New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Turning point - Meghan&Ryder
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptyVas. Márc. 24 2024, 17:31


Ryder és Meghan
A boltban kezdem elveszíteni az irányítást az elmém felett. Nevezhetnénk játéknak is azt, amikor a listát ismétlem, de ez mind a túlélés záloga. Ryder a látóteremen kívül kerül, én meg igyekszem a kérésnek eleget tenni, hogy minden olyan dolgot összeszedjek, ami kellhet estére. Nem akarok belegondolni abba, hogy mi történhetett volna, ha nem érkezik meg időben, miért csókolt meg, volt-e jelentősége annak, hogy ezt tette. Megannyi kérdés fogalmazódik meg a fejemben, de mindegyiken túlordít az, hogy remegnek a kezeim. Az első jele a viharnak, túlságosan könnyedén kezeltem az előbbi problémát, és nem mászott ki a szög a zsákból. Mindenki azt mondogatja, hogy jól vagyok, és az egyik részem el is hitte, hogy nincsenek hatással rám a hétköznapi találkozások, de csúnyán befürödtem. Valahol a bugyi meg a fogkefe sorai között bandukolva mellém csapódik a megmentőm is. Neki nagyobb bosszúságot okoz, hogy nincs megfelelő biztonsági rendszer a boltban, mint nekem az, hogy kijussunk innen. Az elhangzó félmondatba kapaszkodik bele az agyam, és innen bootol újra. Nem megyek tovább, abban a másodpercben ragadok a veszéllyel együtt is. Eszembe juttatja, hogy milyen érzés volt, amikor a földre kellett feküdnöm a rablók parancsára. Az utolsó lendületet pedig az orrtüsszentés adja meg. Teljesen átszellemülök, és visszatérek a faházhoz. A földre rogyok, hogy a testemet védjem, de a golyó elől nem menekülhetek. A fülemben zubog a vérem, egy kicsit a látásom is elhomályosul. Összekuporodom, hogy kisebbnek tűnjek, talán nem vesz észre a gyilkos, és akkor életben tudok maradni. El kellene futnom innen, vagy keresni valami másik kiutat? Az orromon összeszűkül a két lyuk, és alig kapok levegőt. Érzem, ahogyan a torkomban keletkező gombóc érdessé válik, és annyira nagy teret igényel, hogy a nyelési reflexem is lebénul. Elzárom a fényeket a szemem elől és megpróbálok nem a légzésre fókuszálni, vagy azt kellene tennem? Nem emlékszem, hogy mit mondott pszichiáter…úristen jönnek értem! Ekkor kúszik a látóterembe egy arc. A kontúrja még életlen, de ahogyan képes vagyok egyetlen pontra fókuszálni, úgy tisztul ki a kép is. Ryder mellettem térdel és az állam alá csúsztatott ujjával követeli a figyelmemet. Össze vagyok zavarodva nem értem, hogy mi történt. Az első sokk felébred bennem, aztán már csak azt érzékelem, hogy nem kapok levegőt. Ki kell mennem az épületből, túlságosan szűk a tér, és nem érzem jól magam a bezártságtól. Kérlelem, hogy tegyen valamit, amit talán meg is hall. Nem pontos a szókifejezésem, összemosódnak a mondatok, de aztán felsegít a földről. Lágyan, de határozottan a pult felé irányít. Nem szólalok meg, a pupilláim ki vannak tágulva és még szédülök is. Nem reagálok a közte és a lány között zajló párbeszédre. A hideg azonnal megcsap, de kell egy kis távolság, hogy ki tudjam szabadítani magamat Ryder kezének fogságából és elforduljak. Idegesen érintem össze az ujjbegyeimet és mantrázok, de nem keresem a szeme világát. Kijutottam, akkor most hol vagyok? Nem lőttek rám?
Ryder nem hagyja annyiban, hogy elkalandozzak, mert maga felé fordít, és most még azt sem engedi meg nekem, hogy szétnézzek az utcán. Beharapva az ajkaimat pillantok fel a szemébe.
- De az előbb.. – mutatok a bolt felé, mert ott hagytuk a kosarat. – Lőttek… - ismétlem meg magamat, de megvárja, hogy ránézzek, vagyis pontosabban megint az államat súrolja, hogy csakis vele legyek kontaktban.
- Nem…azt mondtad…tessék? – értetlenül fürkészem a szemeit, miközben a légzésem már nem annyira szaggatott, mint odabent. Alapvetően bennem van a mehetnék és dideregve állok az egyik lábamról a másikra, hogy futhassak, de nem enged sehová.
- Bent…ott…lőttek. – nem fogyok ki a szóból, megint ezeken járnak az agytekervényeim, mire felfogom, hogy a kocsija mellett vagyunk.
- Lélegzem. – vele együtt szívom be a friss oxigént, és csak lassan fújom ki az eddig bent tartottat. Eltelik pár perc mire a harmadik kör végére már normálisan lélegzem. A Pittsfield-es megjegyzésére nem mondok semmit. A kezemet bámulom, hogy a remegés abbamaradt-e, de aztán visszaülünk a kocsiba. Mindvégig az utat lesem, vagy lefelé nézek, mert ez nem volt jó. A szívem még mindig összevissza ver, és totálisan szégyellem, hogy ezt látnia kellett. Miért éppen neki kellett jelen lennie a rohamom alatt? Szótlanul követem őt a lakásba, még ki sem bújok a csizmámból, csak ruhástul ülök le a kanapéra a parancsára. Nem ellenkezem, mert nem lenne értelme. Kissé félszegen emelem fel a fejemet és nézek körül a berendezésen. Nem változott semmi, mióta elmentem, hogy Kathyvel találkozzak, és mégis egy emberöltőnek tűnt, hogy visszajöjjünk ide. A házhoz szállításra nem is felelek, mert kisebb gondom is nagyobb annál most, hogy azzal foglalkozzak. A vizet megköszönöm halkan és apránként kortyolgatom el, de közben mindvégig kerülöm a tekintetét. Süt róla, hogy mennyire nincs kibékülve a helyzettel. Nem lehet, hogy valaki megnyitja alattam a földet? Mondhatnék sok mindent, de be fogom a számat, és felkészülök rá, hogy hamarosan indulunk. A víz felét már le is húztam, igyekszem úgy tenni, mint aki nem is létezik. Nemsokára megkérdezi hogy vagyok.
- Jobban. – válaszolok kurtán és keresztbe teszem a lábamat, de nem érzem úgy, hogy bármiről is kellene csevegnem. A kezdeti lelkesedés elszállt mindkettőnkből az estével kapcsolatban. A pakolás közben látom a testtartásán, hogy mennyire merev. Egyértelmű jeleket kapok rá, hogy lépjek le, és a kérdésére már szinte számítottam is.
- Vigyél át Heatherhöz nyugodtan. – gyűlnek a könnyek, de nagylány vagyok, ezért próbálom visszatartani a sírást, de annyira nehezen megy. Nem nézhetek rá, mert akkor eltörik a mécses.
- Nem fogok gondot okozni, szólok neki telefonon, hogy megyünk. – törlöm meg a szemem sarkát a kesztyűmmel, aztán a táskám után kutatok.
- A kocsiban maradt a táskám? Abban van a telefonom. – nézelődök, de nem találom sehol.
- Menjünk. – pattanok fel, le is hajtom a fejemet, mert potyognak a könnyeim. Életemben nem éreztem magam ennyire rosszul. A kilinccsel szórakozok, hogy lenyomjam, de csak azt érem el, hogy kétszer is mellé nyúlok. Megsemmisülten eresztem le a kezemet az oldalam mellé, és igyekszem, de már nem tudom visszatartani a könnyeket…



credit •   : Turning point - Meghan&Ryder 3258823782 :   superhero  • 1000


Never let an old flame
burn you twice



Ryder Danforth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meghan Montilio
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pr8sqxrTg71sdslao_1280
Turning point - Meghan&Ryder C64aab06a5da992b35566f87ec4c7609c54a0c97
★ kor ★ :
34
★ családi állapot ★ :
It's so easy to...
think about love, to talk about love, to wish for love.
But it's not always easy...
to recognize love even when we hold it in our hands.

Turning point - Meghan&Ryder 5ad0e4c85dc0e6a83df16329d57d19edf6f8f3be
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Cd1e4022cc24505f48ea207b34dcaf42f75c8350
★ idézet ★ :
Nagyon finom műszer a lélek és bizonyos dolgok megbéklyózzák.
A bűntudat például vagy ha magunkba fojtjuk az érzéseinket, titkolózunk: óriási teher a léleknek.
Az efféle emberi eredetű súlyok ráakaszkodnak
és elnehezítik.
★ foglalkozás ★ :
bestseller író
★ play by ★ :
Inbar Lavi
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pkgd5ehsN51ts1epz_250
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptySzer. Feb. 28 2024, 21:31

meghan&ryder
Turning point

Hazugság lenne a részemről azt állítani, hogy nem nyomta rá a bélyeget a további hangulatomra az ami a távollétemben Meghannal történt. A tény, hogy az ember szinte sehol sem lehet igazán biztonságban számomra elsőszámú ellenségként létezett az elmúlt években. Olyan volt aminek egyes helyzetekben sikerült elejét vennem, míg a másikban maga alá sodort. Tehetetlennek éreztem magamat vele szemben, de ami igazán dühített az egészben, hogy hiába próbáltam tenni ellene - mindig többet, mindig egyre elszántabban -, valahogy olybá tűnt csak szemben úszok az árral. Meghan esete újra erre ébresztett rá, hogy mindig lesz egy idióta, aki megengedettnek érzi azt, hogy ne fogadja el egy nő nemleges válaszát csak mert ő maga nem fér meg a nadrágjába. Minden ezzel kapcsolatos érzésemet azonban a szőnyeg alá söpröm; talán a későbbiekben visszatérek hozzájuk, hogy kiadjam a dühömet, most azonban nem én számítok. A haragom csak olaj lenne a tűzre és nem jutnánk megoldáshoz, ha most nekiállnék felsorolni hol lett elcseszve a rendszer.
Meghan kérése azután jut el hozzám miután ő maga is egy pillanatra megnyugszik, aztán már csak arra koncentrálok, hogy vázlatpontokra szedett feladatokként fogjam fel az előttünk álló programokat. Eljutni a kocsiig. Eljutni a drogériába. Biztonságba visszatérni a lakásba. Könnyebb, ha tervezek és nem mászok bele az érzelmi mélységekbe olyan témák esetébe amikre nem ma este fogok választ találni.
A helyiség lappang az ürességtől mikor odaérünk, én meg hagyom Meghant érvényesülni a vásárlást illetően. Ő tudja mire van szüksége, én meg amit akartam azt már korábban a sporttáskámba mélyesztettem.
A várakozást a biztonsági rendszer iránt érzett nemtetszésemmel töltöm, de a pult mögött álló Rosaliet hidegen hagyják a figyelmeztetéseim. Mintha ezek az új generációs fiatalok abba az életérzésbe szenvednének, hogy mindegy nekik élnek vagy halnak. Nem érdeklik, hogyha két kamerával több lenne a helyiségbe és még pár életmentő apróságot bevezetnének, akkor könnyebben megelőzhető lenne, hogy bajuk essen. És persze, nem a csajt hibáztatom. Ő valójában nem tehet arról, hogy a munkáltatója érdektelen az alkalmazottaival szemben amíg a nap végén pénz üti a markát az aznapi bevétellel. Olyan remek, hogy bárhova is megyek, valami felhúzza az agyamat!
Meghanra az egyik sorban találok rá válogatás közben, de mintha csendesebb lenne most. Aztán a nyomorult parfümszagolgatás mintha egy lavinát indítana el, mert Meghan ijedelmében a földre vetődik, én meg csak óvatosan közelítem meg nehogy rosszabbat tegyek a helyzetével. Magamban szitkozódok egyet, aztán hüvelykujjam és mutatóujjam kettősével érintem meg az állát és finoman arra kényszerítem, hogy felvegye velem a szemkontaktust.
- Hé Meghan, csak én vagyok. Nem vagy veszélyben.
Lágyabb a hangszínem és halkabb a megszokottnál, hogy egy nyugodtabb környezetet teremtsek neki ezzel. Azt viszont jól tudom, hogy a vásárlás ezzel számunkra a végéhez is ért. A kosarat felkapom, őt pedig felsegítem, majd megindulunk a bejárat felé. Útközben azonban Rosalie elé pakolom a kosarat. - Ezeket lenne olyan kedves visszatenni? A kisasszony nem érzi jól magát. - ennél többet nem magyarázkodok mert a célom az, hogy minél gyorsabban kijussunk innen. Azért jószándékúan egy névjegykártyát ott hagyok a pulton kifelé menet, hátha átértékeli az életét.
A kocsinál állunk meg, én meg Meghan felé fordulok miután körbemértem a környezetünket. Egy árva lélek sem tartózkodik most az utcán a közelükben, ez pedig segít abban, hogy csak az előttem lévőre fókuszáljak, aki továbbra is nyugtalan. - Ne nézelődj. Koncentrálj rám és a hangomra. - két ujjam ismét az állára simul megismételve ezáltal a korábbi mozdulatsoraimat. A mostanra ismerőssé vált íriszek otthonosan köszöntenek, a beszédet azonban már csak akkor folytatom amikor íriszei megtalálják az én kékjeimet. - Nagyszerű. Ügyesen csinálod. - biztatom. - Most pedig szívj magadba egy kis friss oxigént mielőtt visszamehetnénk a lakásba. - utasítom rá. - Határozottan érzem magamon a Pittsfield-hatást. - jegyzem meg csak úgy mellékesen, talán enyhe cinizmussal a hangomban, de egyáltalán nem Meghant hibáztatva.
Türelemmel tartok ki mellette és várok valami jelre ami afelől biztosít, hogy jelen van kettőnk pillanatában. Mikor ez bekövetkezik már csak akkor nyitom ki neki a kocsi ajtaját és szólalok meg kimértebben a kelleténél. - Induljunk!
Az autóban a kormányon dobolgatok ujjaimmal melléktevékenység címszó alatt, de sokat nem beszélek. Talán mert az jár a fejemben, hogy ez mégsem annyira jó ötlet mint amennyire azt korábban mindketten fényeztük és erős a késztetés, hogy visszavigyem őt Heather lakásába, hiszen egymás számára többek között még mindig idegenek vagyunk. Aztán mégsem teszem, mert eszembe jut a beszélgetés amit Daniel buliján folytattunk le és ami elég bizonyítékot ad arra, hogy már most az elején ne rúgjak fel mindent. Mindketten a magunk módján menekülünk és keressük a lehető legjobb megoldást. Ellenben mindig van esélye arra, hogy nemet mondjon nekem.
A lakáshoz érve felkísérem őt a saját magunk igényére alakított védett házunk falai közé, végül kis kihagyás után most először a hangomat is hallatom. Na nem azért mert mintha számomra kényelmetlenséget okozna a csend. - Ülj le a kanapéra, én meg mindjárt odaadom a laptopot. Kiaknázzuk a házhozszállítás lehetőségeit. Legyen valami hasznunk is ebből a fene nagy modern életérzésből.
A konyhába sétálok át, hogy egy pohár vizet töltsek neki, amit ezután át is adok, útközben meg kikapom a laptopot a táskámból és bekapcsolom. Fura nekem ez a helyzet, szóval azt se tudom hol vagy mivel kezdjem. - Amikor úgy érzed majd összedobod a listát. Jobban vagy most már? - én a táskámhoz megyek, de aztán megállok a pakolásban, mert muszáj vagyok rákérdezni. Ha nem teszem, miben vagyok jobb alak mint aki megkörnyékezte őt, eldöntve helyette mindent? - Biztosan akarsz ma még itt maradni?
Én maradok ez nem kérdés, helyette meg nem hozhatok meg fontos döntéseket. Legalábbis most nem. Pittsfieldbe megvoltak a magunk vitái azzal, hogy megléptem ezt és többek között eldöntöttem mit tegyen vagy mit ne, mert veszélyben volt az élete és egy ütemtervhez ragaszkodtunk. Itt lejjebb kell adnom a tempóból, mert nem fenyegeti őt senki. Azt kell éreznie, hogy ez egy biztonságos környezet, ahol szabad akarata is van és ahol elvárások nélkül juthat levegőhöz. Természetesen ez nem zárja ki azt, hogy ne avatkoznék közbe majd az ő érdekében, de a végső elhatározás minden szempontból rajta áll. Watkinssal szóba került közöttünk az irányításmániám és az hogy ez mennyire hatással van az emberi kapcsolataimra. Mikor persze megjegyeztem neki, hogy nem erről kellene beszélnünk, akkor azzal a erről beszélek nézéssel tekintett rám, így ráhagytam a folytatást. Azt mondta nem hagyok teret más véleményének, mert úgy gondolom olyan döntést hoznak amivel veszélybe sodorják magukat. Hogy mindig az élén kell lennem minden szituációnak, mert akkor a saját feltételeim szerint mennek a dolgok. Itt érett a késztetés, hogy közbeszóljak, de aztán felhozta példaként Chad helyzetét és elhallgattam. Azok után, hogy legalább ötven módon vágta a fejemhez, miszerint kihagyom őt a döntésekből, valahogy ezt hallani olyan, mintha végre képbe kerültem volna. Pittsfield után már az a kifogás sem játszott, hogy az ő érdekében hallgatok el dolgokat, így valahogy rá kell éreznem milyen engedni azt, hogy mások döntsenek a saját életük kapcsán. Meghan esetében is most ezt gyakorlom. A hangsúly a gyakorláson van, mert csakis akkor engedném el, ha biztosra tudnám, hogy nem egyedül lesz.







Heroes always get remembered
But you know legends never die

Meghan Montilio imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryder Danforth
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder 990de338fe048c8631bf48f40b6278e4a892e4b4
Turning point - Meghan&Ryder 9f0c061d45703e7afe7fccdad8bf4ba907bba7dd
★ kor ★ :
41
★ idézet ★ :
There were two reasons I was scared to let people in; the damage they could do, and the damage they could find.
★ foglalkozás ★ :
security consultant (co-founder of GR Global)
★ play by ★ :
zane holtz
★ hozzászólások száma ★ :
269
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptyCsüt. Feb. 22 2024, 21:55


Ryder és Meghan
Fenntartásokkal kezeltem a férfiakhoz fűződő viszonyomat. Damian után nem vágytam újabb kapcsolatra, a karrierem lett a fókuszpontom. A regények által sikerült feldolgoznom a traumát, és félig-meddig elfogadtam, hogy nem az én hibám volt az exem állapota. Az eszköz kiválasztásában csak az hajtott, hogy túléljem, de eszem ágában se volt maradandó károkat okozni benne. Belül tudtam, hogy sokkal többet érdemelt volna annál, hogy egy kórházban feküdjön eszméletlenül, de mégis mardosott a bűntudat, hogy minderről én tehettem. Az erőszak nem volt kenyerem, a szüleim és a testvéreim is arra neveltek, hogy békés körülmények között oldjam meg a problémáimat. Pittsfield előttig igyekeztem ebben a szellemben gondolkodni, de a túszejtős magánakció, a mérgezés és a lövés után már nem éreztem biztonságban magamat egyetlen férfi közelében sem. A testvéreim nem láttak bele a lelkembe, nem is kértem volna, hogy értsenek meg. A bizalmi hidat lerombolták, miközben váratlanul mégis elkezdtem kötődni egy ellenkező neműhöz. Ryder eleinte nem volt szimpatikus, sőt ő lett volna az utolsó férfi a földön, akinek a társaságára vágytam volna, de abban a pár napban átértékelődött a róla alkotott első benyomásom és véleményem is. A kettőnk titka és a frissen bimbózó barátság jegyében már nem úgy láttam, mint az elején, és ezért is aggasztott, hogy megszakadt a kávézó előtti utcafronton megkezdett beszélgetésünk. Segítséget tulajdonképpen bárkitől kérhettem volna, de pont akkor, amikor az idegen leszólított…nem volt senki a közelünkben. Addig követett, hogy irányt tévesztettem, és valahol egy mellékutcában kötöttem ki gyér fénnyel a hátam mögött. Régen imádkoztam azért, hogy valaki jelenjen meg, de bárkiért hálás lettem volna, hogy mentsen ki, azonban a nem várt fordulatban érkezett meg Ryder. A szívem megkönnyebbülten lazult ki a mellkasom fogságában, és önszántamból is mentem volna, de úgy rántott magához, mintha évek óta nem találkoztunk volna, holott alig néhány órája váltunk el egymástól, és szó szerint letámadott. A puszi a számon még akkor is égetett, amikor a férfiba kötött bele, én meg szimplán az oldalához bújva vártam, hogy rendezze le a kellemetlen találkozást helyettem is. Nem vagyok büszke rá, hogy ennyire csüngtem rajta, de örültem, hogy feltűnt…és igen a csókkal meglepett, de nem volt helye sem ideje annak, hogy kivesézzük a történteket. Jóformán fel sem fogtam, hogy mit beszéltek, mert hallgatag módon simultam hozzá és a kézremegésemen felülkerekedve csak akkor eszméltem fel, amikor kivezetett egy másik útszakaszra a nyüzsgő belváros irányába.
A kettesben töltendő első pillanatokat a feszültség és a nyugalom furcsa egyvelege szövi át. Vele szemben állok, a vállaimon a keze, és afelől érdeklődik, hogy minden rendben van-e velem. Megfogalmazni nehezen megy a belső harcomat, de fizikailag nem esett bántódásom, az egyebekről meg úgyis később fogok tudni érdemben beszélni. A jelenet konklúziója, hogy egyikünk se megy haza ma este, még nem tudom, hogy mit fogok hazudni, ha felhívnak a testvéreim, vagy a barátnőm, de elég lesz később agyalnom ezen. A mostani állapotom kissé ingatag és ha lehet mondhatni némileg koordinálatlan is, mert majdnem elesek a saját lábamban. A szokás hatalma, hogy vonzom a szerencsétlenséget, de aztán Ryder ment meg és a hátamra simított kézfejével vezet vissza az autójához. Egy újabb listával kötöm le a gondolataimat. Csinálnom kell valamit, hogy ne kapjak pánikrohamot, és az, hogyha kitalálom mi kell estére, nagyon is jó lesz nekem. A kocsiban tulajdonképpen nem figyelek semmire, a térdemre fektetem a két tenyeremet és néha felpillantok, de magamban sorolom a tárgyakat. Fogkefe meg fogkrém, kell egy póló és bugyi, meg valami dezodor is. A kaja másodlagos, hiszen egy pizza vár ránk, ha visszaérünk. Ryder hirtelen fékez le, és akkor lesek fel, hogy meg is érkeztünk a drogéria elé. A kocsit megkerülve nyitja ki előttem az ajtót, én kiszállok, de csak parancsra lódulnak meg a lábaim a bejárat felé. A pult mögött egy fiatal lány nézegeti a telefonját.
- Szia… - rebegem el a válaszomat, de újabb helyzettel szembesülök.
- Maradsz? – érdeklődöm szimplán, ugyan ebből kivehető lenne, hogy nem annyira okés nekem az egyedül témakör, de bólintok egyet és random felkapom az első kezemre eső kosarat is. Miközben Ryder elmerül a pultossal való kommunikációban én befordulok az első sorba és a fogkefék előtt állok meg. Milyen színű legyen a nyertes? Meghan ne gondolj arra, hogy egy hasonló boltban pár hete valaki a földre kényszerített, aztán meg a fejedhez nyomta a csövet. A fejemet megrázva térek vissza a jelenbe és egy lilát akasztok le, hogy elsőként landoljon, és kihúzzam a képzeletbeli listámról. A fogkrémmel már meggyűlik a bajom, mert hiába olvasom el az összetevők listáját ugyanaz a kép dereng fel előttem. A fák sűrűjéből felém röppenő golyó, és a vállamba fúródó golyó. Önkéntelen cirógatom meg a sebhelyemet, de aztán a fájdalom fel is erősödik.
- A bugyi…a póló. – mantrázom magamban a hiányzó tételeket, és megkerülöm a következő sort is, de kezdek elszakadni a valóságtól. Megkövülten figyelem a fehér mintás pólókat meg valami Disney-s pizsamát is, de nem vagyok igazán önmagam. Ryder hirtelen felbukkanás akaszt meg a bámulásban, és úgy kapom fel rá a barna íriszeimet, mintha egy rémet látnék.
- Tessék? Kirabolnak? – lenézek a kosár tartalmára és elfordulok a fehérneműk felé, de nem múlik az egyre jobban rám telepedő félelem. A tüsszentés úgy hat rám, mint az utolsó szikra, melyet belobbant a tudat. Megrezzenek és a földön kötök ki. A kosár tartalma a padlóra borul ki és összehúzom magamat, hogy ne érjen a lövés. Magzati pózba kuporodom és megvárom, hogy a veszély odébb álljon. Elveszítem a kapcsolatot a külvilággal és megint az erdőben találom magamat. A fantomfájdalom megbénítja a jobb kezemet és sírva fakadok.
- Meg fogok halni. – ringatózom és a kezemmel takarom el a fényt.
- Jönnek a rablók, és csendben kell maradni. – húzom fel a hasamig a két lábamat, de valaki hozzám ér, és automatikusan rúgnám meg.
- Nem tettem semmi rosszat. Jól vagyok. – észre se veszem, hogy végigfolynak az arcomon a könnyek, és egy kék szempár tolul be az arcomba.
- Meg fogok halni. – suttogom erőtlenül. – Nem kapok levegőt…ki akarok menni. – nem ismerem fel eleinte őt, de aztán kezd tisztulni a kép. – Ryder? Nem kapok levegőt…meglőttek. Itt vannak a rablók…és elvisznek. A fejem… - szaggatottan veszem a levegőt, már érzem, ahogyan eltelítődik a tüdőm, és nincs több erőm…


credit •   : Turning point - Meghan&Ryder 3258823782 :   superhero  • 1110


Never let an old flame
burn you twice



Ryder Danforth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meghan Montilio
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pr8sqxrTg71sdslao_1280
Turning point - Meghan&Ryder C64aab06a5da992b35566f87ec4c7609c54a0c97
★ kor ★ :
34
★ családi állapot ★ :
It's so easy to...
think about love, to talk about love, to wish for love.
But it's not always easy...
to recognize love even when we hold it in our hands.

Turning point - Meghan&Ryder 5ad0e4c85dc0e6a83df16329d57d19edf6f8f3be
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Cd1e4022cc24505f48ea207b34dcaf42f75c8350
★ idézet ★ :
Nagyon finom műszer a lélek és bizonyos dolgok megbéklyózzák.
A bűntudat például vagy ha magunkba fojtjuk az érzéseinket, titkolózunk: óriási teher a léleknek.
Az efféle emberi eredetű súlyok ráakaszkodnak
és elnehezítik.
★ foglalkozás ★ :
bestseller író
★ play by ★ :
Inbar Lavi
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pkgd5ehsN51ts1epz_250
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptyHétf. Jan. 22 2024, 10:42

meghan&ryder
Turning point

Évek tapasztalata kellett hozzá ugyan, de megtanultam az ösztöneimre hallgatni, mert kevés alkalmat tudnék felhozni amikor félrevezettek. Egy tárgyalás során pedig jól jött, ha volt egy-két trükk nálunk, ha az illető a kelleténél nagyobb erő bedobással próbálta eladni magát nekünk. Akik vetítettek, azokat kilométerről ki lehetett szúrni és elég volt csak a szavait összevetni az öltönyének márkájával. Nem voltam divatszakértő, de értettem az elegánsabb darabokhoz és ha az illető milliódolláros szavai nem egyeztek a megjelenésével, akkor tudtam, hogy valami hibádzik a képletben. Fontos volt, hogy ahogyan a megfigyelő képességünkbe, úgy az ösztöneinkbe is hasonlóképpen megbízzunk, mert sokszor többet árul el bárminél.
Egy hívás annyi minden miatt megszakadhat. Ott van példának okán a térerő, a szolgáltató és az átlag ezzel be is éri. Nem keres akár ott nem lévő okokat, csak megelégszik a történtek alakulásával és nyugtázza magában, hogy majd később újrapróbálja. Számomra ilyen opció rég nem létezett. Amikor Meghan hívása megszakad, nem elégszem meg a technikai hibákkal, mert az ösztöneim nyugtalanságba taszítanak. Ha az embernek mások biztonságát kell megteremtenie, akkor minden lehetőséggel számolnia kell. A felszín alá kell mennünk, hogy nehogy elbukjunk egy apró részleten. És kár is tagadni, ez viszont igenis paranoiássá tesz. Minél jobban beleásod magad a világgal járó veszélyekbe, annál több mindent pakolsz magad köré és annál bizalmatlanabbá is válsz. De amikor ott állsz azon helyzet közepén amit szíved szerint elkerültél volna, akkor hálát adsz a józan eszednek meg annak, hogy hallgattál a megérzéseidre.
Az első gondolatom, hogy földre küldöm a pasast. Két lépés, két mozdulat és észre sem venné. Az egyszerűség olykor gyönyörködtet. De a kávézó ami előtt elhaladtam vendégektől hemzseg, az utcán pedig nem kizárt, hogy egy arrajáró szemtanúvá válhat miközben leszerelem az ismeretlen tagot és nincs szükségünk arra, hogy túl nagy feltűnést keltsünk. Így maradok a humánusabb verziónál és azzal nyugtatom magamat, hogy a magyarázatok még ráérnek később.
Az ereim izzanak a dühtől ahogyan a férfit faggatom és közben pedig olyan közel tartom magamhoz Meghant amennyire csak emberileg lehetséges. Érzem, hogy fészkelődik, bújik és enyhén reszket is. Bár maradtam volna az első gondolatnál és akkor a bennem összegyűlt feszültség is levezetésre került volna.
A férfi magyaráz valamit, de hidegen hagy a szövege. Minél gyorsabban lezárjuk ezt, annál könnyebb lesz mindenkinek. Azonban az idegrendszerem nyughatatlan és nem engedi el útravaló jótanács nélkül az alakot, amit az ő érdekében mertem remélni, hogy fel is fogott az agya. Nem szeretnék a környéken olyan rohadékokat látni, akik sarokba szorítják a kiszemeltjüket. Mit várt egyébként? Nemleges válasz esetén még inkább sarokba szorította volna? Robbanni tudnék idegességemben, de ez a pillanat nem az én belső harcomról szól, sokkal inkább Meghan hogylétéről. A fényre vezetem ki őt és ezután mérem csak fel, közben meg az érdeklődés sem marad el. Már csak ketten vagyunk itt, de közel tartom őt magamhoz, mintha bármelyik pillanatban valaki kihasználná a közöttünk lévő távolságot. Érthetően megijedt, én meg legalább harmincszor játszom le magamban mit tudnék tenni az ilyen alakokkal, hogy mire szólásra nyitom a számat, addigra a hangomban nyoma se legyen az érzéseimnek. Mint védelmező, nem mutathatom azt, hogy kicsúszott az irányítás a kezeim közül. Nem tudathatom vele nyíltan, hogy a személyeskedésem elhomályosította volna az ítélőképességemet, mert neki most arra van szüksége, hogy biztonságot teremtsenek számára és nem olyan állapotot, ami még több kétséget szül. Ezért magamban lefutom a szokásos köröket és élesebben szívom be a levegőt, hogy a friss oxigén azzal a lendülettel kipucolja a nem ide illő gondolatokat.
- Én sem megyek ma haza.
Eltúlzott fogalom, de a lényeget így is megérti majd. A ma történtek után meg főleg nem engedek ebből.
Kérését egy bólintással fogadom, aztán tenyeremet a hátára vezetem ami által visszaterelem magunkat a kocsiig. A sporttáskát visszadobom a hátsó ülésre, mert feleslegesnek érzem azt a kitérőt amivel felviszem a lakásba, Meghannak meg eközben ajtót nyitok. - Van a közelben egy, de egyre jobban hűl le a levegő így megkímélném magunkat a sétálástól. - az ajtaját becsukom miután elhelyezkedett, aztán megkerülöm a kocsit, hogy én is csatlakozzak hozzá. Mielőtt azonban beszállhatnék lepillantok a kezemre és szemügyre veszem annak mostanra már lecsillapodott remegését. Egy pillanatra ökölbe szorítom még jobbomat, aztán nem húzom tovább az időt.
A drogéria a lakástól úgy egy öt percnyi távolságban van, így a mi utunk sem tart túl sokáig. Elsőként szállok ki, majd jó szokásomhoz híven felmérem a környéket mielőtt hagynám, hogy Meghan is csatlakozzon hozzám. Odabent egy fiatal csaj áll a pénztár mögött valamilyen magazint lapozgatva és csak annyira néz fel belőle amíg odaköhint nekünk valami köszönésfélét.
- Bájos. - jegyzem meg inkább magamnak, aztán Meghanra pillantok le. - Én maradok itt, de te szerezd be amikre szükséged van.
Gondolom nem maradunk sokáig, addig meg inkább nem lihegek a nyakába. Én is gyűlölöm, ha valaki vásárlás közben kísérget és amúgy is csak mi hárman vagyunk bent az üzletben.  
Nem sokkal később kettesben is maradunk a fiatal hölgyeménnyel, aki kifújja a rágóját, aztán lapoz egyet, én meg azzal ütöm el az időt, hogy felmérjem a helyiség biztonsági rendszerét. Annak kiábrándító hiányossága miatt ez nem telik bele csupán fél percbe.
- Elnézést. - szólítom meg..a felsőjére tűzött kártya szerint Rosaliet, miközben a pulthoz sétálok. - A kamerák működnek itt?
Rosalie most először félretolja az újságot, aztán úgy néz fel ő maga is a kamerákra, mintha most látná őket életében először.
- Ritkán. Ha egy kicsit megütögeti az oldalát, akkor három napi felvétel kinyerhető belőle. - magyarázza, de aztán egyből valami fura kifejezés veszi uralma alá arcberendezését, így valójában még nem végzett. - Uh, ugye maguk ketten nem valami netes videós marhaságra készülnek és azért kérik a felvételt? Múltkor egy csaj meg egy csávó bejött aztán megpróbálta előadni a Dirty Dancing híres jelenetét. A főnök meg az én béremből vonta le a kárt amit az idióták okoztak, miután felborultak. - magyaráz hevesebben.
- Biztosíthatom afelől, hogy ez esetben nem történik semmi ilyesmi. Érdeklődésem azért történik, mert a biztonsági rendszerük csapnivaló. Még legalább szükség lenne két kamerára oda meg oda. - mutatok a két pontra. - és egy tükörre, amivel a holtpontokat is belátja. - felveszem ugyan a szemkontaktust a társalgási partneremmel, de nem úgy tűnik mint akihez elértek a szavaim.
- Honnan jött maga, a Die Hardból? Bármi is aggasztja, holnap reggel nyolctól kilencig beszélje meg a főnökkel. Én csak szeretném balhé nélkül végigcsinálni a műszakomat. - újra maga elé húzza az újságot.
- Ez leginkább a maga biztonságát szolgálná. - teszem hozzá.
- Tök mindegy. - mormogja, én meg inkább megkeresem Meghant, akire az egyik sorban rá is lelek.
- Felháborító ami itt megy. Hallottál már olyanról, hogy alig vannak kamerák, amikkel meg rendelkeznek, azok nem működnek? Hogyan teremti meg magának a biztonságot? És ha kirabolnák őt? Nem is lenne bizonyíték.
Sokkal inkább magamnak mérgelődök emiatt, közben pedig lecövekelek a parfüm soron és kinézve az egyiket veszem le a polcról, de az első szimat után eltüsszentem magamat, így egyből vissza is teszem. - Ez megrázó volt. Te legalább megtalálod amik kellenek? - tartom most már mellette a lépést, de még mindig keserűen élem meg a kamerás esetet.







Heroes always get remembered
But you know legends never die

Meghan Montilio imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryder Danforth
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder 990de338fe048c8631bf48f40b6278e4a892e4b4
Turning point - Meghan&Ryder 9f0c061d45703e7afe7fccdad8bf4ba907bba7dd
★ kor ★ :
41
★ idézet ★ :
There were two reasons I was scared to let people in; the damage they could do, and the damage they could find.
★ foglalkozás ★ :
security consultant (co-founder of GR Global)
★ play by ★ :
zane holtz
★ hozzászólások száma ★ :
269
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptyVas. Jan. 14 2024, 15:43


Ryder és Meghan
Ryder kilépésével a lakásból hirtelen a magabiztosságom is tovaszáll. Más körülmények között feltalálnám magamat, de a hely és a környék is új, amihez nehezen szokok hozzá. Meg is lepődtem a válaszomon, hogy belementem az ajánlatba, de akkor még úgy volt, hogy velem szemben állt, és minden egyszerűnek hangzott. Nem mértem fel a lehetőségeket, csak a tegnap esti beszélgetésünk járt a fejemben. Szükségem van egy olyan térre, ahol megint biztonságban érzem magamat mindenfajta jó szándék és előítélet nélkül. Pittsfield ezen dolgokat testesítette meg két héttel ezelőtt, és New York nem hozta meg a hozzáfűzött reményeket. Még most sem igazán találtam fel magamat napközben, ha nem volt társaságom, általában Rydernek fogalmaztam meg egy frappáns üzenetet, néha előfordult az is, hogy felvettem egy-két videót, vagy visszaolvastam a könyveimet, de semmi megterhelőt nem tettem. Igazából jóformán csak a négy fal között tengődtem, vagy a „védőőrizetemmel” közlekedtem a városban. Az orvosi vizsgálatokat nem hagyhattam ki a vállam sérülése után, meg aztán ott volt a mentális egészségem is, melyért Trevor aggódott a legjobban. A többiek nem ismerték az előzményeket, és csak a mostanra fókuszáltak, de neki sokkal összetettebb tudása volt, hogy valóban pánikot keltsen, ha úgy hozza a szituáció. Leültem vele külön is beszélgetni, ő sürgette, hogy mindenképpen keressek fel egy szakembert, ha lehet minimum heti két alkalommal, és beszéljem ki a velem történt eseményeket. Mintha az annyira könnyen ment volna, hogy megnyíljak egy idegennek és elmondjak neki mindent, amin keresztülmentem. Régebben is hónapok kellettek ahhoz, hogy elkezdjek Damian tetteiről beszélni, ez most egy kicsit több volt annál, hogy megvertek. A lövés tényét sem dolgoztam fel, még előfordult, hogy éjszaka felriadtam, vagy random sírva fakadtam. Senki nem várta el, hogy tökéletesen legyek, de azért a sürgetés innen-onnan más gesztusok által bőven érkezett. A legidősebb bátyám már azon tanakodott, hogy kivesz nekem egy lakást odaát San Francisco-ban, és gondoskodik arról, hogy teljesen felépüljek. A zsarnokoskodó hozzáállás miatt menekültem el otthonról, és nem óhajtottam még egyszer igába hajtani a fejemet csak azért, mert a fivérem úgy gondolta, hogy nekem jobb helyem lenne a közelében. Szerettem őt, tévedés ne essék, de azt nehezen tűrtem el, ha megmondták, hogy mit csináljak. Még nem veszekedtem senkivel, de már érett egy hangosabb szóváltás, az a szerencsém, hogy bőven akadt munkája a városban is, nem beszélve arról, hogy valamit intézett, de még nem árulta el senkinek, hogy mit. Trev kezdett lehiggadni, mióta a felesége is a városban volt. Ha jól tudom, akkor Richard felesége vigyázott az ikrekre, szóval még ezt is megoldották. Néha bűntudattal gondoltam rá, hogy mennyire hálátlan vagyok, de aztán jött egy érdekes szófordulat és máris meggondoltam magamat. A kezdeti válságomra aztán a névjegykártya lesz a gyógyír, mert automatikusan ragadom meg, és mint egy megvilágosodott pillanatom, úgy tárcsázom is a rajta lévő számot. Katherine másodperceken belül felveszi és azzal a lendülettel át is veszi tőlem az irányítást, mert programot szervez a közeli kávéházban. Nem agyalok sokat, felkapom a kabátomat és a táskámat, aztán bezárva az ajtót csatlakozom az újdonsült ismerősömhöz.
Kathy roppantul szimpatikus, és valamiért ez kellett a lelkemnek is, hogy túllendüljek a mai krízisen. Egyfolytában beszél, meg ötletekkel halmoz el, hogy mit tegyek, ha úgy érzem fáj a vállam. Megkönnyebbülök, hogy nem a gyógyszerek mellett teszi le a voksát, hanem gyakorlatokkal traktál, de igyekszem meg is jegyezni őket. Rydernek igaza volt, egy próbát megér, mielőtt az orvosi tanácsra hajlanék, és megműttetném a kezemet. Nem hiányzik még egy hosszabb lábadozási idő, vagy ami még sivárabb jövőkép, hogy elcseszik a kezemet és nem tudok újra írni. Mostanság problémám akadt a bizalommal, de Kathy valahogyan a másik oldalt erősíti. Jóformán fel sem tűnik, hogy sötétedik, ha nem hívja fel rá a figyelmemet és csütörtökre beszéljük meg az első időpontunkat. A kávézós búcsúzást követően úgy vagyok vele, hogy hirtelen rövidzárlatot kap az agyam, mert nem tudom, hogy melyik oldalról jöttem, de a nagyobb félelmet a hátam mögött felbukkanó pasas adja. A „hölgyem” megnevezésekre nem reagálok, meg is sürgetem a lépteimet, de kitartónak bizonyul. Nagyon gyorsan vált át a jókedvem valami egészen másba, a pánik fojtogatja a torkomat. A gombóc egyre csak nő, a kezem remeg, ahogyan a telefonom után kutatok. Ryder számát még az indulás előtt elmentettem, ha szükségem lenne rá, de ahogyan kicsörög és kapcsolatba lépek vele, szinte azonnal bontódik is a vonal. Nincs időm újratárcsázni, mert a férfi utolér a következő utca sarkán, és nem látok menekülési útvonalat.
- Bocsánat hölgyem… - kezd bele egy megnyerő mosollyal. Izzad a tenyerem, és ijedtem meresztem rá a barna íriszeimet. – Mit akar… - nem nagyon értem én se, hogy mit mondok, mert összefolynak a szavak, és fogalmam sincs, hogyan tudnék segítséget kérni, ha senki sincs az utcán. Képtelenség, hogy alig jöttem haza, és megint valaki az életemre akarjon törni. A semmiből bukkan fel a hősöm, avagy Ryder, és szinte röpülnék felé, de ő az, aki beelőz és letaglóz egyszerre. A derekamat megragadva kerülök a mellkasa közelébe, de arra nem számítok, hogy szájon is csókol. Meleg ajkai az enyémeket súrolják és ez a kis mozdulat elegendő ahhoz, hogy elfelejtsem mi is történt velem. Beszélni nem tudok, csak a teste közelében maradok, igazából mozdulni sincs kedvem, mert a szívem őrülten dobog a torkomban és attól félek, ha elenged, akkor el is ájulok. A párbeszédjük kapcsán csak kapkodom a fejemet, és mint egy kis macska úgy bújok hozzá, de a pasast hamar lekoptatja, még meg is fenyegeti előttem. Az ujjainkat összefűzve vezet vissza a kissé forgalmasabb területre, én csak szorgalmasan követem, és megnyikkanni sem nagyon tudok. Aztán magával szembefordít és a vállamra helyezkedő két kar meg a kék szemek láttán térek csak magamhoz. – Jól vagyok. – nyögöm ki bátortalanul. - …azt hiszem. Nem bántott, csak megijesztett. – ismerem el és a kékjeiben elmerülve veszem az orromon keresztül a levegőt. – Örülök, hogy ott voltál. – felelem szűkszavúan, mert valóban azt gondolom, ha nem jött volna, akkor már végem lenne. – Ma nem akarok hazamenni. – vázolom fel az esti terveimet, mert nincs sok kedvem ahhoz, hogy Heather-nek vagy a testvéreimnek beszámoljak erről az esetről. – Maradhatna ez kettőnk között? – kissé még kába vagyok, és sikerül úgy lépnem, hogy elbotlok a saját lábamban, aztán majdnem el is taknyolok, ha nem fog meg. – Bocsánat… - jövök zavarba, és a táskámat igazgatom az oldalam peremén. – Nincs nálam ruha..sem fogkefe…sem úgy készültem, hogy itt maradok. – avatom be, de ha már úgy hozta a sors, hogy maradok, akkor tegyünk meg mindent azért, hogy az este jobb fordulatot vegyen. – Elmennénk egy drogériába? Ott talán minden van. Gyorsan végzek. – hadarom el, de még mindig zavarban vagyok, és nem tudom elfelejteni, hogy megcsókolt…de ami fontosabb, hogy megmentett.


credit •   : Turning point - Meghan&Ryder 3258823782 :   superhero  • 1110


Never let an old flame
burn you twice



Ryder Danforth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meghan Montilio
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pr8sqxrTg71sdslao_1280
Turning point - Meghan&Ryder C64aab06a5da992b35566f87ec4c7609c54a0c97
★ kor ★ :
34
★ családi állapot ★ :
It's so easy to...
think about love, to talk about love, to wish for love.
But it's not always easy...
to recognize love even when we hold it in our hands.

Turning point - Meghan&Ryder 5ad0e4c85dc0e6a83df16329d57d19edf6f8f3be
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Cd1e4022cc24505f48ea207b34dcaf42f75c8350
★ idézet ★ :
Nagyon finom műszer a lélek és bizonyos dolgok megbéklyózzák.
A bűntudat például vagy ha magunkba fojtjuk az érzéseinket, titkolózunk: óriási teher a léleknek.
Az efféle emberi eredetű súlyok ráakaszkodnak
és elnehezítik.
★ foglalkozás ★ :
bestseller író
★ play by ★ :
Inbar Lavi
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pkgd5ehsN51ts1epz_250
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptyPént. Jan. 05 2024, 13:32

meghan&ryder
Turning point

A spontaneitás elsajátítása sosem tartozott az erősségeim közé pedig az esetek többségében mindig kihoztam a maximumot abból amibe belekezdtem. A félig még benne vagyok a témában, fél lábbal meg már kifelé menekülök felfogás a halálom volt. Azt érezni, hogy valamit lezáratlanul hagytam mögött egy idő után tönkretette volna az idegrendszeremet. Engem jobban érdekelt a tervezés és ha már tervekről volt szó akkor azok tartottak felszínen amelyek logikai menetének a végén az eredmény értelmet ad a folyamatnak. A legtöbb ember szeret csak létezni, de én nem tartoztam közéjük. Én azt preferáltam, hogy amikor időt fektetek valamibe - mégpedig nem is keveset -, akkor annak érrelme is legyen és ne csak időpocsékolásnak érződjön az.
Mielőtt a lakás gondolata felmerült nem tudhattam pontosan Meghan miképpen fogadja majd az ötletet. Kockázatos volt meglépni, tele bizonytalan változókkal. Egy ilyenbe a cégen belüli feladatok során bele se kezdünk, mert ahol többségben voltak a talán-esetek, az a terep veszélyt jelentett a csapatra nézve. Ilyenkor felmérjük a körülményeket, a lehetséges végkimeneteleket és mérlegelünk. Ennek során pedig két irányba mehetünk: vagy a kockázatok mennyiségét visszük le a minimum rizikófaktor alá, amivel már tudunk mit kezdeni vagy végképp ejtjük az ügyet tudván hogy ebbe csak belebukhatunk. Az elemző énem próbált ebben a helyzetben is felülkerekedni és úgy megragadni Meghan helyzetét mintha magamat küldeném az ismeretlenbe, aminél egy részem nem tud anélkül jelen lenni, hogy valahol ez az egész ne váljon személyessé.
Az ittlétünk alatt igyekszem arra törekedni, hogy ne merüljek el túlságosan a gondolataimba. Ne hozakodjak fel a lehetséges következményekkel vagy agyaljam túl mit is jelent ez pontosan. Hetekkel ezelőtt ez abszurd lett volna, most meg szinte már az egyetlen megoldásnak érzem ami továbblendíthet abból az állapotból amibe megakadtam. És talán ezáltal elkerülhetem majd Watkins további vallatását is. Így külső szemlélőként élem meg a helyzetünket, mert ha most teret hagyok annak, hogy önmagam legyek, majd ezt követően analizáljam a történteket, akkor minden szó és magyarázat nélkül lelépek innen.
Valahol látszik, hogy mindkettőnknek idegen a szituáció. Ő is próbál beszélni, jómagam is. Pittsfieldben a veszekedések elnyomó többségben voltak a normális kommunikáció mellett, így egyikünket se gyötörte az, hogy feldobjon valami témát. Itt más volt a helyzet. Jelenleg túl voltunk már több napnyi e-mail váltáson, meg egy-két körön ami a személyesebb hangvitelt érinti, de Wendell ismerkedős eseteiből tudom, hogy minden könnyebb amíg a beszélgetőfelek a képernyő két oldalán ülnek és nem egymással szemben. Jóllehet magam frászt kaptam az online térben történő egyezkedésektől, de most először valójában megértettem, hogy emberem miért válik flörtölős rohadékból házimacskává, ha elmosódnak azok a bizonyos elválasztó falak.
Első körben a sorozatokra térünk ki, melyre a kapott választ egy egyszerű aha kimondásával konstatálom. Sosem értettem eme átszellemült rajongásnak a lényegét, de ellenkező esetben az én felfogásomat sem találták olykor elfogadhatónak, így ki vagyok én, hogy másokat kritizáljak?
Aztán a sérülése kerül előtérbe és ez végre közös. Olyan, amit mindketten megéltünk, csak egészen máshogyan. Érdeklődve veszem szemügyre a megmaradt heget, ő pedig egy orvosról mesél meg annak tanácsairól. Ennek hatására első körben akaratlanul is ráncok jelennek meg a homlokomon.
- Azért egy másodvélemény nem árthat.
Hogy bízom-e azokban akiknél nem rendelkezek háttérinformációval? Esélytelen. Noha orvos sem vagyok, de talán nem kellene egyből fejest ugrani egy műtétbe egy mezei doktorral. Mégiscsak a megélhetésének kulcsáról van szó. - Katherine.. hogy is szoktátok ti mondani? Jófej? - kérdezek vissza. - Könnyebb lenne felsorolni az elért eredményeit, mint megragadni egy pontos jelzőt amivel bizalmat szavazna irányodba. Az meg hogy szimplán normálisnak írom le sokat nem mond.
Vagyis nekem biztosan nem és ez is mint sok minden, nézőpont kérdése.
Sokáig már nem időzök a lakásban mert elszólít a kötelesség, kifelé menet pedig még a partneremet is felhívom, hogy tudassam vele: elindultam.
Az ügyfelünknél nem sok időt töltök. Igazából múltkor már járt bent a cégnél, akkor váltottunk pár szót, meg is egyeztünk, de elfoglaltsága miatt nem tudtunk pontosan dűlőre jutni. Körülményes lett volna még egy időpontot lebeszélni ami mindkét félnek megfelelt, így ha már útba esett, akkor személyesen adtam át neki a dokumentumokat és irattam alá őket, közben pedig néhány plusz információ is megemlítésre került.
A cégnél nem egyszer azon kaptam magamat, hogy ránézek a telefonomra melyet Chad szerencsére nem szúrt ki. Vagy egyszerűen tudta, hogy úgysem fog választ kapni rá addig amíg én magam nem hozom fel a témát.
Egy csapatmegbeszélés után Romero új megbízást kap, így annak részleteit futjuk át az irodám falai között. Ez leköti annyira a figyelmemet, hogy nem nézek rá percenként a zsebemben lapuló készülékre, amit ha megtennék még most is, tudom hogy a későbbiekben az visszaütne. Itt most Romero volt a legfontosabb és Meghan biztosan jelzett volna valamilyen formában, ha problémába ütközik.
Közösen hagyjuk el Chaddel a cég épületét, noha a garázsban két külön kocsiba szállunk be.
- Ne felejtsd el, hogy hétvégén nálunk van jelenésed egy vacsorára. Alana kitekeri a nyakad, ha nem leszel ott. - hozakodik fel ezzel Chad miközben a kocsi ajtajába kapaszkodik azzal a szándékkal, hogy miután a beszélgetésünk lezárul, azután becsukja azt.
- Minden módon értesítést állítottam be magamnak.
Chad csak elröhögi magát. - A te érdekedben támogatom a felfogásodat.
Jómagam is elmosolyodok ezen, majd előre engedem őt a parkolóban és csak azt követően hagyom el az épületet miután az autója kikerült a látóteremből. Elég időt töltöttünk ahhoz együtt, hogy példát véve rólam követni kezdjen.
Csak futólag ugrok fel a lakásomba pár cuccért, amit majd átviszek a másikba. Egy sporttáskát húzok elő melyből a teniszütőmet és a többi felszerelésemet félrepakolom, helyére pedig olyan ruhákat teszek amik jól jönnek majd holnapra. Az irodába is van váltóm, de ha korábban indulok akkor még fel is ugorhatok ide.
Épp a kocsi hátsó ülésére dobom be a táskámat amikor a telefonom megcsörren és Katherine Blake neve jelenik meg a képernyőn. - Hello Katherine. Minden rendben?
A telefont a műszerfalhoz rögzített tartóba helyezem és ki is hangosítom.
- Épp most találkoztam Meghannal. - csicsergi.
- Valóban? Hogy ment?
A következő öt percben az ő hangja tölti be a kocsi terét és már csak akkor bontjuk a vonalat amikor megérkezek a lakáshoz. A sporttáskát a vállamra dobom, de az ajtó nyitásához szükséges kódot már nincs lehetőségem beírni mert a telefonom újra jelez, ezúton Meghan nevével a kijelzőn.
- Szia. - szólok bele. - Már itt is va.. - fejezném be, de a hívás szétkapcsol, én meg teszek egy-két lépést hátra, hogy így nézzek fel a lakás ablakára. Egy lámpa sem világít, ezért meg sem próbálkozom a feljutással, helyette elindulok annak a kávézónak az irányába amit Katherine említett. Nagyjából egy tíz perc alatt vissza lehet érni - ha kerül, akkor max. tizenöt. A hívásból ítélve Blake kocsiba ült így nem lehettek együtt. Szóval bárhogyan is számolom, Meghannak már itt kellene lennie. A hosszabb utat választom, de nem tudom lerázni magamról a rossz érzést amit a megszakadt hívás hagyott bennem hátra, így Martinezre csörgök rá. Azt mondta még egy két órát bent lesz, mert a gyakornokával próbálja újra megértetni az alapokat.
- Joe! Gyors leszek. Be tudnál nekem mérni egy számot?
A kávézó előtt nézek körbe, közben Martineznek diktálom be a számot.
- Öhm.. ez..akarjam tudni? - szól vissza.
- Nem. Mennyire vagyok tőle?
A pontos irány megadása után lezárom annyival, hogy jövök neki eggyel, főleg azután, hogy észreveszem Meghant egy idegen férfi társaságában. Természetesen sétálok oda hozzájuk, pontosabban Meghan felé igyekszek.
- Hé édes, hát itt vagy! - a derekánál fogva húzom magamhoz közelebb, majd egy rövid üdvözlőcsókkal fojtom belé a szót. - Azt hittem úgy beszéltük meg a kávézónál találkozunk. Ki az új barátod? - fejemmel a fickó felé bökök majd a tekintetemmel végig is mérem. - Honnan ismered a csajomat?
- Nem tudtam. Csak láttam a kávézóban és gondoltam elkérem a számát. - magyarázza, mire hümmögök egyet és még közelebb húzom magamhoz Meghant.
- És úgy gondoltad erre egy alig kivilágított utca lenne a tökéletes, hm? Bántottad őt? - a fickó a fejét rázza. - Mi a neved? - újabb kérdés. Nem mintha ne tudnám lenyomozni. Ha az utcán kimegy a térfigyelők bármelyike felveszi őt. Meg az itt élők többsége szereti a tulajdonát kamerákkal ellátni, így egy jól elkapott felvétel és a pasasnak annyi. - Kapsz egy másodpercet, hogy eltűnj a szemem elől! - amikor elindul mellettünk kinyúlok oldalra és elkapva a felsőjénél fogva nézek vele farkasszemet. - Még egyszer meg ne lássalak a környéken.
A fickó gyorsabban szedi a lábait én meg elvezetem Meghant ki a fő utcára és csak akkor fordulok felé meg szólalok is meg. - Jól vagy? Nem bántott? - két kezemet a vállai két oldalára simítom, majd végigmérem őt mielőtt visszanézhetnék a barna íriszekbe.






Heroes always get remembered
But you know legends never die

Meghan Montilio imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryder Danforth
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder 990de338fe048c8631bf48f40b6278e4a892e4b4
Turning point - Meghan&Ryder 9f0c061d45703e7afe7fccdad8bf4ba907bba7dd
★ kor ★ :
41
★ idézet ★ :
There were two reasons I was scared to let people in; the damage they could do, and the damage they could find.
★ foglalkozás ★ :
security consultant (co-founder of GR Global)
★ play by ★ :
zane holtz
★ hozzászólások száma ★ :
269
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptyVas. Dec. 03 2023, 17:23


Ryder és Meghan
Furcsa az a változás, ami végbemegy közöttünk. Együtt ebédelni Ryderrel más esetben elviselhetetlen időtöltés lenne, ha az első találkozás momentumaira tekintek vissza, de annyira másmilyen indíttatásból vagyok most jelen, hogy még engem is meglep a nyíltságom, és a kedvesebb hangnemem. Alig pár hete vagyunk egymás életének a részesei, és máris azt érzem, hogy egy sarkalatos pontja lehet a jövőmnek. Félek kimondani a gondolataimat, mert mások kinevetnének ezen, de én valahol mélyen azt hiszem, hogy a barátsága több mint amit megérdemlek. Nem bírtam egy levegőt szívni vele, mindketten sérültek voltunk, és kár messze menni, még azok vagyunk, de ha az ember hagy időt megismerni a másikat, akkor ebben az esetben Ryder Gillies nagyobb nyeremény, mintsem átok a másikra. A türelmemet tette próbára, de közben ő volt az egyetlen személy, akiben megbízhattam, pontosabban a körülmények rákényszerítettek, hogy bizalmat előlegezzek meg neki. Abban a helyzetben kiszolgáltatottan, és sebzetten kellett egy kapaszkodó, hogy túléljem a napokat, és most megint ő az, aki a normális hétköznapok felé terelne vissza. Félelmetes, hogy mennyire közel állok ahhoz, hogy függjek tőle…mármint a szó jobbik értelmében, de mégsem hagyatkozhattam egy másik emberi lényre, ha a létezésről kellett döntenem. A hajnali órákban még mosolyogtam, és az ujjaim könnyedén szántottak végig a billentyűzeten, hogy válaszoljak az e-mailekre, többek között, hogy meginduljon közöttünk a szokásos beszélgetés. Pár napja ezek az üzenetek derítenek jobb kedvre, úgy érzem, hogy titkolózom a barátaim és a szeretteim előtt is, de meg volt rá a jó okom. Még én magam se tudtam, hogy mihez vezet ez a fajta kommunikáció közöttünk, mennyire lesznek maradandóak. Féltem megosztani a világgal, hogy mitől vagyok jobban, milyen emóciók kavarodnak a belsőmben. Mindenki fejtegetni akart, de senki sem meghallgatni. Belefáradtam a süket fülekbe, de szerencsére találtam egyet, aki hajlandó volt a szavak tartalma mögé látni. A családom totálisan elveszítette a kontrollt az eltűnésem óta, és most sem jöttek ki belőle teljesen. Az éves Montilio találkozás előre lett hozva, ami még rosszabb, hogy miattam voltak jelen a testvéreim, ahelyett, hogy élték volna tovább az életüket. Kezdett kibontakozni az a fajta rettegésem, hogy púp vagyok a hátukon. Richard keményebben reagált, mint a többiek. Megértettem, hogy ő a legidősebb és a teher is az ő vállát nyomja a szüleink miatt is, de azért mégiscsak az én életem volt, ami felett pálcát törtek, és megmondták, hogy mit kellene csinálnom. Devon megjelenését senki sem firtatta, pedig neki aztán végképp nem volt keresnivalója New Yorkban. Trev tudott a sötét múltamról, és megértettem, hogy aggódik értem…én magam is ódzkodtam visszatérni a szürke valóságba, mert valahogyan két dimenzió között ragadtam, és kerestem a helyemet. Nem sikerült napirendre jutnom afelett, hogy mi lenne a normális, és mi a helytelen viselkedés. A hazugságok száma megugrott, mert két oldalról kellett alibit gyártanom, hogy ma itt lehessek, de senkit nem untatnék a részletekkel, főleg nem Rydert, mert megvolt a maga baja nélkülem is.
- Hogy micsoda? – kicsit megrekedtem a gondolataim útvesztőjében, amikor a sorozatok meg a filmek között ugráltunk az előbb. Kissé ingatag az agyam működése az elmúlt pár napban, de aztán hamar leesik, hogy mire céloz.
- Ben örök kedvenc, ez nem fog változni, és nem az én fejem szüleménye, hanem azé, aki megalkotta a sorozatot. Imába foglalom a nevét. – megrázva a fejemet mosolyodom el, mert nem sok esélyt látok rá, hogy filmeket böngésszek a távolléte alatt. Az olasz rendelés, és a közösen elköltött étkezés valamilyen megmagyarázhatatlan nyugalommal száll meg, miközben azért kicsit parázok is. A viselkedésemen nem látszik, de a villát sikerül a földre taszítanom. Az előbb még Chadről beszélt nekem, és a mostani délutáni programjáról, hogy merre fog menni, ha végeztünk. Nekem ez mind üresjárat volt, még azt sem döntöttem el, hogy itt maradok-e. Kocsival hozott el, az útvonalat nem jegyeztem meg, és hiába voltam tíz percre autóval a barátnőm lakásától, még feléledt bennem a rettegés, hogy mi lesz, ha egyedül maradok. Erre vágytam, de egy olyan biztonságos környezetben, ahonnan még az utcára is kimerek lépni. Ez az ő lakása volt, és nem az enyém…mi lesz, ha kimenekülök? Az ügyetlenségem megint tesz arról, hogy balesetet generáljak, de végül Ryder lesz az, aki megment és a villát magától szedi fel a földről. A fejemet simítom végig, kissé hasogat, de nem tudom elkerülni a szemkontaktust, ahogyan a vállam felé terelődik a pillantása. Fogalmam sincs, hogy mire készül, amíg el nem hangzik a kérdése. A vállamat akarja megnézni. Kissé szokatlan ez a felállás, pedig Pittsfieldben állandóan ő látta el a sebemet.
- Öhm..persze. – bököm ki a riposztot, és mikor elhúzza a felsőmet, valamiért meleg lesz a szobában. A kékjei kutatóan mérik fel a sebesülésemet, és talán a kelleténél hosszabban időzik ott, mire valami összefoglalóval áll elő.
- Voltam orvosnál vele…egy másiknál. Azt mondta, hogy valószínűleg minden igyekezet ellenére is, de bent maradt egy szilánk…és műteni kell a karomat. – fintorodom el a történetem alapján, de érdeklődéssel hallgatom végig a fizikoterapeuta ötletét.
- Igazán kedves tőled. – nem tudok mit mondani erre, mert amúgy is megszólal a telefonja és magamra hagy. A névjegyet felkapva pörgetem meg az ujjaim között, és olvasom el a rávésett nevet és telefonszámot. Katherine Blake nem ismerős, és addig magam se jutottam el, hogy tüzetesebben átvizsgáljam a piacot. A tekintetem akkor emelem fel rá, amikor egy tiszta villával tér vissza. Elveszem a kezéből és feltekerem vele a maradék tésztámat, ahogyan megszoktam, majd befejezem az étkezést is. A barna íriszeimmel valami szalvéta félét keresek, de csak egy papír zsebkendő akad a kezembe, így azzal törlöm meg a számat, amikor bontja a vonalat, és olyasmivel áll elő, amivel a torkomra forr a szó. Annyi mindent hadar el, hogy felfogni sincs időm, nemhogy reagáljak rá.
- Biztosan, menj csak. – egy mosollyal erősítem meg a feleletemet, de a távozása után fel is sóhajtok.
- Mihez kezdjek én egyedül…ebben a lakásban? – tanácstalanul mérem fel a helyiséget, és a hűtőre lesek, mégis a kezemben hagyott névjegykártyát húzom az ölembe és a táskámból előhalászott telefonba pötyögöm be a hölgy számát. Két csörgés sem kell, hogy felvegye nekem.
- Sziaa…Meghan Montilio vagyok… - kezdenék bele, de azonnal félbeszakít.
- Igen…Ryder már említette, hogy hívni fogsz. Kathy vagyok…és a terápia miatt keresel, ugye? – kinyögök neki egy „aha-t, de szépen megállás nélkül folytatja is. – Figyi éppen a környéken vagyok, ismered a sarkon lévő kávézót? Mit szólnál, ha személyesen beszélnénk meg a részleteket? Tíz perc és ott vagyok. – eddig fogalmam se volt, hogy mivel fogom elütni az időt, de Kathy tett róla, hogy legyen programom.

***

Kathy egy vörös hajú, társaságközpontú lány volt, akivel egyből megtaláltam a közös hangot. Nem kellett sok idő, hogy úgy tekintsek rá, mint valami régi ismerősre. Egy kávé és egy almás sütemény mellett kiderült az is, hogy már egy ideje kapcsolatban áll a GR-ral is, mert ő volt az, aki a fiúkat ellátta, ha éppen valami maradandó problémájuk akadt egy-egy bevetés után. Jó szívvel nyilatkozott a közös kapocsról, és biztosított róla, hogy nem fog kiderülni, hogy engem is bevállalt. Annyit beszélt, hogy az a röpke kettő és fél óra egyetlen másodpercnek tűnt mellette.
- Istenem Meg, nagyon örülök neked. Komolyra fordítva a szót, figyelj jó lenne, ha láthatnám a leleteidet, mert egyeztetnék egy barátommal, és az alapján állítanám fel az ütemtervet. Nem kell félni, nem harapok, de ebben maximalista vagyok, mert minden beteg esetén személyre szabott terápiát alkalmazok. Nincs veszve a kezed, már most bírod használni és ez jó jel.- kacsint rám, mire feltűnik, hogy időközben besötétedett.
- Ha nem baj…akkor én lassan indulnék. Maradjunk a csütörtökben. – búcsúzom tőle, miközben felállok a székről és a pénztárcámat halászom elő.
- A vendégem voltál. Jó estét. Vigyázz magadra. – int egyet, én pedig felöltözve hagyom el a sarki kávézót, és alig teszek pár lépést, amikor valaki leszólít.
- Hölgyem… - megilletődve mérem végig a férfit, és azonnal bekapcsol a pánikom. – Várjon… - megszaporázom a lépteimet és máris a telefonomat keresem. – Hahó… - szól utánam, de már szinte futni kezdek, és a következő sarkon fordulok ki. Sikerül elővennem a mobilt, és kikeresni a megfelelő telefonszámot. Két csörgés…három…nem veszi fel. A szívem a torkomban dobog és valami támpontot keresek. Nem tudom hol vagyok. – Hölgyem. – ekkor ér utol a férfi. – Ryder… - szólok bele a telefonba, de aztán meg is szakad a kapcsolat, én meg ott állok egy idegennel…


credit •   : Turning point - Meghan&Ryder 3258823782 :   superhero  • 1110


Never let an old flame
burn you twice



Ryder Danforth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meghan Montilio
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pr8sqxrTg71sdslao_1280
Turning point - Meghan&Ryder C64aab06a5da992b35566f87ec4c7609c54a0c97
★ kor ★ :
34
★ családi állapot ★ :
It's so easy to...
think about love, to talk about love, to wish for love.
But it's not always easy...
to recognize love even when we hold it in our hands.

Turning point - Meghan&Ryder 5ad0e4c85dc0e6a83df16329d57d19edf6f8f3be
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Cd1e4022cc24505f48ea207b34dcaf42f75c8350
★ idézet ★ :
Nagyon finom műszer a lélek és bizonyos dolgok megbéklyózzák.
A bűntudat például vagy ha magunkba fojtjuk az érzéseinket, titkolózunk: óriási teher a léleknek.
Az efféle emberi eredetű súlyok ráakaszkodnak
és elnehezítik.
★ foglalkozás ★ :
bestseller író
★ play by ★ :
Inbar Lavi
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pkgd5ehsN51ts1epz_250
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptySzomb. Dec. 02 2023, 20:00

meghan&ryder
Turning point

Életem során ritkán találkoztam olyan emberrel aki ne próbált volna valamilyen formában megjavítani. Legyek nyitottabb. Próbáljam meg milyen kedves lenni másokkal mert az az én lelkivilágomat is jobb hellyé teszi, mintha a belső harcaim valami virágosrét közepe lenne ami idegenek törődését igényli, hogy teljes valójába tündököljön. Sosem foglalkoztam ilyen baromságokkal, hiszen az én világképem és felfogásom merőben különbözött mindenki másétól. A cégünk nem egy állatsimogató volt ami a jópofa modoromat igényelte hanem az a hely ahol arra tettük fel életünket, hogy mások biztonságát megteremtsük. Az érzelmeink nem játszhattak szerepet a döntéseinkben, mert nem egyszer bizonyosodott be, hogy egy kis személyes félresiklás mekkora problémához is vezethet.
Ma itt állva Meghan mellett minden gondolatom ironikusan visszhangzik a fejemben.
Hinni akartam, hogy az évek alatt elsajátítottam egyet s mást abból amit az embereink fejébe is közvetítünk, hisz ellenkező esetben piszok nagy hazugnak fogok tűnni még magam előtt is. A megannyi elvet és szabályt amit létrehoztunk nem a véletlen formálta valóságossá hanem az összegyűjtött tapasztalatokból merítettük az alapokat. Az egyik a sok közül, hogy nem keverjük a munkát a magánélettel. Korábban elképzelhetetlennek tűnt ez számomra elvégre az én fejemben olyan élesen húzódott meg az a határ, hogy annak átlépése egyenlő volt a lehetetlennel. A gondolataim olyan merev józansággal keveredtek ami nem engedett más lehetőségeket is megfigyelni és esélyt adni annak, hogy talán igen, a másik véleménye is segíthet, nem csak az amit magam alkottam meg. Amit azonban itt állva tapasztalok az sokkal inkább olyannak hat mint amit Chad sportnézős és közös programként emlegetett időhúzásai közben megfigyelhettem. Van egy pont a játék során ahol a két ellenfél időt kér majd félrevonulnak, hogy átbeszéljék a stratégiát. Újraosztják a szerepeket, a lépéseiket, hogy jó eredményhez juttassák a csapatukat. Valahol ebben az értelmetlen állapotban tengődik most az én életem is. Chad úgy fogalmazná meg ezt, hogy nem hagyományos módon, de a két ellenfél elcserélt egymással egy játékost. Talán azt is mondaná, hogy Meghannal egy térfélen, csapatban játszunk valami közös ügy érdekében. Aztán persze azt is hozzátenné, hogy ez nem reális és a végén következményei lehetnek. Itt azonban a realitást sokkal inkább a logika váltotta fel ahol a játékosok tudatában vannak minek okán történt a csere és ígéretüket teszik, hogy ez majd nem megy az eredmény rovására. Csak időre van szükségük, hogy kitalálják mégis mi a franc ütött beléjük.
Ha mélyebben eljátszom azzal amit itt művelünk azt mondom, hogy szokatlan és talán még egy másodpercre megfordul a fejemben a visszavonuló gondolata. Aztán egy másik elv győzedelmeskedik ami biztonságos terepet akar biztosítani olyan személynek akinek arra szüksége van és ha erről az oldalról nézem már kevésbé érződik kiborulás szagúnak a történet. Azzal meg ha még önző érdekeimmel profitálok is a végén ebből egy újabb okot mutatnak fel ami azt bizonyítja miszerint még nem ment el teljesen az eszem. Egyezséget kötöttünk egy nagyobb jó érdekében, azzal meg ráér később is törődni, hogy a vele kapcsolatos bizalmatlanságomat miért váltotta fel az a felfogás ahol igényt tartok a társaságára. Beszédesebbek a tetteim, ha azok némi bűntudattal keverednek. Vagy nevezzem őket felelősségvállalásnak? Brucenak itt lenne egy hozzáfűznivalója ami a cégünk hátsóját fedezi, de bárhogyan is szépítjük a dolgokat, Meghan ettől függetlenül a mi káoszunk velejáróit szenvedte meg. Meredek lenne ügyfélnek elkönyvelni őt és bizonyos keretek közé szorítani, hiszen ha még így is indult közöttünk, az mostanra komplexebb tényezővé vált. Nem tűnt el a késztetés ami azt az énemet hozta felszínre mi a megoldókészségemmel keveredett. Ami helyrehozta a dolgokat, hogy a nap végén minden egy festői képet mutasson a plátói tökéletességben. Segíteni akartam Meghannak, de a többi ügyféllel ellentétben ő nála érdekelt azon ösvény folyamata amire jóhiszeműen irányítom majd őt. Amíg másoknál nem számított mennyire kellemetlenül érintik őt a módszereink, hiszen a védelem megteremtése a célunk, addig nála határokat hozok létre, közben pedig döntési szabadságot adok a kezébe egy olyan buborékon belül ahol a két világ reményeim szerint összeegyeztethetővé válik.
Úgy érzem sikerült mindent napirend módjára a tudtára hoznom. Egyik vázlatpontot követi a másik, az első kettő meg a harmadikat teszi lehetővé, az agyam meg szárnyal amiért terveket kovácsolok kettőnk számára. Ha nincsenek feladatok akkor elveszek, talán beleőrülök a tétlenségbe. Ellenben ha tudom mit kell tennem azzal a helyzettel aminek irányítását az én kezem markol szorosan akkor azáltal minden a helyére kerül.
Lassan bólintok ahogyan ismételten beavat abba miképp a filmek helyett a sorozatokat preferálja. Rémlik a kis vitánk amit Pittsfieldben folytattunk le a képzeletbeli pasijáról, noha sejtelmem sem volt, hogy az milyen kategóriába sorolható az érdeklődés eme formája. - Emlékszem már a képzeleted szülte szőke hercegre. Még mindig ő a befutó?
Csipkelődő a hangszínem mintsem gúnyos és a szemöldököm is megdobódik kíváncsiságomat ezzel is kifejezve. - Noha nem hibáztatlak. Én sem nézném meg azok a filmek közül egyiket sem. Az ember ne legyen már saját maga legnagyobb ellensége. - teszem hozzá, magamban meg mentális jegyzetet készítek, hogy egy laptopot is hozzak fel. Az otthonit úgyse használom csak Chad amikor időközönként feltéved hozzám. Persze akkor is valami játékkal üti el rajta az idejét amíg én átfutom a csapat jelentését. Úgyis gondolja, hogyha kérdésem van az irányába, abban az esetben én leszek az első aki felborítja őt székkel együtt ha túlságosan egy jelentéktelen dologra koncentrálódna a figyelme.
Beavatom Meghant még egy-két lehetőségbe amit az ittlét alatt megtehet, aztán amikor az ételünk megérkezik, a kanapéra húzódunk. Olykor annyira leköt a munka, hogy az étel gondolata késő délutánra tolódik és most is érzékelem, hogy ugyan amíg én megint egészségtelen életmódomnak kedveztem addig a szervezetem nem feledkezett el róla mit művelek.
- Próbálkoztam régebben másokkal is, de egyik sem nyerte el ennyire a tetszésemet. Ami meg beválik azt őrültség lecserélni. - válaszolom meg a kérdését, amelyet egy újabb követ. Mm, kíváncsi leszek hányadik után fog bekapcsolni a szokásos elzárkózásom. Egyelőre azonban nem érzem a menekülésre való hajlamot.
- Ennyire konkrét nem voltam és ami azt illeti innen egyenesen egy ügyfélhez ugrok be mielőtt visszatérnék az irodába. Ámbár gondolom a tudat, hogy nem szándékozom őt újra magára hagyni elegendőnek fog bizonyulni most.
A telefonom a közelben és most még egy városban is vagyunk, ha szüksége van rám. Persze teljesen megértem Chad kételyeit is. Fordított esetben talán még rosszabbul is viselném az akadályokat mint a partnerem.
Minél többet társalgok Meghannal, annál nagyobb részem van azokból az információmorzsákból melyeket a családjáról szór le elém. Egyszer az egyikről említ meg többet, majd váltunk, így nem hökkenek meg amikor felmerül az ismerős név a beszélgetés közben. - Valóban? - kérdezek vissza, de ugyanazzal a lendülettel tovább folytatom. - Milyen végkifejletre számítasz?
Kezdeti érdeklődésemet csak az szakítja félbe ahogyan az evőeszköze a földön landol, én meg vele együtt hajolok, hogy felvegyem aminek egy kisebb összeütközés lesz a vége.
- Hagyd. Megoldom.
A villát felveszem, de a tekintetemet vonzás alatt tartja a válla környékén félrecsúszott felsője. Lényem egy része újra a tóparti ház előtti terepen találja magát a lövés pontos pillanatában. Azt hisszük biztosan felkészültünk mindenre és nem érhetnek olyan meglepetések amik a lezáratlanságba ringatnak. Aztán egy mesterlövész átírja a szabályokat és hetek múlva is ugyanolyan intenzitással éled át a kudarcot. Valamire hiába kapunk magyarázatot, attól még nem válik könnyebbé a tények elfogadása.
- Szabad..ránézhetek? - fejemmel biccentek egyet a sérülése irányába és annak függvényében miképpen dönt mozdulok közelebb hozzá, hogy a vállán óvatosan félreigazítva a felsőjét ránézhessek a szépen gyógyuló nyomra. Ellenkező esetben tartom a kényelmes távolságot. - Javult valamennyit azóta?
Én kerülöm a témát meg ő is. Mintha nem létezne ha egyikünk se beszél róla. - Akartam már a levelezéseink alatt is mondani, hogy váltottam pár szót egy fizikoterapeutával az érdekében. Heti két-három alkalommal bevállalná veled a gyógytornát, a találkozó helyszínével kapcsolatban pedig rendkívül rugalmas. - összegzem a mondandómat, mellette azonban jelentőségteljesen körültekintek a lakásban. - A neve Katherine Blake és ha érdekel, itt hagyom neked a névjegyét, hogy egyeztetni tudj vele.
A telefonom megcsörren, én meg ránézek a képernyőre mielőtt úgy döntenék érdemes felvennem vagy sem. A kezemet megtörlöm majd a fülemhez emelem a készüléket. - Chad?
A korábban leesett villájával a konyhába sétálok át és elöblítem, majd csak ezután adom vissza csak Meghannak. - Egy 20-25 perc körülbelül. - elhallgatva ülök le vissza a kanapéra és teret hagyok neki a válaszadásra. - Uh-huh. Beugrom még Mr. Jeffordshoz, aztán ott vagyok. Enni valamit? - hadarva érdeklődne a hollétem felől, de nem hagyom neki. - Extra sültkrumplit is kapsz. Nem kések majd. - lenyugszik mielőtt bontanám a vonalat, aztán a telefont leteszem az asztalra majd Meghan felé fordulok.
- Nem tudom, hogy döntesz, de ha szeretnél ma éjszakára itt maradni, van két szoba. Azt választod amelyik kényelmesebbnek tűnik. - kezdek bele. - A kulcsod megvan, ha van kedved a környéken is körülnézni és a telefonszámomat is kirakom a hűtőre, így bármikor elérsz majd. Ha gondolod mielőtt visszaérek írj össze egy listát miket lehetne pluszban idehozni. - az órámra nézek le, de még maradt egy-két percem mielőtt indulnom kellene. - Van egy kávézó az utca sarkán. Utánanézve elég jó ajánlásokat kapott és ha éhes lennél, a fagyasztóba találsz pizzát. Mielőtt találgatásokba kezdesz, még mielőtt idejöttünk azelőtt pakoltam be. - félmosollyal reagálom le szavaimat és a zakómért nyúlok. - Rendben leszel itt?






Heroes always get remembered
But you know legends never die

Meghan Montilio imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryder Danforth
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder 990de338fe048c8631bf48f40b6278e4a892e4b4
Turning point - Meghan&Ryder 9f0c061d45703e7afe7fccdad8bf4ba907bba7dd
★ kor ★ :
41
★ idézet ★ :
There were two reasons I was scared to let people in; the damage they could do, and the damage they could find.
★ foglalkozás ★ :
security consultant (co-founder of GR Global)
★ play by ★ :
zane holtz
★ hozzászólások száma ★ :
269
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptyKedd Nov. 21 2023, 19:36


Ryder és Meghan
Amikor elkezdünk egy új évet akkor mindig jönnek a fogadalmak, a kezdeti lelkesedések, hogy idén minden más lesz. A naptár megadja azt a fajta motivációt, amit akár már az előző esztendőben is elkezdhettünk volna, ha nem számítana a mágikus január fogalma, de az emberek babonásak, és hisznek abban, ha egy új időszámítás kezdődik, akkor megoldódnak a problémák, és a tiszta lap valóban egy új oldalt jelent az életünk fejezetében. Régebben én is így működtem, hogy csakis akkor kezdtem bele valami gyökeres változásba, ha annak volt megfelelő ideje. Szeptember közepén már nem fogok nekiállni egy új tanfolyamnak, vagy akár egy regénynek sem, mert annak se eleje és se vége nem lenne. Tartottam magamat a kis határidőnaplómhoz, ahol napokra le volt bontva, hogy mi az éppen aktuális tervem, vágyam, vagy akár megvalósítandó ötletem. A betáblázott napirendem szerint éltem, és abban láttam az erőt, amiben léteztem. Rendszer nélkül felborulna az életem, nem lenne meghatározva semmi, és azt az érzést, hogy nem tudom, hogy mit hoz a következő nap, el se tudtam volna képzelni. Pittsfield volt a gyújtópont, és hiába gyűlöltem a másoktól való függést, hirtelen olyan szabadesésben száguldoztam a föld felé, hogy féltem a becsapódás erejétől. Elmondhatatlanul kínzó érzés, ha valóban nem tudod, hogy mi fog történni másnap, vagy éppen harmadnap, abban sem vagy biztos, hogy túléled az adott pillanatot. Ezen élményemet sikerült egy olyan személyhez kötnöm, akit gyűlöltem az elején. Nem a legjobban alakult a kapcsolatunk, minden gondolatomat, kiejtett mondatomat kritizálta, vagy éppen felülírta, mondván nekem nem lehetnek hasonló válságaim se. Ryder Gillies nem volt egy egyszerű jellem, aki ismerte jó véleménnyel volt róla, de valahogyan a neten és az emberek által tálalt úriember közel sem fedte a valóságot. Ryder sokkal összetettebb és bonyolultabb férfi volt azoknál, akiket valaha ismertem. Képes volt ugyanabban az időben kihozni a sodromból, mint a karjai közé rántani és egy csókkal belém fojtani a szót. Utáltam, ha valakiben ennyire keveredett a két véglet, de rajta az istenért se tudtam volna kiigazodni. Két hét alatt majdnem minden egyes pillanatomat vele töltöttem, és hát kijutott a rosszból, meg a jóból is egyaránt. Nem voltak mások a közelünkben (direkt nem említem most a szomszédokat, mert az egy külön történet, és érzelemvilág is), szóval rá voltam támaszkodva, ha éhes voltam neki kellett először szólnom, de még akkor is, ha fürödnöm kellett, vagy kimenni az illemhelyiségre. Le kellett vetkőznöm a gátlásosságomat egy vadidegen előtt, akivel nem szívleltük egymást, tudván, hogy milyen alapokkal rendelkeztem a férfiakkal szemben. Damian tett róla, hogy a bizalmamat ne adjam könnyen, hát még, ha mások előtt kellett meztelenkednem…eljött az új pokol. Ryder feszegette a határaimat, de a legjobb értelemben. Csak sokkal később döbbentem rá, amikor már itthon voltam, ha ezeket a napokat nem vele élem át, akkor valószínű az a bizonyos változás el se indult volna bennem. Kénytelen voltam sodródni az árral, mert senki nem fogta a kezemet, a naptár nem kérdezte meg, hogy akarom-e az életemben beálló változásokat, csak jött és elsodort mindkettőnket. Az ő nevében nem nyilatkozhatom, de biztos vagyok benne, hogy nem csak nekem okozott álmatlan éjszakákat az, hogy ismételten New Yorkban voltam. Megszoktam, hogy reggelente a szuszogására ébredek, hogy minden mozdulatomat lesi valaki, hogyha sírnom kell, akkor is megtehetem, de ehhez immár nem kellett közönség. Drámai nő vagyok, bevallom, hogy régebben sokat hisztiztem (most sem vetkőztem le teljesen ezt a szokásomat), halogattam és még számtalan dolgot tudnék felsorolni, hogy milyen voltam. A régi verzióm napokig sírt volna otthon a négy fal között, de mostanra már az is idegesített, ha valaki ötpercenként rám nyitott, mert nem volt meg a saját terem. A lakásom az enyém volt, mégsem éreztem otthon magamat. A testvéreim se egy véleményen voltak arról, hogyan is kellene gyógyulnom. Devonnak el kellett utaznia a munkája végett, Trevor hiányolta a feleségét, szerencsére nem kellett sokat várnia, hogy megérkezzen a másik fele, de Richard napok óta tartó jelenlétét már nem tudtam hova tenni. Az egész Montilio família a nyakamban lihegett, anyuval és apuval is naponta kellett beszélnem, hogy tudassam velük, nem vagyok rosszul. Berögzött válaszokat adtam az érdeklődések sokaságára, megtanultam elrejteni a valódi gondolataimat, és felállítottam egy szűrőt, amit kevesen értettek meg igazán. Nem azzal volt a bajom, hogy mellettem voltak, egy percig sem hittem volna, hogy elhagynak, csak kezdett terhes lenni a jelenlétük, ha igazán az én érdekeimet nézték. Elraboltak, és az életemre törtek. Felfogtam, hogy új évezred kezdődik, meg a második esély nagy dilemmája, de jelenleg még emésztettem a történteket, és azon voltam, hogy minél hamarabb kitaláljam, hogy merre fejlődjek tovább. Megakadtam egy szinten, és ebben az állapotban csak egy ember tudott segíteni. Ryder, aki mellettem volt a védett házban, aki tudta, hogy mennyire összetörtem, és aki éppen kitalálta, hogy mire is lenne szükségem. A saját tér fogalma új értelmet nyert a közös lakásban, ahova ma délelőtt vitt el. Nem volt messze Heather lakásától sem, ha belegondolok, egy jó félórás gyalog út lehetett az, amit kocsival tettünk meg tíz perc alatt. Ryder felvázolt ötlete és az arcomra kiülő döbbenet között sok idő telik el. Átsuhan az agyamon, hogy ne fogadjam el a kulcsot, és a régi énem biztosan ezt tenné, de a mostani Meg csak azt szeretné, hogy valami tényleg segítsen, ne pedig hátráltasson. A pulton hagyott kulcsért nyúlok, és a kezembe fogom. Hideg, és mégis izgalmas jelenség a tudat, hogy egy újabb titkot szabadítok a lelkünkre azzal, ha belemegyek az ajánlatba. Abban a három órában nekem mit kellene csinálnom ezen a helyen? Körbetekintek és követem is őt, de még nem foglalok helyet sehol sem. A kabátom rajtam, kissé bután érzem magam, ha arra gondolok, hogy ez valami közös fészek, és bármikor jöhetek, ha úgy gondolom. Mi lenne, ha az éjszaka közepén rányitnék? Hahó Meghan, de arra nem gondolsz, hogy ez pont arról szól, hogy ketten legyetek itt, és a fejedben élő harmadik fél ne is tudjon a lakás létezéséről?
- Nem vagyok filmes…inkább sorozatokat nézek. – nem feltétlen állja meg a helyét a kijelentésem, mert szeretem a romantikus önlengéseket, csak valahogyan a sorozatok tovább tartanak, mint másfél óra, amire az amerikai társadalom van kalibrálva.
- Egy könyvtár? – az ablakhoz sétálok, hogy kinézzek a szemközti épületre, és figyelmen kívül hagyjam a Ryder-féle otthonos mozgásformát. Előkerülnek a tányérok, az evőeszközök, aztán csengetnek is, és ott találom magamat egy ebéd kellős közepén. A gyomrom jelzi, hogy elkövetkezett egy esetleges étkezés ideje, de nem hagyatkozom rá és a sálat letekerem a nyakamból, mert kezd meleg lenni idebent. Nem tudom mire vélni ezt a sok információt, és a felajánlást a kanapén, de végül csendben bújok ki a kabátomból és az ülőalkalmatosság szélére helyezem a sálammal együtt, aztán helyet foglalok mellette és a tányéromat visszahúzom a közelébe.
- Olasz? – mosolyodom el a carbonara tészta láttán. – Szoktál más nemzeti konyhás ételt is kóstolni? – szúrom bele a villámat és feltekerve kapom be a falatot. Percekig csak eszek és néha a szemem sarkából figyelem őt. Megnyugtató, hogy itt van, de vicces is, hogy ennyire csendben étkezünk. Odaát nem volt szokás a csend közöttünk, csak ha összevesztünk. Ez most más. – Chad tud róla, hogy itt vagy? Kitalálom…üzleti ebéden veszel részt, és én vagyok az alibi? – egy mosoly bujkál a szám szegletében és a vízért nyúlok, hogy kortyoljak belőle. – Este Richard együtt szeretne vacsorázni, és valami fontosat bejelenteni. – szalad ki a számon a kijelentés, és abban a pillanatban az ügyetlenségem miatt a villa is kicsúszik a kezemből. Még korántsem tudok annyira jól szorítani a jobbommal, a bal meg nem elég ügyes hozzá, szóval a földön köt ki a villa, én meg utána nyúlnék, de koccan a homlokom Ryderével. – Auch. – kapok oda és túl közel pillantok bele a kék íriszekbe. Csak az illatot ne….

credit •   : Turning point - Meghan&Ryder 3258823782 :   superhero  • 1110


Never let an old flame
burn you twice



Ryder Danforth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meghan Montilio
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pr8sqxrTg71sdslao_1280
Turning point - Meghan&Ryder C64aab06a5da992b35566f87ec4c7609c54a0c97
★ kor ★ :
34
★ családi állapot ★ :
It's so easy to...
think about love, to talk about love, to wish for love.
But it's not always easy...
to recognize love even when we hold it in our hands.

Turning point - Meghan&Ryder 5ad0e4c85dc0e6a83df16329d57d19edf6f8f3be
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Cd1e4022cc24505f48ea207b34dcaf42f75c8350
★ idézet ★ :
Nagyon finom műszer a lélek és bizonyos dolgok megbéklyózzák.
A bűntudat például vagy ha magunkba fojtjuk az érzéseinket, titkolózunk: óriási teher a léleknek.
Az efféle emberi eredetű súlyok ráakaszkodnak
és elnehezítik.
★ foglalkozás ★ :
bestseller író
★ play by ★ :
Inbar Lavi
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pkgd5ehsN51ts1epz_250
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptyKedd Nov. 14 2023, 17:29

meghan&ryder
Turning point

Chad mindig is aktív résztvevője volt az életem történéseinek már az első találkozásunk óta. Először idegesített ez, hogy valaki állandóan ott van. Olyan volt néha mint egy félénk kiskutya, aki állandóan követi mindenhova a gazdáját, ezzel pedig nehezen tudtam mit kezdeni. Aztán valahogy mintha elfogadtam volna a sorsomat és mellette mintha örültem is volna neki. Még a mai napig tartom magamat ahhoz, hogy Chad számomra az érem másik fele. Az, aki kiegyenlíti a rossz dolgok alkotta egyensúlyt és féken tart, ha túlságosan is elkényelmesednék önmagam mérgező mivoltában. Zavart, hogy az évek alatt nyitott könyv lettem számára? Dühített, hogy minimális időkeret alatt levágja a modoromból vagy egy szinte átsuhanó arckifejezésemből, ha nincs minden rendben? A válaszom egy határozott igen lenne, ha másról lenne szó. Chad azonban a legjobb barátom volt, sőt szinte már családtag. Ez pedig ha az én családfámat veszem nagyító alá akkor lássuk be, neki szerencsétlenebb végkifejlet mint nekem. Lépést tartani a Danforth anyai ágon zajló mentalitásával túl sok teherrel jár, ami még aggasztóbbá válik, ha az ember szembesül azzal, hogy a történtekről nem beszélünk, egyszerűen a szőnyeg alá söpörjük őket. Chad azonban mintha rálelt volna valami titkos összetevőre ahol ezek a dolgok nem akasztották ki őt. Helyette mintha profitált volna az én defektjeimből és amikor a helyzet úgy hozta, akkor csillapította azok pusztító hatását. Azonban még a mi barátságunk is tartalmazott számomra egy kiskaput, amin keresztül kiosonhatok, hogy visszatérjek a gyökereimhez. Voltak olyan események és döntések az életembe, amit jobb szerettem csak magamnak megőrizni. Nem a Chadbe vetett bizalmamat vétózom meg ezzel, egyszerűen nem tartottam helyesnek, hogy minden létező formában kiadjam magamat neki. Az ő védelmét szolgáló kifogás leple alá csomagoltam be a kifogásaimat és ezzel be is értem. Magamnak ez logikus és helyes magyarázat volt még ha legutóbb ez a csomag éppenséggel a képembe is robbant és rohadt kellemetlen volt az utóhatása. De ha a nagyobb képet rakosgatom össze a korábbi katasztrófa romjainak közepén ülve, akkor még mindig nem érzek megbánást. Mert ami bajba sodorhatja, arról nem kell tudnia. Az az én terepem, az én szerepem, hogy védőhálót vonjak köré és még azelőtt megoldjam a felmerülő problémát még mielőtt az elérhetne hozzá. És ez a kivitelezés eddig nagyszerűen is működött, de amíg én mostam kezeimet és azzal vigasztaltam magamat, hogy az egészet nézve jól cselekedtem, addig Chad sasként figyelt és csapott le minden kétértelmű jelre. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a távozásom előtti beszélgetésünk, ami hetekkel ezelőtt annyiban maradt volna, most viszont lezáratlanul kering felettünk. Beszélhetnék neki a Meghannal váltott e-mailek jelentőségéről, de az Bruce előtt hozná őt kellemetlen helyzetbe. Tudja, hogy törzsvendég lettem Angela irodájába - hogyne tudná, hisz ő tolt be oda! De elmondhatnám neki, hogy ez lényegében ahhoz a döntéshez vezetett, hogy közös lakást tartsunk fel Meghannal? Amit bárhogy is nézek pont az ellenkezője annak amire Bruce legutóbb figyelmeztetett. Naná, nekem is könnyebb lenne felvázolni Chadnek az aktuális szituációt és az azt kísérő eseményeket, hogy megnyugtasson: nem ment el teljesen az eszem..De..ők nem voltak ott Pittsfieldbe. Ők nem érzik az utóhatást, ami minden sejtembe bekúszott és nem enged amíg én magam rá nem jövök mi is történik valójában. Az meg nem titok, hogy azelőtt nem nyitom ki szívesen a számat, amíg valami értelmes ki nem bukik belőle. Szóval megoszthatnám mindezt a partneremmel, de nem fogom. Amíg biztosra nem tudom mivel is állok szembe, addig ez egy olyan láncfolyamat lesz, amiről csak Meghan Montilio és jómagam tudhat.
Felvázolni Meghannak mi is zajlik le az agyamba túlságosan egyszerűnek tűnik, hiszen ez a lépés nekem logikusnak és helyesnek hat egyszerre. Mintha az ember rábökné zsigerből a választ a mennyi egy meg egy képletre. Egyszerű, mint két hét után megszokásból válaszolni Meghan e-mailjére, miközben a hajnali órákban egy szusszanásnyi időre leállsz a futást megszakítva a park egy pontján és fotót készítesz az immáron félig üres kávéspohárról, amit egy büfés kocsiról vettél a park bejáratánál. Egyszerű, mint elmondani neki, hogy egy óra múlva már az irodában leszel és az ügyfelekkel foglalkozol, miközben szándékosan kihagyod, hogy két órányi alvás lappang csak benned, de legalább színjózan vagy! És ha ez nem lenne nálam normális (mostanában meg főleg) most igazán dühítene.
- Közelebbi és kisebb változatban, de mondhatjuk így is. - magam is körbetekintek a lakásba, mintha az első találkozást folytatnám le vele és szeretném minden négyzetcentiméterét megismerni. Pedig számtalanszor jártam már itt most mégis más a hangulata, mint amikor évekkel ezelőtt itt álltunk Viviennel, aki az akkorra már nagyra gömbölyödött pocakján pihentette a kezét és eszményi vitát folytatott le velem arról, hogy ő nem akar költözni, majd arról is, hogy ez megint egy újabb kihatása a kontrollmániás felfogásomnak, mielőtt egy bosszús sóhajtás után csak kibukott volna belőle az a köszönöm. Azóta úgy gondolom én is, hogy jobb ha minél távolabb vannak tőlem, még ha gyötrően is keveset találkozok velük és ha ott vagyok, akkor is csak azon pörgök mit veszíthetnek azáltal, hogy családi kötelékek fűzik hozzám őket.
Félrelököm most a keserű gondolatokat és a jelenre összpontosítok, pontosabban Meghanra, akinek a tekintete most egészen más azokhoz képest amikkel már találkoztam. Jelen pillanatban egyik sem arról árulkodik hányféle módon tudna kicsinálni és hogy az egy tízes skálán mennyire lenne brutális. - Amit tegnap mondtál eszembe juttatta ezt a helyet és a bűnös kihasználatlanságát. Egy lakást fenntartani csak úgy a semminek nem annyira szórakoztató mint aminek tűnik, így legalább hasznát vesszük. Remélhetőleg.
Mert én tényleg úgy hiszem, hogy ez segíthet. Még ha az agyam hátsó zugába valami folyton toporzékol és üvöltözik velem. Mintha figyelmeztetni akarna valamire, de én szándékosan félrelököm és nem foglalkozom vele. Mert ez az egész itt egy helyes döntés.
Mosolyra formálódnak végül az ajkaim amikor beleegyezését adja és.. megkönnyebbülök? Mert számított volna, ha elutasítja? Önző énem igen riposzttal élne a 'te érdeked, én érdekem' elvet követve, míg a másik arra emlékeztetne, hogy nem erőltetem rá, mert azzal csak rosszabbat teszek.
- Ez a beszéd! - szólalok fel, majd a kérdésére felé pillantok és tanácstalan vállvonással reagálok mielőtt valami választ is megformálhatnék. - Ezeket tényleg nekem kellene eldönteni helyetted? - kérdezek vissza, de egyből folytatom. - Úgy kezdtem, hogy ez itt nem egy kényszer helyzet, ami megszoksz vagy megszöksz alapon működik. Ha maradni szeretnél, akkor maradsz ameddig úgy érzed szükséges.
Szusszanok egyet ugyan, majd egy zavart gondolatok miatti tarkódörzsölés közben körültekintek. - Van pár DVD amit még a nővéremnek hagytam itt. Az ő kedvenc filmjei. Tipikus romantikus sztorik, egy-két vígjáték meg a John Wick összes létező része, hogy a Keanu Reeves iránti nyáladzás se maradjon el. - égnek emelem a tekintetemet, közben pedig két tányért szedek elő meg evőeszközöket amiket ezt követően el is öblítek. A gyors kaják nem titkolt rajongója vagyok, de akkor sem szeretek dobozból enni. Meghan meg majd eldönti, hogy használatba veszi a tányért vagy sem. - Van egy könyvtár is az utca túloldalán, ha unatkozol itt. - fejemmel az ablak irányába biccentek. Ennél több lehetőség hirtelen nem jut eszembe. Időközben a rendelésünk is befut, amit az ajtóban veszek át és fizetem ki, majd miután becsukom az ajtót, csak azután szólalok meg.
- Még három órát leszek a cégnél, de aztán visszanézek ide. - a kanapéhoz sétálok át az ételekkel, majd leteszem az asztalra a tányérok mellé és egy elégedett sóhaj keretében foglalok helyet az ülőalkalmatosságon. A zakómból ezt követően kibújok és az ingem ujját is felgyűröm, hogy ne zavarjon meg. - A konyhában lévő szekrény egy kicsit akad kinyitáskor, szóval arra majd később ránézek. - jegyzem meg mellékesen, majd az egyik adag ételt az asztal másik felére tolom és felpillantok Meghanra. - Helyezd magad kényelembe!






Heroes always get remembered
But you know legends never die

Meghan Montilio imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryder Danforth
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder 990de338fe048c8631bf48f40b6278e4a892e4b4
Turning point - Meghan&Ryder 9f0c061d45703e7afe7fccdad8bf4ba907bba7dd
★ kor ★ :
41
★ idézet ★ :
There were two reasons I was scared to let people in; the damage they could do, and the damage they could find.
★ foglalkozás ★ :
security consultant (co-founder of GR Global)
★ play by ★ :
zane holtz
★ hozzászólások száma ★ :
269
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptyVas. Nov. 05 2023, 20:20


Ryder és Meghan
Hajnalban esett haza a barátnőm és próbált úgy tenni, mint aki nem a fellegekben jár, de a nappaliban aludtam el, és bármilyen kisebb zajra felriadtam volna, ezért voltam jó megfigyelője is Heather-nek. Pár hete még nem gondoltam volna róla, hogy egy pasi mellett cövekel le, azonban Daniel más hatással volt rá, mint az elődjei. Például nem mondott volna igent egy baráti összejövetelre sem, mert ahol az érzelmek felszínre törtek, ott a barátnőm kereket oldott. Még annak is szemtanúja voltam, hogy Dan bemutatta a bátyának. Matthew halkabb volt, de sokkal karizmatikusabb is, mint a fivére, de tagadhatatlan, hogy a hasonlóság ott volt közöttük. Hen abban a hitben létezett, hogy én már az igazak álmát alszom, de el kellett volna keserítenem. Magához ölelte a ruháját vetkőzés után és igen…megszagolta. Meg mertem volna kockáztatni, hogy lefeküdtek egymással a buliban és most az emlékekből táplálkozik. Kettőnk közül Heather volt az, aki függött a szextől. A testi kontaktus neki annyira fontos volt, akár nekem a lelki kötődés. Mindig ezen vitatkoztunk, hogy én mennyire prűd vagyok, ő meg elköteleződés fóbiás, de aztán az ilyen beszélgetések általában nevetéssel zárultak. Különböztünk és ez adta a kapcsolatunk dinamikáját. Mosolyogva zártam az emlékezetembe a jelenetet, ahogyan a barátnőm a saját határait feszegeti, és most talán valami sokkal komolyabb is kisülhet abból, ami elkezdődött Daniel és közte. Bíztam benne, hogy nem fogja feladni az első akadálynál, de a két hét csak most múlt el, és nem mertem volna fogadni rá, hogy a biztató jelek ellenére, nem táncol vissza az utolsó pillanatban. Az éjszaka bizony rá kellett jönnöm, hogy nemcsak a mellettem alvónak akadtak titkai, hanem nekem is. Ryder és a köztem lezajlott beszélgetésről, sőt az e-mailekről sem akartam beszélgetni senkivel, túlságosan törékeny bizalomnak látszott ez még közöttünk, hogy mások tapossák el a jó irányba fordult barátságunkat. Másképpen nem tudtam volna definiálni a védett házban történt események zárását, és az azóta fenntartott szituációt sem. Az ember lánya a barátaival beszéli meg a problémáit, a vágyait, nem? Határozottan élveztem, hogy van valaki, aki megért, és a másik nemhez tartozik. A testvéreimre soha nem tekinthettem úgy, mint egy barátra. Az első panaszkodásomnál oldották volna meg a bajokat, a pasikat messzire űzték volna, miközben jómagam nem tanulom meg a leckét, amit az élet hagyott ott. Rydernek köszönhetem, hogy már nem fakadok sírva attól, ha egyedül maradok egy lakásban, mert a biztonság nem feltétlen egyenlő azzal, ha valaki a seggedben van, mint nekem a családom. Szerettem a közelségüket, de volt már az a pont, ahol kényelmetlenné vált a helyzet. Ryder megtartotta a határainkat, és ha akkor még nem láttam át, akkor is segített a fejlődésben, hogy elfogadjam az egyedüllétet. Izgatott voltam az e-mail kapcsán, ezért valamikor öt óra után keltem fel a kanapéról, és indítottam be a laptopomat. A többiek azt hitték, hogy ezen dolgozom, miközben maximum vázlatokat pötyögtem le, mert a kezem állapota még nem tette lehetővé, hogy hosszabban írjak. A barátnőm szobájának az ajtaját behajtottam, és nekiláttam egy kávé elkészítésének. Igazán fura volt tőlem, hogy átszoktam a koránkelésre, de amióta hazajöttem már nem ment az, hogy átaludjam a fél délelőttöt. Régebben hajnalig néztem a sorozatokat, vagy írtam, és nappal aludtam, most meg azon kaptam magamat, hogy a hajnali nyugalmat nem válthatta fel semmi, és ekkor sokkal produktívabbnak véltem a hozzáállásomat, mint a nap bármely más szakaszában. A kávéfőző berregett, én meg elővettem egy üres bögrét, két kockacukrot dobtam az aljára és egy kis tejszínt halásztam elő a hűtő ajtajából, mire lefőtt a fekete és áttöltöttem egy adagot a sajátomba. A kanapéra visszaheveredve kattintottam rá a levelezésbe és már ott várt a cím, amitől csak még jobban dobogni kezdett a szívem. A keltezésből ítélve tíz perccel ezelőtt küldhette el, így azonnal válaszablakot nyitottam és röviden megírtam, amit szerettem volna.
„Ott leszek dél körül a ház előtt. Miért nem alszol hajnalok hajnalán? Ó, vagy most értél haza a buliból? Gyanítom Daniel nem engedett el túl korán benneteket, mert Heather is egy órája feküdt le. Fogalmam sincs, hogy mire készülsz, de most úgy érzem magam, mint egy kislány, aki hisz még a fogtündér vagy a mikulás létezésében. A kávé már a kezemben…” – csatoltam mellé egy képet a kávéról, hátha kedvet kap ő is hozzá. Lehajtottam a laptop fedelét és a kanapénak dőlve szürcsöltem el a napindítómat.
Az ebédet kihagytam, így kabátba, egy szürke hajpánttal és hasonló színű sállal várakozom a megbeszélt helyen. A megbeszéltek előtt öt perccel érkeztem, hátha akad valami probléma. A kezemet érintem össze és magam elé lehelek, de még így is látszik a pára. Közeledik a február közepe, és ez látszik New York viseletén is. Mindenhol piros girlandok, lufik emlékeztetnek rá, hogy a Valentin nap idén sem fog kikerülni bennünket. Gyűlöltem a felnagyzolt „szerelmes napot”, mert ekkor szinte kötelező jellegű volt a randizás is. Ryder éppen tizenkettőkor fékez le előttem és nyitja ki az ajtót, hogy beülhessek mellé. Nehezen mászom fel, de sikerül és még szinte be se csatolom magam, de már jön a cukkolással.
- Általában egy pontos lány vagyok, anno időben érkeztem a GR épületébe is. – emlékeztetem a múltbéli eseményekre, de nincs bennem harag. Túl sok minden történt azóta, hogy leragadjunk egyetlen hibán. Nem tudom, de furán érzem magam, ha személyesen találkozunk, ez még egy jó darabig nem is fog változni, ezért ha nem faggat, én is a csendet preferálom. Nem sokkal később egy modern lakóépület mellett parkolunk le, és invitál rá, hogy szálljak ki. Nem értem az okát, hogy miért itt álltunk meg, de követem őt befelé, és még a portásnak is köszönök.
- Igen…edzeni, vagy valami önfejlesztő tréningre. – ugratom, de kikerülhetetlen, hogy a szívem a torkomban dobog. A liftbe beszállva kicsit szűknek vélem a teret, de nem kell sokat mennünk, a harmadik emeleten szállunk ki és a folyosó végén lévő ajtóig sétálunk el. A magyarázat, amit kapok kissé ledöbbent, és csak annyira futja, hogy levegyem a kesztyűmet. Az előtérben állok meg és hallgatom végig, de még mindig nem hiszek a fülemnek. A konyháig fárad be, én is kénytelen vagyok a háta mögött követni, de a kulcs és a sok információ befogadása nekem több ideig tart. Teszek egy kört a konyhában és bekukkantok az egyik szobába is, és csak utána megyek vissza, hogy valami értelmes válasszal is elő tudjak rukkolni.
- Ez lenne az új Pittsfield? – mosolyodom el, mert igen..lehet nem nagy, de nekem most valóban a megváltást jelentheti. – Emiatt kellett a kifogás? Egy közös menekülőpont? – nézek mélyen a szemébe. – Pittsfield felforgatta mindkettőnk életét, de… - sütöm le a pillantásomat. - …hülye lennék nem élni a lehetőséggel Ryder. Szóval köszönöm. – óvatosan lépek oda és veszem el a kulcsot, hogy a kabátom zsebébe csúsztassam. – Maradjak már most itt? Mit csináljak, amíg a cégnél leszel? – veszem le a hajpántomat, de megakadok a műveletben és a kezem is megfájdul, ahogyan a fejem fölé tartom…

credit •   : Turning point - Meghan&Ryder 3258823782 :   superhero  • 1110


Never let an old flame
burn you twice



Ryder Danforth imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Meghan Montilio
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pr8sqxrTg71sdslao_1280
Turning point - Meghan&Ryder C64aab06a5da992b35566f87ec4c7609c54a0c97
★ kor ★ :
34
★ családi állapot ★ :
It's so easy to...
think about love, to talk about love, to wish for love.
But it's not always easy...
to recognize love even when we hold it in our hands.

Turning point - Meghan&Ryder 5ad0e4c85dc0e6a83df16329d57d19edf6f8f3be
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Cd1e4022cc24505f48ea207b34dcaf42f75c8350
★ idézet ★ :
Nagyon finom műszer a lélek és bizonyos dolgok megbéklyózzák.
A bűntudat például vagy ha magunkba fojtjuk az érzéseinket, titkolózunk: óriási teher a léleknek.
Az efféle emberi eredetű súlyok ráakaszkodnak
és elnehezítik.
★ foglalkozás ★ :
bestseller író
★ play by ★ :
Inbar Lavi
★ hozzászólások száma ★ :
171
★ :
Turning point - Meghan&Ryder Tumblr_inline_pkgd5ehsN51ts1epz_250
TémanyitásTurning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder EmptyPént. Nov. 03 2023, 18:35

meghan&ryder
Turning point

Egy tárgyalás, egy csapatmegbeszélés, majd Angela, mielőtt ismét megejtenénk egy ügyfél találkozót Chaddel és még a kora délelőttöt tapossuk. Dr. Watkins a szokásos helyét foglalja el és a szülinapi buli kerül szóba közöttünk, ami elvileg a hazaérkezésünk óta az első olyan esemény, mely számomra elengedhető és nem a cég feladataihoz tartozik. Lerendezem egy egyszerű 'minden rendben ment' elmormolásával, majd megkapom a megfogalmazásom miatt, hogy a kikapcsolódást igénylő események nem egyenlőek a megbízásainkkal, amit a sikereink alapján könyvelünk el. Azt is hozzáfűzi, hogy ott el kell engednünk magunkat és nem a lehetséges veszélyforrásokat felügyelnünk. Egyáltalán nem lelkes tekintettel jutalmazom, majd egyik karomat a kanapé háttámlájára fektetem.
- És még nekem mondják, hogy szeretem kiforgatni mások szavait.
Angela erre egyből felfigyel, majd jegyzetelni kezd. Kegyetlen bosszantó tevékenység ez a részéről, de a legutóbb is elmondta, hogy hiába jegyzem meg ezt számára, attól még nem fog ez változni. - Ez érdekes.
- Nem, egyáltalán nem az. - vétózok rá, de már késő. Ha elkap egy témát az olyan nála, mint amikor a ragadozó kapja el a zsákmányát; nem engedi addig amíg semmi sem marad belőle.
- Gondolod, hogy azért forgatod ki mások szavait, mert ezáltal úgy érzed te irányíthatod a beszélgetést a saját feltételeid szerint? - kérdez rá, de bár ne tenné. Oh, hogy már megint helyben vagyunk!
Stanley Harper egy újgazdag paraszt, a tárgyalásunk alatt pedig jobban leköt az, hogy a lehetőségeimet latolgassam miszerint melyik ablakon történő kiugrás pontosan hova is vezetne a földreérés során. Szerencsére Chad a maga tündéri és türelmes módján kezeli az ügyet, én meg igyekszek nem feltűnően lyukat égetni tekintetemmel az órám lapján. Jóllehet Mr. Harper annyira el van veszve az önimádatába, hogy nem veszi észre, a partnerem azonban felém küld időnként egy rosszalló pillantást. Elnézést kérek Rutherford amiért nem fogok padlót attól, hogy az embereinket Stanley márkás sálgyűjteményekkel teli gardróbjának őrzésére pazaroljam el. De mint tudjuk, az ügyfél az ügyfél és a személyes érzéseinket az ajtón kívül kell hagynunk. Az enyém ma viszont úgy tűnik intelligenciával ruházta fel magát és bekúszott az ajtórés alatt.
- Hé, pár órára el kell ugranom. - veregetem vállba Chadet a megbeszélés után, de mielőtt megszólalhatna, tovább is folytatom. - A hármasoknak negyed óra múlva lőgyakorlatuk lesz és Tyrone bevállalta, hogy edzést tart a ketteseknek. - magyarázom miután belépünk az irodámba. - Joshuanak ma jelenése van Angela előtt, szóval ne hagyd neki, hogy kimagyarázza magát belőle.
- Tudni akarom, hogy hova mész? - csukja be maga mögött Chad az ajtót, mire hátradőlök a székemben és tanácstalanul tárom szét a karjaimat.
- Velem jöhetsz, ha jobban érzed magad tőle, de valakinek tartania kellene a frontot. Persze Jim biztos átveszi. - könyökölök az asztalomra, majd összekulcsolt kezeimet az ajkaimhoz emelem, közben pedig Chadet fürkészem.
- Kihagyom. - fordulna ki az irodából, de még mielőtt megfoghatná a kilincset, még visszafordul felém. - Holnap Alana vár vacsorára, ugye nem felejtetted el?
- Már otthon várakozik az ajándéka. - mosolyodok el, ami az arckifejezését követően csak még ívesebben terül el az arcomon.
- Kérlek mond hogy nem egy újabb rókás cucc. - szinte már könyörög.
- Nem egy újabb rókás cucc?! - ismétlem meg őt kérdő hangsúllyal.
- Ryder.. - szusszan egyet.
- Most mi az? Te kérted, hogy ezt mondjam.
A fejét csóválja, aztán kinyitja végre az ajtót. - Ne legyél sokáig távol.
Bólintok, de részemről ennyivel lezártnak is tekintem a témát. Nem kell arról tudnia, hogy Meghannal találkozok. Ahogyan Brucenak sem.
A tegnapi emailem sokat nem árult el Meghan számára azon kívül, hogy találkozzunk a barátnője lakásától egy utcányira, oda pedig majd érte megyek. A kormányon dobolgatok a lámpaváltásra várva, de még nem vagyok elkésve, így a furcsán nyugodt hangulatomnak egyelőre még nem kell búcsút intenem.
A megbeszélt utcába fordulok be és ki is szúrom őt. Félrehúzódok előtte a terepjáróval és áthajolok az anyósülés felett, hogy ajtót nyissak neki.
- A fuvar megérkezett. Beszállás. - paskolom meg az üres helyet, majd a karórámra siklik tekintetem. - Pont időben? Semmi várakoztatás? Mi a fene? - húzom az agyát miután útnak indulunk, de semmi sértegetésre utaló jel nincs a hangomban. - Nem fogunk sokat menni innen és pár órát megspórolhattunk volna, ha ma Chadnek adtam volna az ügyfelünket. Minden egyes nap emlékeztet arra valaki, hogy miért ne keressem a kapcsolatot a környezetemmel. - szusszanok egyet, de közben az útra figyelek. Természetesen ha akar mondani valamit azt meghallgatom és ha kérdezni akar arra választ adok (bizonyos kereteken belül) de a beszélgetés fenntartása sosem volt erősségem.
Ahogyan azt neki is említettem, az utunk tíz percen belül véget is ér, én pedig miután leállítom az autót, ki is szállok a kocsiból, a szükséges kulcsokat pedig előhalászom a zsebemből, majd bevárom őt mielőtt előre engedve az ajtónál beléphetnénk a lakóépületbe. A portásnak intek egyet, de a kommunikáció ennyiben el is hal közöttünk, mert már nem ez az első alkalom, hogy találkozunk.
- Mik jártak a fejedben, hova viszlek majd ma? Biztos volt valami ötleted. - a liftben a kulcsokkal babrálok és csak egy röpke pillantást vetek az irányába. Nem mondanám, hogy ideges vagyok, elvégre miért is lennék? Biztos vagyok az elképzeléseimbe, noha Chad szerint sokszor ez a legnagyobb problémám. 'Ryder mindig tudja, hogy mit akar vagy hogy szerinte a másiknak mi a legjobb ahelyett, hogy megkérdezné.' Nem érzékelem, hogy ez bók lenne a részéről.
A lift csengője visszahoz a jelenbe és az ahogyan az ajtó komótosan kinyílik előttünk. Meghant végigvezetem a folyosón amíg el nem érünk a megfelelő ajtóhoz. Itt ismét előre engedem őt, de már csak akkor szólalok meg amikor az ajtót becsukom magunk mögött.
- Anno a nővéremnek szántam ezt a lakást, de a tervek sose találkoztak a valósággal. - tekintek körbe a helyiségen. Nincs rendetlenség, ahogyan por sem, hiszen egy kisebb összeget letétbe helyeztem, hogy valaki mindig tisztán tartsa ezt a lakást. - Tegnap elgondolkoztattál. Aztán ehhez még hozzácsapódtak Dr. Watkins szavai is, akitől félfüllel hallottam egy-két okos dolgot, szóval esélyes, hogy igazak lehetnek. A lényeg a lényeg, Pittsfield mindkettőnkre kihatással volt, még ha nem is értem, hogy miért, de ez van és ehhez kell alkalmazkodnunk. - veszek levegőt, hogy ne térjek el a tárgytól. - Neked szükséged van az önállóságra, az egyedüllétre, nekem meg arra, hogy ne a mentő vigyen el amiért 25/8-ba dolgozok, mivel a lakásom szokatlanul üres. Ami pedig ezt a lakást illeti, úgy gondoltam egy rögtönzött védettháznak megfelelne. Nem egy Pittsfield és akkor jössz-mész mikor kedved tartja, de ha besokallsz, ide visszavonulhatsz mindenkitől. - egy kulcsot akasztok le a tartóról, majd a pultra helyezem ezzel is jelezve, hogy az övé. - Ezt ne vedd kényszernek, csak egy lehetőségnek, Meghan. És ne gondold túl, ez nem olyan amiért várok valamit cserébe, csak szeretem önmagam módszereivel megjavítani a defektjeimet. - teszem hozzá.
- Mennem kell majd vissza a céghez, de rendeltem kaját. Szereted az olaszt? - hallgatok el, aztán a fejembe kapcsolok miképpen hangzik is ez. - Mondhatsz nyugodtan nemet és gondolkozási időt is kapsz. A pulton lévő kulcs a tiéd lesz.






Heroes always get remembered
But you know legends never die

Meghan Montilio imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryder Danforth
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Turning point - Meghan&Ryder 990de338fe048c8631bf48f40b6278e4a892e4b4
Turning point - Meghan&Ryder 9f0c061d45703e7afe7fccdad8bf4ba907bba7dd
★ kor ★ :
41
★ idézet ★ :
There were two reasons I was scared to let people in; the damage they could do, and the damage they could find.
★ foglalkozás ★ :
security consultant (co-founder of GR Global)
★ play by ★ :
zane holtz
★ hozzászólások száma ★ :
269
TémanyitásRe: Turning point - Meghan&Ryder
Turning point - Meghan&Ryder Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Turning point - Meghan&Ryder
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Help me through the night - Meghan&Ryder
» Don't you want to share the guilt? - Meghan&Ryder
» The missing piece - Meghan&Ryder
» these feathers are turning black as I fall
» no turning back - Perla, Eddie & Gabriel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: