!
-Hát, ez vicces sztori. - Röhögök fel teli pofával, miután vagy egy marék sültkrumplit betúrtam a fejembe. Csak ízlésesen, gusztusosan, ugyebár...
-Hallod, asse' tudom hogy hova tartoztak. Mármint... az tuti, hogy nem a nyüves mexikóiakhoz, mert úgy fostak tőlük, mint a tűztől, főleg miután két fontosabb emberüket is... - Ekkor lejjebb mute-olom magam, mégis csak egy fullra teletömött mekiben vagyunk, és ahelyett, hogy kimondanám AZT a szót, jobbom hüvelykujját egy gyors mozdulattal végig húzom a gigám előtt. Gondolom ez bőven elég, hogy levágja mi a szitu.
-És hát nyilván titeket se ismertek, mer' akkor nem kérdeznél felőlük. Szóval, fingom sincs amúgy hogy kiknek dolgoztam. Ja. Ez a nagy helyzet. Amúgy, tök egyszerű volt a rendszerük. És hát nyilván szar is, ha ilyen könnyen befürödtek vele. SMS-ben, szigorúan emojikkal kommunikáltunk, mindegyiknek megvolt a jelentése. Leginkább Sáskával voltam összeköttetésben, tőle kaptam a... az árut. És amikor kiszórtam mindent, a lóvét is neki kellett leadnom. Kábé húsz százalékot kaptam belőle mindig. - Ami kurva kevés volt ahhoz, hogy mondjuk életben tartsam a húgomat és az öcsémet, ezért kábé szarásig melóztam, volt hogy napokat, heteket kimaradtam a gimiből, mert otthon nem volt más a hűtőben pár doboz lejárt joghurton, és két szelet penészes pizzán kívül.
Harapdálni kezdem belülről a számat, amint kitérünk az esetlegesen, a nyakamon maradt áruk zsebre vágására. Sáskáéknál erre nem volt konkrét szabály. Ők leszarták, ha eltűnt egy-két gramm kokó például...
-Oké, megpróbálom majd türtőztetni magam. - Törlöm végig orrcimpámat szipogva hüvelykujjam begyével. Ez a megszokás... A kokó hatalma, vagy mi a fasz.
-De figyi már... van egy kis gáz... - Hogy érzékeltessem, kényes témához értünk, közelebb hajolok hozzá az asztal fölött, jobb kezem ujjaival szaporán dobolva az asztalon idegességemben.
-Van egy húgom és egy öcsém. Meg egy kibaszott, ringyó, narkós anyám... - Felnézek a szemeibe, szinte csak suttogok. Most biztos azt gondolhatja magában, hogy bedobom a kamu tesó dumát a több lé érdekében, de haver, most kajakra nem kamuzok!
-Kell a pénz. Több, mint húsz százalék... - Ujjaim tovább dobolnak, tenyereim izzadni kezdenek, érzem ahogy tarkómat elönti a jeges veríték. Jelenleg én vagyok a legkisebb, legjelentéktelenebb kis porszem ebben a rohadt gépezetben, úgyis mondhatnánk, hogy az ügyeletes seggdugasz, még szinte semmit nem tudok a rendszerről, róluk, és máris a zsoldról alkudozom... De hát mindenki pénzből él, nem?! A mocskos anyagiak egy átlagos állásinterjún is felmerülnek.
-Jaaahh én mindig tökre motivált vagyok! - Helyezkedem vissza egy biztató vigyorral a fejemen, de azért az erről a Tod-ról hallottak nem kerülték el teljesen a figyelmemet. Tényleg jobb lesz vigyáznom.
Idekint valamivel higgadtabbak a kedélyek, már ami az én részemet illeti, de talán csak a Nikotin teszi.
-Tizenöt éve?! Eeembeeer hány éves vagy? - Röhögök fel hüledezve, majd mélyet slukkolok a bagóból, orromon keresztül okádva ki utána a füstöt. Mintha én nem kezdtem volna korán, amikor alig tizennégy évesen elloptam anyám Marlborojából az első szálat...
-Hát, amúgy egy kicsit be is vagyok fosva, kicsit érdekel is a verda, meg ott azért zárt térben vagyunk, nem kell kódszavakkal dobálózni. - Vonok vállat flegmán, és egy hangyafasznyit tényleg megkönnyebbülök, mikor már a kocsiban meresztjük a valagunkat. Itt azért kevesebb az esélye, hogy lehallgatnak minket. Hacsak nem poloskázták be a járgányt. Na, akkor tényleg szar van a palacsintában! Bár, így is olyan érzés fog el, mintha valami vallatáson lennék, ennek köszönhetően úgy dübörög a ketyegőm a bordáim mögött, hogy minden dobbanást a fülemben hallok, és a cigim is szemmel láthatólag gyorsabban fogy, mint amikor mondjuk a reggeli kávé mellé "fogyasztom".
-Aaa szóval lekéstek, vagy úgy! És miattatok? - Kérdezem kissé bizonytalanul. Mint mondtam, amikor még Sáskával melóztam, kábé szinte semmi fingom nem volt a New York-ban mozgó kartellekről, csak az volt a lényeg, hogy legyen lóvém. Úgy látom Tigerék valamivel szigorúbban veszik a dolgokat, lehet még valami tűz és balesetvédelmi oktatáson is részt kell majd vennem, mint új belépő. Jótanácsát hallgatva, érzem, hogy megint emelkedni kezd a pulzusom a vérnyomásommal együtt, egyik térdem nyughatatlan pattog fel, s alá, a cigit egészen szűrőig szívom, és még mielőtt bármit reagálnék, kipöccintem a csikket az ablakon, hogy aztán egy újabbra gyújthassak.
-Szóval, akkor jó lesz, ha ezekután a gimiseken kívül gorillákkal is lepacsizok?! - Félig-meddig viccnek szánom, de amúgy kajak... Itt az ideje új ismeretségikör után néznem. Mit tudom én... a sittesek elég elrémisztőek?!
-Amúgy ennyi? Mármint... ezzel fel is vagyok véve? Nincs semmiféle testüregi motozás, na nem mintha vágynék rá, hogy valaki könyékig felnyúljon a seggembe! Nem vagyok buzi! - Tartom fel kezeimet védekezően magam elé, a cigit addig mutató és középsőujjam közé szorítva, hogy még véletlenül se égessem ki a kárpitot.
-Nem kell számolnom semmiféle beavatási rituáléval, amikor mit tudom én... emberáldozatot mutattok be Teliholdkor az Isteneknek, vagy alá kell írnom valami munkaszerződést határozatlan időre...? Milyen körökben szórhatom a cuccot? Eddig csak a gimiben meg egy-két egyetemi bulin terítettem. - Puhatolózom, csak hogy nagyjából valami fingom legyen róla, hogy mire kell számítsak a közeljövőben. Itt egyáltalán tudni fogom, hogy ki van legfölül?






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tiger - new position 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Zain & Tiger - new position 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Zain & Tiger - new position EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Zain & Tiger - new position Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Zain & Tiger - new position Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: Zain & Tiger - new position
Zain & Tiger - new position EmptyPént. 24 Nov. - 15:14

Zain & Tiger
Don't spend time beating on a wall, hoping to transform it into a door.
Ahogy mesél Sáskáékról figyelem, hogy mikor esik ki a krumpli a szájából és azon kapom magam, hogy eskü szurkolok annak, hogy ez megtörténjen. De nem, szóval feladom és a lényegre terelem a gondolataimat. Sáskáékat eddig valahova raktam a képzeletemben, de mégsem tudtam pontosan felfogni eddig, hogy ők tulajdonképpen mit is akartak kezdeni magukkal itt New Yorkban. Volt néhány ügyünk, néha ütköztünk, szóval direktbe konkurenciát nem alkottak, vagy legalábbis nem annyira, hogy nagyon félnünk kellett volna tőlük, mivel mindkettőnknek több esze volt, mint mondjuk a mexikóiaknak.
- Oké, vágom… - nem kell végig mondania, szerencsére nem is teszi, sajnos van annyi tapasztalatom már a déli szomszédokkal, hogy magamtól is be tudjam fejezni a mondatot. Az mondjuk fasza, hogy azt se tudja, kiknek dolgozott, bár, ha megfordítom, akkor lehet ez jobb is, mert nem, ha megtartja ezt a jó szokását és nem érdeklődik túlzott mértékben, akkor egész hosszú élete lehet. Egy kicsit magamat látom benne, én telibe szartam, hogy hogyan tekeregnek a szálak a fejem fölött, az érdekel mikor legyek hol és mit csináljak, na meg kapjam meg érte a pénzemet. Igazából most is pont ennyi érdekel, ha nem löktek volna bele jobban a sűrűjében és így több információval kell rendelkeznem már ahhoz, hogy életben maradjak. Iszom a szavait, mindent meg akarok jegyezni, de szerencsére nem kell hozzá nagy IQ.
- Fasza, nagyjából ez vár itt is. Közös nyelvezet, max annyi változik, hogy nem egy emberrel tartod a kontaktot, hanem kettővel-hárommal. - Nem mondok most neveket, nem akarom kimondani őket, de kitalálhatja, hogy az egyik én lennék. Aztán figyelmeztetem, hogy nálunk a lakás kábé a legsúlyosabb bún az árulás után, úgyhogy azt ne. Ő meg közli, hogy van egy kis gáz, ami felér nálam egy gyomorszájon rúgással.
- Mondjad. - Az arcom azért eléggé elkomolyodik, de nyilván érdekel, mi az a gáz. Inkább most derüljön ki, mint később.
Aha, szóval pénz. A narcos anya azért vet fel kérdéseket, gondolom akkor nem lenne gond, ha csurranna-cseppenne egy kis coco neki is. Jó, ezt a részét majd megoldjuk. Ami viszont a pénzt illeti…
- Mennyit kérsz? - Mármint százalékot. Jah, ez most kicsit olyan, mint mikor a húsboltban a tulaj megkérdezte tőlem anno, hogy mennyi pénzt akarok, én meg benyögtem, hogy az kétmilliót havonta. Ennek ellenére felvett, csak első naptól kezdve baszakodott velem ezért, én meg nem értettem, hogy mi a baj, mikor én csak a vágyamat mondtam, azt meg neki kell tudni, hogy mennyit tudna adni.
Ezt nem akarom mondani Zainnek, de egyébként is rám lett szólva, hogy a pénzről kérdezzem ki a srácot, mit tudom én, gondolom azért, mert ezúttal tényleg meg akarjuk tartani a dílerjeinket morális alapon és ha megvannak az igények és azt megkapják, akkor majd nem akarnak lelépni, vagy átbaszni. De mivel magától is felhozta, ezért be tudom úgy állítani a dolgot, mintha ő kérni, mi meg talán nagylelkűek vagyunk, hogy megadjuk, amit kér. Full jó.
- Főleg, ha megkapod a pénzed, mi? - állok bele én is a vigyorába, aztán megegyezünk, hogy kimegyünk bagózni.
- Harminc - mondom úgy, mintha a gyülekező felhőkből épp csak megállapítanám, hogy esni fog. Nem tudom, mennyinek nézett, idősebbnek, vagy fiatalabbnak, de igazából pont mindegy is, engem nem érdekel, hogy milyennek tűnik, úgyhogy meg se tudna vele bántani. - Ezt most úgy kérdezted, mintha te a tizennyolc éveddel szűz lennék még a dohányzásban. - Úgy szívja, mint egy hatvanas kamionsofőr. Baszki, tényleg hasonlítunk. El kellene húznom, mielőtt több hasonlóság derülne ki köztünk, vagy mielőtt sokkal több információt osztok meg vele arról, hogy milyen adatokat gyűjtöttem össze róla a korán kívül.
A kocsimba akar ülni. Ez még logikus is lehetne, ha zöldfülű lennék, de annyiszor robbantották már fel az autóinkat, hogy marhára tartok attól, hogy beetet. Nem azt mondom, hogy meggyőzött, de azért engedek neki és végül tényleg összezárjuk magunkat egy kis térbe.
- Jah. - Igen, miattunk. Ezért is van nem kis konfliktus köztünk, bár ezek már olyan magasságok, amikre én se látok rá, úgyhogy, ha akarnék, se tudnék sokkal többet mesélni erről Zainnek. Aztán megvonom a vállamat. Nem tudom, kivel lenne érdemes lepaktálnia és kivel nem, ezt már neki kell érezni. Bár ahogy elnéztem a gimiseket míg vártam rá a parkolóban, egy-kettő már így is akkora atomgorilla, hogy nem csodálom, hogy annyi kancsal terhes lány van mostanság.
- Vagy valami megbízható állami személy, mit tudom én. - Ebben nem vagyok jó, látszik, hiszen engem baromira baszogatnak a mexikóiak és sok szart átéltem már miattuk. Valószínűleg az sem segít rajtam, hogy ugyanaz a nevem, mint az egyik főninek.
- Ennyi. Majd úgyis megbasz az élet útközben helyettem, úgyhogy tőlem ezt ne várd. - Viccet félretéve, gondolom valami papírra azért számított. Vagy mit tudom én. Jah, szóval gyilkossági tesztre számított, mint ami anno nekem volt. Jó, már vágom, de a válaszom újfent az, hogy vállat vonok.
- Nem én vagyok a főnök, se az, aki ezt eldönti. Meglátod, mikor hova hívnak és mit kérnek tőled. Valószínűleg kezdetben azért megnézik, mekkora nyomást bírsz el. De az is lehet, hogy most ezzel nem fognak foglalkozni. Mindenesetre, azt kell tenni, amit kérnek és akkor nem lesz baj. - Gondolom ezzel most kurvára megnyugtattam, bár nem is az a feladatom, hogy pszichológusa legyek.
- De ha nagyon tervezni fognak veled és látnak benned fantáziát, akkor úgyis találkozol majd a főnökökkel. - Nem találkoznak mindig mindenkivel, mert kell, hogy védjék magukat, ezért felfogható ez úgy is, hogy ha személyesen ismeri valaki a főnököket, akkor már valaki. Akkor már biztos, hogy teljes értékű tag.
- És nagy forgalmad volt? - Gimisek között elég jól kel az anyag, úgyhogy az, hogy „csak” abban a körben jártas, az egyáltalán nem negatív. - Szerintem gimin túl is, legalábbis, ha nagy pénzt akarsz, akkor az úgy lehet megoldani, hogy szélesebb körben mozogsz. Viszont szerintem helyben árulj, ahol is jól ismered a terepet és otthonosan járkálhatsz. - Feltűnésmentesen is és magabiztosabban is, hiszen itt ismeri a rejtekhelyeket, azt, hogy melyik utcán kell befordulni, ha el akar tűnni és ilyenek. -  Lesznek vevők is, akik címét tőlünk kapod majd meg.
Közben leégett a cigim, szóval kihajítom az ablakon. Zainre nézek, hogy van-e még kérdése, közben viszont elgondolkodok, hogy vajon mik vele a vezetők szándékai, ha már engem nem avattak ebbe bele. Jobb is.
- 1028 szó // hello -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Zain Marcus Jefferson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Zain & Tiger - new position Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Zain & Tiger - new position
Zain & Tiger - new position EmptyHétf. 15 Ápr. - 15:44

Tig&Zain
Illegal business

Szólásra tátom a szám, de most az egyszer inkább jobbnak látom nem pofázni többet fölöslegesen, szal' elég hamar vissza is zárom még mielőtt a piaci légynek esélye lenne petéket rakni odabent.
Pedig kurva szívesen visszadobtam volna a kérdést, hogy milyen féle-fajta fazonokra kell majd számítanom, mert górék. Mert hát Tiger is a főnököm lesz valahol, nem? Ha jobban belegondolok, ebben az egész kikúrt dílerkedésben mindenki a főnököm, nem ártana tudnom, hogy kik vannak még, csak hogy véletlenül se verjem bucira egyiknek se a képét, ha mondjuk valahol megfigyelnek, nekem meg elgurul a gyógyszerem, hogy a faszt bámul ennyire... Végül inkább csak bólintok, előbb-utóbb úgyis megismerem a többieket, most sokkal fontosabb kérdések is foglalkoztatnak, felmerültek bennem, s bár még egy percet sem dolgoztam nekik, máris a zsé-t firtatom. Azokat az éhes szájakat valamiből etetni kell. Félszegen sandítok fel rá az asztalról. Gondolom én, hogy megengedheti magának ezt a kérdést, különben kerek-perec a fejemhez vágott volna egy ajánlatot, amit vagy elfogadok, vagy húzhatok a vérbe, ha nem tetszik... Csak úgy röpködnek, cikáznak a számok a fejemben. Legszívesebben hatvanat mondanék. Az kibaszott jó lenne! De most úgy érzem, hogy szerénynek kell maradnom egyelőre. Aztán, ha majd látnak bennem potenciált, és bizonyítottam már, talán óvatosan, megfontoltan előhúzom seggemből a béremelés ötletét.
-Negyven. - Addig megelégszem ennyivel. Mégis duplája annak, mint amit Sáskáék tejeltek. Határozottan, elszántan nézek fel azokba az ismerős, enyémhez hasonló szemekbe, félkezemet átnyújtva neki az asztal fölött, abban bízva, hogy elfogadja az ajánlatom, és közben szám egyik sarka is egy pofátlan, öntelt félmosolyba görbül.
Odakint már azért érezhetően leeresztünk mind a ketten, s az eddigi feszült, kifejezetten csak az üzletre összpontosító beszédtéma mellett már azért más dolgokról is szó esik.
-Hohóóó akkor nagyon is! - Rikkantom lelkesen, és még meg is ugrok, mint akinek bedugtak valamit a valagába, s közben már szinte repkednek előttem a vaskos összegek, amiket egy-egy üzletből profitálok. Jó lesz az a negyven százalék kezdetnek. Nagyon is!
Korát hallva elismerő pofával biccentek, oldalra sandítva végig is mérem. Szerencsés, vele ellentétben én nem fogom megérni a harmincat. Rendkívül tudatos életmódomnak köszönhetően idejekorán elvisz valami lepra, vagy egyszerűen csak szúrni kezdem majd egy balfasz szemét és kiherélnek. Igazából tök nyóc', a lényeg egy és ugyanaz. Nem nyolcvanéves szottyadt faszként, végelgyengülésben fogok kimúlni a szerető családom körében... A kocsiban mondhatjuk, hogy egy félfokkal nagyobb biztonságban érzem magam, bár most meg elkezdhetném amiatt rágni a kefét, hogy mi van, ha pisztolycsövet dug a számba? Áh, lófaszt! Ha annyira ki akart volna csinálni, akkor biztos, hogy a mekis előjáték nélkül megtette volna valami lepusztult helyen, vagy mit tudom én hogy működnek ezek a dolgok a maffiózók háza táján...
Megbízható állami személy. Na phersze! Röhög a végbelem. Meg a vakbelem is. Majd biztos egy suttyó, sulikerülő kis gimisnek lesznek ilyen komolyabb összeköttetései. Mindenesetre azért bólogatok, legalább valami visszajelzésben részesítsem, hogy nem vagyok olyan kasu, mint amilyennek így első blikkre tűnhetek.
-Pff már alig várom! - Vágok egy undorodó fintort is a kicsattanó lelkesedésem mellé grátisznak, és már épp visszarendezném vonásaimat valami normálisba, mikor arról kezd beszélni, hogy ha betartom a szabályokat, és úgy csinálok mindent ahogy azt a nagy kutyák elvárják, akkor még egy darabig biztosan szűz maradhat a valagam. Hát ez igazán csodás! Még jó hogy ki nem állhatom, ha irányítani akarnak, és általában rendre a szöges ellenkezőjét csinálom annak, mint amire utasítanak. Ez egy igazán fergeteges együttműködés lesz, már előre látom... De az a kurva pénz meg kell, és ha itt megkapom a negyven százalékot, akkor kurvára az ő játékszabályaik után kell mennem, még ha faszságnak is gondolom majd azokat.
-Oké, asszem' vágom nagyjából mi a szitu. Nem lesz gáz. - Ezt még én se hiszem el, azért remélem Tiger beveszi. Mármint, nem a gatyámból húsz centit, hanem azt a süket dumát amit nyomatok. Amúgy meg én tényleg tökre mindent el fogok követni azért, hogy végre ne basszam el a dolgokat. Ez nem csak az én érdekem. Gondoskodnom kell a tesóimról.
-Hát jah, mondhatjuk. Elszoktam járkálni még házibulikba is, ott általában nagyobb sikerem van. A suli falain belül azért elég rizikós drogot árulni és venni. De volt már rá példa, hogy totál ismeretlen, névnélküli fazonok megkerestek, és egy csomó szart felvásároltak. Nem nagy dolog. Szerintem bírni fogom a strapát. - Vonok vállat flegmán, nagyképűen. Megannyi buktatója lehet a narkó árusításnak, de ameddig vannak ügyfelek, addig nem kell attól tartanom, hogy éhen döglök. Kivéve persze akkor, ha ők éhen döglenek még előttem...
-Őőő oké, ez azért új terep. Vagyis, Sáskáéknál ilyen azért nem volt. Gondolom ezek az arcok majd az új kártyán fognak elérni? Meg nyilván ti is... - Ha az IQ-m egyel több lenne, már lehetnék sültkrumpli is. Szerinted minek kaptál plusz SIM kártyát?! Hogy amikor épp üresben vagy, lezabáld róla a neted a Candy Crush-val?! Agyhalott.
-Na jó, sztem' amúgy minden megvan, minden totál világos, mint az éjszaka. Szal' gondolom most várok, hogy valaki felvegye velem a kapcsolatot és utána kezdődhet is a meló. - Hadarom az egyértelműt, valójában csak valamiféle megerősítésre várok, hogy tényleg jól értelmeztem-e mindent. Igazából bármi is legyen, mondhatjuk, hogy innen már nincs visszaút. Kell az a szaros pénz bármi áron!
-Igazából ha más nincs, akkor én szerintem tépek is. A csajom már így is ki fog csinálni. Kösz mindent hav... khmm Tiger. Gondolom majd úgyis ütközünk a bázison, vagy mit toom én. - Ekkor kinyújtom felé a kezem, és már épp belekezdenék a gimisek körében elterjedt, tíz mozdulatból álló lepacsizásba, mikor is emlékeztetnem kell magam, hogy ő túlságosan is boomer hozzám képest, így végül csak marad az unalmas, buzis mezei kézfogás. Nem mondom, amikor kiszállok a kocsiból, egy pillanatra átfut az agyamon, hogy mi van, ha majd most fogja beleépíteni a pisztoly csövét a tarkómba, de szerencsére nem történik semmi, én pedig már szinte sprintelek is, hogy elérjem a következő buszt, mert Aali már így is le fogja bömbölni a fejem a helyéről. Remélem jól döntöttem. Bár kockázat nélkül nincs nyereség. Vagy mi...






I was born
with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.

Aston Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zain Marcus Jefferson
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tiger - new position 7bc14824a0a793e9ac6ff3f0b1275bf2f81b061c
Zain & Tiger - new position 782276cf5e0629378ece8b947bd1fea4e4a99121
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
I was born with the wrong sign in the wrong house with the wrong ascendancy.
★ családi állapot ★ :
Baby, please come back! It wasn't you, baby it was me, maybe our relationship isn't as crazy as it seems.
Zain & Tiger - new position EwZahrH
Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Zain & Tiger - new position Ed0198a349d326c6408fd64962efc43387142527
★ idézet ★ :
Ha mindenre lenne bocsánat, az Ördög mèg mindig Isten mellett ülne.
★ foglalkozás ★ :
Iskola kerülő drogdíler
★ play by ★ :
Arón Piper
★ hozzászólások száma ★ :
60
★ :
Zain & Tiger - new position Afe515b7a077a15d4f39e9ad21b44b2daaa5ed34
TémanyitásRe: Zain & Tiger - new position
Zain & Tiger - new position EmptySzomb. 20 Ápr. - 19:43

Zain & Tiger
Don't spend time beating on a wall, hoping to transform it into a door.
Összekulcsolom kezeimet és nyelvemmel a számat basztatva hátradőlök a székben. Szóval negyvenet akar a kis szarházi. Ez azért elég luxusnak számított volna akkor, amikor én kezdtem, pláne annak függvényében, hogy most már sokkal több anyag kerül ki a dílerek kezéből, mint anno. Nőttek a tételek, nőtt a pénzforgalom és mivel több drogbanda is működik New Yorkban, ezért nem meglepően nőnek a százalékok is, ezzel akarják motiválni a tökfilkókat, hogy nekik dolgozzanak és ne a riválisoknak. Sóhajtok egyet néhány másodperc erejéig elidőzve a mellettünk ülőkön. Van képe negyvenet kérni, hogy rohadna meg…
- Legyen negyvenöt. - Ezzel én teljesítetem a kötelességemet, egy kicsivel mondok többet, mint kér, ahogy azt jól érthetően a belevésték a fejembe. Én anno hússzal kezdtem és kurvára örültem neki, az is sok pénz volt. Na de ejtem is a témát, mert egy perccel sem vagyok hajlandó többet pofázni a pénzről, még a végén tényleg felbasznám magam rajta.
A következő szám már nem egy összeg, vagyis tulajdonképpen de, mert ennyi évet sikerült leélnem összesen eddig. Igazából ez elég jó, voltak időszakok, amikor senki sem gondolta volna, hogy megélem ezt a kort.
- Aha, képzelem - vágom rá unott hangon, mikor próbál annyira lelkes lenni a közös munka iránt, de engem nem vesz hülyére. Tudom jól, mennyire szar a meló, pláne, mert itt nem az van, amit mi egyénenként akarunk. Ez szervezett bűnözés, nincsenek komoly magánakciók, vagy legalábbis olyanok, amiket nem jelentünk be előre. Látom, hogy ezen kis időre fennakad, nos hát akkor örülök, hogy ezt sikerült tisztáznunk, mert elég hamar belebukott volna és lehet az élete múlt volna rajta. De értem én, anno elég szemtelen öntörvényű kölyök voltam, engem a banda tanított meg, milyen a nagybetűs élet és általa váltam felelősségteljesebbé, ha már kevésbé pimasszá nem. Még pár pillanat erejéig farkasszemet nézek vele, csak hogy jobban nyomatékosítsam, hogy a „nem lesz gáz” kifejezést neki is így kell gondolnia, nem csak alaptalanul ideböfögnie.
- Jó. Viszont, ha egyszerre nagy adagot akarnának tőled beszerezni, akkor azt jelezd majd. - Lényegében ennyi hozzáfűzni valóm van, nyilván nem fogom felülbírálni a vásárlói körét, mert nekünk is jól jön az új piac.
- Mondtam, mi nagyobbak vagyunk, mint a Sáskád. Ez nagyipar, haver, vágod? - vigyorodok el most én olyan flegma módon, mint ő az előbb. Itt nem csak neki vannak vevői, nekünk is megvan a fix vevői bázisunk, akiket ki kell elégíteni és mindegy, hogy kitől kapják meg a cuccot, a lényeg, hogy a mi emberünk legyen.
- Hát nyilván nem a sajátodon. Azt már felejts el, azon max a csajodat szórakoztathatod… - Túlzok persze, de azt hittem ez világos. Azért kell a SIM, hogy le tudjuk őt követni, GPS adatoktól kezdve beszélgetéseket és mindent, amit valahogy belemókolt a kártyába Oliver.
- Jah. Várod a hívást és ha csörög, felveszed és pontosan úgy teszel, ahogy mondják. Ennyi. - Amire valószínűleg nem kell sokat várnia, lehet már ma este hívni fogja őt Sáinz, de lehet majd én. Még nem tudom, elég ad hoc a mi világunk, nem véletlenül, mert ha rendszer lenne a munkánkban, akkor a zsaruk könnyen kifigyelnének és lekapcsolnának minket.
Összehúzom a szemöldökeimet arra, hogy máris havernak gondol, ezzel legalább egy napot várjunk még, addig ne bratyizzunk, amíg nem tudjuk még, hogy azok leszünk-e. Úgy látom, kapcsol is, jól van.
- Majd az ágyban kiengeszteled - nyögöm neki vállat vonva, miközben reflexből megszorítom a kezét a kézfogás közben. - Beszélünk hamarosan - felelem jóval komolyabban, mint ő, aztán figyelem ahogy kiszáll és elég sietős léptekkel távolodik a kocsitól. Kétségtelenül nincs benne semmi fura, csak tini, de ennek ellenére is megfeszülnek az izmaim és rossz érzés fog el. Felhívom Rafet, hátha van most ideje átnézni az autót. Nem akarok kockáztatni, még a végén kurvára beszopjuk ezzel a Zainnel.  
- 616 szó // hello -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Zain & Tiger - new position Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Zain & Tiger - new position Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Zain & Tiger - new position
Zain & Tiger - new position Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Zain & Tiger - new position
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» change of position. enjoy. - Val & Alicia
» Tiger & Ezra
» Welcome to my funeral. Zain & Ezra
» Zain Marcus Jefferson
» Flashbacks - Diane & Tiger

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: