New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 90 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 16:10-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:52-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

David & Shayana | the inevitable
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptySzomb. Dec. 09 2023, 09:49
Mindent átbeszélünk, még olyan dolgokat is, amik nincsenek az aktákban, de józan paraszti ésszel végiggondolva fontos részletek lehetnek – vagy egyszerűen csak jól szórakozunk, miközben kitaláljuk őket. Így jutunk el a hastáncig is, ahol bár nem hagyja, hogy túl diadalittas legyek, én azért némileg számítón somolygok továbbra is. Csipkében meglátnia is elég szokott lenni, nem még táncolni... de majd meglátjuk, kinek lesz igaza. Az, hogy Axel hogyan szedte fel Avivát – szó szerint, aztán nem szó szerint –, már egészen más szempontból izgalmas, de nem kevésbé mosolygok rajta, és még a táncolás is előkerül, ha más kontextusban is.
– Hmmm... ezeket az emlékeket egyszer fel kell idézni – csillannak fel a szemeim, elképzelve, hogy kénytelen vagyok nagyon közel simulni hozzá tánc közben. Aztán még az első csókra is rákérdez, én pedig erősen gondolkodóba esek, közben őt figyelve, mosollyal a szám sarkában.
– Szerintem nem adtam volna meg túl hamar az örömöt. Tánc közben csak húztam volna az agyad, sőt, szerintem az utolsó pillanatig ezt tettem volna, aztán mielőtt elváltak az útjaink, bebiztosítottam, hogy emlékezz rám és a számomra is. Egy alapos búcsúcsókkal. Egy kabinhoz méltóval – bazsalygok. Esküszöm, az a csók annyira tökéletes volt, hogy még most is melegem lesz, ha felidézem.
Miután egyeztetjük a lánykérés mikéntjént is, már nem is marad más hátra, mint a tanulás. Ehhez egy darabig Yana és Luci is csatlakoznak hozzánk, aztán megszakítja egy szoptatás-altatás, majd egy ebéd, végül pedig, amikor Axel végleg elunja az életét, belekezdünk egymás kikérdezésébe. Először ő faggat engem; nagyon jól kérdez, kellően ugrál  dolgok között és jól érzi, mi fontos és kevésbé fontos információ – és utóbbit sem hagyja ki. Utána a fordított felállás jön, én pedig nagyon büszkévé válok, mert ha néha kell is gondolkodnia, vagy csak nem zsigerből vágja rá a választ, nagyon-nagyon ügyes. A dátumokon kell csak csiszolni, de egyébként tökéletes. Meg is érdemel ezután egy méltó dicséretet, nem csak szavak formájában, hanem egy jutalmazó csókkal is. Egy jutalmazó csókkal, ami aztán jócskán elnyúlik... Tudom, megelégedhettem volna egy puszival. Tudom, abbahagyhatnám hamar, ha el is mélyítettem. Tudom, az ölébe pláne nem muszáj belemásznom. Mégsem bírom ki; túl sokat beszéltünk izgalmas dolgokról ahhoz, hogy ne gondoljam úgy: ennyi kijár nekünk. Szuszogva élvezem a csókját, az ízét, aztán amikor a combomra markol és a pólóm alá simít, még ennél is többre kezdek vágyni. Ugyanezt érzem rajta is...
De aztán az ünneprontó látogatónk akadályt szab mindennek. Rám még a szívbajt is rám hozza, mert nem tudom levetkőzni magamról az ösztönös on alert érzést, de ezt hamarabb elnézném neki, mint azt, amit mond. Nem azzal a részével van a baj, hogy hová megyünk – nekem aztán egyre megy –, de az, hogy valamit elbasztak, rossz jel, az pedig, hogy emiatt még napokig itt kell várnunk, még rosszabb hír. Ezt már Axel sem hagyja szó nélkül, dühösen pattan fel és kéri számon a marsallt. Yanára tekintettel nem emeli fel a hangját, de kiérezni belőle a feszültséget, és egyébként is jogos, amit mond. Vincent némi bizonytalansággal néz végig a "házon", amiben így, hogy ő is bent van, már lényegében tömegiszonyunk is lehetne.
– Én... – kezdi. Felméri Lucit is, aki önmagában is hatalmas, a kiságyat, ami szintén helyet foglal, és megköszörüli a torkát. – Meglátom, mit tehetek, rendben? Motelbe nem vihetjük önöket, es mivel egyelőre az én felügyeletem alá tartoznak, New York államban kell maradniuk, de körülnézek a lehetőségek között. Sétálni nem engedhetjük önöket, de nagyobb életteret tudunk garantálni. És esetleg egy plusz embert, hogy a kutya tudjon sétálni – pillant ismét Luciferre. Szusszanok egyet és Axelre nézek, mert szerintem ez azért több, mint a semmi, még ha nem is túl álomszerű. Megértem a marsallt, hiszen nem vállalhatják fel azt a kockázatot, hogy odakint sétálgassunk. Ha részéről is élhető a kompromisszum, én is beleegyezőn biccentek, a marsall pedig elgondolkozva bólogat.
– Adjanak nekem néhány órát. Keresek egy élhetőbb lehetőséget és éjszaka átszállítjuk önöket oda – néz felváltva hol az egyikünkre, hol a másikunkra. Én bólintok, és ha Axel is elfogadja ezt, akkor a marsall távozik is, hátrahagyva nekünk a papírokat, meg a reményt, hogy talán jobb körülményeket kapunk majd. Felsóhajtok, amint bezáródik mögötte az ajtó, a papírokat pedig az asztalra teszem, és míg Luci egy hangos szusszanással újra elnyúlik Yana ágya mellett, én visszaültetem Axelt a székre, aztán könnyed természetességgel visszaülök az ölébe.
– Talán egy rendes lakásban könnyebb lesz – simogatom meg az arcát egy kis mosollyal, és adok neki egy puha csókot.
– Megnézzük, hová megyünk? – húzom oda magunk elé az új mappákat.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyPént. Dec. 08 2023, 22:11
Sha...Aviva & D-Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


A tetoválás kérdését megbeszélve elmosolyodva csókolok vissza, aztán nézek a kutyára, aki már fel is emeli a fejét a neve hallatán. Persze, mikor látja, hogy nincs kaja, csak beszélgetünk, már majdnem csalódottan teszi vissza a fejét a földre.
- Igen, szerintem is. - értek egyet mosolyogva. Lucifer túl képzett és szerető eb ahhoz, hogy fülét farkát behúzva meneküljön, ha baj van. Nem is baj, hogy Aviva rábízta a fürdőben Yanát.
Persze aztán tanuljuk egymást, és a végén még üzletet is kötünk Shayjel ... Vivával a hastánccal kapcsolatban, ő pedig már nyújtja a kezét, kezet fogunk, de aztán úgy csinál, mintha túl járt volna az eszemen. Csak szélesen elmosolyodok és a szemébe nézek a fenyegetésre.
- A hastáncosokon szerencsére nem szokott sok ruha lenni, szóval számoltam ezzel. - töröm le egy kicsit a szarvát. Annál meg már csak úgy tud lengébb ruhát venni, ha kvázi nem lesz rajta, de akkor viszont hol a teasing az egészből?
Ezután már a felszedés részleteit beszéljük meg, és habár felsorolok egy-két dolgot, Viva azért még hozzá teszi a magáét.
- Jó, de a fizimiskámon kívül! Mondjuk a tánc valid, tuti bevittelek a tömegbe, csak hogy hozzám kelljen simulnod. - mondjuk egy olyan este után nem csoda, ha két éjszakát feküdt alattam.
- Mennyire adtad nehezen magadat? Mikor engedted, hogy megcsókoljalak? - kérdezem vidáman.
Az összejövés után a lánykérés hogyanját beszéljük meg. A házasság időpontja és helyszíne benne van a doksiban, szóval az nem variálható, aztán Yana érkezése is egyértelmű. Ő aztán csatlakozik is hozzánk, mert már unatkozik, ezt pedig átérzem, mert a következő órákat azzal töltöm, hogy mindent újra meg újra elolvasok és memorizálok és a végére már kezdek becsavarodni is. Már bármit szívesebben csinálnék, mint ezt, szóval mikor Shay ... helyett Viva beleegyezik, hogy kikérdezzem, olyan lelkesen pattanok fel, mint akinek ezért fizetnek. Ki is kérdezem, töviről hegyire, elejétől a végéig, vissza, aztán keresztül kasul és leszámítva egy-két hibát - ami gyanús -, mindent tökéletesen tud. Átadom neki a saját mappám és habár nekem picivel lassabb a dolog, mert eszembe kell jutnia a dolgoknak, azért én sem teljesítek olyan szörnyen. A nevek és munkahelyek mennek, inkább a dátumokkal van gond, mert nyilván minden más. Azért van olyan jó az eredményem, hogy kapjak érte egy dicséretet, meg egy csókot. Egy jó hosszú csókot. Egy jó hosszú, szenvedélyes csókot, miközben az ölembe ül. Egy jó hosszú, szenvedélyes csókot, miközben az ölembe ül, a hajamba túr és arcomra simít. Én már a második pontnál mondjuk megkívánom őt, az egyik kezem a combjára mar, a másikkal pedig a hátán simítok a póló alá. Szemem sarkából Yana felé sandítok, aki hason, nekünk háttal alszik, emiatt fel is hoznám, hogy nem megyünk-e a fürdőbe, mikor S..Aviva felkel az ölemből és az ajtót kezdi bámulni - nem vettem észre Luci jelzését. Az ajtón a marsall jön be, én pedig lehangoltan könyökölök az asztalra és támasztom az öklömre az arcom. Anyaszomorító. Álmodozóan nézem Vivát hátulról és hallgatom a férfit, de aztán megkapja a figyelmem 100%-át, ahogy kiejti, hogy egyébként még napokat leszünk itt.
- Micsoda?! - háborodok fel és fel is állok.
- Ez egy alig 20nm-es szoba. Egy teljes nap még csak-csak elmegy itt, de hogy több nap?! A kutya, a gyerek és mi is igényeljük a mozgás teret. Ez kínzás! Ha meg van a város, miért nem megyünk legalább az azzal szomszédosba egy motelbe?! - kérdezem visszafojtott hangon Yana alvása miatt, de továbbra is idegesen. Én nem akarok egy percnél se több időt itt tölteni, mint 24 óra. Bele fogok őrülni ebbe a zárkába. Lucifer mozgásigénye meg egyébként is nagy, szóval ha ő sem mozdulhat és szaladgálhat napi szinten egy-két órát legalább, akkor itt mindent szét fog szedni és vonyító koncert lesz a vége, amitől meg mindannyian készen leszünk. Ez így nem járja...




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyPént. Dec. 08 2023, 18:33
Rá kell jönnöm, hogy ha ezt az egészet – ahogy épp az új életünket olvassuk és tárgyaljuk meg – egyfajta mókának fogom fel, könnyű háttérbe szorítani a tegnapi rossz érzéseket. Főleg, hogy hol akarva, hol akaratlanul, de alkotunk átfedéseket a valósággal anélkül, hogy ezzel bármiféle gyanút kockáztatnánk. Ott van például a tetoválása: kiegyezünk abban, hogy a jelentése legyen valami nagyon hasonló, és Da... Axel ráerősít arra, hogy  a védelem jelképének tökéletes lesz. Mielőtt még azt mondhatnám, tudom, Yana felé pillant, és őt is beveszi a védelmezendő körbe, nekem pedig még tovább lágyul a mosolyom.
– Tudom – mondom ki most már hangosan is. Finoman megszorítom a kezét és odahajolok hozzá egy puha csókra is.
– Mondanám, hogy Cerberus fejei jelképezhetnek egy-egy védelmezett személyt, de szerintem Luci megsértődne rajta – pillantok somolyogva a Yana ágya mellett lustálkodó "kis"kedvencünkre, aki szerintem inkább szintén védelmezőnek tekinti magát.
Ezután velem kapcsolatban a származásomat vesézzük ki egy kicsit – ami nem egyszerű –, és hamarosan már el is jutunk a hastáncig. D... Axel előadja egy elég sajátos értelmezését a dolognak, én pedig úgy nevetek, hogy azzal Yana figyelmét is felkeltjük, szóval megpróbálom visszafogni magam. Úgyis azt mondja, tanuljak online, aztán tartsak neki bemutatót, és amikor felhívom a figyelmét arra, hogy az nem lesz valami hosszú bemutató, még karba is teszi a kezeit és feltételeket szab. Először felvont szemöldökkel hallgatom, de aztán felé nyújtom a jobb kezem.
– Deal – egyezek bele, és csak miután kezet fogtunk húzom közelebb magamhoz a kezénél fogva, és én is közelebb hajolok. – Sajnos azt nem kötötted ki, milyen és mennyi ruha lehet majd rajtam – jegyzem meg egy naaaaaagyon elégedett vigyorral. Azért ennél jobban nem húzom az agyát, a többit már a képzeletére bízom.
Végezetül már csak a közös pontjainkat kell minden részletében kidolgozni: találkozás, összejövés, lánykérés. Mindenben meg is egyezünk, néha jókat vigyorgunk vagy nevetünk, vagy épp nosztalgiázunk egy kicsit, amikor ismét sikerül összemosnunk a valósággal a dolgokat. Azon is kuncogok, amikor azt mondja, töméntelen bókkal és szar szóviccel szedett volna fel ténylegesen a buliban.
– Azért ott voltak a szép kék szemeid, meg a mosolyod is. És biztosan meg is táncoltattál! – egészítem ki vigyorogva. Abban természetesen igaza van, hogy azok a bizonyos sikoltozós éjszakák az esküvő után kezdődhettek, de jó ez így. A lánykérés mikéntjét is alaposan kivesézzük, jót derülök az eredeti és a szalonképes verzió közti különbségen, na meg persze azon, hogy úgy cenzúrázza magát Yana miatt, mintha a hercegnő értene minket. Apropó, hercegnő; épp, amikor nekiállnánk a tényleges tanulásnak, Yana jelzi, hogy most már azért nem bánná, ha lenne társasága, szóval odahozom őt is magunk közé. Így persze Lucifer is jön, immár négyen gyűlünk az asztal körül, de Luci alszik, Yana szórakoztatja magát az apjától kapott üveggel, mi pedig nekiállunk memorizálni. Tanulás közben néha megtörlöm a kisasszony arcocskáját, vagy épp magamat a szó szerinti nyáltenger miatt, néha egy kicsit szórakoztatom magunkat azzal, hogy egy kicsit játszok vele, megcsikizem a hasát, hogy előcsaljam belőle az édes kis kacajait. Hol az apját, hol engem, hol Lucifert figyeli a nagy szemeivel vagy épp a fogatlan vigyorával, ha nem csócsálja a kupakot, és egy idő persze jelzi azt is, hogy éhes. Félreteszem az aktát, aztán az ágyra telepszem vele, hogy megetessem. Az evés, a csend és a kellemes nyugalom el is nyomja őt, szóval utána visszafektetem a kiságyába aludni. Nem ülök rögtön vissza, járkálok egy kicsit és ki is nyitom bukóra az egyik sűrű rácsokkal ellátott ablakot, hogy jöjjön be friss levegő, mert én is alaposan elálmosodtam. Egyébként is ebédidő van, szóval mi is eszünk, Lucifer is kap enni és ki is engedtetjük, ebéd után pedig folytatódik a tanulás. Én igazából már megvagyok vele – a Cégnél olyan memóriagyakorlatokat vertek a fejünkbe, aminek a hatása valószínűleg sosem fog elmúlni és ott egyébként is volt, hogy havonta kellett komplett személyazonosságokat és élettörténeteket váltogatni. Csúnya előnyöm van Dave-hez... Axelhez képest – oké, ezt még nagyon szoknom kell –, de pont azért olvasgatom én is az aktámat, hogy ez ne legyen túl feltűnő. Így is látom, hogy nagyon szenved és halálra unja magát. Amikor az ágyról félig lelógva megkérdezi, kikérdezzen-e, elmosolyodom.
– Csináljuk! – teszem le az aktámat az asztalra. Én épp járkáltam, de most visszateszem a seggem az egyik székre, és ha odajön, átnyújtom neki az aktámat. – Úgy kérdezel, ahogy szeretnél. Mehetünk sorban is, de random is bekérdezhetsz valami apróságba. Igazából az a legjobb, ha utóbbi is jól megy – adok neki egy kis segítséget a kikérdezéshez. A kérdéseit szépen megválaszolgatom, az alapokat gond nélkül visszamondom, és igazából a fejemben van a komplett akta, de itt-ott szándékosan elkövetek egy-egy hibát, hogy ne tűnjön nagyon tökéletesnek a dolog. A nevébe egyébként szándékolatlanul is belesülök, mert épp ezerrel róla és rólunk kellene beszélnem, és ő még annyira zsigeri Dave bennem, hogy ezt tényleg gyakorolnom kell még. Ha úgy érzi, egyelőre elég volt, én ültetem le őt a "kihallgató" helyre, és viszonzom ezt a kis szívességet. Először az alapokon megyek végig vele, és azt addig gyakoroljuk, míg zsigerből nem tud válaszolni az összes triviális kérdésre, de amint csípőből rávágja nekem például az anyja középső nevét is, büszkén képek tovább. Eleinte a továbbiakkal is sorban megyek, de ha túl könnyűnek látom, elkezdek random felcsapni oldalakat és belekérdezni nagyobb lélegzetvételű dolgokba, vagy akár csak nüansznyi, de fontos részletekre rámenni, ugrálva időben és térben egyaránt. Nagyon sokáig nem kínzom, ha legalább aránylag szépen teljesít, egy büszke mosollyal csapom össze az aktát és teszem le az asztalra.
– Ügyes voltál – hajolok oda hozzá és egy büszke csókot is nyomok az ajkaira... és megmondom őszintén, ott is ragadok. Mintha csak ebéd utáni desszert lenne, vagy a tanulás utáni megérdemelt jutalom, elnyújtom és el is mélyítem a csókot, kihasználva, hogy Yana alszik és egyébként is megérdemlünk egy kis pihenést ennyi tanulás után. Az ölébe ülök, hogy kényelmesebb legyen csókolnom, ujjaim az arcát simogatják, vagy épp a hajába túrnak finoman és hazudnék, ha azt mondanám, nem kívánok meg ennél sokkal többet, de tudom, hogy vissza kell fognom magam. Már csak azért is, mert hamarosan kizökkent, hogy Lucifer felemeli a fejét Yana ágya mellett, aztán fel is kel és kíváncsian az ajtó felé üget. Hamarosan már mi is meghalljuk, hogy valakik az ajtó előtt beszélgetnek,  én pedig nem tudok nem készenlétben állni. Felkelek Axel öléből, megfeszülnek az izmaim... de az ajtón csak kopogás hangzik fel és a marsall dugja be a fejét, majd lép be rajta. A szokásos hogy vagyunk, minden rendben van-e, van-e valamire szükségünk körök után viszont nem azt mondja, amire számítottam.
– Sajnos van egy kis fennakadás. Valami hiba csúszott a bürokráciába a legfelsőbb szinten, ezért nem Nevadába visszük önöket, hanem Montanába. Townsend lesz az új otthonuk – nevezi meg a várost is, aztán felénk nyújt egy köteg paksamétát. – A papírjaik készen vannak. Nem változtatunk meg semmit, de Axel aktájában értelemszerűen átírtuk az anyja örökségével kapcsolatos részt. Találnak ezek között néhány tudnivalót Townsendről, a környékről, és a ranchről is, ahol Axel munkába áll majd – teszi hozzá, és amikor elvettük a papírokat. megdörzsöli a tarkóját az egyik kezével.
– Nagyon sajnálom, de ameddig véglegesítés alatt áll az új úticél, nem indíhatjuk önöket útnak. Elő kell készítenünk mindent. Néhány napig még biztosan itt kell maradniuk – teszi hozzá némileg kelletlenül, bocsánatkérőn.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyPént. Dec. 08 2023, 15:04
Sha...Aviva & D-Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Ellágyul a mosolyom, ahogy lebiggyed az ajka, mert új történetet kell kitalálnunk a tetkómnak. Igen... sajnos Axel nem mehetett magán küldetésekre, meg úgy semmilyenre sem, így a tetoválásnak más jelentést kell kitalálni. Már nem ajtónálló leszek, hanem csak... őrkutya, az emberrablás után.
- Szerintem így is jó lesz. A lényeg az, hogy azért van rajtam, mert ilyen erővel és hevességgel védelek meg mindentől. - mondom, aztán Yanára nézek és elmosolyodom.
- Illetve most már mindkettőtöket. - nézek Sha...Vivára mosolyogva és megfogom a kezét.
Aztán bele mélyedünk a ... karakterébe, kicsit viccelődök az indiaiakról, aztán jön, hogy majd megtaníthatom neki inkább a hastáncot, a bemutatóm pedig olyan káprázatosra sikerül, hogy felröhög, Yana meg csapkodni kezd, mert azt hiszi, nálunk buli van, az ő sarkában meg nincs. Vissza is ülök a helyemre vigyorogva, aztán felhozom, hogy majd inkább Aviva hastáncoljon nekem, persze ő rögvest felhívja a figyelmem arra, hogy majd egy stoppert is elindít, erre pedig karba teszem a kezeim.
- Na jó, de akkor semmi öltánc, meg simogatás, csak tánc, két méter távolról! - adok meg a körülmények követelményeit.
Aztán jönnek a találkozásunk és összejövésünk részletei, hol találkoztunk, hogyan, hogyan alakult az az este, aztán a lánykérés. A leginkább a nászutunkon játszott játékra hagyatkozunk, de variálunk néhány dolgon, mert ha fejben összerakom az ő szexiségét egy fagylalttal, akkor biztos, hogy utána neki kell felszednie a homokból, mert oda ájulok. Úgy hogy marad a jégkása és a szívószál esete, ami egyébként szintén szexi, de legalább nem ehető olyan szexin, mint a fagyi.
Aztán jön az este és a felszedés hogyanja, hogy csak érte átirányítottam egy egész bulit, de ő azért még kérlelte magát.
- Rengeteg bókkal és szörnyű szóviccekkel? - nevetek halkan.
- Végül is tuti nem voltam teljesen józan. - somolygok.
- Mondjuk az a két éjszaka csak később kezdődhetett, mert a legénybúcsú utáni este az esküvőjé, szóval csak annak másnapján eredhettem újra a nyomodba és szolgálhattalak ki önkéntesen. Szívesen bekentem a hátad a tűző napon, meg ilyenek. - mosolygok. Aztán jön a lánykérés, én pedig elmondom a valószínűleges és a majd elmesélendő változatot, ő pedig minddel egyetért. A felhozott példán halkan nevetek és sajnos elképzelem, de azt is el tudom, hogy tényleg így történjen, szóval... valid. Shay ... Viva épp csak összecsapja a kezeit, hogy akkor most magolunk, mikor a lányunk megunja a csörgőjét, úgy hogy oda hozza hozzánk. Adok neki cserébe más játékot - a szokásos játékainál minden izgalmasabb -, egy üres palackot a pultról, hogy ne az anyja haját tépje, ő pedig magához ölelve az üveget kezdi el harapdálni annak kupakját, miközben telibe csorog mindenfelé a nyála és minket néz. Néha felvigyorog és hümmög rám, vagy a lábunkhoz költöző Luciferre, aki a talpát nyalogatja, de egyébként nagyrészt csendbe burkolózva tanulunk. Én kb fél óra után felkel és inkább járkálva tanulok, mert egyébként már rohadtul unom és idegesít, hogy nem csinálhatok mást - mondjuk Vivát... vagy mehetnénk sétálni -, de a feladat az feladat, szóval tovább tanulok. Egy idő után random oldalakat váltok, előre, vissza, ide, oda, hogy ne a sorrend miatt jegyezzem meg az információkat. Az ebédnél azért leteszem az aktát, hogy megint megmelegítsem a mikrózandó kaját. Aviva közben úgy is szoptatott már egyszer, Yanának sem esik nehezére elaludni ebben a nagy csöndben. Evés előtt kiengedtetem Lucifert, meg neki is hozatok rendes kaját, jól megetetem, aztán a tányérokra készítem a mi ételeinket és leteszem S...Aviva elé az asztalra. Leülök, én is eszek, de csendben, mert félkézzel még mindig az aktát olvasom és tanulom, meg Yana is alszik, szóval próbálok inkább csendben maradni. Délutánra már nagyon szenvedek, az ágyon fordítva fekszek, a fejem épp hogy nem lóg le fejjel lefelé, az arcomra már oda ragadt az unalom és az "elegem van" arckifejezés.
- Kikérdezzelek? - kérdezem Avivára nézve, mert már komolyan bármit szívesebben csinálnék, mint ezt. Kár, hogy itt nem kell takarítani, mert tisztaság van, most azt is szívesebben csinálnám...




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyPént. Dec. 08 2023, 11:35
Miközben az új életünket tanuljuk és kidolgozunk néhány köztes, közös részletet, amit bár a papírok nem tartalmaznak, ciki lenne, ha valaki rákérdez és mi két teljesen különböző sztorit kezdünk előadni. Felmerül a kérdés, hogy mivel magyarázzuk a meglévő tetoválását és nekem kicsit lebiggyed az alsóajkam.
– Én szeretem a történetét – mondom és sóhajtok egyet, de elkezd járni az agyam is. – Mi lenne, ha nem változtatnánk rajta sokat? Miután előkerültem, megfogadhattad volna, hogy innentől kezdve Cerberusként fogsz őrizni, mert ilyen többet nem történhet, és ennek emléket is állítottál – vetem fel egy kis mosollyal. Ez azért elég közel állna az igazsághoz, csak ezt is átforgatnánk az új körülményeinkbe. Az új körülményekbe beletartozik az is, hogy most már nem izraeli származású leszek, hanem indiai. Dave gesztusát nem veszem magamra – ennyire még nem élem a feelinget –, sőt, inkább rátérek a hastáncra, mire felpattan a székből, felhúzza a pólóját és a szinte ott sem levő zsírréteget megragadva kezdi el szó szerint táncoltatni a hasát. Nem is bírom ki röhögés nélkül, még a számra is kell szorítanom a tenyerem, mert Yana érdeklődve sikongat egyet és csapkodja neki a csörgőjét a kiságy oldalának, mint aki érdeklődik, min derültem ennyire jót. Persze mikor visszaül már ott tartunk, hogy majd tarthatok neki bemutatókat, mire rosszcsont módon csillannak meg a szemeim.
– Ó, nagyon szívesen, majd mérem az időt, meddig hagysz táncolni – vigyorgok vissza, mert hát őt ismerve hamar el tudnak szakadni bizonyos cérnák a fejében, ha elkezdem teaselni. És pont én ne csinálnék teasinget egy hastáncból? Még mit nem. Beszélünk még egy kicsit a származásomról, mert Da... Axel némileg belezavarodik ebbe az apa-biológiai apa-milyen apa vonalba, meg hogy most akkor ki micsoda, szóval megpróbálom kibogozni neki. Egyébként ha onnan nézzük, az sem olyan hatalmas katasztrófa, ha nem tudja teljesen megérteni, mert ebből még mindig ki lehet kerekíteni egy amolyan a mai napig nem tudtam felfogni, hogy mennek a szálak a családodban poént.
Ezután már egy kicsit izgalmasabb vizekre evezünk, mert tényleg a közös történetünket kezdjük el összerakni, kezdve a megismerkedésünk részleteivel. Tetszenek a felvetett ötletei, ezért inkább mindkettővel élnék, az elsőt pedig sikerül tudat alatt is majdnem ugyanarra kikerekítenem, amit egyszer el is játszottunk. Persze neki is eszébe jut minden, ezt könnyű kiolvasnom a szemeiből, de csak bazsalygok, mert én is jól emlékszem, hogy nem maradt túl sok vér a fejében akkor. Egy kicsit javít is a dolgon, nekem pedig vigyorrá szélesedik a mosolyom.
– Jól van. A szívószál úgyis távolabb áll a valóságtól, mint egy Calippo – jegyzem meg, vetve rá egy sokatmondó pillantást. D... Axel összegzi a történéseket, kiegészítve egy kis textinggel és azzal, hogy lényegében miattam rávette az egész bagázst arra, hogy átjöjjenek egy másik szórakozóhelyre. Elégedetten mosolyogva bólogatok.
– Tökéletes. Mondjuk nyilván nem vallottam volna be azonnal, mennyire imponált ez nekem, mert látni akartam minden kis praktikádat, amivel ezúttal átvitt értelemben is fel terveztél szedni. Utána már jöhetett a két éjszaka – teszem hozzá kuncogva, visszautalva a korábbi viccelődésemre, ami talán nem is állt volna olyan távol az igazságtól. Összerakjuk a fontosabb dátumokat is, hogy legyen egy logikus timeline, hiszen ha úgy nézzük, itt is viszonylag hamar jött a házasság, de én úgy gondolom, a történtek fényében könnyen magyarázható a dolog. És akkor már csak a lánykérés kérdése marad. Mosolyogva hallgatom a romantikusan hangzó tervet, hogy hogyan kérte volna meg egyébként a kezem... aztán ő maga is belátja, hogy amikor egy egyenletben ott vagyunk mi ketten, meg egy étterem, abból általában nem romantikus végkifejlet szokott következni. Ezen először csak vigyorgok, de aztán amikor Yana miatt nekiáll cenzúrázni a szavait, újra nevetnem kell.
– El tudom képzelni, hogy épp én... irányítom a heves szemezést, belőled pedig csak kibukik, hogy legyek a feleséged, és én először azt hiszem, csak a... tehetségemet akarod dicsérni ezzel. Csak aztán kiderül, hogy komolyan gondoltad – kuncogok, magam is beszállva a cenzúrázásba, aztán vigyorogva bólogatni kezdek. – De egyébként igazad van, másoknak maradjunk inkább az éttermes verziónál, desszert előtt – teszem hozzá egyetértőn. Értő fülek előtt a cenzúrázott verzió is további cenzúrára szorul.
– Jól van – csapom össze halkan a tenyereimet. – Akkor most... – kezdeném, de meghallom a kiságy felől az ismerős nyünyörgést, amiből már tudom, hogy a királykisasszony megunta, hogy nélküle szórakozunk ilyen jól az asztalnál. – Akkor most hozok magunknak társaságot – somolygok. Felkelek, hogy még azelőtt a kiságyhoz érjek, mielőtt Yana igazán begurulna. Felveszem, mire a szája máris felfelé görbül, nem lefelé, és a játékával együtt visszacipelem magammal a helyemre. Vele együtt helyezkedek el újra, ő a fogatlan vigyorával megnézi magának az apját is, ellenőrizve, hogy biztosan itt van, aztán hallat egy ennivaló babakacajt, mert Luci is átköltözik az asztal alá, de mielőtt elfeküdne, megnyalja Yana talpát.
– Akkor most el kellene kezdenünk memorizálni mindent, aztán kikérdezzük egymást. Addig kell gyakorolnunk, amíg minden kérdésre zsigerből nem megy a válasz – pillantok újra Dave... Axelre, míg Yana lefoglalja magát a hajammal, mert az most érdekesebb és újdonság is a csörgőhöz képest.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyPént. Dec. 08 2023, 09:04
Sha...Aviva & D-Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Viccesnek találom, hogy mekkora amerikai "őslakost" csináltak belőlem - nem mintha eddig ne illettem volna a true american hero szerepébe - de ezen viccelődni is elkezdünk megint. Látom S..Aviva pillantását, ahogy a karjaimra néz, de ő csak a cerberust említi meg, mire elmosolyodom.
- Valahogy kétlem, hogy lesz abban a kisvárosban tetováló szalon... Tényleg, mi legyen a cerberus története? Nyáron egy ujjatlanban azért ki tud látszani. - kérdezem elgondolkodva. Ezután rátérünk Aviva származására, én pedig egy kicsit rasszista leszek, de aztán bocsánatot is kérek, pedig megnevettettem vele. Mosolyogva kuncogok kicsit, ahogy nekem kéne a hastáncot megtanítani neki.
- Én csak így tudok hastáncolni! - kelek fel, felhúzom a pólóm, aztán megragadom azt a minimális zsírréteget, amit az elmúlt fél évben felépítettem izom helyett a hasamra és azt kezdem el a kezemmel fel-le mozgatni. Jó, ez nyílván hatásosabb lenne, ha mondjuk több háj lenne rajtam, mert így elég szegényes, de a lényeg csak le fog jönni neki belőle!
- De majd előadhatsz nekem, ha tanulsz online. - vigyorgok rá, miközben visszaülök a helyemre, megigazítva a pólóm. Ezután rákérdezek újra a családjára, mert egy kicsit összezavarodok, de lehet, hogy ez sose fog teljesen a fejembe férni. Mármint hogy találkozott az anyja a vérszerinti apjával, mikor angolok voltak amerikában és hogy milyen nemzetiségű a férfi és inkább nem akarom túl bonyolítani ezt.
- Igen, eléggé angolos. Amúgy most is egy indiai alak a pm brithonban. - jut eszembe, mosolyogva.
Ezután már a találkozásunk mikéntjét tervezzük meg és találjuk ki. Felhozok két ötletet, ő pedig kombinálni akarja, de csak egymás után, két külön eseményként. A fagyi emlegetésére azért kicsit elmerülök a kéjködös emlékekben, meg is köszörülöm a torkom.
- Lehet inkább egy jégkására, a fagyit nem éltem volna túl egy ájulás nélkül. - bazsalygok az orrom alatt, aztán a további terveken elgondolkodom.
- Oké, számot cseréltünk a parton, miután felsegítettelek a homokból és meghívtalak egy jeges italra. Mi lenne, ha az esti legénybúcsú alatt veled textelgettem volna és írtad volna, hogy mittomén unatkozol, vagy túl sok a tapló, én meg meggyőztem volna a baráti társaságot, hogy menjünk a következő szórakozó helyre - oda, ahol te vagy -, hogy aztán lecsapjak rád? - kérdezem mosolyogva. Egy egész sereg félrészeg - vagy már részeg - férfit meggyőzni arról, hogy menjünk máshova, csak azért, hogy én csajozhassak, az azért már egész jó sztori nem? A kézkérésre is elmerengek.
- Hát... ha újra kellene csinálnom, én étterembe vittelek volna, hogy ott kérjelek meg. Desszert előtt. Vagy ha túl ideges vagyok, mert nagy a tömeg, akkor elvittelek volna utána sétálni valami szép parkba, hogy ott térdeljek eléd. Persze... téged ismerve valószínűleg már a vacsora második fogásánál én agyhalott lettem volna és másra sem vágytam, mint hogy jól ... - Yanára nézek, majd vissza rá.
- Megszeresselek... Khm. Ez esetben valószínűleg szzz...emezés közben kértelek volna meg. Egy jó heves szemezés közben... - cenzúrázom a szavaim Yana miatt és harapok az ajkamba, mert ez félig meddig még hasonlít is a valódi leánykéréshez.
- Persze másoknak mondhatjuk az éttermi verziót. - mosolygok vidáman.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07 2023, 22:46
Azt kell mondanom, ez az "új élet" valahol jó móka is, igazából csak megfelelő hozzáállás kérdése. Változtatni egyébként sem tudunk rajta, akkor meg már nézhetjük is a jó oldalát. Legalábbis így vagyok mindazzal, amit Axelnek kitaláltak, bár látom Dave-en, hogy ő azért nehezebben birkózik meg bizonyos részeivel. Azért amikor azt mondja, hogy amolyan true American képet festettek róla, akkor nem tudom nem felidézni a múltkori hülyéskedésünket, még ha az akkor az én "káromra" is ment. Ahogy végignéz a karjain és közli, hogy pedig lenne hely, nyilván meg kell állapítanom, hogy igen, sok hely lenne, de ezúttal magamba fojtom a nem helyénvaló célozgatásokat arról, mennyire szexi. Inkább más értelmezésben gondolom tovább a dolgot.
– Akkor már sokkal jobban mutatna a karjaidon a Cerberus folytatása valamilyen módon – mosolyodom el. Dave... afrancbamár, szóval Axel sem az a típus, aki csak random varrat magára dolgokat, az a hatalmas tetoválás sem véletlenül került a hátára és akkor már előbb kinézem belőle, hogy azt gondolná tovább és folytatná valahogy a karjaira vezetve. Hozzáteszem... abban is lenne valami nagyon szexi. Mondjuk miben nem, ha róla van szó...?
Ha már true American az egyikünk, joggal merül fel a kérdés, hogy velem mi lehet a helyzet, hiszen jóformán szó szerint az arcomra van írva, hogy én nem annyira vagyok az. Oké, itt is előfordul már mindenféle náció, de azért mindenki meg is tudja magyarázni az eredetét. Velem sincs ez másképp, de amikor az indiai gyökerek említésére Dave előadja azt a tipikus fejmozgást, elnevetem magam. Utána már bocsánatot is kér, mintha tényleg megsérthetett volna ezzel, de csak vigyorgok.
– Inkább hastáncolni taníts meg! – kontrázok rá. Ezek sokkal jobban tetszenek, mint amire én asszociáltam. Mondjuk azt is bevallja, hogy kicsit már összezavarodott, úgyhogy megpróbálom tisztázni.
– Hát, ebből csak az tiszta, hogy a nevelőapám tősgyökeres amerikai. A Thorne egyébként is olyan nagyon angolos, nem? A biológiai apámat elvileg soha nem találtam meg, szóval ő meg aztán akármi is lehet – vonok vállat, a válasz közben ide-oda lapozgatva, nehogy kihagyjak vagy benézzek valamit. – Az anyámnak viszont a születési neve is Singh volt, úgyhogy ez elég egyértelmű – teszem még hozzá. Ezután viszont hátradőlök és nem tudok nem mosolyogni, mert előre tetszik, mi következik. Rá is vezetem, hogy lenne néhány kidolgozandó részlet velünk kapcsolatban, ő pedig már ötletel is. Szélesen vigyorgok a felvetéseire, de igazából mindegyik nagyon tetszik, szóval nem tudnék választani.
– Hmmm... és ha összevonnánk a kettőt? Aviva lehet egy kicsit ügyetlenebb, simán felbukhattam valamiben, miközben kocsányon lógtak a szemeim, hogy aztán szó szerint felszedhess. Lehetett akár a parton is, és utána meghívhattál egy... fagyira. – Némi fáziskéséssel fejezem be a mondatot, mert hirtelen eszembe jut, hogy ez mennyire hasonlít arra a spontán improvizációra, amit eljátszottunk a nászutunkon. Ettől még közelebb érzem magamhoz, magunkhoz az egészet és csak egyre jobban tetszik. – Utána cserélhettünk telefonszámot, de mondjuk még aznap este összefuthattunk újra egy buliban. Legénybúcsú? – pillantok bele a papírjaiba, hiszen őt az ismerősei házasságkötése szólította oda. – Valaki bepróbálkozott volna, mire odaértetek, de te jobb voltál – mérem végig a szemem sarkából egy leplezetlenül elégedett tekintettel és mosollyal. Mindig izgalmas végiggondolni, micsoda praktikákkal csábíthatott volna el. Jó, nem lett volna nehéz dolga, de akkor is!
– Ööööö... – kezdem frappánsan a választ a kérdésére, de rövid szkennelés után ki is szúrom a szövegben. – 2019 nyara – bökök rá a dátumra a papíron, és egyben el is gondolkozom.
– Az azt jelenti, hogy két évvel később már az esküvő volt, szóval Axel és Aviva is gyorsan és véglegesen egymásba habarodtak – bazsalygok egy kicsit. Átnézegetek pár dátumot a saját papírjaimon, hogy teljes legyen előttem a kép. – Az emberkereskedős történet 2020 őszén volt, ráfoghatjuk arra, hogy összekovácsoló ereje volt az abból való felépülésnek, nem? És akkor már csak az a kérdés, mikor és hogyan kérted meg a kezem – fordulok hozzá somolyogva. Igazából... erre tényleg kíváncsi lennék. Nem mintha nem lett volna tökéletes a mi hirtelen köttetett házasságunk a leleplezett gyűrűvel és a sietséggel, meg mindennel, de mi lett volna, ha nem baszom el a dolgokat és nem rejtegetnie kellett volna azt a gyűrűt, hanem ténylegesen úgy adhatta volna át nekem, feltéve a nagy kérdést, ahogy azt valószínűleg szerette volna?

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07 2023, 21:23
Sha...Aviva & D-Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Nekem vannak fent tartásaim az előtörténetemmel kapcsolatban, de ha egyszer ezt találták ki nekem, akkor így jártam, ezt kell bemagolnom. Abban mindketten megegyezünk, hogy a kamionos dolgot inkább kihagyjuk majd a történetmesélésből, más kezébe meg úgy sem fog majd jutni a jogsim. Persze nem is mi lennénk, ha nem kezdenénk el egyébként rosszalkodni, legalább is visszafogottan. Muszáj a helyzetre tekintettel visszafogottan, de ő főleg jobb, ha visszavesz, különben kénytelen lesz felolvasni nekem mindent... bár akkor sem biztos, hogy felfognám, amit mond, mert gondolatban épp engem lovagolna... úgy nagyon.
Mondjuk könnyű egyáltalán nem forró vizekre evezni, mert a történetét tovább olvasva eljutunk odáig, hogy honnan eredeztetik rajta az összes heget meg a traumiából származó pánikot. Igyekszem elterelni a témát, mert látom rajta, hogy a gondolat a legkevésbé sem tesz jót neki, aztán szerencsére már jön is még valami hónapokkal ezelőtti beszélgetéssel. Elvigyorodok és végig nézek a karjaimon.
- Pedig van hely tetkóra! - viccelődök, aztán rákérdezek, hogy az exotikus megjelenését honnan származtatják. Elmosolyodva ingatom a fejem egy pillanatra, mint az indiaiak, amikor megemlíti őket, aztán halkan nevetek.
- Bocs, ez rasszista volt. - köszörülöm meg a torkom, aztán bele harapok a második croissantomba is.
- Ühm.... Kicsit összezavarodtam. Melyik apádra gondolsz? A vérszerint is lehet indiai aztán azért nem találtad meg, mert visszament? Vagy mi? - kezdek kicsit bele zavarodni Aviva családfájába. Neki az a bonyolult, nekem meg annyi munkám volt, hogy lehetnék ezermester is.
Aztán rátérünk a megismerkedésünkre és rákérdez, hogy mi hogy legyen, meg arra, hogyan szedtem fel.
- Mondjuk szó szerint? Mi lenne, ha addig néztük volna egymást, míg el nem buksz valamiben - direkt, vagy véletlenül, azt csak te tudod - én meg oda rohantam volna felsegíteni téged? Mondjuk... ha direkt csaltál oda, akkor kérdéses, hogy ki szedett fel kit. - somolygok lenyalva a morzsát a szám sarkából, aztán a papíromra nézek.
- Mondjuk Long Beach buli helyszín, az is lehet, hogy lecsaptalak valaki kezéről? Az vicces lett volna. - gondolkodom mosolyogva.
- Mikor is volt ez? Nem találom. - hajolok közelebb a papírhoz, mint valami öregember, keresve az évszámot.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07 2023, 20:18
A safehouse-ban töltött első reggelünket azzal indítjuk, hogy elkezdjük a házi feladatunkat, és nekiállunk elolvasni az aktáinkat, persze egymással is megosztva az információkat. Tudom, hogy az lesz a biztos, ha később még egymást is kikérdezzük – főleg én Dave-et, mert bár semmi probléma nincs az eszével, ő kevésbé gyakorlott ilyesmiben –, így bőven lesz ideje rögzülni az információknak a másikról is, de fontos, hogy ne maradjon ki semmi olyasmi, amivel alapvetően tisztában kellene lennünk a másikról. Nevek, születési dátumok, évfordulók, a megismerkedésünk története – ennek részleteit egyébként ki is kell dolgoznunk közösen –, közös mérföldkövek... Minden is fontos, mert nem maradhatnak szürke zónák és ködös területek. Dave esetén az még megbocsátható, ha mondjuk a születési dátumomon két másodpercnél tovább gondolkozik, mert férfi, és a férfiaknak elnézik az ilyesmit, de csak ennyi és ehhez hasonló könnyebbséget engedhetünk meg magunknak.
Jó, én megengedem magamnak azt is, hogy egy kicsit szórakozzak vele – mondjuk miért ne sikítozhattam volna alatta két éjszakát? előfordult már... –, rosszcsont mosollyal figyelve a zavarát és azt, hogy még ellenőrzi is, nem írtak-e le ilyesmit. Amikor rávilágít, hogy egyébként a poloskák miatt sok sikoltozást hallgathattak végig, szélesen elvigyorodom, mert valóban, ez alapján akár bele is írhatták volna.
Ő is elmeséli nekem az alapokat "magáról", aztán egy kicsit kétségbe is esik, hogy mennyi mindent kell megcsinálnia ahhoz, hogy ez élhető is legyen. A kamionos jogsival kapcsolatban igyekszem megnyugtatni, a válaszára pedig egyetértőn bólogatok.
– Ezt majd kihagyjuk a bemutatkozásodból – hagyom jóvá mosolyogva, hiszen ez egyébként sem különösebben érdekes, csak muszáj volt valamiféle előéletet keríteniük neki. A lovaglással kapcsolatban bátorítani próbálom, bár ahogy magam elé képzelem a cowboyomat, inkább én bátorodok fel némi lovaglásra... és ezt nyilván szóvá is teszem neki. Látom a szemeim, hogy elképzeli, amire én is gondolok, és az elsötétülő kékség látványára már érzem is az ismerős bizsergést alhasi tájékon. Megnyalom az ajkam, mert hirtelen mintha felment volna a hőmérséklet, és már nagyon megkívánom, tudom, hogy sem a hely, sem az idő nem alkalmas, ezért csak helyeslőn, hümmögve bólogatok, amikor szinte könyörögve mondja, hogy olvasnia kell. Meghagyom neki az erre való képességet, de tényleg csak a körülmények miatt.
Utána egyébként is könnyű kizökkennem ebből, mert eljutok addig a részig, ami az én traumáim magyarázata lesz. Belegondolni is szörnyű, de nem nehéz odaképzelnem magam és átforgatnom a saját helyzetemet abba. Az is okos húzás, hogy ebből levezették az önvédelmet, a krav-magát, a lőni tanulást, mert így nem szorulnak magyarázatra a képességeim sem. Dave... Axel is keresi a maga dokumentumában, hogy van-e erről szó, és bár nem annyira hangsúlyosan, azért neki is a fegyveres rablásra fogják, hogy komolyabban kezdték foglalkoztatni ezek a kérdések. Az amerikai jogok említésénél elvigyorodom.
– De legalább nem köteleztek arra, hogy varrasd magadra a zászlót, a sast, meg istent – utalok vissza egy korábbi beszélgetésünkre vidáman. Egyébként sem fért volna már el a hátán, legfeljebb a mellkasára és a karjaira, vagy a lábaira. A kérdésére visszalapozok a doksi legelejére, biztos ami biztos, de csak megerősít abban, amit eddig megjegyeztem.
– Seattle-ben születtem és az apám törzsgyökeres amerikai, az anyám viszont... indiai származású. – Ezen a ponton csak azért fintorodom el, mert akaratlanul is az a szőke liba jut eszembe, akit nem véletlenül tettem el anno láb alól. Jó, nem is azért, mert indiainak nevezett, de akkor is ő jut eszembe róla. – Mondjuk, ha onnan nézzük, a sztori felét homály fedi, mert ugye az apám nem is az apám, és a biológiai apámat sosem találtam meg – fűzöm tovább a gondolatot, lapozgatva. Mondjuk ez nem baj, mert elvileg nagyon jó kapcsolatot ápoltam a nevelőapámmal, szóval nyugodtan tekinthetem őt az apafigurának. Nyitva hagyom a doksit és hátradőlök a székemben, aztán egy kis mosollyal az én Axelemre nézek.
– A megismerkedésünknek csak a helyét és az idejét határozták meg, és a kapcsolatunkról is csak főbb mérföldkövek vannak meg, viszont ezek olyan kérdések, amiket bármikor feltehet a szomszéd néni, amikor meglát minket Yanával, szóval... Kezdjük ott, hogy hogyan szedtél fel? – kérdezem egy huncut mosollyal. Persze ott van a lánykérés története is, amiről még gyakran kellhet sztorizgatni, és igazából még izgalmas is egy kicsit, hogy kitalálhatunk magunknak egy "B verziót".

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07 2023, 18:38
Sha...Aviva & D-Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


A hirtelen reggeli ébresztő után zuhanyzok, öltözök, aztán csatlakozok Shayhez, csak azért, hogy teljesen megnyugodhassak, hogy jól van, mert visszakapta a régi formáját: már most húzza az agyam. Rákérdezek arra, hogyan is alakult a papírok szerint az élete, ő pedig elmeséli a családi hátterét, meg azt, hogy azóta együtt van Axellel - velem -, mióta két éjszakán át sikoltozott alattam. Ezen persze zavarba jövök - nem azért, mert ne tudnánk valóban ilyenek lenni -, hanem mert Yana füle hallatára mond ilyeneket. Bár őszintén szólva, amennyi sikongást hallhattak az első időszakban a bogarakon keresztül, nem csodálkoznék, ha ez lenne a papírra írva. De lecsekkolom, és nincs. Visszaadom neki és megjegyzem, hogy örülök, hogy Yana nem érti még ezeket.
- Hát... elég sok mindent hallottak a poloskákkal. - somolygok a kérdésére, aztán én is felolvasok az enyémből. Kamionos, halász, gyári munkás voltam, szóval főleg kétkezi munkát végeztem. A ptsd-t rablással, a sérülést balesettel magyarázzák.
Shay aztán próbál jobb kedvre deríteni, mire ránézek.
- Persze, hogy benne lesz, de nem tudok kamiont vezetni. Erről senkinek nem beszélünk, mert ki tudja, hogy vidéken mire kérnének a szomszédok. - sóhajtok fel. Mondjuk "kölcsönzünk kamiont költözéshez, segítenél Aból Bbe vinni a dolgokat?" Simán el tudom képzelni. De nem akarom. Azt viszont igen, hogy Shay miféle lovaglásra gondol, miközben éhesen néz rám, aztán csábító dolgokat suttog a fülembe.
- Olvasnom kell... - motyogom elhalóan, már-már könyörületet kérőn nézve rá, jelezve, hogyha folytatja amit csinál, nem fogok tudni olvasni. Egymásnak meg nem eshetünk, mert ezt a 20 oldal anyagot be kell magolnunk, plusz az őrök is kint vannak, plusz Yana is itt van, plusz szűk a hely. Shay ... Aviva mondjuk szerencsére megkímél, mert utána visszadől a székén és tovább olvas, amiből kiderül, hogy az ő hegeihez emberkereskedelmet kapcsoltak. Elhúzom a szám, mert ez jó sztori, de azért sajnálom, hogy ehhez is ki kell találni ilyeneket. Mármint, sajnálom, hogy egyáltalán vannak a hegek. Bárcsak a csókjaimmal el tudnám tűntetni őket, meg az összes rossz emléket, amely hozzájuk tartozik. Az viszont nagyon jól hangzik, hogy az önvédelmet bele vették. Én is olvasgatom a magam anyagát, de nekem különösebb dologgal nem magyarázzák a fegyver ismeretet.
- Nálam azt írták, hogy a rablás óta élek az amerikai jogaimmal és szabadságommal, szóval miattuk van fegyverem és tanultam meg lőni, meg judozni. - mondom, aztán felpillantok.
- Honnan eredeztetnek téged egyébként? - kérdezem, mert az lemaradt az információkból, hogy... most izraeli, vagy amerikai teljesen, vagy hogy mi van ezzel a dologgal.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07 2023, 17:30
Egy borzasztóan nehéz és végtelenül hosszúra nyúló éjszaka után a reggelünk is elnyúlik kicsit, és talán még tovább aludnánk, ha nem riadnánk fel Dave-vel mindketten pánikszerűen az ajtó nyitódására. Miután kiderül, hogy csak vaklárma volt az egész, odahozom a szintén ébredező kishercegnőt az ágyunkba, hogy egy kicsit össze tudjunk bújni hárman és el tudjuk őt halmozni szeretettel és a jelenlétünkkel a tegnapi megpróbáltatások után. Dave... akarom mondani Axel felfedezi a reggelinket, aztán míg én Yanát etetem meg, ő elmegy egy ébresztő-zuhanyra. Megmosolygom a fáradtságát, de cseppet sem hibáztatom érte. Miután Yana jól lakott, először ő öltözik fel általam, aztán mikor már a kiságyában játszik, én következem. Asztalhoz ülök, étvágygerjesztőnek pedig végignézem életem férfijának öltözködését, mielőtt ő is csatlakozna hozzám. Somolyogva kezdek el ténylegesen is enni, kortyolni a kávéból, és közben elkezdjük bújni az írott új életünket. Nem tudok ellenállni a kísértésnek, hogy húzzam egy kicsit Da... Axel agyát, és örömmel figyelem az arcára kiülő zavart döbbenetet. Ahogy a papírjaimba néz, már nem tudom visszatartani a nevetést, és innen már ő is tudja, hogy csak szórakozok vele. Vigyorogva vonom meg a vállam, amikor Yanára pillant.
– Egy kicsit még ráérek figyelni erre – mondom huncut tekintettel. – Egyébként is... valami ilyesmi lehet a sorok mögött, nem? – szélesedik ki újra a mosolyom, de nem akarom, hogy ez átmenjen teasingbe, úgyhogy inkább rákérdezek az ő oldalára. Érdeklődve hallgatom az új családi hátterét – és örülök, hogy csak a nemlétező öccse jutott erre a sorsra –, a halászatnál vidáman mosolygok egyet, meg azon is, hogy milyen színesnek írja le őt ez a múlt. A PTSD emlegetésénél tudom, hogy nekem is tovább kell majd olvasnom, mert nekem is meg kellett valahogy magyarázniuk a rengeteg heget és a pánikot, de ezt egyelőre nem akarom elolvasni. Inkább tovább hallgatom őt, meg a leendő házunk mögötti történetet, némileg felvont szemöldökkel.
– Elég kacifántos, de jó – hümmögök egy kicsit, bólogatva. A sóhajára aztán halkan elnevetem magam.
– Mivel a kamionos jogsinak tétje nem lesz, valószínűleg már eleve olyan új jogosítványt fognak csináltatni neked, amiben benne lesz – rázom meg a fejem, hogy legalább ezzel kapcsolatban megnyugtassam. – Viszont... igen. Ha egy ranchen fogsz dolgozni, azt hiszem, a lovaglást nem úszod meg – nézek rá már-már bocsánatkérőn, hiszen nem én találtam ezt ki, de valahol azért mégiscsak az én hibám. Persze felvidítani még megpróbálhatom.
– Fogadjunk, hogy rohadt szexi leszel cowboy kalapban, flanelingben és farmerben. A lovaglás is nagyon jól fog neked állni – jelentem ki, az arcom pedig szinte álmodozóvá válik, ahogy magam elé képzelem cowboy-Da... Axelt. Majdnem meg is nyalom az ajkaim, a szemem pedig hirtelen megvillan, és közelebb hajolok hozzá. – Majd én is gyakorlom veled a lovaglást – suttogom a fülébe, de olyan hangon, amiből pontosan tudni fogja, hogy én nem lovakra gondolok. Ó, nem. Én a saját bikámat fogom meglovagolni. Ettől mondjuk most már egy kicsit meleg is lesz a konyhában, szóval megköszörülöm a torkomat és megpróbálom komolyabbra venni a figurát. Nem is olyan nehéz, mert ahogy lapozok egyet, már szembe is jön az, amit nem akartam látni; az előzőek után viszont szerencsére ez csak egy amolyan kijózanító pofonnak hat. Szusszanok egyet és megköszörülöm a torkom, ezúttal kevésbé jó okokból.
– Eszerint volt egy Beatrice nevű legjobb barátnőm... vagyis még mindig van, csak már nem a legjobb barátnőm és ő is börtönben ül – kezdem el olvasni a nehéz részt. – Trissnek sok problémája mellett elég megkérdőjelezhető volt az ízlése is a férfiak terén, amiből sok konfliktusunk származott, különösen, miután a Long Beach-i fickó – pillantok egy kis mosollyal az említettre, mielőtt folytatnám – is bejött a képbe. A kedves barátnőm ugyanis a felhalmozott tartozását kielégítendő engem dobott be. – Itt muszáj elhallgatnom. Hátradőlök és megdörzsölöm az arcomat, mert az efféle emberkereskedelem egy tökéletesen jó fedősztori arra, ami történt velem, és amilyen maradandó testi és mentális sérüléseket szereztem, de nem esik jól beleképzelnem magam ebbe. Pont azért tökéletes fedősztori, mert nem esik jól. Veszek egy mély levegőt, kortyolok egyet a kávémból és összeszedem magam a folytatásra.
– Öröm az ürömben, hogy a bandát, akikkel Beatrice kapcsolatban állt, rövid úton épp lekapcsolták, így az egész nem tartott sokáig, ráadásul Axel Pierce sem hátrált ki mellőlem a történtek után. – Az én Axel Pierce-em felé fordulok és egy kis mosollyal a kezéért nyúlok, mielőtt átfutnám a maradék sorokat. – Az pedig innentől már nem is meglepő, hogy én egyébként is szerettem volna minél messzebb kerülni ezektől, így aztán kapóra jött ez az egész nevadai költözés. Írnak még arról is, hogy a történtek után beiratkoztam önvédelmi tanfolyamokra, a krav-magánál le is ragadtam, és megtanultam lőni is. Sőt, Yana születése és a költözés előtt már én magam oktattam önvédelmet nőknek – fejezem be a magam részét egy kis mosollyal. Ezek megint jól magyarázzák a képességeimet, szóval nem is végeztek olyan rossz munkát a marsallok, vagy akárki is írta meg ezeket. Mondjuk innentől kezdve biztos, hogy nem néhány óra leforgása alatt dolgozták ki őket... de ez már nem fontos.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 07 2023, 13:34
Sha...Aviva & D-Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Eljutunk egy új élet kapujába, bár ennek lehetett volna sokkal jobb menete is. Még elalvás előtt is az új neveinkkel foglalkozunk, bár az asszonyé egyszerűbb, mert neki csak A van a nevében, szóval játékosan összetudom vonni. Örülök, hogy végre hallom egy kicsit nevetni és látom mosolyogni. Örülök, hogy fel tudom vidítani.
Másnap reggel szebb dolgokra is fel ébrednék, mint egy idegen benyitása a házba, de nem baj, legalább kapunk reggelit. Én mondjuk alig vagyok magamnál. Egy kicsit még összebújok a családdal, ha már Yana is csatlakozott hozzánk, de aztán már megmondom Shaynek, hogy letusolok, különben visszaalszom. Ő persze jót derül az állapotomon, de nem baj, szeretem, ha vidám. Fürdés után megyek és az öltözésemet gondos felügyelet alatt végzem el, míg Yana a kiságyában játszik. Leülve az asztalhoz neki állok én is reggelizni és rá kérdezek Shay új életére.
Azt a sztorit meglepően hallgatom, hogy az anyja megcsalta az apját, aztán levelet hagyott hátra és meghaltak autóbalesetben. De aztán rátér arra, hogy Long Beachen találkoztunk, én pedig bólogatni kezdek, de mosolygok, de aztán megállok a rágásban, amikor a két éjszakát említi és szinte el is vörösödök.
- Micsoda? - nézek a papírjára, ő persze csak nevetni kezd, én meg Yana felé sandítok.
- Még jó, hogy nem érti még! - somolygok az orrom alatt, aztán bekapom az aktuális péksütim végét, leporolom az ujjaimról a morzsát és a saját anyagomat futom át.
- Váó... Engem szerintem büntetnek, mert háromszor annyi megjegyzendő dolgot kaptam. - sóhajtok fel.
- Ezt hallgasd! Engem öregítettek, most már 85. áprilisában születtem 18-án. Apámat soha nem ismertem, az anyám három éve hunyt el trombózis miatt. Az öcsém már 10 éve börtönben ül fegyveres rablásért és valószínűleg még 5-öt bent is marad. Voltam már halász..höhö... kamionos és egyszerű gyári munkás is. Volt egy motoros balesetem, ami miatt a térdemet műteni kellett, egyszer pedig fegyveresek kiraboltak, ezért PTSD-m van. Legalább ezt is bele vonták, hogy Lucifer maradhasson. Long Beachre egy ismerősöm esküvője vezetett akik a parton lévő hotelben esküdtek meg. - mondom, miközben tovább olvasok, közben megugrik a szemöldököm jó magasra.
- Pfff... Azért megyünk Nevadába, mert anyám a végrendeletében kikötötte, hogy csak akkor kapom meg a nekem járó pénzt, ha a házát nem hagyjuk veszni, de az nem eladható, mert olyan régi, hogy már majdnem múzeum is lehetne. Szóval ha nem kérjük, az államé, ha meg a miénk, akkor fel kell újítani. Aztán emiatt a legközelebbi és leglogikusabb munka a ranch, 5 km-re tőle. - dörzsölöm meg a szememet.
- Baszki, akkor kamionos jogsit is kell csináltatnom, meg ... franc se tudja, lovagolni tanulni?! Kurvára utálnak engem. - sóhajtok fel.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptySzer. Dec. 06 2023, 22:28
Végül eljött ez a nap is. Haragudhatnék a terrorelhárításra, az igazságügy minisztériumra, vagy akárkikre is, amiért ezt amúgy simán is meg lehetett volna oldani, ha akkor lépik meg, amikor még tiszta volt a terep, de úgy sejtem, sosem tudjuk már meg a választ arra, hogy miért vártak eddig. Az is gyanús, hogy az új személyazonosságunkról szóló akták is készen álltak már, azaz ők már egy ideje készülhettek erre, mégis kivártak... talán tényleg csali voltam. Nem tudom, de már nem is számít. Ezeknél sokkal erőteljesebb érzések gyötörnek, mert mardos a bűntudat, amiért magammal rántom Davidet, amiért veszélybe sodortam Yanát, és eleve az egész esti és éjszakai trauma nagyon sok volt. Ez ki is jön belőlem, miután Yana végre jóllakottan és nyugodtan, nagyon mélyen alszik, engem pedig Dave zár szoros ölelésbe a konyha-sarokban. Tudom, hogy előtte ezt nem kell szégyellnem. Simogatja a hátam, puszikat ad a fejemre, megnyugtató dolgokat suttog, és türelmesen megvárja, hogy kisírjam magamból, amit eddig elfojtottam. Elmondja, hogy ő is rettegett, csak ő mindkettőnkért, és én bólogatok, mert tudom, hogy neki is szörnyű volt.  Neki van viszont igaza is. Az számít, hogy itt vagyunk, épségben, mindhárman.
Miután megnyugodtam, leülünk enni, de én a tényleges evés előtt még kérek magamnak egy hosszú csókot. Milliomodjára is szerelmet vallok neki, és nem tudok betelni a viszonzással sem, de ezután már tényleg hagyom enni és én is falatozni kezdek. Közben megválaszolom a kérdését a sérüléseimről, a látható vágásokat meg is mutatom, bár azok kitisztítva inkább karcolásnak tűnnek már csak. Az egyetlen vészesebb a felkarom, annak meg is mutatom a kötését, Dave... Axel pedig ráncolja a homlokát, de tudom, hogy ez csak szigorú sebgyógyulás-felügyeletet jelent majd. Mire befejezzük az evést, már tényleg nyugodtabbnak érzem magam – a sírás, a szilárd táplálék és a sok víz is segített, azt hiszem –, és hangosan is kimondom, hogy neki volt igaza, mire kijelenti, hogy ez amúgy nem újdonság. Halkan elnevetem magam.
– Milyen igaz! – helyeselek. Hálásan simogatom meg a kezét, amiért még fel is tudott vidítani, aztán míg ő Lucifer szükségleteiről gondoskodik, én elpakolok magunk után. Ezután már csak az ágy hívására kell válaszolnunk, mert hogy a kimerültséget már mi is jócskán érezzük. Yana még mindig békésen szuszog az ágyában, Luci a kiságy mellett nyúlik el, mi pedig a takaró alatt bújunk össze, egymás új neveit ízlelgetve. A végén D... Axel még össze is vonja a neveimet, én pedig halkan kuncogva ingatom a fejemet.
– Ezt még kimondani is fárasztó – mormolom mosolyogva a mellkasába. Megsimogatom az orrommal a bőrét egy ragaszkodó mozdulattal, de aztán már csak szusszanok egyet és lehunyom a szemeimet, hogy végre mi is tudjunk aludni.

Az alvás aztán jócskán el is húzódik. Szerintem mind a négyen úgy alszunk, mint akiket agyonütöttek, még Yana sem ébred fel éjszaka, sem korán reggel; az riaszt fel minket, amikor meghozzák nekünk a reggelinket. Da... Axellel mindketten úgy ülünk fel az ágyban, mint akiknek rugót építettek a hátába, aztán amikor kiderül, hogy nincs is veszély, fáradtan, de megkönnyebbülten nézünk össze. Csak egy csókot tudok lopni tőle, mielőtt meghallanám a hercegnőnk neszezését is, és már megyek is érte, mielőtt azt hinné, nem vagyunk itt. A karomba véve mászok vele vissza az ágyba, hogy hárman együtt is össze tudjunk bújni egy kicsit, Yana pedig máris sokkal vidámabb, mint tegnap volt. Megajándékoz minket a fogatlan mosolyával is, bezsebeli a puszikat, de aztán már mászna is enni. Nem húzom le magamról a pólót, mert nem tudom, itt mennyi privát szféránk van, szóval némi biztonsági tartalékkal szoptatok csak, közben pedig megkérem Axelt, hogy fedezze fel nekünk a reggelinket. Kuncogva figyelem, hogy közben akkorákat ásít, hogy mindjárt kiesik a száján, és igazából amint kipakolt a zacskóból, már megy is zuhanyozni.
– Jó ébredezést – szólok utána mosolyogva. Miután Yana telepakolta a kis bendőjét, tisztába teszem, átöltöztetem, aztán most biztonsági okokból a kiságyába teszem vissza, a hátára. Odaadom neki a kedvenc csörgőjét is, rendesen felöltözök én is, majd leülök az asztalhoz. Megkezdek egy croissant-t és magam elé húzok egy kávét is, bár előbbi félúton megáll a szám felé, mert evés helyett inkább végignézem a szemem sarkából, ahogy a férjem öltözködik, mert ez is olyasmi, amit nem tudok megunni. Utána már elégedett kis mosollyal kezdek bele mégis az evésbe, és ő is csatlakozik hozzám. Magunk elé vesszük az írott új életünket is. Belelapozok a saját aktámba és végigfutom a sorokat.
– Lássuk csak... Seattle-ben születtem, '89. május 3-án. Ez hízelgő, ezek szerint letagadhatnék majdnem egy évet? – somolygok egy kicsit. Jó, igazából csak felet, de nem baj. – A leánykori nevem Thorne. Egyke vagyok, a szüleim pedig... Hah, na ez érdekes. Csak néhány éve tudtam meg, hogy az apám igazából nem is a biológiai apám. A szüleim, vagyis hát ezek szerint az anyám és a nevelőapám meghaltak autóbalesetben, és az anyám holmijai között találtam egy nekem szóló levelet, ahol bevallotta, hogy egy affér során fogantam meg és leírta a valódi apám nevét. – Felvonom a szemöldököm a kacifántos körülményeken, de aztán folytatom. – Csak azt tudta megmondani, hogy Los Angelesben találkozott a fickóval, mármint az apámmal, én pedig felkerekedtem, hogy megkeressem. Úgy tűnik, hogy a keresés alatt valahol Long Beachen találkoztam egy Axel Pierce nevű pasassal, akinek rögtön rabul ejtettek a gyönyörű kék szemei és a rosszcsont félmosolya, nem is beszélve arról, hogy szexisebb volt, mint egy görög isten. Miután végigsikoltoztam alatta két vad éjszakát, már nem is bírtam volna ki nélküle... – Ezen a ponton már úgy sem teszek, mint aki olvas, csak Axel reakcióját lesem, hogy melyik résznél kezd rájönni, hogy csak húzom az agyát. Ha nyilvánvalóvá teszi, hogy már tudja, akkor elnevetem magam és vigyorogva feltartom a kezeimet.
– Bocsánat, nem hagyhattam ki! A részletek fontosak – nézek rá, próbálva komoly maradni, de nem nagyon sikerül. Megköszörülöm a torkomat.
– Szóval Long Beachen találkoztunk. Te hogy jutottál oda? – kíváncsiskodok most egy kicsit én is.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptySzer. Dec. 06 2023, 20:40
Sha...Aviva & D-Axel

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Nem tudom hová tenni az érzéseimet. Vagy inkább az, hogy nincsenek. Még, legalább is. Ez az üvegezés-polcolás olyan magas szintű foka lehet, amelyet csak ilyen alkalmakkal tudhat valaki elsajátítani, gondolom én. Vagy csak megkönnyebbülni fogok, amiért végre eljutottunk idáig? Nem tudom. Perpillanat meglehetősen üresnek érzem magam, csak Avivát igyekszem lelkileg támogatni. Sok időbe fog telni szerintem, mire át tudok állni egy teljesen új névre, amely ráadásul nem is hasonlít a régire. Láncban van szükségünk egymásra. Shaynek ... Avivának rám, Yanának rá. Így nekem határozottnak és megingathatatlannak kell lennem, ehhez jól jön egyébként, hogy most még semmi nem ül ki rám. Shay .... Aviva letusol, aztán fogja csak kézbe Yanát, hogy ehessen, én pedig közben is igyekszem támogatni, de nem kér vizet, csak jelzi, hogy enne majd ezután. Szóval megsimogatom, aztán indulok, hogy vacsorát készítsek. Hamarosan le tudja tenni a már jóllakott, alvó Yanát, aztán jön hozzám és átölelve fúrja arcát a hátamba. Megfordulok, hogy ezt inkább a mellkasomba tegye, aztán meg is ölelem. Hagyom, hogy elmondja az érzéseit és közben próbálok lelket önteni belé.
- Tudom... Én is rettegtem, mikor írtál. Féltem, hogy későn érek haza. - vallok színt én is, simogatva és magamhoz szorítva őt. Hagyom, hogy bástyaként használjon és a védelmemet érezve engedjen az érzésein. Nem állítom meg a sírásában, csak simogatom, puszilom a fejét, nyugtatgatom, hogy minden rendben lesz és hogy az számít, hogy itt vagyunk, épségben, mindhárman. Letörlöm a könnyeit, fürkészem az arcát és ha látom rajta, hogy most már rendben lesz, szólok, hogy együnk. Muszáj, erősnek kell maradnia. Oda adom neki a frissen melegített vacsorát, fogom a sajátomat is, aztán asztalhoz ülünk. Sh... Aviva még kér magának egy hosszú, szerelmes csókot, amit örömmel adok és viszonozok. Apró, meleg mosollyal simítom meg az alkarját.
- Én is téged. - adok puszit a tenyerébe is, aztán már neki állunk enni. Rákérdezek a sérüléseire, mert számon akarom őket tartani, meg a gyógyulásukat is. Hallgatom őt, aztán figyelem, ahogy megmutatja a felkarja sérülését. Arra vigyázni kell majd, és kötést cserélni, ha nedvedzene. Majd ránézek holnap. A vacsora vége felé megfogja a kezemet, finoman visszaszorítok, a szavaira pedig halványan elmosolyodom.
- Mindig igazam van. - próbálom kicsit oldani őt némi játékos cukkolással, aztán befejezzük az evést, Lucifer megkapja a csontokat, kiengedik dolgát végezni. Alváshoz készülődünk, az ágyban összebújunk, de nekem nem jön azonnal álom még a szememre, mert magamban kóstolgatom még az új nevet, amit Shay kapott. Be is vallom neki, hogy magamban még bőven vannak gondok az átállással, de legalább illik rá a néz, mire rám nézve megsimítja az arcomat és viszonozza a bókot. Elmosolyodva fürkészem a szemeit, aztán ahogy hozzám bújik, szorítok az ölelésen és a fejéhez hajtom az arcomat.
- Én is téged, ShayanAviva. - bazsalygok kicsit a fekete loknikba, mielőtt lehunynám a szemem. Kell pár perc, de aztán engem is elnyom az álom.

Reggel a zár kattanására kipattan a szemem. Szinte egyszerre ugrunk fel Sh... az asszonnyal, de be se jönnek, csak berakják az ajtó melletti pultra a zacskót és már ki is mennek. Megkönnyebbült sóhajjal túrok álmosan a hajamba, aztán nézek Sh.....AVIVÁRA, aki rám mosolyog.
- Szia. - köszönök vissza, majd figyelmem ráesik a kiságyra, mert Yana felébredt. Oda hozza hozzánk, álmos mosollyal nézem, ahogy már sokkal nyugodtabban és boldogabban markolássza és rángatja az anyja kiengedett haját és néz ránk. Oda hajolok, adok neki egy puszit, megsimogatom a kis kezét, aztán álmosan bólogatok párat, ahogy Viva megkér a zacskó felfedezésére, aztán kimászva az ágyból oda is sétálok és megfogva bele lesek.
- Négy croissant, két kávé. - veszem ki a papírpoharakat a zacskóból, aztán elkezdem kipakolni tányérra a pékárut, hogy amint kész van Sh-Aviva a szoptatással, már tudjon is enni. Én minden második mozdulatomban nagyot ásítok, a végén úgy is döntök, hogy jobb lenne felébreszteni magamat.
- Letusolok. - mondom kidörzsölve a jobb szememből a csipát, aztán már megyek is. Jeges vízzel zuhanyzok le, hogy igazán felébredjek, aztán megtörülközök, felöltözök a bőröndből, rárabolok a kávéra és a croissantra, aztán leülve az asztalhoz magam elé húzom az aktát, miközben fél szemmel megnézem, ahogy Yana a kiságyában háton fekve játszik az egyik csörgőjével, össze-vissza kalimpálva vele.
- Mit kell rólad tudni? - kérdezem Sh ... Az istenit már! AVIVÁT... Hjaj...




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptySzer. Dec. 06 2023, 18:51
Nehezebben viselem ezt, mint gondoltam. Dave megjegyzésére Vegasról és Yanáról még sikerül egy halk, rövid nevetést hallatnom, de aztán erővel kell összetartanom magam. Nagyon sok minden történt, furdal a lelkiismeret, és csak az segít, hogy Dave... Axel közben folyamatosan ölel, puszilgatja a fejem, és egyszerűen csak ott van nekem, mintha olvasna a gondolataimban és tudná, mekkora szükségem van most erre. Rá. Elérünk a safehouse-ba, ami bár kicsi és egyszerű, a célnak megfelel, és legalább ezúttal tényleg védelmet kapunk. Yana már nagyon nyűgös és tudom, hogy éhes is, ám az ő érdekében muszáj rendesen megtisztálkodnom, mielőtt megetethetném. A zuhany alatt már kijön belőlem az engem nyomasztó érzések egy része is, és tudom, hogy ezt Da... Axel is látja rajtam, amikor kijövök, de egyelőre nem teszi szóvá. Átveszem Yanát, ő pedig már szopizik is, ám le sem tagadhatná, mennyire fáradt, mert közben is többször belealszik, csak aztán felpattannak a szemei és belém kapaszkodik, amikor megpróbálnám leválasztani. Közben egy kicsit elodázom az evés-ivást, de halványan Axelre mosolygok a szándék miatt, és mert megsimogatja a lábam. Persze eljön a pillanat, amikor Yana végleg elalszik, ezután már le is tudom fektetni, és ő már alszik is, mint akit agyoncsaptak. Egy kicsit még figyelem apró, védtelen kis testét, ahogy szuszog, de aztán csatlakozom a konyhában Axelhez. Hátulról ölelem át, mire abba is hagyja a ténykedést és megsimogatja a kezem, aztán megfordul az ölelésemben, mikor engedek rajta egy kicsit. Kék szemei gyengéd megértéssel figyelnek, magához ölel, simogat és szavakkal is igyekszik megnyugtatni. Hallgatom, amit mond, igyekszem a szavaira koncentrálni, mert tudom, hogy igaza van, hogy nem csak a megnyugtatásomra mondja, de egyszerűen... besokalltam. Aprókat bólintok minden szavára, mert tényleg az a legfontosabb, hogy mindhárman itt vagyunk, együtt, épségben, de a könnycseppek kibuggyannak a szemeimből, amikor eszembe jut, mennyire rettegtem. Soha nem szoktam félni. Eddig csak akkor féltem, ha Dave-ről volt szó, de most már... Reszketegen szívom be a levegőt, de ahogy kicsit elhúzódik tőlem, felnézek rá. Szipogva hagyom, hogy letörölje a könnyeimet, de aztán olyan szorosan ölelem magamhoz és úgy fúrom az arcom a mellkasába, mintha ő lenne az egyetlen menedékem. Mert az is.
– Nagyon-nagyon féltem, Dave – vallom be remegő hangon, nem is koncentrálva az új névre. – Rettegtem, hogy baja esik – suttogom, és tudom, hogy tudni fogja, miről beszélek. Nem kezdek hangos zokogásba, de muszáj halkan sírdogálnom egy kicsit az ölelésében, hogy kiadjam magamból a felgyülemlett feszültséget. Dave nem siettet, kitartóan ölel magához, ameddig csak szükségem van rá, megvárva, hogy a sírásom elhalkuljon, aztán abba is maradjon. Akkor már azt mondja, hogy ideje enni, én pedig szipogva bólogatok. Elhúzódom tőle, megtörlöm az arcom és az orrom, aztán elveszem a felém nyújtott tányért és a fal mellett felállított kis asztalhoz megyünk. Még nem kezdek enni, miután leültünk, felemelem a kezem, megsimogatom az arcát, és magamhoz húzom egy puha, hosszú csókra, amit el nem mélyítek, csak valahogy ki akarom fejezni, milyen sokat jelent nekem az egész lénye.
– Nagyon szeretlek – suttogom magunk közé, és ezután már végre sikerül újra mosolyognom egy aprót. Enni kezdünk, és a kaja egyszerű, de finom és tápláló, így pont tökéletes is. Dave kérdésére megvonom a vállam, de két falat között magyarázni kezdek, meg mutogatni, amit tudok.
– Pár zúzódás és vágások az alkaromon és a kézfejemen a védekezés miatt. Egyik sem volt különösebben mély, de a jobb felkaromat majdnem átvitte egy golyó – ejtem lejjebb a pulóvert a vállamon, felfedve a kötést, ami alaposan megnehezítette a zuhanyzást is. – Ezt össze kellett varrni, mert nagyon mély volt – teszem hozzá, aztán visszahúzom a pulóvert, mert igazából... ha ennyivel megúsztuk, az nagyon jó. Voltam már ennél sokkal rosszabb állapotban is, kibírok néhány öltést, a kötések cseréjében pedig ő is tud majd segíteni, ha kell.
– Igazad volt. Az a lényeg, hogy együtt vagyunk és jól vagyunk – simítom a kezemet az övére és finoman meg is szorítom. Befejezzük a nagyon kései vacsorát, Lucifer megkapja a csontokat, aztán amíg Dave... Axel intézi és intézteti az ő igényeit, én elmosogatok és elpakolok magunk után. Ezen a ponton az ágy gondolata már nagyon hívogató, és nem is állunk neki ellen. Luci is lefekszik Yana ágya mellé, és mi is bevesszük magunkat a takaró alá, persze csak miután alváshoz vetkőztünk. Én csak a bugyit és a pólót hagyom magamon, utóbbi gyanánt eleve Da... Axelét húztam fel, mert az volt felül. Már épp frusztráltan szusszannék egyet, amiért folyamatosan emlékeztetnem kell magam erre, amikor megszólal, és halkan elnevetem magam, hogy neki is valami hasonló járhatott a fejében. Felnézek rá az ölelésében és elmosolyodva végigrajzolom az arcát a mutatóujjammal.
– Hozzád is meglepően jól illik, de azért nekem is furcsa lesz hozzászokni – ismerem be én is. Még szorosabban bújok hozzá, mintha be akarnék költözni a bőre alá – megtenném, ha tudnám –, és nyomok egy puha csókot a mellkasára.
– Szeretlek. Davidet is és Axelt is – mormolom. Lehunyom a szemeimet, magamba szívom az illatát, és hagyom, hogy a biztonságot adó ölelése és a teste melege mély álomba ringassanak.

Egyszerre meglepő és nem meglepő, hogy Yana egyszer sem ébred fel az éjszaka folyamán, sőt, szinte a reggelt is átalussza. Amilyen kimerült volt, igazából nem csodálom, hogy még megéhezni sem volt energiája. Nem is ő ébreszt fel, hanem az ajtón felhangzó halk kopogás; amikor hallom kinyílni is az ajtót, az álom rögtön kimegy a szememből, hirtelen felülök az ágyban és már keresek is valamilyen fegyvert... de csak papírzacskó rövid csörgését hallom, aztán az ajtó már csukódik is. Nagyot sóhajtva dörzsölöm meg az arcom, valószínűleg engem is megviselt az este, hogy így reagáltam, pedig csak friss pékáruk illata kúszik lassan az orromba. Dave-re nézek... akarom mondani Axelre, akit ha a kopogás nem is riasztott fel, én biztosan.
– Szia – köszönök neki halkan. Odahajolva csókolom meg finoman, kiélvezve, hogy amolyan öröm az ürömben, hogy legalább ismét együtt ébredhetünk. Igazából meg is éheznék, de ahogy ezt kigondolom, már hallom is a neszezést és a szenvedő hangokat a kiságyból, amin elmosolyodom. A hercegnő is felébredt, és máris éhes. Ki is kelek az ágyból, hogy felvegyem, aztán vele együtt bújjak vissza a takaró alá, felülve. Magamhoz ölelem, dédelgetem és megpuszilom, és az apjának is hagyok erre lehetőséget, Yana pedig máris nem olyan nyűgös és ijedt, mint tegnap volt, hanem csillogó szemekkel, huncut tekintettel fürdőzik a szeretetben.
– Megnézed, mit kaptunk, amíg megetetem? – mosolygok D-Axelre. Persze Lucifer is az ajtó felé tendál már, hogy adjon neki még egy feladatot.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David Axel

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptySzer. Dec. 06 2023, 12:02
Shay & David

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Próbálom kicsit tartani Shayben a lelket az úton, mert látom rajta, hogy nagyon megviselték a történtek. Próbálom a jó oldalát látni és megemlítem, hogy Nevada szép hely, ő pedig elmondja, hogy Vegasban járt már.
- Akkor oda nem kell elmenni. Amúgy se Yanának való. - mosolygom halványan. Lehet, hogy még csak a kezdeti sokk miatt, de lehet, hogy csak már most bele törődtem, nem tudom, de az biztos, hogy... valahogy nem visel meg. Az nem, hogy költöznünk kell és új személyazonosságot kapunk: ezt a részét inkább vártam is. A megterhelő inkább az volt, amikor nem voltam mellettük és nem tudtam garantálni a biztonságukat. Akkor feszült voltam és ideges, de a jelenlétük még is most olyan nyugtató hatással van rám, mintha miattuk biztos lehetnék abban, hogy innentől kezdve minden olyan szép lesz, mint a mesékben. Nem vagyok boldog, csak épp... olyan furcsán üres.
Épp ezért, amikor a safehouseba érünk, inkább én támogatom Shayt, mert neki nagyobb szüksége van rá, látom rajta a stressz minden jelét és Lucifer is érzi, inkább hozzá akar közelebb lenni. Yana jelzi az éhségét, de Shaynek még le kell tusolnia, én pedig addig is átpelenkázom a lányunkat, átöltöztetem valami melegebb pizsamába, aztán dédelgetem és nyugtatgatom, pedig már nagyon nyöszörög és sírdogál az anyja után. Mikor Shay kijön, már egy fokkal jobban néz ki, de még mindig nyúzott, a szemei pirosak és habár nem úszik könnyekben, én azért ismerem ezt az ábrázatot is. Átadom neki a gyereket, amikor elhelyezkedik, leülve megkínálnám vízzel, de egyelőre nem kér. Megsimogatom a lábát, aztán hogy hasznom is legyen, felkelek és a "konyhába" átsétálva elkezdem megcsinálni a vacsorát. Mikrózható főtt étel, normális kaja, szóval legalább tápláló lesz. Hamarosan hallom, ahogy leteszi a gyereket az ágyába, én addigra a második kaját mikrózom, a megmelegítettet pedig tányérra teszem. Megérzem magam körül a karjait, csak ez ösztönöz arra, hogy egy kicsit abba hagyjam a tálalást és megsimogatva a kezét megforduljak és én is megöleljem őt, miközben a kezei közé fogva az arcomat érdeklődik. Halványan rámosolygok és megsimogatom a hátát.
- Igen. Lehet, hogy csak a hirtelen kötelesség tudat teszi, de... most még nem igazán érzek semmit. - vallom be halkan.
- Csak örülök, hogy rendben vagytok. - húzom magamhoz egy szoros ölelésre. Amikor újra bocsánatot kér, megrázom a fejem.
- Nem kell, erre készültünk. Anyáék is tudták, hogy egyszer eljön ez a nap. Csak azt hittük, hogy harcok, vér és verejték nélkül. - hajtom a fejem az övére.
- Itt vagyunk, épségben, egészségesen. Csak ez számít. - simogatom meg a fejét és kicsit hátrébb húzódva keresem könnyes tekintetét. Letörlöm finoman az arcáról a gömbölyű cseppeket, aztán magamhoz ölelem újra, hogy ki tudja engedni a feszültséget és mindent, amit magában tartott eddig. Addig nem engedem el, amíg nem érzem, hogy kicsit megnyugodott, még akkor se, ha közben halkan csipog a mikró.
- Gyere, együnk. - suttogom, és nyomok egy puszit a fejére. A frissen melegítettet adom neki, hogy azt még jó melegen egye meg, a langyos az enyém. Csirke comb rizzsel. Semmi fancy, de nem is kell annak lennie.
- Hol sérültél meg? - kérdezem, mert hát nem voltam ott se a vizsgálatkor, se amikor most megmosakodott, de tudni szeretném. Ha elsorolja őket, akkor arra ráncolom a homlokom, hogy majdnem átlőtték a felkarját. Arra majd figyelek, hogy ne nyomjam meg ölelésekkor.
A vacsora végeztével a csontokat Lucifer megkapja, egy tálba adok neki vizet, kopogok az ajtón, megkérem az őrt, hogy egy percre fogja meg a kutyát, hogy elvégezhesse kint a dolgát. Amint Lucifer igényei is ki vannak elégedve, Yana ágya mellé fekszik, én pedig bebújok a miénkbe Shay... Avivával. Istenem... sokáig fog tartani, mire megjegyzem, hogy nem hívhatom így.
- Legalább illik rád a név, amit kitaláltak. - mosolygom rá halványan, ahogy hozzám bújva átölelem.
- Még sokszor kell magamat emlékeztetni, hogy magamban ne Shaynek hívjalak. - vallom be halkan, fejemet az övére hajtva, behunyva a szemeimet.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptySzer. Dec. 06 2023, 11:11
Axel, Aviva és Yana Pierce. Tudom, hogy ami most történik, az olyasmi, amire tulajdonképpen Dave tárgyalása óta készültünk, de olyan sok idő telt már el anélkül, hogy bármi is történt volna, hogy igazából már nem is gondoltunk a lehetőségre. Felépítettük az életünket, a családunkat, most pedig egyetlen este leforgása alatt minden a feje tetejére állt. A kontyos nő továbbra is tenyérbemászó stílussal bír, sikerül kétszer is felhúznia, de lerázza magáról a szavaimat, még ha igazak is. Vagy pont azért, mert igazak. Akkor telik be a pohár, amikor kiderül, hogy Yana létezését igyekeztek kitörölni, mert még ha mélyen értem is az indokaikat, a lányomról van szó. Rá is borítanám az asztalt, de szerencséjére megérkezik a marsall. Yanára pillantok, aki már mintha megnyugodott volna egy kicsit Dave... Axel kezében, és inkább arra gondolok, hogy így legalább nem ők nevezték el a lányunkat.
A lelkiismeretemmel nehezebb elbírnom. Indulnunk kell, de én előtte még bocsánatot kérek tőlük, és hiába próbál D... Axel bátorítani, most még nem könnyű. Hagyom, hogy megszemlélje az ellátott sérüléseket, már amik látszanak, és amikor megsimítja az arcom, megpróbálkozom egy apró mosollyal. A kezét szorosan fogom, ránézek a kabátja alá rejtett kislányunkra, aztán fel rá, és küzdök az érzéseimmel. Az autóhoz érve beszállok középre, míg Dave... helyett Axel becsatolja Yanát a gyerekülésbe, és amikor befordítja, már hajolok is oda hozzá, hogy lássa, itt vagyok.
– Most már minden rendben, kicsim – mondom neki. Megpuszilom a fejét, aztán ahogy mindenki beszáll, el is indulunk. Lucifer most hátul kapott helyet, mert már sokan vagyunk a hátsó ülésen, de okos fiúhoz méltón fekszik el a csomagtartóban, miután megbizonyosodott róla, hogy mindhárman itt ülünk. D-Axel vállára hajtom a fejem, próbálom összeszedni magam és abból merítkezem, hogy ő érezhetően nem neheztel rám. Amikor megszólal, felemelem a fejem, hogy rá tudjak nézni.
– Még csak Vegasban voltam – vallom be egy apró mosollyal, visszautalva a karácsonyi beszélgetésünkre, amikor kiderült, mennyi mindent nem láttam még itt soha. Most viszont gyaníthatóan nem Vegasba megyünk, hogy cowboy legyen. A nő amúgy is kisvárost mondott.
A safehouse kicsi és főként praktikus, de a célnak éppen ezért tökéletesen megfelel. Vincent annyival búcsúzik, hogy jelentkezik a papírjainkkal és az indulási paraméterekkel, amint tud, és hogy jelezzük az őröknek, ha bármire szükségünk van, aztán ránk zárja az ajtót. Odabent már várnak minket a saját csomagjaink, már amennyit össze tudtak nekünk szedni, de szerencsére Yana holmijaira különösen ügyeltek. A kis hercegnő egyébként ismét sírni kezd, amin nem is csodálkozom, és Dave... Axel szavaira egyetértően bólintok, viszont előbb a kis fürdő felé fordulok.
– Muszáj megfürödnöm előbb – mondom, hiszen nemrég még ki tudja hány ember vére borított mindenütt és hiába mosakodtam meg valamennyire, nem akarom így szoptatni Yanát. Megígérem, hogy gyors leszek, Da... Axel addig tisztába teszi őt, hiszen rá is ráfér a tisztaság. A zuhany alatt bár sietek, amennyire tudok, egy kicsit már kiengedem magamból az eddig visszatartott érzéseket. Vigyázok a varratokra, de azért alaposan lecsutakolom magam mindenhol és a hajam is megmosom, mert össze van ragadva a vértől. Mire kijövök, a könnyeimnek már nincs nyoma, és gyorsan el is helyezkedek az ágyon, hogy magamhoz tudjam venni Yanát. Nyűgös és fáradt, de azonnal cicire bukik, mert éhes is volt. A fejét simogatva dédelgetem a karomban, míg eszik, amennyit csak tud, és közben laposakat pislogva, édesen, nagyokat szusszan. Amikor az apukája is mellénk ül, rápillantok és halványan rámosolygok, de egyelőre megrázom a fejem.
– Utána lehet, hogy ennék is valamit – mondom, de most Yana az első. Mire belealszik a szopizásba, Axel már előkészítette neki az ágyát, ezért csak le kell őt fektetnem, de előbb még magamhoz ölelem, megpuszilgatom a fejét, és csak utána vagyok képes elengedni. Rettenetesen féltettem őt. Egy kicsit még nézem, ahogy alszik, és csak remélem, hogy ez a rengeteg megpróbáltatás nem traumatizálta. Most már felveszek egy pulóvert is, mert a fáradtság miatt fázom, aztán csatlakozom Axelhez a konyhává alakított sarokban. Hátulról ölelem át, arcomat beletemetem a felsőjébe és olyan mély levegőt veszek, hogy majdnem beleszakad a tüdőm. Evés-ivás előtt viszont még szembe fordítom magammal és a kezeim közé véve az arcát nézek a szemeibe.
– Biztos, hogy minden rendben...? – kérdezem a szemeit figyelve, aggódva, bűnbánatosan. – Tudom, hogy ez most nagyon sok. A családod... – Összeszorul a szívem. Fogalmam sincs, mit fognak mondani Joe-éknak. Yana soha többé nem láthatja a még élő nagyszüleit sem. Reszketeg lélegzetet veszek.
– Sajnálom. Tudom, hogy erre készültünk, de... sajnálom – hajtom le a fejem, mert a szemeim is szúrni kezdenek.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyKedd Dec. 05 2023, 23:24
Shay & David

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Egyszer már csináltuk ezt. Hogy ő és én álnevekkel éltünk. A biztonság kedvéért eljátszottuk, hogy mások vagyunk és még hamis iratokat is csináltattunk hozzá. A történelem megismétli önmagát, de ezúttal hivatalosan, visszavonhatatlanul. Csak reménykedem abban, hogy ezúttal ez segít biztonságban tudni a családomat. A nő végül bemutatkozik, de mivel hiszem, hogy engem ismer, ezt nem viszonzom. Leülök Shayjel és Yanával, aztán hallgatom a banyát és amikor az elfojtásról beszél, szinte felhorkantok, Shay pedig kifakad, az igazat vágva a nő arcába... aki aztán telibe is szarja. Összeszorítom az állkapcsomat a stílusára, de inkább csak tovább dédelgetem a még mindig kicsit hüppögő és nyüfögő Yanát. Végül aktákat dob elénk, aminek a megtekintésében Shay segít nekem. Fél kézzel a fenekénél tartom magamnál a lányunkat, miközben bele lapozok a papírokba. A helyen is meglepődök, meg azon, hogy tehenész leszek - ezen a ponton Shayre nézek, hogy jól hallottam-e -, aztán kiderül, hogy ő továbbra is SAHM marad. Megkapjuk az új neveket - Aviva és Axel -, de azon mondjuk ráncolom a homlokom, hogy Yana nevét nem változtatták meg, aztán amikor közlik, hogy az eredeti nevével soha nem is volt benne semmilyen rendszerben, csak azért nem állok neki dühöngeni, mert az én kezemben fekve szopja az ujját és végre nyugodt egy kicsit. Shay persze helyettem is kérdőre vonná a nőt, de aztán megérkezik egy újabb személy és elterelődik a figyelem... aztán már nem is hagy a panaszkodásra időt. Halkan sóhajtok, lepillantva Yanára megsimogatom a fejét. Igazából nem bánom, hogy nem változtatták meg a nevét. Szeretem, hogy ez a neve és legalább egy valami megmarad Shaynek a múltból, amely a valódi családjához kapcsolódik. Adok egy puszit a barna hajú kobakra, aztán felkelek és bátorítóan Shayre mosolygok, mikor bocsánatot kér.
- Minden rendben. - mondom, aztán pajtit a lábam mellé parancsolva indulunk ki. Séta közben megnézem Shay ellátott sebeit, fél kézzel megsimítom az arcát, aztán megfogom a kezét. A kocsi felé haladva a saját kabátom alá rejtem Yanát - mert én haza felé tartva le se vettem magamról -, majd a járműhöz érve látom, hogy abba már beszerelték a Toyotából a gyerekülést. Beteszem a hercegnőt, akinek lefelé görbül a szája, most hogy meg kell tőlem válnia, de rámosolygok, miközben becsatolom őt.
- Minden rendben kiscicám. Apa is itt van, meg anya is. - mondom és már fordítom is be a helyére, ahonnan Shayre már rá is láthat, ha oldalra néz. Becsukom az ajtót, aztán mivel más hely egyébként sincs - de amúgy is inkább oda ülnék - megkerülöm a kocsit hátulról és beülök Shay mellé. Becsatolom az övemet én is, aztán átkarolom őt, de ugyan ezzel a kezemmel oda nyúlva megfogom Yana harisnyás kis lábát is. Szegény már nagyon fáradt, így az autó rezgése és rugózása hamar be is altatja őt. Én az út alatt Shay fejét puszilgatom és próbálom elképzelni, hogy milyen lesz farmerfiúnak lenni. Nem mondom, hogy sokat dolgoztam volna trágyában... Kicsit el is fintorodok erre, de ha vérben tudok úszni, akkor szarban is. Nem hagyom, hogy a terrorelhárítás kibasszon velem és nem fogom büntetésnek megélni a munkát, még akkor se, ha nem érzem magamat fitnek rá.
- Nevada szép hely. - szólalok meg aztán hirtelen, halkan, Shayhez. Bocsánat. Avivához. Lepillantok rá és egy mosolyt küldök neki, hogy lássa, én nem bánom, ami történik, mert együtt vagyunk. És ameddig együtt vagyunk, tőlem a Holdra is küldhetnének minket.
A safehouse kieső helyen van, és tényleg egy ház, még ha kicsi is, inkább valami berendezett raktár, alig 40nm-es. Legalább minden meg van benne, ami kell ahhoz, hogy az ember viszonylag kényelmesen eltöltsön egy egész napot. Tekintve, hogy éjszaka van, ez azt jelenti, hogy másnap éjjel fogunk indulni. Itt már egyébként bőröndök várnak minket, és felismerem őket. A mieink. Úgy tűnik, összepakolták a cuccainkat és elhozták őket ide, legalább is egy részüket. A gyerekét teljes egészében, nekünk meg annyit, amennyi hely maradt. Yana közben újra nyűgösködni és sírni kezd a kezemben, mire Shayre nézek.
- Szerintem éhes. És fáradt. - meg pelenkát is cserélni kéne, mert órák óta ez van rajta, csoda, hogy nem ázott még át. Segítek egyébként mindenben, átpelenkázom a gyereket, amíg Sh... Aviva felvesz egy kényelmes pozíciót az ágyon, aztán oda adom neki a gyereket szoptatásra. Én közben kinyitom a hordozható bébi ágyat, takaróval bélelem ki puhábbra és melegebbre. Leülök az ágyra és Aviva lábát kezdem el simogatni.
- Kérsz inni? - biccentek a minihűtő felé. Biztos, hogy készítettek össze nekünk enni és inni.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyKedd Dec. 05 2023, 21:21
Nem vagyok hozzászokva, hogy a menekülés külön utakra száműzzön bennünket, és bár a külön utak jelenleg – szerencsére – ugyanoda vezetnek minket, még ezután sem lehetünk együtt a kapitányságon belül. Engem az orvosiba visznek Yanával, ahonnan Lucifert a PTSD-ürüggyel elküldetem az egyik rendőrrel Dave-hez, hogy ő se legyen egyedül. Ellátják minden sérüléseimet, kapok szedett-vedett új ruhákat is, hogy ne tocsogjak a vérben, aztán pedig jön a kihallgatás. Egymás után négyszer, négy különböző emberrel, de mivel mind "sima" rendőrök, amit nem nevezhetek nevén, azt nem is nevezem meg. Egyre feszültebb vagyok, mert ugyan Yanát meg sem kísérelték elvenni tőlem, Davidet még mindig távol tartják, és ez lassan teljesen kikészít. Amikor végre megjelenik egy ismerős arc is a kihallgató helyiségben sem tudok megkönnyebbülni... csak akkor, amikor rövidesen ezután végre Dave is megjelenik az ajtóban. Azonnal felpattanok és szinte odarohanok hozzá, bár inkább félúton találkozunk, mert ő is felénk siet. Magához ölel minket, én pedig érzem, hogy egy adag feszültség máris távozik a testemből, ahogy fejét az enyémre hajtva azt mondja, nincs semmi baja. Megkönnyebbülten lélegzem fel, szorítom magamhoz a szabad kezemmel, aztán Yana is egyértelműsíti, hogy neki is hiányzott az apukája. Átadom őt Dave-nek, megsimogatom a hátát, de a nő mögöttünk már jelzi is, hogy feltartjuk. Lenne mit mondanom, de mivel Dave is beéri egy sokatmondó pillantással, én is csendben maradok. Leülünk a székekre, én közelebb is húzom magam Dave-hez és Yanához, miközben Lucifer végigfekszik a lábunkon az asztal alatt.
– Rachel Stone – mutatkozik be a nő Dave-nek is, bár kezet nem nyújt neki, inkább csak odaveti a nevét. – Önhöz személyesen még nem volt szerencsém – teszi hozzá, és szinte kihallani a hangjából, hogy "csak távolról fájdította a fejem". – Közvetlenül Monaco helyettes legfőbb ügyésznek dolgozom az igazságügy minisztériumnál, én kötöttem vádalkut a feleségével a katasztrófába fulladt tárgyalása után. Persze akkor még nem volt a felesége – jegyzi meg újra, és esküszöm, kíváncsi vagyok, pontosan mekkora fejfájást okoztunk nekik ezzel. Remélem, nagyot.
– Maga is a történtekre kíváncsi? – kérdezem kétkedve, és meg is erősíti a gyanúmat, miszerint ezért nem kelt volna ki az ágyából az éjszaka közepén.
– Nem. Azért vagyok itt, hogy megpróbáljuk csírájában elfojtani ezt a káoszt – feleli, de ezzel túl magas labdát dob fel.
– Csírájában?! Több mint egy éve kötöttük meg azt az egyezséget és semmi nem történt azon kívül, hogy a nyakamra állított embereik pont akkor nem voltak ott, amikor hasznuk is lett volna! Van fogalma róla, mekkora veszélyben volt a lányunk?! Egy öt hónapos csecsemőről beszélünk, a rohadt életbe! – fakadok ki, mert tényleg nem fér a fejembe, hogy tud úgy ülni itt, mintha még neki állna feljebb, miközben mi mindent úgy csináltunk, ahogy ők kérték, ha egyáltalán kértek valamit. A nő kifejezéstelen arccal néz rám, Yana viszont nyugtalan hangokat hallat, ezért veszek egy mély levegőt, hogy nyugalmat erőltessek magamra és bocsánatkérően megsimogatom a hátát Dave karjában.
– Nevada államba mennek a lányukkal együtt – közli a nő, teljesen figyelmet kívül hagyva a kirohanásomat. – Új személyazonosságot kapnak és innentől hivatalosan is a szövetségi tanúvédelmi program alá fognak tartozni. Egy kisvárosba mennek, ahol nem keltenek majd túl nagy feltűnést, és remélem, hogy ez így is fog maradni. Maga egy tehenészfarmon fog dolgozni – néz Davidre, én pedig csak azért nem röhögök fel, mert tudom, hogy a nő komolyan beszél. Tehenészfarm?! Dave-re pillantok, a szemeim előtt szinte ott lebegnek a kérdőjelek, de ezután a nő hozzám fordul. – Maga egyelőre nem fog dolgozni. A célhelyen nem működtetnek bölcsödét, egy nanny pedig túl kiváltságosnak számítana, úgyhogy otthon fog maradni a lányukkal. Amikor eljön az ideje, majd tájékoztatjuk a munkavállalásról. – Ezen a ponton ismét Davidre pillantok, mert ez valahogy rohadtul gyanúsan hangzik, de talán már csak mindenhol rémeket látok. – Ezekben a mappákban van minden, amit tudniuk kell az új személyazonosságaikról – tol át az asztalon egy-egy papírtasakot Dave elé és elém is. Sóhajtok egyet, mert bár nekem ez nem újdonság, rohadtul rossz emlékeket idéz fel bennem, ráadásul Dave... Bűntudattal a szemeimben, bocsánatkérőn nézek rá, mert nem akartam ilyesmibe belerángatni. Tudom, hogy tudta, mire vállalkozik, de akkor is. Átnyúlok elé, kiveszem az összefűzött papírokat az ő tasakjából és a mappa tetejére fektetem, hogy csak egy kézzel kelljen elengednie Yanát a lapozáshoz, aztán a saját adataimat is előveszem az én mappámból.
Aviva Pierce, született: Aviva Thorne. Születési idő: 1989.05.03., születési hely: Seattle, WA. Lakcímek, családtagok, barátok nevei, tanulmányok... Minden szépen, részletesen kifejtve, ahogy azt egy új személyazonosság felépítésénél illik, hogy ne maradhassanak kérdőjelek, bárki bármit kérdez is. A papírok szerint 2021 nyarán kötöttem házasságot Axel Pierce-szel – ezen a ponton Dave-re pillantok és ellenőrzöm, mennyire illik rá az Axel név, és meglepő módon egyáltalán nem esik nehezemre ráilleszteni –, és kicsit több mint egy évre rá született meg a lányunk... Yanának azonban sem a nevét, sem a születési dátumát nem változtatták meg.
– A lányunk adatai nem változnak meg? – kérdezek rá azonnal. Nyilván neki is Pierce az új vezetékneve, de semmi mást nem írtak át, ami elég furcsa.
– Mivel akkoriban már bőven a megfigyelésünk alatt álltak, nem létezik hivatalos bejegyzés Yana Weaverről – közli a nő nyugodt hangon, ami teljes ellentétben áll azzal, hogy én majdnem leesek a székemről.
– Hogy... tessék?! – kérdezek vissza. Hiszen minden hivatalosan ment. Az orvosi vizitek, a kórház, az anyakönyveztetés, Yana minden további ellátása, oltásai... Soha, semmiben nem simliskedtünk, ez a nő most mégis azt mondja, hogy a lányunk mintha nem is létezne?
– Remélem, megérti, hogy nem kockáztathattunk – feleli szárazon, mindenféle magyarázat nélkül. Szinte tátva marad a szám, a fejem pedig kezd komolyan megfájdulni attól, hogy nem elég, min mentünk keresztül, most a tetejébe még az is kiderül, hogy Yanát lényegében folyamatosan radírozgatták a történelemből.
– Mégis mit... – képzelnek, akarom kérdezni, de megszakít egy újabb kopogás az ajtón, amin aztán egy számomra is ismeretlen férfi lép be. A nő feláll az asztaltól az összes többi papírjával, mint aki jól végezte dolgát, de még röviden ránk tekint.
– Mr. és Mrs. Weaver, ő itt Vincent DeMarco, New York állam keleti részének marsallja. Mr. DeMarco most elkíséri önöket egy safehouse-ba, ahol 24 órás felügyelet alatt lesznek elszállásolva, amíg elkészülnek az új papírjaik és át tudjuk szállítani önöket Nevadába. Javaslom, addig ismerkedjenek az új személyazonosságaikkal, mert ez volt az utolsó alkalom, hogy Mr. és Mrs. Weavernek szólították önöket – veti még oda, aztán szinte már ott sincs. Leforrázva, zavartan, dühösen, és a kaotikus este és majdnem fél éjszaka után teljesen kimerülten ülök a székemen. Úgy érzem magam, mint akire rápakoltak egy egész hegyoldalt, mert most tettem véglegesen tönkre Dave életét azzal, hogy magamhoz láncoltam, Yanát halálos veszélybe sodortam a puszta létezésemmel, és...
– Sajnálom – suttogom és bár a bocsánatkérésem Davidnek és Yanának szól, nem tudok rájuk nézni. A marsall megköszörüli a torkát az ajtóban.
– Kérem, induljunk! Az autó odakint vár – mondja sokkal kedvesebb és megértőbb hangon, mint a nő, de túl sok volt ez a nap, hogy értékelni tudjam. Visszateszem a papírokat a mappákba, megfogom őket, aztán már megyünk is kifelé. Vincent közben elmondja, hogy a safehouse-ban mindent előkészítettek részünkre, találunk majd ruhákat a méreteinkben és Yanának is minden szükségletét meg tudjuk majd oldani. Elmagyarázza azt is, hogy bevásárolni sem mehetünk majd ki a házból, fegyveres őrizet alatt leszünk a saját biztonságunk érdekében és nem léphetünk kapcsolatba senkivel. Ha szükségünk van valamire, neki kell szólnunk, vagy a minket őrzőknek. Amikor készen lesznek a papírjaink, ő fogja elhozni nekünk azokat, de addigra már kívülről kell fújnunk az új élettörténetünket, amit ellenőrizni is fog. Félig testen kívüli élménynek élem meg mindezt, és mire a végére ér, már ott is vagyunk a sötétített ablakú, U.S. Marshal feliratú Chevrolet terepjárónál. Vincent kinyitja a hátsó ajtót, így látom, hogy Yana gyerekülését már beszerelték a hátsó ülésre, így Dave be is tudja tenni, viszont mivel van egy sofőr és itt van Vincent is, mindkettőnknek hátra kell ülnie. Szerencsére az autó beltere van olyan tágas, hogy elférjünk, de én azért magamra vállalom a középső ülést, hiszen az a keskenyebb, én pedig könnyebben elférek.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyKedd Dec. 05 2023, 19:27
Shay & David

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Habár erős és nyugodt, látom Shayen, hogy közben mennyire meg van riadva. Legszívesebben megölelném és elmondanám neki, hogy semmi baj, de ezt most kénytelen vagyok nonverbálisan közölni vele. Elvezetnek, külön visznek minket, de végül ugyan oda jutunk. Az őrs lépcsőjét mászva meghallom, ahogy utánam kiált, oda fordulok, de nem állok meg a lépteimben, mert vezetnek.
- Minden rendben! - mondom, mikor látom, hogy megállítják, de aztán kénytelen vagyok már előre figyelni. Egy kihallgatóba vezetnek, többször is kérdeznek, de nem mondok többet annál, mint amennyit maguktól kitalálnának, vagy szabad. Annyiban szakítják meg a kihallgatást, hogy behozzák nekem Lucifert, a kérdező tiszt értetlen tekintetére már rögtön válaszolok is.
- Szolgálati kutya a PTSD-m ellen. - szinte biztosra veszem, hogy ezért van nálam és nem Shaynél. A sztorit azért vagy négyszer el kell mondanom, de a végére végre valahára befejezik a faggatózást, leveszik rólam a bilincset és egy másik terrorelhárítós ipse ül be. Közli a szokásos dolgokat, miszerint nagyon rossz ötlet volt megütnie a kollégáját, mert ez retalliációt okozhatna... szerencsémre így is rezeg neki a léc, amiért nem volt az őrposztján, szóval nem fog feljelentést tenni ellenem. Mindesetre elkéri a történet azon felét, amit a rendőröknek nem mondhattam el, bár sokkal többet neki sem tudok mondani. Három embert lelőttem, mert a feleségemet próbálták megölni, az otthonomba betörve. Az autóról és a furgonról is beszélek: az utcán várakozókról, aztán azokról is, amelyek üldöztek minket és amitől majdnem totálkáros lett a Toyota. Mindent felír, jegyzetel, aztán közli, hogy értem-e, hogy nem fogunk már haza menni, mire bólintok és megkérdezem, hogy legalább a cuccainkat valaki más elhozza-e nekünk onnan? Hiszen tényleg, még egy kabát sincs se Shaynél, de főleg Yanán, pedig ő van kitéve a legjobban a hypoterminának. Azt mondja, meglátja mit tehet, majd kéri, hogy kövessem őt. Felkelek az asztaltól, elindulok utána, lábamnál Luci szorosan sétálva jön mellettem. Egy másik szobába megyünk, ahol Shay, Yana és egy idegen nő van. Azonnal megindítom a lépteim, karjaimba zárom a két nőt és a fejemet Shana fejére hajtom.
- Jól vagyok, semmi baj. Itt vagyok. - nyugtatom meg Shayt halkan, de nem csak őt kell, mert Yana szinte nyüszítve kapaszkodik belém. Átveszem, ringatni kezdem és nyugtatgatni. Persze az idegen nem hogy nem mutatkozik be nekem, de még szárazon megjegyzi, hogy üljünk le, hogy folytatni tudja. Szúrósan ránézek, de leülök Shay mellé a székre, Yanát a testemmel jobbra balra dőlve ringatva, míg Luci keresztbe fekszik a lábainkra.
Ezután a nő közli velünk, hogy áthelyeznek minket Nevadába, és új személyiségeket is kapunk. Én egy tehenészfarmon fogok dolgozni, Shay az anyasága miatt nem kapott munkát, mert ott bölcsöde nincs, ahová menni fogunk. Pislogok az információkra, Shanára is pillantok néha közben, aztán elénk tol 1-1 mappát benne mindennel, amit tudnunk kell magunkról.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyKedd Dec. 05 2023, 15:57
Az egész egy rémálom. Már megint, de most már nem csak Dave-et rángatom ebbe bele hanem a kislányunkat is. Ez a legszörnyűbb az egészben, bár ezt egy darabig még mindig nem fogom fel. Nem, mert amikor fellélegezhetnénk, először kiparancsolnak minket a kocsiból, ami még érthető is lenne, de aztán felbukkannak a hasznavehetetlen árnyékaim, akiket elvileg a védelmem érdekében állítottak rám egy évvel ezelőtt. Davidnek el is borul az agya, amikor szükségtelenül alkalmaznak testi kényszerítést rajtam, és bár nem hibáztatom érte, próbálom nyugtatni, mert nem akarom, hogy ennél is nagyobb baj kerekedjek ebből. A helyzetet végül a seriff simítja el, elhallgattatva a vérző orrú és arcú faszkalapot is, és nem csak Dave-et állíttatja fel a földről, de engem is felsegít. A kabátját is rám adja, aztán ismerteti, mi következik most. Én főleg Dave-et figyelem, néma kétségbeeséssel kapaszkodom a tekintetébe, és valahányszor bólogat, én is aprókat bólintok, hogy jelezzem: értem és bízom benne. Ha ő azt mondja, hogy ez jó, akkor én is el fogom hinni. Nem akarom, hogy elválasszanak minket egymástól, de nincs más választásunk, így én visszaülök a Toyotába, míg őt a seriff vezeti el.
Aztán ahogy a karomba veszem Yanát, szinte minden rám szakad. A keserves, kétségbeesett sírása mintha a szívemet tépázná belülről, és ahogy apró ökleivel olyan erősen kapaszkodik, ahogyan csak a kis testétől kitelik, legszívesebben én is vele együtt zokognék. Nem is tudom őt elengedni, tudom, hogy a gyerekülésben lenne igazán biztonságban, de képtelen vagyok letenni. Szorosan ölelem magamhoz, így kötöm be mindkettőnket, ringatom és simogatom, halkan suttogok és dúdolok neki, Lucifer pedig halk nyüszögéssel dugja oda az orrát hozzánk, hogy ő meg mindkettőnket vigasztaljon. Össze tudnék omlani, de mindent elnyomok magamban, mert ameddig nem tudom Davidet és magunk mellett, addig nem engedhetem el magam teljesen.
Amikor megállunk a kapitányság épülete előtt, mire kiszállunk, én már azt látom, ahogy Davidet befelé vezetik. Eddig viszonylag nyugodt voltam, mert nagyon élénk volt a képzeletem, már majdnem bemeséltem magamnak, hogy ez csak a színjáték és itt valaki igazából beépített ember, aki mindhármunkat a kivégzésünkre visz, és jól esett a tudat, hogy talán mégsem, de most megint megijedek.
– Dave! – szólok utána, de amikor követni akarnám, az egyik rendőr megfogja a könyökhajlatom és megállít.
– Sajnálom, hölgyem, de külön helyiségekbe kell vinnünk önöket – tájékoztat, de olyan terrorral a szememben kapom rá a tekintetem, hogy gyorsan hozzáteszi: – A lányát nem fogjuk elvenni öntől.
Ez ad egy kis megnyugvást. Egy nagyon kicsit. Magamhoz szorítom a most már csak halkan szipogó és csukló Yanát, de úgy nézek Dave után, mint aki képes lenne utána rohanni. Ha nem lenne Yana, talán meg is tenném, de tudom, hogy most erősnek kell lennem. Nagyot nyelve követem a rendőrt, és kiderül, hogy nem is kihallgatóba visznek, hanem az orvosi szobába, viszont ahogy megállunk a helyiség előtt, ő bizonytalanul lenéz Luciferre, akit nem engedhet be.
– Kérem, a kutyánk lehet a férjemmel? – kapok az alkalmon. – Szolgálati kutya. A férjemnek PTSD-je van és Lucifer előre jelzi a rohamait. Most nagy stressz alatt van, szóval kérem, ha lehet... – nézek rá esdeklőn. Ez egyébként valahol igaz is, és mivel már a riasztás során is megtudta mindenki, hogy Dave tengerészgyalogos volt, kérdéseket sem vet fel a dolog. A rendőr rövid gondolkodás után bólint egyet.
– Menjenek csak be, az orvosunk ellátja a sérüléseit. Elkísérem a kutyát a férjéhez – ígéri meg, én pedig gyorsan lehajolok Luciferhez. Elmondom neki, hogy most Daviddel kell lennie, szóval fogadjon szót és kövesse az úriembert, ő pedig esküszöm olyan okosan néz, mint aki beszéli az ember nyelvet. Mikor a rendőr elindul – a másik járőr az ajtó mellé cövekel –, bizonytalanul pillant rám, de szólok neki, hogy menjen, így a nyomába szegődik. Legalább Dave sem lesz egyedül.
Az orvosi szobában először is kapok tiszta ruhát, mert az orvos és a nővér elborzadnak az enyémek láttán. Mivel úgy kell összeválogatniuk valamit abból, ami van, a legtöbb ruhadarab lóg rajtam, de legalább tiszták és nincsenek teljesen áthűlve. Mielőtt felöltöznék, valamennyire meg is tudok mosakodni, igyekszem eltüntetni magamról a vér java részét, hogy legalább a sérüléseim láthatóvá váljanak, mert én sem vagyok tisztában a pontos mennyiségükkel. Yana arcát és kezecskéit is meg kell törölnöm, de így, hogy már velem van és melegben és csendben is vagyunk, az ijedtségtől és a rengeteg sírástól kimerülten szuszog. Jobbára a pelenkázóasztalra fektettem le és rajta tartom a fél szememet, aztán az őrzését átveszi a nővér, amíg az orvos ellát. Főleg zúzódásokat és vágásokat szereztem, előbbiekkel egyébként sem nagyon tud mit kezdeni, utóbbiakat viszont lefertőtleníti és ami nagyobb vagy mélyebb, azt be is köti. Az arcomon kívül mindkét alkaromon és a kézfejeimen vannak vágások a védekezés miatt, a legrosszabb viszont a jobb felkarom helyzete, amit kis híján átlőttek. Az orvos kitisztítja és fertőtleníti, de aztán nemtetszőn ciccegve ingatja a fejét.
– Varratokra lesz szüksége. Szólok valakinek, hogy vigyék be a...
– Tud varrni? – vágok közbe nem túl kedvesen, ezért egy bocsánatkérő mosolyt is villantok mellé.
– Igen, de ma délelőtt kifogytunk az érzéstelenítő injekcióból, ezért muszáj...
– Kérem, csak csinálja! – vágok közbe ismét.
– Azt akarja, hogy érzéstelenítés nélkül varrjam össze a karját? – kérdez vissza úgy, mint aki hirtelen elküldene egy koponya MR-re is inkább, hátha az agyammal is gondok vannak.
– Látja a hegeimet. Volt már sokkal rosszabb is. Kérem, szeretnénk újra a férjemmel lenni! – vetem be ismét a könyörgő figurát. Egy kicsit még ugyan győzködnöm kell, de végül beadja a derekát, ha megígérem, hogy ráharapok valami gumis cuccra, amit ad, és megegyezünk abban, hogy ha nem bírom, szólok és visznek a kórházba. Természetesen meg sem mukkanok.

Másfél óra múlva már nagyon ideges vagyok. Még mindig nem engedtek oda Dave-hez, és őt sem engedték hozzánk. Már négyszer elmondtam, mi történt – a kényes részletekre nem térve ki, de hazudni nem hazudtam –, Yana ismét ébren van és nyűgös, fél, a szemeivel az apját is keresi, miközben olyan erősen kapaszkodik belém, mint a kocsiban is, csak most nem sír. Na jó, nem olyan hangosan, mert így is halkan hüppög és néha sírdogál is egy kicsit, mert nagyon megijedt és most is idegen környezetben van, rajtam kívül idegen emberek között. A kezemből egyszer sem engedtem őt ki. Mintha egy örökkévalóság telne el; az előző kihallgatótiszt magunkra hagyott minket, és mire újra kinyílik az ajtó, már olyan feszült vagyok, hogy majdnem rákiabálok az érkezőre, de felismerem. Túl szoros konty, szigorú arc, átható tekintet. A nő, akivel David tárgyalása után egyezkednem kellett.
– Miss Allon! Akarom mondani, Mrs. Weaver – javítja ki magát egy szúrós pillantással, jelezve, hogy a Dave-vel kötött házasságunkkal anno alaposan kibasztunk vele. Kár, hogy nem hat meg. Élesen figyelem, ahogy lepakol az asztalra egy adag paksamétát. – A kamerát kikapcsolták, ahogy a hangrögzítést is és a szomszéd szobában az én embereim vannak. Meg kell hagyni, eddig ügyesek voltak a vallomástételek alatt, de ideje lenne komolyabb vizekre eveznünk...
– Hol van a férjem? – szegezem neki a kérdést. Kelletlenül néz rám, amiért félbeszakítottam és sóhajt egy nagyot.
– Ha jól akarják majd ezt csinálni, türelmet is kell gyakorolnia, Shayana – dől hátra a székében, és már éppen felcsattannék, hogy mégis mi a faszomról beszél, amikor rövid kopogás után ismét kinyílik az ajtó és bevezetik rajta Davidet.
– Dave! – pattanok fel gondolkodás nélkül. Most nem érdekel semmi, csak arról győzödök meg, hogy nincs már rajta bilincs sem, de azt is reptemben, mert hogy a lábaim már visznek is felé, olyan gyorsan, ahogy csak bírnak. Yana még mindig a karomban van és vigyázok arra, hogy ne nyomjuk össze, de egy kezemet szabaddá teszem, és némileg féloldalasan, de olyan szorosan ölelem magamhoz őt, ahogy csak tudom.
– Jól vagy? – suttogom felnézve rá és megsimogatva a hátát. Lucifer is betáncol a helyiségbe, de már nincs kezem, hogy megsimogassam, és Yana egyébként is gagyogni kezd, de most nem jókedvűen. A kis szája ismét lefelé görbül, apró kezei kinyúlnak és kis ujjacskái a csöppségét meghazudtoló erővel markolnak Dave pólójára. Szomorkás mosollyal nézek le rá, mert bár a ragaszkodása aranyos, egyáltalán nem érzem jól magam attól, hogy ennyire megijedt és ennyire fél még most is. Mindenesetre értek a célzásból, óvatosan átadom őt Dave kezébe, hogy érezhesse végre az apukáját is...
A nő pedig megköszörüli a torkát mögöttünk.
– Esetleg ha helyet foglalnának... dolgunk van – közli olyan hangon, mintha mi tehetnénk arról, ami ma történt.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyKedd Dec. 05 2023, 13:20
Shay & David

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Reménykedtem abban, hogy erre már soha nem lesz szükség. Hogy vagy nem találják őt meg, vagy nem látják már fenyegetésnek: hiszen eddig sem okozott gondot, pedig eltelt majdnem egy év. Reménykedtem abban, hogy inkább a háborúra koncentrálnak, erre megjelennek a lakásunknál és megpróbálják megölni őt... és talán a lányomat.
Mióta az emberség kiveszett belőlem, már kevesebb figyelmet fordítok azokra, akik nem tartoznak hozzám. A fókuszomban csak Shay, Yana és Lucifer van, mindenki más elmosódott háttér csupán. Ezért sem sajnálok gőzerővel bele hajtani a szembe érkező furgonba, gyakorlatilag félre lökve az. Persze, a Toyota orra bánja a dolgot és a motor is nehezményezi a döntést, de a célt elérem: nem kell megállnunk és nem szorulunk be, hajthatunk tovább. Szerencsére a sedánt is leszedik rólunk a rendőrök, egy ponton nem is értem, hogy nem tűnt fel nekik, hogy várnak minket, de engem nem zavar, ha most bele hajtanak a csapdába. Hamarosan el is tűnnek a horizonton, mi megállunk az útzárnál, aztán kiszállunk, mikor kiparancsolnak minket. Tudom, hogy csak biztosra akarnak menni, ezért ahelyett, hogy azon aggódnék, mi lesz most, Shay állapota miatt aggódok. Meg van vágva az arca, a keze, és még ki tudja hol. Talán meg is lőhették, ezért én azonnal jelzem, hogy neki orvosra van szüksége. Aztán megjelenik az a mocsok. Már attól elborul az agyam, hogy egyáltalán ide meri tolni a képét, de amikor úgy teperi le a földre Shayt - aki az autóra tett kézzel együtt működik!-, mintha ő lenne itt a főgonosz, elborul az agyam. Lerántom róla, fölé térdelve sorozni kezdem a kérdéseimmel és az öklömmel, vádakkal illetem, és habár Shay próbál finoman szólni, én csak akkor állok meg, amikor két markos rendőr letép róla és a földre visznek. Nekik már engedelmeskedem, mert a legkevésbé sem akarok egy tazert a hátamba, így velük már én is együtt működöm. Térdre húznak, még mindig zihálok kicsit a dühtől, de azért próbálom felhívni a figyelmet arra, hogy itt kurvára mi vagyunk az áldozatok, mi hívtuk eleve a rendőrséget és még egy kabátot se tudtunk felvenni, annyira kellett sietnünk. Persze a fattyú már pofázik is bele, felkelve a földről és igyekszik minket beállítani a rossznak, mikor megjelenik - végre - a chief. Rá is szól a köcsögre, hogy fogja be a pofáját, aztán miután felállíttat, Shayhez fordul, aki továbbra is együtt működik. Némán figyelem, ahogy végre ráadnak egy kabátot, aztán ahogy rám néz, bólogatva igyekszem jelezni, hogy jól csinálja és minden rendben lesz. Közben engem is átkutatnak, de nem zavar, nyugodtan elvehetik tőlem a fegyvereket, amíg Shay és Yana biztonságban van. A chief közli a "szabályokat", hogy Shayt a kocsival két rendőr viszi az őrsre, engem meg majd ő. Nem ellenkezek, csak Shayanát figyelem, ahogy aggódón rám tekint. Ismét csak bólogatok, hogy minden rendben lesz, így lesz jó. Amikor beültetik, megnyugszom kicsit, mert így legalább melegben vannak most már mindketten és Yanát is meg tudja vigasztalni. Utánuk tekintek, ahogy elvezetnek, de nem ellenkezek továbbra sem. Visszasétálunk a rendőrautókhoz, ott a chief kocsijának hátsó ülésére ültetnek, aztán becsukják az ajtót. Pár percet várnom kell, amíg a többi rendőrt eligazgatja a helyszínen, aztán szó szerint mindenki megy a dolgára, elindítja a forgalmat, az alagúti "balesethez" megy, körbe vesznek minket konvojba, satöbbi. A chief is elindul, és néha hátra pillant.
- Azt mondták, tengerészgyalogos volt. Hol szolgált? - kérdezi, mire felnézek a tükörbe.
- Legutoljára Ukrajnába vezényeltek ki belső elhárításra. Az előtt a USS Dwight. Eisenhoweren szolgáltam, hadnagyi rangban. - mondom visszafogott hangon. Nem dicsekedésből, hanem csak a kérdést válaszolom meg teljeskörűen.
- Kik üldözik magukat? Maffia? - kérdezi, mire nagyot sóhajtok.
- Nem beszélhetek erről a program miatt. A maga érdekében sem. - dőlök hátra és tekintek ki balra az ablakon.
- Csak örülök, hogy most már biztonságban vannak. - szusszanok egyet, és kicsit megmozgatom az idegtől befeszült vállaimat. A chief nem kérdez többet, bár néha-néha rám tekint. A rendőrségre érve egyszerre érkezünk meg Shayékkel, de meg nem igazán várjuk őket, mert természetesen külön leszünk kikérdezve és megvizsgálva. Legalább azt megengedik neki, hogy Yanát magával vigye. Engem - mivel bajom nincs -, egy kihallgatóban le is ültetnek és megkérdezik többször is, hogy mi történt, én pedig többször is elmondom, hogy a tanúprogramban veszünk részt Shay előélete miatt, rájuk támadtak otthon, én értük mentem és kimenekítettem őket. Elmondom, hogy ehhez le kellett lőnöm három embert, elmondom a címünket, a fegyverem kaliberét és minden mást, amit tudni akarnak. A moszadot nem ejtem ki a számon, a terrorelhárítás úgy is nem sokára közbe fog avatkozni.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyKedd Dec. 05 2023, 09:36
Menekülünk. Miután David segítségével biztosítjuk az utat ki a lakásból, megint menekülünk, én pedig rohadtul utálom ezt, de az adrenalin egyelőre elnyomja a mérgemet és az elkeseredettségemet is. Még nem dolgozom ezt fel, még csak az számít, hogy lerázzuk őket, mert hiába ülünk autóba, a nyomunkba szegődnek, több kocsival is. Egy fehér sedan vesz minket üldözőbe, egy furgon pedig megpróbál minket leszorítani az útról, de elsőre el is véti. Már a 911 is vonalban van, amikor az alagútban másodjára is megpróbálja, ezúttal okosabban... Dave azonban nem hagyja nyerni. Amikor nemhogy nem lassít, de még bele is tapos a gázba, kitámasztom magam, a térdeimet az üléseknek nyomom, a kezeimmel pedig két oldalra nyúlok, tenyereimet az ajtóknak feszítem, és így egyben Yanát és Lucifert is védem. Az ütközés ereje és hangja megijeszti Yanát, aki sírni is kezd, de amíg le nem fordul rólunk a furgon, csak szavakkal merem nyugtatni. Csak amikor már szabad az út hajolok oda hozzá, hogy lásson, és fél kézzel be is nyúlok, a másik kezemmel, pedig a diszpécserrel veszem fel a fonalat újra.
Szerencsére már nincs sokáig szükségünk rá. Az alagútból kiérve már látszanak a rendőrök, az autópályán pedig le is választják rólunk a sedant, én mégis csak akkor lélegzek fel, amikor az útzárnál nekünk is meg kell állnunk, mert a sedan nem jutott tovább rajtuk, már nem látni. Nincs időnk viszont szinte egymáshoz sem szólni, mert kiparancsolnak minket az autóból, és tudjuk, hogy engedelmeskednünk kell. Egy oldalon szállunk ki, Dave után én is becsukom az ajtót, így legalább nem megy be a hideg, aztán mindketten az autó felé fordulunk és a tetőre tesszük a kezeinket. A suttogására rápillantok és biccentek egyet; tudom, hogy megsérültem, de még nem érzem a fájdalmat és csak arra vágyok, hogy végre kikerüljünk a kutyaszorítóból. Valahol megértem a rendőröket, hogy elővigyázatosak, de azért nincs ínyemre, ami történik. Dave a válaszomtól függetlenül igyekszik hatni rájuk azzal, hogy megsérültem, és lehet, hogy el is érné a célját, ha nem jelennének meg az árnyékaim. Más helyzetben talán arcon is röhögném őket, hogy most bírtak felbukkanni, de az egész átmegy erőfitogtatásba és teljesen felesleges baszakodásba. Nyilván van nálam fegyver, miután megpróbáltak minket megölni, ez a faszkalap mégis úgy csinál, mintha én akartam volna vérfürdőt rendezni. Leteper a földre, a hátamba térdelre csavarja hátra a kezeimet, hogy megbilincseljen...
Aztán eltűnik rólam. A puffanásra oldalra fordítom a fejem, de addigra már Dave ökle csapódik teljes erőből az arcába.
– Dave... – szólok rá puhán, de most én sem tudom megnyugtatni. Vádlón kiáltja az arcába az igazságot, minden egyes mondat után újra és újra megütve, én pedig hiába próbálom szólongatni. Persze hamarosan már két rendőr fogja meg két oldalról és rángatják le róla, míg ő dühösen kiabál tovább, de ezt már nehezebb néznem.
– Ne bántsák, kérem! – kérlelem a rendőröket, de megmozdulni már nem is merek. Tovább fekszem a hasamon a hideg földön – bár szerencsére a hideget sem érzem –, tehetetlenül nézem, míg őt megbilincselik, hallgatom Yana keserves sírását a kocsiból és kezd az egész rohadtul sok lenni. Dave is könyörgőre fogja, és még csak meg sem kell játszanom magam ahhoz, hogy lássák bennem az elesett nőt, ahogy reszketve, mozdulatlanságba dermedve fekszem az aszfalton véresen, tágra nyílt szemekkel nézve a megbilincselt férjemet, miközben az autó a lányunk sírásától zeng. Az összevert és vérző arcú faszkalap persze már átkozódva tápászkodik fel és magyarázza, hogy ne bízzanak bennünk és ne higgyenek nekünk, de az autók felől érkezik egy határozott léptű férfi, akinek már a váll-lapjából látszik, hogy ő lesz itt a rangidős. Egyszerűen csendre inti a faszfejet, aztán a fejével jelzi a rendőröknek, hogy állítsák fel Davidet a földről, miközben odalép hozzám.
– Van önnél más fegyver is, hölgyem? – kérdezi, és amikor megrázom a fejem, bilincselés nélkül felsegít a földről.
– Az anyósülés alatt van egy kés egy törölközőbe csavarva – mondom kissé vacogva. Bólint egyet, int a fejével, mire egy rendőr már megy is összeszedni a kést, aztán ő maga leveszi magáról a kabátját és a vállamra teríti.
– Ez a maguk kocsija? – bök a Toyotára, én pedig bólintok. A tekintetem folyamatosan Dave-ét keresi, de szerencsére őt sem bántják, még ha a bilincset nem is vették le róla. – Elmondom, hogy mi lesz. Ez az én helyszínem, úgyhogy fogja be! – csattan fel, amikor a vérző orrú fasz megint közbekotyog. A seriff lehajol a pisztolyért, ami a nadrágom derekában volt, felemeli, majd rám pillantva ellenőrzi, hogy be van-e biztosítva, mielőtt odaadná az egyik rendőrnek. Közben Davidet is megmotozzák és elveszik tőle a fegyvereit. – Ezeket a biztonság kedvéért elvesszük, és most szépen bemegyünk a kapitányságra, ahol mindenki megkapja a szükséges orvosi ellátást, és aztán közösen szépen, nyugodtan megbeszéljük ezt a helyzetet. Rendben? – néz végig rajtunk. Némi megkönnyebbüléssel bólintok és Davidre nézek, bár tudom, hogy ez neki is megfelelő lépés lesz.
– Nagyszerű! Asszonyom – lép oda a Toyota hátsó ajtajához, hogy kinyissa nekem. Lucifer majdnem ki is ugrik, de rászólok, ezért marad a helyén. – Kérem, nyugtassa meg a lányukat! Két járőr önnel utazik majd, hogy az autójuk is megérkezzen a kapitányságra. A biztonság kedvéért a férje velem utazik majd – pillant hátra Davidre. Én is ránézek, nagyot nyelve, hosszan pillantok a szemeibe, de bólintok. Nem akarom, hogy elválasszanak tőle, viszont ebben a helyzetben aligha van választásunk.
– Kérem, ne bántsák, csak minket akart védeni... – szólalok be halkan. A seriff udvarias mosollyal paskolja meg a Toyota tetejét.
– Nem akarunk több munkát adni az orvosi személyzetnek a szükségesnél – feleli, úgy sejtem a megnyugtatásomra. Még egyszer Dave-re nézek, de aztán engedelmesen beszállok az autóba, visszamászva Lucifer és Yana közé, és most már muszáj egy kicsit ki is vennem Yanát az ülésből, mert olyan keservesen és hangosan sír, hogy muszáj magamhoz ölelnem.
– Sajnálom, kincsem. Itt vagyok. Itt vagyok, jó? Apa is mindjárt velünk lesz, ígérem – próbálom szavakkal is nyugtatni, miközben szorosan magamhoz ölelem, simogatom a hátát, a fejét. Apró kezecskéivel úgy szorongatja és tépi a törölköző anyagát, mint akinek soha nem áll szándékában kikerülni a karjaimból, de perpillanat én is úgy érzem, hogy soha nem áll szándékomban kiengednem őt az ölelésemből. Simogatom, nyugtatom, ringatom, és közben az ablakon át figyelem, ahogy a seriff a maga kocsijához kíséri Davidet és beülteti hátra. Két járőr felénk indul, beszállnak előre, aztán el is indulunk egy kisebb konvojban, ahol a seriff és utána mi vagyunk középen. Én pedig igyekszem nem rémeket látni és bízni a seriffben.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyHétf. Dec. 04 2023, 23:05
Shay & David

Jekyll and Hyde
There's just so much goddamn weight on my shoulders
All I'm trying to do is live my motherfucking life
Supposed to be happy, but I'm only getting colder
Wear a smile on my face, but there's a demon inside


Időben érek a lakásba. Időben. Ez számít csak. Most már együtt vagyunk és együtt erősebbek is vagyunk. Kivezetem Shayt az épületből, aztán elindulunk. A hogyan és a hova még mindig kérdéses, de azt tudom, hogy hely kell nekünk és rendőr kíséret. Sok hely és még több rendőr. Felhívjuk a 911et, én elmondom az alap tudnivalókat magunkról, de aztán Shay átveszi a kérdezz-feleleket, mert én már arra koncentrálok, hogy megpróbáljam lerázni a sedánt, több kevesebb sikerrel. Az üldözés folytatódik az alagútba, de legalább tudjuk, hogy utána már egészen tiszta terep vár ránk... Várna, ha nem jönne szemből egy furgon. Tudom, hogy azt várják, hogy majd megállunk, de ahelyett, hogy rálépnék a fékre, bele taposok a gázba. Ha megállunk, rohadt nehéz lesz eltolni ezt a szart, mert eleve nehezek vagyunk, úgy hogy kihasználom azt, hogy mint egy bontógolyó, lendülettel takarítsam el az útból azt a szart. A furgon orra hangosan és erősen találkozik a Fortunerrel, egy kicsit előre is bukik, kitörnek a furgon ablakai, a segge megemelkedik és ahogy tolja előre az orrát a lendület, oldalra bicsaklik és majdnem rá is fordul teljesen egy oldalt álló kocsira. Végig húzza az orrát az oldalunkon, ahogy elhajtunk mellette, de hiába látom a fényt az alagút végén, ha jön utánunk a sedán. Ezen a ponton mondjuk már nem is bánom, mert hamarosan meglátom a villogókat és levágják őket tőlünk. Folyamatosan a visszapillantókba nézek, mintha azt várnám, hogy mágikus módon áttörnek a rendőrökön ... de nem. Vége. Fellélegzek egy kicsit, egy kilóméter után pedig megállok az útlezárásnál. Már az fura, hogy ahelyett, hogy a kocsihoz jönnének, ahogy szoktak, kiparancsolnak minket, de egye fene, ez legyen a legnagyobb baj. Yana és a hátsóülésen van, ezért nem állítom le a motort, de amikor kiszállok, becsukom az ajtót, hogy lássák, nem áll szándékomban menekülni. Shay is kiszáll, aztán amikor oda jönnek ellenőrizni minket, mellé állva teszem a kezeim a kocsira.
- Biztos jól vagy? - suttogom oda aggódón, mikor meglátom - immár világosban - az arcán és karján a vágást. Lehet máshol is megsérült?
- A feleségem megsérült! - szólok a rendőrökhöz, akik közelebb jönnek ... de aztán a tömegből kibontakozik egy alak, akit én speciel nem ismerek, de látva, mit lobogtat, már tudom, ki az. Legszívesebben leordítanám a fejét, amiért "elkésett" de aztán egy pillanatra döbbent leszek, mert azok után, hogy kiejti a száján, hogy felügyelet, a szokásos kérdések nélkül motozza meg Shayt, aztán erőszakot is alkalmaz ellene, teljesen szükségtelenül.
Akkor borul el az agyam, amikor a földre teperi őt és a hátára térdel. Ez triggereli nálam a törvényszéken történteket, meg egyébként rohadt sok mindent, szóval rosszul számolt, hogy hátat fordított nekem. A vállainál fogva rántom le róla és én térdelek ő fölé, majd húzok be neki egy isteneset.
- A te dolgod lett volna figyelni! A te dolgod lett volna! Majdnem megölték miattad! - szerencsétlenségére egy ütéstől nem érzem jobban magam, így minden egyes mondat után kap még egyet és még egyet, amíg nem érzem, hogy két oldalról fogják le a kezem és rántanak le róla.
- Csalinak használtátok őt, mocskos férgek?! Hol a faszban voltatok eddig?! - kiabálok rá, már szinte a hátamon fekve, ahogy elhúznak tőle, aztán engem is a hasamra fordítanak. Nem ellenkezek, mert tudom, hogy ha most a rendőrautóba raknak és kikérdeznek, akkor lesz a legtöbb esélyünk hamarabb szabadulni.
- A feleségemnek orvos kell! A lányom a kocsiban van! - nézek fel a rendőrre, aki felhúz a térdemre és aki először Shay vértől tocsogó felsőjére és kezeire néz, aztán a kocsira, ami zeng a gyerek sírásától.
- Legyen már szíve bassza meg! Még egy kabátot se tudtunk elhozni! - veszem már majdnem könyörgőre. Az nem baj, ha rajtam tartják a bilincset, mert én voltam az, aki megütött egy hivatalos személyt, de ha Shay okos és nem moccan, akkor lehet visszaültetik a kocsiba a gyerek mellé.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Cube
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 EmptyHétf. Dec. 04 2023, 22:01
Minden tudásommal, tapasztalatommal és erővel két dologra hajtok: biztonságban tudni Yanát – és Lucifert –, és feltartani – azaz halomra ölni – ezeket a rohadékokat. Egyszerűen tudom, hogy Dave haza fog érni, hogy időben ideér, mert ismerem és tudom, hogy amikor visszaírta az üzenetet, már padlóig nyomott gázzal jött a lakás felé. Soha nem kockáztatna minket. Ez be is bizonyosdik akkor, amikor az utolsó itt ólálkodókat már ő semlegesíti, az egyiket szó szerint rólam szedve le. Tudom, hogy aggódik értem is, ezért gyorsan, de határozottan megnyugtatom, hogy nem szükséges, mert jól vagyok, aztán már megyek is Yanáért, ahogy mondja. Én is felfegyverkezek, Yanára védelem gyanánt – a vértől és a hidegtől, hiszen nincs időnk felöltözni – még egy hatalmas törölközőt is tekerek, és a magamnál tartott kést is egy kisebb törölközőbe tekerem, nehogy véletlenül megsebezzem vele. Igyekszem megnyugtatni a keserves, rémült sírását, miközben David és Lucifer fegyveres és fegyelmezett kíséretében sietve eljutunk az autóhoz, és valamennyire sikerül is megnyugtatnom, mire beteszem a gyerekülésbe. Nem is hagyom magára, Luciferrel együtt két fürge mozdulattal ugrunk be hátra és nem is vesztegetjük az időt; az öveket gyorsan, folyamatában kapcsolgatom be, hogy Dave indulhasson. Az egyetlen dolog, ami megnyugtat, az a tény, miszerint lényegében egy tankban ülünk, így a golyók nem érhetnek el minket, a lezárt ajtók miatt be sem juthatnak, és ha belekényszerítenek minket egy balesetbe is védettek vagyunk egy bizonyos szintig. Egy kérdés viszont így is maradt. Fel is teszem, a tekintetünk találkozik a visszapillantóban, és a határozott válaszára vita nélkül bólintok egyet. Elindultunk a tiszta úton, akkor maradjunk is azon. Előrenyúlok, hogy elvegyem a telefont, így ő a vezetésre tudjon koncentrálni, és már tárcsázom is a 911-et. Közben a hátsó szélvédőt figyelem és fel is hívom a figyelmét arra, hogy követnek minket, de akkor már balról is jön egy autó, ami szerencsére benézi a célzást. Kitámasztom magam és megmarkolom a telefont, amikor csikorgó és kissé megcsúszó kerekekkel kivágunk jobbra, és szerencse, hogy nem dobtam el a készüléket, mert már meg is szólal a diszpécser a vonal túlsó felé. Dave magára veszi a szerepet, hogy ismertesse a helyzetünket – az ő pozíciójából ez talán jobb is –, viszont ezt követően már én is becsatlakozom a párbeszédbe, hogy válaszolni tudjak a nő kérdéseire, mert Davidnek bőven elég a vezetésre figyelnie, hiszen a sedan még mindig a nyomunkban van és próbálja lerázni valahogyan. Minden alkalommal megnyugtatom a diszpécsert, hogy nem fogom bontani a vonalat, miközben ő sebesen gépel, néha "eltűnik", míg az egységekkel kommunikál, Dave pedig kitartóan szlalomozik, szorít le és kerülget autókat. Ismertetem a nővel a címünket is a kérdésére, hiszen ott is lehetnek még meglepetések, ő pedig igyekszik megnyugtatni minket, hogy több közeli egység is ráállt a helyzetünkre, igyekeznek megtakarítani előttünk az utat. Rövidesen meg is hallom egy helikopter hangját felettünk, a fényeit hol a mi autónkon, hol a környezőkön... de ez sem ijeszti el a sedant. Lediktálom egyébként annak az autónak a típusát és a rendszámát a nőnek, aztán figyelmeztetem, hogy most fogunk beérni az alagútba, hogy tudja, ha esetleg megszakad vagy akadozni kezd a vonal. A helikoptert is elveszítjük erre az időre, a forgalom besűrűsödött... és aztán kiderül, hogy ők is számoltak ezzel. Először csak a sűrű és hosszas dudálást hallom elölről, aztán feltűnik, hogy az autók igyekeznek kitérni, amerre csak tudnak – leginkább a leállósávra, meg félig az út szélére. Azután viszont már tökéletesen kivehető, hogy a furgon, ami az előbb elvétette a célt, most velünk szemben jön. Davidnek muszáj megállnia, ha nem akar frontális ütközést, és aztán szerencsére a furgon is megáll ahelyett, hogy belénk szállna. Már nyílik is ki a hátulja fegyveresek szállnak ki belőle, nekünk pedig nincs egérutunk, csak ha Dave szó szerint eltolja az útból a furgont. És én tudom, hogy nem fog kockáztatni.
Kitámasztom magam a lábaimmal, egyik kezemmel Lucifer előtt nyúlok át, a másikkal Yanát tartom szorosan az ülésben, és minden izmomat megfeszítem, miközben a motor felbőg. A fém fémen való elcsúszása fülsüketítő hangot ad, Yana ismét felsír, de egyelőre, csak a hangommal merem nyugtatni. Szerencsére a furgon az első adandó alkalommal, azaz amikor szünet keletkezik a miatta félrehúzódott autók között, az erőhatástól lefordul a Toyota orráról, végigcsókolja az autó oldalát az orrával, de utána legalább szabad úton mehetünk tovább. A háttérben már hallom a szirénákat, az alagútból kiérve ismét felettünk a helikopter, és a távolban már a rengeteg kék-piros villogó is látszik. Hátranézek és az alagút előtt is látom őket, de nekünk az előttünk levők a fontosak. A diszpécser arra utasítja Davidet, hogy menjen tovább az autópálya felé, ahol lezártak három sávot, hogy szabadon haladhassunk. Ami kell is, mert hamarosan ismét megjelenik a seggünkben a fehér sedan. Hallok néhány lövést, de még csak nem is a kocsiról pattannak le a golyók, aztán már látszik is a nekünk fenntartott három sáv az autópályán. Amint felhajtunk rá, a sedannal a sarkunkban, már harsannak is a szirénák és felvillannak a villogók mögöttünk is, elvágva a sedan menekülési útját, és aztán az út mentén sorakozó rendőrautók is sorra hajtanak fel mögöttünk, hogy elvágják az útját és leválasszák rólunk. Fellélegzem, pontosan annyira megkönnyebbülök, hogy halkan fel is nyögök, és ekkor már ki merek engedni egy kicsit és odahajolok Yanához, hogy megpróbáljam megnyugtatni. Nem sokkal később persze már ott az útzár a rengeteg rendőrrel, ezért nekünk is meg kell állnunk, és ennek hírére már a diszpécser is bontja a vonalat. Nagyot nyelve nyúlok előre, megszorítva Dave vállát, aztán oda is hajolok, hogy odadöntsem a homlokom a támlájához...
– NYPD! Felemelt kezekkel szálljanak ki a kocsiból!
Felsóhajtok. Dave-re nézek, aztán biccentek egy aprót. Tiszta út. Természetesen a mi autónkat is rendőrök állják körbe, zseblámpákkal és felemelt fegyverekkel, ezért nincs is más választásunk, mint engedelmeskedni. Már a kocsiban feltartom mindkét kezemet, hogy lássák őket, és minden mozdulatom olyan, mint a lassított felvétel. Ha Dave oldja a belső zárat, akkor lassan kinyitom a hátsó ajtót, és ugyanilyen lassan kecmergek elő, bár Luciferen kicsit könnyebb átmásznom, így Daviddel ugyanazon az oldalon kerülünk elő. A rendőrök látható gyanakvással mérnek végig minket, hiszen mindketten véresek vagyunk, én szinte nyakig.
– Forduljanak arccal az autó felé és tegyék a kezüket a tetőre! – jön a következő utasítás. Egy-egy rendőr odalép hozzánk, én pedig jobbnak látom előre tájékoztatni arról, amit találni fog, de mielőtt még meg tudnék szólalni, új hangok kapcsolódnak be a környezetünkbe. Némileg ismerős hangok. Oldalra sandítva meg is látom az árnyékaimat, akik eddig kurvára sehol nem voltak, de még el is tudnám fojtani a dühömet, ha nem jönnének futva, az igazolványaikat lobogtatva. Hallom is, ahogy összesúgnak mögöttünk, hogy mi a szart keres itt a terrorelhárítás, de ők már kiabálják is, miért.
– Félre! Shayana Weaver a mi felügyeletünk alá tartozik! – jelentik be, ami nagyon hízelgő lenne, ha nem lépne az egyikük máris mögém és nyomnák a tarkómba az alkarját.
– Van egy... – kezdeném, de a kedves terrorelhárító addigra már kitapintja a fegyvert a felsőm alatt és azzal a lendülettel le is küld a földre.
– Fegyver van nála! – kiabálja, én pedig biztosan visszavágnék valami no shit, Sherlock jellegű megjegyzéssel, ha nem térdelne a hátamba és feszítené hátra a kezeimet, mert Lucifer felugat, Yana keservesen sírni kezd, nekem pedig kezd kurvára tele lenni a tököm mindennel.

Goodbye to my enemies, they try to beat me but I won’t surrender. Fear won’t be the death of me, I won’t go quietly into the night. My pain is a memory, pouring over like the stormy weather. Won’t get the best of me, I won’t go quietly into the light. I fight 'til the end of me. Did you think that it would be that easy?
To David

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 BHAUszd
David & Shayana | the inevitable - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
David & Shayana | the inevitable - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
David & Shayana | the inevitable - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: David & Shayana | the inevitable
David & Shayana | the inevitable - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
David & Shayana | the inevitable
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» What if... | David & Shayana
» David & Shayana | our new chapter
» Shayana & David | Suprise after surprise
» Shayana & David | Family Picture
» David & Shayana | the first long-awaited return

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: