New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 15:58-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 15:58-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 15:42-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:31-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:28-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:07-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Caroline Fellowes
TémanyitásCaroline Fellowes
Caroline Fellowes EmptyVas. 5 Nov. - 20:41
Dr. Caroline Fellowes
My ultimate goal is to end up being happy. Most of the time.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Caroline Fellowes
Becenév
Carly, C.
Születési hely
Chicago, Illinois, USA
Születési idõ
1996. december 23.
Kor
27
Lakhely
Evanston (még)
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Chicago University
Foglalkozás
Állatorvos
Hobbi
futás, olvasás, vásárlás, minden, ami állatokhoz kapcsolódik, szabadidejében hógömböket készít
Moodboard

Egészségügy
csoporthoz tartozom

Jellem
Nyugodt, nagyon türelmes, mondhatni sosem ideges. Alaptermészetéből fakadóan mindenki felé figyelemmel és odaadással fordul, azonban ő maga nehezen viseli, ha beleszólnak a dolgaiba, és szinte képtelen segítséget kérni. Gyűlöli a tétlenséget, a felesleges időhúzást, ha valaki túlságosan is túlgondol valamit. Ő a tettek, nem pedig az átgondolások híve. Racionális gondolkodású, két lábbal a földön jár, az álmodozást meghagyja másoknak, például a testvéreinek. Velük ellentétben ő kevésbé szabad művészlélek, sokkal inkább egy kifinomultabb, racionálisabb, logikusabb világot képvisel, nem véletlenül vonzotta a tudományok világa.
Elsőre távolságtartónak tűnhet, bizalmatlannak, azonban csupán elővigyázatos. Nem adja könnyen a bizalmát, viszont ettől függetlenül barátságos másokkal, segítőkész és gondoskodó. Akiket a bizalmába fogad és megkedvel, azokért bármire képes, magát is háttérbe szorítja, ha kell, elengedve az önös érdekeket. Ez egy furcsa kettősség, hisz közben törtető és céltudatos, újabb és újabb kihívásokat, tanulási lehetőségeket keres, hogy képezze magát és előbbre jusson a tényleges, vagy a saját maga által kialakított ranglétrán.
Ritkán szerelmes, olyankor viszont képes átesni a ló túloldalára. Végtelenül romantikussá válik, és elragadják az érzései. Nem adja könnyen magát, őt tényleg meg kell hódítani annak, aki komolyan tervezne vele, enélkül lehetetlen hosszabb ideig fenntartani az érdeklődését. Odaadó, érzéki, ugyanakkor domináns is.
Összességében egy racionális, törtető, határozott, komoly, mégis kedves, barátságos, jószívű, odaadó jellem.

Taylor Swift
arcát viselem

Múlt
-Hát nem egy hétköznapi sztori, az biztos. De legalább egyedi a megismerkedésetek. -néztem végig Evelyn-en egy visszafogott mosoly kíséretében. Aranyos lány, kedves és értelmes, bár a temperamentuma eléggé másmilyennek tűnik, mint a bátyánké. Szerencsémre őt elragadta a család másik része, hogy kifaggassák, így esélyem nyílt kettesben beszélgetni a barátnőjével.
-És Linnie tudott rólad, de még nekem sem mondta meg. Bár nem lep meg. -ráztam meg a fejemet határozottan, mégis elnézőn.
-Remy mesélte, hogy állatorvosként praktizálsz, mint az apukátok. Te nem gondolkoztál még azon, hogy esetleg valahol máshol folytasd a dolgot? -ebből a kérdésből valamiért úgy szűrtem le, hogy a megérzéseim még mindig jók, és a húgom sem csak látogatóba ment New York-ba. Persze érthető. Ő amolyan "nagyvárosi lány" típus, aki szereti a pörgést, a feltűnést, ráadásul abban, amit tanult, tökéletesen profi, és ott jobban tudja kamatoztatni. Jól tette, hogy így oldotta meg a dolgot, és biztos távolból szeretné lemeccselni ezt az egészet a szüleinkkel. Nem féltem a testvéreimet, az álmodozó, kissé elvont lelkületük, mondhatni lázadó természetük ellenére biztos vagyok benne, hogy mindketten rendben lesznek. A jövőben is.
-Ami azt illeti, de. Egyszer majd szeretnék egy farmszerűségre költözni, ahol tarthatok saját állatokat is, és mások haszon és egyéb háziállataival is foglalkozhatok. De ehhez elég sok pénz kell, mivel hiába szeretnék majd egyszer családot, amihez szintén jobb az a környezet, nem biztos, hogy összejön. Így meg jó, ha az embernek van tartaléka, amiből valóra válthatja az álmait... -néztem rá teljesen komolyan. Neki is van saját vállalkozása, saját egzisztenciája, ami arra enged következtetni, hogy férfi nélkül is tökéletesen megállja a helyét a világban.
-...viszont ehhez nagyon sokat kell dolgozni, ráadásul nem mindegy, hol és hogyan. Imádom az itteni állatkórházat, nagyon bírom a kollégákat, apával dolgozhatok, de a páciensek korlátozott számban vannak, és már kialakult az a kör, akik hozzánk járnak. Kevés új gazdi jön hozzánk, ami sajnos anyagilag nem a legjobb. -persze nekem ez a hivatásom, nem csak szakma, de ettől még pénzből élünk, és én egy saját területen gondolkozom, ahol élhetek és praktizálhatok idővel.
-Szóval úgy döntöttem, hogy én is New York-ba költözöm. -pislogtam rá mosolyogva, és az izgalom az arcán mindent elárult.
-Komolyan????!!!!! Ez nagyon klassz ötlet!! New York-ban annyi lehetőség van, és annyiféle emberrel találkozhatsz a munkád miatt. Ráadásul manapság egyre többen tekintenek családtagként az állataikra. -csak egyetértőn bólogatni tudtam. Ebben igaza van.
-Igen, pontosan. Felvázoltam a dolgot a szüleinknek, és támogatják a gondolatot. Persze annak nem örülnek, hogy én is messze leszek, de nem a semmiben kezdek új életet. Találtam már lakást, és felvettem a kapcsolatot egy ottani rendelővel, ahová épp embert kerestek. Örültek, hogy egy hozzám hasonló, lelkes, fiatal, de tapasztalt és elhivatott ember jelentkezett hozzájuk, így megkaptam az állást. -kész terveim és helyek vannak, ahová mehetek, így nem kell a bizonytalanért elhagynom Evanston-t, hogy majd lesz valami. A végszóra, és még mielőtt Evelyn megszólalhatott volna, visszaért Remy is a szülői faggatás és Indy köreiből. Felkeltem a kanapéról, hogy közelebb sétálhassak hozzá.
-Figyelj csak, Remy... van még egy hely a kocsidban? -néztem rá kérdőn, kíváncsian vizsgálgatva a vonásait...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Caroline Fellowes
Caroline Fellowes EmptyKedd 7 Nov. - 18:43
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Caroline!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Úgy vettem észre, minden Fellowes tesó nagyon jófej, nagyon kedvelhető, de közben annyira, de annyira különbözőek vagytok. Ami tök jó, hisz mind külön egyéniség vagytok, amitől a családotok igazán színes lehet, és biztos nem lesz unalmas benneteket a közös játékokban olvasni. Very Happy

Tehát, ahogy mondtam, észrevehetően különbözöl a bátyádtól és a húgodtól, földhöz ragadtabb vagy, kevésbé álmodozó, de azt hiszem, ez jól is jön néha a családnak, illetve a testvéreidnek. Hogy talán képes vagy olykor racionálisabban gondolkodni helyettük is. Közben viszont azért neked is megvannak az álmaid - olyan álmok, amiktől látszólag kicsit messzebb kerülsz azzal, hogy New Yorkba jössz, hiszen téged a szíved inkább egy olyan helyre húzna, ami távol esik a nagyvárosi nyüzsgéstől. Ugyanakkor bizonyos értelemben pont ezzel kerülsz közelebb a megvalósításukhoz, hisz már megvan a kész terved, és ez lenne a következő lépés. Közben pedig legalább újra közel lehetsz a szeretteidhez, és akár új barátokat is szerezhetsz.  Caroline Fellowes 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



Remington Fellowes ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Caroline Fellowes Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Caroline Fellowes 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Caroline Fellowes 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Caroline Fellowes 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Caroline Fellowes 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Caroline Fellowes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Remington Fellowes
» Ottiline Fellowes
» Caroline T. Brooks
» Ryan && Caroline
» Caroline ∆ Benjamin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: