New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 122 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 103 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 9:40 pm-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 9:27 pm-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 9:18 pm-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 9:18 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 8:41 pm-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 8:26 pm-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 7:56 pm-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 7:14 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 7:11 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

happy birthday to us || Rae & Jay
TémanyitásRe: happy birthday to us || Rae & Jay
happy birthday to us || Rae & Jay EmptyCsüt. Feb. 22, 2024 3:37 pm

Raelyn and Jayda
You can’t see air, but you need it to breathe and it is always there. Likewise, your family may not be in sight, but we need each other and will always be there.

Raelyn éppen olyan meglepettnek tűnik, mint amilyen én magam is vagyok. Nem számított erre a látogatásra, ami igazából a lényege is volt neki. Meg akartam őt lepni, így aztán örülök, hogy ezt sikerült megvalósítani és még csak nem is egy rossz címre bukkantam rá. Érdekesen is festettem volna ha egy teljesen vadidegenhez állítok be a tortával. Ugyan már nagyon régóta nem találkoztam unokatestvéremmel és szinte alig ismerem meg őt, de ha jobban megnézem, annyira sokat azért mégsem változott. Az elmúlt évek során sokszor járt ő a fejemben, többször is elgondolkoztam azon, hogy vajon hogyan zajlik majd le az első nagy találkozásunk ennyi év kihagyása után, reménykedtem benne, hogy alkalmunk lesz még rá. És bár nem örülök, hogy el kellett Larát szakítanom a megszokott környezetéből, mégis van annak jó oldala is, hogy New Yorkba lettem áthelyezve. Mindig jól esik régi arcokat látni.

- Bizony! - Válaszolom egy kedves mosollyal az arcomon, ám mielőtt még folytathatnám  lányom bemutatásával, Lara természetesen át is veszi a szót. - Nagyon szép neved van. Mondtam is anyunak, hogy adhatta volna nekem is a neved... - Mondja ő szemforgatva, a sajátos kis pimasz módján, még egy szúrós tekintetet is kapok a válla felett, hogy tudassa velem is panaszát. - De egyébként Lara vagyok. - Mutatkozik be végül ő is, majd pedig mikor Raelyn beinvitál minket, mindketten megindulunk. - Igen, ő az én Tökmagom. Tíz éves és imád pimaszkodni, ne vedd magadra. Mondjuk mindketten tudjuk kitől örökölt ilyesmit... - Vigyorodom el, hiszen én is mindig ilyen voltam. Már fiatalabb koromban is szerettem pimaszkodni. A különbség talán az, hogy Lara szeret főnökösködni is, imádja ha mindenki lesi minden vágyát és ugrik minden parancsára.

- Régen tudom, hogy ez volt a kedvenced. Abban meg csak reménykedtem, hogy ez nem változott meg az évek alatt. - Mosolyodom el, hiszen még ha nem is ez lenne ma már a kedvence, akkor sem utálhatta meg. Legfeljebb a régi szép idők emlékére fogjuk most bemancsolni. - Csak vigyázz, mert van itt valaki aki bármennyit meg tud enni, néha csak tortatolvajnak nevezem. - Sandítok a kicsi lányra aki most a lakásban csodálkozik, valami érdekes elfoglaltság után keresve, hiszen a felnőttek beszélgetése nem számít érdekesnek. Ahogy Larat ismerem, legfeljebb majd akkor csatlakozik ha a torta felvágásáról lesz szó. Végül elhelyezem a tortát és az alkoholmentes pezsgőt is a konyhapultra, majd Rae felé fordulok és most, hogy végre nincs semmi akadály közöttünk, magamhoz ölelem őt. - Hiányoztál! - Mondom kedvesen.

- Már olyan rég volt mikor utoljára együtt ünnepeltünk. Mikor a városba költöztünk, az első gondolatom volt, hogy a születésnapunkra leplek meg. - Szólalok meg miután elengedem őt. - Szóval mesélj! Tudni akarok mindent... Ha jól sejtem lesz miről beszélnünk. Mi van veled? - Nézek rá kíváncsian, miközben helyet is foglalok az ebédlőasztal melletti székek egyikén, majd nem telik el sok idő és Lara is megjelenik mellettünk. - Felvágjuk még ma? Egész nap erre várok... - Bök is a torta felé követelőzően. Néha olyan tud lenni, mint egy macska. Megeteti az ember, de fél óra múlva már úgy tesz mintha minimum évek óta nem evett volna semmit. Esküszöm még a halottat is el tudná itt nekünk játszani, ha Raelynnek meg nem esik rajta a szíve.


BEE


Jayda


Winters

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
happy birthday to us || Rae & Jay Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
happy birthday to us || Rae & Jay OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
happy birthday to us || Rae & Jay 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
happy birthday to us || Rae & Jay LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
happy birthday to us || Rae & Jay GJGF9aV
TémanyitásRe: happy birthday to us || Rae & Jay
happy birthday to us || Rae & Jay EmptyHétf. Feb. 19, 2024 8:16 pm

"Life's greatest surprises often come in the form of unexpected visits from loved ones."

- Rendben, köszönöm az információkat és az idejét - nyomom ki a hívást egy udvarias elköszönés után, majd dobom le magam elé a telefont az asztalra egy sóhajjal. Két hónapja vadászom teljes intenzitással a tökéletes közös lakást nekem és Doriannek, és persze Hannah-nak, de sokkal hosszabbnak tűnik már ez az időszak. Ez mondjuk talán azért van, mert valójában ebbe a keresésbe már tulajdonképpen másfél-két éve belefogtam, csak korábban nem voltam ilyen elszánt, mint mostanában. De közel sincs könnyű dolgom, annyi biztos. Találni egy helyet, ami mindkettőnknek megfelel, mind árban, mint elhelyezkedésben, nincs túl messze egyikünk munkahelyétől sem, ahogy Hannah óvodájától sem, és még a fősulira is rendes időben beérhetek. Egy lakás kellene, ami nem túl nagy, de azért jut elég hely mindenkinek, beleértve egy kisebb gyerekszobát. Jó lenne, ha normális, biztonságos környéken lenne, szóval... Jah, néha úgy érzem, a lehetetlent akarom. De még nem adom fel, ha már végre mindketten elhatároztuk magunkat, hogy meglépjük ezt a következő szintet. Persze tudom, erről Dor valószínűleg másképpen vélekedik, de én úgy érzem, már így is túl sokáig élveztük a bátyja vendégszeretetét. Vagy inkább kihasználtuk a kedvességét, hisz csak használtuk a házát, miközben nem is élt velünk. Nem mintha Jake-nek lett volna akár egyetlen rossz szava is felém, de szerintem így mindenkinek jobb lesz.

Szinte amint lerakom a mobilomat, egy zizzenés jelzi, hogy üzenetet kaptam, és amint újra kézbe veszem a készüléket, újabb üzenet fut be. Szülinapi köszöntések. Őszintén szólva ezek nélkül meg is feledkeztem volna arról, hogy ma lettem harminchárom éves. Tegnap késő estig tanultam, lehalkított telefon mellett, ma reggel volt egy vizsgám az egyetemen, és mivel szabadnapos vagyok, úgy döntöttem, kihasználnám a délutánt, hogy jobban beleássam magamat a lakáskutatásba. Ez eddig többé-kevésbé sikerült is. Csak még mindig nemigen vagyok előrébb, mert amit eddig találtam, és esetleg tetszett volna, sajnos már új lakókra talált, vagy más okokból nem megfelelő.  

Éppen arra készülök, hogy ismét a laptopom fölé görnyedjek, amikor megszólal a csengő. Meglepetten pillantok fel. Nem vártam most senkit - Dorian még dolgozik, és Hannah is csak később jön haza. Persze nem habozom, azonnal indulok ajtót nyitni, de igencsak meglepődöm, amikor rájövök, kik várnak a túloldalán.

- Ja-Jayda? - szinte dadogva ejtem ki a nevét a csodálkozástól. Istenem, nem találkoztunk már... legalább húsz éve! Valószínűleg több. Még kislányok voltunk, amikor a szüleivel elköltöztek a városból, és utána párszor még visszajöttek látogatóba, de aztán ezek a látogatások egyre ritkultak, majd teljesen elmaradtak. Most pedig már neki is saját kislánya van. És valójában csak azért ismerem fel őket, mert tulajdonképpen nemrég próbáltam megkeresni őt a közösségi médiában. Illetve meg is találtam, csak még a kapcsolatot nem vettem fel vele. Pedig azt hiszem, igazából már réges-rég meg kellett volna, hogy tegyük.

- Öhm... - Kell néhány pillanat, amíg ténylegesen felfogom, hogy itt állnak a küszöböm előtt, és hogy a reakciómra várnak. És mielőtt bármi értelmeset mondhatnék, a kislány már át is öleli a lábaimat. - Hű! Te jó ég, Jayda, ennyi év után... el sem hiszem... Ő a kislányod, ugye? - A nyakába is vetném magamat, hogy őt is szorosan megöleljem, ha egy csodás, gyümölcsösnek tűnő torta nem állna ebben az utamban. Így viszont előbb inkább leguggolok a kábé tíz éves forma kis csajszihoz. - Szia! Én Rae vagyok. - Mutatkozom be szélesen elmosolyodva. - Örülök, hogy végre megismerhetlek! Jaj, de a döbbenettől teljesen megfeledkeztem a jómodorról. Gyertek beljebb, kérlek! - állok fel, hogy szélesre tárjam az ajtót, és betereljem a vendégeimet.

- Neked is boldog szülinapot, Jay! Mi tagadás, szép kis szülinapi meglepetés. Az csak nem egy erdei gyümölcsös torta? – szemezek újra kicsit az édességgel is, miközben befelé haladunk, és akkor már egyből a konyha felé irányítom magunkat.

Raelyn and Jayda
BEE






crazy




about you



Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
happy birthday to us || Rae & Jay Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
happy birthday to us || Rae & Jay 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
happy birthday to us || Rae & Jay 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
happy birthday to us || Rae & Jay 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
happy birthday to us || Rae & Jay 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
Témanyitáshappy birthday to us || Rae & Jay
happy birthday to us || Rae & Jay EmptyKedd Dec. 19, 2023 5:18 pm

Raelyn and Jayda
You can’t see air, but you need it to breathe and it is always there. Likewise, your family may not be in sight, but we need each other and will always be there.

Soha nem érdekelt különösebben a születésnapom. Általában csak annyit jelentett, hogy egy évvel idősebb lettem, és mióta felnőttem nem igazán volt kivel ünnepelni sem. Szinte biztos vagyok benne, hogy Lara sokkal izgatottabb a szülinapomon, mint én bármikor voltam. Alig várja, hogy a fejemhez vágja, megöregedtem, majd pedig a nyakamba másszon és ősz hajszálak után kutakodjon. A kis ördögfajzat egy alkalmat sem szalasztana el, hogy megviccelje az anyját... vagy tulajdonképpen bárkit. Viszont ez a nap egy kicsivel másabb, mint a többi. Utoljára mikor New York-ban tudtam ünnepelni, még Raelyn unokatestvéremmel együtt ünnepeltünk. Ugyan sok-sok évvel ezelőtt volt, de pontosan emlékszem rá ahogyan civakodtunk, hogy kinek is kellene először a gyertyákat elfújni, mivel egyikünk sem akart a fiatalabb lenni. Azt pedig soha nem derítettük ki, hogy végülis melyikünk született meg előbb. Okkal. Nem mintha lehetetlenség lenne kideríteni.

Szóval száz szónak is egy a vége... Az idei születésnapot mi mással is tehetném különlegesebbé, minthogy meglepem Raelyn-t és a régi szép idők emlékére, együtt ünnepeljük azt meg? Pluszban még alkalma is akad végre megismerni Larát, aki már nagyon izgatott a találkozástól, napok óta a fülemet rágja vele. Habár abban nem vagyok biztos, hogy a találkozást várja már, vagy éppen az előre megrendelt erdei gyümölcsös tortát, ami évekkel ezelőtt Raelyn kedvence volt és hirtelen, természetesen egészen véletlenül, Lara kedvence is lett.

- Készen állsz, Tökmag? - Kiáltom el magam már az ajtóban állva, a tortával és egy üveg alkoholmentes gyerekpezsgővel a kezemben.
Nagy nehezen sikerül összeszednem Larát és a tömegközlekedés használatával megérkezni Manhattenbe. Természetesen nem sűrűn használom ki a munkámból adódó előnyöket, de néha nem igazán van más lehetőségem. Így történt az is, hogy talán... természetesen csak talán, igénybe vettem a rendőrségi adatbázist, hogy kiderítsem hol lakik Raelyn vagy egyáltalán még a városban tartózkodik-e. Szerencsém volt.

Egyre furább érzések kerítenek hatalmába ahogy megérkezünk a lakás elé. Néhány másodpercnyi szünetre van szükségem mielőtt erőt veszek magamon és becsengetek oda. Fogalmam sincs, hogy mit fogok mondani, azt sem tudom, hogy egyáltalán felismeri majd a rég nem látott Jay-t, vagy az orrunkra fogja csapni az ajtót.

- Boldog szülinapot!? - Mondom végül egy kicsit hezitálva és a tortát megemelve, egy sejtelmes mosollyal az arcomon, mikor a csengő után kinyílik az ajtó és egy számomra - egyenlőre - idegennek tűnő nő nyit ajtót. - Boldog szülinapoooot! - Lara már ugrik is, hogy átölelje a nő derekát, meg sem várva a válaszát, vagy hogy egyáltalán rájöjjünk, jó helyre jöttünk-e. Mondjuk szépen fogunk kinézni ha ő nem is a mi szülinaposunk és ténylegesen valaki mást leptünk meg egy tortával.



BEE

Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
happy birthday to us || Rae & Jay Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
happy birthday to us || Rae & Jay OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
happy birthday to us || Rae & Jay 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
happy birthday to us || Rae & Jay LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
258
★ :
happy birthday to us || Rae & Jay GJGF9aV
TémanyitásRe: happy birthday to us || Rae & Jay
happy birthday to us || Rae & Jay Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
happy birthday to us || Rae & Jay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Happy Birthday little boy!
» Happy Birthday, darling. Wendy & Peter.
» It's my Birthday!
» it's your birthday too? ; Dan & Nate
» Sarah x Noah / My birthday gift

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások :: Lester lakás-
Ugrás: