New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 12:04 am-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 11:31 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 11:24 pm-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 10:36 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 10:32 pm-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 10:25 pm-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 10:14 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 10:09 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Magda & Cherry - Are you alive?
TémanyitásMagda & Cherry - Are you alive?
Magda & Cherry - Are you alive?  EmptyPént. Jan. 19, 2018 10:29 am

Magda & Cherry
Hey, do you have a place for me in your flat?!
Pár nap telt el azóta, hogy Aaronnel arra a közös elhatározásra jutottunk, jobb lesz mindkettőnknek, ha elválnak útjaink, és elköltözöm tőle, mielőtt még akkora orbitális baromságot követünk el, amit mindketten megbánunk. Érezhetően sodródtunk afelé, hogy a történtek visszafordíthatatlanok legyenek, és így is túlmentünk minden határon. Nem kellett volna egy kicsit sem flörtölnöm vele, de neki is ugyanúgy nemet kellett volna mondania a felkérésre. Mindketten hibásak voltunk, mondhatni határozottan elbasztuk a dolgot, de már késő bánat, így jutottam el odáig, hogy itt ülök ebben a szar botanikus kertben, és azon agyalok, mégis mihez kezdjek magammal és az egész életemmel?! Holnapután munkába állok Bennél, és már az is megfordult a fejemben, hogy felcsengetek hozzá, de nem akarok annyira a nyakára menni már, mert így is baromi nagy szívességet tesz azzal, hogy felvett ehhez a... General Motorshoz. Még halvány lila gőzöm sincs arról, hogy fogok ott boldogulni, de minden meggyőződésem, hogy tudom majd venni az akadályokat, szóval nem lesz gond. A másik lehetőség Maya lenne, de vele már régebben találkoztam, mint Bennel, szóval szintén furcsán venné ki magát, ha rárontanék. Egyre jobb a helyzet, de most valamit muszáj lesz kiötlenem, mert az tuti, hogy még egyszer nem kötök ki az utcán olyan állapotban, mint két hónappal ezelőtt, mert azt nem élném túl még egyszer, az biztos.
Rágyújtok, keresztbe dobom a lábaimat, és hátradőlök a padon, hogy aztán ebbe a kurva hidegben szemléljem a botanikus kertet, ami iszonyat nagy sivárságban pompázik most. Gyönyörű. Mint az életem.
Szemlélem az embereket, akik előttem sétálnak el, az egyik szerelmes annyira, hogy rózsaszín ködben látja a világot, a másik a kutyájáért van oda, mindenki ezer wattos vigyorral mászkál fel-alá, csak nekem ilyen kibaszott bús a képem.
- Elnézést, kisasszony. Meg tudna szánni egy kis apróval? – Mélyen szívok bele a cigimbe, és szemügyre veszem a kéregető bácsikát, majd elfintorodom. A szagtól. A kinézetétől. Mindentől, ami ő.
- Úgy nézek én ki, mint akinek van? – vágok vissza, mire rájövök, hogy igen, úgy nézek ki. A ruháim tiszták, rendezetten nézek ki, hiszen csak most jöttem el Aaron lakásáról. Egy koldus, vagy bárki más, simán kinézi, hogy tele vagyok pénzzel, hiszen jó ízléssel vagyok megáldva öltözködésileg is, meg mindenhogy.
- Akkor esetleg egy cigarettája akad? – Rekedtes a hangja, látszik rajta, hogy megviselte az élet. Megvetően nézek rá, és rá sem hederítve szívom be az utolsó slukkot, majd elnyomom a pad szélén a csikket. Utálom az ilyen kéregetőket. Mikor nem felelek neki, és észreveszi, hogy nem sok esélye van nálam, lassan, botorkálva indul tovább, hogy a következő áldozatát vadássza le. Összeráncolom a homlokom, és megrázom kicsit a fejem, mert rájövök, hogy nem régen még én voltam, aki cigiért kuncsorgott – akkor nagy szerencsétlenségemre pont Aaron Bennettet sikerült kifognom -, utána pedig pénzért könyörögtem az egyik szórakozóhely mellett, hasonló állapotban, mint egy az öreg most, csak a különbség annyi, hogy körülbelül negyven év van köztünk.
- Várjon. – mondom neki, és előbányászok egy szál cigit a táskámból, majd átnyújtom neki. – Tessék. Jobb lesz majd. – mondom neki, és aztán felkapom a táskámat, és elindulok az ellenkező irányba. Azért ez elgondolkodtató, hogy ennyire megváltozik az ember véleménye, ha már tudja, mi van a dolgok mögött. A hajléktalanok élete nagyon nem egyszerű, és meg kell mondjam, minden elismerésem azoknak, akik túlélik az utcán, főleg ilyenkor, télen. Én nem bírtam volna.
A kert szélén feltűnik egy színes pont, amit hunyorogva kezdek el szemlélni, ugyanis a nagy sivárságban annyira kitűnik, mint egy piros folt egy fehér vásznon. Nem sok ilyen embert ismerek itt New Yorkban, de egy van, akit nem rég még a barátnőmnek mondhattam, az pedig nem más, mint Magda Lehnhardt. Messzire nem igazán látok jól, de elég ismerősmek tűnik innen, és ahogy egyre közeledünk, megbizonyosodom róla, hogy ez bizony ő lesz.
- Nahát, Magda, te még élsz? – mosolyodok el, mert jó ideje nem láttam már, és ő is, ahogy jópáran, eltünedeztek a környékemről, amikor másik társaságban kezdtem el mozogni. Nem hiszem, hogy ő azért tette, mert a drogozásba kezdtem, csupáncsak lehet, hogy ő is megelégelte, hogy leszartam a fejét huzamosabb ideig. Most viszont isten küldött Magda, remélem van egy szabad sarkod a lakásodban. A feltételezésre vigyorgok, mint a tejbetök, de ő még nem sejti, hogy most tervem van vele, és talán... de csak talán újra a barátnőm lehet, ha befogad egy kis időre. Milyen kis aranyos vagyok, nemde bár? Bírtam a fejét mindig is, igazi egyéniség volt már a kezdetektől, és talán ő volt az egyik, akit a legjobban bántam, hogy eltűnt a társaságomból. Na, de még semmi sincs veszve, nemigaz?


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Magda & Cherry - Are you alive?
Magda & Cherry - Are you alive?  EmptyHétf. Feb. 12, 2018 12:23 am


Cherry & Magdalena
Három nap. Csak ennyi kellett ahhoz, hogy elkeljen a legújabb termék, aminek új életet adtam, egy Bosch kenyérpirítónak, igazi antik darab volt, nem is találkoztam még ezzel a típussal. Felturbóztam kicsit, újra cseréltem a rácsot és néhány alkatrészt, hogy tuti jól működjön, emellett külsőleg is új köntösbe bújtattam. Lecsiszoltam, pirosra festettem, fényeztem és a Bosch logo mellé egy azonos színű virágot raktam, ami eredetileg valami bross, vagy kitűző lehetett, mikor megvettem nem tudtam még, hogy mire fogom használni, csak láttam benne a lehetőséget. Ezután szokás szerint feldobtam az új termékemet a netre és elindult a licitálás. Két napig pörgött a számláló, aztán egy összegnél megállt és nem ment tovább, így harmadik nap reggel kiraktam a SOLD feliratot, s felvettem a kapcsolatot a vevővel. Ritka esetek egyike volt ez is: new yorki a vásárlóm.
A brooklyni botanikus kertet beszéltük meg, hogy ott találkozzunk, hiszen így mindkettőnk jól jár, mert elkerüljük a postát. Gondosan becsomagolt dobozzal a kezemben várakozok, mikor is hozzám lép egy öltönyös férfi.
- Miss Lehnhardt?
- Igen, tessék? Ön Andrew Joseph Lock? - kérdezem felolvasva a nevét a dobozról, mert a biztonság kedvéért minden megadott adatát ráírtam. Nem szerettem volna rossz embernek oda adni.
- Igen én volnék, megnézhetem?
- Persze, tessék, csak nyugodtan, de óvatosan, mert most pont jól becsomagoltam, hogy beleférjen a dobozba - magyarázom, miközben lepakolom a csomagot egy közelben lévő padra, s kinyitom, hogy belenézhessen. Látom, hogy nagyon méregeti, kicsit ki is bontja, hogy megnézzen rajta ezt azt, majd felém fordul.
- Készpénzben fizessek vagy átutaljam az összeget? Esetleg csekket kér inkább?
- Nekem mindegyik lehetőség teljesen megfelel.
- Remek, akkor - kihúz egy csekk könyvet a zakója belső zsebéből, meg egy tollat a külsőből és kitölti a legfelsőt számomra. - parancsoljon. És köszönöm szépen, az öcsém imádni fogja - teszi még hozzá, miközben odaadja nekem a csekket, s kezet rázunk, aztán Mr. Lock sietősen megy is vissza a parkoló felé kezében büszkén tartva a csomagot. Én a másik irányból jöttem, így arra is indulok meg, hogy eljussak a metróhoz, ami majd haza visz. Útközben kavicsokat rugdosok előre unaloműzésként, hiszen a botanikus kertben ilyen szar időben nincs semmi látnivaló. Eme csodás tevékenységből egy hang zökkent ki, ahogy a nevemen szólít, a tulajdonosát keresem és mivel csak egy valakit látok, aki ismerhet az itt bolyongó emberek közül, így mosolyogva lépdelek felé.
- Cherry, szia! Ezt inkább én kérdezhetném, tök régóta nem hallottam felőled, mesélj mi van veled? - kérdezem, hiszen régen elég jóban voltunk, aztán valahogy mégis megszűnt a kapcsolat köztünk, franc se tudja miért. Ettől függetlenül nem áll szándékomban bunkózni vele, mert miért tenném? Most lehet, hogy haragudnom kéne rá azért, mert nem beszéltünk? Nem, nem, egy régi ismerősnek mindig csak örülni kell, apa legalábbis mindig ezt mondta.

▲music:XX▲Words:XX▲Note: Razz

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Magda & Cherry - Are you alive?
Magda & Cherry - Are you alive?  EmptyCsüt. Feb. 15, 2018 3:57 am

Magda & Cherry
Hey, do you have a place for me in your flat?!
A helyzet az, hogy sürgősen találnom kell egy helyet, ahol az éjjel álomra hajthatom a fejem, mert én ugyan még egyszer nem fogok az utcán éjszakázni, az már száz százalék. Elég volt egyszer huzamosabb ideig, abba is majdnem beledöglöttem, szóval elég egyértelműnek tűnik, hogy az nem nekem való. Magda a botanikus kertben egy isteni csoda, és felcsillan a remény, hogy talán ő lesz az, akinek majd megesik rajtam a szíve, ha csak egy rövid időre is, az nekem baromi nagy segítség lenne. A visszakérdezésére halkan felnevetek.
- Hát, meg kell hagyni, voltak necces időszakok, amikor én is azt hittem, hogy nem élem túl a napot, de a végére mindig bebizonyosodik, hogy egy igazi túlélő vagyok – vonok vállat mosolyogva, aztán elgondolkodom, hogy a „mesélj, mi van veled” kérésére vajon mi az anyámat tudnék mesélni? Nem tudom, azzal tisztában van-e, hogy Wyatt meghalt, de ezt nem szívesen ecsetelném. Bár, ami azt illeti, az is lehet, hogy ezt kellene bevetnem, mert akkor talán megsajnál kicsit és elaludhatok nála pár napot. Tudom, hogy Magdának jó szíve van, nem hiszem, hogy nemet mondana, hacsak nincs valami olyasmi tényező, ami határozottan befolyásolná, hogy odacuccoljak hozzá kis időre.
- Nem sok, éldegélek. Elköltöztem otthonról. – Persze azt nem kötöm az orrára, hogy a baleset után apám könyörtelen módon kitagadott és már hivatalosan Sullivan sem lehetnék, ha rajta múlna. – Most épp egy szobát vagy egy ágyat… vagy egy matracot keresek, ahol pár napra meg tudok húzódni. – A lehetőségeket sorolom fel és közben az arcát fürkészem, hátha nem kell teljesen konkrétan rákérdeznem a dologra, hanem magától is rájön. Nem akarok vele pofátlan lenni, ugyanis tényleg le sem szartam huzamosabb ideig a csajt, így határozottan kellemetlen lenne egyenesen feltenni a kérdést. Ami azt illeti, ha nem lenne más lehetőség, akkor megtenném, mert inkább előtte égek be, mintsem megint szenvedjek a kurva utcákon éjszaka.
- Veled mi a helyzet? – kérdezek vissza udvariasságból, és közben elnézek a kert végébe. – Közben menjünk már, ha erre mész, elkísérlek, úgysincs semmi dolgom. Persze, ha nem zavarok. Azalatt elmesélheted, mi történt veled amíg… nem beszéltünk – ajánlom fel, és aztán ha ő is elindul, vele megyek miután belekapaszkodtam a táskámba. Kezd hideg lenni, a leheletem markáns formát karcol a levegőbe, és az ujjaim is már alig élnek. Belenyúlok a zsebembe a jobb kezemmel, hogy legalább azt melegen tartsam egy kis ideig. Hát, én inkább nem kockáztatok, itt süllyedjek el, de megkérdezem:
- Figyelj Magda, ha már így összehozott a sors, lenne egy kérdésem. Nincs véletlen két négyzetméternyi helyed a lakásodban pár napra? Nincs hova mennem, mert az az idióta apám kitagadott. – A nyakába zúdítom a dolgot és megtorpanva, ártatlan szemekkel nézek rá. Ha belemegy, esküszöm, megpróbálom visszafogni magam drogfogyasztás ügyileg azalatt a kis idő alatt, csak fogadjon be, könyörgöm.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Magda & Cherry - Are you alive?
Magda & Cherry - Are you alive?  EmptyKedd Márc. 06, 2018 4:12 pm


Cherry & Magdalena
Nem számítottam rá, hogy összefutok bárkivel is itt a botanikus kertben a vásárlómon kívül. Ilyen hidegben nem szívesen megy ki az ember és a kert se nagy durranás ilyen állapotban. Nyáron viszont elég szép tud lenni, olyankor többen is vannak kint, de most csak azok lézengenek errefelé, akiknek muszáj, mert éppen valami dolguk van a közelben. Éppen ezért nem számítottam senkire, de régi ismerősre meg aztán főleg nem, így rögtön mosolyt csal az arcomra Cherry látványa. A meglepett köszönés után rá is kérdezek, mi a helyzet vele, hiszen régen találkoztunk és anno jóban is voltunk, szóval valamennyire még érdekelhet is a dolog.
- Cherry Sullivan egy igazi túlélő. Na tessék és ezt mi sem bizonyítja jobban, minthogy még most is itt vagy, igaz? Gondolom nem zombik elől kellett menekülnöd a túlélésért - dobok be egy béna poént, de hát ez most épp kihagyhatatlan volt. Amikor viszont meghallom, hogy elköltözött othonról, kíváncsian csillan fel a szemem, hiszen ő mindig is a családjával lakott, amikor ismertem. Sőt, úgy rémlik, hogy az apjának még pénze is tök sok volt, de lehet, hogy összekeverem mással, mindenesetre, ha nem, akkor azért elég bátor tett volt a saját lábára állnia, nem? hiszen otthon megkapott mindent és erről lemondott, ez tökre becsülendő dolog. Én azért költöztem össze Auroraval, mert mindegyikőnk újrakezdésre vágyott és ehhez a legjobb ötletnek az tűnt, ha elköltözünk otthonról, persze a lakásvásárlásban a szüleink is segítettek, de úgy érzem, hogy jó döntést hoztunk akkor. Mostanra mindketten függetlenné váltunk a szüleinktől és azért ez elég jó érzés, tudom, hogy a mai világban sok korunkbeli lakik a szüleivel még azért, hogy könnyebb legyen az élete, kevesebb legyen a kiadása.
- Oh, ezt sajnálattal hallom. Az Airbnb-re gondoltál már? Mondjuk azt hallottam, hogy nemrégiben vezettek be valami új szabályt Amerikára, nem vágom nagyon, már régen airbnbztem. De azért egy próbát megérhet körülnézni - adok ötletet, mikor szóba hozza, hogy most épp nem lakik sehol. Nem érzem illőnek, hogy rákérdezzek mi történt. Már rég nem vagyunk olyan viszonyban, hogy a magánéletéről faggassam, hiszen ő döntött úgy, hogy nem férek bele az életébe. Nem hibáztatom emiatt, megesik, hogy az ember néhány új tudnivalóval a tarsolyában már nem tart igényt a korábbi barátaira. Amikor rájöttem, hogy nem csak a fiúkat szeretem, akkor több barátnőm is eltűnt az életemből nem csak Cherry, gondolom attól paráztak, hogy rájuk nyomulok vagy mit tudom én, nem nagyon érdekelt a dolog, mert végre felvállaltam önmagam és boldog voltam emiatt.
- Persze menjünk. Hát... Fridaval szétmentünk, azóta meg sodródom az árral és nem állapodtam meg senki mellett, de jó ez így, több időt tudok a munkámra szánni. Most is azért voltam itt, mert megvettek tőlem egy felturbózott kenyérpirítót - dől belőlem hirtelen egy rakatnyi infó séta közben, aztán meglepetten fordulok a mögöttem egy lépéssel megtorpant Cherry felé. Kitagadta az apja? Én meg azt hittem, hogy milyen menő, hogy a saját lábára állt ahelyett, hogy rá támaszkodna.
- Megkérdezhetem, hogy mi történt? Amúgy meg ha nem zavar, hogy egy csomó kacattal van tele a lakásunk, akkor alhatsz nálunk. Dobok egy üzit a lakótársamnak, hogy ne lepődjön meg, aztán csinálunk neked majd valami helyet. Alhatsz pl nálam is, elég nagy az ágyam, de megértem ha inkább nemet mondasz, ez esetben van kanapé - nyugtatom meg egy biztató mosollyal, hogy megoldjuk a dolgot, ráadásul nem kell neki feltétlen velem egy ágyban aludnia, még a végén félreérti a dolgot, hiszen esélyes, hogy ő is amiatt szakította meg velem a kapcsolatot. - Zavar, ha útba ejtünk egy fánkost meg egy cupcake-est? Ma én vagyok a soros a nasi vásárlásban a moziesthez.

▲music:XX▲Words:XX▲Note: Razz

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Magda & Cherry - Are you alive?
Magda & Cherry - Are you alive?  EmptyHétf. Márc. 19, 2018 11:51 pm

Magda & Cherry
Hey, do you have a place for me in your flat?!
Utálom ezt a helyzetet, ami jelenleg van. Életem eddigi huszonkettő évében nem kellett sosem, semmiben hiányt szenvednem, hozzá voltam szokva, hogy a seggem alá toltak mindent, amit kiejtettem a számon. Meg kell hagyni, ez nem mindig előnyös, mert ha egyszer elvágják a dolgot, akkor igencsak szívni kell a fogad egy ideig, míg hozzászoksz a dologhoz. Talán eddig elég jól viseltem, mialatt Aaronnél laktam, bár attól még én is elsüllyedek, hogyha annyira el vagyok nincstelenedve, hogy egy fél kiló kenyér ára már fáj... Na mindegy, majd most remélhetőleg talpra állok, ha elkezdek dolgozni annál a General Motorsnál, ahol Ben is van, talán anyagilag is rendbe tudom szedni magam. Sőt, határozottan így lesz, mert kurvára nincs más választásom. Kész.
- Hidd el, néha kívántam volna magamnak egy igazi zombitámadást, mint amik voltak, de ne is beszéljünk erről, már kezd minden helyre jönni. – Kivéve, hogy fogalmam sincs arról, hol fogok lakni az elkövetkezendő időkben. Pár nap is megoldás lenne, amíg találok valami biztosabbat...
Az ötlete tényleg nem lenne rossz, ha éppen lenne a zsebemben némi lóvé, de ennek hiányában elég nagy hátránnyal indulok, ami azt illeti.
- Éppenséggel... nem fordult meg a fejemben, de most nem ez lenne a legjobb megoldás – mondom, de nem fejtem ki bővebben az okát. Bár talán nem sejti, mert az, hogy elköltöztem otthonról, az nem egyenlő azzal, hogy apámék egy kurva forintot sem vágnak hozzám. Nem is kellene a pénze, de ez már más kérdés.
Komolyan bánom, hogy megszakadt köztünk a kapcsolat, ha valamit, ezt tényleg. Imádtam az életstílust, amit Wyatt adott, de azért volt néhány hátránya, és ide sorolnám abszolút, hogy elhanyagoltam Magdát is, aztán persze már ő sem keresett, és akkor egyszer csak elpárologtunk a másik mellől. Nem tudom, hogy ő ezt hogy élte meg, én leginkább sehogy, mert az a helyzet, hogy nem igazán érzékeltem akkor, hogy elmarom magam mellől az embereket, mert ott volt Wyatt, és szinte csak vele foglalkoztam. Na most, most viszont baromira érzékelhető, mert amikor kellene, kurvára nincs senki, akihez fordulhatnék.
- Ó sajnálom. Majd biztos jön valaki, aki jobb lesz – mondom a szokásos... szar dumát, miközben elindulunk. – Nem tudom mit kell ilyenkor mondani – nevetek fel halkan, mert ezekben az érzelgős dolgokban mindig rossz voltam és igyekeztem elkerülni a hasonló szitukat, vagy ha a baráti társaságban előkerült, akkor mindig kislisszantam onnan valami hülye indokkal. Ha iszom, akkor talán képes vagyok némi érzelmes beszélgetést lefolytatni, de így, józanon nem igazán megy most. – Bocsi Magda, tudod, hogy sosem voltam jó ezekben a... túl női beszélgetésekben – mosolyodom el halványan, miközben belerúgok egy kőbe, mert hát megbántani sem szeretném azért. Most jó vonalon kell haladnom, meg amúgy sem érdemli meg.
Na, aztán csak kibököm a dolgot, hogy mi a helyzet az apámmal. Meglepődik rajta, mint mindenki. Senki nem tudja elképzelni apámról, pedig nagyon is jól tud egy bunkó paraszt lenni, mint kiderült...
- Hát... – elgondolkodom, hogy az igazat mondjam, vagy kanyarintsak kicsit a sztorin, de végül is úgy döntök, hogy nem éri meg kamuzni - ...tudod, persze, nyilván tudod, észrevetted, hogy egy kicsit félresiklott az életem. Mondjuk... megváltoztam? – gondolkodom el még én is ezen a szón kicsit. – Megváltoztam, és ez nem tetszett az apámnak. – A baleset körülményeit, és hogy azután mondta be az unalmast, azt nem mondom el, lényegtelen egyenlőre igazából. A fő ok talán az volt, hogy elege lett abból, hogy csak a baj van velem.
- Komolyan nem lenne gond? – kérdezek azért rá, és egy apró mosoly bujkál a szám szélén. – Nem probléma az sem, befekszem én melléd, nem félek ilyesmiktől – nevetek fel halkan, hiszen az már nem lenne újdonság, ha egy lány rám hajtana, mert már előfordult, de szerintem Magda nem tenne ilyet... Azt nem mondom, hogy a barátságunk miatt, mert most már nem mondhatjuk annak a másikat, de még bármi megtörténhet. – De a kanapé is teljesen tökéletes. Nem akarom elvenni senkinek a privát szféráját és az sem zavar, ha átmászkálnak rajtam. Tényleg csak pár nap. – Igazából fogalmam sincs, hány napról van szó, de ez majd menet közben kiderül, ha Magda belemegy végül a dologba tényleg.
- Moziest? Az jól hangzik – mondom mosolyogva. – Menjünk, persze, csak ne abba a fánkosba, ahol régen dolgoztam – nevetek fel halkan, Magda tudja melyik az, mert gyakran betért akkor is, amikor azalatt a két hét alatt halálra untam ott magam. Már lassan két éve, de biztos ott van még egy-két kolléga, és nem akarok összefutni velük, na meg nem túl szépen léptem le onnan, szóval inkább mellőzném.
Lassan ki is érünk a botanikus kertből a zajosabb részre.
- És amúgy mennyire megy ez a szerelősdi? – érdeklődöm, mert azért tényleg beszarás, hogy ezt a munkát csinálja, de annyira egyedi, imádom. Én mondjuk rohadtul nem értek a kütyükhöz, meg a gépekhez, sosem tudnék megszerelni szerintem még egy távirányítót sem. Nem is kellett sosem, és talán ezért vagyok most ilyen kibaszott nagy bajban...


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Magda & Cherry - Are you alive?
Magda & Cherry - Are you alive?  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Magda & Cherry - Are you alive?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magda & Nelson
» Cole & Magda
» Eat me alive
» Alive and thriving!
» Frida & Magda / randi a vidámparkban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: