New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 79 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Caroline T. Brooks
TémanyitásCaroline T. Brooks
Caroline T. Brooks EmptyHétf. Márc. 13 2017, 02:42

Caroline Taylor Brooks

Ide jön az idézet


Karakter típusa: Saját
Teljes név: Caroline Taylor Brooks
Becenevek: Care, Liny, Ty
Születési hely, idő: válasz ide
Kor: válasz ide
Lakhely: Staten Island
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Egyedülálló
Csoport: Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Beacon High School
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Drgocsempész
Ha dolgozik// Munkahely: New York utcái, sikátorai
Hobbi: Rajzolás, festés
Egy emberben egyaránt megtalálható a fény és a sötétség, még a legsötétebb emberben is felelhető a fény legapróbb szikrája, mely idővel lángra kaphat és végbemehet egy visszafordíthatatlan változás, éppoly helyálló eme elmélet a másik esetben is.
Az életet megtanított arra, hogy senkiben sem lehet bízni, hogy egy biztos van, ami jelenleg történik és végbemegy.. Nem hittem volna, hogy a szüleim megfognak halni, hogy eltávoznak és hátrahagynak engem a húgommal. Haláluk előtt egy életvidám és kedves lány voltam, aki vakon megbízott mindenkiben, aki élvezte az élet minden egyes pillanatát, azonban ez a lány a szüleivel együtt halt meg, mára már csak a körvonalai is elhalványodtak, egyre csak kopik, míg végül el nem tűnik. Egy új lány vette át a helyét, egy határozott és erős jellemű lány, aki sok hiba és szerencsétlenség végbemenése közben vált nővé egyik pillanatról a másikra.
Kisemmiztek, nullává tettek és én nem adtam fel, mert volt kiért harcolni, volt kiért azzá válnom, aki most vagyok.. a húgom. Minden megtennék érte, mindent megadnék neki és próbálok a legjobb példa lenni számára, talán épp ezért nem tud arról, hogy életemet New York árnyékában élem, nem pedig a fényben. Talán most az egyik művészeti egyetemen lennék, talán épp egyik órámra készülnék, de ehelyett fegyverrel és droggal megpakolt táskát cipelek az egyik sötét sikátorban. Érdekes, hogy az élet mennyi rosszat tartogat, hogy képes egyik pillanatról a másikra valakit megsemmisíteni, valakiben olyan elsöprő és visszafordíthatatlan változást véghez vinni, melyből nincs visszaút.


Ide jön az idézet

Talán nem mondtam le teljes mértékben egykori önmagamról, talán látom még az esélyt arra, hogy újra az lehessek, aki egykor voltam. Szüleim halála után nagybátyám lett a gyámunk, de mindent elvett tőlünk és kirakott minket a házunkból, az utcára kerültem az akkor hat éves húgommal, most már egy év telt el és egy lakást bérelünk és megvan minden, amit megtudunk vásárolni pénzzel, de a szülői szeretet, a szülői gondoskodás már nem vehető meg, Tracy nem tapasztalhatja meg, hogy milyen felnőni a szüleink szeretetéből.. Hogyan jutottam el idáig? Drogot csempésztem és árultam, olyan dolgokat tettem, amikre nem vagyok büszke, de meg kellett tennem, nem hagyhattam hogy a húgom éhen haljon. Sok időt töltöttünk eleinte külön, mindig valamelyik barátnőjéhez kértem be, míg én néha az egyik parkban egy padon éjszakáztam, de itt vagyok most és.. már minden sokkal könnyebb, mint a kezdeteknél.
Hogy hova is szerettem volna menni továbbtanulni? Az álmom a NYU Liberal Arts volt, mindent megtettem volna, hogy az iskola tanulója lehessek, talán pont ezért lógok be néha napján, hogy alkothassak valamit. Tracy még suliban van és rengeteg időm van, míg végez, így kezembe veszek három ceruzát, keresek egy hatalmas lapot majd megállok előtte és ajkamat beharapva gondolkodom, hogy mit alkossak, hogy milyen vonalakat húzzak a lapra, melyek később egy alakot öltenek és összeáll az eleinte szürreálisnak hitt alkotás. Pár pillanattal később már mosolyogva görnyedek a papír felé és egy mély lélegzet után felviszem rá az első vonalakat, megrajzolom azt, amit elképzeltem. Finom mozdulatokkal teszem mindezt, beleadom önmagamat, beleadom a lelkemet és az érzéseimet, talán ezért lesz a kép kicsit sötét és borús, de én így látom tökéletesnek. Két és fél órával később mosolyogva lépek el a laptól és vetek egy pillantást az egészre, majd letörlöm a homlokomon gyöngyöző izzadságot. Valaki megköszörüli a torkát mögöttem és én összerezzenek, most senkinek sem kéne itt lennie.
- Igazán tehetséges, lenyűgöző az árnyékolási technikája és látszik, hogy nem most fog életében először ceruzát. - mondj a férfi, miközben közelebb jön, én pedig távolabb húzódok tőle és próbálok nem rá nézni. Meglepnek a szavai, sosem tartottam magam tehetségesnek, sokkal inkább szerencsésnek, akinek a tudása nem merül ki a pálcikaember rajzolásba. - Már csak egy kérdés merül fel bennem, hogy egy ilyen tehetséges ifjú hölgy, miért nem a diákunk? Remek ösztöndíj rendszerünk van.. - talán pár évvel ezelőtt gondolkodóba estem volna ezeken a szavakon, de mára tudom, hogy felesleges ábrándozni, felesleges beleélni magunkat bármibe is, hisz semmi sem fog úgy alakulni, ahogyan elterveztük. - Sajnálom, ha megzavartam valamiben, de nekem nincs itt semmi keresnivalóm. Elnézést kérek még egyszer. - felelem neki, majd elindulok az ajtó felé, nem gondolkodom el a szavain, nekem csak az a fontos, hogy Tracynek jó élete legyen, az enyém már nagyon régen elcsesződött. - Sajnálom, hogy így látja, remélem találkozunk még. - mondja, de én meg sem állok, felkapom a táskámat és elindulok a húgom iskolája felé.. Még hogy nekem ott a helyem, nekem sehol sincs helyem, nem tartozom nagyon sehova sem, csak a húgom mellé.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Caroline T. Brooks
Caroline T. Brooks EmptyHétf. Márc. 13 2017, 03:11

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Caroline! Very Happy
Szeretem a művész karaktereket, lévén én is konyítok valamennyit a rajzoláshoz és a festéshez, így tudom milyen érzés alkotni valamit, valami újat, amire ha ránézünk, akkor nem is az, hogy feltétlenül büszkék vagyunk, mert mi csak a hibákat látjuk, hanem egyszerűen csak boldogsággal tölt el, hogy ott van és kész és mi csináltuk. Caroline T. Brooks 2624752903
Érthető tehát, hogy mennyire tetszett a kis szerepjáték példád, akár én is lehettem volna az a lány alkotás közben vagy bármelyik korunkbeli tehetség. Közel került most így hozzám ez a karaktered, ezt nem tagadhatom Razz
Azonban az élet nem mindig tündérmese, számotokra sem az és sajnálom mindazt, ami veled és a húgoddal történt. Nem elég, hogy a szüleiteket elvesztettétek, de még a nagybátyátok is kihasználta a gyámságot és kitett titeket az utcára... Normális ember az ilyen? Nem hinném... Hatalmas teher nyomja a vállad, nagy rajtad a felelősség a húgod miatt, akinek te már úgymond egy anyapótlék is vagy.
Remélem egyszer sikerül rendeződnie a dolgaitoknak és akkor majd azzal foglalkozhatsz, amivel a leginkább szeretnél, kaphatnál ösztöndíjat is... Tudom, ez mind rajtad áll, szóval én szorítok neked. Nyomás foglalózni, aztán hódítsd meg a játékteret.


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Caroline T. Brooks 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Caroline T. Brooks
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marianne Brooks
» Gwendolyn Brooks
» Emily Brooks
» Caroline A. Teller
» Caroline M. Dalton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: